Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 13:16:25
2020-09-24 23:39:13
Marta Armanowska ORLANDO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 07:54:44
2020-09-24 21:52:39
Kamil Jarmuż DUKAT
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 07:54:39
2020-09-24 21:23:19
Ewa Głuszek BEL DIOR
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 07:54:35
2020-09-24 21:22:16
Hanna Grzegorzewska FUNT
  • 2x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 20:28:17
2020-09-24 20:26:33
Karolina Flis DIVERADO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 20:24:52
2020-09-24 20:16:02
Wiktoria Wróblewska ZARCO N
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 18:56:00
2020-09-24 18:49:22
Julia Machalewska ILEX
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L1/Wzrastającego stopnia trudności
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 18:02:26
2020-09-24 17:57:41
Zuzanna Tuliszkiewicz MIRABLES
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 14:17:23
2020-09-24 13:30:52
Filip Wysoczański GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 09:24:44
2020-09-24 09:22:54
Monika Kurstak-Cwynar IMPERATOR
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 09:24:43
2020-09-24 09:21:52
Julia Micek RUBIN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 09:24:42
2020-09-24 09:21:05
Joanna Raducha HARMONIA
  • 2x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 09:24:41
2020-09-24 09:20:01
Laura Ludek B-FOOD BOUNTY A-Z
  • 1x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 09:11:58
2020-09-24 09:09:42
Weronika Jęchorek WANGA
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L1/Wzrastającego stopnia trudności
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 07:51:08
2020-09-24 07:41:08
Michał Burzyński SACCO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 07:51:11
2020-09-24 07:26:06
Olga Jeske MAJA
  • 2x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 07:51:14
2020-09-23 23:39:31
Nina Cieślińska ZAMIRA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 07:51:17
2020-09-23 23:38:27
Michalina Ceitel SANDYHILL LUCY
  • 2x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 18:02:20
2020-09-23 23:37:41
Kruś Martyna ILUZJA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 07:51:23
2020-09-23 23:36:57
Nina Cieślińska ARES PONYSPORT
  • 2x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 07:51:26
2020-09-23 21:46:40
Klaudiusz Jach KOLINER
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 07:51:28
2020-09-23 21:45:54
Michalina Jach RIWIERA
  • 1x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
102 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-24 07:51:31
2020-09-23 21:44:37
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 20:59:23
2020-09-23 20:58:54
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 20:52:30
2020-09-23 20:42:33
Nikola Sobczak PACYNKA
  • 1x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 20:01:55
2020-09-23 19:52:57
Andrei Pozniakov DEOVILLE S
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 19:51:08
2020-09-23 19:33:15
Sławomir Klóska CARLEY
  • 2x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 19:51:05
2020-09-23 19:32:58
Sławomir Klóska HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 2x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 19:51:03
2020-09-23 19:32:41
Sławomir Klóska GRASSHOPPER
  • 2x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 19:50:59
2020-09-23 19:32:24
Sławomir Klóska BRIDGET JONES
  • 2x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 19:27:50
2020-09-23 19:20:06
Maja Dębna TROSKA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 19:27:47
2020-09-23 18:42:33
Jakub Chwiłkowski PRINCESSA
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L1/Wzrastającego stopnia trudności
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 14:17:16
2020-09-23 18:27:40
Nina Wysoczańska ARES
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 19:27:41
2020-09-23 18:25:31
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 18:10:05
2020-09-23 18:04:12
Oliwia Migdałek NORTA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 17:13:41
2020-09-23 17:10:32
Anna Wiącek RAVEN
  • 2x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 16:36:20
2020-09-23 16:12:13
Sławomir Klóska CHACENTON
  • 2x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 16:36:11
2020-09-23 15:53:12
Agata Naplocha CZURMEN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 16:36:07
2020-09-23 15:50:24
Nadia Liske Machado ZAAKI
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 07:54:34
2020-09-23 13:49:18
Barbara Borys MESSI
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:12:05
2020-09-23 11:09:21
Oliwia Dulska SARA
  • 2x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 07:29:42
2020-09-23 06:58:28
Olga Maćkowiak MORRIS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 07:29:38
2020-09-22 22:13:28
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L1/Wzrastającego stopnia trudności
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 07:29:36
2020-09-22 22:11:47
Zuzanna Hływa CHACCO
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 07:29:34
2020-09-22 22:10:32
Maja Szczepańska CHACCO
  • 1x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 07:29:32
2020-09-22 22:09:56
Zofia Smuszkiewicz AKADEMIA
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 07:29:30
2020-09-22 22:09:21
Maria Skrzypińska AKADEMIA
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 07:29:27
2020-09-22 21:50:04
Izabela Winter BATIS
  • 2x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 20:30:36
2020-09-22 20:20:04
Blanka Wrzyszczyńska SIWA (MISSY GREY)
  • 2x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 19:53:10
2020-09-22 19:36:28
Natalia Hoffmann W'ROKSANA
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 19:53:05
2020-09-22 19:36:05
Marek Mączyński SARA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 19:53:01
2020-09-22 19:35:44
Aleksandra Waczyńska KORA
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 18:58:38
2020-09-22 18:39:16
Michalina Sikorska PANISKO
  • 2x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 18:24:06
2020-09-22 18:22:32
Amelia Rutkowska BAGDAD
  • 2x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 18:21:43
2020-09-22 18:21:10
Marcelina Burchardt AFERA
  • 2x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 18:21:40
2020-09-22 18:15:39
Zosia Mika PAKO
  • 1x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 18:21:36
2020-09-22 18:14:56
Emilia Sopot ROTA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 18:21:32
2020-09-22 18:13:59
Karol Jarosz OLIWKA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 18:21:28
2020-09-22 18:13:28
Karol Jarosz K-TAURYN
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 16:51:23
2020-09-22 16:43:06
Emilia Kurp ARES
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 16:51:20
2020-09-22 16:36:03
Dawid Gąszczak TANGO
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 15:59:25
2020-09-22 15:53:33
Adam Goszczynski BAZYLIA
  • 1x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 15:59:22
2020-09-22 15:50:01
Sylwia Tchórz ZEUS
  • 2x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:31:30
2020-09-22 09:16:29
Natalia Ciecierska TAJFUN
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:28:04
2020-09-22 08:48:10
Adrian Urbaniak CAVIARI V
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L1/Wzrastającego stopnia trudności
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:28:02
2020-09-22 08:22:14
Jakub Rogacki KORDE STAR ( KORNEL)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:27:59
2020-09-22 08:21:50
Natalia Banach BARBI
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:27:58
2020-09-22 08:21:37
Julia Liszyńska FOREST
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:27:56
2020-09-22 08:21:19
Dagmara Imiłkowska JARBAS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 08:13:33
2020-09-22 07:27:55
Andrii Pozdniakov HAMILTON
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 08:13:30
2020-09-22 07:23:36
Andrii Pozdniakov Q
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 08:13:25
2020-09-21 22:09:38
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 08:13:23
2020-09-21 22:01:04
Maja Poprawa NASTIA
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 08:13:20
2020-09-21 22:00:12
Alicja Poprawa MAKS
  • 1x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 08:13:18
2020-09-21 21:59:31
Alicja Poprawa SAWANA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 07:51:34
2020-09-21 19:35:27
Barbara Wichniarek TAJGA-S
  • 2x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L1/Wzrastającego stopnia trudności
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 18:58:22
2020-09-21 18:53:39
Natalia Rumin SOFIA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 16:42:30
2020-09-21 14:47:46
Krystyna Olszewska MADAME BEAN
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 16:42:28
2020-09-21 14:32:04
Agnieszka Walentyn FADO
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L1/Wzrastającego stopnia trudności
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 12:45:52
2020-09-21 09:06:29
Dominika Kiernikowska CONSOTHO II
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L1/Wzrastającego stopnia trudności
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 12:45:50
2020-09-20 20:14:25
Aleksandra Krawczyńska PRINZ FERDINAND IV
  • 2x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 12:45:46
2020-09-20 20:14:02
Kordian Zieliński P-QUEN
  • 2x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 07:29:25
2020-09-20 09:07:50
Aleksandra Kępka MIĘTUS
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 07:29:22
2020-09-20 09:06:12
Zofia Szczepańska MIĘTUS
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 20:03:53
2020-09-20 09:05:16
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 1x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 20:03:49
2020-09-19 20:23:33
Agata Przybył GLOSA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 20:03:45
2020-09-19 20:23:08
Marika Roszak GLOSA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 20:03:42
2020-09-19 20:22:47
Dominika Popiołek OLIMPIA
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 20:03:39
2020-09-19 20:22:22
Bogdan Przybyła ISABELL
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 20:03:35
2020-09-19 20:22:06
Oliwia Dreger OLIMPIA
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 20:03:31
2020-09-19 20:21:49
Oliwia Frankowska ISABELL
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 20:03:28
2020-09-19 20:21:03
Kinga Kaczmarzewska VENUS
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 20:03:25
2020-09-19 20:20:35
Natalia Dzudzewicz VENUS
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 20:03:21
2020-09-19 20:20:12
Amelia Salbach HEROS
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 20:03:18
2020-09-19 20:19:52
Aleksandra Fręśko HEROS
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 09:09:04
2020-09-19 12:22:10
Aleksandra Morel D’ACCARDO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 12:39:31
2020-09-19 11:49:01
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 10:46:36
2020-09-19 10:31:40
Maja Kołodziejska SEGAAL
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 10:46:31
2020-09-18 21:50:19
Alan Siczyński ARIS
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 14:47:20
2020-09-18 14:11:37
Zofia Dendek TANKRED
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 07:38:17
2020-09-17 22:05:52
Zofia Bartczak BUBA
  • 2x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 20:03:13
2020-09-17 17:39:43
Zofia Undrych KADANS VAN’T BERLOHOF
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 16:15:09
2020-09-17 11:58:03
Aleksandra Rezulak PANDA
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:23:54
2020-09-16 18:33:18
Nikola Góralska KAIR
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 11:00:00
2020-09-16 10:50:30
Oliwia Palacz OSCAR
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L1/Wzrastającego stopnia trudności
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 11:00:05
2020-09-16 10:49:43
Oliwia Palacz HIGHFORCE ONE
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L1/Wzrastającego stopnia trudności
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:31:01
2020-09-14 22:06:11
Aleksandra Kostrzewa AMADEOS
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 19:19:53
2020-09-14 19:15:12
Anna Gertig JUNG LADY JUMP
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 12:49:05
2020-09-14 12:40:18
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 10:53:01
2020-09-10 16:22:37
Aleksandra Puchała BUDDY
  • 1x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:58:17
2020-09-09 15:20:15
Agata Zimny PATCH
  • 1x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:58:15
2020-09-09 15:17:54
Paulina Manys BUDDY
  • 1x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 10:53:00
2020-09-09 15:06:57
Wiktoria Kamińska WELWET
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:07:45
2020-09-09 15:03:51
Aleksandra Puchała KORAL
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:07:41
2020-09-09 14:57:53
Magdalena Rucińska RUBIN
  • 1x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:07:38
2020-09-09 14:43:09
Barbara Poczta WELWET
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:07:35
2020-09-09 14:42:45
Barbara Poczta WIZJONERKA
  • 1x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:07:33
2020-09-09 14:42:06
Marta Pempera KORAL
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:07:30
2020-09-09 14:41:31
Marta Pempera PATCH
  • 1x 1/Kuce 65/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 65cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 07:29:19
2020-09-06 22:02:58
Nicole Młynarz VELVET
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 07:35:25
2020-09-06 19:14:13
Alina Dziamska GILMORE
  • 1x 4/LL 90/GRAND PRIX Amatorów - tylko dla zawodników bez licencji PZJ - dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 07:35:23
2020-09-05 15:41:36
Małgorzata Wardęga ORBITA
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 08:34:39
2020-09-01 08:09:19
Marek Wojnowski LORD RAMIRO-J
  • 2x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 11:58:29
2020-08-27 10:59:50
Wanessa Kochanek WIKTORIA KG
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L1/Wzrastającego stopnia trudności
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Armanowska Marta BPK kuj-pom
2006 (JM.)
BRAK
2. Banach Natalia bpk
S
O012302
3. Bartczak Zofia bpk
2006 (JM.)
brak
4. Bielawska Martyna Stajnia Nowina
2006 (JM.)
Brak
5. Borys Barbara Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2003 (J.)
Brak
6. Burchardt Marcelina Rura Team
2009 (Mł.)
Brak
7. Ceitel Michalina Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
8. Chwiłkowski Jakub Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O048259
9. Ciecierska Natalia Hubertus Lusowo
2000 (MJ.)
brak
10. Cieślińska Nina JKS Fer Więckowice
2008 (JM.)
O057414
11. Dębna Maja BPK
2003 (J.)
Brak
12. Dendek Zofia Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
13. Dreger Oliwia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
14. Drygas Maciej KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012144
15. Dulska Oliwia KJ Ranczo Kołata
2005 (JM.)
bd
16. Dziamska Alina -
2003 (J.)
37589/18
17. Dzudzewicz Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
18. Flis Karolina Niezrzeszony Kotuń
S
Brak
19. Frankowska Oliwia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
20. Fręśko Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (MJ.)
Brak
21. Gąszczak Dawid Bpk
S
Brak
22. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
23. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (J.)
O042577
24. Głuszek Ewa Klub Jeździecki Rancho Poznań
S
brak
25. Góralska Nikola bpk
2005 (JM.)
brak
26. Goszczynski Adam StKs Jumping Events
2010 (Mł.)
Brak
27. Grzegorzewska Hanna Klub Jeździecki Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
28. Grzybowska Małgorzata bpk
2001 (MJ.)
brak
29. Hływa Zuzanna KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
brak
30. Hoffmann Natalia KJ Stajnia Mączyńskich
2005 (JM.)
O043247
31. Imiłkowska Dagmara bpk
S
O019650
32. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
33. Jach Michalina KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
brak
34. Jacygrad Gabriela bpk
2006 (JM.)
brak
35. Jarmuż Kamil KJ Sokół Damasławek
S
brak
36. Jarosz Karol Rura Team
2005 (JM.)
brak
37. Jęchorek Weronika St. KS Jumping Events Poznań
S
O052089
38. Jeske Olga K.J. RUNOWO
2007 (JM.)
BRAK
39. Kaczmarzewska Kinga Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
40. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
41. Kamińska Wiktoria KJ Pony Poznań
2007 (JM.)
Brak
42. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
43. Kępka Aleksandra Bd
2009 (Mł.)
Bd
44. Kiernikowska Dominika KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2007 (JM.)
O052776
45. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
46. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
47. Kochanek Wanessa KJ Jeziorki - Osieczna
2005 (JM.)
brak
48. Kołodziejska Maja KJ Ranczo Pod Brzozami
2001 (MJ.)
brak
49. Krawczyńska Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2004 (J.)
O044698
50. Kurp Emilia BPK
2006 (JM.)
.
.
51. Kurstak-Cwynar Monika Cwał Zakrzewo
S
brak
52. Liske Machado Nadia KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
53. Liszyńska Julia bpk
2004 (J.)
O053973
.
54. Ludek Laura Cwał Zakrzewo
2009 (Mł.)
brak
55. Machalewska Julia JKS Rywal Grudziądz
1999 (MJ.)
O019043
56. Maćkowiak Olga KJ Grand Horse
2005 (JM.)
Brak
57. Mączyński Marek KJ Stajnia Mączyńskich
S
brak
58. Manys Paulina KJ Pony Poznań
2005 (JM.)
Brak
59. Martyna Kruś JKS Fer Więckowice
2007 (JM.)
O051389
60. Micek Julia Cwał Zakrzewo
2004 (J.)
brak
61. Migdałek Oliwia Bpk
2003 (J.)
Brak
62. Mika Zosia Rura Team
2006 (JM.)
Brak
63. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
64. Morel Aleksandra JKS Robir Chwalęcice
2000 (MJ.)
brak
65. Naplocha Agata STAJNIA RUNOWO
2003 (J.)
BRAK
66. Olszewska Krystyna Kj CH Jaszkowo
2002 (J.)
O045164
67. Palacz Oliwia JUKS ABAKUS KACZYNA
2004 (J.)
Brak
68. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O043616
69. Pempera Marta KJ Pony Poznań
1999 (MJ.)
9225/2011
70. Poczta Barbara KJ Poznań
2006 (JM.)
brak
71. Popiołek Dominika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2007 (JM.)
Brak
72. Poprawa Alicja Stowarzyszenie R&S Stables
2009 (Mł.)
O049334
73. Poprawa Maja Stowarzyszenie R&S Stables
2005 (JM.)
O040106
74. Pozdniakov Andrii KJ Dilmar Kobylarnia
S
O046228
75. Pozniakov Andrei Klub Jeździecki Michałówka
Brak
76. Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (MJ.)
brak
77. Przybyła Bogdan Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
Brak
78. Puchała Aleksandra KJ Pony Poznań
2006 (JM.)
Brak
79. Raducha Joanna Cwał Zakrzewo
S
Brak
80. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
81. Rezulak Aleksandra SJ nad Stawem
2000 (MJ.)
brak
82. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
83. Roszak Marika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
Brak
84. Rucińska Magdalena KJ Pony Poznań
2007 (JM.)
brak
85. Rumin Natalia bpk
2004 (J.)
brak
86. Rutkowska Amelia Rura Team
2008 (JM.)
brak
87. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
Brak
88. Siczyński Alan BPK
S
Brak
89. Sikorska Michalina Rura Team
2009 (Mł.)
Brak
90. Skrzypińska Maria KJ Ranczo Kołata
2003 (J.)
brak
91. Smuszkiewicz Zofia KJ Ranczo Kolata
2007 (JM.)
brak
92. Sobczak Nikola brak
2008 (JM.)
brak
93. Sopot Emilia Rura Team
2003 (J.)
brak
94. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052847
95. Szczepańska Zofia KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
brak
96. Tchórz Sylwia Brak przynależności klubowej
S
brak
97. Tuliszkiewicz Zuzanna KJ Rancho Poznań
2006 (JM.)
brak
98. Undrych Zofia LKJ Kiekrz
2004 (J.)
O041413
99. Urbaniak Adrian Brak
2019 (Mł.)
Brak
100. Waczyńska Aleksandra KJ Stajnia Mączyńskich
2005 (JM.)
-
101. Walentyn Agnieszka Brak
S
Brak
102. Wallicht Leticja bpk
2005 (JM.)
brak
103. Wardęga Małgorzata JKS Moskit
2000 (MJ.)
brak
104. Wiącek Anna St. Grupy Nickel Poznań
2001 (MJ.)
O046968
105. Wichniarek Barbara Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2004 (J.)
O044554
106. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
107. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
108. Wróblewska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
109. Wrzyszczyńska Blanka Bpk
2008 (JM.)
Brak
110. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
111. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
112. Zieliński Kordian Ludowy Klub Sportowy Cwał
S
O013201
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

76

AFERA MAŁY KOŃ POL 2012 Klacz kasztanowata/mk:152 F: Cantanis
M: A Debora
Brak 616999610020412
2.

84

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
K017207 POL007610120406
3.

30

AMADEOS TS GER 2013 wałach kasztanowata/mk:160 F: nn / nn
M: nn / nn
K023750 DE498811516313
4.

16

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
5.

71

ARES SP POL 2014 wałach gniada/163 F: .
M: .
brak .
6.

111

ARES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
K029498 616999570218513
7.

37

ARIS SP POL 2014 klacz kara/174 F: Christ /Competent
M: Alfara /Alfaro
Brak /
8.

116

B-FOOD BOUNTY A-Z KUC WALIJSKI POL 2011 Klacz izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Victor /
M: Bohemian Foxy Five /
brak
9.

77

BAGDAD SP POL 2001 Wałach kasztanowata/165 F: Portret / Arcyksiąże
M: Babilonia / Ismir
brak
10.

64

BARBI WLKP POL 2015 klacz gniada/- F: Caretino K / Caretino
M: Branka / Jim
K029006 616007610032815
11.

83

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Bima / Toast
K029744 616007610049516
12.

69

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
K021565 616013640053209
13.

126

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet /
M: Daria /
brak
14.

99

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz gniada/163 F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
15.

34

BUBA KUC POL 2012 wałach myszata/135 F: NN
M: NN
brak 616 999 61 02258 12
16.

27

BUDDY IRISH COB POL 2013 klacz srokata/mk:140 F: NN
M: NN
Brak 52801098765
17.

102

CARLEY HOL GER 2014 Wałach siwa/- F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
18.

66

CAVIARI V BRAK POL 2013 Ogier gniada/163 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
19.

40

CELIM Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach gniada/168 F: nn
M: Call Girl
brak POL 9996400770
20.

85

CHACCO KM POL 2013 Wałach gniada/kuc:145 F: nn
M: nn
K027630 brak
21.

93

CHACENTON OLD GER 2015 Wałach gniada/172 F: Chacco Blue /
M: Cento /
brak -
22.

132

Chamuel F:
M:
23.

131

CONAN D NRPS BEL 2013 Wałach gniada/167 F: Canabis Z
M: Alexandria D/Animo
brak -
24.

49

CONSOTHO II NIEM. SPORT. GER 2012 Wałach gniada F: Con Sherry / Contendro I
M: Lacrima / Lesotho
K022655 DE456570099112
25.

90

CZURMEN SP POL 2012 wałach skarogniada/168 F: CZAD
M: KAJA
BRAK 616009610184912
26.

11

D’ACCARDO Polish Half-Blood POL 2014 Gelding darkbay/171 F: Czuwaj /
M: Dama /
K029058 616009681030414
27.

103

DEOVILLE S SP POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Leoville
M: Diamant z
Brak Pol15
28.

124

DIVERADO HANNOVER POL 2010 wałach kasztanowata/165 F: Dacaprio
M: Weltina
brak DE431316875210
29.

92

DRAGO Czysta Krew Arabska = POL 2010 wałach gniada/mk:145 cm F: Workal
M: Diamentowa Dina
brak 616POL10008003A
30.

127

DUKAT SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Harvest /
M: / Bujak
brak -
31.

91

DUMKA WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz ciemnogniada/160 F: Glueckspilz
M: Dukla
brak POL007611260004
32.

38

ERR-CHARGER SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Cantero / Cambridge
M: Errisima / Turbud Tempo
K026049 616009610116213
33.

52

FADO SP POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: BAJU DU ROUET
M: FAIRY TWING
K015891 616009590125609
34.

86

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K018746 616013520054110 105TO19
35.

63

FOREST KWPN NED 2010 wałach gniada/166 F: Gentle-S / Cardento
M: Diuna / Druzba
K020049 528003201012132
36.

133

Frank F:
M:
37.

125

FUNT WLKP POL 2002 Wałach siwa/168 F: CONTANDER SON
M: FALANGA
brak 0610742900402
38.

23

GILMORE KWPN POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/170 F: ZAPATERO VDL
M: VERICA'S MIDA
528210002632486 528003201100040
39.

45

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
brak
40.

120

GRAF VON GUARDAVAL PP HANOWERSKA POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top
M: Hauptstutbuch Genia
LKRWZJ/2752/20 DE431317247912
41.

96

GRAND KUC POL 2010 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
42.

100

GRASSHOPPER SP POL 2013 wałach siwa/160 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
K025164 616009610033513
43.

61

HAMILTON OLDENBURG GER 2016 ogier ciemnogniada/172 F: HICKSTEAD WHITE
M: THARA
BRAK DE 418180076716
44.

101

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 Wałach gniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
45.

117

HARMONIA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Indeks /
M: Horsa /
brak -
46.

41

HEROS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:143 F: Herkules B
M: Werwa
Brak 616 013 61 01499 16
47.

32

HIGHFORCE ONE HOLSZTYN GER 2013 wałach gniada/178 F: Hirtentanz
M: Ultime Dedire
K029260 DE 421000554513
48.

20

IBERADO N NN POL 2014 wałach siwa/kuc:135 F: NN
M: NN
brak -
49.

122

ILEX WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata/173 F: Faust Z / Furioso II
M: Itaka / Beyard D'elle
K019458 616007610235709
50.

17

ILUZJA MŁP POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/mk:157 F: Fenomen / Judex
M: Iwa / Impas
K029583 616006580807509
51.

119

IMPERATOR WLKP POL 2012 wałach gniada/170 F: Orient /
M: Impreza /
brak
52.

129

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
53.

43

ISABELL WESTFALSKA POL 2007 klacz ciemnogniada/164 F: It's Me du Mesnil
M: Galina
Brak DE 441411377707
54.

130

JAGODA SP POL 2012 Klacz siwa/165 F: Corrado Boy /
M: Jedyna /
brak 616009610088512
55.

62

JARBAS MŁP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Bekas /
M: Jawa / As Trefl
K018557 POL006580719808
56.

29

JUNG LADY JUMP WESTFALSKA POL 2006 klacz gniada/175 F: For Pleasure
M: Lady Jump I
brak DE441411304006
57.

72

K-TAURYN T.P. POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Ważny/Chaber
M: Karina/Cantanis
Brak 6169996801135
58.

9

KADANS VAN’T BERLOHOF Belgian Sport Horse BEL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Idem D’Azur /
M: Tonacly /
K030080 0560076L9XJ2
59.

8

KAIR SP POL 06.07.2014 Wałach skarogniada/175 F: Bajerant /
M: Kiria /
brak 616009640071614
60.

112

KOLINER SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Lyjanero
M: Kolonia/ cary son
Brak Pol
61.

79

KORA WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz skarogniada/165 F: Mariensztat
M: Kanwa
brak -
62.

25

KORAL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach siwa/175 F: EREMITA
M: KAROTKA
Brak Brak
63.

65

KORDE STAR ( KORNEL) SP POL 2015 wałach gniada/167 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
64.

114

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:140 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
K020861 616013640040510
65.

58

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
K026561 616009610177414
66.

28

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas- Star / Laptop
M: Grandacha M D M / Graf Grannus
K011371 DE431316701205
67.

22

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Tupet
M: Lady Peggy
brak 616013670068215
68.

19

LORD RAMIRO-J SP POL 2015 wałach ciemnogniada/176 F: Ramirado /
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028375 616009610080315
69.

53

MADAME BEAN ISH IRL 2013 klacz gniada/kuc:157 F: Puissance
M: Miss Mumba
K028891 37241400564147
70.

108

MAJA Lietuvos Jojamieji POL 2007 klacz kasztanowata/166 F: ARMANDO
M: VIKONTAS
BRAK LTU005170089907
71.

56

MAKS KUC POL 2010 wałach kara/kuc:110 F: NN
M: NN
Brak 000000000000000
72.

15

MESSI WLKP POL 2007 wałach gniada/175 F: Contendus /
M: Miss / Nitager
K021082 POL007610177007
73.

12

MIĘTUS WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Makbet/
M: Sahara/
brak
74.

121

MIRABLES KUC WALIJSKI POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610324009
75.

51

MORGAN - P SP POL 2005 wałach kasztanowata/172 F: Corleone Z
M: Malezja
brak POL 009 67 00112 05
76.

59

MORGAN-P SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Corleone Z
M: Malezja
Brak
77.

87

MORRIS NN POL 2011 Wałach gniada/kuc:130 cm F: NN
M: NN
Brak NN
78.

57

NASTIA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/165 F: Boliwar
M: Nobia
K027242 616007520112612
79.

95

NORTA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Salamon/Darco
M: Norina/Turnus Quirinus
K028082 616009640019414
80.

44

OLIMPIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz kasztanowata/165 F: Barros
M: Oliwia
Brak 616 009 61 01145 15
81.

73

OLIWKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: Empire / Embassy I
M: Odra / Sir Neel
brak 616009530267309
82.

21

ORBITA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz gniada/164 F: Quidamo
M: Oczara
brak 616009610197911
83.

128

ORLANDO MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/162 F: NN
M: NN
BRAK BRAK
84.

31

OSCAR KOŃ BELGIJSKI BEL 2014 wałach kasztanowata/178 F: Kassanova de la pomme
M: Talina
Brak 981100004014299
85.

47

P-QUEN WLKP POL 2016 Klacz siwa/168 F: Rumianek
M: Poli
K029031 616098200226852
86.

105

PACYNKA HUCULSKA POL 2011 klacz kara/kuc:135 F: Lupo
M: Pozioma
brak 616 012 61 00183 11
87.

75

PAKO HUCUŁ POL 2014 Wałach inna/kuc:138 F: Wtorek/Szatyn
M: Panama/Oskar
brak 6160126101930014
88.

33

PANDA TINKER POL 2009 Klacz srokata/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
89.

78

PANISKO KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:136 F: Filutek/Flet
M: Parada/Pagada
Brak 616013610298209
90.

35

PARYS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/163 F: Gral
M: Partia ll
Brak 616007610159316
91.

46

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
92.

24

PATCH IRISH COB POL 2013 Wałach srokata/kuc:138 F: nn
M: nn
Brak Brak
93.

97

PRINCESSA Szlachetna Półkrew POL 2016 Klacz skarogniada/169 F: Epos
M: Paula G
Brak
94.

48

PRINZ FERDINAND IV WESTFALSKA POL 2014 wałach gniada/165 F: Peking
M: Finesse
K029325 DE 441410475514
95.

60

Q Doutsches Sportpferd GER 2016 ogier gniada/168 F: QUASIMODO VAN DE MOLENDREEF
M: CALUME
BRAK DE473730541716
96.

94

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
K007731 009611193002
97.

113

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Fikus /
M: nn / nn
brak
98.

74

ROTA SP POL 2006 Klacz gniada/168 F: EL BUNDY / ESCUDO I
M: RUBIEŻ / LOMBARDO
brak POL009610102306
99.

118

RUBIN SP POL 2015 Ogier srokata/160 F: Tanos / Cantanis
M: Rapsodia / Rabiates Turnus Z
brak -
100.

26

RUBIN KUC POL 2011 wałach gniada/kuc:115 F: nn
M: nn
Brak 616999610253111
101.

107

SACCO WLP POL 2016 wałach gniada/178 F: Bankiet
M: Sandy
brak 616007610124816
102.

110

SANDYHILL LUCY Irlandzki Kuc Sportowy IRL 2008 Klacz biała/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
K028637 372003000280617
103.

80

SARA SP POL 2012 klacz bułana/165 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
104.

88

SARA MAŁY KOŃ POL 2015 klacz gniada/mk:155 F: x
M: xx
brak x
105.

55

SAWANA TYP SZLACHETNY POL 2015 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
brak 616999661381815
106.

39

SEGAAL MŁP POL 2005 ogier ciemnogniada/mk:153 F: Bonaparte /
M: Seria /
brak 616006610157805
107.

106

SESILA G SP POL 2009 Klacz bułana F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
K023778 616009610123809
108.

82

SIWA (MISSY GREY) TS POL 2012 klacz siwa/mk:155 F: nn / nn
M: nn / nn
K027678 616999682005413
109.

54

SOFIA SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kalmet
M: Samba
brak 616009610028215
110.

67

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:143 F: Matrix /
M: Toffi /
K020204 POL999630245007
111.

13

TAJGA-S SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Forester S
M: Tracja
009610056708
112.

70

TANGO SP POL - wałach gniada/170 F: Nn
M: Nn
Brak -
113.

36

TANKRED WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/176 F: Czumen- K
M: Teimor Kin
brak 616007610061015
114.

50

TOLEDO SP POL 2010 wałach gniada/174 F: Placido kwpn
M: Tajemnica xx
K014505 616009610094409
115.

98

TROSKA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/178 F: Gram
M: Tronika
brak brak
116.

4

VELVET SP POL 2006 wałach kasztanowata/175 F: Egzotyk
M: Vanessa
brak -
117.

42

VENUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/mk:154 F: Leonardo
M: Valencja
Brak 616009610189816
118.

81

W'ROKSANA SP POL 2009 klacz skarogniada/168 F: Lombard / Genius
M: Wenus /Halfi
brak - -
119.

115

WANGA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wangara / Graf Quidam
K027238 616009610074114
120.

6

WELWET WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada/175 F: WINSTON
M: WIERNA
Brak Brak
121.

18

WIKTORIA KG SP POL 2003 Klacz kara/185 F: Campari M /
M: Vendi /
brak 616009611320103
122.

5

WIZJONERKA KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:118 F: LUKAS
M: WIZJA
brak brak
123.

89

ZAAKI TS POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610324708
124.

109

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
brak
125.

123

ZARCO N WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Zabaleta N
brak 616098200125211
126.

68

ZEUS TYP MAŁY KOŃ POL 2013 wałach kasztanowata/mk:149 F: nn
M: nn
K025572 616999630181113
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Armanowska Marta
BPK kuj-pom
ORLANDO (128)
2020-09-27
35
2020-09-27
Banach Natalia
bpk
BARBI (64)
2020-09-27
2020-09-27
40
Bartczak Zofia
bpk
BUBA (34)
2020-09-27
16
2020-09-27
21
Bielawska Martyna
Stajnia Nowina
Frank (133)
2020-09-27
11
2020-09-27
51
Borys Barbara
Klub Jeździecki Stajnia Anielin
MESSI (15)
2020-09-27
37
2020-09-27
5
Burchardt Marcelina
Rura Team
AFERA (76)
2020-09-27
20
2020-09-27
15
Ceitel Michalina
Bez Przynależności Klubowej
2020-09-27
10
2020-09-27
Chwiłkowski Jakub
Bez Przynależności Klubowej
2020-09-27
4
2020-09-27
8
Ciecierska Natalia
Hubertus Lusowo
TAJFUN (67)
2020-09-27
8
Cieślińska Nina
JKS Fer Więckowice
ZAMIRA (109)
2020-09-27
10
2020-09-27
48
2020-09-27
13
2020-09-27
23
Dębna Maja
BPK
TROSKA (98)
2020-09-27
29
2020-09-27
15
Dendek Zofia
Klub Jeździecki Stajnia Anielin
TANKRED (36)
2020-09-27
6
2020-09-27
1
150
Dreger Oliwia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
OLIMPIA (44)
2020-09-27
33
Drygas Maciej
KJ Dilmar Kobylarnia
CONAN D (131)
2020-09-27
24
2020-09-27
Chamuel (132)
2020-09-27
9
2020-09-27
13
Dulska Oliwia
KJ Ranczo Kołata
SARA (88)
2020-09-27
2020-09-27
Dziamska Alina
-
GILMORE (23)
2020-09-27
2
100
2020-09-27
21
Dzudzewicz Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
VENUS (42)
2020-09-27
32
Flis Karolina
Niezrzeszony Kotuń
DIVERADO (124)
2020-09-27
25
2020-09-27
Frankowska Oliwia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ISABELL (43)
2020-09-27
25
Fręśko Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
HEROS (41)
2020-09-27
28
Gąszczak Dawid
Bpk
TANGO (70)
2020-09-27
24
Gendera Bartosz
St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2020-09-27
2020-09-27
Gertig Anna
JUKS Mieczewo
2020-09-27
43
2020-09-27
19
Głuszek Ewa
Klub Jeździecki Rancho Poznań
BEL DIOR (126)
2020-09-27
7
2020-09-27
46
Góralska Nikola
bpk
KAIR (8)
2020-09-27
8
2020-09-27
18
Goszczynski Adam
StKs Jumping Events
BAZYLIA (69)
2020-09-27
2020-09-27
20
Grzegorzewska Hanna
Klub Jeździecki Rancho Poznań
FUNT (125)
2020-09-27
17
2020-09-27
Grzybowska Małgorzata
bpk
JAGODA (130)
2020-09-27
2020-09-27
9
Hływa Zuzanna
KJ Ranczo Kołata
CHACCO (85)
2020-09-27
Hoffmann Natalia
KJ Stajnia Mączyńskich
2020-09-27
7
Imiłkowska Dagmara
bpk
JARBAS (62)
2020-09-27
26
2020-09-27
44
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
KOLINER (112)
2020-09-27
32
2020-09-27
Jach Michalina
KJ Sokół Damasławek
RIWIERA (113)
2020-09-27
4
2020-09-27
4
KRESKA (114)
2020-09-27
7
2020-09-27
38
Jacygrad Gabriela
bpk
CELIM (40)
2020-09-27
1
150
2020-09-27
8
Jarmuż Kamil
KJ Sokół Damasławek
DUKAT (127)
2020-09-27
42
2020-09-27
20
Jarosz Karol
Rura Team
2020-09-27
14
2020-09-27
3
50
OLIWKA (73)
2020-09-27
14
2020-09-27
Jęchorek Weronika
St. KS Jumping Events Poznań
WANGA (115)
2020-09-27
12
2020-09-27
2
100
Jeske Olga
K.J. RUNOWO
MAJA (108)
2020-09-27
21
2020-09-27
Kaczmarzewska Kinga
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
VENUS (42)
2020-09-27
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (86)
2020-09-27
Kamińska Wiktoria
KJ Pony Poznań
WELWET (6)
2020-09-27
26
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2020-09-27
2
2020-09-27
Kępka Aleksandra
Bd
MIĘTUS (12)
2020-09-27
2
Kiernikowska Dominika
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2020-09-27
6
2020-09-27
6
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2020-09-27
7
2020-09-27
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2020-09-27
3
50
2020-09-27
2020-09-27
8
2020-09-27
2020-09-27
14
2020-09-27
CARLEY (102)
2020-09-27
2020-09-27
16
Kochanek Wanessa
KJ Jeziorki - Osieczna
2020-09-27
10
2020-09-27
3
50
Kołodziejska Maja
KJ Ranczo Pod Brzozami
SEGAAL (39)
2020-09-27
Krawczyńska Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
2020-09-27
34
2020-09-27
Kurp Emilia
BPK
ARES (71)
2020-09-27
5
2020-09-27
15
Kurstak-Cwynar Monika
Cwał Zakrzewo
IMPERATOR (119)
2020-09-27
8
2020-09-27
19
Liske Machado Nadia
KJ Runowo
ZAAKI (89)
2020-09-27
8
2020-09-27
8
Liszyńska Julia
bpk
FOREST (63)
2020-09-27
3
50
2020-09-27
Ludek Laura
Cwał Zakrzewo
2020-09-27
1
2020-09-27
19
Machalewska Julia
JKS Rywal Grudziądz
ILEX (122)
2020-09-27
5
2020-09-27
7
Maćkowiak Olga
KJ Grand Horse
MORRIS (87)
2020-09-27
2020-09-27
Mączyński Marek
KJ Stajnia Mączyńskich
SARA (80)
2020-09-27
28
2020-09-27
Manys Paulina
KJ Pony Poznań
BUDDY (27)
2020-09-27
19
Martyna Kruś
JKS Fer Więckowice
ILUZJA (17)
2020-09-27
4
2020-09-27
Micek Julia
Cwał Zakrzewo
RUBIN (118)
2020-09-27
5
2020-09-27
45
Migdałek Oliwia
Bpk
NORTA (95)
2020-09-27
19
2020-09-27
Mika Zosia
Rura Team
PAKO (75)
2020-09-27
8
2020-09-27
Młynarz Nicole
KJ Podkowa Gruszczyn
VELVET (4)
2020-09-27
2020-09-27
Morel Aleksandra
JKS Robir Chwalęcice
2020-09-27
19
2020-09-27
Naplocha Agata
STAJNIA RUNOWO
CZURMEN (90)
2020-09-27
2020-09-27
Olszewska Krystyna
Kj CH Jaszkowo
2020-09-27
11
2020-09-27
41
Palacz Oliwia
JUKS ABAKUS KACZYNA
OSCAR (31)
2020-09-27
1
150
2020-09-27
2020-09-27
4
2020-09-27
Pawlak Nicole
KJ Agro-Handel Śrem
2020-09-27
12
Pempera Marta
KJ Pony Poznań
PATCH (24)
2020-09-27
9
KORAL (25)
2020-09-27
16
Poczta Barbara
KJ Poznań
2020-09-27
6
WELWET (6)
2020-09-27
23
Popiołek Dominika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
OLIMPIA (44)
2020-09-27
Poprawa Alicja
Stowarzyszenie R&S Stables
SAWANA (55)
2020-09-27
30
2020-09-27
15
MAKS (56)
2020-09-27
3
2020-09-27
12
Poprawa Maja
Stowarzyszenie R&S Stables
NASTIA (57)
2020-09-27
1
150
2020-09-27
11
Pozdniakov Andrii
KJ Dilmar Kobylarnia
FADO (52)
2020-09-27
11
Q (60)
2020-09-27
13
2020-09-27
49
2020-09-27
15
2020-09-27
Pozniakov Andrei
Klub Jeździecki Michałówka
2020-09-27
36
2020-09-27
Przybył Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (45)
2020-09-27
19
Przybyła Bogdan
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ISABELL (43)
2020-09-27
27
Puchała Aleksandra
KJ Pony Poznań
KORAL (25)
2020-09-27
18
BUDDY (27)
2020-09-27
17
Raducha Joanna
Cwał Zakrzewo
HARMONIA (117)
2020-09-27
8
2020-09-27
Remisz Michał
KJ Brzóska Sport Horses
INDIA (129)
2020-09-27
5
Rezulak Aleksandra
SJ nad Stawem
PANDA (33)
2020-09-27
15
2020-09-27
17
Rogacki Jakub
bpk
2020-09-27
34
2020-09-27
50
Roszak Marika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (45)
2020-09-27
27
Rucińska Magdalena
KJ Pony Poznań
RUBIN (26)
2020-09-27
18
Rumin Natalia
bpk
SOFIA (54)
2020-09-27
6
2020-09-27
4
Rutkowska Amelia
Rura Team
BAGDAD (77)
2020-09-27
31
2020-09-27
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
HEROS (41)
2020-09-27
9
Siczyński Alan
BPK
ARIS (37)
2020-09-27
15
2020-09-27
20
Sikorska Michalina
Rura Team
PANISKO (78)
2020-09-27
10
2020-09-27
Skrzypińska Maria
KJ Ranczo Kołata
2020-09-27
10
Smuszkiewicz Zofia
KJ Ranczo Kolata
2020-09-27
1
Sobczak Nikola
brak
PACYNKA (105)
2020-09-27
5
2020-09-27
7
Sopot Emilia
Rura Team
ROTA (74)
2020-09-27
39
2020-09-27
19
Szczepańska Maja
KJ Ranczo Kołata
CHACCO (85)
2020-09-27
14
Szczepańska Zofia
KJ Ranczo Kołata
MIĘTUS (12)
2020-09-27
3
Tchórz Sylwia
Brak przynależności klubowej
ZEUS (68)
2020-09-27
29
2020-09-27
Tuliszkiewicz Zuzanna
KJ Rancho Poznań
MIRABLES (121)
2020-09-27
6
2020-09-27
33
Undrych Zofia
LKJ Kiekrz
2020-09-27
30
2020-09-27
31
Urbaniak Adrian
Brak
2020-09-27
17
2020-09-27
12
Waczyńska Aleksandra
KJ Stajnia Mączyńskich
KORA (79)
2020-09-27
13
2020-09-27
18
Walentyn Agnieszka
Brak
FADO (52)
2020-09-27
Wallicht Leticja
bpk
INDIA (129)
2020-09-27
10
Wardęga Małgorzata
JKS Moskit
ORBITA (21)
2020-09-27
14
2020-09-27
Wiącek Anna
St. Grupy Nickel Poznań
RAVEN (94)
2020-09-27
2
100
2020-09-27
Wichniarek Barbara
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
TAJGA-S (13)
2020-09-27
2020-09-27
9
Winter Izabela
KJ Jeziorki-Osieczna
BATIS (83)
2020-09-27
15
2020-09-27
Wojnowski Marek
bpk
2020-09-27
2020-09-27
Wróblewska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
ZARCO N (123)
2020-09-27
19
2020-09-27
8
Wrzyszczyńska Blanka
Bpk
2020-09-27
2020-09-27
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
ARES (16)
2020-09-27
2
100
GRAND (96)
2020-09-27
12
2020-09-27
22
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
2020-09-27
16
2020-09-27
47
Zieliński Kordian
Ludowy Klub Sportowy Cwał
P-QUEN (47)
2020-09-27
22
2020-09-27

Number of Riders: 112

Number of Horses: 126

The sum of prizes: 1 200.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl