Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
173 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 02:17:40
2019-12-27 21:50:43
Klaudiusz Jach RUSTY
  • 2x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
172 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 02:17:43
2019-12-27 21:48:12
Klaudiusz Jach EURYDYKA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 02:17:45
2019-12-27 21:47:37
Oliwia Jach WELLA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 02:17:47
2019-12-27 21:45:46
Kamil Jarmuż DUKAT
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
169 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 21:10:58
2019-12-27 21:04:05
Helena Gola SANDYHILL LUCY
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 20:18:16
2019-12-27 20:07:19
Zofia Kmieć NETIA
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
167 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 20:18:13
2019-12-27 20:06:56
Patrycja Kaczmarek NETIA
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
166 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 19:39:09
2019-12-27 19:38:21
Zofia Ćwik ALFA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
165 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 18:47:23
2019-12-27 18:35:29
Zuzanna Tuliszkiewicz MIRABLES
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 18:47:19
2019-12-27 18:19:16
Katia Michniewicz FREDDY
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
163 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 18:47:11
2019-12-27 18:07:13
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
162 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 18:47:05
2019-12-27 18:06:30
Marta Paszkiewicz AMEBA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
161 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 18:47:00
2019-12-27 18:05:23
Weronika Szymkowiak TROSKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
160 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 18:46:56
2019-12-27 18:04:27
Karolina Paszkiewicz AMEBA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
159 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 17:39:07
2019-12-27 17:32:21
January Włoch BOROMIR
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 17:39:10
2019-12-27 17:27:48
Marta Kubacka POWER
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
157 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 17:10:00
2019-12-27 17:08:42
Joanna Mrozińska DANINA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
156 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 17:10:06
2019-12-27 16:58:44
Amelia Pelczarska SAHARA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
155 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 16:56:55
2019-12-27 16:54:39
Charlie Meijer GENERAŁ
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
154 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 16:56:58
2019-12-27 16:54:17
Olga Maćkowiak MORRIS
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
153 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 16:57:01
2019-12-27 16:53:55
Karolina Kamieniarz BEL DIOR
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
152 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 16:57:04
2019-12-27 16:53:20
Kaja Kasprowicz FUNT
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
151 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 14:24:29
2019-12-27 14:12:22
Magdalena Kowalska SOJUSZNIK
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
150 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 13:41:52
2019-12-27 13:35:58
Eliza Jakubowska IBERADO N
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
149 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 13:26:31
2019-12-27 13:12:57
Ewa Jarczyńska CZEREDA
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
148 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 12:52:48
2019-12-27 12:51:17
Natalia Hoffmann W'ROKSANA
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
147 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 12:48:37
2019-12-27 12:41:15
Henryk Ziółek CHARMONY 3
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 11:42:43
2019-12-27 11:03:54
Magdalena Ćwik KRETA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
145 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 11:42:47
2019-12-27 11:02:15
Julita Jaworska GENEVA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
144 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 11:42:51
2019-12-27 11:01:45
Iga Ciszewska STAYERHOF'S RUFINA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
143 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 09:15:52
2019-12-27 09:13:24
Dominika Jurek RENEE R
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 09:06:36
2019-12-27 09:06:27
Magdalena Jabłońska BRANDO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
141 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 09:23:52
2019-12-27 09:04:34
Pola Gumienna BENITO
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
140 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 09:05:59
2019-12-27 09:03:50
Martyna Łukaszewska KARINKA
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 07:49:23
2019-12-26 23:39:30
Dominika Bartosiewicz WILIA
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
138 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 07:49:26
2019-12-26 23:37:04
Judyta Koczorowska WILIA
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
137 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 07:49:32
2019-12-26 23:36:07
Bogusz Dąbrowski BARCELONA
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
136 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 07:49:35
2019-12-26 22:39:04
Oliwia Miszczak LOLEK
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 07:49:40
2019-12-26 22:27:15
Marta Najewska PICASSO
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
134 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 07:49:43
2019-12-26 21:45:15
Barbara Kurek EUPHORIA
  • 2x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
133 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 07:49:46
2019-12-26 21:40:03
Barbara Wichniarek ARA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 20:16:37
2019-12-26 19:49:43
Jakub Rogacki OQUANTA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
131 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 20:16:32
2019-12-26 19:48:37
Natalia Banach BARBI
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 20:16:27
2019-12-26 19:24:17
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
129 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 20:16:19
2019-12-26 19:23:33
Jakub Adamski KRUPIER
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
128 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 20:16:14
2019-12-26 19:22:43
Aleksandra Piasecka BEQUICK
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
127 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 20:16:08
2019-12-26 19:21:53
Aleksandra Dowgielewicz BEZA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
126 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 20:16:01
2019-12-26 19:06:14
Julia Rochatka SAMSON
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 20:15:53
2019-12-26 19:05:27
Zuzanna Przybylska URWIS
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 20:15:42
2019-12-26 19:04:49
Zuzanna Przybylska CINAMON
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 18:22:22
2019-12-26 18:21:13
Szymon Cieślak SIWEK
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 18:23:48
2019-12-26 18:19:50
Zofia Janiszewska CENTRALKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
121 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 18:27:09
2019-12-26 18:18:24
Julia Michalak BLANKA
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
120 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 18:26:21
2019-12-26 18:17:52
Weronika Cieślak R-CALVADOS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 18:24:17
2019-12-26 18:17:10
Maja Bobkowicz KASIA
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 18:24:09
2019-12-26 18:16:35
Gabrysia Arndt ALIKA
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
117 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 18:24:04
2019-12-26 18:16:04
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
116 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 18:23:59
2019-12-26 18:15:15
Maja Nagła BRANDON
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
115 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 17:19:34
2019-12-26 17:18:39
Norbert Sawicki NIGHT FITGHER
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 17:19:37
2019-12-26 17:18:14
Norbert Sawicki FOR CASPARO 2
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 17:09:49
2019-12-26 17:06:31
Dominika Wolniewicz FURORA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 16:11:38
2019-12-26 16:06:02
Zuzanna Rybarczyk KRA
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
111 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 14:48:02
2019-12-26 14:44:53
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 14:48:05
2019-12-26 14:44:35
Jonasz Radowski DEOVILLE S
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
109 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 11:19:38
2019-12-26 11:10:04
Aleksandra Łubińska MORENA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 08:58:41
2019-12-26 08:46:29
Karolina Umerle CHARYZMA
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
107 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 08:58:45
2019-12-26 04:39:30
Filip Wysoczański SALMIN
  • 2x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 08:58:49
2019-12-26 04:39:05
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
105 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 08:58:51
2019-12-26 04:38:39
Nina Wysoczańska ARES
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 08:58:54
2019-12-26 04:37:38
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
103 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 08:58:58
2019-12-26 00:20:27
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 20:18:06
2019-12-25 21:35:59
Aleksandra Kosior ERIKA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 20:47:20
2019-12-25 20:44:34
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
100 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 16:11:46
2019-12-25 20:19:55
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art 238.2.1
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 20:23:04
2019-12-25 20:19:20
Marta Nowakowska GAJA
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
98 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 19:58:58
2019-12-25 19:53:59
Zuzanna Borowiak PALMASIJA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 19:40:39
2019-12-25 17:33:05
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 19:40:45
2019-12-25 17:32:23
Alina Dziamska ANGELINA G
  • 2x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 19:40:51
2019-12-25 17:23:28
Rozalia Ciołek HERKULES
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 19:40:58
2019-12-25 17:09:58
Marek Mączyński SARA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 19:41:05
2019-12-25 16:33:13
Jagoda Kamińska FRISTAN
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 15:25:57
2019-12-25 15:19:26
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 15:25:59
2019-12-25 15:19:01
Sławomir Klóska CARLEY
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
90 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 15:15:53
2019-12-25 15:04:02
Verena Vitullo MIRACLE NF
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
89 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 15:15:57
2019-12-25 13:48:46
Karina Pankowska SARA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
88 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 08:19:21
2019-12-24 22:22:10
Julia Walorczyk WICHEREK
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 08:19:19
2019-12-24 22:21:48
Maria Walorczyk WICHEREK
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
86 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 08:19:15
2019-12-24 21:20:57
Filip Kapała CHILI
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 08:19:11
2019-12-24 21:20:37
Filip Kapała BENTLEY LEGACY
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
84 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 08:19:07
2019-12-24 18:56:06
Aleksandra Ziemska A-DJANGO
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-12-24 14:19:28
2019-12-24 14:08:17
Alina Dziamska PEGAZ
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 11:00:28
2019-12-24 13:01:21
Marek Wąsiewicz ALCES
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
81 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 11:00:56
2019-12-24 13:00:39
Oliwia Kędzierska SZILA
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
80 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 10:58:55
2019-12-24 12:59:47
Paula Jeziorek NANOU VAN HET SCHAECK
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 10:59:07
2019-12-24 12:59:02
Paula Jeziorek CASSANDRA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 15:26:24
2019-12-24 09:24:47
Magda Marek ARES
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
77 ENTRY ACCEPTED 2019-12-24 13:59:50
2019-12-24 09:24:22
Maja Szczepańska CHACCO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-12-24 13:59:58
2019-12-24 09:22:39
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-12-24 14:00:05
2019-12-24 09:22:09
Michalina Chudy AKADEMIA
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
74 ENTRY ACCEPTED 2019-12-24 14:00:18
2019-12-24 09:21:39
Maria Kowalczuk AKADEMIA
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-12-24 14:00:24
2019-12-24 09:20:59
Adrianna Przybył MIĘTUS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-12-24 14:00:32
2019-12-24 09:18:59
Zofia Ćwiklińska MEGI
  • 1x 1/Kuce 65/Zwykły, art 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
71 ENTRY ACCEPTED 2019-12-24 14:00:38
2019-12-24 09:18:22
Zofia Szczepańska MIĘTUS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
70 ENTRY ACCEPTED 2019-12-24 14:00:45
2019-12-24 08:56:49
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
69 ENTRY ACCEPTED 2019-12-24 14:00:52
2019-12-23 21:22:35
Weronika Jęchorek WANGA
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
68 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 19:31:59
2019-12-23 21:22:05
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 2x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-12-24 14:01:07
2019-12-23 20:44:44
Inga Kosmowska ARMIA
  • 2x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-12-24 14:01:14
2019-12-23 20:18:49
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 19:50:52
2019-12-23 19:28:04
Zuzanna Kwasiżur MON AMOUR
  • 2x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
64 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 19:50:55
2019-12-23 19:16:22
Julia Brysiak PIRAT
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
63 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 19:50:58
2019-12-23 16:44:43
Aleksandra Boczkowska RUBIN S
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 19:51:01
2019-12-23 16:44:18
Zofia Nawrocka SURMA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 19:51:04
2019-12-23 16:43:52
Maria Kulczyńska NINA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
60 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 07:42:19
2019-12-23 07:23:55
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 07:16:32
2019-12-22 22:19:29
Wiktoria Mrówczyńska DIAVONA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2019-12-22 17:40:15
2019-12-22 17:33:56
Joanna Kmieciak DIAVONA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
57 ENTRY ACCEPTED 2019-12-22 17:40:21
2019-12-22 16:39:10
Kinga Matusik NAVAJO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-12-22 12:28:56
2019-12-22 11:10:06
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-12-22 12:28:59
2019-12-22 11:09:34
Patryk Lembicz PLEJADA
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
54 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 08:59:07
2019-12-22 01:45:31
Aleksandra Grzywacz DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 20:18:01
2019-12-22 01:16:47
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 2x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-12-22 07:55:23
2019-12-21 22:23:06
Agnieszka Adamczak COELENHAGE'S CRISTHA
  • 2x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
51 ENTRY ACCEPTED 2019-12-21 19:57:22
2019-12-21 19:28:03
Matylda Kaczmarek LORA
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
50 ENTRY ACCEPTED 2019-12-21 19:57:18
2019-12-21 18:24:31
Wanessa Kochanek WIKTORIA KG
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 19:32:53
2019-12-21 08:35:23
Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET
  • 2x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-12-21 09:58:24
2019-12-21 08:30:11
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-12-20 19:38:27
2019-12-20 18:55:20
Wiktoria Budnik PASJONATA RAMZES
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-12-20 19:38:33
2019-12-20 12:17:59
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
45 ENTRY ACCEPTED 2019-12-20 19:38:39
2019-12-20 12:16:18
Anna Danielewicz KENTUCKY
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2019-12-20 08:54:40
2019-12-19 21:16:32
Daria Szymańska CONTENDRO SON
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
43 ENTRY ACCEPTED 2019-12-19 12:37:28
2019-12-19 12:30:14
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
42 ENTRY ACCEPTED 2019-12-19 12:11:53
2019-12-19 12:11:15
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-12-24 14:01:20
2019-12-18 00:00:43
Hanna Maciejewska LOLITA VAN AVERMAET
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
40 ENTRY ACCEPTED 2019-12-18 08:18:59
2019-12-18 00:00:21
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
39 ENTRY ACCEPTED 2019-12-17 19:43:53
2019-12-17 15:34:12
Alicja Kaczmarczyk GALICJUSZ
  • 2x 1/Kuce 65/Zwykły, art 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-12-17 19:43:55
2019-12-17 14:44:01
Alicja Kaczmarczyk ZAMBIA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 19:02:52
2019-12-17 11:30:23
Weronika Chuda MISS LADY
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
36 ENTRY ACCEPTED 2019-12-17 07:44:57
2019-12-17 07:32:47
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-12-17 07:44:58
2019-12-16 22:48:22
Monika Trojanowska ALPINA
  • 2x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
34 ENTRY ACCEPTED 2019-12-16 20:39:15
2019-12-16 18:19:17
Maja Samorek SONATA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2019-12-16 20:39:21
2019-12-16 18:08:57
Angelika Osińska BOLS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-12-16 20:39:24
2019-12-16 18:07:51
Monika Hojna KONOR
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-12-16 13:52:59
2019-12-15 22:15:20
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-12-16 11:05:28
2019-12-15 12:31:25
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
29 ENTRY ACCEPTED 2019-12-16 20:31:38
2019-12-14 08:30:42
Małgorzata Kuś INDIAN SUMMER
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-12-14 10:35:21
2019-12-13 16:09:39
Katarzyna Kubacka ROM
  • 2x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
27 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 11:28:11
2019-12-12 20:12:16
Bogdan Przybyła DESPERADO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 11:28:15
2019-12-12 20:11:59
Wiktoria Piątkowska DESPERADO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 11:28:18
2019-12-12 19:48:36
Alicja Piotrowska RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 11:28:21
2019-12-12 19:48:09
Dominika Popiołek OLIMPIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 11:28:23
2019-12-12 19:47:51
Martyna Skotarczak GLOSA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 07:46:53
2019-12-11 18:53:22
Maja Kaczmarek KORAL D
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 07:46:58
2019-12-11 18:38:27
Bartosz Sarnowski LA’LIBERTINA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-12-21 19:57:12
2019-12-11 13:36:04
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
19 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 12:42:16
2019-12-10 12:31:54
Agnieszka Derebecka MORGAN-P
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 07:31:46
2019-12-09 20:18:03
Aleksandra Fręśko DESPERADO
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 07:31:48
2019-12-09 20:17:46
Natalia Dzudzewicz OLIMPIA
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 07:31:50
2019-12-09 20:17:30
Amelia Salbach OLIMPIA
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 07:31:54
2019-12-09 20:17:06
Marika Roszak RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 07:31:55
2019-12-09 20:16:46
Oliwia Dreger RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 07:31:57
2019-12-09 20:16:24
Agata Przybył GLOSA
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 07:31:58
2019-12-09 20:15:59
Michalina Bonk GLOSA
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 18:58:00
2019-12-08 21:14:33
Krystyna Olszewska MADAME BEAN
  • 2x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 10:48:16
2019-12-08 17:30:43
Weronika Zys CUPIDO
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
9 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 07:41:43
2019-12-08 04:04:05
Magdalena Świstel SUMMER CRUISE II
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:50:08
2019-12-03 09:07:03
Maciej Piasecki TOLEDO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:48:52
2019-11-27 21:41:47
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:48:55
2019-11-27 21:41:02
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:49:00
2019-11-27 12:01:53
Julia Wyrozebski EOS
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:41:22
2019-11-26 13:19:33
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA A - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie Mini LL)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:41:23
2019-11-24 15:37:13
Aleksandra Kostrzewa AMADEOS
  • 1x 3B/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (SERIA B - przede wszystkim dla zawodników startujących również w konkursie L)
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 08:13:15
2019-11-21 12:52:47
Małgorzata Grzybowska JAGODA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 08:13:17
2019-11-21 12:51:29
Michał Remisz INDIA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności pod Patronatem PASZARNIA
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Adamski Jakub Delta Biedrusko
1999 (MJ.)
brak
3. Andrzejewska Monika bpk
S
O054804
4. Banach Natalia BPK - LUL
S
O012302
5. Bartosiewicz Dominika Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
6. Bobkowicz Maja St. KJ Stajnia Adamus
2005 (JM.)
brak
7. Boczkowska Aleksandra Stajnia Złotoryjsko
S
O031460
8. Bonk Michalina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
brak
9. Borowiak Zuzanna bpk
2001 (MJ.)
brak
10. Brysiak Julia K&M Stajnia Sportowa
2008 (JM.)
Brak
11. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
12. Budnik Wiktoria LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O031825
13. Buszczak Zuzanna OJK Michałówka
2007 (JM.)
O051021
14. Chmielewska Aleksandra OJ Kalina
S
.
15. Chuda Weronika SJ Pro Eques
S
Brak
16. Chudy Michalina KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O049507
17. Cieślak Szymon Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
Brak
18. Cieślak Weronika St. KJ Stajnia Adamus
2005 (JM.)
brak
19. Ciołek Rozalia KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2001 (MJ.)
O042737
20. Ciszewska Iga Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2009 (Mł.)
BRAK
21. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
22. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
23. Ćwiklińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
24. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
25. Danielewicz Anna St. Rodan Club
S
O044051
26. Derebecka Agnieszka BPK - WIE
S
Brak
27. Dowgielewicz Aleksandra Delta Biedrusko
2005 (JM.)
brak
28. Dreger Oliwia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
29. Dziamska Alina bpk
2003 (J.)
brak
30. Dzudzewicz Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
31. Fręśko Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (MJ.)
Brak
32. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
33. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
34. Gola Helena Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2010 (Mł.)
O057412
35. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
36. Grzybowska Małgorzata bpk
2001 (MJ.)
brak
37. Grzywacz Aleksandra Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2000 (MJ.)
Brak
38. Gumienna Pola KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O035166
39. Hoffmann Natalia Stajnia Mączyńskich
2005 (JM.)
O043247
40. Jabłońska Magdalena Kj podkowa gruszczyn
2003 (J.)
Brak
41. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
42. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
43. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
44. Jacygrad Gabriela KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
45. Jakubowska Eliza Stajnia J. Czyż Luboń
2005 (JM.)
brak
46. Janiszewska Zofia St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
brak
47. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (MJ.)
O029215
48. Jarczyńska Ewa JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O035136
49. Jarmuż Kamil KJ Sokół Damasławek
S
brak
50. Jaworska Julita Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2003 (J.)
brak
51. Jęchorek Weronika KJ Michałówka
S
O052089
52. Jeziorek Paula KJ Kaja Ceków
S
O034245
53. Jurek Dominika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O049825
54. Kaczmarczyk Alicja bpk
2003 (J.)
O038353
55. Kaczmarek Maja JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O047066
56. Kaczmarek Matylda KJ Stajnia z Kopytem
1999 (MJ.)
O026078
57. Kaczmarek Patrycja Sk unicorn witnica
2004 (J.)
Brak
58. Kamieniarz Ewa Bez Przynależności Klubowej
S
0053663
59. Kamieniarz Karolina Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
60. Kamińska Jagoda Harmony Club
2003 (J.)
none
61. Kapała Filip St. KS Jumping Events Poznań
S
O027683
62. Kasprowicz Kaja Rancho Poznań
2007 (JM.)
brak
63. Kędzierska Oliwia Klub Jeździecki Kaja Ceków
2001 (MJ.)
O042928
64. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
S
O001315
65. Kmieć Zofia SK UNICORN WITNICA
2008 (JM.)
Brak
66. Kmieciak Joanna St. KJ Gronówka
S
O020888
67. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
68. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
69. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
70. Kosior Aleksandra brak
2000 (MJ.)
brak
71. Kosmowska Inga LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
2005 (JM.)
39114/18
72. Kostrzewa Aleksandra JKS Moskit Kalisz
S
O020156
73. Kowalczuk Maria KJ Ranczo Kołata
2005 (JM.)
brak
74. Kowalska Magdalena bpk
2003 (J.)
O050148
75. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (Mł.)
brak
76. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
O053089
77. Kubacka Marta bpk
2002 (J.)
O047188
78. Kulczyńska Maria Stajnia Złotoryjsko
2000 (MJ.)
brak
79. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (MJ.)
O034510
80. Kuś Małgorzata JKS Dako-Galant SKIBNO
2003 (J.)
O033769
81. Kwasiżur Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2005 (JM.)
0047059
82. Lembicz Patryk St. Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O034796
83. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
84. Łubińska Aleksandra SKJ Gronówka
2001 (MJ.)
o044496
85. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
86. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
O052855
87. Maćkowiak Olga KJ Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
88. Mączyński Marek Stajnia Mączyńskich
S
brak
89. Marek Magda KJ Ranczo Kołata
1999 (MJ.)
Bd
90. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
O055412
91. Matusik Kinga Kocialkowa górka
2004 (J.)
Brak
92. Meijer Charlie KJ Rancho Poznań
2003 (J.)
brak
93. Mężyńska Natalia bpk
94. Michalak Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (J.)
brak
95. Michniewicz Katia Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
96. Miszczak Oliwia Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
97. Mrówczyńska Wiktoria Kociałkowa Górka
2000 (MJ.)
Brak
98. Mrozińska Joanna St. KJ Stajnia ADAMUS
S
Brak
99. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia ADAMUS
S
O037384
100. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
101. Najewska Marta Delta Biedrusko
2007 (JM.)
brak
102. Nawrocka Zofia Stajnia Złotoryjsko
2007 (JM.)
brak
103. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
104. Nowakowska Marta KJ Wiecanowo
2005 (JM.)
brak
105. Olszewska Krystyna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2002 (J.)
O045164
106. Osińska Angelika Brak
S
Brak
107. Pankowska Karina Brak
2002 (J.)
O054831
108. Paszkiewicz Karolina K.J. RUNOWO
S
brak
109. Paszkiewicz Marta K.J. RUNOWO
2007 (JM.)
brak
110. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O043616
111. Pelczarska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
112. Piasecka Aleksandra Delta Biedrusko
2003 (J.)
brak
113. Piątkowska Wiktoria Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
114. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O038749
115. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
116. Piotrowska Alicja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
117. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
118. Popiołek Dominika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2007 (JM.)
Brak
119. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (Mł.)
O054566
120. Przybył Adrianna KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
121. Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (MJ.)
brak
122. Przybyła Bogdan Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
Brak
123. Radowski Jonasz bpk
2001 (MJ.)
O040781
124. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
125. Rochatka Julia bpk
2004 (J.)
brak
126. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
127. Roszak Marika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
Brak
128. Rybarczyk Zuzanna bpk
2003 (J.)
brak
129. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
Brak
130. Samorek Maja Klub Jeździecki Kapada Wiry
2002 (J.)
brak
131. Sarnowski Bartosz Stajnia J. Czyż Luboń
2005 (JM.)
brak
132. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
133. Skotarczak Martyna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
134. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
brak
135. Świstel Magdalena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O031374
136. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052847
137. Szczepańska Zofia KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
brak
138. Szymańska Daria KJ Sokół Damasławek
S
O037937
139. Szymkowiak Weronika BPK
S
brak
140. Trojanowska Monika MUKS Bielice
2004 (J.)
Brak
141. Tuliszkiewicz Zuzanna Klub Jeździecki Rancho Poznań
2006 (JM.)
brak
142. Vitullo Verena KJ Stajnia z Kopytem
2000 (MJ.)
O034193
143. Walorczyk Julia KJ Morena Sieraków-Gałowo
2002 (J.)
O046903
144. Walorczyk Maria KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O046903
145. Wąsiewicz Marek Klub Jeździecki Jocker Nowolipsk
S
brak
146. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (J.)
O044554
147. Włoch January bpk
2006 (JM.)
brak
148. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
O047055
149. Wyrozebski Julia RPC Düsseldorf
2003 (J.)
Brak
150. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
151. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
152. Zbierska Agnieszka bpk
S
brak
153. Ziemska Aleksandra BPK
S
x
154. Ziółek Henryk Cwał Zakrzewo
S
O025757
155. Zys Weronika Klub Jeździecki Kapada Wiry
2003 (J.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

95

A-DJANGO SP POL 2013 Wałach siwa/163 F: Vulcan L
M: A Nuria
x x
2.

87

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
K017207 POL007610120406
3.

81

ALCES MAŁOPOLSKA POL 2002 Wałach gniada/165 F: Bolivar
M: Awia
brak 12133
4.

169

ALFA KUC POL 2015 Klacz izabelowata/kuc:148 F:
M:
Brak Brak
5.

130

ALIKA KUC FELIŃSKI POL 2006 Klacz gniada/kuc:138 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
6.

55

ALPINA Szlachetna Półkrew POL 2003 Klacz kara/162 F: Aster
M: Austria
Brak POL 009670123903
7.

32

AMADEOS TS GER 2013 Wałach kasztanowata/mk:160 F: nn / nn
M: nn / nn
K023750 DE498811516313
8.

164

AMEBA KUC POL 2013 Klacz bułana/kuc:135 F: Ami /
M: Burza /
brak 616013680046313
9.

106

ANGELINA G OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/166 F: Rotspon / Rubinstein I
M: Hauptstutbuch Argentina / Arizona
K025831 DE433332206310
10.

147

ARA SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
K018209 616009610159410
11.

104

ARES SP POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Lester
M: Ara
Brak Bd
12.

116

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
13.

33

ARMANI RJT KUC CONEMARA IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
K025140 S33720041000172
14.

92

ARMIA WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Rulon
M: Andora
Brak
15.

141

BARBI . POL 2015 Klacz gniada/. F: .
M: .
. .
16.

144

BARCELONA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada/164 F: Awans
M: Bara
K023485 006580243709
17.

159

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet /
M: Daria /
brak
18.

151

BENITO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
K021450 POL013670142807
19.

96

BENTLEY LEGACY OLD GER 2010 Wałach gniada/170 F: Bentley / Belissimo M
M: Funny Flower / Flavio
- -
20.

138

BEQUICK SP POL 2011 Wałach gniada/. F: nn
M: nn
brak .
21.

137

BEZA SP POL 2010 Klacz gniada/kuc:. F: nn
M: nn
. .
22.

133

BLANKA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz siwa/157 F: Gral
M: Bronia
Brak 616
23.

179

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
K028199 616013640055209
24.

65

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
K021749 616013610182011
25.

52

BOLS WLKP POL 2009 Wałach gniada/164 F: Barito
M: Sara
Brak Brak
26.

162

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: Rekrut / Rash
M: Basia / Basis
K016782 POL009610222907
27.

149

BRANDO KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando / Nightstar
M: Bardzo Miła / Ali Baba
K025301 POL013670142207
28.

128

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K020442
29.

75

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
30.

54

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
K022597 619999610224412
31.

23

CAMELIA SP POL 2015 Klacz gniada/160 F: NN
M: NN
brak 616999530214515
32.

103

CARLEY HOL GER 2014 Wałach siwa/- F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
33.

84

CASSANDRA HOLSZTYŃSKA POL 2010 Klacz skarogniada/168 F: LASINO
M: I-CASANNA
BRAK BRAK BRAK
34.

49

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
K018857 616009640015410
35.

60

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
K026329 616009520036413
36.

166

CELIM TS POL 2008 Wałach gniada/168 F: nn / nn
M: Call Girl /
brak POL999640077008
37.

25

CENTRALKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
38.

85

CHACCO KM POL 2013 Wałach gniada/kuc:145 F: nn
M: nn
K027630 brak
39.

31

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Nur / Wermut
M: Chanel / Cyma
K014638 POL013640057802
40.

155

CHARMONY 3 OS GER 2009 Klacz gniada/167 F: CHACCO BLUE
M: SALVARA
LKPZJ/5722/19 DE418184088709
41.

113

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Czarownik / Freedoms Choice
M: Chloe / Landos
K015841 616009610058210
42.

97

CHILI WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata/- F: Ramet / Lombardo / Quidam De Revel
M: Charyzma / Czerski I
K024889 616007610080910
43.

134

CINAMON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
K018638 616999610274010
44.

11

COAST PLAYER SEGURET KUC CONEMARA FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
K026676 250001 12153371N
45.

69

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: King William
M: Coelenhage's Campari
K028377 528017201500590
46.

121

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
K021387 616009610286608
47.

66

CONAN D NRPS BEL 2013 Wałach gniada/167 F: Canabis Z
M: Alexandria D/Animo
brak -
48.

61

CONTENDRO SON HANOWERSKA GER 2002 Wałach gniada/168 F: Contendro I
M: Laurentia
Brak DE431314421402
49.

178

CORNEL SP POL 2010 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
50.

38

CUPIDO HSH HUN 28.04.2012 Wałach gniada/182 F: Agropoint Chupalido
M: Cleris
K025277 HUNMMF122290310
51.

18

CZEREDA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Czarwonik / Freedom's Choice
M: Czesna / Elmero
K027679 616009610114711
52.

59

D-KROPKA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz /
M: Didel /
brak 616013680114509
53.

112

DALIA SP POL 2009 Klacz gniada/mk:155 F: Etos
M: Dumka
brak 616013580726609
54.

28

DANINA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/167 F: Denar /
M: Drahma /
brak POL007610214107
55.

12

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/172 F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
Brak 616009670098111
56.

122

DEOVILLE S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/171 F: Leoville /
M: /
brak -
57.

40

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
brak DE 431310147610
58.

72

DIAVONA MŁP POL 2010 Klacz gniada/171 F: Huzar /
M: Dębogóra / Nible
K021136 616006610207510
59.

74

DIAVONA MŁP POL 2010 Klacz gniada/171 F: Huzar
M: Dębogóra/Nible
K021136 616006610207510
60.

39

DILER WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/174 F: Kroton
M: Dacja
Brak POL 007 68 00270 05
61.

175

DUKAT SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Harvest /
M: / Bujak
brak -
62.

35

EOS WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Czarczaf /
M: Etola /
brak POL007600222612
63.

20

ERIKA KUC POL 2012 Klacz kara/kuc:123 F: NN
M: NN
Brak Brak
64.

22

EUFORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Czumak
M: Eos
brak 009520097705
65.

21

EUPHORIA SP POL 2012 Klacz siwa/160 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
66.

173

EURYDYKA SP POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
K022607 616009680091210
67.

126

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
68.

167

FREDDY HANOWERSKA POL 2008 Wałach kara/176 F: DON FREDERICO
M: ARIVA
BRAK 431311431808
69.

26

FRIDA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz siwa/170 F: ESAUL
M: frejka
K024387 007600220708
70.

109

FRISTAN SP POL 2008 Gleiding bay/168 F: NIRKAN
M: FIRST LADY
none
71.

160

FUNT WLKP POL 2002 Wałach siwa/168 F: CONTANDER SON
M: FALANGA
brak 0610742900402
72.

124

FURORA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:- F: For Leo / For Feeling
M: Funcky / Mywill
K023312 616009590011209
73.

111

GAJA SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Fred / Colorado
M: Greta / Mikan
K028332 616009520023709
74.

56

GALICJUSZ Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 Wałach gniada/kuc:145 F: Narwik
M: Galicja
brak 616013640039415
75.

157

GENERAŁ SP POL 2010 Wałach tarantowata F: Diament /
M: Genua /
brak
76.

153

GENEVA BWP BEL 2006 Wałach siwa F: Parco / Darco
M: Celebrity / Coronado
K015953 W254759BWP
77.

43

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
brak
78.

117

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
79.

63

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
K024072 616009600246913
80.

107

HERKULES MŁP POL 2008 Wałach siwa/168 F: Eufrat / Lubań
M: Harta / Veritas 6 ( Quidam D Or)
K012047 POL006580094708
81.

13

IBERADO N KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:132 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
82.

30

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
83.

47

INDIAN SUMMER WIELKOPOLSKA POL 2014 Mare darkbay/mk:154 F: Wiking
M: Indiana
- 616007682011614
84.

34

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
85.

58

ISCO RJT Nederlands Rijpaarden En Pony NED 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: Ismar/Ismael
M: Lenny/Condor
K026595
86.

29

JAGODA SP POL 2012 Klacz siwa/165 F: Corrado Boy /
M: Jedyna /
brak 616009610088512
87.

70

KALINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rapsod /
M: Korweta /
brak
88.

148

KARINKA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
89.

131

KASIA TS POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: nn / nn
M: nn / nn
K025890 616999610244611
90.

64

KENTUCKY SP POL 2011 Stalion bay/170 F: Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet
M: Karmenta/Insider
brak
91.

50

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
K024201 616999520164810
92.

115

KNOCKMA MARIO KUC CONNEMARA IRL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
K024795 372004100015899
93.

53

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
K018085 616007610118209
94.

45

KORAL D KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: Koka D / Kubuś
K025627 616999610158011
95.

177

KORSARZ WLKP POL 2009 Wałach gniada/162 F: .
M: .
brak brak
96.

123

KRA MAŁY KOŃ POL 2007 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Kortez /
M: nn / nn
brak
97.

152

KRETA SP POL 2000 Klacz kara/mk:158 F: GAIDAR/GARDEZ
M: KORSYKA/KRATER
BRAK BRAK
98.

139

KRUPIER WLKP POL 2008 Wałach gniada/. F: Levantino L
M: Kaoma
brak POL007610167608
99.

46

LA’LIBERTINA WESTFALSKA POL 2002 Klacz gniada/175 F: -
M: -
brak -
100.

102

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
K026561 616009610177414
101.

1

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas- Star / Laptop
M: Grandacha M D M / Graf Grannus
K011371 DE431316701205
102.

99

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
K023002 DE441411589010
103.

145

LOLEK NN POL 2013 Wałach siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616 999 61 02081 13
104.

9

LOLITA VAN AVERMAET BWP BEL 2011 Klacz siwa/170 F: Horion De Libersart / Cardento
M: Tachine Van De Heffinck / Pit
K028392 056002W00298395
105.

68

LORA SP POL 2006 Klacz gniada/mk:157 F: Haarwest / Indoctro
M: Liwia / Lenon
K027316 POL999610004106
106.

37

MADAME BEAN Irish Sport Horse IRL 2013 Klacz skarogniada/163 F: Puissance
M: Miss Mumba
Brak 372414005641474
107.

89

MEGI KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: Nando Super / Nando
M: Melodia /
brak
108.

176

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
109.

88

MIĘTUS WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Makbet/
M: Sahara/
brak
110.

168

MIRABLES KUC WALIJSKI POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: nn
M: nn
brak 616999610324009
111.

100

MIRACLE NF KWPN POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Marino / Zeoliet
M: Messalina / Magnes
K024750 616007610085511
112.

8

MISS LADY WESTFALSKA POL 2015 Klacz kara/166 F: Michael Angelo F
M: Chantal
K027143 Brak
113.

76

MON AMOUR Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/170 F: Johnny Boy II
M: Marina S
K027084 616009520019310
114.

119

MORENA SP POL 2005 Klacz gniada/180 F: MYWILL
M: MEDUZA
BRAK BRAK
115.

44

MORGAN-P SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Corleone Z
M: Malezja
Brak
116.

158

MORRIS KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
117.

83

NANOU VAN HET SCHAECK BWP BEL 2013 Klacz gniada/169 F: NONSTOP
M: GIN TONIC DE MUZE
BRAK BRAK BRAK
118.

73

NAVAJO TYP SZLACHETNY POL 2003 Wałach kasztanowata/168 F: Ilion
M: Nevada
Brak 616999611262603
119.

19

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
120.

170

NETIA Pełna Krew Angielska POL 1998 Klacz kara/162 F: Dietmar
M: Natka
Brak POL980000003146
121.

125

NIGHT FITGHER SP POL 2014 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
K025270 616009610044414
122.

80

NINA Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz siwa/170 F: Paster/Eldon
M: Nela/Lombard
brak 616009610059806
123.

41

OLIMPIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz kasztanowata/165 F: Barros
M: Oliwia
Brak 616 009 61 01145 15
124.

90

ONTARIO SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/158 F: Nieznany
M: Nieznana
KRWZJ/208/19 616999600303113
125.

142

OQUANTA . POL 2015 Klacz gniada/. F: .
M: .
. .
126.

120

ORABELLA WLKP POL 2014 Klacz srokata/mk:156 F: Etos / Eger
M: Orawa / Skaner-A
K027585 616007610018814
127.

110

PALMASIJA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Bankiet /
M: Puccina /
brak -
128.

62

PASJONATA RAMZES KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach jelena/kuc:137CM F: RONDO'S MATADOR
M: ZWAANTJES ROZALIEN
K027021 616013610016311
129.

94

PEGAZ SP POL 2006 Wałach kara F: Endemit /
M: Pola /
brak
130.

146

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K023116 616999520137011
131.

77

PIRAT WIELKOPOLSKA POL 2009 Ogier siwa/kuc:149 F: Delgor
M: Pora
Brak
132.

71

PLEJADA SP POL 2014 Klacz gniada F: NN
M: NN
Brak
133.

86

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
K024435 616013610029110
134.

163

POWER MŁP POL 2013 Wałach siwa/163 F: Sadam /
M: Perła /
brak 616006570095313
135.

132

R-CALVADOS SP POL 2005 Wałach siwa/167 F: Corrado Son /
M: Rezeda /
brak -
136.

42

RAGGIO DI SPERANZA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Cytolog
M: Reakcja
brak
137.

140

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Grand De La Cour /
M: Roma /
brak POL009520029807
138.

150

RENEE R Węgierski Koń Gorącokrwisty POL 2002 Klacz gniada/172 F: Rossini / Rebel Z
M: Gitta / Dengeleg
K028665 KMF023490000
139.

93

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
140.

48

ROM WLKP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Adiutant /
M: Romina /
brak -
141.

78

RUBIN S WLKP POL 2011 Wałach kara/168 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Riada-R / Ariados
brak 616007610172911
142.

118

RUDE SUNSHINE OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
K022056 DE433330470605
143.

172

RUSTY SP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: For Leo
M: Xx
Brak Xx
144.

161

SAHARA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Drako /
M: Sawanna /
brak
145.

114

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada/mk:158 F: Masini /
M: Segasta / Special Power
K022490 616POL1200758IT
146.

136

SAMSON TS POL 2004 Wałach gniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
147.

171

SANDYHILL LUCY Irlandzki Kuc Sportowy IRL 2008 Klacz biała/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
K028637 372003000280617
148.

101

SARA TYP SZLACHETNY POL 01.01.2015 Klacz gniada/mk:153 F: NN
M: NN
Brak 616999610220415
149.

108

SARA SP POL 2012 Klacz bułana/165 F: nn /nn
M: nn / nn
brak -
150.

127

SIWEK KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
151.

156

SOJUSZNIK POL 2013 Wałach ciemnogniada/173 F: Szkrab / Arcus
M: Salzinia / Zagon
K023788 616006540103413
152.

14

SONATA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: -
M: -
K017023 ......................
153.

51

SONATA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/164 F: TJUNGSKE
M: SUITA
brak 616009610115311
154.

154

STAYERHOF'S RUFINA KUC WALIJSKI NED 2000 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Wester Aikema's Nando /
M: Delilah /
brak
155.

2

SUMMER CRUISE II Irlandzki Koń Sportowy IRL 1999 Wałach siwa/167 F: Cruising / Sea Crest
M: nn / nn
K018444 826067PHS030074
156.

79

SURMA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/166 F: Revel / Animo
M: Sesja / Seul
brak 616009600086904
157.

82

SZILA TYP SZLACHETNY POL 2013 Klacz skarogniada F: NN
M: NN
brak
158.

24

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
K024954
159.

36

TOLEDO SP POL 2009 Wałach gniada/173 F: Placido kwpn
M: Tajemnica xx
K014505 616009610094409
160.

7

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
K024426 616013661404411
161.

165

TROSKA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/178 F: Gram
M: Tronika
brak brak
162.

135

URWIS KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:- F: Elvis / Apollo
M: Elvis / Apollo
K028506 616013610096412
163.

15

W'ROKSANA SP POL 2009 Klacz skarogniada/168 F: Lombard/Genius
M: Wenus/Halfi
- - -
164.

129

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
165.

91

WANGA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wangara / Graf Quidam
K027238 616009610074114
166.

174

WELLA SP POL 2014 Klacz siwa/mk: F: Landor / Lacatraz
M: Wenus / Witbooi
K026850 616009610198414
167.

98

WICHEREK KN POL 2012 Wałach inna/kuc: F: Parwus / Mikrus
M: Wichura / Horst
K026363 616011610085912
168.

105

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
K023170 009610176407
169.

67

WIKTORIA KG Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz kara/185cm F: CAMPARI M
M: VENDI
Brak 616009611320103
170.

143

WILIA WLKP POL 2010 Klacz siwa/172 F: Lew
M: Wiwa
Brak 616007610243510
171.

6

WISIENKA ANGLOARAB POL 2007 Klacz dereszowata/160 F: -
M: Wiśnia
brak
172.

57

ZAMBIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/155 F: AZART
M: ZYTA
brak 616009640031111
Rider Club
Competition
Prize
Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
150
SUM:
150.00
Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
100
SUM:
100.00
Jacygrad Gabriela KJ Runowo
50
SUM:
50.00
Janku Julia KJ Ranczo Kołata
200
SUM:
200.00
Kaczmarczyk Alicja bpk
300
SUM:
300.00
Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
100
SUM:
100.00
Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
50
SUM:
50.00
Pięta Julia KJ Kapada Wiry
100
SUM:
100.00
Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
150
SUM:
150.00
Sawicki Norbert St. J Pro Eques
150
SUM:
150.00
Włoch January bpk
150
200
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
2019-12-29
15
2019-12-29
35
Adamski Jakub
Delta Biedrusko
KRUPIER (139)
2019-12-29
2019-12-29
35
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (49)
2019-12-29
11
2019-12-29
7
Banach Natalia
BPK - LUL
BARBI (141)
2019-12-29
46
2019-12-29
58
Bartosiewicz Dominika
Bez Przynależności Klubowej
WILIA (143)
2019-12-29
31
Bobkowicz Maja
St. KJ Stajnia Adamus
KASIA (131)
2019-12-29
2019-12-29
35
2019-12-29
Boczkowska Aleksandra
Stajnia Złotoryjsko
RUBIN S (78)
2019-12-29
34
Bonk Michalina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (43)
2019-12-29
13
Borowiak Zuzanna
bpk
PALMASIJA (110)
2019-12-29
48
2019-12-29
42
Brysiak Julia
K&M Stajnia Sportowa
PIRAT (77)
2019-12-29
6
2019-12-29
2019-12-29
21
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-12-29
Budnik Wiktoria
LKS Cwał Poznań
2019-12-29
28
2019-12-29
5
Buszczak Zuzanna
OJK Michałówka
SONATA (14)
2019-12-29
6
2019-12-29
Chmielewska Aleksandra
OJ Kalina
KORSARZ (177)
2019-12-29
51
2019-12-29
70
Chuda Weronika
SJ Pro Eques
2019-12-29
20
2019-12-29
30
Chudy Michalina
KJ Ranczo Kołata
2019-12-29
Cieślak Szymon
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
SIWEK (127)
2019-12-29
2019-12-29
Cieślak Weronika
St. KJ Stajnia Adamus
2019-12-29
3
2019-12-29
37
2019-12-29
Ciołek Rozalia
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
HERKULES (107)
2019-12-29
2019-12-29
Ciszewska Iga
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2019-12-29
62
2019-12-29
36
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
KRETA (152)
2019-12-29
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
ALFA (169)
2019-12-29
2019-12-29
2019-12-29
Ćwiklińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
MEGI (89)
2019-12-29
3
2019-12-29
4
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
BARCELONA (144)
2019-12-29
10
2019-12-29
28
Danielewicz Anna
St. Rodan Club
2019-12-29
Derebecka Agnieszka
BPK - WIE
2019-12-29
2019-12-29
Dowgielewicz Aleksandra
Delta Biedrusko
BEZA (137)
2019-12-29
10
2019-12-29
42
Dreger Oliwia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-12-29
25
Dziamska Alina
bpk
PEGAZ (94)
2019-12-29
15
2019-12-29
21
2019-12-29
2019-12-29
19
Dzudzewicz Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
OLIMPIA (41)
2019-12-29
33
Fręśko Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-12-29
39
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (93)
2019-12-29
39
2019-12-29
4
Gendera Bartosz
St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2019-12-29
12
2019-12-29
Gola Helena
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2019-12-29
11
2019-12-29
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
2019-12-29
2019-12-29
1
150
2019-12-29
11
2019-12-29
Grzybowska Małgorzata
bpk
JAGODA (29)
2019-12-29
36
2019-12-29
19
Grzywacz Aleksandra
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2019-12-29
14
2019-12-29
5
2019-12-29
41
Gumienna Pola
KJ Podkowa Gruszczyn
BENITO (151)
2019-12-29
2019-12-29
32
Hoffmann Natalia
Stajnia Mączyńskich
2019-12-29
6
2019-12-29
Jabłońska Magdalena
Kj podkowa gruszczyn
BRANDO (149)
2019-12-29
65
2019-12-29
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
RUSTY (172)
2019-12-29
2019-12-29
30
EURYDYKA (173)
2019-12-29
26
2019-12-29
16
WELLA (174)
2019-12-29
24
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
WELLA (174)
2019-12-29
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
2019-12-29
2
100
2019-12-29
Jacygrad Gabriela
KJ Runowo
CELIM (166)
2019-12-29
2019-12-29
3
50
Jakubowska Eliza
Stajnia J. Czyż Luboń
2019-12-29
50
2019-12-29
18
Janiszewska Zofia
St. KJ Stajnia Adamus
2019-12-29
2
2019-12-29
20
2019-12-29
31
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2019-12-29
1
200
2019-12-29
15
Jarczyńska Ewa
JUKS Mieczewo
CZEREDA (18)
2019-12-29
24
2019-12-29
Jarmuż Kamil
KJ Sokół Damasławek
DUKAT (175)
2019-12-29
21
2019-12-29
33
Jaworska Julita
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
GENEVA (153)
2019-12-29
32
2019-12-29
9
Jęchorek Weronika
KJ Michałówka
WANGA (91)
2019-12-29
2019-12-29
17
Jeziorek Paula
KJ Kaja Ceków
2019-12-29
10
2019-12-29
9
2019-12-29
5
2019-12-29
21
Jurek Dominika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
RENEE R (150)
2019-12-29
21
2019-12-29
10
Kaczmarczyk Alicja
bpk
2019-12-29
2019-12-29
ZAMBIA (57)
2019-12-29
6
2019-12-29
1
300
Kaczmarek Maja
JUKS Abakus Kaczyna
KORAL D (45)
2019-12-29
1
2019-12-29
Kaczmarek Matylda
KJ Stajnia z Kopytem
LORA (68)
2019-12-29
2019-12-29
Kaczmarek Patrycja
Sk unicorn witnica
NETIA (170)
2019-12-29
Kamieniarz Ewa
Bez Przynależności Klubowej
ONTARIO (90)
2019-12-29
7
2019-12-29
13
Kamieniarz Karolina
Rancho Poznań
BEL DIOR (159)
2019-12-29
17
2019-12-29
Kamińska Jagoda
Harmony Club
FRISTAN (109)
2019-12-29
2019-12-29
Kapała Filip
St. KS Jumping Events Poznań
2019-12-29
23
2019-12-29
Kasprowicz Kaja
Rancho Poznań
FUNT (160)
2019-12-29
44
2019-12-29
59
Kędzierska Oliwia
Klub Jeździecki Kaja Ceków
SZILA (82)
2019-12-29
11
2019-12-29
12
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
CARLEY (103)
2019-12-29
18
2019-12-29
Kmieć Zofia
SK UNICORN WITNICA
NETIA (170)
2019-12-29
Kmieciak Joanna
St. KJ Gronówka
DIAVONA (72)
2019-12-29
16
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (86)
2019-12-29
3
100
2019-12-29
25
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
WILIA (143)
2019-12-29
26
Kopras Marek
Kopras Sp. z o.o.
2019-12-29
17
2019-12-29
Kosior Aleksandra
brak
ERIKA (20)
2019-12-29
2019-12-29
Kosmowska Inga
LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
ARMIA (92)
2019-12-29
17
2019-12-29
Kostrzewa Aleksandra
JKS Moskit Kalisz
AMADEOS (32)
2019-12-29
4
2019-12-29
22
Kowalczuk Maria
KJ Ranczo Kołata
2019-12-29
Kowalska Magdalena
bpk
SOJUSZNIK (156)
2019-12-29
2019-12-29
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (112)
2019-12-29
33
2019-12-29
38
2019-12-29
Krysiak Antoni
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-12-29
Kubacka Marta
bpk
POWER (163)
2019-12-29
Kulczyńska Maria
Stajnia Złotoryjsko
NINA (80)
2019-12-29
27
2019-12-29
60
Kurek Barbara
Budzyński KS Kłos
2019-12-29
2019-12-29
18
Kuś Małgorzata
JKS Dako-Galant SKIBNO
2019-12-29
16
2019-12-29
Kwasiżur Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2019-12-29
2019-12-29
9
2019-12-29
32
Lembicz Patryk
St. Kraju Jumping Team
KALINKA (70)
2019-12-29
9
PLEJADA (71)
2019-12-29
13
2019-12-29
40
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
WIENA (105)
2019-12-29
4
2019-12-29
13
Łubińska Aleksandra
SKJ Gronówka
MORENA (119)
2019-12-29
18
2019-12-29
29
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
KARINKA (148)
2019-12-29
7
2019-12-29
Maciejewska Hanna
LKS Cwał Poznań
2019-12-29
29
2019-12-29
14
2019-12-29
3
50
2019-12-29
38
Maćkowiak Olga
KJ Rancho Poznań
MORRIS (158)
2019-12-29
7
2019-12-29
52
Mączyński Marek
Stajnia Mączyńskich
SARA (108)
2019-12-29
40
2019-12-29
26
Marek Magda
KJ Ranczo Kołata
ARES (104)
2019-12-29
16
2019-12-29
22
Mateja Maksymilian
bpk
2019-12-29
5
2019-12-29
34
2019-12-29
8
Matusik Kinga
Kocialkowa górka
NAVAJO (73)
2019-12-29
29
2019-12-29
55
2019-12-29
Meijer Charlie
KJ Rancho Poznań
GENERAŁ (157)
2019-12-29
54
2019-12-29
57
Mężyńska Natalia
bpk
CORNEL (178)
2019-12-29
68
2019-12-29
65
Michalak Julia
St. KJ Stajnia Adamus
BLANKA (133)
2019-12-29
2019-12-29
7
2019-12-29
17
Michniewicz Katia
Rancho Poznań
FREDDY (167)
2019-12-29
37
2019-12-29
71
Miszczak Oliwia
Delta Biedrusko
LOLEK (145)
2019-12-29
2019-12-29
Mrówczyńska Wiktoria
Kociałkowa Górka
DIAVONA (74)
2019-12-29
26
2019-12-29
56
Mrozińska Joanna
St. KJ Stajnia ADAMUS
DANINA (28)
2019-12-29
19
2019-12-29
23
Nagła Kornelia
St. KJ Stajnia ADAMUS
BOLERO (179)
2019-12-29
9
2019-12-29
6
Nagła Maja
St. KJ Stajnia ADAMUS
BRANDON (128)
2019-12-29
2
2019-12-29
25
2019-12-29
1
2019-12-29
12
Najewska Marta
Delta Biedrusko
PICASSO (146)
2019-12-29
5
2019-12-29
2019-12-29
9
Nawrocka Zofia
Stajnia Złotoryjsko
RUBIN S (78)
2019-12-29
20
Niesiołowska Zofia
bpk
2019-12-29
24
2019-12-29
24
Nowakowska Marta
KJ Wiecanowo
GAJA (111)
2019-12-29
12
2019-12-29
37
Olszewska Krystyna
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2019-12-29
2019-12-29
25
Osińska Angelika
Brak
BOLS (52)
2019-12-29
Pankowska Karina
Brak
SARA (101)
2019-12-29
49
2019-12-29
43
Paszkiewicz Karolina
K.J. RUNOWO
AMEBA (164)
2019-12-29
45
Paszkiewicz Marta
K.J. RUNOWO
AMEBA (164)
2019-12-29
67
Pawlak Nicole
KJ Agro-Handel Śrem
2019-12-29
20
Pelczarska Amelia
Bez Przynależności Klubowej
SAHARA (161)
2019-12-29
2019-12-29
47
Piasecka Aleksandra
Delta Biedrusko
BEQUICK (138)
2019-12-29
68
2019-12-29
Piątkowska Wiktoria
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-12-29
13
Pięta Julia
KJ Kapada Wiry
2019-12-29
23
2019-12-29
2
100
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (19)
2019-12-29
4
2019-12-29
44
Piotrowska Alicja
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-12-29
39
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (7)
2019-12-29
8
2019-12-29
15
Popiołek Dominika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
OLIMPIA (41)
2019-12-29
66
Przybylska Zuzanna
JUKS Abakus Kaczyna
CINAMON (134)
2019-12-29
URWIS (135)
2019-12-29
10
Przybył Adrianna
KJ Ranczo Kołata
MIĘTUS (88)
2019-12-29
11
2019-12-29
30
Przybył Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (43)
2019-12-29
1
150
Przybyła Bogdan
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-12-29
38
Radowski Jonasz
bpk
2019-12-29
25
2019-12-29
18
2019-12-29
2019-12-29
Remisz Michał
KJ Brzóska Sport Horses
INDIA (30)
2019-12-29
7
2019-12-29
5
Rochatka Julia
bpk
SAMSON (136)
2019-12-29
2019-12-29
28
Rogacki Jakub
bpk
OQUANTA (142)
2019-12-29
53
2019-12-29
22
Roszak Marika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-12-29
27
Rybarczyk Zuzanna
bpk
KRA (123)
2019-12-29
14
2019-12-29
2019-12-29
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
OLIMPIA (41)
2019-12-29
34
Samorek Maja
Klub Jeździecki Kapada Wiry
SONATA (51)
2019-12-29
2019-12-29
41
Sarnowski Bartosz
Stajnia J. Czyż Luboń
2019-12-29
15
2019-12-29
45
Sawicki Norbert
St. J Pro Eques
2019-12-29
29
2019-12-29
23
2019-12-29
27
2019-12-29
3
150
Skotarczak Martyna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (43)
2019-12-29
Stefaniak Paweł
Delta Biedrusko
2019-12-29
14
2019-12-29
Świstel Magdalena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2019-12-29
2019-12-29
2019-12-29
2019-12-29
Szczepańska Maja
KJ Ranczo Kołata
CHACCO (85)
2019-12-29
8
2019-12-29
19
Szczepańska Zofia
KJ Ranczo Kołata
MIĘTUS (88)
2019-12-29
63
Szymańska Daria
KJ Sokół Damasławek
2019-12-29
27
2019-12-29
24
Szymkowiak Weronika
BPK
TROSKA (165)
2019-12-29
43
2019-12-29
40
Trojanowska Monika
MUKS Bielice
ALPINA (55)
2019-12-29
2019-12-29
Tuliszkiewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Rancho Poznań
MIRABLES (168)
2019-12-29
8
2019-12-29
Vitullo Verena
KJ Stajnia z Kopytem
2019-12-29
16
2019-12-29
19
Walorczyk Julia
KJ Morena Sieraków-Gałowo
2019-12-29
4
Walorczyk Maria
KJ Morena Sieraków-Gałowo
2019-12-29
31
Wąsiewicz Marek
Klub Jeździecki Jocker Nowolipsk
ALCES (81)
2019-12-29
28
2019-12-29
31
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ARA (147)
2019-12-29
20
2019-12-29
14
Włoch January
bpk
BOROMIR (162)
2019-12-29
2
150
2019-12-29
2
200
Wolniewicz Dominika
St. KJ Stajnia Adamus
FURORA (124)
2019-12-29
30
2019-12-29
8
Wyrozebski Julia
RPC Düsseldorf
EOS (35)
2019-12-29
7
2019-12-29
6
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
ARES (116)
2019-12-29
2019-12-29
12
GRAND (117)
2019-12-29
12
2019-12-29
2019-12-29
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
SALMIN (114)
2019-12-29
22
2019-12-29
2019-12-29
2019-12-29
36
Zbierska Agnieszka
bpk
MEKLAR (176)
2019-12-29
2019-12-29
10
Ziemska Aleksandra
BPK
2019-12-29
2019-12-29
Ziółek Henryk
Cwał Zakrzewo
2019-12-29
11
Zys Weronika
Klub Jeździecki Kapada Wiry
CUPIDO (38)
2019-12-29
22
2019-12-29
22

Number of Riders: 155

Number of Horses: 172

The sum of prizes: 1 700.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl