Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
53 ACCEPTED 2021-09-17 16:19:15
2021-09-17 14:08:56
Zuzanna Karasińska HELLANA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
52 ACCEPTED 2021-09-17 10:14:31
2021-09-17 09:49:23
Luiza Rakowska JAPPELOUP R
  • 2x 6/L/Mistrzostwa Gniezna - dwufazowy art. 274.5.3
51 ACCEPTED 2021-09-17 06:40:03
2021-09-16 23:12:38
Aleksandra Związko HURAGAN
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
50 ACCEPTED 2021-09-17 06:40:00
2021-09-16 22:34:08
Alicja Stemplewska EASY ZONE
  • 1x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L/Mistrzostwa Gniezna - dwufazowy art. 274.5.3
49 ACCEPTED 2021-09-17 06:39:57
2021-09-16 22:21:38
Klaudiusz Jach GRATUS WHITE
  • 2x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2021-09-17 06:39:54
2021-09-16 22:20:57
Wioleta Adamska BLACK JACK
  • 1x 6/L/Mistrzostwa Gniezna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
47 ACCEPTED 2021-09-17 06:39:51
2021-09-16 22:08:05
Zuzanna Sierzchuła EDEK
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2021-09-17 06:39:48
2021-09-16 21:26:17
Hanna Orczyk MACIEJKA
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
45 ACCEPTED 2021-09-17 06:39:46
2021-09-16 21:06:40
Zofia Herot EDEK
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
44 ACCEPTED 2021-09-17 06:39:43
2021-09-16 20:45:23
Maja Gramowska BLANCA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2021-09-16 16:02:47
2021-09-16 15:48:29
Urszula Dorna BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2021-09-16 13:00:21
2021-09-16 12:54:19
Natalia Tabaczka RÓŻA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
41 ACCEPTED 2021-09-16 12:54:11
2021-09-16 12:53:46
Wiktoria Maślij SUMMER LEE
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
40 ACCEPTED 2021-09-16 12:54:09
2021-09-16 12:53:13
Zuzanna Fabiś RÓŻA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2021-09-16 10:44:36
2021-09-16 10:43:21
Wiesław Maciejewski KORDIAN W
  • 1x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L/Mistrzostwa Gniezna - dwufazowy art. 274.5.3
38 ACCEPTED 2021-09-16 06:21:29
2021-09-15 22:57:33
Izabela Grzeszczak GALAPAGOS
  • 1x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L/Mistrzostwa Gniezna - dwufazowy art. 274.5.3
37 ACCEPTED 2021-09-16 06:21:27
2021-09-15 22:57:00
Joanna Simińska CZUMEN K
  • 1x 6/L/Mistrzostwa Gniezna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
36 ACCEPTED 2021-09-16 06:21:24
2021-09-15 22:30:50
Marta Kubacka POWER
  • 1x 6/L/Mistrzostwa Gniezna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
35 ACCEPTED 2021-09-16 06:21:20
2021-09-15 21:27:24
Julita Kowalczyk EMO
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
34 ACCEPTED 2021-09-15 19:08:08
2021-09-15 19:08:00
Oliwia Kołodziej PERS
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
33 ACCEPTED 2021-09-15 19:07:59
2021-09-15 19:05:33
Adrianna Olejnik MASTER
  • 2x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2021-09-15 16:55:44
2021-09-15 16:44:46
Dominika Jurek VILLA ROCA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2021-09-15 15:50:36
2021-09-15 15:31:53
Maja Perek SHANTI
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
30 ACCEPTED 2021-09-15 12:46:12
2021-09-15 11:32:34
Agata Kołodziej ONYKS
  • 1x 6/L/Mistrzostwa Gniezna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
29 ACCEPTED 2021-09-15 12:46:09
2021-09-15 11:32:07
Agata Kołodziej KOLORADO
  • 2x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2021-09-15 12:46:06
2021-09-15 11:26:10
Martyna Ostrowska CASA MIA
  • 1x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L/Mistrzostwa Gniezna - dwufazowy art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2021-09-15 06:36:00
2021-09-14 22:40:39
Kalina Woźniak AMBICJA
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
26 ACCEPTED 2021-09-14 21:22:03
2021-09-14 21:05:42
Weronika Kogut DELTA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
25 ACCEPTED 2021-09-14 20:53:16
2021-09-14 20:04:42
Antonina Mleczak WASYL
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2021-09-14 20:53:14
2021-09-14 19:45:00
Agata Wesołowska LINDA
  • 2x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2021-09-14 17:37:50
2021-09-14 17:09:17
Aleksandra Kempa INDI
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2021-09-14 17:37:47
2021-09-14 17:07:01
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
21 ACCEPTED 2021-09-15 06:36:03
2021-09-14 09:10:05
Antonina Styka BOSS
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2021-09-15 06:36:08
2021-09-14 09:09:42
Marcelina Przybylska TWIST
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2021-09-14 08:15:03
2021-09-14 08:07:16
Justyna Banaszewska KLASER
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2021-09-14 08:15:01
2021-09-14 07:29:00
Agnieszka Łukaszewicz DIAMENT
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2021-09-14 06:24:00
2021-09-13 22:34:00
Magdalena Miłowska GINO ROSSI KG
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2021-09-14 06:23:56
2021-09-13 20:10:18
Zofia Nowaczyk INDYGO DU MESNIL
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2021-09-13 17:29:12
2021-09-13 17:03:22
Marta Woźniak BLANSZ
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2021-09-12 21:41:29
2021-09-12 21:36:17
Agata Ziemniarska POLARIS R
  • 1x 6/L/Mistrzostwa Gniezna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
13 ACCEPTED 2021-09-12 21:41:25
2021-09-12 21:36:02
Agata Ziemniarska CASSILIANO
  • 1x 6/L/Mistrzostwa Gniezna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
12 ACCEPTED 2021-09-12 21:41:21
2021-09-12 12:12:42
Grzegorz Schubert KORTEZ
  • 1x 6/L/Mistrzostwa Gniezna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
11 ACCEPTED 2021-09-10 16:12:40
2021-09-10 15:12:20
Klaudia Walczak TURYN
  • 1x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L/Mistrzostwa Gniezna - dwufazowy art. 274.5.3
10 ACCEPTED 2021-09-10 16:12:43
2021-09-09 21:04:53
Emilia Ciesielska CALA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
9 ACCEPTED 2021-09-08 08:25:53
2021-09-07 21:46:31
Rafał Pisarek DON MAGNUM
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2021-09-08 08:25:51
2021-09-07 21:45:48
Rafał Pisarek TALBOT
  • 2x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2021-09-07 17:32:09
2021-09-07 17:28:03
Wiktoria Noskiewicz LIDER
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2021-09-07 17:32:15
2021-09-07 17:22:24
Tosia Dudczak KUBUŚ
  • 2x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1
5 ACCEPTED 2021-09-06 11:23:50
2021-09-06 11:20:06
Klaudia Walczak NINA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2021-09-04 18:58:35
2021-09-04 16:31:14
Monika Kuczyńska G-CASALLA
  • 1x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L/Mistrzostwa Gniezna - dwufazowy art. 274.5.3
3 ACCEPTED 2021-09-04 18:58:32
2021-09-03 21:04:35
Maja Pawlak CIŻBA
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
2 ACCEPTED 2021-09-03 12:21:52
2021-09-01 22:19:48
Patrycja Obst RAMZES
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2021-09-03 12:21:57
2021-09-01 22:18:24
Patrycja Obst ETINA RK
  • 1x 6/L/Mistrzostwa Gniezna - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamska Wioleta Kj Herkules Wapno
2003 (J.)
O037938
2. Banaszewska Justyna ORK Pod Dębem - Czołowo
S
brak
3. Ciesielska Emilia Sajnia Lider
2009 (JM.)
brak
4. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
5. Dudczak Tosia Stajnia lider
2012 (Mł.)
Brak
6. Fabiś Zuzanna Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
7. Gramowska Maja Stajnia Goodwill
2011 (Mł.)
Brak
8. Grzeszczak Izabela 25.0Bez Przynależności Klubowej
S
brak
9. Herot Zosia Stajnia Raduszyn
2020 (Mł.)
brak
10. Jach Klaudiusz KJ Herkules Wapno
S
O037943
11. Jurek Dominika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O049825
12. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
13. Kogut Weronika Stajnia Goodwill
2008 (JM.)
Brak
14. Kołodziej Agata bpk
S
LZRWZJ/3425/20
15. Kołodziej Oliwia UKS Master Gniezno
2006 (JM.)
Brak
16. Kowalczyk Julita BPK - WIE
S
Brak
17. Kubacka Marta bpk
2002 (MJ.)
O047188
18. Kuczyńska Monika bpk
2008 (JM.)
O057415
19. Łukaszewicz Agnieszka Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
2009 (JM.)
O063367
20. Maciejewski Wiesław LKJ Abaria Iwno
S
brak
21. Maślij Wiktoria Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
22. Miłowska Magdalena Brak
2008 (JM.)
0052920
23. Mleczak Antonina KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O059646
24. Noskiewicz Wiktoria Stajnia Lider
2007 (JM.)
Brak
25. Nowaczyk Zofia Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
Brak
26. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
27. Olejnik Adrianna Stajnia Toffel
S
brak
28. Orczyk Hanna SKJ Gronówka
2011 (Mł.)
O063613
29. Ostrowska Martyna St. Kraju Jumping Team
S
O012806
30. Pawlak Maja Stajnia U Dzikiego
2008 (JM.)
brak
31. Perek Maja Bpk
2011 (Mł.)
Brak
32. Pisarek Rafał Bez Przynależności Klubowej
S
brak
33. Przybylska Marcelina LKJ przy SK Mieczownica
2006 (JM.)
O052160
34. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
S
O021253
35. Schubert Grzegorz bpk
S
brak
36. Sierzchuła Zuzanna brak przynależnosci do klubu
2008 (JM.)
brak
37. Simińska Joanna bpk
S
O043295
38. Stemplewska Alicja Brak
S
Brak
39. Styka Antonina Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
2009 (JM.)
brak
40. Tabaczka Natalia Stajnia Czeluścin
2004 (J.)
brak
41. Walczak Klaudia SJ Dragon Gniezno
2004 (J.)
Brak
42. Wesołowska Agata Bpk
2005 (J.)
O060400
43. Włodarczak Dominika LKJ Abaria Iwno
S
O025987
44. Woźniak Kalina Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
2006 (JM.)
brak
45. Woźniak Marta Stajnia Tarnowo Pałuckie
2007 (JM.)
X
46. Ziemniarska Agata JUKS Czekan Głodowo
2003 (J.)
O042318
47. Związko Aleksandra Stajnia Nota
2002 (MJ.)
0001
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

33

AMBICJA Kuce I Konie Małe POL 2003 klacz jasnogniada/mk:155 F: Jankes
M: Afera
Brak POL 013 57 00091 03
2.

59

BARWA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Lombard
M: Bryza
Brak Brak
3.

48

BISZKOPT ZAGORKA HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach izabelowata/mk:155 F: K.Cros
M: Ilvia
K032024 616999530357609
4.

53

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
5.

49

BLANCA KUC WALIJSKI POL 2017 klacz izabelowata/kuc:125 F: HSH Idefix
M: Pasjonata Betty
brak 616013610020617
6.

23

BLANSZ SP POL 2003 wałach siwa/mk:mk:152 F: nn / nn
M: nn / nn
K031454 POL999670099303
7.

28

BOLERO KUC POL 2009 wałach skarogniada/kuc:139 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
K028199 616013640055209
8.

5

BOSS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Winer / Empik
M: Boliwia / Lap Bej
K015741 616006610279508
9.

19

CALA HAFLINGER POL 2013 klacz jasnokasztanowata/kuc:145 F: Nero
M: Calita Van Nijhorst
Brak Brak
10.

34

CASA MIA HOL GER 2014 klacz gniada/165 F: Casall / Caretino
M: Baran / Caretino
K032187 DE421000049814
11.

21

CASSILIANO HOL GER 2012 wałach siwa/172 F: Cassini I / Capitol I
M: Sahara II / Cambridge
K030163 DE421000187612
12.

2

CIŻBA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/164 F: Popiel
M: Cisna
- -
13.

43

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/172 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
K012142 POL009611110403
14.

32

DELTA KUC POL 2007 klacz izabelowata/kuc:147 F: Strayer's Samson
M: Dodi
Brak POL013670128207
15.

26

DIAMENT SP POL 2004 wałach skarogniada/mk:mk:148 F: X
M: X
K031129 999611495304
16.

17

DON MAGNUM WLKP POL 2017 wałach skarogniada/175 F: MAGNUM VD BISSCHOP / ELVIS TER PUTTE
M: DOBA / SKUTER
brak 616007610059817
17.

55

EASY ZONE Szlachetna Pólkrew POL 2010 wałach gniada/170 F: Emar
M: Zorza
Brak Brak
18.

50

EDEK TYP SZLACHETNY POL 2009 wałach gniada/163 F: Nn
M: Nn
Brak B0146307S
19.

52

EDEK TYP SZLACHETNY POL 2009 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
brak B0146307S
20.

41

EMO SP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Bolshoi
M: Emocja / Le Voltaire
brak
21.

11

ETINA RK SP POL 2016 klacz siwa/164 F: Corrado Son / Corrado I
M: Etna / Escudo I
K031434 616009610024016
22.

12

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/157 F: Casalito / Casall
M: Bann / Quo Vados I
K030784 DE421000102214
23.

44

GALAPAGOS Szlachetna Półkrew POL 2015 ogier gniada/172 F: Lyjanero
M: Gardenia M
brak 616009610053615
24.

25

GINO ROSSI KG SP POL 2012 wałach skarogniada/162 F: Chaltaire Z
M: Gina KG
K026968 616009610071512
25.

54

GRATUS WHITE SP POL 2017 wałach skarogniada/170 F: Hickstead White
M: Gladiola/ Widam
Brak 616 009 61 00988 17
26.

58

HELLANA SP POL 2006 Klacz siwa/167 F: Liban
M: Hellada
K018471 009640070506
27.

56

HURAGAN SP POL 2005 wałach gniada/165 F: Oskariusz / Biskwit
M: Hana / Etat
K025652 POL009610063605
28.

29

INDI SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Heban /
M: Indonezja /
brak -
29.

24

INDYGO DU MESNIL SP POL 2016 wałach gniada/166 F: It’s Me du Mensil
M: Inez
Brak 616009670069316
30.

57

JAPPELOUP R WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/170 F: CASTLE ROCK
M: JINTERA R
X 616007610036716
31.

27

KLASER XX POL 2009 wałach skarogniada/160 F: Kornel
M: Klara / po Who Knows
. .
32.

35

KOLORADO WLKP POL 2015 wałach gniada/166 F: Coupie
M: Kolonia
Brak 616007610053215
33.

45

KORDIAN W WLKP POL 2013 wałach gniada/168 F: Cassilio
M: Kordoba W
brak 616007610011513
34.

20

KORTEZ WLKP POL 2012 Wałach gniada/164 F: Bolshoi /
M: Kolonia /
brak
35.

15

KUBUŚ NN POL 2009 wałach gniada/115 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
36.

14

LIDER SP POL 2009 wałach siwa/168 F: Lombard
M: Luna
Brak 616009610233809
37.

30

LINDA SP POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: Rodos
M: Loska
Brak POL 999 59 02505 06
38.

51

MACIEJKA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K028083 -
39.

39

MASTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach ciemnogniada/165 F: LE MISTRAL
M: MAJA
brak 616009610045316
40.

13

NINA Wielkopolska Poch. Trakenskieg POL 2017 klacz siwa/167 F: Kormoran
M: Norta
. .
41.

36

ONYKS SP POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Caretino K / Caretino
M: Oceania /
LKRWZJ/4566/20 616009610086210
42.

40

PERS NN POL 2012 wałach gniada/kuc:145 F: NN
M: NN
Brak Brak
43.

22

POLARIS R SP POL 2009 wałach gniada/172 F: Goofi R / Campari M
M: Persefona R / Landino
K019302 616009540172409
44.

42

POWER MŁP POL 2013 Wałach siwa/163 F: Sadam /
M: Perła /
brak 616006570095313
45.

10

RAMZES SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Czumen K
M: Rafia
X X
46.

46

RÓŻA NN POL 2013 klacz dereszowata/mk:133 F: NN
M: NN
brak 616999610226113
47.

37

SHANTI KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:117 F: nn
M: nn
Brak 616999610254711
48.

47

SUMMER LEE Koń Holsztyński GER 26.03.2002 klacz ciemnogniada/163 cm F: Scarlatti
M: Easy Girl
brak DE421000108402
49.

16

TALBOT WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Le Mistral
M: Trischa
K023803
50.

18

TURYN SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: -
M: -
- - -
51.

4

TWIST SP POL 2014 wałach siwa/168 cm F: Lotos
M: T-Normandia
brak 616009670020214
52.

38

VILLA ROCA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/164 F: Castle Rock
M: Venus
brak 616009520019517
53.

31

WASYL HUCULSKA POL 2012 wałach srokata/kuc:kuc: F: Halif / Szwed
M: Wolta / Burzan
K031292 616012610204312
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Wioleta
Kj Herkules Wapno
2021-09-18
6
2021-09-18
1
250
Banaszewska Justyna
ORK Pod Dębem - Czołowo
KLASER (27)
2021-09-18
11
2021-09-18
17
Ciesielska Emilia
Sajnia Lider
CALA (19)
2021-09-18
2021-09-18
21
Dorna Urszula
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2021-09-18
Dudczak Tosia
Stajnia lider
KUBUŚ (15)
2021-09-18
1
2021-09-18
Fabiś Zuzanna
Stajnia Czeluścin
RÓŻA (46)
2021-09-18
4
Gramowska Maja
Stajnia Goodwill
BLANCA (49)
2021-09-18
2021-09-18
Grzeszczak Izabela
25.0Bez Przynależności Klubowej
2021-09-18
16
2021-09-18
10
Herot Zosia
Stajnia Raduszyn
BARWA (59)
2021-09-18
1
2021-09-18
8
Jach Klaudiusz
KJ Herkules Wapno
2021-09-18
5
2021-09-18
Jurek Dominika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-09-18
5
2021-09-18
12
Kempa Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
BOLERO (28)
2021-09-18
2
2021-09-18
12
INDI (29)
2021-09-18
1
2021-09-18
Kogut Weronika
Stajnia Goodwill
DELTA (32)
2021-09-18
1
2021-09-18
19
Kołodziej Agata
bpk
2021-09-18
2021-09-18
ONYKS (36)
2021-09-18
Kołodziej Oliwia
UKS Master Gniezno
PERS (40)
2021-09-18
3
2021-09-18
6
Kowalczyk Julita
BPK - WIE
EMO (41)
2021-09-18
2
2021-09-18
Kubacka Marta
bpk
POWER (42)
2021-09-18
13
2021-09-18
5
Kuczyńska Monika
bpk
2021-09-18
2
100
2021-09-18
3
100
Łukaszewicz Agnieszka
Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
DIAMENT (26)
2021-09-18
4
2021-09-18
8
Maciejewski Wiesław
LKJ Abaria Iwno
2021-09-18
6
2021-09-18
14
Maślij Wiktoria
Stajnia Czeluścin
2021-09-18
20
Miłowska Magdalena
Brak
2021-09-18
7
2021-09-18
13
Mleczak Antonina
KJ Ranczo Kołata
WASYL (31)
2021-09-18
9
2021-09-18
Noskiewicz Wiktoria
Stajnia Lider
LIDER (14)
2021-09-18
17
2021-09-18
4
Nowaczyk Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2021-09-18
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
RAMZES (10)
2021-09-18
18
2021-09-18
15
2021-09-18
12
2021-09-18
7
Olejnik Adrianna
Stajnia Toffel
MASTER (39)
2021-09-18
14
2021-09-18
Orczyk Hanna
SKJ Gronówka
2021-09-18
1
2021-09-18
1
Ostrowska Martyna
St. Kraju Jumping Team
2021-09-18
10
2021-09-18
1
200
Pawlak Maja
Stajnia U Dzikiego
CIŻBA (2)
2021-09-18
1
2021-09-18
1
Perek Maja
Bpk
SHANTI (37)
2021-09-18
1
2021-09-18
9
Pisarek Rafał
Bez Przynależności Klubowej
TALBOT (16)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-18
14
2021-09-18
Przybylska Marcelina
LKJ przy SK Mieczownica
TWIST (4)
2021-09-18
18
2021-09-18
Rakowska Luiza
St. KJ Gronówka
2021-09-18
9
2021-09-18
Schubert Grzegorz
bpk
KORTEZ (20)
2021-09-18
11
2021-09-18
6
Sierzchuła Zuzanna
brak przynależnosci do klubu
EDEK (52)
2021-09-18
22
2021-09-18
1
Simińska Joanna
bpk
2021-09-18
4
2021-09-18
2
200
Stemplewska Alicja
Brak
2021-09-18
11
2021-09-18
2
150
Styka Antonina
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
BOSS (5)
2021-09-18
9
Tabaczka Natalia
Stajnia Czeluścin
RÓŻA (46)
2021-09-18
15
2021-09-18
16
Walczak Klaudia
SJ Dragon Gniezno
NINA (13)
2021-09-18
10
2021-09-18
7
TURYN (18)
2021-09-18
1
150
2021-09-18
8
Wesołowska Agata
Bpk
LINDA (30)
2021-09-18
3
50
2021-09-18
Włodarczak Dominika
LKJ Abaria Iwno
HELLANA (58)
2021-09-18
3
2021-09-18
Woźniak Kalina
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
AMBICJA (33)
2021-09-18
1
2021-09-18
8
Woźniak Marta
Stajnia Tarnowo Pałuckie
BLANSZ (23)
2021-09-18
5
2021-09-18
Ziemniarska Agata
JUKS Czekan Głodowo
2021-09-18
7
2021-09-18
3
150
2021-09-18
5
2021-09-18
4
Związko Aleksandra
Stajnia Nota
HURAGAN (56)
2021-09-18
13
2021-09-18

Number of Riders: 47

Number of Horses: 53

The sum of prizes: 1 350.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl