Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Towarzyskie zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody
Poznań - Hipodorm Wola, 1 sierpnia 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 06:09:14
2020-07-30 22:29:30
Michał Remisz INDIA
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 105cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 06:09:11
2020-07-30 22:27:46
Leticja Wallicht INDIA
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 105cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 06:09:07
2020-07-30 22:25:39
Małgorzata Grzybowska JAGODA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 105cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 06:09:04
2020-07-30 21:56:11
Joanna Gabryelska VIPER I
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 20:00:36
2020-07-30 19:58:23
Joachim Włoch LUKAS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 20:00:33
2020-07-30 19:57:35
January Włoch E-COFERTINA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 105cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 19:45:55
2020-07-30 19:33:20
Emilia Kurp QUEEN
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 16:22:02
2020-07-30 16:15:48
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 15:02:32
2020-07-30 14:59:19
Urszula Kołaczek TANGO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 15:02:28
2020-07-30 14:14:49
Cécille Stobińska NARYŚ
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 12:46:25
2020-07-30 12:44:02
Marcelina Matusz HINGIS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 11:59:59
2020-07-30 11:59:01
Adam Grygiel PAXTON II
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 11:41:10
2020-07-30 11:40:25
Izabela Winter BATIS
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 05:57:01
2020-07-29 23:11:35
Zosia Kołodziej FIRST FIGHTER M.Z
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 05:56:55
2020-07-29 23:09:48
Patrycja Nowak BAJKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 05:56:38
2020-07-29 22:12:18
Lidia Winkler ARIAN
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 105cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 05:56:31
2020-07-29 21:52:20
Bartosz Matuszewski BALTIC DANCER
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 20:23:02
2020-07-29 20:18:58
Patryk Lembicz PLEJADA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 105cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 20:22:58
2020-07-29 20:18:30
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 105cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 18:26:50
2020-07-29 18:25:43
Maja Skowronek NORKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 18:23:56
2020-07-29 18:22:26
Zofia Dendek PRIMA WALERINA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 18:23:53
2020-07-29 18:22:04
Barbara Borys MESSI
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 18:01:27
2020-07-29 17:51:40
Klaudia Schubert BALATON
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 18:01:20
2020-07-29 17:49:23
Alicja Piotrowska IZA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 17:41:00
2020-07-29 17:26:24
Oliwia Recław BAJKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 17:40:56
2020-07-29 17:26:19
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 105cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 17:40:50
2020-07-29 17:25:34
Nadia Kwaśniak IZA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 17:40:43
2020-07-29 17:24:57
Oliwier Kućma NORKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 17:40:37
2020-07-29 17:24:19
Oliwia Recław FIRST FIGHTER M.Z
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 17:09:23
2020-07-29 17:06:14
Natalia Chuda SAMARA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 15:53:21
2020-07-29 15:38:41
Olga Maćkowiak MORRIS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 15:53:19
2020-07-29 15:08:42
Kornelia Drążkiewicz PROXIS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 08:37:31
2020-07-29 08:33:23
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 07:20:13
2020-07-28 23:03:57
Zuzanna Szymkowiak ETNA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
28 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-29 07:20:09
2020-07-28 23:03:27
Zuzanna Koprowska ETNA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 07:20:06
2020-07-28 23:02:57
Magdalena Karcz BADALONA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 07:20:03
2020-07-28 23:02:19
Julia Łączniak BAKARA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 20:55:55
2020-07-28 19:53:54
Julia Ziółkowska SEXMISJA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 20:55:52
2020-07-28 19:53:32
Borys Trojanowicz CAPRICCIO
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 105cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 20:55:48
2020-07-28 19:53:00
Aleksandra Trojanowicz CARELL
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 20:55:45
2020-07-28 19:52:35
Zuzanna Trojanowicz RUM
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 16:46:33
2020-07-28 15:29:54
Natalia Rumin SOFIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 12:29:09
2020-07-28 11:54:00
Julia Walorczyk WICHEREK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 12:29:11
2020-07-28 11:53:41
Maria Walorczyk WICHEREK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 09:21:06
2020-07-28 09:11:26
Ada Leszczyńska AMAZONKA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 07:25:51
2020-07-27 13:31:20
Maja Kołodziejska SEGAAL
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 07:25:50
2020-07-27 11:38:52
Debora Figiel EMARYN
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 07:25:48
2020-07-27 10:25:54
Weronika Król WITTARA HORSE CONCURE
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 17:13:47
2020-07-26 15:50:51
Natalia Stelmaszak PROGNOSTYK
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 105cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 14:32:30
2020-07-26 14:18:22
Karolina Ziętkiewicz LUKA VAN VISSERIJ
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 14:32:38
2020-07-24 22:48:11
Patryk Rucinski CARLOS BAJOU B
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 105cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 14:32:40
2020-07-24 14:05:05
Zuzanna Tuliszkiewicz MIRABLES
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 10:06:38
2020-07-23 12:17:14
Helena Brzezińska PANCHO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:10:27
2020-07-23 10:49:00
Maja Różańska HERA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:32:29
2020-07-21 21:14:12
Inga Kosmowska ARMIA
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:32:28
2020-07-21 21:13:49
Inga Kosmowska R-FOOD-ARTO A-Z
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:44:10
2020-07-21 11:04:02
Agnieszka Derebecka MORGAN-P
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:44:09
2020-07-21 10:50:47
Maciej Piasecki TOLEDO
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 105cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 12:25:14
2020-07-18 11:08:33
Jagoda Perlicjan FLIN
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 12:25:17
2020-07-16 22:18:48
Weronika Kapłon MALWINA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód 80cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 12:25:21
2020-07-16 12:28:04
Jagoda Szejner DOLINA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 105cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 19:04:32
2020-07-09 18:43:10
Marek Wojnowski LORD RAMIRO-J
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 100cm)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Borys Barbara Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2003 (J.)
Brak
2. Brzezińska Helena Prywatna Stajnia
2005 (JM.)
33875/18
3. Chuda Natalia bpk
S
brak
4. Dendek Zofia Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
5. Derebecka Agnieszka BPK - WIE
S
Brak
6. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
7. Figiel Debora Brak
2003 (J.)
Brak
8. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
O039091
9. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
10. Grygiel Adam Bpk
S
brak
11. Grzybowska Małgorzata bpk
2001 (MJ.)
brak
12. Kapłon Weronika brak
2003 (J.)
brak
13. Karcz Mgdalena Angel's horses body & soul
1999 (MJ.)
Brak
14. Kołaczek Urszula Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
brak
15. Kołodziej Zosia Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2004 (J.)
brak
16. Kołodziejska Maja KJ Ranczo Pod Brzozami
2001 (MJ.)
None
17. Koprowska Zuzanna Angel's horses body &soul
2008 (JM.)
Brak
18. Kosmowska Inga LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
2005 (JM.)
39114/18
19. Król Weronika Bpk
2002 (J.)
Brak
20. Kućma Oliwier Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2007 (JM.)
Brak
21. Kurp Emilia BPK
2006 (JM.)
.
.
22. Kwaśniak Nadia Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2005 (JM.)
brak
23. Lembicz Patryk St. Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O034796
24. Leszczyńska Ada Klub Jeździecki Raduszyn
2005 (JM.)
O045244
25. Łączniak Julia Angel's horses body & soul
2003 (J.)
Brak
26. Maćkowiak Olga brak
2005 (JM.)
Brak
27. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
S
O035408
28. Matusz Marcelina Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
29. Matuszewski Bartosz Angel's horses body soul
2005 (JM.)
Brak
30. Nowak Patrycja Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2001 (MJ.)
brak
31. Perlicjan Jagoda Brak
2008 (JM.)
O057694
32. Piasecki Maciej LKJ Abaria Iwno
S
O008912
33. Piotrowska Alicja Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
2006 (JM.)
Brak
34. Recław Oliwia Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2004 (J.)
Brak
35. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
36. Różańska Maja Prywatna Stajnia
S
32398/17
37. Rucinski Patryk SJ Pro Eques
S
Brak
38. Rumin Natalia bpk
2004 (J.)
brak
39. Schubert Klaudia Bzk
S
Brak
40. Skowronek Maja Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
2011 (Mł.)
Brak
41. Stelmaszak Natalia Bpk
2000 (MJ.)
O036141
42. Stobińska Cécille Klub Sportowy Kawalkada
2010 (Mł.)
Brak
43. Szejner Jagoda Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O037940
44. Szymkowiak Zuzanna Angel's horses body & soul
2008 (JM.)
Brak
45. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
S
O025981
46. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
47. Trojanowicz Zuzanna A.T. Horses
2005 (JM.)
brak
48. Tuliszkiewicz Zuzanna KJ Rancho Poznań
2006 (JM.)
brak
49. Wallicht Leticja bpk
2005 (JM.)
brak
50. Walorczyk Julia KJ Morena Sieraków-Gałowo
2002 (J.)
O046903
51. Walorczyk Maria KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O058618
52. Winkler Lidia LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy
brak
53. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
54. Włoch January bpk
2006 (JM.)
O057717
55. Włoch Joachim bpk
2007 (JM.)
O057718
56. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
57. Ziętkiewicz Karolina niezrzeszony
2006 (JM.)
brak
58. Ziółkowska Julia A.T. Horses
2009 (Mł.)
brak
59. Zobel Marcelina KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O046688
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

20

AMAZONKA HAFLINGER POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Hans
M: Arabica
K029162 POL 013 53 01240 07
2.

45

ARIAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Alfa /
brak
3.

10

ARMIA WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Rulon
M: Andora
K018217
4.

28

BADALONA Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz kasztanowata/167 F: Java Gold
M: Barcarola
Brak 276GER002470
5.

38

BAJKA SP POL 2008 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
Brak 616999611616304
6.

27

BAKARA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/165 F: Garon
M: Bakar
Brak 6160076103121
7.

39

BALATON WIELKOPOLSKA POL 2007 Wałach kara F: Rubinstein
M: Barbara
Brak
8.

44

BALTIC DANCER Pełna Krew Angielska POL 801.03.201 wałach gniada/170 F: Boreas Rush
M: Balaleo
BrAk 616POL13008150T
9.

46

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Bima / Toast
K029744 616007610049516
10.

25

CAPRICCIO HOL POL 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004000029568
11.

24

CARELL SP POL 2016 wałach gniada/170 F: I’m Special de Muze
M: Corry 32
Brak 6666666666
12.

14

CARLOS BAJOU B SP POL 2013 Wałach gniada/174 F: Michael Angelo F
M: Carmen / Calypso III
Brak Brak
13.

6

DOLINA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Romeo Des Vaux /
M: Droga /
brak
14.

53

E-COFERTINA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Lorandos
M: Nefertina
KO25445 DE421000583112
15.

18

EMARYN Czysta Krew Arabska POL 2016 wałach siwa/mk:150 F: Vitorio To
M: Emily
Brak 616 pol 16011428A
16.

29

ETNA WLKP POL 1997 Klacz ciemnogniada/165 F: Ismir
M: Elwira
Brak POL 007610013797
17.

34

FIRST FIGHTER M.Z WESTF POL 2010 wałach kasztanowata/170 F: Furst Nymphenburg /
M: Rosenrot /
brak DE441411613210
18.

4

FLIN HUCULSKA POL 2015 Wałach ciemnogniada/kuc:145 F: Progres
M: Ferstina
brak 616 012 64 00652 15
19.

30

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
K020233 528003201110280
20.

11

HERA SP POL 2007 klacz gniada/167 F: -
M: -
- -
21.

48

HINGIS SP POL 2000 klacz ciemnogniada/. F: Marcus
M: Highvellya
. .
22.

57

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
23.

36

IZA SP POL 2010 klacz kara/158 F: Cypr /
M: Amazonka /
brak 616009610050310
24.

56

JAGODA SP POL 2012 Klacz siwa/165 F: Corrado Boy /
M: Jedyna /
brak 616009610088512
25.

42

KALINKA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Rapsod /
M: Korweta /
K029896 616009610129612
26.

37

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed / Nirkan
M: Kastra / Karkas
K026214 POL007610114606
27.

3

LORD RAMIRO-J SP POL 2015 wałach ciemnogniada/176 F: Ramirado /
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028375 616009610080315
28.

13

LUKA VAN VISSERIJ KUC WALIJSKI NED 2008 klacz kasztanowata/kuc:130 F: Carmana's Edel Boy
M: Woldberg,s Mozart
brak 528017000800665
29.

54

LUKAS SP POL 2004 Wałach tarantowata/mk:157 F: nn
M: nn
brak POL 999611356904
30.

5

MALWINA WIELKOPOLAK POL 2015 klacz gniada/162 F: Kalmet
M: Mika
09012019 616007610152415
31.

40

MESSI WLKP POL 2007 wałach gniada/175 F: Contendus /
M: Miss / Nitager
K021082 POL007610177007
32.

15

MIRABLES KUC WALIJSKI POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610324009
33.

8

MORGAN-P SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Corleone Z
M: Malezja
Brak
34.

32

MORRIS NN POL 2011 Wałach gniada/kuc:130 cm F: NN
M: NN
Brak NN
35.

49

NARYŚ KONIK POLSKI POL 1999 wałach myszata/kuc:140 F: Druk
M: Nitka
Brak Pol011510013899
36.

35

NORKA SP POL 16.04.2008 klacz siwa/166 F: Krater
M: Nastazja
Brak 616009640090108
37.

12

PANCHO SP POL 2013 wałach gniada/165 F: -
M: Palmira
- -
38.

47

PAXTON II WESTF GER 2002 Wałach ciemnogniada/174 F: Potsdam / Polydor
M: Piccolina / Pontifex
K020104 DE441410795702 GER44894
39.

43

PLEJADA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: nn / nn
M: nn / nn
K029904 616999610213714
40.

41

PRIMA WALERINA KUC POL 2013 klacz kara/kuc:135 F: Monarcha /
M: Parada /
brak 616013610000513
41.

16

PROGNOSTYK SP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Guffi / Grandeur
M: Progis/ Grand Amour
K027191 616009520051811
42.

31

PROXIS SP POL 2015 Klacz gniada/164 F: Lyjanero /
M: Progis /
brak 616009520030115
43.

52

QUEEN SP POL . klacz gniada/. F: .
M: .
. .
44.

9

R-FOOD-ARTO A-Z KUC WALIJSKI POL 2011 wałach bułana/kuc:129 F: Willow tree twice
M: Rotgers Annelyn
Brak .
45.

23

RUM Deutsche Reit Pony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
46.

33

SAMARA SP POL 2014 klacz kasztanowata/165 F: Farmer / Rovetto
M: Santina / Lavendel
brak -
47.

19

SEGAAL Koń Małopolski POL 2005 Ogier ciemnogniada/mk:153 F: Bonaparte
M: Seria
None 616006610157805
48.

26

SEXMISJA SP POL 2005 klacz siwa/167 F: Corde
M: Sexicola
Brak 009590093105
49.

22

SOFIA SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kalmet
M: Samba
brak 616009610028215
50.

50

TANGO - POL - wałach gniada/168 F: NN
M: NN
brak -
51.

7

TOLEDO SP POL 2009 Wałach gniada/173 F: Placido kwpn
M: Tajemnica xx
K014505 616009610094409
52.

51

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
K027315 616999610226312
53.

55

VIPER I WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/172 F: Felini/Luron
M: Viviena/Oder
brak 616007680019016
54.

21

WICHEREK KN POL 2012 wałach inna/kuc:137 F: Parwus / Mikrus
M: Wichura / Horst
K026363 616011610085912
55.

17

WITTARA HORSE CONCURE WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Liman /
M: Wolta / Tycjan
K015900 POL007530127204
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Borys Barbara
Klub Jeździecki Stajnia Anielin
MESSI (40)
2020-08-01
9
2020-08-01
18
Brzezińska Helena
Prywatna Stajnia
PANCHO (12)
2020-08-01
2020-08-01
Chuda Natalia
bpk
SAMARA (33)
2020-08-01
10
2020-08-01
18
Dendek Zofia
Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2020-08-01
2
2020-08-01
1
Derebecka Agnieszka
BPK - WIE
2020-08-01
2020-08-01
Drążkiewicz Kornelia
LKJ Abaria Iwno
PROXIS (31)
2020-08-01
6
2020-08-01
Figiel Debora
Brak
EMARYN (18)
2020-08-01
2020-08-01
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
VIPER I (55)
2020-08-01
15
2020-08-01
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
2020-08-01
2020-08-01
Grygiel Adam
Bpk
2020-08-01
4
2020-08-01
19
Grzybowska Małgorzata
bpk
JAGODA (56)
2020-08-01
15
2020-08-01
6
Kapłon Weronika
brak
2020-08-01
2020-08-01
Karcz Mgdalena
Angel's horses body & soul
2020-08-01
Kołaczek Urszula
Bez Przynależności Klubowej
TANGO (50)
2020-08-01
2020-08-01
Kołodziej Zosia
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2020-08-01
16
Kołodziejska Maja
KJ Ranczo Pod Brzozami
SEGAAL (19)
2020-08-01
2
2020-08-01
16
Koprowska Zuzanna
Angel's horses body &soul
ETNA (29)
2020-08-01
16
Kosmowska Inga
LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
2020-08-01
13
2020-08-01
1
ARMIA (10)
2020-08-01
2020-08-01
Król Weronika
Bpk
2020-08-01
21
2020-08-01
Kućma Oliwier
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
NORKA (35)
2020-08-01
15
Kurp Emilia
BPK
QUEEN (52)
2020-08-01
12
2020-08-01
17
Kwaśniak Nadia
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
IZA (36)
2020-08-01
14
Lembicz Patryk
St. Kraju Jumping Team
KALINKA (42)
2020-08-01
13
2020-08-01
5
PLEJADA (43)
2020-08-01
1
200
2020-08-01
13
Leszczyńska Ada
Klub Jeździecki Raduszyn
2020-08-01
17
Łączniak Julia
Angel's horses body & soul
BAKARA (27)
2020-08-01
2020-08-01
Maćkowiak Olga
brak
MORRIS (32)
2020-08-01
11
2020-08-01
20
Majorczyk Monika
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
KOBI (37)
2020-08-01
11
2020-08-01
11
Matusz Marcelina
Bez Przynależności Klubowej
HINGIS (48)
2020-08-01
4
2020-08-01
9
Matuszewski Bartosz
Angel's horses body soul
2020-08-01
20
2020-08-01
12
Nowak Patrycja
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
BAJKA (38)
2020-08-01
8
Perlicjan Jagoda
Brak
FLIN (4)
2020-08-01
2020-08-01
Piasecki Maciej
LKJ Abaria Iwno
TOLEDO (7)
2020-08-01
4
2020-08-01
3
150
Piotrowska Alicja
Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
IZA (36)
2020-08-01
10
Recław Oliwia
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2020-08-01
19
BAJKA (38)
2020-08-01
18
Remisz Michał
KJ Brzóska Sport Horses
INDIA (57)
2020-08-01
1
250
Różańska Maja
Prywatna Stajnia
HERA (11)
2020-08-01
14
2020-08-01
Rucinski Patryk
SJ Pro Eques
2020-08-01
5
2020-08-01
8
Rumin Natalia
bpk
SOFIA (22)
2020-08-01
7
2020-08-01
13
Schubert Klaudia
Bzk
BALATON (39)
2020-08-01
1
2020-08-01
6
Skowronek Maja
Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
NORKA (35)
2020-08-01
19
Stelmaszak Natalia
Bpk
2020-08-01
12
2020-08-01
4
Stobińska Cécille
Klub Sportowy Kawalkada
NARYŚ (49)
2020-08-01
2020-08-01
Szejner Jagoda
Budzyński KS Kłos
DOLINA (6)
2020-08-01
3
100
2020-08-01
12
Szymkowiak Zuzanna
Angel's horses body & soul
ETNA (29)
2020-08-01
3
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
CARELL (24)
2020-08-01
11
2020-08-01
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
2020-08-01
2
150
2020-08-01
10
Trojanowicz Zuzanna
A.T. Horses
RUM (23)
2020-08-01
5
2020-08-01
8
Tuliszkiewicz Zuzanna
KJ Rancho Poznań
2020-08-01
4
2020-08-01
17
Wallicht Leticja
bpk
INDIA (57)
2020-08-01
2
200
Walorczyk Julia
KJ Morena Sieraków-Gałowo
2020-08-01
5
Walorczyk Maria
KJ Morena Sieraków-Gałowo
2020-08-01
3
Winkler Lidia
LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy
ARIAN (45)
2020-08-01
9
2020-08-01
7
Winter Izabela
KJ Jeziorki-Osieczna
BATIS (46)
2020-08-01
10
2020-08-01
Włoch January
bpk
2020-08-01
8
2020-08-01
9
Włoch Joachim
bpk
LUKAS (54)
2020-08-01
2020-08-01
Wojnowski Marek
bpk
2020-08-01
14
2020-08-01
Ziętkiewicz Karolina
niezrzeszony
2020-08-01
3
2020-08-01
6
Ziółkowska Julia
A.T. Horses
2020-08-01
2
2020-08-01
7
Zobel Marcelina
KJ Ranczo Kołata
2020-08-01
7
2020-08-01

Number of Riders: 59

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 1 050.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl