Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Halowe towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody
Poznań - Hipodrom Wola, 12 grudnia 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
154 ACCEPTED 2020-12-10 16:19:32
2020-12-10 16:09:46
Jagienka Łukomska KRYZA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
153 ACCEPTED 2020-12-10 16:07:27
2020-12-10 16:06:05
Jagienka Łukomska CYNIUSZ
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
152 ACCEPTED 2020-12-10 16:07:23
2020-12-10 16:04:33
Jagienka Łukomska G-RUBEN'S
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
151 ACCEPTED 2020-12-10 16:04:28
2020-12-10 15:34:45
Kalina Tomaszewska SAGAR
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
150 ACCEPTED 2020-12-10 16:04:24
2020-12-10 15:34:18
Julia Nawrot SAGAR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
149 ACCEPTED 2020-12-10 14:23:12
2020-12-10 14:07:09
Aleksandra Czajkowska MAXIMUS
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
148 ACCEPTED 2020-12-10 14:23:16
2020-12-10 12:01:04
Kinga Kaczmarzewska LUKSJA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
147 ACCEPTED 2020-12-10 14:23:19
2020-12-10 12:00:39
Klaudia Szczepańska LUKSJA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
146 ACCEPTED 2020-12-10 11:14:07
2020-12-10 11:06:17
Martyna Skotarczak GLOSA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
145 ACCEPTED 2020-12-09 21:43:45
2020-12-09 21:25:06
Marta Kubacka POWER
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
144 ACCEPTED 2020-12-09 21:43:40
2020-12-09 21:00:53
Magdalena Kowalska SOJUSZNIK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
143 ACCEPTED 2020-12-09 19:28:04
2020-12-09 19:08:20
Wiktoria Nowak S-PEDRO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
142 ACCEPTED 2020-12-09 19:28:00
2020-12-09 19:07:53
Katarzyna Konieczna S-PEDRO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
141 ACCEPTED 2020-12-09 19:27:56
2020-12-09 18:41:14
Julia Jankie JAPA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
140 ACCEPTED 2020-12-09 18:21:42
2020-12-09 17:57:49
Zofia Krzeszewska LAYLA
  • 2x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
139 ACCEPTED 2020-12-09 12:45:27
2020-12-09 12:35:17
Adam Goszczynski LATIFA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
138 ACCEPTED 2020-12-09 12:45:21
2020-12-09 12:34:43
Adam Goszczynski CULUMBUS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
137 ACCEPTED 2020-12-09 12:45:17
2020-12-09 12:34:01
Adam Goszczynski CAJERO
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
136 ACCEPTED 2020-12-09 12:17:42
2020-12-09 11:43:46
Maksymilian Mateja AMOR
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
135 ACCEPTED 2020-12-09 06:25:07
2020-12-08 22:32:43
Nadia Talar GRANIT
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
134 ACCEPTED 2020-12-08 20:09:31
2020-12-08 19:59:33
Zosia Michalska MACIERZANKA
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
133 ACCEPTED 2020-12-08 18:26:08
2020-12-08 16:48:00
Wiktoria Soroko BRANDO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
132 ACCEPTED 2020-12-08 18:25:59
2020-12-08 16:31:30
Mateusz Kowalczyk CLOONEY
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
131 ACCEPTED 2020-12-08 14:20:09
2020-12-08 14:15:30
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 2x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
130 ACCEPTED 2020-12-08 14:20:05
2020-12-08 14:14:56
Mateusz Kowalczyk EMO
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
129 ACCEPTED 2020-12-08 13:02:57
2020-12-08 12:27:05
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
128 ACCEPTED 2020-12-08 08:15:45
2020-12-08 08:01:18
Lena Żakowska A'LEYLA LOU
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
127 ACCEPTED 2020-12-08 08:15:41
2020-12-08 08:00:48
Lena Wiśniewska PRINCESA K
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
126 ACCEPTED 2020-12-08 06:08:15
2020-12-07 22:27:08
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
125 ACCEPTED 2020-12-08 06:08:11
2020-12-07 21:53:30
Piotr Guźniczak DALIO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
124 ACCEPTED 2020-12-07 21:49:33
2020-12-07 21:39:39
Łukasz Polimirski CHESTER
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
123 ACCEPTED 2020-12-07 21:49:41
2020-12-07 21:00:19
Zofia Dendek TANKRED
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
122 ACCEPTED 2020-12-07 20:12:33
2020-12-07 20:10:40
Grzegorz Schubert KORTEZ
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
121 ACCEPTED 2020-12-07 19:42:27
2020-12-07 19:37:45
Marta Birk GANDIS
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
120 ACCEPTED 2020-12-07 18:18:42
2020-12-07 18:12:37
Patryk Lembicz PLEJADA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
119 ACCEPTED 2020-12-07 18:18:38
2020-12-07 18:12:17
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
118 ACCEPTED 2020-12-07 13:43:13
2020-12-07 13:31:11
Michalina Jach RIWIERA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
117 ACCEPTED 2020-12-07 13:43:09
2020-12-07 13:30:01
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
116 ACCEPTED 2020-12-07 10:30:04
2020-12-07 09:48:35
Małgorzata Kuś CORIDA O
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
115 ACCEPTED 2020-12-10 11:14:02
2020-12-07 09:41:34
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
114 ACCEPTED 2020-12-07 06:16:05
2020-12-06 22:59:24
Nikola Góralska KAIR
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
113 ACCEPTED 2020-12-07 06:16:00
2020-12-06 22:37:24
Łukasz Komasa KILIAN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
112 ACCEPTED 2020-12-07 06:15:56
2020-12-06 22:33:40
Joachim Włoch SID
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
111 ACCEPTED 2020-12-07 06:15:53
2020-12-06 22:02:28
Patrycja Strzelec CASIMA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
110 ACCEPTED 2020-12-07 06:15:44
2020-12-06 21:58:33
Filip Kapała SAUVIGNON BLANC
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
109 ACCEPTED 2020-12-06 20:21:04
2020-12-06 19:59:30
Marta Kunaj COELENHAGE'S CRISTHA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
108 ACCEPTED 2020-12-08 18:21:08
2020-12-06 19:48:16
Katarzyna Giec ALISTER
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
107 ACCEPTED 2020-12-06 19:28:46
2020-12-06 18:14:37
Maja Kołodziejska SEGAAL
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
106 ACCEPTED 2020-12-06 16:50:39
2020-12-06 16:07:46
Julia Brzezińska DABELLA Z
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
105 ACCEPTED 2020-12-06 12:58:24
2020-12-06 11:55:01
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
104 ACCEPTED 2020-12-06 10:06:28
2020-12-06 09:49:59
Michał Remisz ROCO AK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
103 ACCEPTED 2020-12-06 10:06:26
2020-12-06 09:49:47
Leticja Wallicht ROCO AK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
102 ACCEPTED 2020-12-06 10:06:24
2020-12-06 09:49:25
Michał Remisz INDIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
101 ACCEPTED 2020-12-06 10:06:22
2020-12-06 09:47:35
Leticja Wallicht INDIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
100 ACCEPTED 2020-12-06 10:06:11
2020-12-06 09:46:55
Małgorzata Grzybowska JAGODA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
99 ACCEPTED 2020-12-06 08:57:19
2020-12-06 08:51:46
Maciej Drygas CONAN D
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
98 ACCEPTED 2020-12-06 08:35:25
2020-12-06 08:31:53
Agnieszka Walentyn FADO
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
97 ACCEPTED 2020-12-06 07:22:15
2020-12-05 22:40:54
Marcel Soforek ANNOUSCHKA 10
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
96 ACCEPTED 2020-12-06 07:22:11
2020-12-05 22:40:16
Marcel Soforek FIELO VAN DE LAFELDERBERG
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
95 ACCEPTED 2020-12-05 19:09:32
2020-12-05 18:59:17
Michał Burzyński SACCO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
94 ACCEPTED 2020-12-05 19:34:53
2020-12-05 18:54:12
Barbara Wichniarek TAJGA-S
  • 2x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
93 ACCEPTED 2020-12-05 18:25:20
2020-12-05 18:18:29
Karolina Skorniak BATER DAY
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
92 ACCEPTED 2020-12-05 18:25:17
2020-12-05 18:18:15
Zuzanna Trojanowicz RUM
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
91 ACCEPTED 2020-12-05 18:06:37
2020-12-05 17:59:56
Julia Ziółkowska SEXMISJA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
90 ACCEPTED 2020-12-05 17:21:46
2020-12-05 17:10:38
Zuzanna Jankowska K-TAURYN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
89 ACCEPTED 2020-12-05 17:08:33
2020-12-05 17:08:00
Karol Jarosz OLIWKA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
88 ACCEPTED 2020-12-05 17:06:16
2020-12-05 17:05:21
Amelia Rutkowska ROTA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
87 ACCEPTED 2020-12-05 17:05:49
2020-12-05 17:03:43
Zosia Mika PAKO
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
86 ACCEPTED 2020-12-05 17:05:41
2020-12-05 17:02:12
Michalina Sikorska PANISKO
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
85 ACCEPTED 2020-12-05 17:05:38
2020-12-05 17:00:08
Michał Woliński AFERA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
84 ACCEPTED 2020-12-05 15:39:49
2020-12-05 15:38:14
Nicole Hildebrańska FERRARI
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
83 ACCEPTED 2020-12-05 23:45:39
2020-12-05 14:46:07
Amanda Sell BALOSZA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
82 ACCEPTED 2020-12-05 13:38:56
2020-12-05 13:30:41
Zuzanna Tuliszkiewicz MIRABLES
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
81 ACCEPTED 2020-12-05 08:06:58
2020-12-04 22:10:59
Jagoda Bukczyńska WINDY MK
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
80 ACCEPTED 2020-12-04 21:05:00
2020-12-04 20:27:35
Dominika Bartosiewicz WILIA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
79 ACCEPTED 2020-12-04 14:41:44
2020-12-04 12:39:04
Inga Kosmowska CHAPMAN
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
78 ACCEPTED 2020-12-03 15:19:37
2020-12-03 13:05:16
Zuzanna Kaczmarek GENERAŁ
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
77 ACCEPTED 2020-12-03 15:19:26
2020-12-03 13:03:18
Charlie Meijer SAHARA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
76 ACCEPTED 2020-12-03 15:19:22
2020-12-03 13:02:46
Maja Sadzawiczna HORTA
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
75 ACCEPTED 2020-12-03 15:19:19
2020-12-03 12:30:09
Madison Kabacinska DIOGENES BH
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
74 ACCEPTED 2020-12-12 07:51:32
2020-12-03 09:31:21
Karolina Porzuckowiak NEVER MIND 22
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
73 ACCEPTED 2020-12-03 07:24:32
2020-12-02 22:38:16
Konstantin Iaroshenko DIEGO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
72 ACCEPTED 2020-12-03 07:24:28
2020-12-02 22:30:29
Oliwia Miszczak PICASSO
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
71 ACCEPTED 2020-12-03 07:24:26
2020-12-02 22:25:25
Konstantin Iaroshenko LOARA
  • 2x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
70 ACCEPTED 2020-12-03 07:24:24
2020-12-02 22:24:45
Konstantin Iaroshenko SNAPCHAT VAN DE BROEKKANT Z
  • 2x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
69 ACCEPTED 2020-12-03 07:24:23
2020-12-02 22:24:26
Konstantin Iaroshenko KATRIENTJE VAN DE BROEKKANT Z
  • 2x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
68 ACCEPTED 2020-12-03 07:24:21
2020-12-02 22:23:34
Konstantin Iaroshenko FOR VICTORY VAN WEGEN Z
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
67 ACCEPTED 2020-12-03 07:24:19
2020-12-02 22:23:10
Konstantin Iaroshenko DEAUVILLE S
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
66 ACCEPTED 2020-12-03 07:24:18
2020-12-02 21:27:44
Oliwia Górecka PHENIKS
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
65 ACCEPTED 2020-12-03 07:24:15
2020-12-02 21:19:44
Daria Fediow LILI ZAGORKA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
64 ACCEPTED 2020-12-03 07:24:13
2020-12-02 20:54:41
Julia Lasek KARTAGINA J
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
63 ACCEPTED 2020-12-02 20:19:50
2020-12-02 20:15:14
Filip Wysoczański GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
62 ACCEPTED 2020-12-04 20:27:29
2020-12-02 20:15:04
Maria Walorczyk WICHEREK
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
61 ACCEPTED 2020-12-02 20:19:44
2020-12-02 20:14:46
Nina Wysoczańska ARES
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
60 ACCEPTED 2020-12-02 20:19:41
2020-12-02 20:14:21
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
59 ACCEPTED 2020-12-03 07:24:11
2020-12-02 18:39:29
Anna-Maria Kluza PRADA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
58 ACCEPTED 2020-12-02 14:47:54
2020-12-02 14:37:47
Hanna Nowakowska TANGO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
57 ACCEPTED 2020-12-02 11:53:39
2020-12-02 11:53:14
Piotr Sokołowski CORNEL
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
56 ACCEPTED 2020-12-02 11:51:19
2020-12-02 11:50:31
Piotr Sokołowski CARAT
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
55 ACCEPTED 2020-12-02 11:51:17
2020-12-02 11:49:27
Agnieszka Zbierska MEKLAR
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
54 ACCEPTED 2020-12-02 11:49:21
2020-12-02 11:48:43
Jagoda Szreymann SINGLE
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
53 ACCEPTED 2020-12-02 10:46:49
2020-12-02 10:43:50
Marek Mączyński SARA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
52 ACCEPTED 2020-12-02 09:44:47
2020-12-02 08:43:03
Błażej Kubiak SIMBA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
51 ACCEPTED 2020-12-02 09:44:46
2020-12-02 08:42:29
Andrii Pozdniakov MAROS 6
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
50 ACCEPTED 2020-12-02 09:44:44
2020-12-02 07:56:01
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
49 ACCEPTED 2020-12-02 09:44:43
2020-12-02 07:55:39
Marek Kopras HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
48 ACCEPTED 2020-12-02 09:44:40
2020-12-02 06:59:41
Antonina Szuman FLEUR
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
47 ACCEPTED 2020-12-02 09:44:39
2020-12-01 22:07:33
Izabela Bąk EMPATIA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
46 ACCEPTED 2020-12-01 20:37:30
2020-12-01 20:24:43
Weronika Hruzik KLARA-W
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
45 ACCEPTED 2020-12-12 07:51:16
2020-12-01 19:34:10
Marta Dacka CHIN CHAMPER
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
44 ACCEPTED 2020-12-01 20:20:45
2020-12-01 19:16:36
Maria Stempska RENESME
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
43 ACCEPTED 2020-12-01 18:31:26
2020-12-01 18:13:23
Olga Maćkowiak MORRIS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
42 ACCEPTED 2020-12-01 18:31:23
2020-12-01 18:06:36
Alicja Gorzkowska AMILUNA CENTO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
41 ACCEPTED 2020-12-01 18:31:18
2020-12-01 15:54:48
Aleksandra Bejgerowska ALASKA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
40 ACCEPTED 2020-12-01 13:55:10
2020-12-01 13:52:54
Natalia Dzudzewicz RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
39 ACCEPTED 2020-12-01 13:55:06
2020-12-01 13:52:37
Oliwia Dreger RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
38 ACCEPTED 2020-12-01 13:55:02
2020-12-01 13:52:17
Marika Roszak GLOSA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
37 ACCEPTED 2020-12-01 13:54:56
2020-12-01 13:51:44
Bogdan Przybyła ISABELL
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
36 ACCEPTED 2020-12-01 13:54:53
2020-12-01 13:51:29
Amelia Salbach ISABELL
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
35 ACCEPTED 2020-12-01 13:54:42
2020-12-01 13:51:15
Oliwia Recław HEROS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
34 ACCEPTED 2020-12-01 13:54:39
2020-12-01 13:51:00
Patrycja Szcześniak HEROS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
33 ACCEPTED 2020-12-01 10:29:23
2020-12-01 09:32:38
Hanna Różczka HINGIS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
32 ACCEPTED 2020-12-01 08:25:26
2020-12-01 08:24:08
Dawid Burda WERONA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
31 ACCEPTED 2020-12-01 07:11:07
2020-11-30 21:29:12
Emilia Ciesielska KUBA
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
30 ACCEPTED 2020-11-30 21:11:31
2020-11-30 21:07:08
Matylda Podhorecka VINCI
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
29 ACCEPTED 2020-11-30 20:53:42
2020-11-30 19:52:37
Hanna Piwko LUCKY
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
28 ACCEPTED 2020-11-30 20:53:39
2020-11-30 19:50:39
Wiktoria Noskiewicz LUCKY
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
27 ACCEPTED 2020-12-09 13:49:30
2020-11-30 18:21:16
Patrycja Kuśmia HESTIA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
26 ACCEPTED 2020-12-02 14:47:48
2020-11-30 12:37:45
Emilia Kurp ARES
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
25 ACCEPTED 2020-11-30 11:29:58
2020-11-30 11:28:12
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
24 ACCEPTED 2020-11-30 11:25:48
2020-11-30 10:53:18
Krystyna Olszewska MADAME BEAN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
23 ACCEPTED 2020-11-30 10:39:39
2020-11-30 10:17:17
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
22 ACCEPTED 2020-11-29 20:33:34
2020-11-29 20:26:59
Julia Machalewska ILEX
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
21 ACCEPTED 2020-11-30 10:09:31
2020-11-29 18:56:36
Honorata Radomska BISZKOPT ZAGORKA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
20 ACCEPTED 2020-12-10 19:08:24
2020-11-29 18:50:20
Adrianna Czerniejewska MONTE
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
19 ACCEPTED 2020-11-29 18:42:39
2020-11-29 18:34:02
Halszka Krupińska BENITO
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
18 ACCEPTED 2020-11-29 18:42:35
2020-11-29 18:33:25
Liliana Brzykcy LEON
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
17 ACCEPTED 2020-11-29 17:56:22
2020-11-29 17:19:37
Julia Szymańska NO LIMIT
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
16 ACCEPTED 2020-11-29 13:51:58
2020-11-29 11:43:15
Joanna Raducha HARMONIA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
15 ACCEPTED 2020-11-29 10:29:08
2020-11-29 10:27:24
Wiktoria Koterwa WIDAM
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
14 ACCEPTED 2020-11-28 21:51:37
2020-11-28 21:26:25
Karolina Kasperczak TORNADO
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
13 ACCEPTED 2020-11-28 21:06:05
2020-11-28 19:35:18
Zofia Undrych TORRES EWITA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
12 ACCEPTED 2020-11-28 21:06:03
2020-11-28 19:28:45
Małgorzata Wardęga ORBITA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
11 ACCEPTED 2020-11-28 10:36:32
2020-11-28 10:35:21
Aleksandra Andrzejewska WIVIAN
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
10 ACCEPTED 2020-11-28 10:38:59
2020-11-28 10:34:12
Aleksandra Andrzejewska CARLA COLUMNA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
9 ACCEPTED 2020-11-28 10:36:25
2020-11-28 10:26:15
Agata Zdrojewska CALINKA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
8 ACCEPTED 2020-11-28 08:10:46
2020-11-27 22:37:45
Julia Marzjan FLAUER
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
7 ACCEPTED 2020-12-06 10:06:06
2020-11-27 15:14:19
Cécille Stobińska EUFORIA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
6 ACCEPTED 2020-11-27 10:11:40
2020-11-26 20:15:38
Weronika Jazikowska G-CASALLA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
5 ACCEPTED 2020-11-25 12:08:09
2020-11-25 11:37:36
Zofia Nowaczyk INDYGO DU MESNIL
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
4 ACCEPTED 2020-11-24 11:01:07
2020-11-23 18:10:15
Wioleta Adamska MONSA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
3 ACCEPTED 2020-11-24 11:01:05
2020-11-23 18:02:11
Klaudiusz Jach KOLINER
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
2 ACCEPTED 2020-11-23 12:00:21
2020-11-22 19:37:38
Marek Wojnowski LORD RAMIRO-J
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
1 ACCEPTED 2020-11-17 17:46:34
2020-11-17 12:52:43
Wanessa Kochanek WIKTORIA KG
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 105cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamska Wioleta Kj Sokół Damasławek
2003 (J.)
Brak
2. Andrzejewska Aleksandra Cwał Zakrzewo
2000 (MJ.)
O041440
3. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
4. Bartosiewicz Dominika Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
5. Bejgerowska Aleksandra Brak
2003 (J.)
brak
6. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
7. Brzezińska Julia bpk
2000 (MJ.)
brak
8. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
Brak
9. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (J.)
O048579
10. Burda Dawid BPK
2006 (JM.)
Brak
11. Burzyński Michał BPK
S
11560/2012
12. Ciesielska Emilia Sajnia Lider
2009 (JM.)
brak
13. Czajkowska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
14. Czerniejewska Adrianna Brak
2008 (JM.)
Brak
15. Dacka Marta -
S
brak
16. Dendek Zofia Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
17. Dreger Oliwia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (J.)
Brak
18. Drygas Maciej Klub Jeździecki Dilmar
S
brak
19. Dzudzewicz Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
20. Fediow Daria Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O055251
21. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (MJ.)
O042473
22. Giec Katarzyna KJ Podkowa Gruszczyn
2001 (MJ.)
brak
23. Góralska Nikola bpk
2005 (J.)
brak
24. Górecka Oliwia bpk
2004 (J.)
O059233
25. Gorzkowska Alicja BPK kuj-pom
2007 (JM.)
brak
26. Goszczynski Adam StKs Jumping Events
2010 (Mł.)
Brak
27. Grzybowska Małgorzata Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
0053457
28. Guźniczak Piotr Stowarzyszenie Rodan Club
2005 (J.)
brak
29. Hildebrańska Nicole BPK
2007 (JM.)
brak
30. Hruzik Weronika Delta Biedrusko
2008 (JM.)
O056729
31. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
O054627
32. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
S
O037943
33. Jach Michalina KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
brak
34. Jacygrad Gabriela bpk
2006 (JM.)
brak
35. Jankie Julia brak
2009 (JM.)
Brak
36. Jankowska Zuzanna Rura Team
2020 (Mł.)
Brak
37. Jarosz Karol Rura Team
2005 (J.)
brak
38. Jazdończyk Anna KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
0047890
39. Jazikowska Weronika Bez Przynależności Klubowej
S
O024749
40. Kabacinska Madison KJ Michałówka
2004 (J.)
O047057
41. Kaczmarek Zuzanna KJ Rancho Poznań
2004 (J.)
brak
42. Kaczmarzewska Kinga Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
43. Kapała Filip KS Jumping Events Poznań
S
O027683
44. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
2000 (MJ.)
brak
45. Kluza Anna-Maria KJ Michałówka
S
O011445
46. Kochanek Wanessa KJ Jeziorki - Osieczna
2005 (J.)
O047875
47. Kołodziejska Maja KJ Ranczo Pod Brzozami
2001 (MJ.)
brak
48. Komasa Łukasz brak
S
brak
49. Konieczna Katarzyna Niezrzeszona
2004 (J.)
brak
50. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
51. Kosmowska Inga LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
2005 (J.)
O037758
52. Koterwa Wiktoria bpk
2002 (MJ.)
brak
53. Kowalczyk Mateusz bpk
S
O024213
54. Kowalska Magdalena bpk
2003 (J.)
O050148
55. Krupińska Halszka KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
brak
56. Kubacka Marta bpk
2002 (MJ.)
O047188
57. Kubiak Błażej Agrosad Sport Horses
S
brak
58. Kunaj Marta Pony Jumping Team By Klaudia Olejniczak
2007 (JM.)
O055708
59. Kurp Emilia .
2006 (JM.)
Brak
60. Kuś Małgorzata JKS Dako-Galant SKIBNO
2003 (J.)
O033769
61. Kuśmia Patrycja KJ Stajnia z Kopytem
S
brak
62. Lasek Julia brak
2005 (J.)
brak
63. Lembicz Patryk St. Kraju Jumping Team
S
O034796
64. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
65. Machalewska Julia JKS Rywal Grudziądz
S
O019043
66. Maćkowiak Olga KJ Grand Horse
2005 (J.)
Brak
67. Mączyński Marek KJ Stajnia Mączyńskich
S
brak
68. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
S
O035408
69. Marzjan Julia ----
2006 (JM.)
brak
70. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
O055412
71. Matławski Piotr St. Kraju Jumping Team
S
O004153
72. Meijer Charlie KJ Rancho Poznań
2003 (J.)
brak
73. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
74. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
75. Mika Zosia Rura Team
2006 (JM.)
Brak
76. Miszczak Oliwia Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
77. Nawrot Julia Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
S
Brak
78. Noskiewicz Wiktoria Stajnia Lider
2007 (JM.)
Brak
79. Nowaczyk Zofia Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
Brak
80. Nowak Wiktoria Niezrzeszona
2003 (J.)
brak
81. Nowakowska Hanna BPK
2007 (JM.)
.
.
82. Olszewska Krystyna Kj CH Jaszkowo
2002 (MJ.)
O045164
83. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O043616
84. Piwko Hanna Stajnia Lider
2005 (J.)
brak
85. Podhorecka Matylda KJ Rancho Poznań
2006 (JM.)
brak
86. Polimirski Łukasz KJ Sokół Damasławek
2020 (Mł.)
O051398
87. Porzuckowiak Karolina bpk
2000 (MJ.)
O026215
88. Pozdniakov Andrii AGROSAD SPORT HORSES
S
O046228
89. Przybyła Bogdan Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
Brak
90. Radomska Honorata Bpk
2006 (JM.)
O057700
91. Raducha Joanna Cwał Zakrzewo
S
Brak
92. Recław Oliwia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
Brak
93. Remisz Michał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
0028882
94. Roszak Marika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
Brak
95. Różczka Hanna Bpk
2003 (J.)
O052439
96. Rutkowska Amelia Rura Team
2008 (JM.)
brak
97. Sadzawiczna Maja KJ Rancho Poznań
2010 (Mł.)
brak
98. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (MJ.)
Brak
99. Schubert Grzegorz bpk
S
brak
100. Sell Amanda Brak
2009 (JM.)
Brak
101. Sikorska Michalina Rura Team
2009 (JM.)
Brak
102. Skorniak Karolina A.T. Horses
2007 (JM.)
brak
103. Skotarczak Martyna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (J.)
Brak
104. Soforek Marcel Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
O060239
105. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
106. Soroko Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
Brak
107. Stempska Maria Delta Biedrusko
2006 (JM.)
Brak
108. Stobińska Cécille Klub Sportowy Kawalkada
2010 (Mł.)
Brak
109. Strzelec Patrycja bpk
S
brak
110. Szczepańska Klaudia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
Brak
111. Szcześniak Patrycja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
112. Szreymann Jagoda OJ Kalina
2019 (Mł.)
brak
113. Szuman Antonina KJ Hubertus
2006 (JM.)
brak
114. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
115. Talar Nadia STAJNIA QUADRIFOGLIO
2008 (JM.)
BRAK
116. Tomaszewska Kalina Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2007 (JM.)
Brak
Brak
117. Trojanowicz Zuzanna A.T. Horses
2005 (J.)
brak
118. Tuliszkiewicz Zuzanna KJ Rancho Poznań
2006 (JM.)
brak
119. Undrych Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
Brak
120. Walentyn Agnieszka Brak
S
Brak
121. Walkiewicz Wiktoria KJ BSI Sport Zamysłowo
2000 (MJ.)
O038351
122. Wallicht Leticja Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2005 (J.)
0032656
123. Walorczyk Maria KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O058618
124. Wardęga Małgorzata JKS Moskit
2000 (MJ.)
brak
125. Wiśniewska Lena KJ Grodno - Dwór
2009 (JM.)
O052850
126. Włoch Joachim bpk
2007 (JM.)
O057718
127. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
128. Woliński Michał Rura Team
S
Brak
129. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
130. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (J.)
O040749
131. Żakowska Lena Klub Jeździecki Grodno-Dwór
2009 (JM.)
brak
132. Zbierska Agnieszka bpk
S
brak
133. Zdrojewska Agata Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
134. Ziółkowska Julia A.T. Horses
2009 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

137

A'LEYLA LOU Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2013 klacz gniada/kuc:148 F: Aramis N
M: Zoe Tuam
K025628 DE 427270047913
2.

100

AFERA MAŁY KOŃ POL 2012 Klacz kasztanowata/mk:152 F: Cantanis
M: A Debora
Brak 616999610020412
3.

57

ALASKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz kasztanowata/175 F: Ulisses
M: Avista
brak POL 009 51 02076 08
4.

20

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach kara F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
K016185 POL732010025807
5.

58

AMILUNA CENTO ŁOTEWSKA POL 20.03.2012 klacz siwa/168 F: Antonino
M: Carera
brak LV001000003212
6.

145

AMOR SP POL 2008 wałach kasztanowata/169 F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
K020179 POL013610175508
7.

111

ANNOUSCHKA 10 DRP POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl
M: Patroeska
KO19869 NPA20011000
8.

76

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
9.

9

ARES SP POL 2014 wałach skarogniada/165 F: .
M: .
Brak .
10.

98

BALOSZA KUC POL 2013 klacz siwa/kuc:130 F: NW
M: NW
Brak 616999610156413
11.

108

BATER DAY KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Durello Top /
M: Buterfly /
brak -
12.

40

BENITO KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
K021450 POL013670142807
13.

41

BISZKOPT ZAGORKA TYP KOŃ MAŁY POL 2009 gelding palomino/mk:153 F: Izak
M: Nn
. Brak
14.

142

BRANDO KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando / Nightstar
M: Bardzo Miła / Ali Baba
K025301 POL013670142207
15.

66

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
16.

146

CAJERO PONY POL 2004 wałach gniada/kuc:125 F: Nn
M: Nn
K009557 616999611504104
17.

31

CALINKA SP POL 2001 klacz skarogniada/165 F: Oder /
M: Czata /
brak POL009590047201
18.

72

CARAT SP POL 2001 Ogier siwa/165 F: .
M: .
brak -
19.

7

CARLA COLUMNA WEST POL 2008 klacz siwa/167 F: .
M: .
Brak DE441410585908
20.

121

CASIMA WESTFALSKA POL 2012 klacz siwa/165cm F: Cordess
M: Cleine Queena
brak DE441411336412
21.

46

CELIM Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach gniada/168 F: nn
M: Call Girl
brak POL 9996400770
22.

94

CHAPMAN Deutsches Sportpferd POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
K024637 DE456570178911
23.

132

CHESTER SP POL wałach siwa/. F: -
M: -
. .
24.

61

CHIN CHAMPER HOL POL 2011 wałach gniada/165 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Lanetta / Leuthen I
K019756 DE421000074511
25.

141

CLOONEY HANOWERSKA GER 2014 wałach kasztanowata/169 F: Chatender
M: Estefania
Brak DE 43130751114
26.

119

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 klacz kasztanowata/kuc:149 F: King William
M: Coelenhage's Campari
K028377 528017201500590
27.

140

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
K024916 DE431316589212
28.

113

CONAN D NRPS BEL 2013 wałach gniada/167 F: Canabis Z
M: Alexandria D/Animo
brak -
29.

125

CORIDA O SP POL 2014 Klacz gniada/156 F: Cary / Landor
M: Cela / Faust
K028497 616009610080814
30.

73

CORNEL SP POL 2010 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
31.

147

CULUMBUS WESTFALIA POL 2010 wałach gniada/168 F: Fusain du Defey
M: Chmura
PL 4321 DE 441411297610
32.

157

CYNIUSZ X POL 2016 wałach bułana/kuc:140 F: X
M: X
Brak Xx
33.

18

DABELLA Z ZANGERSHEIDE POL 2002 klacz gniada/164 F: Dutch Capitol
M: Arabella Z
brak Z - 626702
34.

134

DALIO MŁP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
35.

82

DEAUVILLE S SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Leoville
M: Driada z
. .
36.

88

DIEGO OLD POL 2014 ogier ciemnogniada/169 F: Diarado
M: Ballerina
. .
37.

90

DIOGENES BH SP POL 2006 wałach kara/- F: Elf / Fanimo
M: Demeter / Jakobin
K010880 POL009660493206
38.

139

EMO SP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
K024914 616009610063312
39.

63

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
K022740 616009530002412
40.

6

EUFORIA Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Ewrim
M: Eliza
Brak POL009611136104
41.

112

FADO SP POL 2009 wałach kasztanowata/166 F: BAJU DU ROUET
M: FAIRY TWING
K015891 616009590125609
42.

99

FERRARI TRAKEŃSKA POL 2007 wałach ciemnogniada/172 F: Pumpers
M: Fuchta
Brak POL732010046307
43.

110

FIELO VAN DE LAFELDERBERG Belgisch Warmbloedpaard POL 2005 wałach kasztanowata/kuc:148 F: SHOGOUN II
M: VENUS VAN DE LAFELDERBERG
BRAK W-243629-BWP
44.

160

FIONA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada/170cm F: GARON / RUBIN
M: FLIZA / BARBUR
K025352
45.

30

FLAUER TYP SZLACHETNY POL 2009 Wałach siwa/161 F: Wiedeń
M: Fraszka
brak 616 999 61 02421 09
46.

64

FLEUR HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz gniada/160 F: Cayado
M: Urmel
brak DE421000085313
47.

83

FOR VICTORY VAN WEGEN Z Z BEL 2016 wałach kasztanowata/170 F: For Pleasure / Furioso II
M: M. Hylottie Van Wegen Z / Nabab de Reve
K029519 056015Z55516316
48.

29

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/158 F: Casalito
M: Quo Vados I
Brak DE421000102214
49.

156

G-RUBEN'S X POL 2011 wałach siwa/kuc:146 F: X
M: X
Brak Xx
50.

159

Gandalf F:
M:
51.

130

GANDIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/168 F: Maram
M: Gwadiana
K007718 brak
52.

93

GENERAŁ SP POL 2010 Wałach tarantowata F: Diament /
M: Genua /
brak
53.

11

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
brak
54.

78

GRAF VON GUARDAVAL PP HANOWERSKA POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top
M: Hauptstutbuch Genia
LKRWZJ/2752/20 DE431317247912
55.

75

GRAND KUC POL 2010 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
56.

144

GRANIT KONIK POLSKI POL 2007 wałach myszata/kuc:140 F: KLEJNOT
M: GENEZA
BRAK POL 013 61 02301 07
57.

65

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 wałach gniada/170 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
58.

37

HARMONIA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Indeks /
M: Horsa /
brak -
59.

54

HEROS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:143 F: Herkules B
M: Werwa
Brak 616 013 61 01499 16
60.

47

HESTIA SP POL 2004 Klacz gniada F: Hun /
M: Bacha /
brak
61.

53

HINGIS SP POL 2000 ogier ciemnogniada/- F: Marcus
M: Highvellya
- -
62.

91

HORTA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Piołun /
M: Hulja /
brak
63.

43

ILEX WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata/173 F: Faust Z / Furioso II
M: Itaka / Beyard D'elle
K019458 616007610235709
64.

115

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Corrado Boy
M: Inczara
K025482 616009610005213
65.

28

INDYGO DU MESNIL SP POL 2016 wałach gniada/166 F: It’s Me du Mensil
M: Inez
Brak 616009670069316
66.

55

ISABELL WESTFALSKA POL 2007 klacz ciemnogniada/164 F: It's Me du Mesnil
M: Galina
Brak DE 441411377707
67.

114

JAGODA SP POL 2012 klacz siwa/165 F: Corrado Boy
M: Jedyna
brak 616009610088512
68.

150

JAPA HUCUŁ POL 2009 klacz jasnogniada/kuc:130 F: Sułtan
M: Joga
Brak 012610001509
69.

105

K-TAURYN T.P. POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Ważny/Chaber
M: Karina/Cantanis
Brak 6169996801135
70.

124

KAIR SP POL 06.07.2014 Wałach skarogniada/175 F: Bajerant /
M: Kiria /
K030306 616009640071614
71.

128

KALINKA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Rapsod /
M: Korweta /
K029896 616009610129612
72.

79

KARTAGINA J SP POL 2008 klacz gniada/mk:165 F: La coste de la coure
M: Kriszuna
KO15688 616009610157908
73.

84

KATRIENTJE VAN DE BROEKKANT Z Z BEL 2016 klacz gniada/166 F: Kannan / Voltaire
M: Kayenne VD Broekkant / Ustinov
K029521 056015Z55733416
74.

123

KILIAN WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Kurant
M: Kometa
brak 616 007 61 02785 09
75.

62

KLARA-W SP POL 2012 klacz kara/kuc:. F: Romeo Des Vaux/Qredo De Paulstra
M: Kaja/Sir Neel
. 6160096101083
76.

22

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed / Nirkan
M: Kastra / Karkas
K026214 POL007610114606
77.

26

KOLINER SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Lyjanero
M: Kolonia/ cary son
Brak Pol
78.

131

KORTEZ WLKP POL 2012 Wałach gniada/164 F: Bolshoi /
M: Kolonia /
brak
79.

126

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:140 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
K020861 616013640040510
80.

158

KRYZA WLKP POL 2010 klacz kasztanowata/170 F: Czad
M: Kiara/ Pas
Brak Xx
81.

51

KUBA NN POL 2009 wałach skarogniada/mk:115cm F: nn
M: nn
brak brak
82.

135

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
K026561 616009610177414
83.

148

LATIFA HANOVER POL 2012 klacz siwa/172 F: Doamant de Semilly
M: Choya
K020625 DE431316967912
84.

44

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas- Star / Laptop
M: Grandacha M D M / Graf Grannus
K011371 DE431316701205
85.

149

LAYLA SP POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: Quinto de B
M: Laclima
K015283 616009610075915
86.

39

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
87.

80

LILI ZAGORKA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P
M: Lady Peggy
K029868 616013670148508
88.

86

LOARA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado Son
M: Lozanna L
K028154 616009610086614
89.

25

LORD RAMIRO-J SP POL 2015 wałach ciemnogniada/176 F: Ramirado /
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028375 616009610080315
90.

48

LUCKY SP POL 2009 wałach siwa/165 cm F: Lombard
M: Luna
Brak 616009610233809
91.

49

LUCKY SP POL 2009 wałach siwa/165 F: Lombard
M: Luna
brak 616009610233809
92.

155

LUKSJA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Azer
M: Laguna
brak
93.

143

MACIERZANKA MŁP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Nonet / Alegro
M: Mafia / Emetyt
K021381 616006610281708
94.

45

MADAME BEAN ISH IRL 2013 klacz gniada/kuc:157 F: Puissance
M: Miss Mumba
K028891 37241400564147
95.

67

MAROS 6 D.SPORTPFERD POL 2010 wałach kasztanowata/172 F: MONTE BELLINI
M: DALESKA
K024266 DE456370146210
96.

154

MAXIMUS TINKER POL 2015 wałach siwa/kuc:145 F: King
M: Equine
Brak 826073001864411
97.

71

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
98.

97

MIRABLES KUC WALIJSKI POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610324009
99.

27

MONSA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Consens / Capitol
M: Maja/ Placido
Brak Pol
100.

8

MONTE TYP PRYMITYWNY POL 2014 wałach inna/kuc:136 F: Brak
M: Brak
Brak 6169996613933614
101.

59

MORRIS NN POL 2011 Wałach gniada/kuc:130 cm F: NN
M: NN
Brak NN
102.

89

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
K018835 528210000586473
103.

38

NO LIMIT Deutsches Sportpferd POL 2016 wałach gniada/163 F: No Name
M: Coco Z
K029897 DE456560185516
104.

104

OLIWKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: Empire / Embassy I
M: Odra / Sir Neel
brak 616009530267309
105.

33

ORBITA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz gniada/164 F: Quidamo
M: Oczara
brak 616009610197911
106.

102

PAKO HUCUŁ POL 2014 Wałach inna/kuc:138 F: Wtorek/Szatyn
M: Panama/Oskar
brak 6160126101930014
107.

101

PANISKO KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:136 F: Filutek/Flet
M: Parada/Pagada
Brak 616013610298209
108.

81

PHENIKS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/158cm F: Cameron
M: Prada
brak 616007610147815
109.

87

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K023116 616999520137011
110.

129

PLEJADA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: nn / nn
M: nn / nn
K029904 616999610213714
111.

153

POWER MŁP POL 2013 Wałach siwa/163 F: Sadam /
M: Perła /
brak 616006570095313
112.

14

PRADA WLKP POL 2009 klacz gniada/164 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Pristilla / Dag
K028123 616007610328009
113.

136

PRINCESA K KUC FELIŃSKI POL 2014 Klacz bułana/kuc:148 F: Mielno
M: Pacynka
brak 616013670022114
114.

56

RAGGIO DI SPERANZA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/157 F: Cytolog
M: Reakcja
brak 616007610110809
115.

60

RENESME Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/172 F: Casiro
M: Riwiera
Brak 616009610171510
116.

127

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Fikus /
M: nn / nn
brak
117.

116

ROCO AK WLKP POL 2015 klacz gniada/164 F: Contendus
M: Romina AK
K027369 616007610107115
118.

103

ROTA SP POL 2006 Klacz gniada/168 F: EL BUNDY / ESCUDO I
M: RUBIEŻ / LOMBARDO
brak POL009610102306
119.

107

RUM Deutsche Reit Pony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
120.

151

S-PEDRO HUCUŁ POL 2008 wałach jasnogniada/mk:142 F: Pacyfek
M: Oszin
brak POL012570145708
121.

109

SACCO WLP POL 2016 wałach gniada/178 F: Bankiet
M: Sandy
brak 616007610124816
122.

1

SAGAR WLKP POL 2015 Wałach kara/164 F: Etos /
M: Sanna /
brak 616007600197815
123.

92

SAHARA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Drako /
M: Sawanna /
brak
124.

69

SARA SP POL 2012 klacz bułana/165 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
125.

120

SAUVIGNON BLANC SP POL 2016 wałach gniada/170 F: CARRICK A REDE / CORRADO I
M: SCHWARZES MADCHEN / FINDUS
- -
126.

118

SEGAAL MŁP POL 2005 ogier ciemnogniada/mk:153 F: Bonaparte /
M: Seria /
brak 616006610157805
127.

138

SESILA G SP POL 2009 Klacz bułana F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
K023778 616009610123809
128.

106

SEXMISJA SP POL 2005 klacz siwa/167 F: Corde
M: Sexicola
Brak 009590093105
129.

122

SID SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
K010966 POL009610046607
130.

68

SIMBA Deutsches Sportpferd POL 2016 ogier gniada/167 F: SYLTUS
M: FIRE AND ICE
BRAK DE456560524016
131.

70

SINGLE SP POL 2008 wałach gniada/170 F: .
M: .
. .
132.

85

SNAPCHAT VAN DE BROEKKANT Z Z BEL 2016 wałach gniada/167 F: Scendix / Stakkato
M: Sineada / Concorde
K029520 056015Z55733316
133.

152

SOJUSZNIK POL 2013 Wałach ciemnogniada/173 F: Szkrab / Arcus
M: Salzinia / Zagon
K023788 616006540103413
134.

17

TAJGA-S SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Forester S
M: Tracja
009610056708
135.

74

TANGO SP POL 2010 wałach gniada/170 F: .
M: .
brak .
136.

133

TANKRED WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/176 F: Czumen- K
M: Teimor Kin
brak 616007610061015
137.

35

TORNADO SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Literat /
M: Tiguanadra /
brak 616009680025613
138.

34

TORRES EWITA Deutsche Reitpony POL 2009 wałach skarogniada/kuc:139 F: V.I.P
M: TARA TEXASS
Brak 616013670093809
139.

50

VINCI HANOVER POL 2011 wałach gniada/170 F: Now Or Never
M: Lorec
brak DE431318319011
140.

117

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos
M: Wisienka
K029258 616009610032713
141.

52

WERONA WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz kasztanowata/162 F: Kingsten
M: Wiki
K025825 616007600208312
142.

77

WICHEREK KN POL 2012 wałach inna/kuc:137 F: Parwus / Mikrus
M: Wichura / Horst
K026363 616011610085912
143.

36

WIDAM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach jelenia/167 F: Arktos
M: Wilga
BRAK 616009610032613
144.

24

WIKTORIA KG SP POL 2003 klacz kara/185 F: Campari M
M: Vendi
brak 616009611320103
145.

95

WILIA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz siwa/172 F: Lew
M: Wiwa
Brak 616007610243510
146.

96

WINDY MK SP POL 2013 klacz gniada/. F: Landos II / Lord
M: W.Haron / Haarlem
K030156 616009600261113
147.

32

WIVIAN SP POL 2011 klacz gniada/163 F: Bolshoi / Favoritas
M: Welonda / Emilion
K029741 616009670109011
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Wioleta
Kj Sokół Damasławek
MONSA (27)
2020-12-12
24
2020-12-12
28
Andrzejewska Aleksandra
Cwał Zakrzewo
2020-12-12
27
2020-12-12
WIVIAN (32)
2020-12-12
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
EMPATIA (63)
2020-12-12
34
2020-12-12
1
150
Bartosiewicz Dominika
Bez Przynależności Klubowej
WILIA (95)
2020-12-12
2
2020-12-12
Bejgerowska Aleksandra
Brak
ALASKA (57)
2020-12-12
12
2020-12-12
30
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
GANDIS (130)
2020-12-12
39
2020-12-12
8
Brzezińska Julia
bpk
2020-12-12
19
2020-12-12
9
Brzykcy Liliana
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (39)
2020-12-12
4
2020-12-12
Bukczyńska Jagoda
KS Grand Horse Suchy Las
2020-12-12
2020-12-12
Burda Dawid
BPK
WERONA (52)
2020-12-12
Burzyński Michał
BPK
SACCO (109)
2020-12-12
11
2020-12-12
Ciesielska Emilia
Sajnia Lider
KUBA (51)
2020-12-12
17
2020-12-12
Czajkowska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
MAXIMUS (154)
2020-12-12
2020-12-12
Czerniejewska Adrianna
Brak
MONTE (8)
2020-12-12
6
2020-12-12
18
Dacka Marta
-
2020-12-12
23
2020-12-12
35
Dendek Zofia
Klub Jeździecki Stajnia Anielin
TANKRED (133)
2020-12-12
16
2020-12-12
6
Dreger Oliwia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-12-12
31
Drygas Maciej
Klub Jeździecki Dilmar
CONAN D (113)
2020-12-12
14
2020-12-12
Dzudzewicz Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-12-12
8
Fediow Daria
Pomorska Liga Jeździecka
2020-12-12
18
2020-12-12
21
Gendera Bartosz
St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2020-12-12
22
2020-12-12
Giec Katarzyna
KJ Podkowa Gruszczyn
ALISTER (20)
2020-12-12
38
2020-12-12
6
Góralska Nikola
bpk
KAIR (124)
2020-12-12
35
2020-12-12
Górecka Oliwia
bpk
PHENIKS (81)
2020-12-12
2020-12-12
Gorzkowska Alicja
BPK kuj-pom
2020-12-12
20
2020-12-12
13
Goszczynski Adam
StKs Jumping Events
CAJERO (146)
2020-12-12
2
CULUMBUS (147)
2020-12-12
15
2020-12-12
37
LATIFA (148)
2020-12-12
11
Grzybowska Małgorzata
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
JAGODA (114)
2020-12-12
41
2020-12-12
24
Guźniczak Piotr
Stowarzyszenie Rodan Club
DALIO (134)
2020-12-12
2020-12-12
Hildebrańska Nicole
BPK
FERRARI (99)
2020-12-12
25
2020-12-12
19
Hruzik Weronika
Delta Biedrusko
KLARA-W (62)
2020-12-12
2020-12-12
21
Iaroshenko Konstantin
KJ Michałówka
2020-12-12
37
2020-12-12
2020-12-12
40
2020-12-12
2020-12-12
3
100
2020-12-12
20
LOARA (86)
2020-12-12
21
2020-12-12
DIEGO (88)
2020-12-12
17
2020-12-12
33
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
KOLINER (26)
2020-12-12
28
2020-12-12
31
Jach Michalina
KJ Sokół Damasławek
KRESKA (126)
2020-12-12
1
2020-12-12
29
RIWIERA (127)
2020-12-12
3
2020-12-12
1
150
Jacygrad Gabriela
bpk
CELIM (46)
2020-12-12
36
2020-12-12
22
Jankie Julia
brak
JAPA (150)
2020-12-12
19
Jankowska Zuzanna
Rura Team
K-TAURYN (105)
2020-12-12
32
2020-12-12
Jarosz Karol
Rura Team
OLIWKA (104)
2020-12-12
1
200
2020-12-12
22
Jazdończyk Anna
KJ CH Jaszkowo
WANDAL I (117)
2020-12-12
38
2020-12-12
4
Jazikowska Weronika
Bez Przynależności Klubowej
2020-12-12
33
2020-12-12
17
Kabacinska Madison
KJ Michałówka
2020-12-12
6
2020-12-12
Kaczmarek Zuzanna
KJ Rancho Poznań
2020-12-12
7
2020-12-12
Kaczmarzewska Kinga
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (155)
2020-12-12
34
Kapała Filip
KS Jumping Events Poznań
2020-12-12
43
2020-12-12
20
Kasperczak Karolina
JUKS Mieczewo
TORNADO (35)
2020-12-12
6
2020-12-12
16
Kluza Anna-Maria
KJ Michałówka
PRADA (14)
2020-12-12
29
Kochanek Wanessa
KJ Jeziorki - Osieczna
2020-12-12
Kołodziejska Maja
KJ Ranczo Pod Brzozami
SEGAAL (118)
2020-12-12
42
2020-12-12
3
50
Komasa Łukasz
brak
KILIAN (123)
2020-12-12
7
2020-12-12
Konieczna Katarzyna
Niezrzeszona
S-PEDRO (151)
2020-12-12
Kopras Marek
Kopras Sp. z o.o.
2020-12-12
30
2020-12-12
2020-12-12
13
2020-12-12
Kosmowska Inga
LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
CHAPMAN (94)
2020-12-12
23
2020-12-12
13
Koterwa Wiktoria
bpk
WIDAM (36)
2020-12-12
2020-12-12
Kowalczyk Mateusz
bpk
EMO (139)
2020-12-12
28
2020-12-12
2020-12-12
5
2020-12-12
CLOONEY (141)
2020-12-12
12
2020-12-12
8
Kowalska Magdalena
bpk
SOJUSZNIK (152)
2020-12-12
7
2020-12-12
5
Krupińska Halszka
KJ Podkowa Gruszczyn
BENITO (40)
2020-12-12
6
2020-12-12
Kubacka Marta
bpk
POWER (153)
2020-12-12
20
2020-12-12
24
Kubiak Błażej
Agrosad Sport Horses
SIMBA (68)
2020-12-12
16
2020-12-12
29
Kunaj Marta
Pony Jumping Team By Klaudia Olejniczak
2020-12-12
21
2020-12-12
36
Kurp Emilia
.
ARES (9)
2020-12-12
5
Kuś Małgorzata
JKS Dako-Galant SKIBNO
CORIDA O (125)
2020-12-12
21
2020-12-12
10
Kuśmia Patrycja
KJ Stajnia z Kopytem
HESTIA (47)
2020-12-12
34
2020-12-12
8
Lasek Julia
brak
2020-12-12
17
Lembicz Patryk
St. Kraju Jumping Team
KALINKA (128)
2020-12-12
5
2020-12-12
18
PLEJADA (129)
2020-12-12
3
100
2020-12-12
12
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
G-RUBEN'S (156)
2020-12-12
40
2020-12-12
32
CYNIUSZ (157)
2020-12-12
33
2020-12-12
KRYZA (158)
2020-12-12
22
2020-12-12
Machalewska Julia
JKS Rywal Grudziądz
ILEX (43)
2020-12-12
26
2020-12-12
19
Maćkowiak Olga
KJ Grand Horse
MORRIS (59)
2020-12-12
2020-12-12
35
Mączyński Marek
KJ Stajnia Mączyńskich
SARA (69)
2020-12-12
10
2020-12-12
34
Majorczyk Monika
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
KOBI (22)
2020-12-12
9
2020-12-12
15
Marzjan Julia
----
FLAUER (30)
2020-12-12
15
2020-12-12
23
Mateja Maksymilian
bpk
AMOR (145)
2020-12-12
17
2020-12-12
23
Matławski Piotr
St. Kraju Jumping Team
Gandalf (159)
2020-12-12
24
2020-12-12
42
Meijer Charlie
KJ Rancho Poznań
SAHARA (92)
2020-12-12
11
2020-12-12
Mężyńska Natalia
bpk
FIONA (160)
2020-12-12
27
2020-12-12
Michalska Zofia
Pony Jumping Team
2020-12-12
24
2020-12-12
Mika Zosia
Rura Team
PAKO (102)
2020-12-12
8
2020-12-12
1
Miszczak Oliwia
Delta Biedrusko
PICASSO (87)
2020-12-12
2020-12-12
11
Nawrot Julia
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
SAGAR (1)
2020-12-12
14
Noskiewicz Wiktoria
Stajnia Lider
LUCKY (48)
2020-12-12
30
Nowaczyk Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2020-12-12
2020-12-12
Nowak Wiktoria
Niezrzeszona
S-PEDRO (151)
2020-12-12
Nowakowska Hanna
BPK
TANGO (74)
2020-12-12
28
2020-12-12
Olszewska Krystyna
Kj CH Jaszkowo
2020-12-12
13
2020-12-12
37
Pawlak Nicole
KJ Agro-Handel Śrem
2020-12-12
18
2020-12-12
32
Piwko Hanna
Stajnia Lider
LUCKY (49)
2020-12-12
14
Podhorecka Matylda
KJ Rancho Poznań
VINCI (50)
2020-12-12
31
2020-12-12
Polimirski Łukasz
KJ Sokół Damasławek
CHESTER (132)
2020-12-12
19
2020-12-12
9
Porzuckowiak Karolina
bpk
2020-12-12
15
2020-12-12
Pozdniakov Andrii
AGROSAD SPORT HORSES
MAROS 6 (67)
2020-12-12
18
2020-12-12
14
Przybyła Bogdan
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ISABELL (55)
2020-12-12
26
Radomska Honorata
Bpk
2020-12-12
35
2020-12-12
Raducha Joanna
Cwał Zakrzewo
2020-12-12
37
2020-12-12
Recław Oliwia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
HEROS (54)
2020-12-12
33
Remisz Michał
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
INDIA (115)
2020-12-12
4
ROCO AK (116)
2020-12-12
2
100
Roszak Marika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (11)
2020-12-12
3
50
Rutkowska Amelia
Rura Team
ROTA (103)
2020-12-12
23
2020-12-12
Sadzawiczna Maja
KJ Rancho Poznań
HORTA (91)
2020-12-12
21
2020-12-12
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ISABELL (55)
2020-12-12
25
Schubert Grzegorz
bpk
KORTEZ (131)
2020-12-12
25
2020-12-12
Sell Amanda
Brak
BALOSZA (98)
2020-12-12
20
2020-12-12
Sikorska Michalina
Rura Team
PANISKO (101)
2020-12-12
13
2020-12-12
Skorniak Karolina
A.T. Horses
BATER DAY (108)
2020-12-12
30
2020-12-12
Skotarczak Martyna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (11)
2020-12-12
12
Soforek Marcel
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2020-12-12
10
2020-12-12
4
2020-12-12
7
2020-12-12
26
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
CARAT (72)
2020-12-12
4
2020-12-12
2
150
Soroko Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
BRANDO (142)
2020-12-12
2020-12-12
9
Stempska Maria
Delta Biedrusko
RENESME (60)
2020-12-12
41
2020-12-12
16
Stobińska Cécille
Klub Sportowy Kawalkada
2020-12-12
12
2020-12-12
14
Strzelec Patrycja
bpk
CASIMA (121)
2020-12-12
2020-12-12
26
Szczepańska Klaudia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (155)
2020-12-12
22
Szcześniak Patrycja
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
HEROS (54)
2020-12-12
13
Szreymann Jagoda
OJ Kalina
SINGLE (70)
2020-12-12
11
2020-12-12
10
Szuman Antonina
KJ Hubertus
FLEUR (64)
2020-12-12
29
2020-12-12
Szymańska Julia
KJ Sokół Damasławek
2020-12-12
20
2020-12-12
39
Talar Nadia
STAJNIA QUADRIFOGLIO
GRANIT (144)
2020-12-12
2020-12-12
15
Tomaszewska Kalina
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
SAGAR (1)
2020-12-12
31
Trojanowicz Zuzanna
A.T. Horses
RUM (107)
2020-12-12
8
2020-12-12
10
Tuliszkiewicz Zuzanna
KJ Rancho Poznań
2020-12-12
16
2020-12-12
36
Undrych Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2020-12-12
14
2020-12-12
27
Walentyn Agnieszka
Brak
FADO (112)
2020-12-12
10
2020-12-12
7
Walkiewicz Wiktoria
KJ BSI Sport Zamysłowo
SESILA G (138)
2020-12-12
19
2020-12-12
Wallicht Leticja
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
INDIA (115)
2020-12-12
11
ROCO AK (116)
2020-12-12
25
Walorczyk Maria
KJ Morena Sieraków-Gałowo
2020-12-12
16
2020-12-12
4
Wardęga Małgorzata
JKS Moskit
ORBITA (33)
2020-12-12
12
2020-12-12
17
Wiśniewska Lena
KJ Grodno - Dwór
2020-12-12
3
2020-12-12
2
100
Włoch Joachim
bpk
SID (122)
2020-12-12
2
150
2020-12-12
1
200
Wojnowski Marek
bpk
2020-12-12
36
2020-12-12
Woliński Michał
Rura Team
AFERA (100)
2020-12-12
5
2020-12-12
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
GRAND (75)
2020-12-12
2020-12-12
9
ARES (76)
2020-12-12
27
2020-12-12
8
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
2020-12-12
32
2020-12-12
15
Żakowska Lena
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
2020-12-12
2020-12-12
Zbierska Agnieszka
bpk
MEKLAR (71)
2020-12-12
2020-12-12
Zdrojewska Agata
Cwał Zakrzewo
CALINKA (31)
2020-12-12
18
2020-12-12
Ziółkowska Julia
A.T. Horses
SEXMISJA (106)
2020-12-12
5
2020-12-12
7

Number of Riders: 134

Number of Horses: 147

The sum of prizes: 1 500.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl