Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
137 ACCEPTED 2020-12-25 18:24:32
2020-12-25 18:20:27
Aleksandra Świerkosz BOROWIK
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
136 ACCEPTED 2020-12-25 17:53:26
2020-12-25 17:25:42
Kornelia Smura TASIEMKA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
135 ACCEPTED 2020-12-25 17:53:31
2020-12-25 17:16:13
Klaudia Kostrzewska LU
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
134 ACCEPTED 2020-12-25 16:55:24
2020-12-25 16:39:40
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
133 ACCEPTED 2020-12-25 16:55:20
2020-12-25 16:39:20
Michalina Jach RIWIERA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
132 ACCEPTED 2020-12-25 16:55:17
2020-12-25 16:38:56
Wioleta Adamska MONSA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
131 ACCEPTED 2020-12-25 16:55:13
2020-12-25 16:37:23
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
130 ACCEPTED 2020-12-25 06:38:29
2020-12-24 23:02:10
Wiktoria Pikuła COLORADO KG
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
129 ACCEPTED 2020-12-25 06:38:25
2020-12-24 21:54:43
Natalia Banach KRYSZTAŁEK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
128 ACCEPTED 2020-12-25 06:38:22
2020-12-24 21:54:24
Jakub Rogacki OQUANTA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
127 ACCEPTED 2020-12-25 06:38:19
2020-12-24 21:53:18
Aleksandra Pyczek BACH
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
126 ACCEPTED 2020-12-25 06:38:16
2020-12-24 21:52:56
Maja Bohdan PATI
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
125 ACCEPTED 2020-12-25 06:38:14
2020-12-24 20:43:34
Zuzanna Tuliszkiewicz MIRABLES
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
124 ACCEPTED 2020-12-24 12:42:47
2020-12-24 12:36:54
Zofia Dendek TANKRED
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
123 ACCEPTED 2020-12-24 10:55:48
2020-12-24 10:45:14
Magdalena Kowalska SOJUSZNIK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
122 ACCEPTED 2020-12-24 10:21:51
2020-12-24 10:10:53
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
121 ACCEPTED 2020-12-24 10:21:50
2020-12-24 10:10:24
Agata Dahlke-Burda FUNNY BOY
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
120 ACCEPTED 2020-12-24 09:27:07
2020-12-24 08:32:46
Piotr Krzywicki MAKSIA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
119 ACCEPTED 2020-12-24 08:30:46
2020-12-24 08:24:11
Magdalena Świstel SUMMER CRUISE II
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
118 ACCEPTED 2020-12-25 17:53:39
2020-12-24 00:13:08
Klaudia Kostrzewska BAZYLIA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
117 ACCEPTED 2020-12-24 08:15:39
2020-12-23 21:37:08
Honorata Radomska BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
116 ACCEPTED 2020-12-24 08:15:36
2020-12-23 21:36:16
Hanna Różczka BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
115 ACCEPTED 2020-12-24 08:15:29
2020-12-23 21:31:59
Julia Bruska CANOSSA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
114 ACCEPTED 2020-12-23 17:31:24
2020-12-23 17:27:34
Jessica Damian GOLDEN GATE
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
113 ACCEPTED 2020-12-23 16:28:05
2020-12-23 16:21:35
Zuzanna Buszczak WILIANA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
112 ACCEPTED 2020-12-23 15:34:15
2020-12-23 15:15:26
Agata Wesołowska LINDA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
111 ACCEPTED 2020-12-23 14:19:54
2020-12-23 13:58:09
Karol Jarosz OLIWKA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
110 ACCEPTED 2020-12-23 11:29:19
2020-12-23 11:05:53
Maria Kulik CETYNIAN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
109 ACCEPTED 2020-12-23 09:52:31
2020-12-23 09:50:33
Anna Wiącek RAVEN
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
108 ACCEPTED 2020-12-23 06:23:26
2020-12-22 22:22:34
Aleksandra Rezulak PANDA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
107 ACCEPTED 2020-12-23 06:23:21
2020-12-22 22:13:32
Michalina Sikorska PANISKO
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
106 ACCEPTED 2020-12-22 19:58:09
2020-12-22 19:54:34
Julia Ciołek INDI
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
105 ACCEPTED 2020-12-22 19:58:06
2020-12-22 19:52:32
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
104 ACCEPTED 2020-12-22 19:23:35
2020-12-22 19:18:29
Zuzanna Antkowiak EL DŻAMA
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
103 ACCEPTED 2020-12-22 19:16:45
2020-12-22 19:05:14
Julia Wójcik SZCZUREK
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
102 ACCEPTED 2020-12-22 18:59:50
2020-12-22 18:55:35
Marcelina Burchardt AFERA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
101 ACCEPTED 2020-12-23 14:19:56
2020-12-22 18:54:32
Amelia Rutkowska K-TAURYN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
100 ACCEPTED 2020-12-22 18:59:40
2020-12-22 18:53:56
Zosia Mika PAKO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
99 ACCEPTED 2020-12-22 18:59:35
2020-12-22 18:52:09
Zosia Mika BAGDAD
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
98 ACCEPTED 2020-12-22 18:59:29
2020-12-22 18:48:51
Emilia Sopot ROTA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
97 ACCEPTED 2020-12-22 16:59:26
2020-12-22 16:54:28
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
96 ACCEPTED 2020-12-22 13:22:10
2020-12-22 13:20:30
Błażej Kubiak SIMBA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
95 ACCEPTED 2020-12-22 13:22:14
2020-12-22 13:19:59
Andrii Pozdniakov MAROS 6
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
94 ACCEPTED 2020-12-22 10:17:06
2020-12-22 10:14:47
Karolina Heydel KONKORD
  • 2x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
93 ACCEPTED 2020-12-22 07:28:24
2020-12-22 07:23:36
Nikola Majorczyk DIAMENT
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
92 ACCEPTED 2020-12-22 07:28:22
2020-12-22 07:23:25
Jagoda Majorczyk DIAMENT
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
91 ACCEPTED 2020-12-22 07:28:16
2020-12-22 07:23:08
Patrycja Obst CHACCO BLUE AS L
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
90 ACCEPTED 2020-12-22 06:31:23
2020-12-21 21:53:31
Julia Janku CHANTORIA B
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
89 ACCEPTED 2020-12-22 06:31:15
2020-12-21 21:52:36
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
88 ACCEPTED 2020-12-22 06:31:09
2020-12-21 20:53:55
Klaudia Kostrzewska TYSIO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
87 ACCEPTED 2020-12-22 06:31:05
2020-12-21 20:53:40
Grzegorz Schubert KORTEZ
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
86 ACCEPTED 2020-12-23 13:31:09
2020-12-21 20:53:32
Nel Skotarczak KARIKA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
85 ACCEPTED 2020-12-23 13:31:15
2020-12-21 20:52:50
Nel Skotarczak ORCHID'S TARINA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
84 ACCEPTED 2020-12-22 06:30:53
2020-12-21 20:48:44
Liwia Nowak PASJONATA PAVAROTTI
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
83 ACCEPTED 2020-12-22 06:30:48
2020-12-21 20:26:31
Łukasz Polimirski CHESTER MURY MARAIS Z
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
82 ACCEPTED 2020-12-21 19:51:31
2020-12-21 19:47:32
Wiktoria Tomkiewicz PASJONATA NADIA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
81 ACCEPTED 2020-12-21 19:51:27
2020-12-21 19:37:24
Maja Żalikowska ALFA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
80 ACCEPTED 2020-12-21 19:51:22
2020-12-21 19:27:50
Aleksandra Wróbel WIKA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2020-12-21 19:51:17
2020-12-21 19:24:13
Maja Kulwas ROSALYNN RABBANI WN
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
78 ACCEPTED 2020-12-21 19:51:14
2020-12-21 19:23:45
Maria Chyzińska ROSALYNN RABBANI WN
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2020-12-21 19:22:45
2020-12-21 19:20:58
Julia Nawrot WIKA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2020-12-21 19:22:39
2020-12-21 18:52:31
Julia Lipiecka JANOSIK
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
75 ACCEPTED 2020-12-21 18:07:11
2020-12-21 17:54:40
Barbara Wichniarek TAJGA-S
  • 2x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
74 ACCEPTED 2020-12-21 15:46:03
2020-12-21 15:43:04
Nikola Góralska KAIR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
73 ACCEPTED 2020-12-21 14:53:02
2020-12-21 13:23:44
Dominika Kiernikowska CONSOTHO II
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
72 ACCEPTED 2020-12-21 10:20:44
2020-12-21 10:11:05
Oliwia Miszczak PICASSO
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
71 ACCEPTED 2020-12-21 10:20:40
2020-12-21 09:53:30
Aleksandra Boczkowska GIGS KG
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
70 ACCEPTED 2020-12-21 07:00:33
2020-12-20 21:48:52
Olga Maćkowiak MORRIS
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2020-12-20 20:40:00
2020-12-20 20:04:14
Marta Kaźmierczak PASJONAT
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
68 ACCEPTED 2020-12-20 16:54:56
2020-12-20 16:44:04
Aleksandra Waczyńska KORA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
67 ACCEPTED 2020-12-20 16:54:48
2020-12-20 16:43:50
Marek Mączyński SARA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
66 ACCEPTED 2020-12-20 16:54:41
2020-12-20 16:41:42
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
65 ACCEPTED 2020-12-20 16:54:32
2020-12-20 16:41:19
Marek Kopras HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
64 ACCEPTED 2020-12-20 16:05:58
2020-12-20 14:47:25
Filip Wysoczański GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
63 ACCEPTED 2020-12-20 16:06:02
2020-12-20 14:45:39
Nina Wysoczańska ARES
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
62 ACCEPTED 2020-12-20 16:06:05
2020-12-20 14:45:00
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2020-12-20 16:06:08
2020-12-20 13:32:47
Aleksandra Perkowska LOTNA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
60 ACCEPTED 2020-12-19 18:24:57
2020-12-19 17:51:16
Mateusz Kowalczyk CONCHELLA
  • 2x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
59 ACCEPTED 2020-12-19 18:24:50
2020-12-19 17:50:48
Mateusz Kowalczyk CLOONEY
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
58 ACCEPTED 2020-12-22 18:40:34
2020-12-19 14:08:50
Julia Szymańska NO LIMIT
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
57 ACCEPTED 2020-12-19 10:33:21
2020-12-19 10:17:53
Julia Mularska KRIMA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
56 ACCEPTED 2020-12-19 07:48:51
2020-12-19 00:17:40
Aleksandra Bejgerowska ALASKA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
55 ACCEPTED 2020-12-19 07:48:43
2020-12-18 22:56:48
Łukasz Woźniak EDI
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
54 ACCEPTED 2020-12-18 20:27:45
2020-12-18 20:11:18
Anita Urbańczyk HAGRID
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
53 ACCEPTED 2020-12-18 18:34:16
2020-12-18 18:07:26
Joachim Włoch NIRMETTE
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
52 ACCEPTED 2020-12-18 18:34:13
2020-12-18 18:05:27
Joachim Włoch SID
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
51 ACCEPTED 2020-12-18 16:24:36
2020-12-18 15:55:33
Lena Żakowska A'LEYLA LOU
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
50 ACCEPTED 2020-12-18 16:24:39
2020-12-18 15:55:11
Lena Wiśniewska PRINCESA K
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
49 ACCEPTED 2020-12-18 16:24:48
2020-12-18 14:27:55
Filip Kapała CONDITA SF
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
48 ACCEPTED 2020-12-18 12:46:26
2020-12-18 12:25:37
Oliwia Kołodziej PERS
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
47 ACCEPTED 2020-12-18 12:46:22
2020-12-18 12:21:52
Maria Stempska RENESME
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
46 ACCEPTED 2020-12-18 12:46:21
2020-12-18 12:16:19
Weronika Hruzik KLARA-W
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
45 ACCEPTED 2020-12-24 21:58:38
2020-12-18 12:13:02
Katarzyna Masełkowska-Podrez CARLEY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
44 ACCEPTED 2020-12-18 12:46:17
2020-12-18 12:11:19
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
43 ACCEPTED 2020-12-18 11:06:00
2020-12-18 11:01:40
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
42 ACCEPTED 2020-12-18 10:59:35
2020-12-18 10:58:49
Patrycja Strzelec CASIMA
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
41 ACCEPTED 2020-12-18 10:53:30
2020-12-18 10:52:53
Leticja Wallicht INDIA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
40 ACCEPTED 2020-12-18 10:53:28
2020-12-18 10:52:14
Małgorzata Grzybowska JAGODA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
39 ACCEPTED 2020-12-18 10:53:26
2020-12-18 10:51:29
Katarzyna Nowacka ROCO AK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
38 ACCEPTED 2020-12-18 10:53:25
2020-12-18 10:50:45
Michał Remisz ROCO AK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
37 ACCEPTED 2020-12-23 09:51:17
2020-12-18 09:02:06
Agata Maćkowska MONTGOMERIE
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
36 ACCEPTED 2020-12-18 07:16:38
2020-12-17 21:32:40
Wiktoria Muchajer AXELL
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
35 ACCEPTED 2020-12-18 07:16:31
2020-12-17 20:42:16
Patryk Lembicz PLEJADA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
34 ACCEPTED 2020-12-19 17:13:17
2020-12-17 20:41:58
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
33 ACCEPTED 2020-12-18 07:16:29
2020-12-17 18:48:18
Agnieszka Walentyn FADO
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
32 ACCEPTED 2020-12-26 17:42:18
2020-12-17 10:44:29
Antonina Szuman FLEUR
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
31 ACCEPTED 2020-12-17 07:12:16
2020-12-16 22:02:27
Adam Goszczynski LATIFA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
30 ACCEPTED 2020-12-17 07:12:11
2020-12-16 22:01:50
Adam Goszczynski CULUMBUS
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
29 ACCEPTED 2020-12-17 07:12:05
2020-12-16 22:01:17
Adam Goszczynski CAJERO
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2020-12-17 07:12:02
2020-12-16 22:00:47
Adam Goszczynski BAZYLIA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2020-12-17 07:11:58
2020-12-16 21:50:15
Patrycja Kuśmia HESTIA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
26 ACCEPTED 2020-12-16 16:03:16
2020-12-16 15:44:56
Krystyna Olszewska DIAMOND BOY
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
25 ACCEPTED 2020-12-16 16:03:09
2020-12-16 15:41:03
Krystyna Olszewska MADAME BEAN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
24 ACCEPTED 2020-12-16 16:03:13
2020-12-16 10:37:55
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
23 ACCEPTED 2020-12-16 07:24:38
2020-12-16 00:11:50
Julia Malicka LITTLE ART
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
22 ACCEPTED 2020-12-16 07:24:37
2020-12-15 20:46:13
Izabela Bąk EMPATIA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
21 ACCEPTED 2020-12-15 10:06:50
2020-12-15 10:06:20
Gabriela Jacygrad MAESTRIA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
20 ACCEPTED 2020-12-15 10:03:40
2020-12-15 10:00:18
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
19 ACCEPTED 2020-12-14 20:25:01
2020-12-14 18:07:35
Liliana Brzykcy LEON
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2020-12-14 17:53:26
2020-12-14 17:09:35
Kalina Tomaszewska SAGAR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
17 ACCEPTED 2020-12-14 17:53:15
2020-12-14 17:09:07
Julia Nawrot SAGAR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
16 ACCEPTED 2020-12-14 17:53:11
2020-12-14 14:10:55
Adrianna Czerniejewska MONTE
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
15 ACCEPTED 2020-12-14 09:27:47
2020-12-13 22:58:31
Filip Kapała CORIN
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
14 ACCEPTED 2020-12-13 12:08:47
2020-12-13 11:07:28
Weronika Jazikowska G-CASALLA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
13 ACCEPTED 2020-12-13 08:28:24
2020-12-12 16:21:10
Piotr Guźniczak DALIO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
12 ACCEPTED 2020-12-12 09:30:23
2020-12-11 23:33:33
Matylda Podhorecka VINCI
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
11 ACCEPTED 2020-12-11 17:08:40
2020-12-11 12:16:34
Agata Naplocha CZURMEN
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
10 ACCEPTED 2020-12-11 17:08:42
2020-12-11 12:15:57
Nadia Liske Machado ZAAKI
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
9 ACCEPTED 2020-12-11 17:08:44
2020-12-11 12:15:23
Olga Jeske MAJA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
8 ACCEPTED 2020-12-11 17:08:47
2020-12-11 12:14:55
Karolina Paszkiewicz AMEBA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
7 ACCEPTED 2020-12-11 17:08:50
2020-12-11 12:13:39
Magdalena Jeske ELVIS
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
6 ACCEPTED 2020-12-11 17:08:52
2020-12-11 12:13:06
Hanna Pszkit SIWY
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2020-12-08 14:59:24
2020-12-08 14:31:07
Kamila Fryckowska PARYS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
4 ACCEPTED 2020-12-08 14:59:33
2020-12-07 19:22:51
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
3 ACCEPTED 2020-12-08 14:59:38
2020-12-07 13:18:58
Wanessa Kochanek WIKTORIA KG
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Sylwestrowe GRAND PRIX 2020 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
2 ACCEPTED 2020-12-08 14:59:45
2020-12-07 08:56:06
Wiktoria Tomaszewska LIDER
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
1 ACCEPTED 2020-12-02 15:29:25
2020-12-02 13:20:53
Aleksandra Łubińska MORENA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód 100cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamska Wioleta Kj Sokół Damasławek
2003 (J.)
Brak
2. Antkowiak Zuzanna Klub Jeździecki Raduszyn
2007 (JM.)
O052710
3. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
4. Banach Natalia BPK - LUL
S
O012302
5. Bejgerowska Aleksandra Brak
2003 (J.)
brak
6. Boczkowska Aleksandra Stajnia Złotoryjsko
S
O031460
7. Bohdan Maja BPK
2005 (J.)
O057668
8. Bruska Julia Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
9. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
10. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
Brak
11. Burchardt Marcelina Rura Team
2009 (JM.)
Brak
12. Buszczak Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O051021
13. Chyzińska Maria Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2008 (JM.)
Brak
14. Ciołek Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2004 (J.)
Brak
15. Czerniejewska Adrianna Brak
2008 (JM.)
Brak
16. Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
17. Damian Jessica Brak
2005 (J.)
Brak
18. Dendek Zofia Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
19. Fryckowska Kamila Brak
S
Brak
Brak
20. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (MJ.)
O042473
21. Góralska Nikola bpk
2005 (J.)
brak
22. Goszczynski Adam StKs Jumping Events
2010 (Mł.)
Brak
23. Goszczyński Tomasz Bpk
24. Grzybowska Małgorzata Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
0053457
25. Guźniczak Piotr Stowarzyszenie Rodan Club
2005 (J.)
brak
26. Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
O039348
27. Hruzik Weronika Delta Biedrusko
2008 (JM.)
O056729
28. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
S
O037943
29. Jach Michalina KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
brak
30. Jacygrad Gabriela bpk
2006 (JM.)
brak
31. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (MJ.)
O029215
32. Jarosz Karol Rura Team
2005 (J.)
brak
33. Jazikowska Weronika Bez Przynależności Klubowej
S
O024749
34. Jeske Magdalena STAJNIA RUNOWO
S
BRAK
35. Jeske Olga STAJNIA RUNOWO
2007 (JM.)
BRAK
36. Kapała Filip KS Jumping Events Poznań
S
O027683
37. Kaźmierczak Marta bpk
2000 (MJ.)
brak
38. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
39. Kiernikowska Dominika KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2007 (JM.)
O052776
40. Kochanek Wanessa KJ Jeziorki - Osieczna
2005 (J.)
O047875
41. Kołodziej Oliwia UKS Master Gniezno
2006 (JM.)
Brak
42. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
43. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
44. Kowalczyk Mateusz bpk
S
O024213
45. Kowalewska Hanna LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O044620
46. Kowalska Magdalena bpk
2003 (J.)
O050148
47. Krok Nikola SK Unicorn Witnica
48. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
49. Krzywicki Piotr SK UNICORN WITNICA
2004 (J.)
Brak
50. Kubiak Błażej Agrosad Sport Horses
S
brak
51. Kulik Maria Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2005 (J.)
brak
52. Kulwas Maja Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
2008 (JM.)
Brak
53. Kuśmia Patrycja KJ Stajnia z Kopytem
S
brak
54. Lembicz Patryk St. Kraju Jumping Team
S
O034796
55. Liske Machado Nadia STAJNIA RUNOWO
2006 (JM.)
brak
56. Łubińska Aleksandra SKJ Gronówka
2001 (MJ.)
o044496
57. Maćkowiak Olga KJ Grand Horse
2005 (J.)
Brak
58. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O047067
59. Mączyński Marek KJ Stajnia Mączyńskich
S
-
60. Majorczyk Jagoda STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
2006 (JM.)
brak
61. Majorczyk Nikola STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
2006 (JM.)
brak
62. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (J.)
O035381
63. Masełkowska-Podrez Katarzyna bpk
S
O009312
64. Mika Zosia Rura Team
2006 (JM.)
Brak
65. Miszczak Oliwia Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
66. Muchajer Wiktoria Brak
2006 (JM.)
Brak
67. Naplocha Agata STAJNIA RUNOWO
2003 (J.)
BRAK
68. Nawrot Julia Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
S
Brak
69. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
70. Nowacka Katarzyna bpk
S
brak
71. Nowak Liwia KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
O059328
72. Olszewska Krystyna Kj CH Jaszkowo
2002 (MJ.)
O045164
73. Paszkiewicz Karolina STAJNIA RUNOWO
S
brak
74. Perkowska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
75. Pikuła Wiktoria Łużyckie St. Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
2004 (J.)
O059033
76. Podhorecka Matylda KJ Rancho Poznań
2006 (JM.)
brak
77. Pyczek Aleksandra bpk
2003 (J.)
.
78. Radomska Honorata Bpk
2006 (JM.)
O057700
79. Remisz Michał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
0028882
80. Rezulak Aleksandra SJ nad Stawem
2000 (MJ.)
brak
81. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
82. Różczka Hanna Bpk
2003 (J.)
0052439
83. Rutkowska Amelia Rura Team
2008 (JM.)
brak
84. Sikorska Michalina Rura Team
2009 (JM.)
Brak
85. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
86. Soforek Marcel Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
O060239
87. Sopot Emilia Rura Team
2003 (J.)
brak
88. Stempska Maria Delta Biedrusko
2006 (JM.)
Brak
89. Strzelec Patrycja bpk
S
brak
90. Świerkosz Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
91. Świstel Magdalena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O031374
92. Szuman Antonina KJ Hubertus
2006 (JM.)
brak
93. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
94. Tomaszewska Kalina Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2007 (JM.)
Brak
Brak
95. Tomkiewicz Wiktoria bkp
2006 (JM.)
96. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
97. Tuliszkiewicz Zuzanna KJ Rancho Poznań
2006 (JM.)
brak
98. Urbańczyk Anita KJ Podkowa Gruszczyn
S
brak
99. Waczyńska Aleksandra KJ Stajnia Mączyńskich
2005 (J.)
-
100. Walentyn Agnieszka Brak
S
Brak
101. Walkiewicz Wiktoria KJ BSI Sport Zamysłowo
2000 (MJ.)
O038351
102. Wallicht Leticja Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2005 (J.)
0032656
103. Wesołowska Agata Bpk
2005 (J.)
O060400
104. Wiącek Anna St. Grupy Nickel Poznań
2001 (MJ.)
O046968
105. Wichniarek Barbara Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2004 (J.)
O044554
106. Wiśniewska Lena KJ Grodno - Dwór
2009 (JM.)
O052850
107. Włoch Joachim bpk
2007 (JM.)
O057718
108. Wójcik Julia BPK.
2008 (JM.)
Brak
109. Woźniak Łukasz KJ Morena Sieraków-Gałowo
S
-
110. Wróbel Aleksandra Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2006 (JM.)
Brak
111. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
112. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (J.)
O040749
113. Żakowska Lena Klub Jeździecki Grodno-Dwór
2009 (JM.)
brak
114. Żalikowska Maja KJ Dilmar Kobylarnia
2009 (JM.)
O054838
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

70

A'LEYLA LOU Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2013 klacz gniada/kuc:148 F: Aramis N
M: Zoe Tuam
K025628 DE 427270047913
2.

114

AFERA MAŁY KOŃ POL 2012 Klacz kasztanowata/mk:152 F: Cantanis
M: A Debora
Brak 616999610020412
3.

76

ALASKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz kasztanowata/175 F: Ulisses
M: Avista
brak POL 009 51 02076 08
4.

98

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:148cm F: Koleś
M: Aronia
Brak 616 013 52 00209 16
5.

34

AMEBA KUC POL 2013 Klacz bułana/kuc:135 F: Ami /
M: Burza /
brak 616013680046313
6.

148

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc: F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
K019869 NPA20011000 104FP23
7.

82

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
8.

60

AXELL WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach kasztanowata/mk:156 F: Kontrast
M: Amanda
Brak .
9.

134

BACH WLKP POL 2010 klacz gniada/168 F: Barbur /
M: Babolna / Antokol
K022043 616007610103410
10.

112

BAGDAD SP POL 2001 Wałach kasztanowata/165 F: Portret / Arcyksiąże
M: Babilonia / Ismir
brak
11.

25

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy /
M: Babet /
K021565 616013640053209
12.

51

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
K021565 616013640053209
13.

126

BISZKOPT ZAGORKA TYP KOŃ MAŁY POL 2009 gelding palomino/mk:153 F: Izak
M: Nn
. Brak
14.

117

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
K028199 616013640055209
15.

103

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
K021749 616013610182011
16.

145

BOROWIK NN POL nn wałach myszata/kuc:140 F: NN
M: NN
brak POL999661207504
17.

86

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
18.

150

Cajero F:
M:
19.

52

CAJERO PONY POL 2004 wałach gniada/kuc:125 F: Nn
M: Nn
K009557 616999611504104
20.

125

CANOSSA SP POL 2012 klacz skarogniada/169 F: Quality Time
M: C Dinette
brak 616009510343112
21.

67

CARLEY HOL POL 2014 wałach siwa/167 F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
22.

64

CASIMA WESTFALSKA POL 2012 klacz siwa/165cm F: Cordess
M: Cleine Queena
brak DE441411336412
23.

43

CELIM Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach gniada/168 F: nn
M: Call Girl
brak POL 9996400770
24.

122

CETYNIAN Czysta Krew Arabska POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:150 F: Kara Shar
M: Cetyna
brak 616POL13009616A
25.

105

CHACCO BLUE AS L OLD POL 2011 wałach gniada/X F: Chacco's Son / Chacco-Blue / Chambertin
M: Patrizia / Ludwigs As
K020858 DE418182120211
26.

104

CHANTORIA B WESTF POL 2014 Klacz gniada/164 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet
M: Chantal / Tiepolo
brak
27.

19

CHESTER MURY MARAIS Z . POL . wałach siwa/. F: .
M: .
. .
28.

79

CLOONEY HAN GER 2014 Ogier kasztanowata/- F: nn / nn
M: nn / nn
K024915 DE431310751114
29.

137

COLORADO KG SP POL 2008 ogier ciemnogniada/165 F: Concert
M: Wonder Girl
K021387 616009610286608
30.

80

CONCHELLA HANN POL 2012 Klacz gniada/- F: Con Chello
M: -
Brak Brak
31.

72

CONDITA SF HOL POL 2016 klacz siwa/165 F: CONDITUS / CASALL
M: BAILEY III / CASSUS
- -
32.

92

CONSOTHO II NIEM. SPORT. GER 2012 Wałach gniada F: Con Sherry / Contendro I
M: Lacrima / Lesotho
K022655 DE456570099112
33.

40

CORIN WLKP POL 2010 klacz gniada/169 F: BEN-HUR / BAJARZ
M: CZARMANA / LE VOLTAIRE
- -
34.

53

CULUMBUS WESTFALIA POL 2010 wałach gniada/168 F: Fusain du Defey
M: Chmura
PL 4321 DE 441411297610
35.

31

CZURMEN SP POL 2012 wałach skarogniada/168 F: CZAD
M: KAJA
BRAK 616009610184912
36.

110

D-KROPKA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz /
M: Didel /
brak 616013680114509
37.

38

DALIO MŁP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
38.

106

DIAMENT SP POL 2004 wałach skarogniada/mk:152 F: X
M: X
X X
39.

49

DIAMOND BOY HOL POL 2009 wałach siwa/167 F: -
M: -
Brak -
40.

77

EDI WLKP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Rulon / Orkisz
M: Elma / Piko
brak 616 00761 01663 16
41.

116

EL DŻAMA SP POL 2009 klacz kasztanowata/162 F: Maram
M: El Dżaha
KO15164 616009690137209
42.

35

ELVIS SP POL 2006 Wałach kara/169 F: Lwówek /
M: Elza /
brak
43.

45

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
K022740 616009530002412
44.

58

FADO SP POL 2009 wałach kasztanowata/166 F: BAJU DU ROUET
M: FAIRY TWING
K015891 616009590125609
45.

149

FIELO VAN DE LAFELDERBERG Belgisch Warmbloedpaard POL 2005 wałach kasztanowata/kuc:148 F: SHOGOUN II
M: VENUS VAN DE LAFELDERBERG
BRAK W-243629-BWP
46.

55

FLEUR HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz gniada/160 F: Cayado
M: Urmel
brak DE421000085313
47.

56

FORTUNA KUC FELIŃSKI POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:138 F: Topaz
M: Flora
Brak
48.

129

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K022353 616013520045812
49.

39

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/158 F: Casalito
M: Quo Vados I
Brak DE421000102214
50.

90

GIGS KG SP POL 2008 wałach kasztanowata/168 F: Baryshnikov / Bolero
M: Glueckchen K / Metternich
K022374 POL009610223208
51.

124

GOLDEN GATE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz kasztanowata/162 cm F: Diar noir
M: Golden lady
Brak 616009610107014
52.

81

GRAF VON GUARDAVAL PP HANOWERSKA POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top
M: Hauptstutbuch Genia
LKRWZJ/2752/20 DE431317247912
53.

83

GRAND KUC POL 2010 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
54.

75

HAGRID SP POL 2012 Wałach gniada/173 F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Hega I /
brak 616009610010912
55.

85

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 wałach gniada/170 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
56.

50

HESTIA SP POL 2004 Klacz gniada F: Hun /
M: Bacha /
brak
57.

57

HIPCIO KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:123 F: nn
M: nn
brak
58.

118

INDI SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Heban /
M: Indonezja /
brak -
59.

63

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Corrado Boy
M: Inczara
K025482 616009610005213
60.

62

JAGODA SP POL 2012 klacz siwa/165 F: Corrado Boy
M: Jedyna
brak 616009610088512
61.

95

JANOSIK SP POL 2004 wałach gniada/165 F: Homerus / Romus
M: Jarota / Markies V
K009357 POL009611031904
62.

24

K-TAURYN T.P. POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Ważny/Chaber
M: Karina/Cantanis
Brak 6169996801135
63.

93

KAIR SP POL 06.07.2014 Wałach skarogniada/175 F: Bajerant /
M: Kiria /
K030306 616009640071614
64.

10

KALINKA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Rapsod /
M: Korweta /
K029896 616009610129612
65.

21

KARIKA MAŁY KOŃ POL 2005 klacz gniada/mk:. F: Dobry
M: Karina
K016321 POL 013 52 00054 05
66.

68

KLARA-W SP POL 2012 klacz kara/kuc:. F: Romeo Des Vaux/Qredo De Paulstra
M: Kaja/Sir Neel
. 6160096101083
67.

138

KOLINER SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Lyjanero
M: Kolonia/ cary son
Brak Pol
68.

147

KOMANCH F:
M:
69.

107

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 Wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
K026886 UA320000754 702236
70.

88

KORA WIELKOPOLSKA POL 2005 klacz skarogniada/165 F: Mariensztat
M: Knawa
- -
71.

101

KORTEZ WLKP POL 2012 Wałach gniada/164 F: Bolshoi /
M: Kolonia /
brak
72.

142

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:140 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
K020861 616013640040510
73.

78

KRIMA Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Cruzeiro L
M: Kwarta
K030395 616009610128812
74.

136

KRYSZTAŁEK WLKP POL 2015 klacz gniada/165 F: Le Mistral / HLP Leuthen I
M: Kosta / Lwówek
K029005 616007610195215
75.

66

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
K026561 616009610177414
76.

54

LATIFA HANOVER POL 2012 klacz siwa/172 F: Doamant de Semilly
M: Choya
K020625 DE431316967912
77.

42

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
78.

30

LIDER TYP KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:135 F: nn
M: nn
Brak 616999610215515
79.

123

LINDA SP POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: Rodos
M: Loska
Brak POL 999 59 02505 06
80.

46

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
K023002 DE441411589010
81.

28

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670068215
82.

84

LOTNA SP POL 2013 klacz siwa/170 F: Acapulco
M: Limara
brak 616009520086913
83.

144

LU . POL 2015 klacz gniada/. F: .
M: .
. .
84.

47

MADAME BEAN ISH IRL 2013 klacz gniada/157 F: Puissance
M: Miss Mumba
K028891 37241400564147
85.

44

MAESTRIA HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz kasztanowata/165 F: NN
M: NN
Brak .
86.

33

MAJA Lietuvos Jojamieji POL 2007 klacz kasztanowata/166 F: ARMANDO
M: VIKONTAS
BRAK LTU005170089907
87.

128

MAKSIA MAŁY KOŃ POL 2012 klacz gniada/mk:155 F: NN
M: Nn
Brak 616999681003613
88.

109

MAROS 6 D.SPORTPFERD POL 2010 wałach kasztanowata/172 F: MONTE BELLINI
M: DALESKA
K024266 DE456370146210
89.

48

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:139 F: DASTI MAN
M: MONA
K029742 616 013 64 00429 15
90.

132

MIRABLES KUC WALIJSKI POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610324009
91.

140

MONSA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Consens / Capitol
M: Maja/ Placido
Brak Pol
92.

146

MONTANA P SP POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: ROMEO DES VAUX
M: MISS MONROE
K024032 616009610047812
93.

41

MONTE TYP PRYMITYWNY POL 2014 wałach inna/kuc:136 F: Brak
M: Brak
Brak 6169996613933614
94.

11

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
K024683 DE455870168007
95.

26

MORENA SP POL 2005 Klacz gniada/180 F: MYWILL
M: MEDUZA
BRAK BRAK
96.

5

MORRIS NN POL 2011 Wałach gniada/kuc:130 cm F: NN
M: NN
Brak NN
97.

74

NIRMETTE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman
M: Nagari
11938 POL009530021508
98.

16

NO LIMIT Deutsches Sportpferd POL 2016 wałach gniada/163 F: No Name
M: Coco Z
K029897 DE456560185516
99.

139

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
K026852 056002w00306243
100.

23

OLIWKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: Empire / Embassy I
M: Odra / Sir Neel
brak 616009530267309
101.

135

OQUANTA SP POL 2015 klacz gniada/- F: Ulco / Volta Aire
M: Oliquanta / Qulester
K029004 616009610100015
102.

20

ORCHID'S TARINA KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:149 F: .
M: .
. .
103.

113

PAKO HUCUŁ POL 2014 Wałach inna/kuc:138 F: Wtorek/Szatyn
M: Panama/Oskar
brak 6160126101930014
104.

119

PANDA TINKER POL 2009 Klacz srokata/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
105.

120

PANISKO HUCUŁ POL 2009 Wałach gniada/kuc:136 F: Filutek / Flet
M: Parada / Pagat
brak 6160136102982
106.

27

PARYS WIELKOPOLSKI POL 2012 wałach siwa/170 F: Maczo
M: Pasja
Brak 616007610149912
107.

89

PASJONAT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/165 F: Taede fan't Kolkenlan
M: Pianella
brak 616999610179214
108.

99

PASJONATA NADIA KUC POL 2008 klacz myszata/kuc:137 F: Wolling's Lion King
M: Nata
brak -
109.

100

PASJONATA PAVAROTTI KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K022154 616013610016511
110.

133

PATI N N POL 2005 Klacz kasztanowata/157 F: .
M: .
0 0
111.

69

PERS NN POL 2012 wałach gniada/kuc:145 F: NN
M: NN
Brak Brak
112.

91

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K023116 616999520137011
113.

59

PLEJADA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: nn / nn
M: nn / nn
K029904 616999610213714
114.

71

PRINCESA K KUC FELIŃSKI POL 2014 Klacz bułana/kuc:148 F: Mielno
M: Pacynka
brak 616013670022114
115.

121

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
K007731 009611193002
116.

14

RENESME Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/172 F: Casiro
M: Riwiera
Brak 616009610171510
117.

141

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Fikus /
M: nn / nn
brak
118.

61

ROCO AK WLKP POL 2015 klacz gniada/164 F: Contendus
M: Romina AK
K027369 616007610107115
119.

97

ROSALYNN RABBANI WN KUC WALIJSKI POL 23.04.2015 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Apasjonata Muscat
M: Apasjonata Rosa I
Brak 616013610068417
120.

111

ROTA SP POL 2006 Klacz gniada/168 F: EL BUNDY / ESCUDO I
M: RUBIEŻ / LOMBARDO
brak POL009610102306
121.

9

SAGAR WLKP POL 2015 Wałach kara/164 F: Etos /
M: Sanna /
brak 616007600197815
122.

87

SARA TYP SZLACHETNY POL 2012 klacz bułana/165 F: nn
M: nn
- -
123.

65

SESILA G SP POL 2009 Klacz bułana F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
K023778 616009610123809
124.

73

SID SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
K010966 POL009610046607
125.

108

SIMBA Deutsches Sportpferd POL 2016 ogier gniada/167 F: SYLTUS
M: FIRE AND ICE
BRAK DE456560524016
126.

36

SIWY KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616999680048213
127.

130

SOJUSZNIK POL 2013 Wałach ciemnogniada/173 F: Szkrab / Arcus
M: Salzinia / Zagon
K023788 616006540103413
128.

127

SUMMER CRUISE II Irlandzki Koń Sportowy IRL 1998 Wałach siwa/167 F: Cruising / Sea Crest
M: nn / nn
K018444 826067PHS030074
129.

115

SZCZUREK KONIK POLSKI POL 2005 wałach myszata/kuc:136 F: N.N
M: N.N
Brak Brak
130.

94

TAJGA-S SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Forester S
M: Tracja
009610056708
131.

131

TANKRED WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/183 F: Czumen- K
M: Teimor Kin
brak 616007610061015
132.

143

TASIEMKA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Durello Top po Durello
M: Torina po Nando
K030364 POL 013 64 00767 06
133.

102

TYSIO KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:. F: .
M: .
. .
134.

37

VINCI HANOVER POL 2011 wałach gniada/170 F: Now Or Never
M: Lorec
brak DE431318319011
135.

96

WIKA HAFLINGER POL 04.06.2012 klacz jasnokasztanowata/kuc:140 F: Arko
M: Wiktoria
Brak 616013640070212
136.

29

WIKTORIA KG SP POL 2003 klacz kara/185 F: Campari M
M: Vendi
brak 616009611320103
137.

22

WILIANA SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Landor
M: Wizja
K018887 616007520000310
138.

32

ZAAKI TS POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610324708
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Wioleta
Kj Sokół Damasławek
MONSA (140)
2020-12-27
29
2020-12-27
Antkowiak Zuzanna
Klub Jeździecki Raduszyn
EL DŻAMA (116)
2020-12-27
2020-12-27
13
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
EMPATIA (45)
2020-12-27
12
2020-12-27
27
Banach Natalia
BPK - LUL
2020-12-27
26
2020-12-27
10
Bejgerowska Aleksandra
Brak
ALASKA (76)
2020-12-27
39
2020-12-27
24
Boczkowska Aleksandra
Stajnia Złotoryjsko
GIGS KG (90)
2020-12-27
38
2020-12-27
15
Bohdan Maja
BPK
PATI (133)
2020-12-27
15
2020-12-27
Bruska Julia
Delta Biedrusko
CANOSSA (125)
2020-12-27
12
2020-12-27
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-12-27
21
2020-12-27
16
Brzykcy Liliana
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (42)
2020-12-27
12
2020-12-27
Burchardt Marcelina
Rura Team
AFERA (114)
2020-12-27
14
2020-12-27
17
Buszczak Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
WILIANA (22)
2020-12-27
25
2020-12-27
6
Chyzińska Maria
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2020-12-27
Ciołek Julia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
INDI (118)
2020-12-27
4-5
2020-12-27
20
Czerniejewska Adrianna
Brak
MONTE (41)
2020-12-27
11
2020-12-27
18
Dahlke-Burda Agata
KJ Sokół Damasławek
FUNNY BOY (129)
2020-12-27
34
Damian Jessica
Brak
2020-12-27
2020-12-27
7
Dendek Zofia
Klub Jeździecki Stajnia Anielin
TANKRED (131)
2020-12-27
5
2020-12-27
9
Fryckowska Kamila
Brak
PARYS (27)
2020-12-27
26
2020-12-27
40
Gendera Bartosz
St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2020-12-27
5
2020-12-27
Góralska Nikola
bpk
KAIR (93)
2020-12-27
37
2020-12-27
9
Goszczynski Adam
StKs Jumping Events
CAJERO (52)
2020-12-27
13
2020-12-27
30
2020-12-27
22
LATIFA (54)
2020-12-27
8
2020-12-27
5
Goszczyński Tomasz
Bpk
Cajero (150)
2020-12-27
5
Grzybowska Małgorzata
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
JAGODA (62)
2020-12-27
38
2020-12-27
12
Guźniczak Piotr
Stowarzyszenie Rodan Club
DALIO (38)
2020-12-27
15
2020-12-27
23
Heydel Karolina
Rio Grande Krosinko
KONKORD (107)
2020-12-27
1
300
2020-12-27
Hruzik Weronika
Delta Biedrusko
KLARA-W (68)
2020-12-27
25
2020-12-27
14
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2020-12-27
3
100
Jach Michalina
KJ Sokół Damasławek
RIWIERA (141)
2020-12-27
1
2020-12-27
12
KRESKA (142)
2020-12-27
11
2020-12-27
2
100
Jacygrad Gabriela
bpk
CELIM (43)
2020-12-27
2
100
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2020-12-27
9
2020-12-27
13
2020-12-27
15
2020-12-27
12
Jarosz Karol
Rura Team
OLIWKA (23)
2020-12-27
16
2020-12-27
23
Jazikowska Weronika
Bez Przynależności Klubowej
2020-12-27
12
2020-12-27
Jeske Magdalena
STAJNIA RUNOWO
ELVIS (35)
2020-12-27
2020-12-27
Jeske Olga
STAJNIA RUNOWO
MAJA (33)
2020-12-27
4
2020-12-27
22
Kapała Filip
KS Jumping Events Poznań
2020-12-27
2020-12-27
Kaźmierczak Marta
bpk
2020-12-27
2020-12-27
4
Kempa Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
BOLERO (117)
2020-12-27
10
2020-12-27
Kiernikowska Dominika
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2020-12-27
35
2020-12-27
11
Kochanek Wanessa
KJ Jeziorki - Osieczna
2020-12-27
2020-12-27
16
Kołodziej Oliwia
UKS Master Gniezno
PERS (69)
2020-12-27
18
2020-12-27
20
Kopras Marek
Kopras Sp. z o.o.
2020-12-27
19
2020-12-27
2020-12-27
3
100
2020-12-27
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
BAZYLIA (25)
2020-12-27
10
TYSIO (102)
2020-12-27
3
LU (144)
2020-12-27
2020-12-27
26
Kowalczyk Mateusz
bpk
CLOONEY (79)
2020-12-27
23
2020-12-27
4
2020-12-27
2
250
Kowalska Magdalena
bpk
SOJUSZNIK (130)
2020-12-27
6
2020-12-27
19
Krok Nikola
SK Unicorn Witnica
KOMANCH (147)
2020-12-27
32
2020-12-27
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (48)
2020-12-27
17
2020-12-27
22
Krzywicki Piotr
SK UNICORN WITNICA
MAKSIA (128)
2020-12-27
8
2020-12-27
Kulik Maria
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
CETYNIAN (122)
2020-12-27
14
2020-12-27
36
Kulwas Maja
Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
2020-12-27
Kuśmia Patrycja
KJ Stajnia z Kopytem
HESTIA (50)
2020-12-27
7
2020-12-27
3
50
Lembicz Patryk
St. Kraju Jumping Team
KALINKA (10)
2020-12-27
2020-12-27
14
PLEJADA (59)
2020-12-27
4
2020-12-27
Maćkowiak Olga
KJ Grand Horse
MORRIS (5)
2020-12-27
2020-12-27
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-12-27
24
2020-12-27
5
Mączyński Marek
KJ Stajnia Mączyńskich
SARA (87)
2020-12-27
9
2020-12-27
11
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
2020-12-27
33
2020-12-27
21
Masełkowska-Podrez Katarzyna
bpk
CARLEY (67)
2020-12-27
30
2020-12-27
Mika Zosia
Rura Team
BAGDAD (112)
2020-12-27
14
2020-12-27
7
PAKO (113)
2020-12-27
7
Miszczak Oliwia
Delta Biedrusko
PICASSO (91)
2020-12-27
7
2020-12-27
Naplocha Agata
STAJNIA RUNOWO
CZURMEN (31)
2020-12-27
4-5
2020-12-27
9
Nawrot Julia
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
SAGAR (9)
2020-12-27
WIKA (96)
2020-12-27
Niesiołowska Zofia
bpk
D-KROPKA (110)
2020-12-27
1
200
Nowacka Katarzyna
bpk
ROCO AK (61)
2020-12-27
31
Nowak Liwia
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-12-27
15
2020-12-27
Olszewska Krystyna
Kj CH Jaszkowo
2020-12-27
28
2020-12-27
25
Paszkiewicz Karolina
STAJNIA RUNOWO
AMEBA (34)
2020-12-27
24
2020-12-27
Perkowska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
LOTNA (84)
2020-12-27
21
2020-12-27
19
Pikuła Wiktoria
Łużyckie St. Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
2020-12-27
31
2020-12-27
Podhorecka Matylda
KJ Rancho Poznań
VINCI (37)
2020-12-27
29
2020-12-27
Pyczek Aleksandra
bpk
BACH (134)
2020-12-27
27
2020-12-27
17
Radomska Honorata
Bpk
2020-12-27
23
Remisz Michał
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
ROCO AK (61)
2020-12-27
1
200
Rezulak Aleksandra
SJ nad Stawem
PANDA (119)
2020-12-27
28
2020-12-27
37
Rogacki Jakub
bpk
OQUANTA (135)
2020-12-27
24
2020-12-27
6
Różczka Hanna
Bpk
2020-12-27
13
Rutkowska Amelia
Rura Team
2020-12-27
27
2020-12-27
Sikorska Michalina
Rura Team
PANISKO (120)
2020-12-27
16
2020-12-27
19
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-12-27
26
2020-12-27
17
KARIKA (21)
2020-12-27
1
250
2020-12-27
10
Soforek Marcel
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2020-12-27
4
2020-12-27
2020-12-27
19
2020-12-27
10
Sopot Emilia
Rura Team
ROTA (111)
2020-12-27
10
2020-12-27
11
Stempska Maria
Delta Biedrusko
RENESME (14)
2020-12-27
6
2020-12-27
Strzelec Patrycja
bpk
CASIMA (64)
2020-12-27
36
2020-12-27
Świerkosz Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
BOROWIK (145)
2020-12-27
2020-12-27
8
Świstel Magdalena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2020-12-27
34
2020-12-27
27
Szuman Antonina
KJ Hubertus
FLEUR (55)
2020-12-27
28
2020-12-27
Szymańska Julia
KJ Sokół Damasławek
2020-12-27
13
2020-12-27
35
Tomaszewska Kalina
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
SAGAR (9)
2020-12-27
Tomkiewicz Wiktoria
bkp
2020-12-27
2
2020-12-27
6
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
FUNNY BOY (129)
2020-12-27
Tuliszkiewicz Zuzanna
KJ Rancho Poznań
MIRABLES (132)
2020-12-27
8
2020-12-27
25
Urbańczyk Anita
KJ Podkowa Gruszczyn
HAGRID (75)
2020-12-27
18
2020-12-27
39
Waczyńska Aleksandra
KJ Stajnia Mączyńskich
KORA (88)
2020-12-27
2
2020-12-27
8
Walentyn Agnieszka
Brak
FADO (58)
2020-12-27
22
2020-12-27
Walkiewicz Wiktoria
KJ BSI Sport Zamysłowo
2020-12-27
32
2020-12-27
Wallicht Leticja
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
INDIA (63)
2020-12-27
18
2020-12-27
15
Wesołowska Agata
Bpk
LINDA (123)
2020-12-27
20
2020-12-27
33
Wiącek Anna
St. Grupy Nickel Poznań
RAVEN (121)
2020-12-27
20
2020-12-27
Wichniarek Barbara
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
TAJGA-S (94)
2020-12-27
2020-12-27
Wiśniewska Lena
KJ Grodno - Dwór
2020-12-27
16
2020-12-27
Włoch Joachim
bpk
SID (73)
2020-12-27
17
2020-12-27
8
2020-12-27
2
150
2020-12-27
7
Wójcik Julia
BPK.
SZCZUREK (115)
2020-12-27
9
2020-12-27
Woźniak Łukasz
KJ Morena Sieraków-Gałowo
EDI (77)
2020-12-27
1
2020-12-27
21
Wróbel Aleksandra
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
WIKA (96)
2020-12-27
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
ARES (82)
2020-12-27
11
GRAND (83)
2020-12-27
5
2020-12-27
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
2020-12-27
14
2020-12-27
Żakowska Lena
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
2020-12-27
18
2020-12-27
3
50
Żalikowska Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
ALFA (98)
2020-12-27
3
2020-12-27
16

Number of Riders: 114

Number of Horses: 138

The sum of prizes: 1 850.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl