Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Halowe towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody
Poznań - Hipodrom Wola, 25 września 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
84 ACCEPTED 2021-09-24 06:57:23
2021-09-23 22:44:22
Zuzanna Adamczak CARMELKA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
83 ACCEPTED 2021-09-24 06:57:21
2021-09-23 22:12:05
Kinga Bzowska LUSIA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
82 ACCEPTED 2021-09-24 06:57:18
2021-09-23 21:09:26
Milena Jaskowska-Tupaj CZARON
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
81 ACCEPTED 2021-09-23 19:49:02
2021-09-23 19:47:33
Zosia Herot BARWA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
80 ACCEPTED 2021-09-23 19:49:07
2021-09-23 19:46:53
Zuzanna Sierzchuła EDEK
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
79 ACCEPTED 2021-09-23 19:46:12
2021-09-23 19:44:04
Oliwia Górska EDEK
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
78 ACCEPTED 2021-09-23 19:17:26
2021-09-23 19:15:13
Honorata Radomska HIS MAJESTY
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
77 ACCEPTED 2021-09-23 15:01:24
2021-09-23 14:49:24
Anna Suligowska FUNT
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
76 ACCEPTED 2021-09-23 15:01:21
2021-09-23 14:48:32
Katarzyna Niewęgłowska ORBITA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
75 ACCEPTED 2021-09-23 15:01:18
2021-09-23 14:44:44
Matylda Paszek HORTA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
74 ACCEPTED 2021-09-23 09:55:35
2021-09-23 09:55:07
Zuzanna Michalak TAZINA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
73 ACCEPTED 2021-09-23 09:55:38
2021-09-23 09:54:42
Norbert Sawicki QUEEN QUIWI
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2021-09-23 06:53:44
2021-09-23 06:50:08
Olli Drabsch CATCH ME
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
71 PRE-APPROVED 2021-09-23 06:53:40
2021-09-23 06:49:39
Fritzi Drabsch SPIRIT
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2021-09-22 21:10:40
2021-09-22 21:03:28
Katarzyna Nogalska RIWIERI
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2021-09-22 20:49:50
2021-09-22 20:46:04
Małgorzata Benrot ETNA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
68 ACCEPTED 2021-09-22 20:49:46
2021-09-22 20:31:11
Natasza Misiorna HUR
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
67 ACCEPTED 2021-09-22 20:24:34
2021-09-22 20:22:55
Kinga Pawlak ROSALLYN RABBANI WN
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
66 ACCEPTED 2021-09-22 20:24:21
2021-09-22 20:20:56
Julia Nawrot RAMONA KG
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
65 ACCEPTED 2021-09-22 20:24:06
2021-09-22 20:17:08
Zofia Mielcarek ROSALLYN RABBANI WN
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
64 ACCEPTED 2021-09-22 20:24:02
2021-09-22 20:12:00
Kalina Piątek RAMONA KG
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
63 ACCEPTED 2021-09-25 08:04:11
2021-09-22 20:10:30
Karolina Wawrzuta BIBO
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ACCEPTED 2021-09-22 15:45:58
2021-09-22 15:26:14
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
61 ACCEPTED 2021-09-22 15:45:55
2021-09-22 15:21:55
Zofia Smuszkiewicz JANOSIK
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
60 ACCEPTED 2021-09-22 15:45:52
2021-09-22 15:21:28
Michalina Chudy JANOSIK
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
59 ACCEPTED 2021-09-22 15:45:49
2021-09-22 15:20:10
Laura Pyskło SARA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
58 ACCEPTED 2021-09-22 15:45:45
2021-09-22 15:18:43
Zofia Ćwiklińska SARA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
57 ACCEPTED 2021-09-22 15:45:43
2021-09-22 15:18:12
Zofia Szczepańska MIĘTUS
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
56 ACCEPTED 2021-09-22 15:45:41
2021-09-22 15:17:41
Maja Kułakowsla AKADEMIA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
55 ACCEPTED 2021-09-22 15:45:38
2021-09-22 15:17:09
Julia Komisarek AKADEMIA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
54 ACCEPTED 2021-09-22 15:45:36
2021-09-22 15:15:43
Magda Marek LADY LISSARO
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
53 ACCEPTED 2021-09-22 15:45:32
2021-09-22 15:12:54
Nadia Głowacka JACK
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2021-09-22 14:08:48
2021-09-22 13:48:37
Karolina Jaskulska HAWANA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
51 ACCEPTED 2021-09-22 08:48:36
2021-09-22 08:32:31
Kinga Dubaj RUBIN
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
50 ACCEPTED 2021-09-22 08:48:33
2021-09-22 08:31:51
Antoni Przybylski BODRUM L
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
49 ACCEPTED 2021-09-22 08:48:29
2021-09-22 08:31:03
Anna Radniecka-Filipiak DANTES
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
48 ACCEPTED 2021-09-22 08:30:12
2021-09-22 08:29:38
Laura Tchórzewska FURIOSO XXXVI-79 FERGETEG
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
47 ACCEPTED 2021-09-22 08:30:09
2021-09-22 08:28:50
Paulina Majewska B-FOOD BOUNTY A-Z
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2021-09-22 08:23:58
2021-09-22 08:22:59
Marta Gąsiorek ARTEMIDA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2021-09-22 08:19:36
2021-09-22 08:19:24
Zofia Niesiołowska ALI
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
44 ACCEPTED 2021-09-22 08:19:31
2021-09-22 08:07:39
Patrycja Czaplewska HOPER GR
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
43 ACCEPTED 2021-09-22 07:10:17
2021-09-21 22:10:12
Julia Gallas DRUMLA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
42 ACCEPTED 2021-09-22 07:10:14
2021-09-21 21:01:35
Zuzanna Michniak ROTMISTRZ
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
41 ACCEPTED 2021-09-22 07:10:10
2021-09-21 21:00:55
Maria Pilewska ROTMISTRZ
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
40 ACCEPTED 2021-09-22 07:10:04
2021-09-21 20:53:14
Alina Bochyńska HOLSZTYN
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
39 ACCEPTED 2021-09-22 07:10:00
2021-09-21 20:48:06
Lena Witkowska JORG
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
38 ACCEPTED 2021-09-22 07:09:56
2021-09-21 19:16:17
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ACCEPTED 2021-09-21 16:29:44
2021-09-21 16:26:22
Nicole Pawlak PORTANTO ASS
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2021-09-21 13:22:14
2021-09-21 12:10:21
Zofia Kurkierewicz IRVING
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2021-09-20 21:59:28
2021-09-20 21:30:34
Wiktoria Zujewska AURUM
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
34 ACCEPTED 2021-09-20 20:10:15
2021-09-20 19:59:35
Maja Adamowicz ALI
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
33 ACCEPTED 2021-09-20 20:10:12
2021-09-20 19:45:23
Zuzanna Magdziarz NERON
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2021-09-20 19:01:27
2021-09-20 18:42:32
Sławomir Klóska CARLEY
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2021-09-20 19:01:24
2021-09-20 18:42:00
Sławomir Klóska I-CONDITA SF
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2021-09-20 19:01:21
2021-09-20 18:41:26
Sławomir Klóska HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2021-09-20 17:46:11
2021-09-20 17:37:12
Agata Naplocha CZURMEN
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ACCEPTED 2021-09-20 17:46:07
2021-09-20 17:36:36
Olga Jeske MAJA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2021-09-20 17:46:04
2021-09-20 17:25:17
Wiktoria Zujewska SZRON KM
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2021-09-20 17:46:01
2021-09-20 17:24:56
Zuzanna Zujewska DISNEY
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
25 ACCEPTED 2021-09-20 17:45:58
2021-09-20 16:25:32
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2021-09-20 15:13:00
2021-09-20 15:09:08
Weronika Kogut DELTA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ACCEPTED 2021-09-20 15:13:07
2021-09-20 15:07:51
Sandra Białobrzeska BANDERA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
22 ACCEPTED 2021-09-20 14:03:44
2021-09-20 12:05:01
Julia Kamińska TREONINA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ACCEPTED 2021-09-20 07:33:15
2021-09-20 06:34:01
Joachim Włoch SID
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2021-09-20 07:33:18
2021-09-20 00:09:41
Aleksandra Rogaczewska KORA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
19 ACCEPTED 2021-09-20 07:33:25
2021-09-19 20:51:39
Agata Michałowska FILON
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
18 ACCEPTED 2021-09-19 21:04:33
2021-09-19 20:40:11
Gabriela Dworczak PRETTY YAKARI
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
17 ACCEPTED 2021-09-24 06:57:14
2021-09-19 20:32:55
Zofia Wnęk CARLA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
16 ACCEPTED 2021-09-19 21:04:27
2021-09-19 20:27:12
Julianna Gatniejewska Z-PRIMA APRILIS
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
15 ACCEPTED 2021-09-19 21:04:25
2021-09-19 19:39:47
Antoni Krysiak ROMEO DES VAUX
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2021-09-19 18:44:25
2021-09-19 18:00:50
Julia Jankie WILDA
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
13 ACCEPTED 2021-09-19 18:44:28
2021-09-19 15:06:12
Małgorzata Wyrozębska LEOŚ
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
12 ACCEPTED 2021-09-19 10:33:29
2021-09-18 21:35:20
Martyna Florek ORIANE DE TOP
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ACCEPTED 2021-09-18 14:51:29
2021-09-18 14:18:28
Filip Wysoczański GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2021-09-18 14:51:27
2021-09-18 14:18:04
Nina Wysoczańska ARES
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2021-09-18 14:51:22
2021-09-18 14:16:50
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
8 ACCEPTED 2021-09-18 14:51:21
2021-09-18 10:38:56
Kordian Zieliński P-QUEN
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ACCEPTED 2021-09-18 14:51:19
2021-09-18 09:54:56
Nina Malicka CZANDRA
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
6 ACCEPTED 2021-09-18 14:51:18
2021-09-18 09:52:51
Julia Malicka LITTLE ART
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2021-09-22 18:51:41
2021-09-17 17:39:37
Emilia Kurp HEJNAŁ
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
4 ACCEPTED 2021-09-13 11:40:11
2021-09-12 23:54:12
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-09-07 17:32:43
2021-09-06 22:59:27
Agata Gidaszewska CADIFOR CHARLOTTE
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
2 ACCEPTED 2021-09-03 12:22:39
2021-09-02 22:20:25
Zofia Kamińska FINISZ
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2021-09-03 12:22:42
2021-09-02 22:19:39
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamowicz Maja Bpk.
2011 (Mł.)
0000
2. Benrot Małgorzata OSJ Goraj
S
brak
3. Białobrzeska Sandra Stajnia Goodwill
S
O054389
4. Bochyńska Alina brak
2011 (Mł.)
brak
5. Buszczak Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O051021
6. Bzowska Kinga Brak
2003 (J.)
Brak
7. Chudy Michalina KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O049507
8. Ćwiklińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
9. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
S
O021507
10. Drabsch Fritzi RV Lieberose
2010 (Mł.)
2067256
11. Drabsch Olli RV Lieberose
2012 (Mł.)
2067255
12. Dubaj Kinga Cwał Zakrzewo
2004 (J.)
Brak
13. Dworczak Gabriela brak
2009 (JM.)
brak
14. Florek Martyna Brak
2005 (J.)
Brak
15. Gallas Julia KJ Stajnia Mączyńskich
2010 (Mł.)
-
16. Gąsiorek Marta Cwał Zakrzewo
S
O039189
17. Gatniejewska Julianna brak
2012 (Mł.)
brak
18. Gidaszewska Agata BPK
S
Brak
19. Głowacka Nadia KJ Atrium Swarzędz
2005 (J.)
Brak
20. Górska Oliwia bpk
2009 (JM.)
Brak
21. Herot Zosia Bpk
2007 (JM.)
Brak
22. Jacygrad Gabriela bpk
2006 (JM.)
O052936
23. Jankie Julia Brak
2009 (JM.)
Brak
24. Jaskowska-Tupaj Milena Brak
S
Brak
25. Jaskulska Karolina Stajnia Trzy Konie
S
Brak
26. Jeske Olga BPK wie
2007 (JM.)
O060482
27. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
10146360
28. Kamińska Julia KJ Atrium Swarzędz
2005 (J.)
brak
29. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
30. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
31. Kogut Weronika Stajnia Goodwill
2008 (JM.)
Brak
32. Komisarek Julia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
brak
33. Krysiak Antoni KJ Agro-Handel Śrem
2009 (JM.)
O053089
34. Kułakowsla Maja KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
brak
35. Kurkierewicz Zofia JKS Robir Chwalęcice
2004 (J.)
Brak
36. Kurp Emilia Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
O048506
37. Magdziarz Zuzanna St. KJ Silva
2006 (JM.)
O047503
38. Majewska Paulina Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
39. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (J.)
O035381
40. Malicka Nina Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
41. Marek Magda KJ Ranczo Kołata
S
Bd
42. Michalak Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2009 (JM.)
brak
43. Michałowska Agata brak
2009 (JM.)
brak
44. Michniak Zuzanna brak
S
brak
45. Mielcarek Zofia Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2009 (JM.)
brak
46. Misiorna Natasza Brak
2007 (JM.)
Brak
47. Naplocha Agata Stajnia Runowo
2003 (J.)
brak
48. Nawrot Julia Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
S
0032662
49. Niesiołowska Zofia BPK - WIE
2007 (JM.)
O047776
50. Niewęgłowska Katarzyna KJ Rancho Poznań
2006 (JM.)
brak
51. Nogalska Katarzyna JKS Robir Chwalęcice
2001 (MJ.)
O036083
52. Paszek Matylda KJ Rancho Poznań
2006 (JM.)
brak
53. Pawlak Kinga Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2009 (JM.)
brak
54. Pawlak Nicole BPK
2001 (MJ.)
O043616
55. Piątek Kalina Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2009 (JM.)
brak
56. Pilewska Maria brak
2002 (MJ.)
brak
57. Przybylski Antoni Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
58. Pyskło Laura KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
brak
59. Radniecka-Filipiak Anna Cwał Zakrzewo
S
Brak
60. Radomska Honorata Bpk
2006 (JM.)
O057700
61. Rogaczewska Aleksandra Brak
2001 (MJ.)
Brak
62. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
63. Sierzchuła Zuzanna Bpk
2008 (JM.)
Brak
64. Smuszkiewicz Zofia KJ Ranczo Kolata
2007 (JM.)
brak
65. Suligowska Anna Klub Jeździecki Rancho Poznań
2016 (Mł.)
brak
66. Szczepańska Zofia KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
brak
67. Tchórzewska Laura Cwał Zakrzewo
S
Brak
68. Walkiewicz Wiktoria bpk
2000 (MJ.)
00262006082
69. Wawrzuta Karolina niezrzeszony
S
brak
70. Witkowska Lena brak
2011 (Mł.)
brak
71. Włoch Joachim KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O057718
72. Wnęk Zofia brak
2007 (JM.)
brak
73. Wyrozębska Małgorzata Stowarzyszenie Rodan Club
S
000
74. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
75. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (J.)
O040749
76. Zieliński Kordian JUKS Abakus
S
O013201
77. Zujewska Wiktoria KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O055266
78. Zujewska Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2010 (Mł.)
O063771
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

58

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
K017207 POL007610120406
2.

40

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:121 F: nn / nn
M: nn / nn
K019524 616999610326507
3.

18

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 ogier gniada/kuc:- F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
4.

49

ARTEMIDA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quinnus III / Quidam's Rubin
M: Artemiza / Cottonclub
K019966 616007610059810
5.

41

AURUM HAFLINGER POL 2017 wałach jasnokasztanowata/kuc:142 F: Nero /
M: Adina /
brak 619013690056017
6.

50

B-FOOD BOUNTY A-Z KUC WALIJSKI POL 2011 Klacz izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Victor /
M: Bohemian Foxy Five /
brak
7.

31

BANDERA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz srokata/163 F: Romeo
M: Bella
brak 616007610015117
8.

77

BARWA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Lombard
M: Bryza
Brak Brak
9.

63

BIBO SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Limeryk
M: Baśka
brak 616009610129315
10.

53

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
K021374 616007610124412
11.

10

CADIFOR CHARLOTTE KUC WALIJSKI POL 2015 klacz gniada/kuc:146 F: Cadifor Braveheart
M: Pontlasse Perfection
Brak 826046050026116
12.

5

CARLA Szlachetna Półkrek POL 2010 klacz siwa/168 F: Emar
M: Case Z
brak 616009610139010
13.

39

CARLEY HOL POL 2014 wałach siwa/167 F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
14.

80

CARMELKA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz siwa/158 F: Ben - Hur
M: Carmen
Brak 616077610245010
15.

70

CATCH ME HOLSTEINER GER 2014 gelding white/164 F: Cascavelle NT
M: Ilandra
DE421000127414 DE421000127414
16.

28

CATOX SON NIEM. SPORT. POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Casper
M: Gin-Fizz II
K031018 DE410106044012
17.

11

CELIM Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach gniada/168 F: nn
M: Call Girl
K014741 POL 9996400770
18.

15

CZANDRA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
brak 616999690192507
19.

78

CZARON WLKP POL 2007 wałach skarogniada/165 F: Rulon
M: Czara
Brak POL0076102611
20.

36

CZURMEN SP POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Czad /
M: Kaja /
brak 616009610184912
21.

8

D-KROPKA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz / Palas
M: Didel / nn
K028780 616013680114509
22.

52

DANTES KUC POL 2017 ogier gniada/kuc:142 F: Guinness RH /
M: Diamentina Super /
brak -
23.

30

DELTA KUC POL 2007 klacz gniada/kuc:147 F: Strayer's Samson
M: Dodi
Brak POL013670128207
24.

33

DISNEY KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:123 F: Szaman /
M: Dazy /
brak 616013610075812
25.

47

DRUMLA KUC POL NN klacz bułana/kuc:135 F: NN
M: NN
- -
26.

76

EDEK SP POL 2009 wałach gniada/164 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610339609
27.

67

ETNA SP POL 2013 klacz skarogniada/165 F: Barbur /
M: Ewa /
brak 616009610037913
28.

6

FILON KUC POL 2013 wałach srokata/kuc:140 F: Apatyt
M: Frytka
brak 616013610156713
29.

9

FINISZ KUC POL 2010 ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K018746 616013520054110 105TO19
30.

75

FUNT WLKP POL 2002 Wałach siwa/168 F: CONTANDER SON
M: FALANGA
brak 0610742900402
31.

51

FURIOSO XXXVI-79 FERGETEG Furioso-North Star HUN 2011 Ogier gniada/160 F: Gyanu I /
M: The Bart Furioso /
brak -
32.

19

GRAF VON GUARDAVAL PP HAN POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top / Graf Grannus
M: Genia / Grannus
K022354 DE431317247912
33.

17

GRAND KUC POL 2010 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
34.

37

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 wałach gniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
35.

55

HAWANA SP POL 2014 wałach skarogniada/175 F: Tanos
M: Hera
Brak 6160096100242
36.

13

HEJNAŁ Szlachetna Półkrew POL 2016 wałach gniada/160 F: Iloczyn
M: Hebe
brak 616 010 64 00490 16
37.

4

HIS MAJESTY SP POL 2013 gelding dark bay/160 F: -
M: -
- -
38.

45

HOLSZTYN KONIK POLSKI POL 2008 Wałach inna/mk:145 F: Parwus
M: Hendela
brak POL 011 61 01729 08
39.

48

HOPER GR SP POL 2017 ogier siwa/167 F: It's Me Du Mesnil / Narcos II
M: Hope / Massimo
K030789 616009680003417
40.

73

HORTA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Piołun /
M: Hulja /
brak
41.

66

HUR TYP SZLACHETNY POL 2006 wałach siwa/153 F: NN
M: NN
Brak 616999680096906
42.

38

I-CONDITA SF HOL POL 2016 klacz siwa/165 F: Conditus / Casall
M: Bailey III /Cassus
K032048 DE421000711516
43.

42

IRVING SP POL 2011 wałach gniada/162 F: Lombard
M: Ingrid
brak 616009610194111
44.

56

JACK NN POL 2016 gelding white/kuc:145 F: NN
M: NN
none .
45.

61

JANOSIK SP POL 2006 wałach gniada/173 F: x
M: x
brak x
46.

44

JORG TYP KUC POL 2014 wałach ciemnogniada/kuc:120 F: NN
M: NN
brak 616999610226614
47.

27

KORA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Hektor
M: Kira
Brak 616007520062114
48.

57

LADY LISSARO W POL 2016 klacz gniada/165 F: w
M: w
b w
49.

22

LEOŚ SP POL 2017 wałach skarogniada/170 F: Royal
M: .
000 000
50.

14

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
K023002 DE441411589010
51.

79

LUSIA Koń Kabardyński POL 2003 klacz siwa/150 F: NN
M: NN
Brak 999611058403
52.

35

MAJA Lietuvos Jojamieji POL 2007 klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: Vikontas /
K028500 LTU005170089907
53.

59

MIĘTUS WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Makbet/
M: Sahara/
brak
54.

7

NERON WLKP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Czad / Dido
M: Newada / Festiwal
K027469 616007610042914
55.

74

ORBITA Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2014 klacz gniada/165 F: FAPSORT
M: OLIMPIA
BRAK 616009610177314
56.

20

ORIANE DE TOP Koń Małopolski POL 2014 klacz kasztanowata/163 F: Top Gun
M: Olga
Brak 616098200114888
57.

16

P-QUEN WLKP POL 2016 klacz siwa/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Poli / Lord
K029031 616098200226852
58.

43

PORTANTO ASS SP POL 2016 wałach ciemnogniada/160 F: Coriano’s Ass
M: Panna/ Bolshoi
K032373 616007610028816
59.

25

PRETTY YAKARI DRP POL 2016 wałach srokata/mk:145 F: GP Montedo Hoejgard
M: Candida
brak DE422.220055216
60.

72

QUEEN QUIWI KWPN POL 2015 klacz siwa/165 F: Quiwi Dream
M: Buche
DE421000408315 DE421000408315
61.

64

RAMONA KG Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz ciemnogniada/165 F: CAMPARI M
M: ROSZA
brak 616009611124904
62.

68

RIWIERI WIELKOPOLSKA POL 08.04.2011 wałach siwa/178 F: Correro
M: Rena
K031535 616007640041311
63.

23

ROMEO DES VAUX SF FRA 2005 ogier kasztanowata/167 F: Qredo De Paulstra / Galoubet A
M: Gloria Des Vaux / Quidam De Revel
K010593 SF05007649C
64.

65

ROSALLYN RABBANI WN KUC WALIJSKI POL 2017 klacz ciemnokasztanowata/kuc:135 F: APASJONATA MUSCAT
M: APASJONATA ROSSA I
brak 616013610068417
65.

46

ROTMISTRZ TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach tarantowata/169 F: Patrol Ex Parys
M: Adzia
brak 616999610161613
66.

54

RUBIN SP POL 2015 Ogier srokata/160 F: Tanos / Cantanis
M: Rapsodia / Rabiates Turnus Z
brak -
67.

60

SARA MAŁY KOŃ POL 2015 klacz gniada/mk:155 F: x
M: xx
brak x
68.

32

SESILA G SP POL 2009 Klacz bułana F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
K023778 616009610123809
69.

26

SID SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
K010966 POL009610046607
70.

62

SONATA KUC WALIJSKI POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:146,5 F: STRAYER'S SAMSON
M: SINFONIE
K017023 POL 013 67 00668 06
71.

69

SPIRIT ENGLAND GER 2007 gelding seal brown/mk:152 F: Rebel
M: Amber
958000001433166 826073009390905
72.

34

SZRON KM SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Marino /
M: Serbia / Barasz
K025670 616009530055913
73.

71

TAZINA SP POL 2008 klacz siwa/kuc:148 F: Ludger
M: Tajga
brak 616013680114308
74.

29

TREONINA Pełna Krew Angielska POL 2010 Mare darkbay/mk:155 F: Jape
M: Tassinaia
brak brak
75.

21

WILDA KON HUCULSKI POL 2008 klacz kara/129 F: Paragraf
M: Walia
Brak POL 012 61 02478 08
76.

24

Z-PRIMA APRILIS KUC POL 2010 klacz kara/kuc:110 F: Zorro
M: Gratka
brak 616013590049610
Rider Club
Competition
Prize
Drabsch Fritzi RV Lieberose
150
SUM:
150.00
Drabsch Olli RV Lieberose
50
200
SUM:
250.00
Niesiołowska Zofia BPK - WIE
100
SUM:
100.00
Pyskło Laura KJ Ranczo Kołata
100
SUM:
100.00
Radniecka-Filipiak Anna Cwał Zakrzewo
50
SUM:
50.00
Rogaczewska Aleksandra Brak
50
SUM:
50.00
Sawicki Norbert St. J Pro Eques
150
SUM:
150.00
Zujewska Wiktoria KS Jumping Events Poznań
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamowicz Maja
Bpk.
ALI (40)
2021-09-25
Benrot Małgorzata
OSJ Goraj
ETNA (67)
2021-09-25
19
2021-09-25
18
Białobrzeska Sandra
Stajnia Goodwill
BANDERA (31)
2021-09-25
13
2021-09-25
14
Bochyńska Alina
brak
2021-09-25
1
2021-09-25
10
Buszczak Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
SONATA (62)
2021-09-25
5
2021-09-25
7
Bzowska Kinga
Brak
LUSIA (79)
2021-09-25
26
Chudy Michalina
KJ Ranczo Kołata
JANOSIK (61)
2021-09-25
27
Ćwiklińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
SARA (60)
2021-09-25
25
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
2021-09-25
2021-09-25
Drabsch Fritzi
RV Lieberose
SPIRIT (69)
2021-09-25
1
150
2021-09-25
13
Drabsch Olli
RV Lieberose
2021-09-25
3
50
2021-09-25
1
200
Dubaj Kinga
Cwał Zakrzewo
RUBIN (54)
2021-09-25
20
2021-09-25
Dworczak Gabriela
brak
2021-09-25
8
2021-09-25
8
Florek Martyna
Brak
2021-09-25
30
2021-09-25
22
Gallas Julia
KJ Stajnia Mączyńskich
DRUMLA (47)
2021-09-25
9
2021-09-25
18
Gąsiorek Marta
Cwał Zakrzewo
2021-09-25
6
2021-09-25
4
Gatniejewska Julianna
brak
2021-09-25
1
2021-09-25
1
Gidaszewska Agata
BPK
2021-09-25
1
2021-09-25
10
Głowacka Nadia
KJ Atrium Swarzędz
JACK (56)
2021-09-25
2021-09-25
Górska Oliwia
bpk
EDEK (76)
2021-09-25
1
Herot Zosia
Bpk
BARWA (77)
2021-09-25
1
2021-09-25
13
Jacygrad Gabriela
bpk
CELIM (11)
2021-09-25
5
2021-09-25
12
Jankie Julia
Brak
WILDA (21)
2021-09-25
12
Jaskowska-Tupaj Milena
Brak
CZARON (78)
2021-09-25
16
Jaskulska Karolina
Stajnia Trzy Konie
HAWANA (55)
2021-09-25
2021-09-25
11
Jeske Olga
BPK wie
MAJA (35)
2021-09-25
26
2021-09-25
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (9)
2021-09-25
10
Kamińska Julia
KJ Atrium Swarzędz
2021-09-25
14
2021-09-25
15
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (9)
2021-09-25
6
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2021-09-25
7
2021-09-25
2021-09-25
5
2021-09-25
CARLEY (39)
2021-09-25
9
2021-09-25
Kogut Weronika
Stajnia Goodwill
DELTA (30)
2021-09-25
1
2021-09-25
7
Komisarek Julia
KJ Ranczo Kołata
2021-09-25
23
Krysiak Antoni
KJ Agro-Handel Śrem
2021-09-25
6
Kułakowsla Maja
KJ Ranczo Kołata
2021-09-25
24
Kurkierewicz Zofia
JKS Robir Chwalęcice
IRVING (42)
2021-09-25
22
2021-09-25
14
Kurp Emilia
Bez Przynależności Klubowej
HEJNAŁ (13)
2021-09-25
12
2021-09-25
Magdziarz Zuzanna
St. KJ Silva
NERON (7)
2021-09-25
9
2021-09-25
11
Majewska Paulina
Cwał Zakrzewo
2021-09-25
7
2021-09-25
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
2021-09-25
8
2021-09-25
Malicka Nina
Bez Przynależności Klubowej
CZANDRA (15)
2021-09-25
1
2021-09-25
1
Marek Magda
KJ Ranczo Kołata
2021-09-25
29
2021-09-25
Michalak Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
TAZINA (71)
2021-09-25
17
2021-09-25
20
Michałowska Agata
brak
FILON (6)
2021-09-25
8
2021-09-25
8
Michniak Zuzanna
brak
2021-09-25
14
Mielcarek Zofia
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2021-09-25
1
Misiorna Natasza
Brak
HUR (66)
2021-09-25
1
2021-09-25
1
Naplocha Agata
Stajnia Runowo
CZURMEN (36)
2021-09-25
2021-09-25
16
Nawrot Julia
Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2021-09-25
24
Niesiołowska Zofia
BPK - WIE
2021-09-25
6
2021-09-25
2
100
ALI (40)
2021-09-25
1
Niewęgłowska Katarzyna
KJ Rancho Poznań
ORBITA (74)
2021-09-25
2021-09-25
Nogalska Katarzyna
JKS Robir Chwalęcice
RIWIERI (68)
2021-09-25
2021-09-25
Paszek Matylda
KJ Rancho Poznań
HORTA (73)
2021-09-25
8
2021-09-25
11
Pawlak Kinga
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2021-09-25
1
Pawlak Nicole
BPK
2021-09-25
4
2021-09-25
Piątek Kalina
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2021-09-25
10
Pilewska Maria
brak
2021-09-25
10
Przybylski Antoni
Cwał Zakrzewo
2021-09-25
21
2021-09-25
4
Pyskło Laura
KJ Ranczo Kołata
SARA (60)
2021-09-25
1
100
Radniecka-Filipiak Anna
Cwał Zakrzewo
DANTES (52)
2021-09-25
2
2021-09-25
2
50
Radomska Honorata
Bpk
2021-09-25
1
2021-09-25
1
Rogaczewska Aleksandra
Brak
KORA (27)
2021-09-25
3
50
2021-09-25
17
Sawicki Norbert
St. J Pro Eques
2021-09-25
8
2021-09-25
2
150
Sierzchuła Zuzanna
Bpk
EDEK (76)
2021-09-25
5
Smuszkiewicz Zofia
KJ Ranczo Kolata
JANOSIK (61)
2021-09-25
10
Suligowska Anna
Klub Jeździecki Rancho Poznań
FUNT (75)
2021-09-25
12
2021-09-25
Szczepańska Zofia
KJ Ranczo Kołata
MIĘTUS (59)
2021-09-25
8
2021-09-25
Tchórzewska Laura
Cwał Zakrzewo
2021-09-25
15
2021-09-25
Walkiewicz Wiktoria
bpk
2021-09-25
2021-09-25
Wawrzuta Karolina
niezrzeszony
BIBO (63)
2021-09-25
21
2021-09-25
Witkowska Lena
brak
JORG (44)
2021-09-25
13
2021-09-25
1
Włoch Joachim
KS Jumping Events Poznań
SID (26)
2021-09-25
10
2021-09-25
Wnęk Zofia
brak
CARLA (5)
2021-09-25
23
2021-09-25
Wyrozębska Małgorzata
Stowarzyszenie Rodan Club
LEOŚ (22)
2021-09-25
2021-09-25
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
GRAND (17)
2021-09-25
3
2021-09-25
ARES (18)
2021-09-25
2021-09-25
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
2021-09-25
10
2021-09-25
Zieliński Kordian
JUKS Abakus
P-QUEN (16)
2021-09-25
25
2021-09-25
Zujewska Wiktoria
KS Jumping Events Poznań
2021-09-25
19
2021-09-25
3
100
AURUM (41)
2021-09-25
11
2021-09-25
28
Zujewska Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
DISNEY (33)
2021-09-25
4
2021-09-25
9

Number of Riders: 78

Number of Horses: 76

The sum of prizes: 950.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl