Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
51 ACCEPTED 2021-07-09 14:42:41
2021-07-09 13:15:40
Jerzy Ograbek WARKA
  • 2x 2/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2021-07-09 14:42:44
2021-07-09 13:15:01
Emilia Ograbek WENDY
  • 2x 1/Debiuty 50/Konkurs dla dzieci / początkujących (wys. przeszkód 50cm) dokładności art. 238.1.1
49 ACCEPTED 2021-07-09 12:48:18
2021-07-09 12:18:55
Sławomir Klóska HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 2x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2021-07-09 06:17:54
2021-07-08 23:06:44
Małgorzata Grzybowska MEDUZA
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
47 ACCEPTED 2021-07-09 06:17:52
2021-07-08 23:05:46
Michał Remisz INDIA
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2021-07-09 06:17:49
2021-07-08 23:05:08
Katarzyna Nowacka INDIA
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2021-07-09 06:17:47
2021-07-08 22:05:05
Julia Zielińska FRANKO
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
44 ACCEPTED 2021-07-08 17:03:50
2021-07-08 16:57:39
Paweł Goc ETNA
  • 1x 2/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
43 PRE-APPROVED 2021-07-08 17:03:48
2021-07-08 16:57:19
Jan Goc PESTKA
  • 1x 2/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
42 ACCEPTED 2021-07-08 15:17:58
2021-07-08 15:13:42
Jakub Toffel HALABANDER
  • 2x 4/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
41 ACCEPTED 2021-07-08 12:35:31
2021-07-07 20:38:53
Nina Feder BERT V.D. HEIKLEF
  • 1x 1/Debiuty 50/Konkurs dla dzieci / początkujących (wys. przeszkód 50cm) dokładności art. 238.1.1
40 ACCEPTED 2021-07-07 20:36:59
2021-07-07 20:31:53
Wiktoria Wasila WALA
  • 1x 1/Debiuty 50/Konkurs dla dzieci / początkujących (wys. przeszkód 50cm) dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2021-07-07 20:36:56
2021-07-07 20:24:30
Maria Ewertowska DOMI
  • 1x 1/Debiuty 50/Konkurs dla dzieci / początkujących (wys. przeszkód 50cm) dokładności art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2021-07-07 18:03:30
2021-07-07 17:56:31
Agata Gidaszewska CADIFOR CHARLOTTE
  • 2x 1/Debiuty 50/Konkurs dla dzieci / początkujących (wys. przeszkód 50cm) dokładności art. 238.1.1
37 ACCEPTED 2021-07-07 18:03:27
2021-07-07 17:54:14
Iga Kazecka LEWIATAN
  • 2x 1/Debiuty 50/Konkurs dla dzieci / początkujących (wys. przeszkód 50cm) dokładności art. 238.1.1
36 ACCEPTED 2021-07-07 14:27:26
2021-07-07 13:48:30
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 2x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2021-07-07 08:16:33
2021-07-06 23:39:45
Katarzyna Masełkowska-Podrez CARLEY
  • 2x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2021-07-07 08:16:31
2021-07-06 23:24:42
Aleksandra Andrzejewska MORENA
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ACCEPTED 2021-07-07 08:16:28
2021-07-06 23:24:00
Julia Micek HARMONIA
  • 2x 4/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ACCEPTED 2021-07-07 08:16:26
2021-07-06 19:58:27
Dawid Gąszczak HINGIS
  • 2x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
31 ACCEPTED 2021-07-06 12:46:04
2021-07-06 12:31:51
Julia Walorczyk EDI
  • 2x 4/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ACCEPTED 2021-07-06 12:46:03
2021-07-06 12:23:21
Zuzanna Zamłynna CHACAL
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
29 ACCEPTED 2021-07-06 12:46:01
2021-07-06 12:22:51
Natalia Machaj GRINGO
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ACCEPTED 2021-07-08 12:35:28
2021-07-06 12:12:30
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x 4/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-07-06 12:14:17
2021-07-06 12:10:46
Aleksndra Bamber FIESTA
  • 2x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
26 ACCEPTED 2021-07-06 09:57:48
2021-07-06 01:04:49
Lena Pudrzyńska KLIWIA
  • 1x 1/Debiuty 50/Konkurs dla dzieci / początkujących (wys. przeszkód 50cm) dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2021-07-06 09:57:54
2021-07-05 20:16:49
Barbara Poczta WIZJONERKA
  • 1x 2/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
24 ACCEPTED 2021-07-05 19:17:49
2021-07-05 18:13:06
Julia Brzezińska DABELLA Z
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ACCEPTED 2021-07-04 09:45:10
2021-07-03 15:40:06
Sandra Białobrzeska BANDERA
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ACCEPTED 2021-07-04 09:45:08
2021-07-02 22:29:37
Aleksandra Boczkowska GIGS KG
  • 2x 4/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ACCEPTED 2021-07-04 09:45:06
2021-07-02 22:21:12
Ewa Perczak RUBIN S
  • 2x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
20 ACCEPTED 2021-07-06 09:58:02
2021-07-02 10:41:20
Martyna Wojciechowska R-FOOD ARTO A-Z
  • 1x 2/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2021-07-02 11:30:28
2021-07-02 10:41:03
Zofia Wartecka R-FOOD ARTO A-Z
  • 1x 2/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2021-07-01 19:41:59
2021-07-01 18:56:50
Barbara Poczta WELWET
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2021-07-01 19:41:52
2021-07-01 18:56:00
Wiktoria Kamińska WELWET
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
16 ACCEPTED 2021-07-01 19:41:50
2021-07-01 18:54:35
Marta Pempera KORAL
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
15 ACCEPTED 2021-07-01 19:41:47
2021-07-01 18:53:25
Paulina Mantas BAJKA
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
14 ACCEPTED 2021-07-01 19:41:45
2021-07-01 18:52:42
Barbara Zgoła IGNAC
  • 2x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
13 ACCEPTED 2021-07-01 19:41:43
2021-07-01 18:50:45
Aleksandra Puchała KORAL
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
12 ACCEPTED 2021-07-01 19:41:40
2021-07-01 18:49:56
Aleksandra Puchała BALLYGARVAN JIMMY
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
11 ACCEPTED 2021-07-01 19:41:38
2021-07-01 18:48:59
Paulina Mantas BUDDY
  • 1x 2/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
10 ACCEPTED 2021-07-01 19:41:24
2021-07-01 18:47:33
Wiktoria Kamińska PATCH
  • 1x 2/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2021-07-01 19:41:22
2021-07-01 18:46:50
Marta Pempera HILLVIEW TEDD
  • 1x 1/Debiuty 50/Konkurs dla dzieci / początkujących (wys. przeszkód 50cm) dokładności art. 238.1.1
8 ACCEPTED 2021-07-01 19:41:18
2021-07-01 18:46:16
Barbara Zgoła HILLVIEW TEDD
  • 1x 1/Debiuty 50/Konkurs dla dzieci / początkujących (wys. przeszkód 50cm) dokładności art. 238.1.1
7 ACCEPTED 2021-07-01 19:41:15
2021-07-01 18:27:05
Alicja Łagutoczkin RUBIN
  • 1x 1/Debiuty 50/Konkurs dla dzieci / początkujących (wys. przeszkód 50cm) dokładności art. 238.1.1
6 ACCEPTED 2021-07-01 19:41:13
2021-07-01 18:25:05
Katarzyna Zielona PATCH
  • 1x 1/Debiuty 50/Konkurs dla dzieci / początkujących (wys. przeszkód 50cm) dokładności art. 238.1.1
5 ACCEPTED 2021-07-01 19:41:10
2021-07-01 18:22:25
Hanna Sikora RUBIN
  • 1x 1/Debiuty 50/Konkurs dla dzieci / początkujących (wys. przeszkód 50cm) dokładności art. 238.1.1
4 ACCEPTED 2021-07-01 19:41:07
2021-07-01 18:20:02
Kamila Szymańska BALLYGARVAN JIMMY
  • 1x 1/Debiuty 50/Konkurs dla dzieci / początkujących (wys. przeszkód 50cm) dokładności art. 238.1.1
3 ACCEPTED 2021-07-01 19:41:04
2021-07-01 18:16:40
Agata Ożegowska BAJKA
  • 1x 1/Debiuty 50/Konkurs dla dzieci / początkujących (wys. przeszkód 50cm) dokładności art. 238.1.1
2 ACCEPTED 2021-06-29 09:17:45
2021-06-28 07:16:06
Ada Przybylak PEGGY
  • 2x 1/Debiuty 50/Konkurs dla dzieci / początkujących (wys. przeszkód 50cm) dokładności art. 238.1.1
1 ACCEPTED 2021-06-27 19:41:33
2021-06-27 12:29:59
Marcelina Rydlichowska BALET
  • 2x 4/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejewska Aleksandra BPK
2000 (MJ.)
O041440
2. Bamber Aleksndra JKS Patos
2003 (J.)
O044965
3. Białobrzeska Sandra Stajnia Goodwill
S
O054389
4. Boczkowska Aleksandra Stajnia Złotoryjsko
S
O031460
5. Brzezińska Julia bpk
2000 (MJ.)
brak
6. Ewertowska Maria Niezrzeszony
2008 (JM.)
Brak
7. Feder Nina Niezrzeszony
2013 (Mł.)
Brak
8. Gąszczak Dawid Bpk
S
Brak
9. Gidaszewska Agata BPK
S
Brak
10. Goc Jan Rancho Tomasz Goc
2008 (JM.)
brak
11. Goc Paweł bpk
2011 (Mł.)
brak
12. Grzybowska Małgorzata St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O053457
13. Jazdończyk Anna KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2004 (J.)
O047890
14. Kamińska Wiktoria KJ Pony Poznań
2007 (JM.)
Brak
15. Kazecka Iga Bpk
2004 (J.)
Brak
16. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
17. Łagutoczkin Alicja KJ Pony Poznań
2008 (JM.)
Brak
18. Machaj Natalia JKS Patos
2006 (JM.)
brak
19. Mantas Paulina KJ Pony Poznań
2005 (J.)
Brak
20. Masełkowska-Podrez Katarzyna bpk
S
O009312
21. Micek Julia Bpk
2004 (J.)
Brak
22. Nowacka Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
O063490
23. Ograbek Emilia Stajnia Ograbek
2014 (Mł.)
brak
24. Ożegowska Agata KJ Pony Poznań
S
Brak
25. Pempera Marta KJ Pony Poznań
S
9225/2011
26. Perczak Ewa Stajnia Złotoryjsko
2007 (JM.)
Brak
27. Poczta Barbara KJ Poznań
2006 (JM.)
brak
28. Puchała Aleksandra KJ Pony Poznań
2006 (JM.)
Brak
29. Pudrzyńska Lena bpk
2010 (Mł.)
brak
30. Rydlichowska Marcelina KJ Atrium Swarzędz
2006 (JM.)
O051113
31. Sikora Hanna KJ Pony Poznań
2010 (Mł.)
Brak
32. Szymańska Kamila KJ Pony Poznań
2008 (JM.)
Brak
33. Toffel Jakub KJ Raduszyn
S
O018459
34. Walkiewicz Wiktoria bpk
2000 (MJ.)
00262006082
35. Walorczyk Julia KJ Morena Sieraków-Gałowo
2002 (MJ.)
O046903
36. Wartecka Zofia LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2009 (JM.)
O063351
37. Wasila Wiktoria Niezrzeszony
2013 (Mł.)
Brak
38. Wojciechowska Martyna LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2010 (Mł.)
O064043
39. Zamłynna Zuzanna JKS Patos
2005 (J.)
brak
40. Zgoła Barbara KJ Pony Poznań
2005 (J.)
Brak
41. Zielińska Julia Klub Jeździecki Raduszyn
S
Brak
42. Zielona Katarzyna KJ Pony Poznań
S
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

10

BAJKA ŚLĄSKA POL 2002 klacz skarogniada/170 F: BROWAR
M: BONA
Brak 008611164302
2.

9

BALET WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach kara/175 F: ARCTIC
M: BALETKA
brak 616007610026017
3.

11

BALLYGARVAN JIMMY Irish Piebald Skewbald Assocya POL 2013 wałach srokata/160 F: NN
M: NN
brak 26614
4.

21

BANDERA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz srokata/163 F: Romeo
M: Bella
brak 616007610015117
5.

37

BERT V.D. HEIKLEF SZETLAND NED 2002 wałach kara/kuc:105 F: NN
M: NN
Brak 528009051119346
6.

15

BUDDY IRISH COB POL 2013 klacz srokata/mk:mk:140 F: NN
M: NN
Brak 52801098765
7.

34

CADIFOR CHARLOTTE KUC WALIJSKI POL 2015 klacz gniada/kuc:146 F: Cadifor Braveheart
M: Pontlasse Perfection
Brak 826046050026116
8.

31

CARLEY HOL POL 2014 wałach siwa/167 F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
9.

26

CHACAL TYP SZLACHETNY POL nieznany Wałach gniada/mk:152 F: nn
M: nn
brak 6169996810055703
10.

22

DABELLA Z ZANGERSHEIDE POL 2002 klacz gniada/164 F: Dutch Capitol
M: Arabella Z
brak Z - 626702
11.

35

DOMI KUC WALIJSKI POL 2016 wałach izabelowata/kuc:115 F: Irokez
M: Delma
Brak 616013610065416
12.

27

EDI WLKP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Rulon / Orkisz
M: Elma / Piko
K031503 616 00761 01663 16
13.

40

ETNA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz srokata/kuc:120 F: Nelino
M: Epoka
brak 616013610178416
14.

24

FIESTA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz tarantowata/158 F: Wytze C
M: Fatuma
brak 616098200138806
15.

41

FRANKO WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach siwa/173 F: Liberado /
M: Forteca /
brak 6160076101453
16.

20

GIGS KG SP POL 2008 wałach kasztanowata/168 F: Baryshnikov / Bolero
M: Glueckchen K / Metternich
K022374 POL009610223208
17.

25

GRINGO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kara/157 F: Libero
M: Grafika
brak 616009670030315
18.

38

HALABANDER WLKP POL 2015 wałach siwa/158 F: Czumen K
M: H'Lotka
K032488 616007610145515
19.

44

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 wałach gniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
20.

29

HARMONIA SP POL 2015 klacz skarogniada/160 F: Indeks
M: Horsa
K031113 616009682024615
21.

14

HILLVIEW TEDD IRISH PIEBALD POL 2016 wałach srokata/mk:140 F: NN
M: NN
Brak 372003006874525
22.

28

HINGIS KWPN POL 99 ogier skarogniada/173 F: Marcus
M: Highvellya
Brak Brak
23.

17

IGNAC TYP SZLACHETNY POL 2004 wałach siwa/162 F: nn
M: nn
Brak 999611543304
24.

42

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/178 F: Corrado Boy
M: Inczara
K025482 616009610005213
25.

23

KLIWIA KUC WALIJSKI POL 2002 klacz siwa/kuc:139 F: Falk
M: Kirsten
Brak POL 013520075902
26.

16

KORAL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach siwa/175 F: EREMITA
M: KAROTKA
Brak Brak
27.

33

LEWIATAN WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach ciemnogniada/mk:155 F: Lwówek
M: NN
K026215 POL007611236404
28.

43

MEDUZA POLSKI KOŃ SP POL 2015 klacz ciemnogniada/168 F: P-HOMAR
M: MELBA
brak 616009610066515
29.

30

MORENA WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/170 F: Barros
M: Mara
Brak 616007611022298
30.

13

PATCH IRISH COB POL 2013 Wałach srokata/kuc:kuc:13 F: nn
M: nn
Brak Brak
31.

8

PEGGY TINKER POL 2014 klacz kara/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 826069000229500
32.

39

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
33.

3

R-FOOD ARTO A-Z KUC WALIJSKI POL 2011 wałach bułana/kuc:129 F: Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo
M: Rotgers Annelyn / Vechtzicht's Cymro Bach
K031145 616013600129911
34.

12

RUBIN KUC POL 2011 wałach gniada/kuc:kuc:11 F: nn
M: nn
Brak 616999610253111
35.

19

RUBIN S WLKP POL 2011 Wałach kara/168 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Riada-R / Ariados
brak 616007610172911
36.

32

SESILA G SP POL 2009 Klacz bułana F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
K023778 616009610123809
37.

36

WALA KUC POL 2014 klacz kasztanowatodereszowata/kuc:120 F: Belton
M: Wanilia
Brak 616013610184314
38.

6

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos / Geronimo
M: Wisienka / Paster
K029258 616009610032713
39.

45

WARKA KUC POL 2012 klacz izabelowata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak brak
40.

18

WELWET WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada/175 F: WINSTON
M: WIERNA
Brak Brak
41.

46

WENDY KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak brak
42.

1

WIZJONERKA KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:kuc:11 F: LUKAS
M: WIZJA
brak brak
Rider Club
Competition
Prize
Białobrzeska Sandra Stajnia Goodwill
100
SUM:
100.00
Boczkowska Aleksandra Stajnia Złotoryjsko
200
SUM:
200.00
Brzezińska Julia bpk
150
SUM:
150.00
Jazdończyk Anna KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
100
SUM:
100.00
Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
200
SUM:
200.00
Walkiewicz Wiktoria bpk
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Aleksandra
BPK
MORENA (30)
2021-07-10
19
2021-07-10
6
Bamber Aleksndra
JKS Patos
FIESTA (24)
2021-07-10
15
2021-07-10
Białobrzeska Sandra
Stajnia Goodwill
BANDERA (21)
2021-07-10
8
2021-07-10
3
100
Boczkowska Aleksandra
Stajnia Złotoryjsko
GIGS KG (20)
2021-07-10
1
200
2021-07-10
Brzezińska Julia
bpk
2021-07-10
9
2021-07-10
2
150
Ewertowska Maria
Niezrzeszony
DOMI (35)
2021-07-10
10
Feder Nina
Niezrzeszony
2021-07-10
Gąszczak Dawid
Bpk
HINGIS (28)
2021-07-10
1
2021-07-10
Gidaszewska Agata
BPK
2021-07-10
8
2021-07-10
Goc Jan
Rancho Tomasz Goc
PESTKA (39)
2021-07-10
3
2021-07-10
5
Goc Paweł
bpk
ETNA (40)
2021-07-10
4
2021-07-10
7
Grzybowska Małgorzata
St. Kraju Jumping Team
MEDUZA (43)
2021-07-10
17
Jazdończyk Anna
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2021-07-10
12
2021-07-10
3
100
Kamińska Wiktoria
KJ Pony Poznań
PATCH (13)
2021-07-10
WELWET (18)
2021-07-10
14
Kazecka Iga
Bpk
2021-07-10
1
2021-07-10
1
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2021-07-10
2021-07-10
1
200
Łagutoczkin Alicja
KJ Pony Poznań
RUBIN (12)
2021-07-10
5
Machaj Natalia
JKS Patos
GRINGO (25)
2021-07-10
4
2021-07-10
7
Mantas Paulina
KJ Pony Poznań
BAJKA (10)
2021-07-10
18
BUDDY (15)
2021-07-10
6
2021-07-10
10
Masełkowska-Podrez Katarzyna
bpk
CARLEY (31)
2021-07-10
4
2021-07-10
Micek Julia
Bpk
2021-07-10
9
2021-07-10
Nowacka Katarzyna
St. Kraju Jumping Team
MEDUZA (43)
2021-07-10
20
Ograbek Emilia
Stajnia Ograbek
WENDY (46)
2021-07-10
2021-07-10
Ożegowska Agata
KJ Pony Poznań
BAJKA (10)
2021-07-10
9
Pempera Marta
KJ Pony Poznań
2021-07-10
6
KORAL (16)
2021-07-10
3
Perczak Ewa
Stajnia Złotoryjsko
RUBIN S (19)
2021-07-10
12
2021-07-10
Poczta Barbara
KJ Poznań
2021-07-10
5
2021-07-10
2
WELWET (18)
2021-07-10
13
Puchała Aleksandra
KJ Pony Poznań
2021-07-10
21
KORAL (16)
2021-07-10
11
Pudrzyńska Lena
bpk
KLIWIA (23)
2021-07-10
2021-07-10
Rydlichowska Marcelina
KJ Atrium Swarzędz
BALET (9)
2021-07-10
10
2021-07-10
Sikora Hanna
KJ Pony Poznań
RUBIN (12)
2021-07-10
1
Szymańska Kamila
KJ Pony Poznań
2021-07-10
7
Toffel Jakub
KJ Raduszyn
2021-07-10
2021-07-10
11
Walkiewicz Wiktoria
bpk
2021-07-10
2
150
2021-07-10
Walorczyk Julia
KJ Morena Sieraków-Gałowo
EDI (27)
2021-07-10
5
2021-07-10
Wartecka Zofia
LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2021-07-10
1
Wasila Wiktoria
Niezrzeszony
WALA (36)
2021-07-10
2021-07-10
7
Wojciechowska Martyna
LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2021-07-10
2
Zamłynna Zuzanna
JKS Patos
CHACAL (26)
2021-07-10
16
2021-07-10
8
Zgoła Barbara
KJ Pony Poznań
2021-07-10
IGNAC (17)
2021-07-10
2021-07-10
Zielińska Julia
Klub Jeździecki Raduszyn
FRANKO (41)
2021-07-10
6
2021-07-10
4
Zielona Katarzyna
KJ Pony Poznań
PATCH (13)
2021-07-10
1

Number of Riders: 42

Number of Horses: 42

The sum of prizes: 900.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl