Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
114 ACCEPTED 2021-05-28 06:54:18
2021-05-27 22:28:50
Agata Kołodziej ONYKS
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GH-R Żydowo
113 ACCEPTED 2021-05-28 06:54:16
2021-05-27 22:08:50
Michalina Jach RIWIERA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
112 ACCEPTED 2021-05-28 06:54:13
2021-05-27 22:07:48
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
111 ACCEPTED 2021-05-27 20:15:04
2021-05-27 20:14:02
Wioleta Adamska BLACK JACK
  • 2x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GH-R Żydowo
110 ACCEPTED 2021-05-27 20:12:34
2021-05-27 20:11:11
Wioleta Adamska KOLINER
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
109 ACCEPTED 2021-05-27 19:27:24
2021-05-27 19:18:34
Krzysztof Kowalski KIREJRO
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GH-R Żydowo
108 ACCEPTED 2021-05-27 19:05:22
2021-05-27 18:59:38
Kornelia Orzechowska WIXAS
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
107 ACCEPTED 2021-05-27 10:29:39
2021-05-27 10:26:34
Aneta Różewicka ARMAGEDON
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
106 ACCEPTED 2021-05-27 09:16:19
2021-05-27 09:14:47
Paweł Goc ETNA
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
105 ACCEPTED 2021-05-27 06:19:52
2021-05-27 01:22:15
Martyna Ostrowska CASA MIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
104 ACCEPTED 2021-05-27 06:19:46
2021-05-26 22:10:54
Marta Kubacka POWER
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
103 ACCEPTED 2021-05-27 06:19:42
2021-05-26 21:58:25
Julia Wylegała ORJEV
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
102 ACCEPTED 2021-05-27 06:19:38
2021-05-26 21:34:28
Jagoda Szreymann SINGLE
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
101 ACCEPTED 2021-05-26 20:31:05
2021-05-26 20:00:49
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
100 ACCEPTED 2021-05-26 11:57:53
2021-05-26 11:51:57
Zuzanna Sierzchuła BAL
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
99 ACCEPTED 2021-05-26 11:57:51
2021-05-26 11:50:12
Zosia Herot BAL
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
98 ACCEPTED 2021-05-26 11:45:31
2021-05-26 11:37:56
Aneta Różewicka GALAPAGOS
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2021-05-26 11:33:57
2021-05-26 11:30:15
Roksana Konowalska BARWA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
96 ACCEPTED 2021-05-26 10:33:47
2021-05-26 10:21:09
Michał Szukała L-SIMBA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
95 ACCEPTED 2021-05-26 07:29:13
2021-05-25 23:22:18
Michał Remisz INDIA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GH-R Żydowo
94 ACCEPTED 2021-05-26 07:29:09
2021-05-25 23:08:10
Katarzyna Nowacka ROCO AK
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GH-R Żydowo
93 ACCEPTED 2021-05-26 07:29:06
2021-05-25 22:55:22
Olga Radacz CYGRAFIA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
92 ACCEPTED 2021-05-25 22:21:35
2021-05-25 22:15:47
Oliwia Miszczak PICASSO
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
91 ACCEPTED 2021-05-25 22:21:25
2021-05-25 21:59:46
Agata Kołodziej KOLORADO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
90 ACCEPTED 2021-05-25 22:21:22
2021-05-25 21:15:04
Kornelia Drążkiewicz NEVADA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
89 ACCEPTED 2021-05-25 22:21:18
2021-05-25 21:02:46
Marcelina Wojciechowska ATENA G
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
88 ACCEPTED 2021-05-25 22:21:16
2021-05-25 20:22:42
Halina Kosakowska BARCZERO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
87 ACCEPTED 2021-05-25 22:21:12
2021-05-25 18:57:11
Julia Kostyra HELOIZA ZK
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
86 ACCEPTED 2021-05-25 22:21:09
2021-05-25 18:51:13
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
85 ACCEPTED 2021-05-25 12:22:07
2021-05-25 12:13:07
Najewska Marta WENUS
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
84 ACCEPTED 2021-05-25 10:40:58
2021-05-25 10:33:32
Gabriela Starzyńska CIARA O
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GH-R Żydowo
83 ACCEPTED 2021-05-24 22:04:55
2021-05-24 22:01:18
Grzegorz Schubert KORTEZ
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GH-R Żydowo
82 ACCEPTED 2021-05-24 21:58:05
2021-05-24 21:54:18
Michał Szukała BUGATTI B
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GH-R Żydowo
81 ACCEPTED 2021-05-24 21:30:15
2021-05-24 21:25:06
Milena Włodarczyk HAGA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
80 ACCEPTED 2021-05-24 21:30:11
2021-05-24 21:24:42
Martyna Górska ELBROCH
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
79 ACCEPTED 2021-05-24 21:30:08
2021-05-24 21:22:48
Weronima Guz ELBROCH
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
78 ACCEPTED 2021-05-24 21:07:15
2021-05-24 21:00:51
Julia Bruska FORREST GUMP
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
77 ACCEPTED 2021-05-25 12:22:12
2021-05-24 20:41:53
Nadia Małecka OPIUM DE LA ROSE
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
76 ACCEPTED 2021-05-24 17:49:04
2021-05-24 17:44:47
Julia Leśniczak DYMITR
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
75 ACCEPTED 2021-05-24 14:38:29
2021-05-24 11:58:03
Kamila Teśluk ALISTER
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
74 ACCEPTED 2021-05-24 11:34:28
2021-05-24 11:33:21
Roksana Celer HAGA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
73 ACCEPTED 2021-05-24 11:34:25
2021-05-24 11:24:32
Julia Zielińska FRANKO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
72 ACCEPTED 2021-05-24 11:05:05
2021-05-24 10:37:20
Adrianna Olejnik MASTER
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
71 ACCEPTED 2021-05-24 11:05:01
2021-05-24 10:26:49
Barbara Arendt NOSAL
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
70 ACCEPTED 2021-05-24 07:04:36
2021-05-24 06:18:16
Agnieszka Łukaszewicz DIAMENT
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
69 ACCEPTED 2021-05-24 07:04:32
2021-05-24 06:18:02
Julia Rummel BLANSZ
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
68 ACCEPTED 2021-05-24 07:04:28
2021-05-24 06:17:44
Martyna Kociszewska ASTRID
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2021-05-24 07:04:19
2021-05-23 22:16:17
Nicole Hildebrańska QUADRO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
66 ACCEPTED 2021-05-24 07:04:15
2021-05-23 22:15:25
Weronika Jazikowska QUADRO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
65 ACCEPTED 2021-05-24 07:04:11
2021-05-23 22:07:59
Oliwia Kołodziej PERS
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
64 ACCEPTED 2021-05-23 21:26:49
2021-05-23 21:22:50
Marcelina Zobel COLINA L
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GH-R Żydowo
63 ACCEPTED 2021-05-23 20:33:18
2021-05-23 20:32:24
Monika Kuczyńska G-CASALLA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ACCEPTED 2021-05-23 19:01:52
2021-05-23 18:17:06
Amelia Zwolińska GALICJUSZ
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
61 ACCEPTED 2021-05-23 21:26:46
2021-05-23 12:51:26
Weronika Jazikowska CALIOPE
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
60 PRE-APPROVED 2021-05-23 13:42:56
2021-05-23 10:27:08
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
59 ACCEPTED 2021-05-21 21:08:25
2021-05-21 20:48:10
Oliwia Cieślewicz LUCKY
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
58 ACCEPTED 2021-05-21 19:30:24
2021-05-21 19:19:25
Alicja Gorzkowska AMILUNA CENTO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2021-05-21 13:01:04
2021-05-21 12:59:30
Marta Kaźmierczak PASJONAT
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2021-05-21 11:52:18
2021-05-21 11:32:24
Amelia Ładziak GUINNESS
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GH-R Żydowo
55 ACCEPTED 2021-05-21 11:52:11
2021-05-21 11:31:09
Marta Setlak CASARO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
54 ACCEPTED 2021-05-20 20:30:44
2021-05-20 20:26:37
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2021-05-20 20:30:37
2021-05-20 20:22:21
Oliwia Jaskólska BARKA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GH-R Żydowo
52 ACCEPTED 2021-05-20 11:50:18
2021-05-20 11:49:27
Weronika Gospodarek DILER
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
51 ACCEPTED 2021-05-20 11:43:33
2021-05-20 11:00:40
Jakub Toffel LEMON
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
50 ACCEPTED 2021-05-20 11:43:31
2021-05-20 11:00:23
Jakub Toffel HALABANDER
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
49 ACCEPTED 2021-05-20 10:21:24
2021-05-20 10:19:06
Weronika Hruzik KLARA-W
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
48 ACCEPTED 2021-05-20 09:02:29
2021-05-20 08:46:44
Natalia Czwajda CENTKA-TM
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
47 ACCEPTED 2021-05-20 09:02:25
2021-05-19 21:28:47
Julia Walorczyk EDI
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ACCEPTED 2021-05-19 19:42:02
2021-05-19 14:42:08
Zofia Czajka KOTUSZ
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
45 ACCEPTED 2021-05-19 09:38:11
2021-05-19 09:26:48
Natalia Wnęk CALL ME SILVER
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GH-R Żydowo
44 ACCEPTED 2021-05-19 09:38:10
2021-05-19 07:06:55
Katarzyna Czajkowska CEVRA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GH-R Żydowo
43 ACCEPTED 2021-05-19 09:38:08
2021-05-18 22:09:43
Hanna Piwko LUCKY
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ACCEPTED 2021-05-19 09:38:07
2021-05-18 20:59:51
Emilia Ciesielska KUBA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
41 ACCEPTED 2021-05-18 20:12:08
2021-05-18 20:05:41
Wiktoria Noskiewicz CALA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
40 ACCEPTED 2021-05-18 20:12:06
2021-05-18 19:54:50
Magdalena Kowalska SOJUSZNIK
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GH-R Żydowo
39 ACCEPTED 2021-05-18 19:30:36
2021-05-18 17:19:54
Magdalena Miłowska GINO ROSSI KG
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2021-05-18 08:12:57
2021-05-17 22:34:27
Debora Figiel PIKER
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
37 ACCEPTED 2021-05-16 18:19:44
2021-05-16 16:12:54
Kornelia Drążkiewicz PROXIS
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GH-R Żydowo
36 ACCEPTED 2021-05-16 10:08:17
2021-05-16 09:51:48
Barbara Jasińska LACLIMA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
35 ACCEPTED 2021-05-16 10:08:14
2021-05-16 09:51:17
Barbara Jasińska ASKANA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
34 ACCEPTED 2021-05-15 16:37:42
2021-05-14 21:53:08
Tatiana Kędziora ISKRA (EX. KARETA)
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
33 ACCEPTED 2021-05-12 18:45:20
2021-05-12 18:31:26
Maria Chyzińska KARINO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
32 ACCEPTED 2021-05-12 18:45:14
2021-05-12 18:31:07
Hanna Lisiak HEROS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
31 ACCEPTED 2021-05-12 18:45:10
2021-05-12 17:15:57
Klaudia Walczak NINA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ACCEPTED 2021-05-12 08:08:51
2021-05-11 22:52:20
Marcelina Burchardt AFERA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
29 ACCEPTED 2021-05-12 08:08:48
2021-05-11 22:51:49
Zuzanna Jankowiak K-TAURYN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ACCEPTED 2021-05-12 08:08:43
2021-05-11 22:45:57
Karol Jarosz ROTA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-05-12 08:08:41
2021-05-11 22:45:29
Zosia Mika ROTA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
26 ACCEPTED 2021-05-14 10:32:24
2021-05-11 22:44:58
Zosia Mika PAKO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
25 ACCEPTED 2021-05-12 08:08:36
2021-05-11 22:44:00
Michalina Sikorska PANISKO
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
24 ACCEPTED 2021-05-12 08:08:33
2021-05-11 22:42:25
Karol Jarosz OLIWKA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2021-05-12 08:08:31
2021-05-11 21:31:11
Zuzanna Jeske BLANCA
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
22 ACCEPTED 2021-05-12 08:08:29
2021-05-11 11:30:09
Joanna Simińska CZUMEN K
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GH-R Żydowo
21 ACCEPTED 2021-05-12 08:08:24
2021-05-11 09:18:42
Paulina Szymańska ANTONIE
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2021-05-12 08:08:21
2021-05-11 09:17:37
Marcin Chwałczyński LEGATO
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2021-05-12 08:08:19
2021-05-11 09:12:22
Katarzyna Celka SLASH
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
18 ACCEPTED 2021-05-12 08:08:16
2021-05-11 09:09:45
Maria Pęziak DUKAT
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2021-05-12 08:08:14
2021-05-11 07:43:14
Wiktoria Tomaszewska LIDER
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
16 ACCEPTED 2021-05-08 16:47:43
2021-05-07 20:53:25
Sandra Białobrzeska BANDERA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ACCEPTED 2021-05-08 16:47:41
2021-05-07 17:25:26
Ewelina Staniszewska CIŻBA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
14 ACCEPTED 2021-05-07 09:17:35
2021-05-06 18:04:56
Rafał Pisarek TALBOT
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ACCEPTED 2021-05-06 14:36:28
2021-05-06 14:20:09
Adrianna Czerniejewska MONTE
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
12 ACCEPTED 2021-05-06 12:46:58
2021-05-06 12:23:58
Marika Roszak GLOSA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ACCEPTED 2021-05-06 12:46:56
2021-05-06 11:45:48
Maja Kulwas KARINO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
10 ACCEPTED 2021-05-06 12:46:51
2021-05-06 11:42:10
Kinga Kaczmarzewska LUKSJA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
9 ACCEPTED 2021-05-06 12:46:50
2021-05-06 11:41:49
Patrycja Szcześniak LUKSJA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2021-05-06 12:46:47
2021-05-06 11:41:29
Bogdan Przybyła ISABELL
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ACCEPTED 2021-05-06 12:46:45
2021-05-06 11:41:13
Amelia Salbach JELLY PET
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
6 ACCEPTED 2021-05-06 12:46:42
2021-05-06 11:40:46
Paulina Sówka HEROS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
5 ACCEPTED 2021-05-06 12:46:31
2021-05-06 11:39:13
Agata Przybył GLOSA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
4 ACCEPTED 2021-05-21 13:00:55
2021-05-05 22:24:24
Alicja Piotrowska CORTEZ XX
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2021-05-05 18:34:36
2021-05-05 18:22:08
Patrycja Nowak RIO GRANDE
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2021-05-05 18:34:41
2021-05-05 18:21:38
Nadia Kwaśniak RIO GRANDE
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
1 ACCEPTED 2021-05-21 13:00:53
2021-05-05 18:16:40
Sandra Miężał CORTEZ XX
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamska Wioleta Kj Herkules Wapno
2003 (J.)
Brak
2. Arendt Barbara KJ Grodno Dwór
2005 (J.)
O056265
3. Białobrzeska Sandra Bez Przynależności Klubowej
S
O054389
4. Bruska Julia Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
5. Burchardt Marcelina Rura Team
2009 (JM.)
Brak
6. Celer Roksana Brak
2003 (J.)
Brak
7. Celka Katarzyna BPK
S
brak
8. Chwałczyński Marcin BPK
S
brak
9. Chyzińska Maria Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
Brak
10. Ciesielska Emilia Sajnia Lider
2009 (JM.)
brak
11. Cieślewicz Oliwia Stajnia Lider
2006 (JM.)
Brak
12. Czajka Zofia BPK
2000 (MJ.)
brak
13. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
14. Czerniejewska Adrianna Brak
2008 (JM.)
Brak
15. Czwajda Natalia Stajnia Bierzglinek
2004 (J.)
brak
16. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
17. Figiel Debora Brak
2003 (J.)
0046699
18. Goc Paweł bpk
2011 (Mł.)
brak
19. Górska Martyna Brak
2006 (JM.)
Brak
20. Gorzkowska Alicja bpk
2007 (JM.)
brak
21. Gospodarek Weronika LZS Lech Gniezno
S
Brak
22. Guz Weronima Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2003 (J.)
brak
23. Herot Zosia Ostrowo Młyn
2007 (JM.)
Brak
24. Jach Michalina KJ Herkules Wapno
2010 (Mł.)
brak
25. Jankowiak Zuzanna Rura Team
2000 (MJ.)
Brak
26. Jarosz Karol Rura Team
2005 (J.)
brak
27. Jasińska Barbara SJ Turzyn
2004 (J.)
brak
28. Jaskólska Oliwia Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2001 (MJ.)
O037258
29. Jazikowska Weronika bpk
S
O024749
30. Jeske Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2012 (Mł.)
Brak
31. Kaczmarzewska Kinga Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
32. Kaźmierczak Marta bpk
2000 (MJ.)
brak
33. Kędziora Tatiana Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2008 (JM.)
brak
34. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
35. Kociszewska Martyna STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
2007 (JM.)
X
36. Kołodziej Agata bpk
S
LZRWZJ/3425/20
37. Kołodziej Oliwia UKS Master Gniezno
2006 (JM.)
Brak
38. Konowalska Roksana Bpk
S
Brak
39. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
40. Kostyra Julia KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
brak
41. Kowalska Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2003 (J.)
O050148
42. Kowalski Krzysztof St. Kraju Jumping Team
S
O038370
43. Kubacka Marta bpk
2002 (MJ.)
O047188
44. Kuczyńska Monika Bpk
2008 (JM.)
brak
45. Kulwas Maja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
Brak
46. Kwaśniak Nadia Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2005 (J.)
brak
47. Leśniczak Julia Brak
2006 (JM.)
Brak
48. Lisiak Hanna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2009 (JM.)
Brak
49. Ładziak Amelia bpk
2004 (J.)
O042459
50. Łukaszewicz Agnieszka Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
2009 (JM.)
O063367
51. Małecka Nadia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2001 (MJ.)
Brak
52. Marta Najewska Ludowy Klub Sportowy Cwał
2007 (JM.)
O059540
53. Miężał Sandra Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2002 (MJ.)
Brak
54. Mika Zosia Rura Team
2006 (JM.)
Brak
55. Miłowska Magdalena Brak
2008 (JM.)
0052920
56. Miszczak Oliwia Delta Biedrusko
2006 (JM.)
O063770
57. Noskiewicz Wiktoria Stajnia Lider
2007 (JM.)
Brak
58. Nowacka Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
O063490
59. Nowak Patrycja Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2001 (MJ.)
brak
60. Olejnik Adrianna Stajnia Toffel
S
brak
61. Orzechowska Kornelia Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (MJ.)
O051395
62. Ostrowska Martyna Bpk
S
O012806
63. Pęziak Maria BPK
2010 (Mł.)
brak
64. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
O050133
65. Piotrowska Alicja Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
2006 (JM.)
Brak
66. Pisarek Rafał bez przynależności klubowej
S
brak
67. Piwko Hanna Stajnia Lider
2005 (J.)
brak
68. Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (MJ.)
brak
69. Przybyła Bogdan Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
Brak
70. Radacz Olga Stajnia Okej
2003 (J.)
Brak
71. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
72. Roszak Marika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
Brak
73. Różewicka Aneta JKS Dragon
S
brak
74. Rummel Julia STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
2007 (JM.)
X
75. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (MJ.)
Brak
76. Schubert Grzegorz bpk
S
brak
77. Setlak Marta BPK
2006 (JM.)
brak
78. Sierzchuła Zuzanna Ostrowo Młyn
2008 (JM.)
Brak
79. Sikorska Michalina Rura Team
2009 (JM.)
Brak
80. Simińska Joanna bpk
S
O043295
81. Sówka Paulina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
Brak
82. Staniszewska Ewelina Brak
2004 (J.)
-
83. Starzyńska Gabriela KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O045420
84. Szcześniak Patrycja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
85. Szreymann Jagoda OJ Kalina
2019 (Mł.)
brak
86. Szukała Michał Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
Brak
87. Szymańska Paulina BPK
2004 (J.)
brak
88. Teśluk Kamila brak
2004 (J.)
brak
89. Toffel Jakub Stajnia Toffel
S
brak
90. Tomaszewska Wiktoria KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O060491
91. Walczak Klaudia SJ Dragon Gniezno
2004 (J.)
Brak
92. Walorczyk Julia KJ Morena Sieraków-Gałowo
2002 (MJ.)
O046903
93. Włodarczyk Milena brak
2009 (JM.)
Brak
94. Wnęk Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012055
95. Wojciechowska Marcelina KJ Wiecanowo
2008 (JM.)
brak
96. Wylegała Julia Stajnia Raduszyn
2004 (J.)
Brak
97. Zannier Dariusz Bpk
98. Zielińska Julia Stajnia Toffel
S
Brak
99. Zobel Marcelina KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O046688
100. Zwolińska Amelia Klub Jeździecki Raduszyn
2008 (JM.)
O063234
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

36

AFERA MAŁY KOŃ POL 2012 Klacz kasztanowata/mk:152 F: Cantanis
M: A Debora
Brak 616999610020412
2.

78

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
K016185 POL732010025807
3.

63

AMILUNA CENTO ŁOTEWSKA POL 20.03.2012 klacz siwa/168 F: Antonino /
M: Carera /
brak LV001000003212
4.

29

ANTONIE KWPN NED 2005 Wałach gniada/173 F: Olivi
M: Sunraise
brak 5280030506506
5.

108

ARMAGEDON WIELKOPOLSKA POL 2018 ogier jasnokasztanowata/162 F: Quidam de Revel II Z (CL)
M: Arytmia
Brak 616007610071118
6.

39

ASKANA Z POL 2009 Klacz gniada F: Aramis Z /
M: Iza /
brak
7.

71

ASTRID SP POL 2003 Wałach tarantowata/mk: F: Astan /
M: Karina /
brak
8.

89

ATENA G KOŃ MAŁY POL 2016 klacz gniada/mk:158 F: Turbud Alino
M: Afrodyta
brak 616013520001116
9.

99

BAL SP POL 2004 wałach gniada/164 F: Cantero
M: Balkora
Brak 009610066495
10.

24

BANDERA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz srokata/163 F: Romeo
M: Bella
brak 616007610015117
11.

88

BARCZERO SP POL 2016 wałach siwa/164 F: Czumak /
M: Barodia /
brak -
12.

10

BARKA WLKP POL 2014 klacz gniada/165 F: Kerson /
M: Barwa /
brak 616007610115614
13.

97

BARWA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Lombard
M: Bryza
Brak Brak
14.

112

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
15.

31

BLANCA KUC WALIJSKI POL 2017 klacz izabelowata/kuc:125 F: HSH Idefix
M: Pasjonata Betty
brak 616013610020617
16.

72

BLANSZ SP POL 2003 wałach siwa/mk:mk:152 F: nn / nn
M: nn / nn
K031454 POL999670099303
17.

100

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:kuc:ku F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
K028199 616013640055209
18.

82

BUGATTI B ANGLO EUROPEAN AGO 2017 wałach gniada/165 F: farezzo b
M: Blanka
brak 826002170880607
19.

46

CALA HAFLINGER POL 2012 klacz kasztanowata/145 F: Ner
M: Calita van nijhorst
Bram 616013610117917
20.

11

CALIOPE SP POL 2017 klacz gniada/170 F: Vulkan L
M: /Eskudo
Brak .
21.

50

CALL ME SILVER WESTF POL 2015 klacz siwa/160 F: Cotton Club / Cantus
M: Jung Pamplona / Lancer III
K030511 2764414112142155
22.

104

CASA MIA HOLSZTYŃSKA GER 2014 klacz gniada/165 F: Casall/Caretino
M: Baran/Caretino
Brak DE421000049814
23.

59

CASARO Szlachetna Półkrew POL 2013 wałach siwa/182 F: Corrado Son
M: Caserta / Cassini I
K027537 616009610010113
24.

53

CENTKA-TM WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz srokata/165 F: Romeo
M: Celestyna
brak 616007610072517
25.

49

CEVRA SP POL 2017 klacz kasztanowata/171 F: If du Reverdy / Le Tot de Semilli
M: Cecora / Konig Sobieski
K030805 616009640002917
26.

84

CIARA O WLKP POL 2017 klacz kasztanowata/174 F: Numerus / Numero Uno
M: Cela / Faust Z
K024415 616007610171717
27.

3

CIŻBA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/164 F: Popiel
M: Cisna
- -
28.

68

COLINA L WESTFALSKA GER 2007 klacz gniada/173 F: Quinta Real / Quite Easy I / Quidam de Revel
M: C'est la Vie / Collin L / Contender
brak 616098100057965
29.

61

CORTEZ XX SP POL 2008 wałach siwa/172 F: NN
M: NN
Brak 666
30.

93

CYGRAFIA Polski Koń Szlechetny Półkrwi POL 2007 klacz kasztanowata/163 F: Arcygraf
M: Cudna
Brak 616009610104107
31.

30

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/172 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
K012142 POL009611110403
32.

58

D-KROPKA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz / Palas
M: Didel / nn
K028780 616013680114509
33.

73

DIAMENT SP POL 2004 wałach skarogniada/mk:mk:148 F: X
M: X
K031129 999611495304
34.

57

DILER WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/174 F: Kroton
M: Dacja
Brak POL 007 68 00270 05
35.

26

DUKAT KUC WALIJSKI POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:kuc:12 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Dafina
K028985 POL 616013610086510
36.

79

DYMITR PKSP POL 2008 wałach ciemnogniada/169 F: NOE D'ISLE
M: DANINA
Brak POL 009 60 04382 08
37.

52

EDI WLKP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Rulon / Orkisz
M: Elma / Piko
K031503 616 00761 01663 16
38.

81

ELBROCH WIELKOPOLSKA POL 14.02.2007 wałach gniada/173 F: Hornoch
M: Elba
Brak Pol 007520013807
39.

105

ETNA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz srokata/kuc:120 F: Nelino
M: Epoka
brak 616013610178416
40.

80

FORREST GUMP SP POL 2011 wałach gniada/173 F: Vandamme
M: Franchesca
brak 616009610146811
41.

76

FRANKO WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach siwa/173 F: Liberado /
M: Forteca /
brak 6160076101453
42.

2

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/157 F: Casalito
M: Banu
brak -
43.

98

GALAPAGOS SP POL 2015 ogier gniada/170 F: Lyjanero
M: Gardenia M
Brak 616009610053615
44.

66

GALICJUSZ Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach jasnogniada/kuc:148 F: Narwik
M: Galicja
K030182 616013640039415
45.

44

GINO ROSSI KG SP POL 2012 wałach skarogniada/162 F: Chaltaire Z
M: Gina KG
K026968 616009610071512
46.

18

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
brak
47.

60

GUINNESS NN POL 2011 wałach gniada/163 F: nn
M: nn
brak -
48.

77

HAGA SP POL 2008 klacz siwa/159 F: Elzan
M: Hemida
Brak 616999530312108
49.

55

HALABANDER WLKP POL 2015 wałach siwa/158 F: Czumen K
M: H'Lotka
brak 616007610145515
50.

87

HELIOZA ZK WLKP POL 2015 klacz gniada/166 F: Landino
M: Hiboczka
brak 616007590057015
51.

6

HEROS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:143 F: Herkules B
M: Werwa
Brak 616 013 61 01499 16
52.

95

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/178 F: Corrado Boy
M: Inczara
K025482 616009610005213
53.

20

ISABELL WESTFALSKA POL 2007 klacz ciemnogniada/164 F: It's Me du Mesnil
M: Galina
Brak DE 441411377707
54.

38

ISKRA (EX. KARETA) MAŁY KOŃ POL 2015 klacz siwa/kuc:147 F: Czumak/Bujak
M: Karina
brak 616999610047715
55.

19

JELLY PET Deutsches Sportpferd POL 2017 klacz ciemnogniada/164 F: Tipsy's Pet
M: Jaruga- WM
Brak DE 455558721117
56.

35

K-TAURYN T.P. POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Ważny/Chaber
M: Karina/Cantanis
Brak 6169996801135
57.

7

KARINO WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/167 F: Junus
M: Ksena
Brak 616007610141510
58.

110

KIREJRO SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Correro / Claudio
M: Kira / Landos II
K028988 616009640079916
59.

54

KLARA-W SP POL 2012 klacz kara/mk:- F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Kaja/Sir Neel
K021093 616009610108312
60.

111

KOLINER SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Lyjanero
M: Kolonia/ cary son
Brak Pol
61.

91

KOLORADO WLKP POL 2015 wałach gniada/166 F: Coupie
M: Kolonia
Brak 616007610053215
62.

83

KORTEZ WLKP POL 2012 Wałach gniada/164 F: Bolshoi /
M: Kolonia /
brak
63.

51

KOTUSZ Pełna Krew Angielska POL 2017 wałach gniada/160 F: Jovellanos
M: Koronacja
brak 616POL17010092T
64.

113

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:mk:mk:1 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
K020861 616013640040510
65.

47

KUBA NN POL 2009 wałach skarogniada/mk:115cm F: nn
M: nn
brak brak
66.

96

L-SIMBA KUC POL 03.06.2007 klacz gniada/135 F: Jasmont
M: Albrecht 's hoeve linda
btak Pol013670166907
67.

40

LACLIMA SP POL 2008 Klacz gniada/167 F: Socrates
M: Lady Grandi
K028894 POL009640093908
68.

115

LASHROOS F:
M:
69.

28

LEGATO SP POL 2008 wałach gniada/173 F: Larron
M: Hera XXXIV
brak POL 009640069208
70.

56

LEMON WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/164 F: Maks
M: Loteria
brak 616007610174517
71.

25

LIDER KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:135 F: nn
M: nn
Brak 616999610215515
72.

106

LITTLE SURPRISE T&L Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach gniada/173 F: Lavalino Ter Klomp
M: Dol-Fijn T&L Z
Brak 056015Z55675317
73.

48

LUCKY SP POL 2009 wałach siwa/165 F: Lombard
M: Luna
brak 616009610233809
74.

64

LUCKY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach siwa/165 F: Lombard
M: Luna
Brak 616009610233809
75.

21

LUKSJA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Azer
M: Laguna
brak
76.

75

MASTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach ciemnogniada/165 F: LE MISTRAL
M: MAJA
brak 616009610045316
77.

22

MONTE TYP PRYMITYWNY POL 2014 wałach inna/kuc:136 F: Brak
M: Brak
Brak 6169996613933614
78.

107

MORENO E KWPN POL 2017 wałach gniada/168 F: Malibu TN
M: Viana
Brak 528003201702398
79.

86

NELSON KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: nn / nn
M: nn / nn
K028331 -
80.

90

NEVADA SP POL 2014 klacz siwa/- F: -
M: -
- 616007610195614
81.

37

NINA Wielkopolska Poch. Trakenskieg POL 2017 klacz siwa/167 F: Kormoran
M: Norta
. .
82.

74

NOSAL WLKP/TRAKEŃSKI POL 2014 wałach kara/168 F: Eloquent /
M: Niwa /
K028946 616007600141814
83.

32

OLIWKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: Empire / Embassy I
M: Odra / Sir Neel
brak 616009530267309
84.

16

ONYKS SP POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Caretino K / Caretino
M: Oceania /
LKRWZJ/4566/20 616009610086210
85.

15

OPIUM DE LA ROSE SELLE FRANCAIS POL 2002 wałach gniada/168 F: Shogoun II
M: Eureka ardente
Brak 25000102038141D
86.

102

ORJEV SP POL 2000 wałach gniada/160 F: Nurjev
M: Olsza
Brak POL 009 61 11372 00
87.

9

PAKO HUCUŁ POL 2014 Wałach inna/kuc:138 F: Wtorek/Szatyn
M: Panama/Oskar
brak 6160126101930014
88.

33

PANISKO KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:136 F: Filutek/Flet
M: Parada/Pagada
Brak 616013610298209
89.

62

PASJONAT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/165 F: Taede fan't Kolkenlan
M: Pianella
brak 616999610179214
90.

41

PASJONATA NADIA KUC POL 2008 klacz myszata/kuc:136 F: Wolling’s Lion King
M: Nata
brak POL 013 61 00184 08
91.

69

PERS NN POL 2012 wałach gniada/kuc:145 F: NN
M: NN
Brak Brak
92.

92

PICASSO KUC POL 2011 wałach srokata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K023116 616999520137011
93.

43

PIKER TYP KOŃ MAŁY POL 2017 wałach skarogniada/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Brak 616999690146117
94.

103

POWER MŁP POL 2013 Wałach siwa/163 F: Sadam /
M: Perła /
brak 616006570095313
95.

42

PROXIS SP POL 2015 Klacz gniada/164 F: Lyjanero /
M: Progis /
brak 616009520030115
96.

70

QUADRO HAN POL 2016 wałach gniada/174 F: Qualito
M: .
. .
97.

65

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Grand De La Cour /
M: Roma /
brak POL009520029807
98.

17

RIO GRANDE SP POL 2008 wałach gniada/170 F: NN
M: NN
Brak 616009640067008
99.

114

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:kuc:ku F: Fikus /
M: nn / nn
brak
100.

94

ROCO AK WLKP POL 2015 klacz ciemnogniada/163 F: Quintode B / Quinar
M: Quintode B / Quinar
K027369 616007610107115
101.

34

ROTA SP POL 2006 Klacz gniada/168 F: EL BUNDY / ESCUDO I
M: RUBIEŻ / LOMBARDO
brak POL009610102306
102.

101

SINGLE SP POL 2008 wałach gniada/170 F: .
M: .
. .
103.

27

SLASH Pełna Krew Angielska IRL 2015 wałach gniada/160 F: LILBOURNE LAD
M: SILK DRESS
brak 372IRE45242962T
104.

45

SOJUSZNIK POL 2013 wałach ciemnogniada/173 F: Szkrab / Arcus
M: Salzinia / Zagon
K023788 616006540103413
105.

23

TALBOT WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Le Mistral
M: Trischa
K023803
106.

85

WENUS SP POL 2016 klacz gniada/160 F: Monte Christo
M: Witaj
brak 616009610010716
107.

109

WIXAS M POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Szkrab
M: Witaxa
K027106 616009690015612
Rider Club
Competition
Prize
Jarosz Karol Rura Team
150
SUM:
150.00
Jasińska Barbara SJ Turzyn
50
SUM:
50.00
Kaźmierczak Marta bpk
100
SUM:
100.00
Kowalska Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
200
SUM:
200.00
Nowacka Katarzyna St. Kraju Jumping Team
100
SUM:
100.00
Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
150
SUM:
150.00
Simińska Joanna bpk
200
SUM:
200.00
Wnęk Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
250
SUM:
250.00
Zobel Marcelina KJ Ranczo Kołata
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Wioleta
Kj Herkules Wapno
KOLINER (111)
2021-05-30
11
2021-05-30
45
2021-05-30
2021-05-30
Arendt Barbara
KJ Grodno Dwór
NOSAL (74)
2021-05-30
21
2021-05-30
25
Białobrzeska Sandra
Bez Przynależności Klubowej
BANDERA (24)
2021-05-30
11
2021-05-30
13
Bruska Julia
Delta Biedrusko
2021-05-30
7
2021-05-30
Burchardt Marcelina
Rura Team
AFERA (36)
2021-05-30
2021-05-30
Celer Roksana
Brak
HAGA (77)
2021-05-30
14
Celka Katarzyna
BPK
SLASH (27)
2021-05-30
43
2021-05-30
Chwałczyński Marcin
BPK
LEGATO (28)
2021-05-30
4
Chyzińska Maria
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
KARINO (7)
2021-05-30
18
Ciesielska Emilia
Sajnia Lider
KUBA (47)
2021-05-30
9
2021-05-30
38
Cieślewicz Oliwia
Stajnia Lider
LUCKY (64)
2021-05-30
13
Czajka Zofia
BPK
KOTUSZ (51)
2021-05-30
27
2021-05-30
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
CEVRA (49)
2021-05-30
16
2021-05-30
8
Czerniejewska Adrianna
Brak
MONTE (22)
2021-05-30
19
2021-05-30
19
Czwajda Natalia
Stajnia Bierzglinek
2021-05-30
5
2021-05-30
Drążkiewicz Kornelia
LKJ Abaria Iwno
PROXIS (42)
2021-05-30
21
2021-05-30
NEVADA (90)
2021-05-30
9
2021-05-30
34
Figiel Debora
Brak
PIKER (43)
2021-05-30
13
2021-05-30
41
Goc Paweł
bpk
ETNA (105)
2021-05-30
12
2021-05-30
6
Górska Martyna
Brak
ELBROCH (81)
2021-05-30
Gorzkowska Alicja
bpk
2021-05-30
6
2021-05-30
12
Gospodarek Weronika
LZS Lech Gniezno
DILER (57)
2021-05-30
12
2021-05-30
Guz Weronima
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
ELBROCH (81)
2021-05-30
Herot Zosia
Ostrowo Młyn
BAL (99)
2021-05-30
42
Jach Michalina
KJ Herkules Wapno
KRESKA (113)
2021-05-30
1
2021-05-30
14
RIWIERA (114)
2021-05-30
4
2021-05-30
16
Jankowiak Zuzanna
Rura Team
2021-05-30
36
2021-05-30
Jarosz Karol
Rura Team
OLIWKA (32)
2021-05-30
1
150
2021-05-30
14
ROTA (34)
2021-05-30
22
Jasińska Barbara
SJ Turzyn
ASKANA (39)
2021-05-30
6
2021-05-30
LACLIMA (40)
2021-05-30
3
50
2021-05-30
42
Jaskólska Oliwia
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
BARKA (10)
2021-05-30
17
2021-05-30
14
Jazikowska Weronika
bpk
CALIOPE (11)
2021-05-30
22
2021-05-30
QUADRO (70)
2021-05-30
41
2021-05-30
Jeske Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
BLANCA (31)
2021-05-30
2021-05-30
Kaczmarzewska Kinga
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (21)
2021-05-30
20
Kaźmierczak Marta
bpk
2021-05-30
2
100
2021-05-30
Kędziora Tatiana
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2021-05-30
2021-05-30
Kempa Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
BOLERO (100)
2021-05-30
10
2021-05-30
36
Kociszewska Martyna
STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
ASTRID (71)
2021-05-30
2021-05-30
Kołodziej Agata
bpk
ONYKS (16)
2021-05-30
10
2021-05-30
7
2021-05-30
44
2021-05-30
33
Kołodziej Oliwia
UKS Master Gniezno
PERS (69)
2021-05-30
8
2021-05-30
12
Konowalska Roksana
Bpk
BARWA (97)
2021-05-30
2021-05-30
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
2021-05-30
35
2021-05-30
Kostyra Julia
KJ Wiecanowo
2021-05-30
2021-05-30
15
Kowalska Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2021-05-30
19
2021-05-30
2
200
Kowalski Krzysztof
St. Kraju Jumping Team
KIREJRO (110)
2021-05-30
8
2021-05-30
13
Kubacka Marta
bpk
POWER (103)
2021-05-30
40
2021-05-30
Kuczyńska Monika
Bpk
2021-05-30
18
2021-05-30
Kulwas Maja
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
KARINO (7)
2021-05-30
3
Kwaśniak Nadia
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2021-05-30
20
Leśniczak Julia
Brak
DYMITR (79)
2021-05-30
2021-05-30
Lisiak Hanna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
HEROS (6)
2021-05-30
23
Ładziak Amelia
bpk
2021-05-30
15
2021-05-30
6
Łukaszewicz Agnieszka
Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
DIAMENT (73)
2021-05-30
25
2021-05-30
26
Małecka Nadia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2021-05-30
2021-05-30
Marta Najewska
Ludowy Klub Sportowy Cwał
WENUS (85)
2021-05-30
2021-05-30
40
Miężał Sandra
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2021-05-30
24
Mika Zosia
Rura Team
PAKO (9)
2021-05-30
29
2021-05-30
ROTA (34)
2021-05-30
35
Miłowska Magdalena
Brak
2021-05-30
8
2021-05-30
Miszczak Oliwia
Delta Biedrusko
PICASSO (92)
2021-05-30
5
2021-05-30
10
Noskiewicz Wiktoria
Stajnia Lider
CALA (46)
2021-05-30
2
2021-05-30
29
Nowacka Katarzyna
St. Kraju Jumping Team
ROCO AK (94)
2021-05-30
3
100
2021-05-30
11
Nowak Patrycja
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2021-05-30
26
Olejnik Adrianna
Stajnia Toffel
MASTER (75)
2021-05-30
2021-05-30
Orzechowska Kornelia
Klub Jeździecki Wiecanowo
WIXAS (109)
2021-05-30
5
2021-05-30
9
Ostrowska Martyna
Bpk
CASA MIA (104)
2021-05-30
24
2021-05-30
28
Pęziak Maria
BPK
DUKAT (26)
2021-05-30
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (86)
2021-05-30
3
2021-05-30
7
Piotrowska Alicja
Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
2021-05-30
44
Pisarek Rafał
bez przynależności klubowej
TALBOT (23)
2021-05-30
4
2021-05-30
8
Piwko Hanna
Stajnia Lider
LUCKY (48)
2021-05-30
10
Przybył Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (18)
2021-05-30
27
Przybyła Bogdan
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ISABELL (20)
2021-05-30
17
2021-05-30
Radacz Olga
Stajnia Okej
2021-05-30
22
2021-05-30
Remisz Michał
St. Kraju Jumping Team
INDIA (95)
2021-05-30
2
150
2021-05-30
10
Roszak Marika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (18)
2021-05-30
15
Różewicka Aneta
JKS Dragon
2021-05-30
32
2021-05-30
18
Rummel Julia
STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
BLANSZ (72)
2021-05-30
11
2021-05-30
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2021-05-30
39
2021-05-30
30
Schubert Grzegorz
bpk
KORTEZ (83)
2021-05-30
11
2021-05-30
4
Setlak Marta
BPK
CASARO (59)
2021-05-30
31
2021-05-30
Sierzchuła Zuzanna
Ostrowo Młyn
BAL (99)
2021-05-30
31
Sikorska Michalina
Rura Team
PANISKO (33)
2021-05-30
7
2021-05-30
30
Simińska Joanna
bpk
2021-05-30
1
200
2021-05-30
5
Sówka Paulina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
HEROS (6)
2021-05-30
Staniszewska Ewelina
Brak
CIŻBA (3)
2021-05-30
2021-05-30
Starzyńska Gabriela
KJ Sokół Damasławek
CIARA O (84)
2021-05-30
5
2021-05-30
12
Szcześniak Patrycja
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (21)
2021-05-30
17
Szreymann Jagoda
OJ Kalina
SINGLE (101)
2021-05-30
4
2021-05-30
20
Szukała Michał
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2021-05-30
6
2021-05-30
9
L-SIMBA (96)
2021-05-30
2021-05-30
Szymańska Paulina
BPK
ANTONIE (29)
2021-05-30
2021-05-30
Teśluk Kamila
brak
ALISTER (78)
2021-05-30
16
2021-05-30
Toffel Jakub
Stajnia Toffel
2021-05-30
2021-05-30
38
LEMON (56)
2021-05-30
39
2021-05-30
37
Tomaszewska Wiktoria
KJ Stajnia Dąbrowscy
LIDER (25)
2021-05-30
2
2021-05-30
28
Walczak Klaudia
SJ Dragon Gniezno
NINA (37)
2021-05-30
33
2021-05-30
Walorczyk Julia
KJ Morena Sieraków-Gałowo
EDI (52)
2021-05-30
23
2021-05-30
Włodarczyk Milena
brak
HAGA (77)
2021-05-30
32
Wnęk Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-05-30
7
2021-05-30
1
250
Wojciechowska Marcelina
KJ Wiecanowo
ATENA G (89)
2021-05-30
34
2021-05-30
Wylegała Julia
Stajnia Raduszyn
ORJEV (102)
2021-05-30
1
2021-05-30
Zannier Dariusz
Bpk
LASHROOS (115)
2021-05-30
9
2021-05-30
43
Zielińska Julia
Stajnia Toffel
FRANKO (76)
2021-05-30
21
2021-05-30
Zobel Marcelina
KJ Ranczo Kołata
2021-05-30
13
2021-05-30
3
150
Zwolińska Amelia
Klub Jeździecki Raduszyn
2021-05-30
2021-05-30
37

Number of Riders: 100

Number of Horses: 107

The sum of prizes: 1 350.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl