Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
149 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 00:33:23
2020-01-16 23:08:07
Olimpia Wolodkowicz HELVETIA MK
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
148 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 00:33:26
2020-01-16 22:43:28
Barbara Wichniarek ARA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
147 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 00:33:30
2020-01-16 22:26:42
Michalina Jach SHREK-JAKKI
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 00:33:33
2020-01-16 22:24:58
Michalina Jach RIWIERA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 00:33:37
2020-01-16 22:02:23
Zuzanna Tuliszkiewicz MIRABLES
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 00:33:40
2020-01-16 20:43:15
Zofia Wizła NEKTON PLUS
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 00:33:43
2020-01-16 20:32:52
Joachim Włoch SID
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
142 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 20:29:01
2020-01-16 20:26:54
January Włoch BOROMIR
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
141 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 20:08:55
2020-01-16 20:04:27
Barbara Kurek EUPHORIA
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 19:45:21
2020-01-16 19:39:38
Natalia Hoffmann W'ROKSANA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 19:35:58
2020-01-16 19:34:11
Marek Mączyński SARA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 19:36:01
2020-01-16 19:19:54
Weronika Siwińska LA CONTINA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 19:09:07
2020-01-16 18:57:02
Michalina Szczepaniak TROSKA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 17:57:39
2020-01-16 16:38:31
Julia Moroz SAHARA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 17:57:43
2020-01-16 15:01:16
Zofia Ćwik PAULA 527
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 17:57:45
2020-01-16 14:59:48
Iga Ciszewska STAYERHOF'S RUFINA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 10:37:17
2020-01-16 10:33:30
Karolina Galant AFERA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 10:03:24
2020-01-16 09:47:34
Magdalena Kowalska SOJUSZNIK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 08:08:00
2020-01-16 08:03:27
Karina Bieńkowska KALOE
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 07:46:09
2020-01-16 07:33:41
Natalia Sydow COLUCCI
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
129 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 07:26:01
2020-01-15 23:07:59
Ewa Jarczyńska CZEREDA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 07:26:04
2020-01-15 21:15:41
Aleksandra Ziała BAZYLIA
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 20:53:42
2020-01-15 20:53:09
Grzegorz Schubert KORTEZ
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
126 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 20:53:38
2020-01-15 20:51:39
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 2x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
125 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 20:53:35
2020-01-15 20:50:58
Marianna Kultys PASJONATA AMIGO
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 20:53:32
2020-01-15 20:50:01
Maja Szczepańska MEGI
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 08:12:57
2020-01-15 20:49:29
Julia Ganowska TIFFANY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 20:53:25
2020-01-15 20:49:03
Julia Ganowska NANDINA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 20:12:24
2020-01-15 20:10:33
Marianna Posadzy DYM
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 19:58:44
2020-01-15 19:56:38
Natalia Siwiec BEL DIOR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 19:59:11
2020-01-15 19:56:04
Olga Maćkowiak MORRIS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 19:59:06
2020-01-15 19:55:31
Kaja Kasprowicz FUNT
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 19:59:01
2020-01-15 19:54:10
Charlie Meijer GENERAŁ
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 19:49:02
2020-01-15 19:43:43
Kalina Szajbe DUNAJ
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 19:49:07
2020-01-15 19:42:53
Agata Degórska DUMKA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 18:25:45
2020-01-15 18:15:21
Paula Kosiba BELLA LA LUNA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
113 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 18:25:53
2020-01-15 18:08:46
Maja Życka HOSTEL
  • 2x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
112 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 17:44:49
2020-01-15 17:02:32
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 17:44:52
2020-01-15 17:02:10
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 17:44:55
2020-01-15 14:19:47
Berenika Biela HALNY
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 11:43:40
2020-01-15 11:41:50
Michał Klatkiewicz GREEN DAY
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
108 ENTRY PRE-APPROVED 2020-01-15 10:21:29
2020-01-15 09:03:52
Patrycja Senger PECTUS
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 10:21:32
2020-01-14 22:44:50
Piotr Guźniczak DALIO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 10:21:35
2020-01-14 22:43:32
Verena Vitullo MIRACLE NF
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 10:21:38
2020-01-14 22:21:14
Karolina Kasperczak TORNADO
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 20:05:05
2020-01-14 20:03:09
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
103 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 19:41:26
2020-01-14 18:52:36
Natalia Chuda DR.DOOLITTLE 32
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 17:45:01
2020-01-14 17:51:15
Julia Ciołek INDI
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 17:40:31
2020-01-14 17:37:45
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 16:32:07
2020-01-14 16:10:50
Zuzanna Wesoły NOKIA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 16:32:10
2020-01-14 16:09:51
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 16:09:14
2020-01-14 16:08:56
Julia Bohdan GARCIA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 16:09:21
2020-01-14 16:08:13
Melania Berdyszak DA VINCI
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 15:35:54
2020-01-14 15:04:33
Marcin Łączny ELEKTRA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
95 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 15:35:57
2020-01-14 15:04:05
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 16:54:44
2020-01-14 15:03:19
Marta Nowakowska GAJA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 12:54:25
2020-01-14 12:47:11
Karolina Duszkiewicz ROBIR BOY
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 12:54:28
2020-01-14 12:36:18
Antonina Zdanowicz U-2
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 12:54:30
2020-01-14 12:34:04
Natalia Cegielska FIOŁEK
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 12:54:33
2020-01-14 12:33:26
Malwina Duk PUSHEEN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 10:59:36
2020-01-14 10:34:13
Patryk Rucinski CARLOS BAJOU B
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
88 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 10:01:38
2020-01-14 09:50:11
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
87 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 09:16:04
2020-01-14 09:04:21
Karina Pankowska ORABELLA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 09:16:05
2020-01-14 08:27:28
Henryk Ziółek BLANKA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 06:58:24
2020-01-13 23:28:22
Radosław Kierznowski CAJERO
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 06:58:20
2020-01-13 22:32:03
Piotr Kuczyński G-CASALLA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 06:58:19
2020-01-13 22:15:40
Laura Gaborek TABACZEK
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 06:58:06
2020-01-13 22:07:18
Laura Gaborek MIGOTKA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 18:13:09
2020-01-13 18:01:44
Łukasz Brzóska HYPNOSE BELLA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
80 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 17:07:43
2020-01-13 16:51:00
Patrycja Czaplewska CZUMIN
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
79 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 16:24:05
2020-01-13 15:56:14
Jagoda Bukczyńska P-LUSI
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 16:24:08
2020-01-13 15:55:40
Anna-Maria Kluza PRADA
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 11:40:44
2020-01-13 11:38:06
Katarzyna Łakomy WATER QUEEN MK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 11:40:46
2020-01-13 10:40:17
Alicja Kaczmarczyk ZAMBIA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
75 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 07:03:27
2020-01-12 22:15:07
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
74 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 07:03:28
2020-01-12 22:14:44
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
73 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 07:03:29
2020-01-12 21:46:40
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 20:21:17
2020-01-12 20:06:05
Agata Zdrojewska WIVIAN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 20:21:20
2020-01-12 19:46:22
Agnieszka Dominiak ARTEMIS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 20:21:23
2020-01-12 19:45:48
Julia Micek HARMONIA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 20:21:26
2020-01-12 19:45:07
Antoni Przybylski IMPERATOR
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 19:24:35
2020-01-12 19:20:32
Nicole Paschke DUETTE B
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
67 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 18:09:19
2020-01-12 17:52:09
Michał Pol SEPTEMBER HIT
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 18:09:21
2020-01-12 17:50:59
Jowita Wawrzeńczyk SYMFONIA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 17:47:38
2020-01-12 17:45:00
Maria Woźnicka LEON
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 17:37:37
2020-01-12 16:23:17
Katarzyna Czajkowska SAMARA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 17:37:41
2020-01-11 21:08:58
Małgorzata Kuś CORIDA O
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
62 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 20:53:14
2020-01-11 20:45:07
Matylda Zabrzewska LADY
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 20:07:02
2020-01-11 18:26:52
Halszka Krupińska ANTONY HOPKINS
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 20:07:04
2020-01-11 17:45:58
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 20:07:07
2020-01-11 17:45:43
Nikola Panarowicz ANAPON BLACK BEAUTY
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 19:09:10
2020-01-11 16:25:51
Martyna Zaremba ARMANI RJT
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 13:24:17
2020-01-10 23:14:23
Karol Lityński PERŁA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 13:24:21
2020-01-10 19:10:48
Marta Kunaj PIPI
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 13:24:23
2020-01-10 15:23:58
Amanda Spychała REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 07:27:37
2020-01-09 20:42:49
Zuzanna Henklewska JASAWA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 20:40:10
2020-01-09 20:21:53
Zofia Michalska LYCEDSTUD CEINDRYCH
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 20:40:13
2020-01-09 20:13:41
Zofia Wierucka ROZBÓJNIK
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 20:40:16
2020-01-09 20:13:09
Zofia Wierucka CYKOR
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 20:40:18
2020-01-09 15:48:26
Eliza Jakubowska IBERADO N
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 20:40:20
2020-01-09 15:47:32
Bartosz Sarnowski LA’LIBERTINA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 20:40:22
2020-01-09 14:21:40
Weronika Potocka DUKAT
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 11:50:08
2020-01-08 10:27:16
Filip Wysoczański SALMIN
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
46 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 17:45:06
2020-01-08 02:28:15
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 06:58:03
2020-01-08 02:26:29
Nina Wysoczańska ARES
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 06:58:06
2020-01-08 02:18:28
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 06:58:08
2020-01-07 21:05:54
Inga Kosmowska ARMIA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 06:58:10
2020-01-07 20:52:15
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 06:58:14
2020-01-07 20:07:17
Jagoda Majorczyk CZORT
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 06:58:15
2020-01-07 20:06:42
Patrycja Obst ELEKTRA O
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 06:58:16
2020-01-07 20:06:25
Nikola Majorczyk CZORT
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 17:50:02
2020-01-07 15:40:25
Oliwia Frankowska RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 17:50:10
2020-01-07 15:34:40
Aleksandra Helwich RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 17:50:15
2020-01-07 15:34:21
Oliwia Dreger RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 17:51:34
2020-01-07 15:33:30
Natalia Dzudzewicz OLIMPIA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 17:51:39
2020-01-07 15:33:15
Amelia Salbach OLIMPIA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 17:51:44
2020-01-07 15:32:58
Marika Roszak OLIMPIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 17:51:49
2020-01-07 15:32:39
Aleksandra Dubiał GLOSA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 17:51:54
2020-01-07 15:32:14
Zofia Dubiał GLOSA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 17:51:59
2020-01-07 15:31:57
Bogdan Przybyła GLOSA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 17:52:22
2020-01-07 15:31:33
Martyna Skotarczak DESPERADO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 17:52:18
2020-01-07 15:31:02
Wiktoria Piątkowska DESPERADO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 17:52:14
2020-01-07 15:30:18
Michalina Bonk DESPERADO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 09:08:21
2020-01-07 08:35:15
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 09:08:22
2020-01-07 08:34:33
Nel Skotarczak BARKAROLA
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 15:56:12
2020-01-06 15:16:07
Viktoria Żurek PUMA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 15:56:14
2020-01-06 15:15:45
Mariertta Pinczak PRESTON
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 15:56:18
2020-01-06 15:15:25
Radosław Herezo FILIPENDULA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 12:54:36
2020-01-05 22:13:44
Barbara Dachtera DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 15:56:26
2020-01-05 20:01:03
Weronika Banaszak WERSSI
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 09:58:57
2020-01-04 21:42:49
Wiktoria Skrzypkowiak ALUSITA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
18 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 09:59:00
2020-01-03 18:34:49
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 09:59:02
2020-01-03 18:29:08
Filip Kapała CHILI
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
16 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 09:59:05
2020-01-03 18:28:47
Filip Kapała AYLA
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
15 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 09:59:10
2020-01-03 18:19:55
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 09:59:13
2020-01-03 15:39:33
Katarzyna Kubacka ROM
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 13:29:04
2020-01-02 20:00:50
Julia Brand NOSAL
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
12 ENTRY ACCEPTED 2020-01-01 08:36:06
2019-12-31 16:57:48
Małgorzata Grzybowska JAGODA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
11 ENTRY ACCEPTED 2020-01-01 08:36:10
2019-12-31 16:56:20
Michał Remisz INDIA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
10 ENTRY ACCEPTED 2020-01-01 08:36:13
2019-12-29 18:29:56
Marcelina Jackowiak FABIA
  • 2x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
9 ENTRY ACCEPTED 2020-01-01 08:36:15
2019-12-29 18:29:13
Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET
  • 2x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
8 ENTRY ACCEPTED 2020-01-01 08:36:18
2019-12-29 18:27:58
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 65cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2020-01-01 08:36:20
2019-12-26 21:01:08
Nicole Młynarz VELVET
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 10:39:08
2019-12-26 10:06:54
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
5 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 08:43:37
2019-12-22 21:24:55
Stanisław Opielewicz WERBUS-K
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
4 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 08:43:38
2019-12-22 21:23:54
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
3 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 08:43:39
2019-12-22 21:22:49
Marta Pawlik MELISSE
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-12-22 07:55:40
2019-12-22 00:35:54
Magdalena Świstel SUMMER CRUISE II
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
1 ENTRY ACCEPTED 2019-12-22 07:55:44
2019-12-21 07:58:49
Anita Urbańczyk HAGRID
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 70cm)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Arndt Gabriela
2. Arndt Gabrysia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2008 (JM.)
Brak
3. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
brak
4. Berdyszak Melania KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O055555
5. Biela Berenika KJ CH Jaszkowo
2008 (JM.)
O049200
6. Bieńkowska Karina JKS Robir Chwalęcice
2005 (JM.)
brak
7. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
8. Bonk Michalina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
brak
9. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
10. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (JM.)
brak
11. Cegielska Natalia JKS Robir Chwalęcice
2006 (JM.)
O054305
12. Chuda Natalia B.P.K.
S
Brak
13. Ciołek Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (J.)
brak
14. Ciszewska Iga Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2009 (Mł.)
BRAK
15. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
16. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
S
O021507
17. Dachtera Barbara Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2003 (J.)
brak
18. Degórska Agata Stajnia Zamysłowo
2002 (J.)
brak
19. Dominiak Agnieszka Cwał Zakrzewo
S
brak
20. Dreger Oliwia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
21. Dubiał Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
Brak
22. Dubiał Zofia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
23. Duk Malwina Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2004 (J.)
O055225
24. Duszkiewicz Karolina Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2004 (J.)
O046704
25. Dzudzewicz Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
26. Frankowska Oliwia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
27. Gaborek Laura Profil Piła
S
O007932
28. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
29. Galant Karolina Stajnia Zamysłowo
2006 (JM.)
brak
30. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
31. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (JM.)
O041435
32. Grzybowska Małgorzata bpk
2001 (MJ.)
brak
33. Guźniczak Piotr Stowarzyszenie Rodan Club
2005 (JM.)
brak
34. Helwich Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
35. Henklewska Zuzanna Hubertus Lusowo
2003 (J.)
none
36. Herezo Radosław Stajnia Krosno
2009 (Mł.)
brak
37. Hoffmann Natalia Stajnia Mączyńskich
2005 (JM.)
O043247
38. Jach Michalina KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
brak
39. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
40. Jakubowska Eliza Stajnia J. Czyż Luboń
2005 (JM.)
brak
41. Jarczyńska Ewa JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O035136
42. Kaczmarczyk Alicja bpk
2003 (J.)
O038353
43. Kamieniarz Ewa Bez Przynależności Klubowej
S
0053663
44. Kapała Filip St. KS Jumping Events Poznań
S
O027683
45. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
2000 (MJ.)
brak
46. Kasprowicz Kaja Rancho Poznań
2007 (JM.)
brak
47. Kempa Aleksandra St. KJ Stajnia ADAMU
2010 (Mł.)
O056058
48. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
49. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (Mł.)
O055818
50. Klatkiewicz Michał LKS Sokół SJ Kunowo
S
O028234
51. Kluza Anna-Maria KS Grand Horse
S
brak
52. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
53. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
54. Kosiba Paula JKS Fer Więckowice
2002 (J.)
O037719
55. Kosmowska Inga LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
2005 (JM.)
39114/18
56. Kowalska Magdalena bpk
2003 (J.)
O050148
57. Krupińska Halszka KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
brak
58. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O038365
59. Kubacka Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O035393
60. Kultys Marianna KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
O052837
61. Kunaj Marta Pony Jumping Team
2007 (JM.)
Brak
62. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (MJ.)
O034510
63. Kuś Małgorzata JKS Dako-Galant SKIBNO
2003 (J.)
O033769
64. Lityński Karol Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
S
Brak
65. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
66. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
67. Maćkowiak Olga KJ Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
68. Mączyński Marek Stajnia Mączyńskich
S
brak
69. Majorczyk Jagoda Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
70. Majorczyk Nikola Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
brak
71. Meijer Charlie KJ Rancho Poznań
2003 (J.)
brak
72. Micek Julia Cwał Zakrzewo
2004 (J.)
brak
73. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
74. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
75. Moroz Julia Klub Jeździecki Rancho Poznań
2004 (J.)
brak
76. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia ADAMUS
S
O037384
77. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
78. Nowakowska Marta KJ Wiecanowo
2005 (JM.)
brak
79. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
80. Opielewicz Stanisław LKS Cwał Poznań
2004 (J.)
O038527
81. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
82. Pankowska Karina Brak
2002 (J.)
O054831
83. Paschke Nicole KJ Michałówka
2000 (MJ.)
brak
84. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O043616
85. Pawlik Marta LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
O056044
86. Piątkowska Wiktoria Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
87. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
88. Pinczak Mariertta Stajnia Krosno
2007 (JM.)
brak
89. Pol Michał KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
2019 (Mł.)
O025816
90. Posadzy Marianna Stajnia Zamysłowo
2004 (J.)
brak
91. Potocka Weronika BPK
2008 (JM.)
brak
92. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
93. Przybylski Antoni Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
94. Przybyła Bogdan Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
Brak
95. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
96. Roszak Marika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
Brak
97. Rucinski Patryk SJ Pro Eques
S
Brak
98. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
Brak
99. Sarnowski Bartosz Stajnia J.Czyż Luboń
2005 (JM.)
brak
100. Schubert Grzegorz bpk
S
brak
101. Senger Patrycja Klub Jeździecki Wiecanowo
2005 (JM.)
brak
102. Siwiec Natalia Klub Jeździecki Rancho Poznań
S
brak
103. Siwińska Weronika bpk
S
O024870
104. Skotarczak Martyna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
105. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
106. Skrzypkowiak Wiktoria KJ Brzóska Sport Horses
2001 (MJ.)
O043645
107. Spychała Amanda Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2005 (JM.)
brak
108. Stawińska Amelia KJ Brzóska Sport Horses
2002 (J.)
O038260
109. Świstel Magdalena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O031374
110. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
111. Szajbe Kalina Stajnia Zamysłowo
2004 (J.)
brak
112. Szczepaniak Michalina BPK
2005 (JM.)
Brak
113. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052847
114. Tuliszkiewicz Zuzanna Klub Jeździecki Rancho Poznań
2006 (JM.)
brak
115. Urbańczyk Anita KJ Podkowa Gruszczyn
S
brak
116. Vitullo Verena KJ Stajnia z Kopytem
2000 (MJ.)
O034193
117. Wawrzeńczyk Jowita KJ Jeziorki-Osieczna
2004 (J.)
brak
118. Wesoły Zuzanna Klub Jeździecki Liljówka
2008 (JM.)
brak
119. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (J.)
O044554
120. Wierucka Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
brak
121. Wizła Zofia Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2008 (JM.)
brak
122. Włoch January bpk
2006 (JM.)
brak
123. Włoch Joachim bpk
2007 (JM.)
brak
124. Wolodkowicz Olimpia Bpk
1999 (MJ.)
Brak
125. Woźnicka Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
brak
126. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
127. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
128. Zabrzewska Matylda KJ Stajnia z Kopytem
2006 (JM.)
Brak
129. Zaremba Martyna bpk
2006 (JM.)
brak
130. Zdanowicz Antonina Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2009 (Mł.)
Brak
131. Zdrojewska Agata Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
132. Ziała Aleksandra BPK
2006 (JM.)
Brak
133. Ziółek Henryk Cwał Zakrzewo
S
O025757
134. Żurek Viktoria Stajnia Krosno
2007 (JM.)
brak
135. Życka Maja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040744
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

132

AFERA Huculska POL 2005 Klacz srokata/kuc:135 F: Smyk
M: Angora
Brak POL012 64 00608 05
2.

149

ALIKA Kuc Feliński POL 2006 Klacz gniada/kuc:138 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
3.

26

ALUSITA SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Carolus I
M: Argentyna
K025337 616009610106414
4.

62

ANAPON BLACK BEAUTY Welsh Cob POL 2015 Klacz kara/kuc:139 F: Sydenham George
M: Coednewydd Madonna
brak 826046020174914
5.

60

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
K006417 DE435350274200
6.

141

ARA SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
K018209 616009610159410
7.

43

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
8.

8

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
K025140 S33720041000172
9.

45

ARMIA WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Rulon
M: Andora
Brak
10.

70

ARTEMIS WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Tjungske
M: Artemiza
Brak Brak
11.

29

AYLA HAN GER 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: A Conto As / Adlantus As
M: Jenny B / Jet Stream
K028538 DE431316634906
12.

37

BARKAROLA KUC POL 1997 Klacz gniada/kuc:131 F: Nandy Man / Navajo
M: Balerina / Farah- Kajus
K003643 616013670007397
13.

128

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy /
M: Babet /
brak 616013640053209
14.

116

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet /
M: Daria /
brak
15.

112

BELLA LA LUNA SP POL 2011 Klacz gniada F: Grosso / Contendro I
M: Bella II / Orkisz
K019523 616009680023811
16.

109

BENJA LUNA DRP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
K022352 DE422220086308
17.

87

BLANKA SP POL 2015 Klacz srokata/150 F: Konkret 2 /
M: Bogusia /
brak -
18.

100

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
K028199 616013640055209
19.

140

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: Rekrut / Rash
M: Basia / Basis
K016782 POL009610222907
20.

18

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
21.

73

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB/ Boy De La Barre II
M: Bonita/ Campari M
K021979 616007600242711
22.

85

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K009557 616999611504104
23.

89

CARLOS BAJOU B SP POL 2013 Wałach gniada/174 F: Michael Angelo F
M: Carmen / Calypso III
Brak Brak
24.

28

CHILI WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata/- F: Ramet / Lombardo / Quidam De Revel
M: Charyzma / Czerski I
K024889 616007610080910
25.

22

COAST PLAYER SEGURET Kuc Conemara FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
K026676 250001 12153371N
26.

129

COLUCCI Słoweński Gorącokrwisty SLO 2007 Wałach gniada/164 F: Condor /
M: Salvagge /
brak 703001082150407
27.

64

CORIDA O SP POL 2014 Klacz gniada/156 F: Cary / Landor
M: Cela / Faust
K028497 616009610080814
28.

52

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
K020057 POL013600071409
29.

127

CZEREDA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Czarwonik / Freedom's Choice
M: Czesna / Elmero
K027679 616009610114711
30.

47

CZORT KUC POL 2003 Wałach siwa/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
31.

80

CZUMIN SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Literat / Czandor
M: Czumiza / Lesotho
K026860 616009681003114
32.

46

D-KROPKA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz /
M: Didel /
brak 616013680114509
33.

97

DA VINCI HAN POL 2005 Wałach kara/167 F: Don Crusador/
M: Walzerfee/
K017991
34.

104

DALIO MŁP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
35.

3

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz gniada/172 cm F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
brak 616009670098111
36.

147

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa/168 F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
K017356 POL007600111504
37.

41

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
brak DE 431310147610
38.

101

DR.DOOLITTLE 32 HAN. GER 0000 Wałach gniada/173 F: Drosselklang II / Don Carlos
M: C.Baronesse / Cordial Medoc
K013870 DE431317011902
39.

68

DUETTE B KWPN POL 2008 Klacz gniada/163 F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
K020618 528003000806859
40.

55

DUKAT Kuc Walijski POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:124 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Dafina
brak POL 616013610086510
41.

115

DUMKA Koń Mały POL 2005 Klacz kasztanowata/mk:152 F: Oskariusz /
M: Duszka /
brak POL013610063705
42.

114

DUNAJ Mały Koń POL 2010 Wałach bułana/mk:156 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610137810
43.

120

DYM Koń Mały POL 2009 Wałach skarogniada/mk:150 F: Ogień /
M: Duszka /
brak 616999610174709
44.

94

ELEKTRA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Pigmalion /
M: Elegia /
brak 616007520039311
45.

48

ELEKTRA O SP POL 2015 Klacz gniada/175 F: Numerus / Numero Uno
M: Enigma / Vandamme
K027896 616007610017615
46.

23

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:138 F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
K012795 POL013680042705
47.

1

EUPHORIA SP POL 2012 Klacz siwa/160 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
48.

21

FABIA MEKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
K022536 DE427270656109
49.

34

FILIPENDULA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/159 F: Faust Z
M: Facelia
BRAK 616009610235509
50.

92

FIOŁEK KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Kabaret/
M: Finka/
K022338 616013640106808
51.

36

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
K009870
52.

118

FUNT WLKP POL 2002 Wałach siwa/168 F: CONTANDER SON
M: FALANGA
brak 0610742900402
53.

11

GAJA SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Fred / Colorado
M: Greta / Mikan
K028332 616009520023709
54.

96

GARCIA Haflinger AUT 2007 Klacz izabelowata/kuc:. F: Baumeister /
M: Gismo /
brak .
55.

117

GENERAŁ SP POL 2010 Wałach tarantowata F: Diament /
M: Genua /
brak
56.

40

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
brak
57.

44

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
58.

107

GREEN DAY DSP GER 2015 Wałach gniada/176 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
59.

14

HAGRID SP POL 2012 Wałach gniada/173 F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Hega I /
brak 616009610010912
60.

110

HALNY Kuc Walijski POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
K021205 616013610071212
61.

71

HARMONIA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Indeks /
M: Horsa /
brak -
62.

10

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
K024072 616009600246913
63.

113

HOSTEL SP POL 2008 Wałach gniada/162 F: Viscount / Pythagoras
M: Hostella / Czad
K014667 POL009640017108
64.

53

IBERADO N KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:132 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
65.

72

IMPERATOR WLKP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Orient
M: Impreza
brak
66.

12

INDI SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Heban /
M: Indonezja /
brak -
67.

20

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
68.

19

JAGODA SP POL 2012 Klacz siwa/165 F: Corrado Boy /
M: Jedyna /
brak 616009610088512
69.

56

JASAWA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada/160 F: Porfir
M: Jarana
brak
70.

16

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
71.

130

KALOE SP POL 2001 Klacz siwa/- F: Spartakus /
M: Korsyka /
brak -
72.

6

KNOCKMA MARIO Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
K024795 372004100015899
73.

126

KORTEZ WLKP POL 2012 Wałach gniada/164 F: Bolshoi /
M: Kolonia /
brak
74.

148

Kwarta K F:
M:
75.

138

LA CONTINA AES POL 2014 Klacz ciemnogniada/161 F: Contender Son / Contender
M: Landmina /
brak
76.

54

LA’LIBERTINA Westfalska POL 2002 Klacz gniada/175 F: -
M: -
brak -
77.

9

LADY Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Grand Master
M: L'amour
Brak -
78.

88

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
K026561 616009610177414
79.

30

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas- Star / Laptop
M: Grandacha M D M / Graf Grannus
K011371 DE431316701205
80.

65

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
81.

50

LYCEDSTUD CEINDRYCH Kuc Walijski POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Ysselviliedts Kyan /
M: Moeltryfan Socks /
brak -
82.

61

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
K023967 616013610107713
83.

123

MEGI KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: Nando Super / Nando
M: Melodia /
brak
84.

17

MELISSE Haflinger POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:144 F: Nando von der Aschenburg
M: Moni
K028711 brak
85.

82

MIGOTKA KUC POL 2015 Klacz kasztanowata/kuc:139 cm F: Dasti Man
M: Mona
Brak 616013640042915
86.

144

MIRABLES Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: nn
M: nn
brak 616999610324009
87.

105

MIRACLE NF KWPN POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Marino / Zeoliet
M: Messalina / Magnes
K024750 616007610085511
88.

119

MORRIS KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
89.

108

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
90.

145

NEKTON PLUS Reńska POL 2005 Wałach kasztanowata/168 F: Now Or Never M
M: Amona
K015169 DE443438505005
91.

95

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
92.

98

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
K011176 POL990000001136
93.

25

NOSAL WLKO POL 2014 Wałach kara/165 F: ELOQUENT/SAINT CLOUD
M: Niwa / Barok
brak -
94.

39

OLIMPIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz kasztanowata/165 F: Barros
M: Oliwia
Brak 616 009 61 01145 15
95.

75

ONTARIO Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/158 F: Nieznany
M: Nieznana
KRWZJ/208/19 616999600303113
96.

86

ORABELLA WLKP POL 2014 Klacz srokata/mk:156 F: Etos / Eger
M: Orawa / Skaner-A
K027585 616007610018814
97.

78

P-LUSI SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
98.

124

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
99.

134

PAULA 527 Westfalska POL 2008 Klacz siwa/168 F: Premieur AS
M: Cxx
Brak Brak
100.

103

PECTUS KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Kalipso
M: Prima W
brak
101.

57

PERŁA WLKP POL 2010 Klacz gniada/160 F: .
M: .
Brak .
102.

58

PIPI KUC POL 2008 Klacz tarantowata/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
103.

125

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
K024435 616013610029110
104.

79

PRADA WLKP POL 2009 Klacz gniada/. F: Leonardo /
M: Priscala /
brak .
105.

33

PRESTON KOŃ POL 2008 Wałach ciemnogniada/157 F: Dagestan
M: Puma
BRAK POL 009610235108
106.

32

PUMA NN POL nn Klacz gniada/160 F: Harvest
M: Parana
BRAK nn
107.

93

PUSHEEN Typ Szlachetny POL 2006 Wałach gniada/165 F: NN
M: NN
Brak 616999680096606
108.

74

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: QUANTUM/ QUIDAM DE REVEL
M: BARONESS VIII/ REICHSGRAF
K022915 DE421000022103
109.

38

RAGGIO DI SPERANZA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Cytolog
M: Reakcja
brak
110.

59

REBELS STARGIRL ROSALIE Hackney POL 2011 Klacz gniada/kuc:135 F: -
M: -
brak -
111.

102

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
112.

143

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Fikus /
M: nn / nn
brak
113.

90

ROBIR BOY Wielkopolska POL 2014 Wałach srokata/167 F: Czuwaj
M: Randia
brak 616007681012214
114.

31

ROM WLKP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Adiutant /
M: Romina /
brak -
115.

51

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 Wałach siwa/127 F: nn / nn
M: nn / nn
K025588 616999681034114
116.

133

SAHARA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Drako /
M: Sawanna /
brak
117.

49

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada/mk:158 F: Masini /
M: Segasta / Special Power
K022490 616POL1200758IT
118.

137

SARA SP POL 2012 Klacz bułana/165 F: nn /nn
M: nn / nn
brak -
119.

66

SEPTEMBER HIT OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Sadomant /
M: Calato /
brak -
120.

142

SHREK-JAKKI KM POL 2007 Wałach siwa/mk:148 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
121.

146

SID SP POL 2007 Wałach siwa/165 F: BAJOU DU ROUET /
M: SPRINGFIELD /
K010966 POL009610046607
122.

131

SOJUSZNIK POL 2013 Wałach ciemnogniada/173 F: Szkrab / Arcus
M: Salzinia / Zagon
K023788 616006540103413
123.

135

STAYERHOF'S RUFINA Kuc Walijski NED 2000 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Wester Aikema's Nando /
M: Delilah /
brak
124.

13

SUMMER CRUISE II Irlandzki Koń Sportowy IRL 1998 Wałach siwa/167 F: Cruising / Sea Crest
M: nn / nn
K018444 826067PHS030074
125.

67

SYMFONIA WLKP POL 2011 Klacz gniada/164 F: La Mistral /
M: / Pawiment
brak -
126.

99

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
K009671 POL999610247005
127.

83

TABACZEK Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 Wałach gniada/kuc:145 cm F: Nando
M: Tabakierka
Brak 616013640077714
128.

106

TORNADO SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Literat /
M: Tiguanadra /
brak 616009680025613
129.

136

TROSKA Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/178 F: Gram
M: Tronika
brak brak
130.

91

U-2 KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616013680085411
131.

24

VELVET SP POL 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Egzotyk
M: Vanessa
brak
132.

139

W'ROKSANA SP POL 2009 Klacz skarogniada/168 F: Lombard/Genius
M: Wenus/Halfi
- - -
133.

76

WATER QUEEN MK SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Marino /
M: Echeveria /
brak -
134.

15

WERBUS-K SP POL 2010 Wałach siwa/168 F: HBC Lake Bid
M: Wega
K016436 616009610029910
135.

35

WERSSI Kuc Walijski POL 2016 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Tijd's Viljt Santiago
M: Warta
brak
136.

69

WIVIAN SP POL 2011 Klacz gniada/163 F: Bolshoi / Favoritas
M: Welonda / Emilion
brak -
137.

77

ZAMBIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/155 F: AZART
M: ZYTA
brak 616009640031111
Rider Club
Competition
Prize
Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
200
300
SUM:
500.00
Kaczmarczyk Alicja bpk
100
SUM:
100.00
Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
150
SUM:
150.00
Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
200
SUM:
200.00
Kultys Marianna KJ Ranczo Kołata
100
SUM:
100.00
Łączny Marcin KJ Wiecanowo
50
SUM:
50.00
Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
50
SUM:
50.00
Stawińska Amelia KJ Brzóska Sport Horses
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arndt Gabriela
Kwarta (148)
2020-01-18
8
Arndt Gabrysia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
ALIKA (149)
2020-01-18
18
2020-01-18
9
Banaszak Weronika
KJ Agro-Handel Śrem
WERSSI (35)
2020-01-18
10
2020-01-18
Berdyszak Melania
KJ Liljówka Stęszewko
2020-01-18
22
2020-01-18
Biela Berenika
KJ CH Jaszkowo
HALNY (110)
2020-01-18
6
2020-01-18
Bieńkowska Karina
JKS Robir Chwalęcice
KALOE (130)
2020-01-18
20
2020-01-18
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (96)
2020-01-18
6
2020-01-18
31
Bonk Michalina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-01-18
36
Brzóska Łukasz
KJ Brzóska Sport Horses
NOSAL (25)
2020-01-18
32
2020-01-18
9
Bukczyńska Jagoda
KS Grand Horse Suchy Las
P-LUSI (78)
2020-01-18
2020-01-18
Cegielska Natalia
JKS Robir Chwalęcice
FIOŁEK (92)
2020-01-18
2020-01-18
49
2020-01-18
46
2020-01-18
Chuda Natalia
B.P.K.
2020-01-18
33
2020-01-18
4
Ciołek Julia
St. KJ Stajnia Adamus
INDI (12)
2020-01-18
31
2020-01-18
34
Ciszewska Iga
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2020-01-18
45
2020-01-18
5
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
PAULA 527 (134)
2020-01-18
20
2020-01-18
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
CZUMIN (80)
2020-01-18
Dachtera Barbara
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2020-01-18
2020-01-18
65
2020-01-18
Degórska Agata
Stajnia Zamysłowo
DUMKA (115)
2020-01-18
60
2020-01-18
24
Dominiak Agnieszka
Cwał Zakrzewo
ARTEMIS (70)
2020-01-18
11
2020-01-18
9
Dreger Oliwia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-01-18
27
Dubiał Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (40)
2020-01-18
15
Dubiał Zofia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (40)
2020-01-18
25
Duk Malwina
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
PUSHEEN (93)
2020-01-18
30
2020-01-18
Duszkiewicz Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2020-01-18
33
2020-01-18
66
Dzudzewicz Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
OLIMPIA (39)
2020-01-18
17
Frankowska Oliwia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-01-18
40
Gaborek Laura
Profil Piła
MIGOTKA (82)
2020-01-18
2020-01-18
2020-01-18
2020-01-18
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (102)
2020-01-18
1
200
2020-01-18
1
300
Galant Karolina
Stajnia Zamysłowo
AFERA (132)
2020-01-18
37
2020-01-18
39
Gendera Bartosz
St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2020-01-18
16
2020-01-18
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (99)
2020-01-18
4
2020-01-18
36
Grzybowska Małgorzata
bpk
JAGODA (19)
2020-01-18
Guźniczak Piotr
Stowarzyszenie Rodan Club
DALIO (104)
2020-01-18
2020-01-18
Helwich Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-01-18
Henklewska Zuzanna
Hubertus Lusowo
JASAWA (56)
2020-01-18
50
2020-01-18
35
Herezo Radosław
Stajnia Krosno
2020-01-18
55
2020-01-18
2020-01-18
63
Hoffmann Natalia
Stajnia Mączyńskich
W'ROKSANA (139)
2020-01-18
7
2020-01-18
28
Jach Michalina
KJ Sokół Damasławek
2020-01-18
1
2020-01-18
12
RIWIERA (143)
2020-01-18
25
2020-01-18
18
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
FABIA (21)
2020-01-18
7
2020-01-18
8
2020-01-18
EROZJA (23)
2020-01-18
2
2020-01-18
24
Jakubowska Eliza
Stajnia J. Czyż Luboń
2020-01-18
2020-01-18
48
2020-01-18
25
Jarczyńska Ewa
JUKS Mieczewo
CZEREDA (127)
2020-01-18
8
2020-01-18
7
Kaczmarczyk Alicja
bpk
ZAMBIA (77)
2020-01-18
2
100
2020-01-18
17
Kamieniarz Ewa
Bez Przynależności Klubowej
ONTARIO (75)
2020-01-18
5
2020-01-18
13
Kapała Filip
St. KS Jumping Events Poznań
CHILI (28)
2020-01-18
15
2020-01-18
AYLA (29)
2020-01-18
Kasperczak Karolina
JUKS Mieczewo
TORNADO (106)
2020-01-18
11
2020-01-18
Kasprowicz Kaja
Rancho Poznań
FUNT (118)
2020-01-18
30
2020-01-18
46
Kempa Aleksandra
St. KJ Stajnia ADAMU
BOLERO (100)
2020-01-18
26
2020-01-18
16
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2020-01-18
23
2020-01-18
29
2020-01-18
1
150
2020-01-18
19
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (85)
2020-01-18
2020-01-18
Klatkiewicz Michał
LKS Sokół SJ Kunowo
GREEN DAY (107)
2020-01-18
22
2020-01-18
18
Kluza Anna-Maria
KS Grand Horse
PRADA (79)
2020-01-18
2020-01-18
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (125)
2020-01-18
2
200
2020-01-18
Kopras Marek
Kopras Sp. z o.o.
2020-01-18
10
2020-01-18
Kosiba Paula
JKS Fer Więckowice
2020-01-18
Kosmowska Inga
LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
ARMIA (45)
2020-01-18
4
2020-01-18
Kowalska Magdalena
bpk
SOJUSZNIK (131)
2020-01-18
35
2020-01-18
22
Krupińska Halszka
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-01-18
2020-01-18
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
2020-01-18
9
2020-01-18
5
Kubacka Katarzyna
KJ Kapada Wiry
ROM (31)
2020-01-18
21
2020-01-18
34
Kultys Marianna
KJ Ranczo Kołata
2020-01-18
5
2020-01-18
2
100
Kunaj Marta
Pony Jumping Team
PIPI (58)
2020-01-18
9
2020-01-18
52
Kurek Barbara
Budzyński KS Kłos
2020-01-18
21
2020-01-18
Kuś Małgorzata
JKS Dako-Galant SKIBNO
2020-01-18
17
2020-01-18
13
Lityński Karol
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
PERŁA (57)
2020-01-18
28
2020-01-18
48
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
ELEKTRA (94)
2020-01-18
3
50
2020-01-18
16
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
2020-01-18
11
2020-01-18
24
Maćkowiak Olga
KJ Rancho Poznań
MORRIS (119)
2020-01-18
42
2020-01-18
44
Mączyński Marek
Stajnia Mączyńskich
SARA (137)
2020-01-18
13
2020-01-18
12
Majorczyk Jagoda
Bez Przynależności Klubowej
CZORT (47)
2020-01-18
22
Majorczyk Nikola
Bez Przynależności Klubowej
CZORT (47)
2020-01-18
4
Meijer Charlie
KJ Rancho Poznań
GENERAŁ (117)
2020-01-18
29
2020-01-18
45
Micek Julia
Cwał Zakrzewo
2020-01-18
67
2020-01-18
47
Michalska Zofia
Pony Jumping Team
2020-01-18
21
2020-01-18
44
Młynarz Nicole
KJ Podkowa Gruszczyn
VELVET (24)
2020-01-18
Moroz Julia
Klub Jeździecki Rancho Poznań
SAHARA (133)
2020-01-18
2020-01-18
Nagła Kornelia
St. KJ Stajnia ADAMUS
Kwarta (148)
2020-01-18
19
Niesiołowska Zofia
bpk
2020-01-18
29
2020-01-18
Nowakowska Marta
KJ Wiecanowo
GAJA (11)
2020-01-18
41
2020-01-18
28
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
2020-01-18
18
2020-01-18
Opielewicz Stanisław
LKS Cwał Poznań
2020-01-18
25
2020-01-18
11
Panarowicz Nikola
KJ Bonanza Jędrzychowice
MAROKO (61)
2020-01-18
6
2020-01-18
3
50
2020-01-18
16
2020-01-18
19
Pankowska Karina
Brak
2020-01-18
26
2020-01-18
Paschke Nicole
KJ Michałówka
2020-01-18
Pawlak Nicole
KJ Agro-Handel Śrem
2020-01-18
13
2020-01-18
15
Pawlik Marta
LKS Cwał Poznań
MELISSE (17)
2020-01-18
53
2020-01-18
54
Piątkowska Wiktoria
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-01-18
2
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (95)
2020-01-18
8
2020-01-18
16
Pinczak Mariertta
Stajnia Krosno
PRESTON (33)
2020-01-18
2020-01-18
47
2020-01-18
Pol Michał
KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
2020-01-18
10
2020-01-18
30
Posadzy Marianna
Stajnia Zamysłowo
DYM (120)
2020-01-18
58
2020-01-18
14
Potocka Weronika
BPK
DUKAT (55)
2020-01-18
13
2020-01-18
Przybecki Michał
KJ Michałówka
DENIS (147)
2020-01-18
2020-01-18
26
Przybylski Antoni
Cwał Zakrzewo
2020-01-18
43
2020-01-18
38
Przybyła Bogdan
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (40)
2020-01-18
17
Remisz Michał
KJ Brzóska Sport Horses
INDIA (20)
2020-01-18
Roszak Marika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
OLIMPIA (39)
2020-01-18
27
Rucinski Patryk
SJ Pro Eques
2020-01-18
35
2020-01-18
12
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
OLIMPIA (39)
2020-01-18
38
Sarnowski Bartosz
Stajnia J.Czyż Luboń
2020-01-18
15
2020-01-18
42
Schubert Grzegorz
bpk
KORTEZ (126)
2020-01-18
6
2020-01-18
6
Senger Patrycja
Klub Jeździecki Wiecanowo
PECTUS (103)
2020-01-18
7
2020-01-18
56
Siwiec Natalia
Klub Jeździecki Rancho Poznań
BEL DIOR (116)
2020-01-18
39
2020-01-18
23
Siwińska Weronika
bpk
2020-01-18
19
2020-01-18
Skotarczak Martyna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-01-18
20
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-01-18
24
2020-01-18
2020-01-18
2020-01-18
1
Skrzypkowiak Wiktoria
KJ Brzóska Sport Horses
ALUSITA (26)
2020-01-18
Spychała Amanda
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2020-01-18
2020-01-18
23
2020-01-18
57
Stawińska Amelia
KJ Brzóska Sport Horses
BULWAR (73)
2020-01-18
8
2020-01-18
3
50
2020-01-18
5
2020-01-18
14
Świstel Magdalena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2020-01-18
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
COLUCCI (129)
2020-01-18
33
2020-01-18
Szajbe Kalina
Stajnia Zamysłowo
DUNAJ (114)
2020-01-18
61
2020-01-18
62
Szczepaniak Michalina
BPK
TROSKA (136)
2020-01-18
40
2020-01-18
Szczepańska Maja
KJ Ranczo Kołata
MEGI (123)
2020-01-18
11
2020-01-18
32
Tuliszkiewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Rancho Poznań
MIRABLES (144)
2020-01-18
2020-01-18
Urbańczyk Anita
KJ Podkowa Gruszczyn
HAGRID (14)
2020-01-18
10
2020-01-18
7
Vitullo Verena
KJ Stajnia z Kopytem
2020-01-18
27
2020-01-18
Wawrzeńczyk Jowita
KJ Jeziorki-Osieczna
2020-01-18
37
2020-01-18
Wesoły Zuzanna
Klub Jeździecki Liljówka
NOKIA (98)
2020-01-18
3
2020-01-18
23
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ARA (141)
2020-01-18
Wierucka Zofia
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-01-18
2020-01-18
20
CYKOR (52)
2020-01-18
2020-01-18
14
Wizła Zofia
Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2020-01-18
51
2020-01-18
34
2020-01-18
32
Włoch January
bpk
BOROMIR (140)
2020-01-18
Włoch Joachim
bpk
SID (146)
2020-01-18
2020-01-18
Wolodkowicz Olimpia
Bpk
2020-01-18
14
2020-01-18
4
Woźnicka Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (65)
2020-01-18
15
2020-01-18
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
ARES (43)
2020-01-18
14
2020-01-18
GRAND (44)
2020-01-18
27
2020-01-18
2020-01-18
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
2020-01-18
21
2020-01-18
43
SALMIN (49)
2020-01-18
12
2020-01-18
10
Zabrzewska Matylda
KJ Stajnia z Kopytem
LADY (9)
2020-01-18
26
2020-01-18
31
Zaremba Martyna
bpk
2020-01-18
12
2020-01-18
2020-01-18
59
Zdanowicz Antonina
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
U-2 (91)
2020-01-18
2020-01-18
Zdrojewska Agata
Cwał Zakrzewo
WIVIAN (69)
2020-01-18
64
2020-01-18
41
Ziała Aleksandra
BPK
BAZYLIA (128)
2020-01-18
17
2020-01-18
Ziółek Henryk
Cwał Zakrzewo
BLANKA (87)
2020-01-18
2020-01-18
Żurek Viktoria
Stajnia Krosno
PUMA (32)
2020-01-18
2020-01-18
2020-01-18
3
Życka Maja
LKS Cwał Poznań
HOSTEL (113)
2020-01-18
2020-01-18

Number of Riders: 135

Number of Horses: 137

The sum of prizes: 1 200.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl