Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
138 ACCEPTED 2021-09-11 11:23:46
2021-09-11 11:23:34
Konstantin Iaroshenko EKSON
  • 1x 15R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
137 ACCEPTED 2021-09-09 20:52:37
2021-09-09 20:12:33
Weronika Jarzyniewska MELODY'S BOY
  • 1x 9T/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
136 ACCEPTED 2021-09-09 14:58:38
2021-09-09 11:51:30
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 7R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
135 ACCEPTED 2021-09-09 07:23:02
2021-09-09 01:38:32
Daria Klimecka HEVAN
  • 1x 12T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
134 ACCEPTED 2021-09-09 07:22:59
2021-09-08 23:04:17
Julia Machalewska ILEX
  • 1x 14R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 15R/N/Zwykły art. 238.2.1
133 ACCEPTED 2021-09-08 22:50:11
2021-09-08 22:45:25
Jagienka Łukomska STORMY EVE
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
132 ACCEPTED 2021-09-08 22:50:08
2021-09-08 22:44:48
Jagienka Łukomska CIHANGIR PRINCE
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
131 ACCEPTED 2021-09-08 22:50:04
2021-09-08 22:38:56
Zuzanna Kaczmarek GERO
  • 1x 9T/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
130 ACCEPTED 2021-09-08 22:50:00
2021-09-08 22:38:20
Martyna Kaszuba GERO
  • 1x 1T/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
129 ACCEPTED 2021-09-08 22:49:57
2021-09-08 22:37:38
Jagienka Łukomska GALILO
  • 2x 3T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
128 ACCEPTED 2021-09-08 22:49:49
2021-09-08 21:52:10
Alicja Frankiewicz IDA D
  • 1x 10T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
127 ACCEPTED 2021-09-08 21:49:20
2021-09-08 21:30:01
Zuzanna Sołtysiak BIRMA
  • 2x 3T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
126 ACCEPTED 2021-09-08 21:49:15
2021-09-08 20:33:58
Atena Kędzia BREGO
  • 2x 1T/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9T/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
125 ACCEPTED 2021-09-08 19:49:45
2021-09-08 18:32:10
Konstantin Iaroshenko LOARA
  • 1x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
124 ACCEPTED 2021-09-08 19:49:33
2021-09-08 18:31:43
Konstantin Iaroshenko CON DIASMINA
  • 2x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
123 ACCEPTED 2021-09-08 19:49:27
2021-09-08 18:31:04
Konstantin Iaroshenko CERKA
  • 1x 14R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
122 ACCEPTED 2021-09-08 19:49:23
2021-09-08 18:30:29
Konstantin Iaroshenko LITTLE EXPRESS Z
  • 1x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
121 ACCEPTED 2021-09-09 14:58:35
2021-09-08 18:29:22
Konstantin Iaroshenko COLLINS S
  • 1x 15R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
120 ACCEPTED 2021-09-08 19:49:16
2021-09-08 18:28:34
Konstantin Iaroshenko QIU VAN DE BROEKKANT Z
  • 2x 2T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
119 ACCEPTED 2021-09-08 19:49:13
2021-09-08 18:26:18
Konstantin Iaroshenko Z-QUANTINA RK
  • 2x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
118 ACCEPTED 2021-09-08 19:49:09
2021-09-08 18:25:27
Konstantin Iaroshenko LANCELOT
  • 2x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
117 ACCEPTED 2021-09-09 14:58:33
2021-09-08 18:24:46
Konstantin Iaroshenko HARMAN
  • 2x 3T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
116 ACCEPTED 2021-09-09 15:52:49
2021-09-08 18:24:44
Julia Perek QUINTUS
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
115 ACCEPTED 2021-09-08 19:48:56
2021-09-08 18:24:08
Konstantin Iaroshenko CHARISMA VAN DE BROEKKANT Z
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
114 ACCEPTED 2021-09-08 19:48:52
2021-09-08 18:20:20
Konstantin Iaroshenko GIGI VAN DE BROEKKANT Z
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
113 ACCEPTED 2021-09-09 10:55:58
2021-09-08 17:03:43
Alan Siczyński ASARI
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
112 ACCEPTED 2021-09-08 17:03:52
2021-09-08 17:03:16
Alan Siczyński ARIS
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
111 ACCEPTED 2021-09-08 17:04:06
2021-09-08 17:02:36
Alan Siczyński GRANIT
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
110 ACCEPTED 2021-09-08 17:03:59
2021-09-08 17:01:53
Marika Wawrzyniak NAZIM
  • 2x 1T/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9T/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
109 ACCEPTED 2021-09-08 15:24:29
2021-09-08 13:27:08
Julia Łuczak SYMFONIA
  • 1x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
108 ACCEPTED 2021-09-08 12:45:52
2021-09-08 12:36:51
Jakub Rogacki KORNEL KORDE STAR
  • 1x 7R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/N1/Zwykły, art. 238.2.1
107 ACCEPTED 2021-09-08 12:45:51
2021-09-08 12:36:02
Natalia Banach KRYSZTAŁEK
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2021-09-08 12:45:48
2021-09-08 12:32:05
Waldemar Olejniczak LIMERICK
  • 2x 11T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
105 ACCEPTED 2021-09-08 12:45:44
2021-09-08 11:09:47
Urszula Piontek JOLY'S GELLA
  • 2x 11T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
104 ACCEPTED 2021-09-08 12:45:42
2021-09-08 11:06:46
Aleksandra Kałwa NIKO
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
103 ACCEPTED 2021-09-08 21:49:04
2021-09-08 11:06:16
Rafał Krajewski DUBALU THE BEST UG
  • 2x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
102 ACCEPTED 2021-09-08 12:45:34
2021-09-08 11:05:49
Rafał Krajewski BACARDI
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
101 ACCEPTED 2021-09-08 12:45:23
2021-09-08 11:05:19
Rafał Krajewski CLARA BELLA
  • 1x 7R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/N1/Zwykły, art. 238.2.1
100 PRE-APPROVED 2021-09-08 09:53:47
2021-09-08 09:37:50
Amelia Ignasiak MARKIZA
  • 2x 9T/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
99 ACCEPTED 2021-09-08 09:53:43
2021-09-08 09:36:43
Klaudia Krajewska DON QUERIDO
  • 2x 12T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
98 ACCEPTED 2021-09-08 08:04:31
2021-09-08 07:15:55
Marta Dacka CHIN CHAMPER
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
97 ACCEPTED 2021-09-08 08:04:27
2021-09-08 07:15:31
Wojciech Dahlke SAN KRYSTIANO
  • 1x 7R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/N1/Zwykły, art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2021-09-08 08:04:24
2021-09-08 07:15:04
Wojciech Dahlke KYNAN S
  • 1x 7R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/N1/Zwykły, art. 238.2.1
95 ACCEPTED 2021-09-08 08:04:22
2021-09-08 07:14:26
Wojciech Dahlke CANTURO GRANDE
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
94 ACCEPTED 2021-09-08 08:04:19
2021-09-08 07:13:51
Wojciech Dahlke BALOU H
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
93 ACCEPTED 2021-09-08 08:04:15
2021-09-08 07:03:07
Anastazja Wawrzyniak BRAVIA
  • 2x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2021-09-08 08:04:12
2021-09-07 23:12:20
Lena Markowska-Musielak R - CALVADOS
  • 1x 2T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
91 ACCEPTED 2021-09-08 08:04:09
2021-09-07 21:58:39
Witold Nowakowski CZATERIA
  • 2x 2T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
90 ACCEPTED 2021-09-08 08:04:06
2021-09-07 21:51:23
Marta Mądra PENNI
  • 2x 2T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
89 ACCEPTED 2021-09-08 08:04:01
2021-09-07 21:50:54
Witold Nowakowski PENICYLINA
  • 2x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
88 ACCEPTED 2021-09-08 08:03:58
2021-09-07 21:50:24
Witold Nowakowski GRENADIERKA
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2021-09-08 08:03:54
2021-09-07 21:49:35
Witold Nowakowski GERBERA
  • 2x 2T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
86 ACCEPTED 2021-09-08 08:03:49
2021-09-07 21:49:03
Łukasz Smoczyk INWENCJA
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
85 ACCEPTED 2021-09-08 08:03:45
2021-09-07 21:48:08
Łukasz Smoczyk BENARESA
  • 1x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
84 ACCEPTED 2021-09-08 08:03:41
2021-09-07 21:47:23
Łukasz Smoczyk GERANIA
  • 2x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
83 ACCEPTED 2021-09-08 08:03:38
2021-09-07 21:46:49
Łukasz Smoczyk GRINGO
  • 2x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
82 ACCEPTED 2021-09-08 08:03:35
2021-09-07 21:45:58
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 1x 7R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/N1/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
81 ACCEPTED 2021-09-08 08:03:31
2021-09-07 20:37:34
Daria Piechowiak ZARA
  • 1x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
80 ACCEPTED 2021-09-08 08:03:28
2021-09-07 17:42:46
Karolina Grzegorz CERES
  • 1x 3T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
79 ACCEPTED 2021-09-07 17:31:37
2021-09-07 17:21:19
Mikołaj Banaszak NEVER MIND 22
  • 1x 11T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
78 ACCEPTED 2021-09-07 13:45:06
2021-09-07 12:47:53
Karolina Porzuckowiak ULALA
  • 1x 1T/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
77 ACCEPTED 2021-09-07 13:45:04
2021-09-07 12:37:38
Karolina Porzuckowiak CARTIER
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
76 ACCEPTED 2021-09-07 09:35:11
2021-09-07 09:08:04
Urszula Piontek CASCOR
  • 2x 10T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
75 ACCEPTED 2021-09-07 07:27:59
2021-09-06 19:55:19
Michał Klatkiewicz CHIRON
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2021-09-07 07:27:51
2021-09-06 19:54:18
Michał Klatkiewicz CHARDONNAY
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
73 ACCEPTED 2021-09-07 07:27:47
2021-09-06 19:54:00
Michał Klatkiewicz CATALPA
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
72 ACCEPTED 2021-09-07 07:27:42
2021-09-06 19:20:31
Wiktoria Tomaszewska KARRYS L
  • 1x 12T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
71 ACCEPTED 2021-09-07 07:27:39
2021-09-06 19:10:36
Mieszko Dąbrowski NIKI 77
  • 2x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
70 ACCEPTED 2021-09-06 19:02:15
2021-09-06 18:32:47
Alicja Wiśniowska OSA
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
69 ACCEPTED 2021-09-09 17:29:44
2021-09-06 17:08:06
Natalia Janowicz FLORYDA
  • 1x 12T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
68 ACCEPTED 2021-09-07 15:56:43
2021-09-06 17:07:34
Mika Vencken FLORYDA
  • 1x 2T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
67 ACCEPTED 2021-09-06 19:01:59
2021-09-06 15:37:31
Karolina Dobosz HAMMER
  • 1x 2T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
66 ACCEPTED 2021-09-06 19:01:57
2021-09-06 15:13:06
Dawid Wojciechowski KRÓL SOBIESKI
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
65 ACCEPTED 2021-09-06 10:55:08
2021-09-06 08:46:47
Malwina Stronczyńska CALINKA
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
64 ACCEPTED 2021-09-06 10:55:01
2021-09-06 08:46:08
Marianna Posadzy HUG ME
  • 2x 3T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
63 ACCEPTED 2021-09-06 10:54:53
2021-09-06 08:36:37
Martyna Dominiak DUNAJ
  • 2x 2T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
62 ACCEPTED 2021-09-06 10:54:50
2021-09-05 22:42:23
Maciej Kasperek EKWADOR
  • 2x 2T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
61 ACCEPTED 2021-09-05 22:06:54
2021-09-05 20:40:53
Robert Polaszek DORO-S
  • 1x 3T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
60 ACCEPTED 2021-09-05 22:06:50
2021-09-05 20:22:57
Roman Sobkowiak ŁAŃCUT
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
59 ACCEPTED 2021-09-05 22:06:47
2021-09-05 18:53:03
Nicole Młynarz PORTA BELLA
  • 1x 2T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
58 ACCEPTED 2021-09-09 15:02:44
2021-09-05 16:05:56
Weronika Heigelmann CAMARO
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
57 ACCEPTED 2021-09-05 22:06:40
2021-09-05 15:29:54
Marta Baran ELY
  • 1x 11T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
56 ACCEPTED 2021-09-05 22:06:37
2021-09-05 15:29:12
Oliwia Robakowska IDA
  • 2x 9T/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
55 ACCEPTED 2021-09-05 22:06:34
2021-09-05 14:33:21
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
54 ACCEPTED 2021-09-05 22:06:31
2021-09-05 13:16:50
Karolina Rusek ONTARIO
  • 1x 3T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
53 ACCEPTED 2021-09-05 22:06:28
2021-09-05 13:13:20
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
52 ACCEPTED 2021-09-08 21:48:52
2021-09-05 12:10:35
Olimpia Wołodkowicz NIRMAN
  • 2x 3T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
51 ACCEPTED 2021-09-05 22:06:05
2021-09-05 09:32:17
Damian Krajewski LUIS
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
50 ACCEPTED 2021-09-05 22:06:01
2021-09-05 09:31:50
Damian Krajewski KARINA
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
49 ACCEPTED 2021-09-05 22:05:55
2021-09-05 09:31:12
Damian Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2021-09-05 22:05:52
2021-09-05 09:30:44
Łukasz Krajewski RAMMSTEIN T
  • 2x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
47 ACCEPTED 2021-09-05 22:05:48
2021-09-05 09:30:09
Łukasz Krajewski CAMBIALE Z
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ACCEPTED 2021-09-05 22:05:44
2021-09-05 09:29:28
Łukasz Krajewski JOHNNY REP
  • 1x 7R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/N1/Zwykły, art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2021-09-05 22:05:41
2021-09-05 09:28:57
Łukasz Krajewski BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 7R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/N1/Zwykły, art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2021-09-05 22:05:34
2021-09-04 22:59:45
Julia Liszyńska CONAN D
  • 2x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
43 PRE-APPROVED 2021-09-05 22:05:28
2021-09-04 22:36:08
Nina Cieślińska ARES PONYSPORT
  • 2x 2T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
42 ACCEPTED 2021-09-05 22:05:24
2021-09-04 20:44:40
Weronika Mikołajczak CZANOS
  • 2x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2021-09-05 22:05:21
2021-09-04 20:43:56
Weronika Mikołajczak BOSS
  • 2x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2021-09-05 22:05:17
2021-09-04 18:43:25
Mieszko Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 7R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/N1/Zwykły, art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2021-09-04 18:58:10
2021-09-04 18:43:01
Jan Dąbrowski CARLA ROSSI
  • 2x 9T/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2021-09-04 18:58:08
2021-09-04 09:54:24
Martyna Zaremba DUCIANO
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
37 ACCEPTED 2021-09-02 20:27:22
2021-09-02 18:53:30
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 2x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2021-09-02 20:27:20
2021-09-02 18:37:43
Anna Gertig GRAND LEVISTO F
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2021-09-02 20:27:18
2021-09-02 14:19:10
Wanessa Kochanek WIKTORIA KG
  • 1x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
34 ACCEPTED 2021-09-02 20:27:16
2021-09-02 13:55:36
Amelia Rutkowska SĘKACZ
  • 1x 2T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
33 ACCEPTED 2021-09-02 20:27:14
2021-09-02 13:55:16
Karolina Alankiewicz SĘKACZ
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ACCEPTED 2021-09-02 11:51:19
2021-09-02 11:44:28
Martyna Ostrowska CASA MIA
  • 1x 3T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2021-09-02 11:51:07
2021-09-02 00:48:36
Ewelina Gawluk OLIMPIC DANCER
  • 2x 1T/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9T/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
30 ACCEPTED 2021-09-02 11:51:12
2021-09-01 22:05:26
Madison Kabacinska DIOGENES BH
  • 2x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
29 ACCEPTED 2021-09-05 12:05:15
2021-09-01 21:55:41
Zuzanna Przybylska SHOKOLAITIQUE ROYAL Z
  • 1x 7R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/N1/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
28 ACCEPTED 2021-09-03 12:21:16
2021-09-01 21:49:28
Martyna Kruś ILUZJA
  • 2x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-09-02 11:51:01
2021-09-01 21:48:18
Zofia Gendera DIANDRO RED WINE
  • 1x 7R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/N1/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
26 ACCEPTED 2021-09-02 11:50:59
2021-09-01 21:47:57
Nina Cieślińska ZAMIRA
  • 2x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
25 ACCEPTED 2021-09-02 11:50:51
2021-09-01 21:47:17
Nina Cieślińska BERGAMO
  • 2x 3T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
24 ACCEPTED 2021-09-08 08:03:22
2021-09-01 21:36:21
Nina Lehmann LORA
  • 2x 2T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
23 ACCEPTED 2021-09-02 11:50:48
2021-09-01 16:49:32
Anastazja Rzyszkiewicz LACRIN
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2021-09-01 11:40:26
2021-08-30 21:48:39
Łukasz Komasa KILIAN
  • 1x 3T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
21 ACCEPTED 2021-09-04 18:58:01
2021-08-29 22:59:26
Alicja Gorzkowska AMILUNA CENTO
  • 1x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2021-09-01 11:40:22
2021-08-29 18:01:53
Tomasz Gogołek ASTON MARTIN
  • 1x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
19 ACCEPTED 2021-09-01 11:40:21
2021-08-29 17:56:10
Tomasz Gogołek LACASTA TG
  • 2x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2021-09-01 11:40:19
2021-08-29 17:55:34
Tomasz Gogołek LA BAMBA CALIDAD TG
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2021-09-01 11:40:17
2021-08-28 22:11:12
Anna-Maria Kluza PRADA
  • 2x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
16 ACCEPTED 2021-09-08 21:48:45
2021-08-28 10:35:53
Martyna Duda ARABELLA
  • 1x 10T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
15 ACCEPTED 2021-09-01 11:40:15
2021-08-26 12:39:11
Zuzanna Bukowska UCCELLA Z
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 15R/N/Zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2021-08-27 11:36:17
2021-08-26 10:19:52
Karolina Siwka- Englert JANTARINA
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 15R/N/Zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2021-08-26 08:58:26
2021-08-26 08:32:14
Joanna Kopania IRMA
  • 1x 7R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/N1/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16R/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
12 ACCEPTED 2021-08-26 08:58:25
2021-08-26 08:31:40
Joanna Kopania JULINKA
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7R/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 15R/N/Zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2021-08-26 08:58:20
2021-08-25 10:00:31
Wiktoria Zujewska SZRON KM
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2021-08-26 08:58:18
2021-08-25 09:59:49
Tomasz Gogołek SZRON KM
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2021-08-26 08:58:16
2021-08-25 09:41:16
Zuzanna Zujewska DISNEY
  • 2x 2T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
8 ACCEPTED 2021-09-07 09:35:05
2021-08-24 22:03:25
Iwona Sitowska CZANTORIA
  • 2x 3T/80/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
7 ACCEPTED 2021-08-26 08:58:10
2021-08-24 22:00:49
Iwona Sitowska GUZZI -V
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2021-08-26 08:58:06
2021-08-24 21:59:44
Iwona Sitowska CARBEQ JJ
  • 1x 1T/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
5 ACCEPTED 2021-09-06 19:01:19
2021-08-23 14:15:22
Alicja Skaba KERA
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2021-08-24 08:13:48
2021-08-20 21:06:52
January Włoch E-COFERTINA
  • 1x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 15R/N/Zwykły art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-08-24 08:13:46
2021-08-20 21:05:43
Joachim Włoch SID
  • 2x 5R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
2 ACCEPTED 2021-09-07 07:27:32
2021-08-13 20:36:06
Anna Lambrych REWIA GWIAZD
  • 2x 4T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13R/L/Zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2021-08-19 08:09:56
2021-08-06 09:47:47
Jagna Kmieciak TARAN ZAKON
  • 2x 2T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10T/70/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Alankiewicz Karolina Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
S
O049499
2. Banach Natalia BPK - LUL
S
O012302
3. Banaszak Mikołaj -
S
-
4. Baran Marta KJ Stajnia Dąbrowscy
S
Brak
5. Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
S
O023478
6. Cieślińska Nina JKS Fer Więckowice
2008 (JM.)
O057414
7. Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
2010 (Mł.)
Brak
8. Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O001204
9. Dacka Marta bpk
S
brak
10. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
11. Dobosz Karolina SKJ Gronówka
S
Brak
12. Dominiak Martyna Stajnia Zamysłowo
2004 (J.)
brak
13. Duda Martyna Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
Brak
14. Gawluk Ewelina Racocki Klub Jeździecki
S
O009676
15. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (J.)
O042577
16. Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań
S
0013202
17. Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań
S
O013202
18. Gorzkowska Alicja BPK (WIE)
2007 (JM.)
O055979
19. Grzegorz Karolina bpk
2004 (J.)
O037780
20. Heigelmann Weronika Racocki KJ
2001 (MJ.)
O042326
21. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
O054627
22. Ignasiak Amelia Stajnia Patoka
2004 (J.)
brak
23. Janowicz Natalia RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
0057655
24. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O041949
10224869
25. Kabacinska Madison KJ Michałówka
2004 (J.)
O047057
26. Kałwa Aleksandra St.Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O041161
27. Kamieniarz Ewa bpk
S
O053663
28. Kasperek Maciej Racocki Klub Jeździecki
S
O012017
29. Kędzia Atena BPK
2008 (JM.)
11111111111
30. Klatkiewicz Michał SJ Kunowo
S
O028234
31. Kluza Anna-Maria KJ Michałówka
S
O011445
32. Kmieciak Jagna Brak
2009 (JM.)
Brak
33. Kochanek Wanessa KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O047874
34. Komasa Łukasz brak
S
brak
35. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
36. Krajewska Klaudia KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O034925
37. Krajewski Damian St. Kraju Jumping Team
S
O047626
38. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
39. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
40. Kruś Martyna JKS Fer Więckowice
2007 (JM.)
O051389
41. Lambrych Anna JKS Ewro
S
O028498
42. Lehmann Nina JKS Fer Więckowice
2008 (JM.)
O064222
43. Liszyńska Julia bpk
2004 (J.)
O053973
44. Łuczak Julia St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O048112
45. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
46. Machalewska Julia JKS Rywal Grudziądz
S
O019043
47. Mądra Marta Racocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
Brak
48. Markowska-Musielak Lena Brak
S
brak
49. Mikołajczak Weronika Racocki Klub Jeździecki
S
O030553
50. Nowakowski Witold Racocki KJ
S
O051018
51. Olejniczak Waldemar Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O015098
52. Ostrowska Martyna St. Kraju Jumping Team
S
O012806
53. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (MJ.)
O038669
54. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
0043620
55. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O059537
56. Polaszek Robert JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
S
O030551
57. Porzuckowiak Karolina KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O026215
58. Posadzy Marianna Stajnia Zamysłowo
2004 (J.)
Brak
59. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (JM.)
O054566
60. Robakowska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
Brak
61. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
62. Rusek Karolina Brak
2009 (JM.)
Brak
63. Rutkowska Amelia bpk
2008 (JM.)
brak
64. Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko
S
O025499
65. Rzyszkiewicz Anastazja KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O043218
10221556
66. Siczyński Alan JUKS Mieczewo Borkowice
S
O033924
67. Sitowska Iwona JKS FER Więckowice
S
O002532
68. Siwka- Englert Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
69. Skaba Alicja KS Jumping Events Poznań
2002 (MJ.)
O036773
70. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
71. Sobkowiak Roman KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O017397
72. Sołtysiak Zuzanna St. Kraju Jumping Team
2007 (JM.)
O064150
73. Stronczyńska Malwina Stajnia Zamysłowo
2007 (JM.)
brak
74. Tomaszewska Wiktoria KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O060491
75. Vencken Mika RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
brak
76. Wachnowska Daria SK Analop
77. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
78. Wawrzyniak Anastazja RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O063462
79. Wawrzyniak Marika RIO GRANDE Krosinko
S
0
80. Wiśniowska Alicja KJ Rancho Poznań
2006 (JM.)
O063514
81. Włoch Joachim KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O057718
82. Wojciechowski Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O002032
83. Wołodkowicz Olimpia bpk
S
O013447
84. Zaremba Martyna KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O042096
85. Zujewska Wiktoria KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O055266
86. Zujewska Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2010 (Mł.)
O063771
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

13

AMILUNA CENTO ŁOTEWSKA POL 2012 klacz siwa/168 F: Antonino /
M: Carera /
K031803 LV001000003212
2.

11

ARABELLA KUC POL 2013 klacz izabelowata/kuc:130 F: Nero
M: Angel V. Vennehoeve
Brak 616098100057730
3.

77

ARES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
K029498 616999570218513
4.

136

ARIS SP POL 2014 klacz kara/177 F: Christ
M: Alfara / Alfaro
K031192 616009530030514
5.

139

ASARI SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Cassini Kama
M: Alfara / Alfaro
K025068 616009530684712
6.

58

ASTON MARTIN WESTF GER 2017 wałach gniada/170 F: Almanzero Z/Acord II
M: Baśniowa Pani /Marino
Brak DE441411088217
7.

128

BACARDI HAN GER 2015 ogier kasztanowata/170 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Cualite / Calido
K031541 DE431316995015
8.

120

BALOU H WESTF GER 2016 wałach gniada/170 F: Baloutelli /
M: Hanka /
brak DE441411051716
9.

164

BEAUTYFULL DAY 2015 F:
M:
10.

111

BENARESA SP POL 2015 klacz gniada/172 F: Landor
M: Benares
K030358 616007610112815
11.

61

BERGAMO DRP POL 2016 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Gabon /
M: Miss Barneby /
brak -
12.

153

BIRMA HAFLINGER POL 2013 klacz izabelowata/kuc:140 F: Dunaj / Nordpfeil
M: Bajka / Admirał
K030208 616013610074513
13.

79

BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 klacz gniada/167 F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Etoile / Darco
K028683 056015Z55765014
14.

75

BOSS WLKP POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Tanos
M: Birma
K031185 616007610112517
15.

119

BRAVIA SP POL 2015 klacz kasztanowata/165 F: Vandamme / Guidam
M: Vandamme / Guidam
K027855 616009610040815
16.

152

BREGO PKSP POL 2015 wałach kasztanowata/168 F: Tabasko
M: Brena
1111111111111 616 009 61 00231 15
17.

95

CALINKA WLKP POL 2006 klacz gniada/165 F: Albens / Skunks
M: Cechira / Armani
K020177 616007610232906
18.

26

CAMARO HANN POL 2012 wałach siwa/- F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
K021568 DE431316686312
19.

81

CAMBIALE Z ZANG NED 2014 wałach gniada/167 F: Canturo / Cantus
M: Lusina Z / Lasino
K028820 056015Z55758314
20.

121

CANTURO GRANDE HAN POL 2016 wałach gniada/164 F: Canturano / Canturo
M: Bellisima / Phin Phin
K030722 DE431316968416
21.

48

CARBEQ JJ CZWB SVK 2017 wałach gniada/165 F: -
M: Treasure Z
- -
22.

73

CARLA ROSSI SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Izaurus
M: Cortesia
Brak -
23.

104

CARTIER OLD GER 2015 wałach gniada/172 F: Chacomo / Conteur
M: Lilly Marleen / Leviscal
K015283 DE418180307415
24.

67

CASA MIA HOL GER 2014 klacz gniada/165 F: Casall / Caretino
M: Baran / Caretino
K032187 DE421000049814
25.

103

CASCOR OLD POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: nz
M: nz
brak DE433330982910
26.

100

CATALPA HAN POL 2017 klacz gniada/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Quinta / Quintender
K032744 DE431316709617
27.

14

CERES SP POL 2011 klacz gniada/167 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
K018650 616009610042611
28.

148

CERKA HOL GER 2016 klacz gniada/167 F: Cardino /
M: W-Cerendipity /
K031903 -
29.

101

CHARDONNAY HAN POL 2017 wałach gniada/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Fly Hawai / Fly High / Airport
K032745 DE431316709417
30.

142

CHARISMA VAN DE BROEKKANT Z ZANG BEL 2017 klacz gniada/168 F: Cicero Z /
M: Evolution /
brak -
31.

124

CHIN CHAMPER HOL POL 2011 wałach gniada/165 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Lanetta / Leuthen I
K019756 DE421000074511
32.

102

CHIRON HAN POL 2016 wałach gniada/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Quines / Quintender / Ferragamo
K030205 DE431316814816
33.

157

CIHANGIR PRINCE HAN POL 2016 wałach siwa/180 F: Colman / Carthago
M: . / Don Juan
Brak .
34.

127

CLARA BELLA HOL GER 2013 klacz gniada/172 F: Clarimo / Clearway
M: Pandora VII / Coriano
K028590 DE421000086613
35.

44

COLLINS S HOL POL 2014 wałach siwa/165 F: Calido I / Cantus
M: Vilaine / Acorado
K031174 DE421000019014
36.

149

CON DIASMINA HOL GER 2016 klacz gniada/169 F: Con Spiro R / Contender
M: Diasmina / Casall
K031904 DE421000714516
37.

78

CONAN D NRPS POL 2013 wałach gniada/170 F: Canabis Z /
M: Alexandria D /
brak 52801025032
38.

76

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K022787 616009640002911
39.

5

CZANTORIA SP POL 2016 klacz kasztanowata/- F: -
M: -
- -
40.

117

CZATERIA SP POL 2017 klacz gniada/166 F: Viscount
M: Czarna Woda
Brak 616009610089617
41.

63

DIANDRO RED WINE OS POL 2013 wałach gniada/168 F: Diamant de Semilly
M: Zarah DKG
K025675 DE418182545513
42.

66

DIOGENES BH SP POL 2006 wałach kara/- F: Elf / Fanimo
M: Demeter / Jakobin
K010880 POL009660493206
43.

50

DISNEY KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:123 F: Szaman /
M: Dazy /
brak 616013610075812
44.

125

DON QUERIDO SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Quentin Z
M: Dona Requida
brak 616009681030914
45.

91

DORO-S SWB SWE 2015 klacz siwa/165 F: Diero Lux Z /
M: La Bell-S /
brak 04153242
46.

151

DUBALU THE BEST UG WESTFALSKA GER 2015 wałach gniada/178 F: Dibadu L/Darco
M: Coco/Cornet Obolensky
Brak DE441410821215
47.

72

DUCIANO OLD GER 2011 wałach kara/mk:- F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
K022850 DE433332138511
48.

93

DUNAJ SP POL 2010 wałach bułana/160 F: NN
M: NN
Brak -
49.

47

E-COFERTINA HOL POL 2012 klacz gniada/166 F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
K025445 DE421000583112
50.

165

EKSON HAN GER 2012 ogier kara/169 F: Emporio Armani / Embassy I
M: Colette / Come On
K029504 017567
51.

92

EKWADOR WLKP POL 2017 wałach siwa/168 F: Rumianek
M: Eragwa
Brak 616007610126117
52.

89

ELY WLKP POL 2017 klacz siwa/167 F: Rulon
M: Empara
Brak X
53.

39

FLORYDA SP POL 2014 klacz skarogniada/kuc:149 F: Siquest
M: Fryzka
030781 616007610187714
54.

155

GALILO Polski Kuc Wierzchowy POL 2016 wałach bułana/kuc:146 F: Gran Chaco
M: Galicja/ Bonetto D
Brak .
55.

110

GERANIA WLKP POL 2017 klacz gniada/171 F: Vulkan L / Vulkano
M: Geira / Bolshoi
K032723 616007610087417
56.

113

GERBERA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz siwa/165 F: Number One
M: Gejsza
Brak 616007610088517
57.

156

GERO WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/168 F: Romeo
M: Gestika
Brak 616007610004312
58.

141

GIGI VAN DE BROEKKANT Z ZANG BEL 2017 klacz kasztanowata/170 F: Global Express /
M: Ipsy Van De Broekkant Z /
brak -
59.

69

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 wałach gniada/174 F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
K016631 616009610091909
60.

138

GRANIT HAN POL 2014 wałach siwa/170 F: Grey Top
M: Ritual
O DE 431316006314
61.

114

GRENADIERKA SP POL 2015 klacz gniada/166 F: Landor / Lacatraz
M: Landor / Lacatraz
K029585 616009610111215
62.

109

GRINGO WLKP POL 2017 ogier gniada/169 F: Landor / Lacatras
M: Grenlandia / Landos
K031024 616009610088617
63.

49

GUZZI -V KWPN NED 2011 wałach kasztanowata/172 F: Indoctro
M: Bekarla V / Indorado
K021378 528003201104228
64.

97

HAMMER WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/172 F: Albrex g
M: Halabarda
Brak 616007610224009
65.

43

HARMAN SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Salamon
M: Harma
. .
66.

83

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
K014250 BELW263735BWP
67.

160

HEVAN WLKP POL 2013 wałach ciemnogniada/166 F: Vandamme /
M: Hera /
K030788 6160076100627013
68.

94

HUG ME SP POL 2012 wałach siwa/160 F: Cypr
M: Harda
brak 616999530201613
69.

88

IDA TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz gniada/164 F: X
M: X
Brak 616999670052115
70.

154

IDA D SP POL 2015 klacz gniada/mk:157 F: Chardonnay L
M: Iris
Brak -
71.

159

ILEX WLKP POL 2009 wałach kasztanowata/173 F: Faust Z / Furioso II
M: Itaka / Beyard D'elle
K019458 616007610235709
72.

17

ILUZJA MŁP POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/mk:157 F: Fenomen / Judex
M: Iwa / Impas
K029583 616006580807509
73.

112

INWENCJA WLKP POL 2013 klacz gniada/172 F: Bolshoi
M: Inira
Brak 616007610104113
74.

53

IRMA KWPN NED 2013 klacz gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Nerma / Burggraaf
K026769 528003201301387
75.

162

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
76.

54

JANTARINA KWPN NED 2014 klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
77.

80

JOHNNY REP KWPN NED 2014 ogier gniada/170 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Wies Avanta / Nassau
K025455 528003201400222
78.

130

JOLY'S GELLA NEW FOREST PONY BEL 2009 klacz gniada/kuc:148 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Silke / Priory Prickle
K030365 056011020090147
79.

52

JULINKA KWPN NED 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Kannan / Voltaire
M: Buminka B / Odermus R
K028659 528003201400159
80.

84

KARINA NIEM. SPORT. GER 2017 klacz gniada/170 F: Kasanova De La Pomme / Bamako De Muze
M: Constanze / Con Sherry
K032893 DE456560134517
81.

21

KARRYS L SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Chardonnay L / Contender
M: Kwesta / Mazzel
K027642 616009610133515
82.

2

KERA KWPN BEL 2015 klacz siwa/mk:mk:1 F: Emir R
M: Cutiepie
K030896 528003201503175
83.

59

KILIAN WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Kurant
M: Kometa
brak 616 007 61 02785 09
84.

133

KORNEL KORDE STAR SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Mars / Avero
M: Konwalia / Czumen K
K030803 616007610018815
85.

96

KRÓL SOBIESKI PKSP POL 2017 wałach gniada/166 F: Balou du Rouet
M: Kostaryka
0000 0000
86.

132

KRYSZTAŁEK WLKP POL 2015 klacz gniada/165 F: Le Mistral / HLP Leuthen I
M: Kosta / Lwówek
K029005 616007610195215
87.

122

KYNAN S KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/182 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Baloubet du Rouet / Galoubet A
K030459 528003201504438
88.

56

LA BAMBA CALIDAD TG SP POL 2016 ogier siwa/175 F: La Calidad / Lancer II
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
K029829 616009610203016
89.

57

LACASTA TG SP POL 2017 klacz siwa/168 F: Number One / Numer Uno
M: Laurbina KG / Bambino Van’t Zorgvliet
K030521 616009610206817
90.

60

LACRIN SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Comandor / Contender
M: Loreen 73 / Caretino
K022567 616009610084313
91.

144

LANCELOT SP POL 2017 wałach gniada/170 F: If Du Reverdy /
M: Lasana /
brak -
92.

131

LIMERICK Polski Koń Szlechetny Półkrwi POL 2007 ogier gniada/163 F: Denar
M: Lacosidia
O015098 B0107573S
93.

147

LITTLE EXPRESS Z ZANG BEL 2015 klacz gniada/165 F: Le Blue Diamond v't Ruytershof / Plot Blue
M: Orient Express / Concorde
K029782 056015Z55602215
94.

150

LOARA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado Son
M: Lozanna L
K028154 616009610086614
95.

16

LORA TYP SZLACHETNY POL 2006 klacz gniada/162 F: Haarwest / Indoctro
M: Liwia / Lenon
K027316 POL999610004106
96.

70

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
K024749 616009610034110
97.

87

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
K024329 616013610134812
98.

85

LUIS HAN GER 2017 wałach gniada/167 F: Light My Fire / Light On
M: Misty / Messenger
K032894 DE431316001717
99.

74

ŁAŃCUT TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach gniada/176 F: Libero A
M: Łata
K026459 616999610069713
100.

126

MARKIZA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz bułana F: Marat
M: Jaga
Brak
101.

163

MELODY'S BOY KUC CONNEMARA POL 2017 wałach siwa/kuc:145 F: Knockillare Tomas
M: Melody
brak 372004010001328
102.

134

MERLIN WLKP POL 2016 wałach gniada/165 F: Santos / Guidam
M: Malta / Cajero
K029359 616007610056216
103.

137

NAZIM ARAB POL 2014 wałach siwa/kuc:149 F: A
M: A
o o
104.

106

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
K018835 528210000586473
105.

99

NIKI 77 AES POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Nikidam Du Chateau / Quidam De Revel
M: Curley She / Champion
K032747 826002170881761
106.

129

NIKO NIEM. SPORT. GER 2015 ogier gniada/170 F: Naido / Nabad De Reve
M: Acorida /
K031539 DE410101007815
107.

24

NIRMAN KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:142 F: X
M: X
Brak X
108.

65

OLIMPIC DANCER SP POL 2014 wałach gniada/170 F: RON WILLIAM
M: DALAY
K027898 616009670024914
109.

86

ONTARIO TS POL 2013 Wałach gniada/158 F: nn / nn
M: nn / nn
K026760 616999600303113
110.

98

OSA MŁP POL 2014 klacz kasztanowata/165 F: Sadam / Askar
M: Olimpia / Flamand
K031570 616006630040714
111.

115

PENICYLINA WLKP POL 2015 klacz gniada/167 F: Landor / Lacatras
M: Penni / Avero
K031023 616007610113015
112.

108

PENITO WLKP POL 2014 ogier gniada/169 F: Vulkan L
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
113.

116

PENNI WLKP POL 2005 klacz gniada/167 F: Avero
M: Piroga
Brak POL007610134905
114.

90

PORTA BELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 17-06-2017 klacz kasztanowata/160 F: TJUNGSKE
M: PAPILLON
brak 616009670098217
115.

55

PRADA WLKP POL 2009 klacz gniada/164 F: Leonardo / Laxgraf Go
M: Pristilla / Dag
K028123 616007610328009
116.

146

QIU VAN DE BROEKKANT Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz gniada/160 F: Quasimiod vd Molondorf
M: Concord
. .
117.

143

QUINTUS SP POL 2016 wałach kasztanowata/160 F: Vulkan L / Vulkano
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K029292 616009640052816
118.

118

R - CALVADOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 wałach siwa/165 F: Corrado Son
M: Rezeda
Brak 616 009 61 01540 05
119.

82

RAMMSTEIN T BWP BEL 2017 ogier gniada/170 F: Diamant De Swmilly /
M: Cela Vita /
brak 056002W00315979
120.

1

REWIA GWIAZD SP POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Ramzes / Regon
M: Rumba /
K028727 616999530236613
121.

123

SAN KRYSTIANO SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Vandamme / Quidam
M: Saphira / Stolzenberg
K031580 616009610085515
122.

68

SĘKACZ WLKP POL 2014 wałach siwa/- F: Czumak
M: Selika
K028517 616007610056414
123.

64

SHOKOLAITIQUE ROYAL Z ZANG BEL 2014 klacz skarogniada/162 F: Hunters Scendro / Scendix
M: Diamantique Royale Z / Davinci V Erpekom Z
K030548 056015Z55506014
124.

46

SID SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
K010966 POL009610046607
125.

158

STORMY EVE HAN GER 2012 klacz gniada/. F: Stolzenberg / Stakkato
M: Coco / Comte
K021649 DE431314403312
126.

71

SYMETRION SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Symetria / Czarownik
K029321 616009610029116
127.

135

SYMFONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/170 F: Elmero / Ramiro Z
M: Elmero / Ramiro Z
K028309 POL009611047900
128.

51

SZRON KM SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Marino /
M: Serbia / Barasz
K025670 616009530055913
129.

45

TARAN ZAKON Polski Kuc Wierzch. POL 2016 wałach tarantowata/kuc:143 F: Jawor
M: Tera Pałac
Brak 616013640070216
130.

10

UCCELLA Z HAN GER 2012 klacz gniada/173 F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
131.

105

ULALA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz skarogniada/- F: Magnum VD Bisschop
M: Ulive
- -
132.

19

WIKTORIA KG SP POL 2003 klacz kara/172 F: Campari M /
M: Vendi /
brak 616009611320103
133.

145

Z-QUANTINA RK SP POL 2016 klacz gniada/170 F: Corrado Son / Corrado I
M: Z-Quanta / Quantum
K031902 A0006819S
134.

62

ZAMIRA SP POL 2005 klacz siwa/171 F: Kwazar / Karbano
M: Zorza / Wellington
K013261 POL009610044505
135.

107

ZARA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz gniada/mk:155 F: Cityboy R
M: Zazula
K028329 616013520073811
Rider Club
Competition
Prize
Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
200
200
350
SUM:
750.00
Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
300
SUM:
300.00
Grzegorz Karolina bpk
200
SUM:
200.00
Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
400
SUM:
400.00
Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team
150
SUM:
150.00
Kabacinska Madison KJ Michałówka
100
SUM:
100.00
Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
250
300
SUM:
550.00
Krajewski Damian St. Kraju Jumping Team
100
300
SUM:
400.00
Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
350
200
SUM:
550.00
Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
200
SUM:
200.00
Nowakowski Witold Racocki KJ
50
SUM:
50.00
Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
400
SUM:
400.00
Sitowska Iwona JKS FER Więckowice
50
100
SUM:
150.00
Smoczyk Łukasz Racocki KJ
250
150
SUM:
400.00
Sobkowiak Roman KJ Stajnia Dąbrowscy
300
SUM:
300.00
Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Zaremba Martyna KS Jumping Events Poznań
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Alankiewicz Karolina
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
SĘKACZ (68)
2021-09-11
35
Banach Natalia
BPK - LUL
2021-09-11
29
2021-09-11
15
Banaszak Mikołaj
-
2021-09-12
1
2021-09-12
5
Baran Marta
KJ Stajnia Dąbrowscy
ELY (89)
2021-09-12
11
2021-09-12
13
Bukowska Zuzanna
Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
2021-09-11
2
200
2021-09-11
12
2021-09-12
2
200
2021-09-12
1
350
Cieślińska Nina
JKS Fer Więckowice
BERGAMO (61)
2021-09-11
21
2021-09-11
15
2021-09-12
17
2021-09-12
11
ZAMIRA (62)
2021-09-11
36
2021-09-11
2021-09-12
15
2021-09-12
17
2021-09-11
24
2021-09-11
1
2021-09-12
6
2021-09-12
1
Dąbrowski Jan
KJ Stajnia Dąbrowscy
2021-09-12
1
2021-09-12
1
Dąbrowski Mieszko
KJ Stajnia Dąbrowscy
2021-09-11
15
2021-09-11
8
NIKI 77 (99)
2021-09-11
11
2021-09-11
Dacka Marta
bpk
2021-09-11
12
2021-09-11
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
BALOU H (120)
2021-09-11
2021-09-11
2
2021-09-11
10
2021-09-11
9
KYNAN S (122)
2021-09-11
6
2021-09-11
2
300
2021-09-11
8
2021-09-11
6
Dobosz Karolina
SKJ Gronówka
HAMMER (97)
2021-09-11
1
2021-09-11
1
2021-09-12
1
2021-09-12
14
Dominiak Martyna
Stajnia Zamysłowo
DUNAJ (93)
2021-09-11
1
2021-09-11
1
Duda Martyna
Bez Przynależności Klubowej
2021-09-12
1
2021-09-12
15
Gawluk Ewelina
Racocki Klub Jeździecki
2021-09-11
9
2021-09-11
5
2021-09-12
5
2021-09-12
5
Gertig Anna
JUKS Mieczewo
2021-09-11
2021-09-11
8
2021-09-12
9
2021-09-12
Gogołek Tomasz
KS Jumping Events Poznań
SID (46)
2021-09-11
32
2021-09-11
7
2021-09-11
16
Gogołek Tomasz
KS Jumping Events Poznań
2021-09-11
13
2021-09-11
17
2021-09-12
14
2021-09-12
9
2021-09-11
17
2021-09-12
23
2021-09-12
2021-09-11
1
2021-09-11
33
2021-09-12
30
2021-09-12
Gorzkowska Alicja
BPK (WIE)
2021-09-11
19
2021-09-11
5
2021-09-12
15
2021-09-12
14
Grzegorz Karolina
bpk
CERES (14)
2021-09-11
1
2021-09-11
9
2021-09-12
1
200
Heigelmann Weronika
Racocki KJ
CAMARO (26)
2021-09-11
4
2021-09-11
2021-09-12
4
2021-09-12
Iaroshenko Konstantin
KJ Michałówka
HARMAN (43)
2021-09-11
15
2021-09-11
15
2021-09-12
5
2021-09-12
1
400
2021-09-11
21
2021-09-11
LANCELOT (144)
2021-09-11
39
2021-09-11
2021-09-11
2021-09-11
27
2021-09-11
18
2021-09-11
18
2021-09-12
16
2021-09-12
18
CERKA (148)
2021-09-12
8
2021-09-12
27
2021-09-12
LOARA (150)
2021-09-12
5
2021-09-12
4
EKSON (165)
2021-09-12
4
2021-09-12
10
Ignasiak Amelia
Stajnia Patoka
MARKIZA (126)
2021-09-12
11
2021-09-12
1
Janowicz Natalia
RIO GRANDE Krosinko
FLORYDA (39)
2021-09-12
7
2021-09-12
9
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team
2021-09-11
3
150
2021-09-12
9
Kabacinska Madison
KJ Michałówka
2021-09-11
2
100
2021-09-12
11
Kałwa Aleksandra
St.Kraju Jumping Team
NIKO (129)
2021-09-11
3
2021-09-11
2021-09-12
2021-09-12
17
Kamieniarz Ewa
bpk
ONTARIO (86)
2021-09-11
15
2021-09-12
1
Kasperek Maciej
Racocki Klub Jeździecki
EKWADOR (92)
2021-09-11
1
2021-09-11
18
2021-09-12
1
2021-09-12
1
Kędzia Atena
BPK
2021-09-12
12
BREGO (152)
2021-09-11
2021-09-11
2021-09-12
5
Klatkiewicz Michał
SJ Kunowo
CATALPA (100)
2021-09-11
4
2021-09-11
2021-09-12
22
2021-09-12
2021-09-11
2021-09-11
20
2021-09-12
2021-09-12
16
CHIRON (102)
2021-09-11
15
2021-09-11
11
2021-09-12
9
2021-09-12
6
Kluza Anna-Maria
KJ Michałówka
PRADA (55)
2021-09-11
12
2021-09-12
22
Kmieciak Jagna
Brak
2021-09-11
1
2021-09-11
17
2021-09-12
10
2021-09-12
12
Kochanek Wanessa
KJ Agro-Handel Śrem
2021-09-12
25
2021-09-12
12
Komasa Łukasz
brak
KILIAN (59)
2021-09-11
1
2021-09-11
7
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
JULINKA (52)
2021-09-11
12
2021-09-11
17
2021-09-12
5
2021-09-12
IRMA (53)
2021-09-11
5
2021-09-11
5
2021-09-12
2
250
2021-09-12
2
300
Krajewska Klaudia
KJ Stajnia Dąbrowscy
2021-09-12
3
2021-09-12
Krajewski Damian
St. Kraju Jumping Team
2021-09-11
10
2021-09-11
3
100
2021-09-12
21
2021-09-12
1
300
KARINA (84)
2021-09-11
5
2021-09-11
2021-09-12
28
2021-09-12
LUIS (85)
2021-09-11
25
2021-09-11
2021-09-12
26
2021-09-12
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
2021-09-11
1
350
2021-09-11
4
2021-09-12
6
2021-09-11
11
2021-09-12
3
200
2021-09-11
8
2021-09-11
4
2021-09-12
4
2021-09-11
28
2021-09-11
2021-09-12
12
2021-09-12
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team
2021-09-11
7
2021-09-11
3
200
2021-09-12
8
BACARDI (128)
2021-09-11
31
2021-09-11
9
2021-09-12
20
2021-09-12
20
2021-09-11
21
2021-09-11
2021-09-12
11
2021-09-12
16
Kruś Martyna
JKS Fer Więckowice
ILUZJA (17)
2021-09-11
24
2021-09-11
2021-09-12
32
2021-09-12
Lambrych Anna
JKS Ewro
2021-09-11
26
2021-09-11
2021-09-12
2021-09-12
Lehmann Nina
JKS Fer Więckowice
LORA (16)
2021-09-11
1
2021-09-11
1
2021-09-12
Liszyńska Julia
bpk
CONAN D (78)
2021-09-11
34
2021-09-11
2021-09-12
23
2021-09-12
24
Łuczak Julia
St. Kraju Jumping Team
SYMFONIA (135)
2021-09-11
18
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
GALILO (155)
2021-09-11
2021-09-11
19
2021-09-11
2021-09-11
2021-09-11
2021-09-11
16
2021-09-11
Machalewska Julia
JKS Rywal Grudziądz
ILEX (159)
2021-09-12
10
2021-09-12
8
Mądra Marta
Racocki Klub Jeździecki
PENNI (116)
2021-09-11
1
2021-09-11
1
2021-09-12
6
Markowska-Musielak Lena
Brak
2021-09-11
1
2021-09-11
1
Mikołajczak Weronika
Racocki Klub Jeździecki
BOSS (75)
2021-09-11
37
2021-09-11
2021-09-12
10
2021-09-12
CZANOS (76)
2021-09-11
6
2021-09-11
2021-09-12
6
2021-09-12
Nowakowski Witold
Racocki KJ
GERBERA (113)
2021-09-11
1
2021-09-11
18
2021-09-12
1
2021-09-12
1
2021-09-11
25
2021-09-11
13
2021-09-12
3
50
2021-09-12
19
2021-09-11
14
2021-09-11
2021-09-12
2021-09-12
8
CZATERIA (117)
2021-09-11
25
2021-09-11
1
2021-09-12
15
2021-09-12
1
Olejniczak Waldemar
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
LIMERICK (131)
2021-09-12
11
2021-09-12
8
Ostrowska Martyna
St. Kraju Jumping Team
2021-09-11
1
2021-09-11
6
2021-09-12
6
2021-09-12
7
Perek Julia
Posadowskie TJ
QUINTUS (143)
2021-09-11
22
2021-09-11
2021-09-12
12
2021-09-12
29
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
ZARA (107)
2021-09-11
16
2021-09-11
23
Piontek Urszula
RIO GRANDE Krosinko
CASCOR (103)
2021-09-12
11
2021-09-12
6
2021-09-12
1
2021-09-12
1
Polaszek Robert
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
DORO-S (91)
2021-09-11
13
2021-09-11
24
Porzuckowiak Karolina
KJ Sokół Damasławek
CARTIER (104)
2021-09-11
30
2021-09-11
5
2021-09-12
13
2021-09-12
7
ULALA (105)
2021-09-11
1
2021-09-11
18
Posadzy Marianna
Stajnia Zamysłowo
HUG ME (94)
2021-09-11
1
2021-09-11
1
Przybylska Zuzanna
JUKS Abakus Kaczyna
2021-09-11
10
2021-09-11
1
400
2021-09-12
2021-09-12
5
Robakowska Oliwia
KJ Stajnia Dąbrowscy
IDA (88)
2021-09-12
1
2021-09-12
6
Rogacki Jakub
bpk
2021-09-11
14
2021-09-11
9
Rusek Karolina
Brak
ONTARIO (86)
2021-09-11
1
2021-09-12
11
Rutkowska Amelia
bpk
SĘKACZ (68)
2021-09-11
18
Rutkowska Karolina
RIO GRANDE Krosinko
LOTNA (70)
2021-09-11
22
2021-09-11
2021-09-12
33
2021-09-12
Rzyszkiewicz Anastazja
KS Jumping Events Poznań
LACRIN (60)
2021-09-11
23
2021-09-11
Siczyński Alan
JUKS Mieczewo Borkowice
ARIS (136)
2021-09-11
9
2021-09-11
14
2021-09-12
21
GRANIT (138)
2021-09-11
2021-09-11
ASARI (139)
2021-09-11
4
2021-09-12
6
Sitowska Iwona
JKS FER Więckowice
2021-09-11
4
2021-09-11
1
2021-09-12
1
2021-09-11
20
2021-09-11
15
2021-09-11
3
50
2021-09-11
6
2021-09-12
3
100
Siwka- Englert Karolina
St. Kraju Jumping Team
2021-09-11
7
2021-09-11
13
2021-09-12
13
2021-09-12
7
Skaba Alicja
KS Jumping Events Poznań
KERA (2)
2021-09-11
13
2021-09-11
26
2021-09-12
11
2021-09-12
18
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
PENITO (108)
2021-09-11
2
250
2021-09-11
7
2021-09-12
3
150
2021-09-12
7
GRINGO (109)
2021-09-11
18
GERANIA (110)
2021-09-11
38
2021-09-11
2021-09-12
19
2021-09-12
BENARESA (111)
2021-09-11
10
2021-09-11
8
2021-09-12
17
2021-09-12
INWENCJA (112)
2021-09-11
11
2021-09-11
2021-09-12
10
2021-09-12
Sobkowiak Roman
KJ Stajnia Dąbrowscy
2021-09-11
19
2021-09-11
1
300
Sołtysiak Zuzanna
St. Kraju Jumping Team
BIRMA (153)
2021-09-11
1
2021-09-11
1
Stronczyńska Malwina
Stajnia Zamysłowo
CALINKA (95)
2021-09-11
17
2021-09-11
Tomaszewska Wiktoria
KJ Stajnia Dąbrowscy
2021-09-12
2
2021-09-12
31
Vencken Mika
RIO GRANDE Krosinko
FLORYDA (39)
2021-09-11
1
2021-09-11
13
Wachnowska Daria
SK Analop
2021-09-11
8
2021-09-11
7
2021-09-12
2021-09-12
5
Wachowiak Paulina
KJ Agro -Handel Śrem
LUCY (87)
2021-09-11
14
2021-09-11
2021-09-12
4
2021-09-12
2
100
Wawrzyniak Anastazja
RIO GRANDE Krosinko
BRAVIA (119)
2021-09-11
16
2021-09-11
2021-09-12
2021-09-12
Wawrzyniak Marika
RIO GRANDE Krosinko
NAZIM (137)
2021-09-11
1
2021-09-11
6
2021-09-12
5
2021-09-12
1
Wiśniowska Alicja
KJ Rancho Poznań
OSA (98)
2021-09-11
2021-09-11
Włoch Joachim
KS Jumping Events Poznań
SID (46)
2021-09-11
20
2021-09-12
2021-09-12
Wojciechowski Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
2021-09-11
2021-09-11
2021-09-12
2021-09-12
BREGO (152)
2021-09-12
5
Wołodkowicz Olimpia
bpk
NIRMAN (24)
2021-09-11
1
2021-09-11
1
Zaremba Martyna
KS Jumping Events Poznań
DUCIANO (72)
2021-09-11
1
200
2021-09-12
2021-09-12
15
2021-09-11
Zujewska Wiktoria
KS Jumping Events Poznań
2021-09-12
2021-09-12
Zujewska Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
DISNEY (50)
2021-09-11
1
2021-09-11
1
2021-09-12
1
2021-09-12
1

Number of Riders: 86

Number of Horses: 135

The sum of prizes: 5 200.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl