Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
136 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:22:59
2020-09-03 22:19:38
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Zwykły, art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:22:56
2020-09-03 22:18:59
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Zwykły, art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:22:53
2020-09-03 22:07:02
Anna Machowska REZYDENT
  • 1x 1T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
133 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:22:49
2020-09-03 22:05:17
Lidka Wojciechowska MITZI
  • 1x 1T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
132 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:22:46
2020-09-03 21:50:24
Weronika Orłowska-Marciniak CALIDO C
  • 2x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
131 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:22:43
2020-09-03 21:34:04
Klaudia Górczyńska DAGLEZJA L
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
130 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:22:40
2020-09-03 21:32:15
Klaudia Górczyńska SZOGUN
  • 1x 1T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
129 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:22:36
2020-09-03 21:31:09
Patrycja Klesta OTELLO
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
128 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:22:33
2020-09-03 21:12:36
Wiktoria Kwaśna CUPIDO Z
  • 2x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
127 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:22:29
2020-09-03 21:11:59
Amelia Niepolska LOTOS
  • 2x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
126 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:22:24
2020-09-03 21:10:33
Nikola Sikorska GUINNESS
  • 2x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
125 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:22:20
2020-09-03 21:09:33
Martyna Zawadzka KACÈR
  • 2x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 20:37:59
2020-09-03 20:34:16
Patrycja Grzegorowska BRYZA
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 20:37:56
2020-09-03 20:33:42
Magda Szkudlarek HERAKILON VE
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 19:07:45
2020-09-03 19:05:40
Gabrysia Arndt ALIKA
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 19:07:41
2020-09-03 18:39:06
Maja Nagła MONA
  • 1x 1T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 19:07:38
2020-09-03 18:38:59
Szymon Cieślak SIWEK
  • 2x 1T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 19:07:34
2020-09-03 18:38:36
Maja Nagła KWARTA
  • 2x 1T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 18:26:55
2020-09-03 18:09:58
Zuzanna Kucharska IZYDA
  • 2x 1T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 18:26:52
2020-09-03 17:56:41
Zuzanna Szymkowiak ETNA
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 12:47:43
2020-09-03 11:04:01
Zuzanna Masztalerz DERWISZ
  • 2x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:05:21
2020-09-03 10:01:05
Witold Nowakowski GRENADIERKA
  • 2x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:05:18
2020-09-03 10:00:28
Łukasz Smoczyk SOFOKLES
  • 2x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:05:15
2020-09-03 09:59:36
Łukasz Smoczyk CYTRYNA
  • 2x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:05:08
2020-09-03 09:54:21
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:37:47
2020-09-03 09:35:20
Diana Mulczyńska FILIP
  • 1x 4T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:37:44
2020-09-03 09:31:22
Ignacy Zieliński FILIP
  • 1x 4T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:19:01
2020-09-03 09:16:42
Zuzia Paszkowiak MARSYLKA
  • 1x 4T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:18:58
2020-09-03 09:16:01
Charlotte Desailly-Markowska WENTO
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:18:55
2020-09-03 09:15:13
Maria Jakubowska ERKAN
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:18:52
2020-09-03 09:14:32
Natalia Gucińska IGOR
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:18:49
2020-09-03 09:14:00
Katarzyna Czabajska IGOR
  • 1x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:18:44
2020-09-03 09:13:26
Katarzyna Czabajska ERKAN
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:18:40
2020-09-03 08:38:02
Julia Zelek MAGIC MIRROR
  • 2x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 07:50:20
2020-09-03 07:45:36
Agata Kołaczyk CARINO O
  • 1x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:54:49
2020-09-03 05:57:28
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8N/N/Zwykły, art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:54:46
2020-09-03 05:56:29
Paweł Chudziak ALIOR
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8N/N/Zwykły, art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:54:43
2020-09-02 21:49:01
Katarzyna Staciwo HURAGAN
  • 2x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:54:40
2020-09-02 21:41:14
Weronika Tomczyk DRAGSTER DU JORET
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:54:37
2020-09-02 21:40:55
Weronika Tomczyk DONYS UP AND DUN
  • 1x 4T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:54:34
2020-09-02 21:38:23
Aleksandra Stempniak ENIGMA
  • 2x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:54:31
2020-09-02 21:37:46
Kornelia Stempniak BAJKA
  • 1x 4T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:54:28
2020-09-02 21:37:31
Alicja Kostrzewa AGORA-M
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:54:25
2020-09-02 21:37:09
Małgorzata Całka PLATYNA
  • 1x 4T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:54:21
2020-09-02 21:36:14
Paulina Buchla DUSZKA
  • 2x 4T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:54:18
2020-09-02 20:46:48
Małgorzata Filipiak BONNIE
  • 2x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:08:35
2020-09-02 16:17:02
Kornelia Tyrakowska DAMBO
  • 2x 1T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 16:42:12
2020-09-02 16:16:38
Piotr Jankowski WILHELM
  • 2x 1T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 16:42:09
2020-09-02 16:16:08
Weronika Grajek DAMIRI
  • 2x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 16:42:06
2020-09-02 16:11:59
Dorota Jankowska B-DARIA
  • 2x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 16:42:04
2020-09-02 16:11:11
Joanna Pawlaczyk ELFA
  • 2x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 16:41:59
2020-09-02 16:10:37
Olga Kwiecińska SAVANAH
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 16:41:55
2020-09-02 16:09:57
Olga Kwiecińska PLANTA
  • 2x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 16:41:40
2020-09-02 16:09:28
Weronika Kycia ALIB
  • 2x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 16:41:37
2020-09-02 16:08:46
Amelia Jankowska ŁEZKA
  • 2x 1T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 16:41:34
2020-09-02 16:07:53
Martyna Śledzińska CENZURA
  • 2x 1T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 16:41:31
2020-09-02 16:07:16
Zofia Malecha ALTEA
  • 2x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 16:41:27
2020-09-02 16:06:46
Aleksandra Biesz ALTEA
  • 2x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 15:45:03
2020-09-02 15:42:13
Weronika Cieślak RODRIGO CASSINI
  • 2x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 15:44:59
2020-09-02 15:41:45
Zofia Ćwik MARIKOSA
  • 2x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 15:44:51
2020-09-02 15:40:13
Magdalena Ćwik OPIUM DE LA ROSE
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8N/N/Zwykły, art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 15:44:47
2020-09-02 15:39:42
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8N/N/Zwykły, art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 15:44:39
2020-09-02 15:39:23
Bartosz Gauza COUNTESS
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8N/N/Zwykły, art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 15:44:34
2020-09-02 15:39:03
Iga Ciszewska CALASIA
  • 2x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/Licencyjny
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:22:14
2020-09-02 12:56:08
Adrian Urbaniak CAVIARI V
  • 2x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:34:04
2020-09-02 11:14:01
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:34:02
2020-09-02 11:13:35
Luiza Rakowska HAPPELOUP R
  • 2x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 10:11:29
2020-09-02 10:09:55
Agnieszka Szuleta JAMAYKA
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 10:11:24
2020-09-02 10:08:45
Eliza Starczak SZAFIRA
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8N/N/Zwykły, art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 06:47:56
2020-09-01 21:45:04
Bartosz Matuszewski BALTIC DANCER
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 06:47:52
2020-09-01 21:42:00
Oktawia Szwarnowska ETNA
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 06:22:08
2020-09-01 21:40:22
Julia Łączniak ETNA
  • 1x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 06:47:45
2020-09-01 21:26:44
Borys Trojanowicz CAPRICCIO
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:09:15
2020-09-01 21:06:23
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8N/N/Zwykły, art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:09:17
2020-09-01 20:27:54
Dominika Wolniewicz KASKADA
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:09:20
2020-09-01 20:26:55
Dominika Wolniewicz FURORA
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 19:13:49
2020-09-01 19:06:43
Inga Kosmowska CHAPMAN
  • 2x 1R/L/Licencyjny
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 18:58:29
2020-09-01 18:48:54
Oliwia Joachimiak HAPPY DAY
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 15:04:34
2020-09-01 14:37:02
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Zwykły, art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 15:04:31
2020-09-01 14:36:42
Oliwia Gniadek AZZARIO CANTE
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 13:06:23
2020-09-01 12:45:27
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 13:06:20
2020-09-01 12:44:40
Helena Gromada SYNAMI
  • 1x 1T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 12:29:10
2020-09-01 12:14:43
Joanna Mrozińska DANINA
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 12:29:07
2020-09-01 10:54:01
Julia Hemmerling A-KUWEJT
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 12:29:04
2020-09-01 10:53:13
Julia Hemmerling PENELOPE L
  • 2x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 08:32:31
2020-08-31 23:44:33
Kruś Martyna ILUZJA
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 23:33:01
2020-08-31 23:43:53
Maria Kuraszkiewicz BERGAMO
  • 2x 1T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 08:32:17
2020-08-31 23:43:15
Michalina Ceitel SANDYHILL LUCY
  • 2x 1T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 08:32:14
2020-08-31 22:43:28
Michał Zgrabka JAŚMINA
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 08:32:11
2020-08-31 22:42:53
Michał Zgrabka MARY GLENN
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 08:32:07
2020-08-31 22:39:57
Katarzyna Pikosz L. FOLID GLOD RYAL K
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 08:32:03
2020-08-31 20:51:32
Daria Piechowiak ZARA
  • 1x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 19:47:22
2020-08-31 19:37:59
Oliwia Kwiecińska SAINT AVANTE
  • 1x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:37:00
2020-08-31 17:02:25
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x 5R/L/Licencyjny
  • 1x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 18:24:41
2020-08-31 13:50:10
Wiktoria Wróblewska ZARCO N
  • 2x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 18:24:36
2020-08-31 13:14:47
Julia Lisik HB FIDELIO
  • 2x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 11:11:46
2020-08-31 11:06:26
Alicja Wesołek ARKA
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 11:11:43
2020-08-31 10:48:41
Julia Gallas FIESTA
  • 1x 1T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 11:11:39
2020-08-31 10:46:11
Weronika Pachura FIESTA
  • 1x 1T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 11:11:36
2020-08-31 10:45:09
Roksana Pachura ARKA
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 11:11:33
2020-08-31 09:58:46
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 2x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 11:11:29
2020-08-30 22:20:31
Maja Kołodziejska SEGAAL
  • 2x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 11:11:26
2020-08-30 21:53:37
Justyna Modzelewska AFRODYTA
  • 2x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 14:11:46
2020-08-30 12:03:00
Maciej Piasecki TOLEDO
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 14:11:43
2020-08-30 12:02:20
Maciej Piasecki MORGAN - P
  • 2x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 20:08:57
2020-08-29 17:00:23
Wiktoria Tomaszewska LIDER
  • 1x 1T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 16:12:02
2020-08-29 16:06:35
Aleksandra Kocioruba SAGA
  • 1x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 16:11:59
2020-08-29 15:44:31
Aleksandra Kostrzewa AMADEOS
  • 1x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 16:11:57
2020-08-29 15:15:40
Maria Kulik CETYNIAN
  • 2x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 13:49:43
2020-08-29 12:30:39
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4R/N/Zwykły, art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 09:09:11
2020-08-29 00:03:23
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 09:09:08
2020-08-29 00:02:17
Oliwia Werblińska VENTUS
  • 2x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 09:08:54
2020-08-28 22:11:18
Antonina Wojtczak CZORT
  • 1x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 09:08:52
2020-08-28 22:11:04
Maria Juszczak TIERSK
  • 1x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 09:08:50
2020-08-28 22:10:43
Julia Janiak MONA F
  • 1x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 11:15:32
2020-08-28 17:09:25
Lidia Winkler ARIAN
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 09:08:45
2020-08-28 15:25:59
Karolina Grzegorz LUCKY LUKE
  • 2x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 10:40:08
2020-08-28 10:00:39
Małgorzata Wardęga ORBITA
  • 1x 1T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
18 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 07:43:40
2020-08-27 18:34:07
Dorota Klabisch EDONIS
  • 1x 1T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 08:31:58
2020-08-27 17:25:42
Barbara Wichniarek TAJGA-S
  • 2x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 08:40:05
2020-08-26 22:34:11
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 11:08:16
2020-08-26 21:55:06
Aleksandra Robak CONQUEST
  • 2x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 08:40:02
2020-08-26 13:38:38
Weronika Banaszak WERSSI
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 12:23:31
2020-08-26 10:38:44
Roman Sobkowiak ŁAŃCUT
  • 2x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:17:39
2020-08-26 10:09:36
Tomasz Sadzki KATTALEYA
  • 2x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:00:13
2020-08-25 22:31:01
Eryk Urbaniak UCELLO'S UNIKAT
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:00:11
2020-08-25 20:17:25
Marta Baran BELLA CORIANO
  • 2x 1R/L/Licencyjny
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:00:07
2020-08-25 19:40:27
Agata Ziemniarska POLARIS R
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 14:11:32
2020-08-24 18:56:57
Joachim Włoch LUKAS
  • 1x 2T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 6T/LL 90/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 21:19:26
2020-08-24 18:55:49
January Włoch E-COFERTINA
  • 2x 1R/L/Licencyjny
  • 2x 5R/L/Licencyjny
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 21:19:29
2020-08-23 22:32:28
Amelia Ignasiak MARKIZA
  • 1x 4T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5T/LL 70/Z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
5 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 21:19:32
2020-08-23 22:26:59
Klaudia Krajewska ZRYWNA
  • 2x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 21:19:37
2020-08-22 10:54:27
Zuzanna Bukowska HANGA
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 08:49:33
2020-08-21 11:06:48
Henryk Polednia SUNRISE M
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 08:49:30
2020-08-21 11:06:29
Henryk Polednia TURBUD PERIDOT
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 08:49:27
2020-08-21 11:06:07
Henryk Polednia ROMANUS N
  • 1x 2R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/P/Zwykły, art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Arndt Gabrysia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2008 (JM.)
O052288
2. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O058257
3. Baran Marta LKJ Mieczownica
S
Brak
4. Biesz Aleksandra WTK Hermanów
2006 (JM.)
brak
5. Buchla Paulina Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2001 (MJ.)
Brak
6. Całka Małgorzata Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2007 (JM.)
brak
7. Ceitel Michalina Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
8. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
9. Cieślak Szymon Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O058683
10. Cieślak Weronika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2005 (JM.)
O055365
11. Ciszewska Iga Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2009 (Mł.)
O058308
12. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
13. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
14. Czabajska Katarzyna None
2000 (MJ.)
None
15. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
16. Desailly-Markowska Charlotte bpk
S
brak
17. Filipiak Małgorzata kj Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O060382
18. Frankiewicz Alicja KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2002 (J.)
O034687
19. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
O039091
20. Gallas Julia Stajnia King Boguszynek
2010 (Mł.)
brak
21. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
22. Gniadek Oliwia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O037779
23. Górczyńska Klaudia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O019389
24. Grajek Weronika WTK Hermanów
2002 (J.)
brak
25. Gromada Helena MAR-KLIN
2004 (J.)
brak
26. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
27. Grzegorowska Patrycja KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
O045555
28. Grzegorz Karolina bpk
2004 (J.)
O037780
29. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
O040856
30. Gucińska Natalia None
2004 (J.)
None
31. Hemmerling Julia KJ Agro-Handel Śrem
1999 (MJ.)
O032196
32. Ignasiak Amelia Stajnia Patoka
2004 (J.)
brak
33. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
34. Jakubowska Maria Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
35. Janiak Julia UKS Trójka
2002 (J.)
O044611
36. Jankowska Amelia WTK Hermanów
2006 (JM.)
brak
37. Jankowska Dorota WTK Hermanów
2006 (JM.)
brak
38. Jankowski Piotr WTK Hermanów
2006 (JM.)
brak
39. Joachimiak Oliwia Stowarzyszenie Klub Jezdziecki Stajnia Adamus
2005 (JM.)
O059811
40. Juszczak Maria UKS Trójka
2009 (Mł.)
brak
41. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
42. Klabisch Dorota UKS Trójka
S
brak
43. Klesta Patrycja JKS MOSKIT
2006 (JM.)
brak
44. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2003 (J.)
O044626
45. Kołaczyk Agata Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2002 (J.)
O037464
46. Kosmowska Inga LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
2005 (JM.)
O037758
47. Kostrzewa Aleksandra JKS Moskit Kalisz
S
O020156
48. Kostrzewa Alicja Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
S
O020155
49. Krajewska Klaudia SKJ Horseprofi Łód
S
O034925
50. Kucharska Zuzanna WTK Hermanów
2003 (J.)
brak
51. Kulik Maria Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
brak
52. Kwaśna Wiktoria Stajnia Argo
2006 (JM.)
Brak
53. Kwiecińska Olga WTK Hermanów
54. Kwiecińska Olga WTK Hermanów
2000 (MJ.)
brak
55. Kwiecińska Oliwia UKS „Trójka”
2008 (JM.)
brak
56. Kycia Weronika WTK Hermanów
2005 (JM.)
brak
57. Lisik Julia brak
2005 (JM.)
brak
58. Łączniak Julia Angel's horses body & soul
2003 (J.)
brak
59. Malecha Zofia WTK Hermanów
2003 (J.)
brak
60. Martyna Kruś JKS Fer Więckowice
2007 (JM.)
O051389
61. Masztalerz Zuzanna WTK Hermanów
2000 (MJ.)
brak
62. Matuszewski Bartosz Angel's horses body soul
2005 (JM.)
brak
63. Michalak Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (J.)
brak
64. Modzelewska Justyna JKS Fer Więckowice
S
O026035
65. Mrozińska Joanna St. KJ Stajnia ADAMUS
S
Brak
66. Mulczyńska Diana None
2008 (JM.)
None
67. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
68. Niepolska Amelia Stajnia Argo
2006 (JM.)
brak
69. Nowakowski Witold Racocki KJ
S
O051018
70. Orłowska-Marciniak Weronika KJ Atrium Swarzędz
S
O032935
71. Pachura Roksana Stajnia King Boguszynek
2002 (J.)
brak
72. Pachura Weronika Stajnia King Boguszynek
2008 (JM.)
brak
73. Paszkowiak Zuzia Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
74. Pawlaczyk Joanna WTK Hermanów
2002 (J.)
brak
75. Piasecki Maciej LKJ Abaria Iwno
S
O008912
76. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
0043620
77. Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
S
O023417
78. Polednia Henryk bpk
O007664
79. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
80. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
81. Robak Aleksandra bpk
S
O044627
82. Sikorska Nikola Stajnia Argo
2004 (J.)
brak
83. Śledzińska Martyna WTK Hermanów
2006 (JM.)
brak
84. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
85. Sobkowiak Roman BPK
S
Brak
86. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
.
87. Stempniak Aleksandra Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2004 (J.)
Brak
88. Stempniak Kornelia Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2008 (JM.)
brak
89. Szkudlarek Magda KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O044675
90. Szuleta Agnieszka Stajnia Bursztynowa
2001 (MJ.)
Brak
91. Szwarnowska Oktawia Angel's horses body & soul
2005 (JM.)
Brak
92. Szymkowiak Zuzanna Angel's horses body & soul
2008 (JM.)
brak
93. Tomczyk Weronika Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2007 (JM.)
Brak
94. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
95. Tyrakowska Kornelia WTK Hermanów
2007 (JM.)
Brak
96. Urbaniak Adrian Brak
Brak
97. Urbaniak Eryk Bpk
S
O027552
98. Wardęga Małgorzata JKS Moskit
2000 (MJ.)
brak
99. Wesołek Alicja Stajnia King Bogszynek
2009 (Mł.)
brak
100. Wichniarek Barbara Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2004 (J.)
O044554
101. Winkler Lidia LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy
brak
102. Włoch January bpk
2006 (JM.)
O057717
103. Włoch Joachim bpk
2007 (JM.)
O057718
104. Wojtczak Antonina UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
105. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
O047055
106. Wróblewska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
107. Zawadzka Martyna Stajnia Argo
2003 (J.)
-
108. Zelek Julia Angel's horses body & soul
2003 (J.)
Brak
109. Zgrabka Michał Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
S
O007299
110. Zieliński Ignacy None
2011 (Mł.)
None
111. Zobel Marcelina KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O046688
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

72

A-KUWEJT SP POL 2010 Wałach gniada/167 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: A Prodigy Angel Phine / Guidam
K029319 616999690167710
2.

57

AFRODYTA SP POL 2012 Klacz siwa/mk:156 F: Celebes / Kłobuk
M: Artia / Consensus
K028401 616009530271312
3.

107

AGORA-M SP POL 2016 klacz gniada/172 F: Tanos / Cantanis
M: Astra / Rabiat II Turbud Z
Brak 616009690048416
4.

96

ALIB - POL - Wałach kara/- F: -
M: -
Brak -
5.

131

ALIKA KUC FELIŃSKI POL 2006 Klacz gniada/kuc:138 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
6.

113

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
K025292 616009610075614
7.

145

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Alzacja / So In Love
K026851 616009610072314
8.

93

ALTEA TS POL 2010 Klacz skarogniada/166 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610263410
9.

51

AMADEOS TS GER 2013 wałach kasztanowata/mk:160 F: nn / nn
M: nn / nn
K023750 DE498811516313
10.

9

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260 616009610154809
11.

43

ARIAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Alfa /
brak
12.

59

ARKA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz skarogniada/158 F: Pasza
M: Arara
brak
13.

76

AZZARIO CANTE WLKP POL 2013 wałach kasztanowata/164cm F: Cantero /
M: Azarda /
K029964 616007600244113
14.

100

B-DARIA - POL - klacz gniada/- F: -
M: -
brak -
15.

108

BAJKA KUC POL 2008 klacz tarantowata/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak 616999610328608
16.

83

BALTIC DANCER Pełna Krew Angielska POL 801.03.201 wałach gniada/170 F: Boreas Rush /
M: Balaleo /
brak 616POL13008150T
17.

56

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Bima / Toast
K029744 616007610049516
18.

33

BELLA CORIANO SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
19.

69

BERGAMO DRP POL 2016 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Gabon /
M: Miss Barneby /
brak -
20.

146

BLANKA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz siwa/157 F: Gral
M: Bronia
Brak 616
21.

104

BONNIE KUC GBR 2016 klacz kara/kuc:141 F: nn
M: nn
11 826073001853764
22.

133

BRYZA SP POL 2012 Klacz kara/172 F: Jaz
M: Bakarina
brak
23.

87

CALASIA MAŁY KOŃ POL 2015 klacz siwa/mk:158 F: Pułaski / Kalaska De Semilly
M: Chealsima / Chelsea London
K026768 616999520030515
24.

141

CALIDO C SP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Quiam F / Quidam De Revel
M: Czeczenia / Balon
K015924 POL009610235806
25.

82

CAPRICCIO HOL POL 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004000029568
26.

115

CARINO O SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Numerus / Numero Uno
M: Cyfra / Vandamme
K029506 616009610017715
27.

48

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
28.

77

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
K022406 616009640079910
29.

22

CAVIARI V BRAK POL 2013 Ogier gniada/163 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
30.

94

CENZURA - POL - Klacz gniada/kuc:- F: -
M: -
brak -
31.

50

CETYNIAN Czysta Krew Arabska POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:150 F: Kara Shar
M: Cetyna
brak 616POL13009616A
32.

17

CHAPMAN Deutsches Sportpferd POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
K024637 DE456570178911
33.

38

CONQUEST HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
K027418 DE431316678310
34.

88

COUNTESS SP POL 2014 klacz kara/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Cabona / Calido I
K029407 616009610120214
35.

79

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K015685 POL00961022710
36.

137

CUPIDO Z Z BEL 2012 Wałach gniada/176 F: CUMANO
M: PRETTY WOMAN DU HAZOY
056015Z55732711 056015Z55732711
37.

123

CYTRYNA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Cytra / Turbut Quirinus
K028009 616009610111715
38.

46

CZORT TS POL 2013 Wałach gniada/165 F: Bój / Nordyk
M: Czacza / Czandor
K027212 616999520042313
39.

140

DAGLEZJA L SP POL 2015 klacz kara/164 F: Graf Stepp
M: Dolores L /Cruziero L
Brak 616009610034215
40.

103

DAMBO - POL - wałach siwa/kuc:- F: -
M: -
Brak -
41.

101

DAMIRI - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
brak -
42.

73

DANINA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/167 F: Denar /
M: Drahma /
brak POL007610214107
43.

89

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
44.

126

DERWISZ - POL - wałach skarogniada/- F: -
M: -
brak -
45.

110

DONYS UP AND DUN WELSH PONY POL 2012 Klacz bułana/kuc:137 F: BURGHWALLIS WELSH WIZARD
M: DONYS HYRAL
brak brak
46.

111

DRAGSTER DU JORET SF POL 2013 wałach gniada/169 F: Quaprice Boimargot Quincy
M: Elza du Joret
Brak //
47.

105

DUSZKA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
brak ---
48.

28

E-COFERTINA HOL POL 2012 klacz gniada/166 F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
K025445 DE421000583112
49.

40

EDONIS MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada/172 F: Barnaba
M: Eliada
brak -
50.

99

ELFA - POL - Klacz kara/- F: -
M: -
brak -
51.

109

ENIGMA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: West
M: Evita
Brak 009670032809
52.

117

ERKAN ŚLĄSKA POL 2004 Wałach ciemnogniada/166 F: Bizon /
M: Elipsina /
brak POL008670047704
53.

20

ETNA WLKP POL 1997 klacz ciemnogniada/165 F: Ismir /
M: Elwira /
brak POL007610013797
54.

60

FIESTA KUC POL 2007 Klacz skarogniada/kuc:115 F: Hertz
M: Fasada
brak
55.

121

FILIP KUC POL 2008 Wałach dereszowata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
brak POL9995904952
56.

81

FURORA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:- F: For Leo / For Feeling
M: Funcky / Mywill
K023312 616009590011209
57.

75

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
K020233 528003201110280
58.

125

GRENADIERKA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Landor / Lacatraz
M: Grenadia / Cantanis
K029585 616009610111215
59.

135

GUINNESS TINKER POL 2015 klacz kara/mk:150 F: NN
M: NN
372140316851162 372003006851162
60.

31

HANGA SP POL 2008 klacz gniada/169 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K018794 POL009610038508
61.

85

HAPPELOUP R WIELKOPOLSKA POL 2016 ogier gniada/167 F: CASTLE ROCK
M: HINTERA R
X 616007610036916
62.

78

HAPPY DAY Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada F: Grand Presidium
M: Hulaj Dusza
brak
63.

61

HB FIDELIO OLD GER 2013 wałach ciemnogniada/173 F: Fidelio Du Donjon
M: Ginster
brak DE418180068913
64.

132

HERAKILON VE KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Charmeur
M: Wizarty
BRAK
65.

86

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
66.

49

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
67.

112

HURAGAN WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach ciemnogniada/186 F: Pasquinel
M: Hamira
Brak //
68.

118

IGOR WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach kasztanowata/158 F: Bankiet
M: Irga
brak 616 007 61 00117 11
69.

13

ILUZJA MŁP POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/mk:157 F: Fenomen / Judex
M: Iwa / Impas
K029583 616006580807509
70.

127

IZYDA - POL 2015 klacz gniada/- F: -
M: -
brak -
71.

147

Jamayka SP POL 2005 F: Land Jonker S
M: Joy
72.

21

JAMAYKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Joy / Iterb
K014239 POL009580579906
73.

68

JAŚMINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/167 F: Czad / Dido
M: Janabella / Royal Court
K029441 616009610087012
74.

134

KAC?R NN POL 2010 Klacz siwa/158 F: NN
M: NN
BRAK
75.

15

KADANS VAN’T BERLOHOF Belgian Sport Horse BEL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Idem D’Azur /
M: Tonacly /
K030080 0560076L9XJ2
76.

80

KASKADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Kaskaneta / nn
M: nn / nn
K023557 POL999611266404
77.

35

KATTALEYA SP POL 2012 klacz kara/164 F: X
M: X
Brak X
78.

128

KWARTA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
79.

66

L. FOLID GLOD RYAL K KWPN POL 2016 wałach gniada/162 F: Solid Gold Z
M: Bellonie
brak 52801000761
80.

53

LIDER KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:135 F: nn
M: nn
Brak 616999610215515
81.

136

LOTOS WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada/164 F: Cedrus
M: Lolita
brak
82.

42

LUCKY LUKE SP POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
K020679 6169996102566910
83.

3

LUKAS SP POL 2004 wałach tarantowata/mk:157 F: nn
M: nn
brak POL999611356904
84.

36

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Libero A
M: Łata
K026459 616999610069713
85.

95

ŁEZKA KUC POL 2006 Klacz inna/kuc:130 F: Zorro / Włóczykij
M: Łyska / nn
K027209 POL013610121006
86.

116

MAGIC MIRROR Pełna Krew Angielska POL 2005 klacz ciemnokasztanowata/170 F: Boreal
M: My Secret
brak 276GER000143780
87.

91

MARIKOSA SELLA ITALIANA POL 2005 klacz kasztanowata/163 F: Avenir
M: Zagot
Brak Brak
88.

29

MARKIZA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz bułana F: Marat
M: Jaga
Brak
89.

120

MARSYLKA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:139 F: Durello Top
M: Marionetka
brak POL013680046407
90.

67

MARY GLENN NIEM. SPORT. POL 2004 klacz gniada/162 F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
K011991 DE457-0001078-04
91.

142

MITZI WLKP POL 2011 Wałach gniada/162 F: Frazes/Likedeeler/Frezarka
M: Megan/Oliver/Miriada
brak 616007610117311
92.

130

MONA WALIJSKI POL NN klacz gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
- -
93.

44

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada/168 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
K013989 POL009611090402
94.

54

MORGAN - P SP POL 2005 wałach kasztanowata/172 F: Corleone Z
M: Malezja
brak POL 009 67 00112 05
95.

144

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
96.

90

OPIUM DE LA ROSE SF FRA 2002 wałach gniada/165 F: Shogoun II / Night and Day
M: Eureka Ardente / Quouglof Rouge
K017560 02038141D
97.

41

ORBITA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz gniada/164 F: Quidamo
M: Oczara
brak 616009610197911
98.

138

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
K017101 616009610180110
99.

71

PENELOPE L SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Arpeggio II L / Arpeggio
M: Pia Sanpia / Santos
K027531 616009610068715
100.

122

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
101.

97

PLANTA - POL - Klacz siwa/mk:- F: -
M: -
Brak -
102.

106

PLATYNA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz siwa/163 F: Kaskader
M: Paszka
brak POL007610118307
103.

32

POLARIS R SP POL 2009 wałach gniada/172 F: Goofi R / Campari M
M: Persefona R / Landino
K019302 616009540172409
104.

39

RENOMA SP POL 2006 klacz gniada/mk:157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
105.

143

REZYDENT WLKP POL 2014 Wałach izabelowata/165 F: Aramir/Floren/Akaba
M: Rewia/Marat/Rusałka
brak 616007681034414 brak
106.

92

RODRIGO CASSINI WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quaide Cassini /
M: Rewia /
K018536 6160070081610
107.

25

ROMANUS N WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/X F: X
M: X
K020445 X
108.

70

ROTACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/165 F: TJUNGSKE
M: ROTA
BRAK 616 009 61 00606 10
109.

114

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
K025294 616008610075814
110.

52

SAGA SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Iwa / Impas
M: Iwa / Impas
K022417 616009670097911
111.

64

SAINT AVANTE SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Le Voltaire
M: Suzy Des Champs
brak 616009680024312
112.

12

SANDYHILL LUCY Irlandzki Kuc Sportowy IRL 2008 Klacz biała/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
K028637 372003000280617
113.

98

SAVANAH - POL - klacz skarogniada/- F: -
M: -
brak -
114.

58

SEGAAL MŁP POL 2005 ogier ciemnogniada/mk:153 F: Bonaparte /
M: Seria /
brak 616006610157805
115.

129

SIWEK KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
116.

124

SOFOKLES SP POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Viscount / Pythagoras
M: Sofia / Quamiro
K029320 616009610110415
117.

27

SUNRISE M SP POL 2013 Ogier siwa/x F: Cassilio / Cassini I
M: Soleil M / So In Love
K023381 616009690055013
118.

74

SYNAMI WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz gniada/178 F: IGNAM
M: GAWOT
BRAK POL 007600107004
119.

84

SZAFIRA SP POL 2011 Klacz kara F: Cascall / Catoki
M: Selena / Landjonker S
K020266 616009610220311
120.

139

SZOGUN SP POL 2016 wałach kasztanowata/164 F: Nirkop
M: Sabina
- -
121.

10

TAJGA-S SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Forester S
M: Tracja
009610056708
122.

45

TIERSK SP POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
K029128 POL007610163305
123.

55

TOLEDO SP POL 2010 wałach gniada/174 F: Placido kwpn
M: Tajemnica xx
K014505 616009610094409
124.

63

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
K027315 616999610226312
125.

26

TURBUD PERIDOT SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: TURBUD Cicero
M: Turbud Ironia
K027782 616009670102815
126.

34

UCELLO'S UNIKAT HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/166 F: Ucello / Nou Or Never
M: Espania / Espri
K026659 DE431314500809
127.

47

VENTUS SP POL 2015 Wałach gniada/mk:157 F: Vulkan L / Vulkano
M: Ventura / Araconit
K028112 616009610147015
128.

119

WENTO SP POL 2012 Wałach kara/170 F: Marafon /
M: Wenecja /
brak 616009690013512
129.

37

WERSSI KUC WALIJSKI POL 2016 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Tijd's Viljt Santiago /
M: Warta /
brak
130.

102

WILHELM - POL - wałach srokata/kuc:- F: -
M: -
brak -
131.

65

ZARA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz gniada/mk:155 F: Cityboy R
M: Zazula
K028329 616013520073811
132.

62

ZARCO N WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Zabaleta N
brak 616098200125211
133.

30

ZRYWNA WLKP POL 2014 Klacz gniada/mk:159 F: Midas / Furore
M: Midas / Furore
K027518 616007520042414
Rider Club
Competition
Prize
Baran Marta LKJ Mieczownica
próba zaliczona
Chudziak Paweł WTK Hermanów
400
400
600
200
100
SUM:
1700.00
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
400
600
SUM:
1000.00
Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
50
300
SUM:
350.00
Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
100
SUM:
100.00
Gniadek Oliwia Posadowskie TJ
200
400
300
SUM:
900.00
Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
300
SUM:
300.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
300
50
100
SUM:
450.00
Janiak Julia UKS Trójka
50
SUM:
50.00
Kiciński Janusz KJ Profil Piła
100
SUM:
100.00
Kosmowska Inga LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
próba zaliczona
Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
50
SUM:
50.00
Włoch January bpk
próba zaliczona
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arndt Gabrysia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
ALIKA (131)
2020-09-05
4
2020-09-05
Banaszak Weronika
KJ Agro-Handel Śrem
WERSSI (37)
2020-09-05
15
2020-09-05
12
2020-09-06
3
2020-09-06
5
Baran Marta
LKJ Mieczownica
2020-09-05
1
próba zaliczona
2020-09-05
15
Biesz Aleksandra
WTK Hermanów
ALTEA (93)
2020-09-06
17
2020-09-06
Buchla Paulina
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
DUSZKA (105)
2020-09-06
2020-09-06
Całka Małgorzata
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
PLATYNA (106)
2020-09-06
8
2020-09-06
9
Ceitel Michalina
Bez Przynależności Klubowej
2020-09-05
1
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
2020-09-06
11
2020-09-06
ALIOR (113)
2020-09-05
10
2020-09-05
6
2020-09-06
11
2020-09-06
2
400
2020-09-05
1
400
2020-09-05
1
600
2020-09-06
3
200
2020-09-06
4
100
Cieślak Szymon
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
SIWEK (129)
2020-09-05
3
2020-09-05
Cieślak Weronika
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2020-09-05
22
2020-09-05
Ciszewska Iga
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
CALASIA (87)
2020-09-06
2020-09-06
15
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-09-06
1
400
2020-09-06
1
600
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-09-06
19
2020-09-06
25
Czabajska Katarzyna
None
ERKAN (117)
2020-09-06
13
IGOR (118)
2020-09-06
6
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2020-09-05
4
50
2020-09-05
3
300
2020-09-06
10
Desailly-Markowska Charlotte
bpk
WENTO (119)
2020-09-06
3
2020-09-06
2
Filipiak Małgorzata
kj Kraju Jumping Team
BONNIE (104)
2020-09-05
20
2020-09-05
Frankiewicz Alicja
KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
AMIRA (9)
2020-09-05
31
2020-09-05
17
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (39)
2020-09-05
25
2020-09-05
8
2020-09-06
14
2020-09-06
19
Gallas Julia
Stajnia King Boguszynek
FIESTA (60)
2020-09-05
2020-09-06
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-09-06
6
2020-09-06
5
100
Gniadek Oliwia
Posadowskie TJ
2020-09-05
26
2020-09-05
15
2020-09-05
3
200
2020-09-05
2
400
2020-09-06
9
2020-09-06
3
300
Górczyńska Klaudia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
SZOGUN (139)
2020-09-05
8
2020-09-05
24
2020-09-05
2
2020-09-05
16
Grajek Weronika
WTK Hermanów
DAMIRI (101)
2020-09-05
2020-09-05
Gromada Helena
MAR-KLIN
SYNAMI (74)
2020-09-06
4
2020-09-06
6
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
2020-09-06
20
2020-09-06
16
Grzegorowska Patrycja
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
BRYZA (133)
2020-09-05
1
2020-09-05
15
Grzegorz Karolina
bpk
2020-09-05
19
2020-09-05
18
2020-09-06
9
2020-09-06
27
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-09-06
2
300
2020-09-06
9
Gucińska Natalia
None
IGOR (118)
2020-09-06
12
Hemmerling Julia
KJ Agro-Handel Śrem
2020-09-05
26
2020-09-05
13
2020-09-05
8
2020-09-05
14
Ignasiak Amelia
Stajnia Patoka
MARKIZA (29)
2020-09-06
2020-09-06
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2020-09-05
2
300
2020-09-05
ALISTER (145)
2020-09-05
5
50
2020-09-05
5
100
Jakubowska Maria
Bez Przynależności Klubowej
ERKAN (117)
2020-09-06
18
Janiak Julia
UKS Trójka
MONA F (44)
2020-09-06
1
2020-09-06
5
50
Jankowska Amelia
WTK Hermanów
ŁEZKA (95)
2020-09-05
5
2020-09-05
Jankowska Dorota
WTK Hermanów
B-DARIA (100)
2020-09-05
14
2020-09-05
Jankowski Piotr
WTK Hermanów
WILHELM (102)
2020-09-05
2020-09-05
Joachimiak Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jezdziecki Stajnia Adamus
2020-09-05
1
2020-09-05
8
Juszczak Maria
UKS Trójka
TIERSK (45)
2020-09-06
16
2020-09-06
23
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2020-09-05
19
2020-09-05
4
100
2020-09-06
8
2020-09-06
6
Klabisch Dorota
UKS Trójka
EDONIS (40)
2020-09-05
11
2020-09-05
9
2020-09-06
11
2020-09-06
Klesta Patrycja
JKS MOSKIT
OTELLO (138)
2020-09-05
18
2020-09-05
11
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
SAGA (52)
2020-09-06
7
2020-09-06
7
Kołaczyk Agata
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
CARINO O (115)
2020-09-06
17
2020-09-06
10
Kosmowska Inga
LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
CHAPMAN (17)
2020-09-05
2020-09-05
2
próba zaliczona
Kostrzewa Aleksandra
JKS Moskit Kalisz
AMADEOS (51)
2020-09-06
3
2020-09-06
13
Kostrzewa Alicja
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
AGORA-M (107)
2020-09-06
15
2020-09-06
7
Krajewska Klaudia
SKJ Horseprofi Łód
ZRYWNA (30)
2020-09-06
21
2020-09-06
28
Kucharska Zuzanna
WTK Hermanów
IZYDA (127)
2020-09-05
6
2020-09-05
2020-09-06
6
2020-09-06
Kulik Maria
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2020-09-05
10
2020-09-05
2020-09-06
10
2020-09-06
Kwaśna Wiktoria
Stajnia Argo
CUPIDO Z (137)
2020-09-06
17
2020-09-06
Kwiecińska Olga
WTK Hermanów
ALIB (96)
2020-09-05
9
Kwiecińska Olga
WTK Hermanów
PLANTA (97)
2020-09-05
25
2020-09-05
2020-09-06
16
2020-09-06
SAVANAH (98)
2020-09-05
21
2020-09-05
9
2020-09-06
1
2020-09-06
11
Kwiecińska Oliwia
UKS „Trójka”
2020-09-06
1
2020-09-06
5
Kycia Weronika
WTK Hermanów
ALIB (96)
2020-09-05
Lisik Julia
brak
2020-09-05
13
2020-09-05
Łączniak Julia
Angel's horses body & soul
ETNA (20)
2020-09-05
5
2020-09-06
14
Malecha Zofia
WTK Hermanów
ALTEA (93)
2020-09-05
7
2020-09-05
Martyna Kruś
JKS Fer Więckowice
ILUZJA (13)
2020-09-05
17
2020-09-05
Masztalerz Zuzanna
WTK Hermanów
DERWISZ (126)
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-06
7
2020-09-06
Matuszewski Bartosz
Angel's horses body soul
2020-09-05
6
2020-09-05
Michalak Julia
St. KJ Stajnia Adamus
BLANKA (146)
2020-09-05
1
2020-09-05
3
Modzelewska Justyna
JKS Fer Więckowice
2020-09-05
5
2020-09-05
11
Mrozińska Joanna
St. KJ Stajnia ADAMUS
DANINA (73)
2020-09-05
5
2020-09-05
2
Mulczyńska Diana
None
FILIP (121)
2020-09-06
9
Nagła Maja
St. KJ Stajnia ADAMUS
KWARTA (128)
2020-09-05
10
2020-09-05
MONA (130)
2020-09-05
7
2020-09-05
12
Niepolska Amelia
Stajnia Argo
LOTOS (136)
2020-09-06
18
2020-09-06
Nowakowski Witold
Racocki KJ
2020-09-05
33
2020-09-05
12
2020-09-06
10
2020-09-06
Orłowska-Marciniak Weronika
KJ Atrium Swarzędz
CALIDO C (141)
2020-09-06
4
2020-09-06
Pachura Roksana
Stajnia King Boguszynek
ARKA (59)
2020-09-05
2020-09-06
Pachura Weronika
Stajnia King Boguszynek
FIESTA (60)
2020-09-05
2020-09-06
Paszkowiak Zuzia
Bez Przynależności Klubowej
MARSYLKA (120)
2020-09-06
5
2020-09-06
Pawlaczyk Joanna
WTK Hermanów
ELFA (99)
2020-09-05
22
2020-09-05
Piasecki Maciej
LKJ Abaria Iwno
2020-09-05
3
2020-09-05
TOLEDO (55)
2020-09-05
4
2020-09-05
12
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
ZARA (65)
2020-09-05
4
2020-09-05
35
Pikosz Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej
2020-09-05
13
2020-09-05
14
2020-09-06
8
2020-09-06
5
Polednia Henryk
bpk
2020-09-05
23
2020-09-05
18
2020-09-06
15
2020-09-06
7
2020-09-05
21
2020-09-05
11
2020-09-06
15
2020-09-05
32
2020-09-05
17
2020-09-06
18
2020-09-06
Rakowska Luiza
St. KJ Gronówka
2020-09-06
9
2020-09-06
Rakowski Robert
St. KJ Gronówka
2020-09-06
16
2020-09-06
17
Robak Aleksandra
bpk
2020-09-05
6
2020-09-05
24
2020-09-06
8
2020-09-06
14
Sikorska Nikola
Stajnia Argo
GUINNESS (135)
2020-09-06
2020-09-06
Śledzińska Martyna
WTK Hermanów
CENZURA (94)
2020-09-05
2020-09-05
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
PENITO (122)
2020-09-05
29
2020-09-05
16
2020-09-06
2
2020-09-06
13
CYTRYNA (123)
2020-09-05
15
2020-09-05
9
2020-09-06
4
2020-09-06
29
SOFOKLES (124)
2020-09-05
20
2020-09-05
27
2020-09-06
6
2020-09-06
26
Sobkowiak Roman
BPK
2020-09-05
7
2020-09-05
Starczak Eliza
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
SZAFIRA (84)
2020-09-06
4
50
2020-09-06
8
Stempniak Aleksandra
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
ENIGMA (109)
2020-09-06
19
2020-09-06
Stempniak Kornelia
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
BAJKA (108)
2020-09-06
2
2020-09-06
4
Szkudlarek Magda
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2020-09-05
10
2020-09-05
20
Szuleta Agnieszka
Stajnia Bursztynowa
Jamayka (147)
2020-09-06
2020-09-06
Szwarnowska Oktawia
Angel's horses body & soul
ETNA (20)
2020-09-05
8
Szymkowiak Zuzanna
Angel's horses body & soul
ETNA (20)
2020-09-06
2
Tomczyk Weronika
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2020-09-06
1
2020-09-06
14
2020-09-06
7
2020-09-06
12
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
2020-09-05
3
2020-09-05
7
2020-09-06
12
2020-09-06
20
Tyrakowska Kornelia
WTK Hermanów
DAMBO (103)
2020-09-05
4
2020-09-05
Urbaniak Adrian
Brak
2020-09-06
8
2020-09-06
Urbaniak Eryk
Bpk
2020-09-05
30
2020-09-05
13
2020-09-06
3
2020-09-06
12
Wardęga Małgorzata
JKS Moskit
ORBITA (41)
2020-09-05
2
2020-09-05
19
Wesołek Alicja
Stajnia King Bogszynek
ARKA (59)
2020-09-05
2020-09-06
Wichniarek Barbara
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
TAJGA-S (10)
2020-09-05
7
Winkler Lidia
LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy
ARIAN (43)
2020-09-05
34
2020-09-05
6
2020-09-06
24
2020-09-06
18
Włoch January
bpk
2020-09-05
2
próba zaliczona
2020-09-05
2
Włoch Joachim
bpk
LUKAS (3)
2020-09-05
23
2020-09-05
17
Wojtczak Antonina
UKS Trójka
CZORT (46)
2020-09-06
13
2020-09-06
22
Wolniewicz Dominika
St. KJ Stajnia Adamus
KASKADA (80)
2020-09-05
16
2020-09-05
10
FURORA (81)
2020-09-05
11
2020-09-05
6
Wróblewska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
ZARCO N (62)
2020-09-06
10
2020-09-06
Zawadzka Martyna
Stajnia Argo
KAC?R (134)
2020-09-06
2020-09-06
Zelek Julia
Angel's horses body & soul
2020-09-06
2020-09-06
Zgrabka Michał
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2020-09-05
14
2020-09-05
2020-09-05
28
2020-09-05
9
Zieliński Ignacy
None
FILIP (121)
2020-09-06
Zobel Marcelina
KJ Ranczo Kołata
2020-09-06
2020-09-06

Number of Riders: 111

Number of Horses: 133

The sum of prizes: 5 000.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl