Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Halowe towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody
Poznań - Hipodrom Wola, 16 listopada 2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
189 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 05:27:50
2019-11-14 22:54:04
Julia Malicka LITTLE ART
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 05:27:47
2019-11-14 22:23:12
Amelia Ładziak TOP GUN
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
187 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 05:27:43
2019-11-14 21:54:13
Julia Michalak KASKADA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 05:27:39
2019-11-14 21:53:38
Julia Michalak BLANKA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
185 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 05:27:36
2019-11-14 21:52:59
Kornelia Nagła ODRECKA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
184 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 05:27:32
2019-11-14 21:52:31
Kornelia Nagła GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 05:27:29
2019-11-14 21:51:48
Szymon Cieślak SIWEK
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
182 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 21:24:31
2019-11-14 20:22:59
Wiktoria Tomaszewska LIDER
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
181 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 20:00:49
2019-11-14 20:00:06
Grzegorz Schubert SUAREZ
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
180 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 20:00:45
2019-11-14 19:59:43
Grzegorz Schubert KORTEZ
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 19:55:47
2019-11-14 19:50:20
Matylda Paszek HORTA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
178 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 19:43:55
2019-11-14 19:43:03
Kaja Kasprowicz FUNT
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
177 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 19:35:18
2019-11-14 19:27:18
Barbara Kurek BERNI KP
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
176 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 19:05:59
2019-11-14 18:58:11
Kinga Kurek GRANIM
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 17:27:14
2019-11-14 17:21:57
January Włoch BOROMIR
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
174 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 17:27:17
2019-11-14 17:21:12
Joachim Włoch SID
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 16:46:40
2019-11-14 16:41:03
Bartosz Czaprański CASHES FEELING
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 15:39:52
2019-11-14 15:11:22
Jagoda Kamińska FRISTAN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
171 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 13:29:28
2019-11-14 13:01:03
Diana Tomkowiak DENIS
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:34:12
2019-11-14 12:32:57
Marek Wąsiewicz ALCES
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:34:14
2019-11-14 12:32:30
Oliwia Kędzierska SZILA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:34:15
2019-11-14 12:31:34
Paula Jeziorek NANOU VAN HET SCHAECK
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
167 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:34:16
2019-11-14 12:31:01
Paula Jeziorek CASSANDRA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
166 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:12:55
2019-11-14 12:09:47
Norbert Sawicki NIGHT FITGHER
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
165 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:12:54
2019-11-14 12:09:11
Norbert Sawicki FOR CASPARO 2
  • 2x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
164 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:12:59
2019-11-14 11:38:48
Monika Krzewińska MILLORD D
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 10:14:14
2019-11-14 10:08:49
Karolina Wengerek GINEWRA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:38:21
2019-11-14 09:35:20
Julia Micek HARMONIA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
160 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:38:23
2019-11-14 09:34:32
Marta Kapcińska FURIOSO XXXVI-79 FERGETEG
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
159 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:31:05
2019-11-14 09:30:54
Henryk Ziółek PINK PEARL
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
158 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:30:45
2019-11-14 09:30:18
Henryk Ziółek CHACCO BOY Z
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:29:25
2019-11-14 09:29:16
Anastazja Rzyszkiewicz LACRIN
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
156 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:29:17
2019-11-14 09:28:17
Aleksandra Ziała WIVIAN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
155 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:14:02
2019-11-14 09:07:04
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
154 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:13:58
2019-11-14 09:06:50
Marcelina Zobel SAWANA
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
153 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:13:57
2019-11-14 09:02:59
Weronika Hruzik LOLEK
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
152 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:13:56
2019-11-14 08:54:13
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
151 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 08:16:01
2019-11-14 08:12:28
Weronika Gospodarek DILER
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
150 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 08:04:12
2019-11-14 08:02:24
Piotr Bąk STEFANO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
149 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 07:57:43
2019-11-14 07:50:06
Magdalena Rucińska URWIS
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
147 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:25:37
2019-11-13 22:57:40
Judyta Perek TAZINA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
146 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:25:40
2019-11-13 22:57:13
Judyta Perek FIDŻI
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
145 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:25:43
2019-11-13 22:56:32
Julia Perek IMBIR
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
144 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:25:46
2019-11-13 22:25:54
Krzysztof Schubert BALATON
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
143 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:25:49
2019-11-13 21:38:52
Bartosz Czaprański CHACCO ROKA
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:25:53
2019-11-13 21:26:47
Marta Najewska PICASSO
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
141 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 19:50:24
2019-11-13 19:43:11
Borys Trojanowicz BADIYAT
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 18:01:06
2019-11-13 17:57:10
Marta Paluszkiewicz CARTAGENA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
139 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 17:50:43
2019-11-13 17:46:31
Inga Michalak HARDY
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 17:07:51
2019-11-13 17:00:02
Aleksandra Ziemska A-DJANGO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
137 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 16:04:16
2019-11-13 15:39:40
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 16:04:19
2019-11-13 15:39:04
Sławomir Klóska CHACENTON
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 14:29:02
2019-11-13 14:28:48
Alicja Maślana HIOYALINE
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
134 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 13:58:22
2019-11-13 13:30:50
Piotr Guźniczak DALIO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:56:40
2019-11-13 12:21:56
Marta Birk FAVORINOS S
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
132 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:05:33
2019-11-13 12:03:49
Emilia Mikołajczak LEWIATAN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
131 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 21:24:26
2019-11-13 08:25:09
Joanna Żak MILANO KP
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 21:24:19
2019-11-13 08:24:12
Patrycja Żak NINA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:03:34
2019-11-13 00:00:40
Zofia Dendek PRIMA WALERINA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
128 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:03:40
2019-11-13 00:00:18
Zofia Dendek NATA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
127 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:03:42
2019-11-12 23:22:20
Jagoda Henclewska ADORADO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:03:46
2019-11-12 23:21:44
Zofia Nawrocka RUBIN S
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
125 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:03:49
2019-11-12 23:20:58
Maria Kulczyńska RUBIN S
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
124 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:03:52
2019-11-12 23:13:28
Anna Kantecka FORREST GUMP
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:03:55
2019-11-12 22:15:27
Klementyna Rennert TAJFUN
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:50:32
2019-11-12 21:29:57
Zuzanna Tuliszkiewicz MIRABLES
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
121 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:07:08
2019-11-12 21:03:15
Sara Szczot KOSTA BRAWA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:07:22
2019-11-12 20:58:44
Izabela Duda CANTATRICE
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:07:25
2019-11-12 20:57:12
Julia Łuczak SYMFONIA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:07:27
2019-11-12 20:55:34
Piotr Sokołowski CARAT
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
117 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:07:30
2019-11-12 20:53:41
Jagoda Szreymann MEKLAR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:07:33
2019-11-12 20:52:22
Róża Nowaczyk MEKLAR
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:07:35
2019-11-12 20:51:36
Aleksandra Chmielewska KORSARZ
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:07:38
2019-11-12 20:24:01
Sławomir Klóska CARLEY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 19:14:25
2019-11-12 18:46:28
Julia Walorczyk WICHEREK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 19:14:28
2019-11-12 18:46:09
Maria Walorczyk WICHEREK
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
110 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 18:37:39
2019-11-12 18:31:20
Natalia Hoffmann W'ROKSANA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 18:37:43
2019-11-12 18:30:24
Marek Mączyński SARA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:49:38
2019-11-12 17:20:20
Łukasz Brzóska LAMBORGHINI
  • 2x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:49:41
2019-11-12 16:45:33
Daria Niemczyk CARLOS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:49:44
2019-11-12 16:24:15
Małgorzata Grzybowska JAGODA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 15:10:33
2019-11-12 13:09:08
Anita Urbańczyk HAGRID
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 13:32:35
2019-11-12 13:03:46
Paulina Jaśkiewicz PAVAROTTI
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 13:32:38
2019-11-12 13:00:28
Amelia Krych SELDI-H
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 13:32:41
2019-11-12 12:52:00
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 12:41:41
2019-11-12 12:37:15
Marta Nowakowska GAJA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 12:41:42
2019-11-12 12:36:39
Weronika Pietrzak NELSON
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 12:41:44
2019-11-12 12:19:15
Maria Pietraszak TAWRA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 11:25:44
2019-11-12 11:18:46
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 10:56:32
2019-11-12 10:46:31
Bielawska Martyna CANOI DE BOOM
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 10:26:04
2019-11-12 09:52:57
Marcel Soforek ANNOUSCHKA 10
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 09:40:48
2019-11-12 09:22:49
Zuzanna Borowiak PALMASIJA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 09:40:57
2019-11-12 09:21:46
Ewa Jarczyńska CZEREDA
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 08:15:09
2019-11-11 23:07:45
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 08:15:16
2019-11-11 23:04:05
Marek Wojnowski LORD RAMIRO-J
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 19:09:48
2019-11-11 19:02:59
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 18:35:12
2019-11-11 18:30:00
Oliwia Szymczyk TARA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 18:10:45
2019-11-11 17:54:04
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 17:31:06
2019-11-11 17:22:58
Nina Wysoczańska ARES
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 16:47:09
2019-11-11 16:30:47
Adrianna Siuda DONOVAN
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 16:17:19
2019-11-11 16:13:37
Aleksandra Rezulak PANDA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 14:22:27
2019-11-11 14:19:48
Marta Baran BELLA CORIANO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 14:16:35
2019-11-11 14:10:22
Zofia Szymaniak LANDOSKA A
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 14:16:38
2019-11-11 13:56:31
Weronika Banaszak FANTA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 11:57:30
2019-11-11 11:46:54
Marcelina Matusz HINGIS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 11:57:32
2019-11-11 11:44:33
Katarzyna Łakomy WATER QUEEN MK
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 11:34:34
2019-11-11 11:18:14
Zuzanna Augustyniak KORSON
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 11:10:40
2019-11-11 10:50:21
Marta Kropacz MISSY GREY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 10:42:56
2019-11-11 10:24:05
Nicole Sochacka ELVIS
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 10:42:58
2019-11-11 10:23:20
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 22:02:14
2019-11-10 21:59:09
Klaudia Kostrzewska BAZYLIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 22:02:10
2019-11-10 21:58:42
Klaudia Kostrzewska SARA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 22:02:06
2019-11-10 21:39:14
Wiktoria Borowiak LIGHTNING TG
  • 2x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:26:43
2019-11-10 21:22:56
Aleksandra Piasecka BEQUICK
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:26:48
2019-11-10 21:22:00
Agnieszka Belter KRUPIER
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:26:53
2019-11-10 21:20:41
Jakub Adamski KRUPIER
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:26:58
2019-11-10 21:17:50
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:27:03
2019-11-10 21:16:16
Aleksandara Dowgielewicz BEZA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:27:09
2019-11-10 21:15:11
Julia Bruska BRETON
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:27:14
2019-11-10 20:21:42
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:27:19
2019-11-10 19:09:10
Filip Wysoczański SALMIN
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:27:23
2019-11-10 19:02:03
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:27:32
2019-11-10 18:57:25
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 11:27:00
2019-11-10 11:12:46
Marta Pawlik MELISSE
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 11:26:56
2019-11-10 11:10:10
Natalia Sinkiewicz MELISSE
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 18:16:42
2019-11-10 09:58:41
Aleksandra Krawczyńska APIS
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 18:17:07
2019-11-10 09:57:51
Celina Urbanowicz WENA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 15:44:03
2019-11-09 14:07:04
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 15:44:06
2019-11-09 12:45:42
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 15:44:09
2019-11-09 12:45:03
Zofia Niesiołowska ALI
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 08:52:40
2019-11-09 07:42:29
Agata Kołodziej ONYKS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 07:01:15
2019-11-09 06:00:45
Anna-Maria Kluza PRADA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 07:01:18
2019-11-09 05:59:01
Maria Melerowicz GRANDO B
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 07:01:20
2019-11-09 05:58:30
Jagoda Bukczyńska P-LUSI
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 07:01:23
2019-11-08 22:31:56
Agata Naplocha CZURMEN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 07:01:26
2019-11-08 22:30:53
Nikola Basta GUARIBA
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 07:01:29
2019-11-08 22:29:54
Alina Celmerowska NIAGARA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 07:01:31
2019-11-08 17:16:15
Wiktoria Skrzypkowiak ALUSITA
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 07:01:34
2019-11-08 14:51:10
Michał Remisz INDIA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 07:01:37
2019-11-08 14:29:43
Natalia Zielińska FINKA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:22:28
2019-11-07 20:19:16
Oktawia Kubiś GLOSA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:22:31
2019-11-07 20:17:32
Aleksandra Piotrowska GALLANT
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:22:37
2019-11-07 20:17:08
Natalia Dzudzewicz RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:22:42
2019-11-07 20:16:43
Aleksandra Helwich RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:22:49
2019-11-07 20:16:26
Oliwia Dreger RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:23:00
2019-11-07 20:16:06
Dominika Popiołek OLIMPIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:23:04
2019-11-07 20:15:51
Amelia Salbach OLIMPIA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:23:08
2019-11-07 20:15:35
Zofia Dubiał OLIMPIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:23:14
2019-11-07 20:15:08
Martyna Skotarczak GLOSA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:23:18
2019-11-07 20:14:41
Aleksandra Dubiał GLOSA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:23:24
2019-11-07 14:18:28
Daria Szymańska LOPEZ
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 07:57:07
2019-11-06 20:58:45
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 07:13:22
2019-11-04 20:20:27
Wiktoria Łukaszyk CAMPARI
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:05:33
2019-11-04 09:52:11
Nikola Urbańska MAJA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:05:34
2019-11-04 09:51:32
Laura Sprenger ERR-CHARGER
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:14:35
2019-11-03 21:52:40
Ania Kolanus ATLANTIC MAGIC
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:14:37
2019-11-03 20:42:59
Helena Gola SANDYHILL LUCY
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 10:43:01
2019-10-31 10:50:25
Laura Pacholczak RÓŻA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 07:39:14
2019-10-26 12:00:09
Aleksandra Morel D’ACCARDO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 07:38:10
2019-10-21 19:40:09
Magdalena Świstel SUMMER CRUISE II
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:33:23
2019-10-15 13:38:39
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamski Jakub Delta Biedrusko
1999 (MJ.)
brak
2. Andrzejewska Monika bpk
S
O054804
3. Arndt Gabrysia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2008 (Mł.)
Brak
4. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
5. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
6. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
brak
7. Baran Marta BPK
S
Brak
8. Belter Agnieszka Delta Biedrusko
S
brak
9. Bielawska Martyna Stajnia Nowina
2006 (JM.)
Brak
10. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
11. Borowiak Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2001 (J.)
brak
12. Bruska Julia Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
13. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (JM.)
brak
14. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
15. Chmielewska Aleksandra OJ Kalina
S
.
16. Cieślak Szymon Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
Brak
17. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
18. Danielewicz Anna St. Rodan Club
S
brak
19. Dendek Zofia Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
20. Dowgielewicz Aleksandara Delta Biedrusko
2005 (JM.)
nd
21. Dreger Oliwia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
22. Dubiał Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (JM.)
Brak
23. Dubiał Zofia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
24. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
25. Dzudzewicz Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
26. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
27. Gola Helena Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2010 (Mł.)
O057412
28. Gospodarek Weronika LZS Lech Gniezno
S
Brak
29. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
30. Grzybowska Małgorzata bpk
2001 (J.)
brak
31. Guźniczak Piotr Stowarzyszenie Rodan Club
2005 (JM.)
brak
32. Helwich Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
33. Henclewska Jagoda Stajnia Złotoryjsko
2003 (J.)
O043187
34. Hoffmann Natalia Stajnia Mączyńskich
2005 (JM.)
O043247
35. Hruzik Weronika Delta Biedrusko
2008 (Mł.)
brak
36. Jacygrad Gabriela KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
37. Jarczyńska Ewa JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O035136
38. Jaśkiewicz Paulina JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1998 (MJ.)
O054239
39. Jeziorek Paula KJ Kaja Ceków
1998 (MJ.)
O034245
40. Kamińska Jagoda Harmony Club
2003 (J.)
none
41. Kantecka Anna bpk
2003 (J.)
brak
42. Kapcińska Marta Cwał Zakrzewo
S
O039189
43. Kasprowicz Kaja Rancho Poznań
2007 (JM.)
brak
44. Kędzierska Oliwia Klub Jeździecki Kaja Ceków
2001 (J.)
O042928
45. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
46. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
47. Kluza Anna-Maria KS Grand Horse
S
brak
48. Kolanus Ania bpk
2003 (J.)
brak
49. Kołodziej Agata Brak
S
Brak
50. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
51. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (Mł.)
brak
52. Krawczyńska Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2004 (JM.)
O044698
53. Kropacz Marta JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O047783
54. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
2001 (J.)
O047591
55. Krysiak Antoni St. Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
O053089
56. Krzewińska Monika Ranczo Ganina
S
brak
57. Kubiś Oktawia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
58. Kulczyńska Maria Stajnia Złotoryjsko
2000 (MJ.)
brak
59. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (J.)
O034510
60. Kurek Kinga Harmony Club Owińska
2001 (J.)
O033908
61. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (JM.)
O026920
62. Ładziak Amelia Klub Jeździecki Lotus
2004 (JM.)
O042459
63. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
64. Łuczak Julia Racocki KJ
2000 (MJ.)
104XZ61
65. Łukaszyk Wiktoria KJ Atrium Swarzędz
1998 (MJ.)
O038253
-
66. Mączyński Marek Stajnia Mączyńskich
S
brak
67. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
S
O035408
68. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
1998 (MJ.)
O022133
69. Matusz Marcelina bpk
S
brak
70. Melerowicz Maria KS Grand Horse Suchy Las
2006 (JM.)
brak
71. Micek Julia Cwał Zakrzewo
2004 (JM.)
brak
72. Michalak Inga bk
2005 (JM.)
brak
73. Michalak Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (JM.)
brak
74. Mikołajczak Emilia Bpk
2005 (JM.)
Brak
75. Morel Aleksandra None
2000 (MJ.)
None
76. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia ADAMUS
1998 (MJ.)
O037384
77. Najewska Marta Delta Biedrusko
2007 (JM.)
brak
78. Naplocha Agata Bpk
2003 (J.)
Brak
79. Nawrocka Zofia Stajnia Złotoryjsko
2007 (JM.)
brak
80. Niemczyk Daria Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (J.)
brak
81. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
82. Nowaczyk Róża OJ Kalina
2006 (JM.)
.
83. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
84. Nowakowska Marta Klub Jeździecki Wiecanowo
2005 (JM.)
brak
85. Pacholczak Laura Ludowy Klub Sportowy Cwał
2008 (Mł.)
O053095
86. Paluszkiewicz Marta Kj Grodno Dwór
S
Brak
87. Paszek Matylda KJ Rancho Poznań
2006 (JM.)
brak
88. Pawlak Angelika Kudzyński KS Kłos
1998 (MJ.)
O038502
89. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O043616
90. Pawlik Marta LKS Cwał Poznań
2008 (Mł.)
brak
91. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
92. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038669
93. Piasecka Aleksandra Delta Biedrusko
2003 (J.)
nd
94. Pietraszak Maria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
2001 (J.)
brak
95. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
96. Piotrowska Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
brak
97. Popiołek Dominika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2007 (JM.)
Brak
98. Radowski Jonasz bpk
2001 (J.)
O040781
99. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
100. Rennert Klementyna JKS Fer Więckowice
2004 (JM.)
O045886
101. Rezulak Aleksandra SJ nad Stawem
2000 (MJ.)
brak
102. Rucińska Magdalena -
2008 (Mł.)
-
103. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
O043218
104. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
Brak
105. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
106. Schubert Krzysztof Niezrzeszony
S
brak
107. Sinkiewicz Natalia LKS Cwał Poznań
S
O021179
108. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
O021133
109. Skotarczak Martyna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
110. Sochacka Nicole KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
111. Soforek Marcel bpk
2010 (Mł.)
brak
112. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
113. Sprenger Laura Klub Jeździecki Lotus
2002 (J.)
O042255
114. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
brak
115. Świstel Magdalena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
brak
116. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O042880
117. Szreymann Jagoda OJ Kalina
brak
118. Szymaniak Zofia Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2004 (JM.)
brak
119. Szymańska Daria KJ Sokół Damasławek
S
O037937
120. Szymczyk Oliwia Stajnia Wiatrowo Las
2007 (JM.)
brak
121. Tomkowiak Diana KJ Michałówka
S
O034415
122. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
123. Tuliszkiewicz Zuzanna KJ Atrium Swarzędz
2006 (JM.)
brak
124. Urbańczyk Anita Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
S
brak
125. Urbanowicz Celina JUKS Abakus Kaczyna
S
O032997
126. Urbańska Nikola Klub Jeździecki Lotus
2002 (J.)
O041443
127. Walorczyk Julia KJ Morena Sieraków-Gałowo
2002 (J.)
O046903
128. Walorczyk Maria KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
brak
129. Wąsiewicz Marek Klub Jeździecki Jocker Nowolipsk
S
brak
130. Wengerek Karolina St. KJ Gronówka
S
brak
131. Werblińska Oliwia LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
2001 (J.)
O034662
132. Włoch January BPK - WIE
2006 (JM.)
brak
133. Włoch Joachim BPK - WIE
2007 (JM.)
brak
134. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
135. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
136. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
137. Żak Patrycja Stajnia Złotoryjsko
S
Brak
138. Ziała Aleksandra Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
Brak
139. Zielińska Natalia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
brak
140. Ziemska Aleksandra BPK
S
x
141. Ziółek Henryk Cwał Zakrzewo
S
O025757
142. Zobel Marcelina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2004 (JM.)
O046688
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

55

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz kara F: nd
M: nd
O: Paweł Stefaniak
B: nd
brak
2.

129

A-DJANGO SP POL 2013 Wałach siwa/163 F: Vulcan L
M: A Nuria
O: Aleksandra Ziemska
B: Marcin Bętkowski
x x
3.

119

ADORADO KWPN POL 2005 Wałach siwa/172 F: Indorado / Corrado I
M: Voraya / Indoctro
O: Jarosław Pawlak
B: Holandia
brak brak
4.

156

ALCES Małopolska POL 2002 Wałach gniada/165 F: Bolivar
M: Awia
O: Marek Wąsiewicz
B: Bogusław Dąbrowski
brak 12133
5.

51

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:121 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Niesiołowski
B: Krzysztof Niesiołowski
K019524 616999610326507
6.

93

ANNOUSCHKA 10 DRP POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl
M: Patroeska
O: Joanna Soforek
B: Nn
KO19869 NPA20011000
7.

14

APIS KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
O: Aleksandra Krawczyńska
B: Bogdan Jarząbek
K023102 POL013670022306
8.

16

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
9.

28

ATLANTIC MAGIC Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada/165 F: Izander / Lombardo
M: Ankara / Mer
O: Wiktoria Choińska
B: Daria Wachnowska
brak
10.

131

BADIYAT Arabisch Partbread POL 2013 Wałach siwa/165 F: Bakhira (Ex Barano) AA
M: Akita
O: Aleksander Trojanowicz
B: Ernst Albert Berr
Brak Brak
11.

136

BALATON SP POL 2007 Wałach kara/172 F: Rubinstern
M: Barbara
O: Krzysztof Schubert
B: SK Dobrzyniewo
Brak
12.

64

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy
M: Babet
O: Truck Partner Elżbieta Kostrzewska
B: Dominik Gronet
. 616013640053209
13.

73

BELLA CORIANO SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
O: Mieszko Dąbrowski
B: Piotr Krzyżanowski
K025269 616009530264011
14.

53

BEQUICK SP POL 2011 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
15.

166

BERNI KP WLKP POL 2013 Ogier gniada/164 F: Cruzeiro L /
M: Barbi /
O: Kamila Świercz Kozakiewicz
B: Kamila Świercz Kozakiewicz
brak 616007610167213
16.

56

BEZA SP POL 2010 Klacz gniada/kuc: F: nd
M: nd
O: nd
B: nd
brak
17.

174

BLANKA Wielkopolska POL 2011 Klacz siwa/157 F: Gral
M: Bronia
O: Adam Hybiak
B: Stanislaw Majewski
Brak 616
18.

163

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: Rekrut / Rash
M: Basia / Basis
O: Andrzej Włoch
B: Andrzej Włoch
K016782 POL009610222907
19.

57

BRETON SP POL 2005 Wałach skarogniada/162 F: nd
M: nd
O: nd
B: nd
nd pol009610143705
20.

79

CALASIA SP POL 2015 Mare grey/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
21.

32

CAMPARI SP POL 2005 Klacz kara F: Dagestan /
M: Cortesia /
O:
B:
K015813 POL009610061705
22.

94

CANOI DE BOOM Hanowerska GER 2013 Wałach skarogniada/170 F: CONVOI/CONTENDER
M: LILLI MARLENE/LANCIER
O: Dorota Bielawska
B: Ute Haberer
brak DE431319636413
23.

110

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Izabela Duda
B:
K021292 POL009610150607
24.

112

CARAT SP POL 2001 Ogier siwa/165 F: .
M: .
O: .
B: .
brak brak
25.

115

CARLEY Holsztyn POL 2014 Wałach siwa/brak F: Carlos DZ
M: Bailey III/Cassus
O: brak
B: brak
brak brak
26.

104

CARLOS Wielkopolska POL 2012 Wałach siwa/171 F: nn
M: nn
O: Piotr Niemczyk
B: nn
brak brak
27.

33

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O: Oliwia Werblińska
B: Paulina Burdyka
K010604 POL009670002004
28.

80

CARROSO AK SP POL 2015 Gleiding chestnut/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
29.

130

CARTAGENA SP POL 2013 Klacz siwa/161 F: Larron ex. Limerick Boy
M: Cardina
O: Marta Paluszkiewicz
B: Bolesław Danielewicz
Brak 616009640075013
30.

159

CASSANDRA Holsztyńska POL 2010 Klacz skarogniada/168 F: LASINO
M: I-CASANNA
O: MAREK WĄSIEWICZ
B: JAROSŁAW SEKUŁA
BRAK BRAK BRAK
31.

49

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Andrzejewska Monika
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
32.

66

CELIM Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada/168 F: NN
M: CALL GIRL
O: BLANKA JACYGRAD
B: STADNINA KONI NOWIELICE
BRAK POL999640077008
33.

127

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K025223 DE418185066812
34.

148

CHACCO BOY Z HAN GER 2015 Wałach gniada/170 F: Cascalido / Castino
M: Corby / Crazy Classic
O: Elżbieta Greser
B:
K026763 DE431311401515
35.

137

CHACCO ROKA Weg. Sport. HUN 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Cinnamon /
M: -
O: -
B: -
K028407 -
36.

128

CHACENTON OLD GER 2015 Wałach gniada/172 F: Chacco Blue /
M: Cento /
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
brak -
37.

58

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Nur / Wermut
M: Chanel / Cyma
O: K. Woźna
B: -
K014638 POL013640057802
38.

95

CONGO AK SP POL 2010 Wałach gniada F: Contendus /
M: Czunita K /
O: Monika Grzegorek
B:
brak
39.

81

COSMIC CONTENDUS AK SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Cosmic Touch / Concetto
O: -
B: -
K027713 616009610107015
40.

92

CZEREDA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Czarwonik / Freedom's Choice
M: Czesna / Elmero
O: Julia Frankiewicz
B: SK Racot
K027679 616009610114711
41.

42

CZURMEN SP POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Czad / Dido
M: Kaja /
O: Agata Naplocha
B: Zenon Najderek
brak 616009610184912
42.

50

D-KROPKA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz
M: Didel
O: Krzysztof Niesiołowski
B: Krzysztof Niesiołowski
brak 616013680114509
43.

27

D’ACCARDO Polish Half-Blood POL 2014 Gleiding darkbay/171 F: Czuwaj
M: Dama
O: Aleksandra Morel
B: Daria Wachnowska
none 616009681030414
44.

102

DALIA SP POL 2009 Klacz gniada/mk:155 F: Etos
M: Dumka
O: Kozłowska
B: Grzegorz Struski
brak 616013580726609
45.

125

DALIO MŁP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
46.

160

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa/168 F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
O: Diana Tomkowiak
B: M. Romanowski
K017356 POL007600111504
47.

132

DEOVILLE S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/171 F: Leoville
M: /
O: Krzysztof Seren
B: /
Brak
48.

141

DILER Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/174 F: Kroton
M: Dacja
O: OM Finanse sp. z o.o.
B: Brak
Brak POL 007 68 00270 05
49.

75

DONOVAN WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Doba /
O: Ograbek Krystian
B: Ograbek Krystian
brak 616007610160913
50.

65

ELVIS SP POL 2006 Wałach kara/169 F: Lwówek /
M: Elza /
O: Magdalena Wroczyńska
B: Perek
brak
51.

31

ERR-CHARGER SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Cantero / Cambridge
M: Errisima / Turbud Tempo
O: Adrianna Marciniak
B: Adrianna Marciniak
K026049 616009610116213
52.

72

FANTA KUC POL 2015 Klacz kasztanowata/kuc:115 F: Karlos
M: Fiesta
O: Julian Wojtkowiak
B: Andrzej Dembski
brak
53.

124

FAVORINOS S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/175 F: MJT Nevados S sp/ Calvados Z
M: Faworytka S sp/ Johnny Boy II SF
O: Piotr Trzciński
B: Stanisław Szurik
K026803 616009520036715
54.

134

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
55.

47

FINKA SP POL 2015 Klacz gniada/mk:164 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Zielińska
B: Natalia Zielińska
brak -
56.

154

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
O: Agnieszka Gaborska
B: Dr.Rainer Dubbels
K019948 DE431314312810
57.

121

FORREST GUMP SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Franchesca /
O: Anna Kantecka
B: Ireneusz Kondratowicz
brak 616009610146811
58.

161

FRISTAN SP POL 2008 Gleiding bay/168 F: NIRKAN
M: FIRST LADY
O: Karolina Kozakiewicz
B: Karolina Kozakiewicz
none
59.

167

FUNT WLKP POL 2002 Wałach siwa/168 F: CONTANDER SON
M: FALANGA
O: Katarzyna Małecka
B: Henryk Święcicki
brak 0610742900402
60.

151

FURIOSO XXXVI-79 Furioso-North Star HUN 2011 Ogier gniada/160 F: Gyanu I
M: The Bart Furioso
O: .
B: .
Brak Brak
61.

96

GAJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Fred
M: G
O: Nowakowski
B: nn
brak
62.

35

GALLANT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach ciemnogniada/158 F: Vandamme
M: Gardenia M
O: Aleksandra Kulka
B: SK Dobrzyniewo
Brak 616 009 61 00720 16
63.

152

GINEWRA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Romeo Des Vaux /
M: Gejsza /
O: Jadwiga Wawrzyniak
B: Dariusz Gronowski
brak 616007610176111
64.

172

GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE NL NED 2011 Klacz gniada/164 F: Vincent / Oklund
M: Vinette / Orlando
O: Roman Kiel
B: -
K025253 528008110082611
65.

34

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
O: Przemysław Dereziński
B: Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o.
brak
66.

61

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Wysoczańska
B: -
K027561 616999610284010
67.

40

GRANDO B SP POL 2010 Wałach gniada F: Leonardo /
M: Gracja /
O: Magdalena Melerowicz
B:
brak
68.

165

GRANIM SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Nimroy B
M: Gracja
O: Kamila Świercz Kozakiewicz
B: Kamila Świercz Kozakiewicz
brak 616009530090410
69.

99

HAGRID SP POL 2012 Wałach gniada/173 F: Czumen K
M: Hega I
O: Anita Urbańczyk
B: Roman Knaflewski
brak 616009610010912
70.

17

HARDY SP POL 2014 Wałach siwa/165 F: GRAND MASTER
M: /CZUMEN K
O: RAFAŁ KIERNIKOWSKI
B: MIROSLAW TOMIKOWSKI
BRAK 616007610044514
71.

150

HARMONIA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Indeks
M: Horsa
O: Micek
B: .
Brak Brak
72.

85

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
73.

69

HINGIS SP POL 2000 Ogier gniada F: Marcus /
M: Highvellya /
O: Przemysław Starkowski
B:
brak
74.

126

HIOYALINE KWPN POL 2012 Klacz gniada/168 F: Eurocommerce Napels
M: Ioyaline
O: Alicja Maślana
B: Brak
brak 985170002296554
75.

168

HORTA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Piołun /
M: Hulja /
O: Katarzyna Małecka
B: Zbigniew Zieliński
brak
76.

135

IMBIR SP POL 2008 Wałach gniada F: Scherif D'elle / Jalisco
M: Ijinska /
O: Karolina Perek
B: Janina Tyszkiewicz-Łącka
K015024 POL009610017308
77.

46

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
O: Michał Remisz
B: Agnieszka Lisiak
K025482 616009610005213
78.

105

JAGODA SP POL 2012 Klacz siwa/165 F: Corrado Boy /
M: Jedyna /
O: Michał Remisz
B: Artur Cap
brak 616009610088512
79.

175

KASKADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Kaskaneta / nn
M: nn / nn
O: Adam Hybiak
B: Tomasz Poliński
K023557 POL999611266404
80.

60

KNOCKMA MARIO Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Paddy Reilly
K024795 372004100015899
81.

142

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed / Nirkan
M: Kastra / Karkas
O: Hubert Kaliński
B: Dominik Radke
K026214 POL007610114606
82.

114

KORSARZ WLKP POL 2009 Wałach gniada/162 F: .
M: .
O: Izabela Duda
B: .
brak brak
83.

68

KORSON SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Carry Son /
M: Kropka / Harper
O: Paweł Augustyniak
B: Jan Borzym
K026840 616009640012611
84.

109

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
O: Piotr Sokołowski
B: Brzechwa Marek
K024636 POL999670012608
85.

54

KRUPIER WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino L /
M: Kaoma /
O: M. Popkowski i M. Dziurewicz
B: Witalis Ptaszek
brak POL007610167608
86.

179

Kwarta K F:
M:
O:
B:
87.

147

LACRIN SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Comandor / Contender
M: Loreen 73 / Caretino
O: Anastazja Rzyszkiewicz
B: Juszczak
K022567 616009610084313
88.

88

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
O: Izabella Sikorska
B: Tomasz Gogołek
K026561 616009610177414
89.

71

LANDOSKA A SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Love Affair/ Lauries Crusador
M: Landoska L/ Landos
O: Agnieszka Męczyńska
B: Agnieszka Męczyńska
K018042 616009610218508
90.

25

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas- Star / Laptop
M: Grandacha M D M / Graf Grannus
O: Paweł Pawlak
B: Sport und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul
K011371 DE431316701205
91.

123

LEWIATAN Wielkopolska POL 2004 Wałach ciemnogniada/mk:155 F: Lwówek
M: NN
O: Maciej Kubisiak
B: Maciej Kubisiak
K026215 POL007611236404
92.

143

LOLEK KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
O: Alicja Jakubowska
B: Alicja Jakubowska
brak
93.

38

LOPEZ SP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Iperyt /
M: L' Amour /
O: Daria Szymańska
B: Grzegorz Haniewicz
brak 661009610036115
94.

89

LORD RAMIRO-J SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/176 F: Ramirado /
M: Lozanna L / Cruzeiro L
O: Marek Wojnowski
B: Marian Juszczak
K028375 616009610080315
95.

30

MAJA Litewska POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: / Vicontas
O: Adrianna Marciniak
B: Daiva Zavadskiene
K028500 LTU005170089907
96.

87

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
97.

113

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Zbierska
B:
brak
98.

52

MELISSE Haflinger POL 2009 Klacz izabelowata/kuc:144 F: Nando von der Aschenburg
M: Moni
O: Anna Daniłoś
B: Ryszard Kowalski
brak brak
99.

22

MILLORD D Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/170 F: Tin Tin
M: Megana
O: Monika Krzewińska
B: Patryk Dobrzyński
brak
100.

116

MIRABLES Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: nn
M: nn
O: Ewa Tuliszkiewicz
B: nn
brak 616999610324009
101.

67

MISSY GREY SP POL 2012 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Julia Frankiewicz
B:
brak
102.

158

NANOU VAN HET SCHAECK BWP BEL 2013 Klacz gniada/169 F: NONSTOP
M: GIN TONIC DE MUZE
O: MAREK WĄSIEWICZ
B: PERRY DE WINTER
BRAK BRAK BRAK
103.

118

NATA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:142 F: Zefir
M: Natasza v.d. Bielzentuin
O: Natalia Cegiełka
B: Kowalski Michał
Brak POL013680082510
104.

97

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Maria Pietrzak
B: Rajmund Łączny
brak -
105.

44

NIAGARA SP POL 2015 Klacz siwa/172 F: NUMERUS/NUMERO UNO
M: NINA/PASTER
O: Teresa Sell
B: Marian Sell
brak 6160096100362
106.

155

NIGHT FITGHER SP POL 2014 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
O: Norbert Sawicki
B: Roma Kosicka
K025270 616009610044414
107.

23

NINA SP POL 2006 Klacz siwa/165 F: Paster
M: Nela
O: Jarosław P.
B: Brak
Brak Brak
108.

173

ODRECKA SP POL 2007 Klacz kara/160 cm F: Fred / Colorado
M: Odra / Oder
O: Kornelia Nagła
B: Kornelia Nagła
K017916 POL009670172707
109.

37

OLIMPIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz kasztanowata/165 F: Barros
M: Oliwia
O: Natalia Derezińska
B: Jan Kociemba
Brak 616 009 61 01145 15
110.

48

ONYKS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/167 F: Caretino K
M: Oceania
O: Agata Kołodziej
B: Stelmaszyk stanislaw
Brak 616009610086210
111.

41

P-LUSI SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
112.

91

PALMASIJA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Bankiet
M: Puccina
O: Ewelina Tomczak
B: Paulina Przewoźna
brak -
113.

74

PANDA Tinker POL 2009 Klacz srokata/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Green Point Polska Sp. z o. o.
B: -
brak -
114.

100

PAVAROTTI SP POL 2007 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Paola /
O: Paulina Jaśkiewicz
B:
brak
115.

138

PICASSO NN POL 2011 Wałach srokata/kuc:127 F: NN
M: NN
O: Anna Szewczuk
B: brak
K023116 616999520137011
116.

149

PINK PEARL HOL GER 2010 Klacz siwa/170 F: Corrado I
M: Paragona
O: Greser Elżbieta
B: .
Brak Brak
117.

39

PRADA WLKP POL 2009 Klacz gniada/. F: Leonardo /
M: Priscala /
O: Anna-Maria Kluza
B: .
brak .
118.

117

PRIMA WALERINA KUC POL 2013 Klacz kara/kuc:135 F: Monarcha
M: Parada
O: Natalia Cegiełka
B: Jacek Jach
brak 616013610000513
119.

36

RAGGIO DI SPERANZA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Cytolog
M: Reakcja
O: Marek Przywara
B: Magdalena Jeżewska
brak
120.

7

RÓŻA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:134 F: Hazard
M: NN
O: Katarzyna Pacholczak
B: Sławomir Rudnicki
K027578 POL007580605505
121.

120

RUBIN S WLKP POL 2011 Wałach kara/168 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Riada-R / Ariados
O: Jarosław Pawlak
B: Andrzej Kramer
brak 616007610172911
122.

59

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada/mk:158 F: Masini /
M: Segasta / Special Power
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Marek Sekuła
K022490 616POL1200758IT
123.

29

SANDYHILL LUCY Irlandzki Kuc Sportowy IRL 2008 Klacz biała/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Bartłomiej Gola
B: Iarla Hayden
K028637 372003000280617
124.

107

SARA SP POL 2012 Klacz bułana/165 F: NN
M: NN
O: Marek Mączyński
B: -
brak -
125.

63

SARA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
126.

144

SAWANA KUC POL 2015 Klacz gniada/kuc:147 F: NN
M: Safaria
O: Sławomir Zobel
B: Sławomir Zobel
Brak 0
127.

101

SELDI-H SP POL 2013 Mare bay/160 F: Candiavolo / Cantus
M: Selma-R / Graff Step
O: Małgorzata Nowak
B: Agnieszka Haniszewska - Langer
none 616009670038413
128.

164

SID SP POL 2007 Wałach siwa/165 F: BAJOU DU ROUET
M: SPRINGFIELD
O: Andrzej Włoch
B: Aleksandra Lauk
0096100466 11369
129.

171

SIWEK KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Wolniewicz
B: -
brak -
130.

140

STEFANO SP POL 2014 Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Artur Toksidis
B: Brak
Brak Brak
131.

26

SUMMER CRUISE II Irlandzki Koń Sportowy IRL 1999 Wałach siwa/167 F: Cruising / Sea Crest
M: nn / nn
O: Magdalena Świstel
B: Catriona Pinington
K018444 826067PHS030074
132.

111

SYMFONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/170 F: Elmero / Ramiro Z
M: Elmero / Ramiro Z
O: Zbigniew Frąckowiak
B: SK Racot
K028309 POL009611047900
133.

157

SZILA Typ Szlachetny POL 2013 Klacz skarogniada F: NN
M: NN
O: Małogorzata Jastrzębska
B: NN
brak
134.

122

TAJFUN DRP POL 2007 Wałach siwa/kuc:145 F: Matrix /
M: Toffi /
O: Małgorzata Kaczmarek
B: Zygmunt Sanakiewicz
K020204
135.

86

TARA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:147 F: Galon /
M: Tina /
O: Tomasz Szymczyk
B: Piotr Łykowski
brak POL013610208108
136.

98

TAWRA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Tawerna / Atlas Bavaria
O: Maria Pietraszak
B: SK Racot
brak 616007610118112
137.

133

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
138.

176

TOP GUN SP POL 2014 Wałach skarogniada/166 F: Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I
M: Tulka / Lap Bej / Elsing
O: Patryk Reimisz
B: SK Mieczownica
K027023 616009610004014
139.

180

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj
M: Sasanka
O: Marcelina Zobel
B: .
Brak Brak
140.

139

URWIS KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:- F: Elvis
M: Uniqua
O: Kordian Zieliński
B: Maria Poślednik
K028506 616013610096412
141.

106

W'ROKSANA SP POL 2009 Klacz skarogniada/168 F: Lombard
M: Wenus
O: Julia Czajka
B: -
brak -
142.

70

WATER QUEEN MK SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Marino
M: Echeveria
O: Przemysław Starkowski
B: Marek Kucharski
Brak None
143.

15

WENA SP POL 2002 Klacz gniada/162 F: Bujak / Sir Shostakovich
M: Wera / Czad
O: Celina Urbanowicz
B: S.P.R. Agrofirma
K020797 POL009611205402
144.

108

WICHEREK KN POL 2012 Wałach inna/kuc: F: Parwus / Mikrus
M: Wichura / Horst
O: Remigiusz Walorczyk
B: SO Sieraków
K026363 616011610085912
145.

146

WIVIAN SP POL 2011 Klacz gniada/163 F: Bolshoi / Favoritas
M: Welonda / Emilion
O: Elżbieta Greser
B: Anna Kierznowska
brak -
Rider Club
Competition
Prize
Kantecka Anna bpk
100
SUM:
100.00
Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
50
SUM:
50.00
Nagła Kornelia St. KJ Stajnia ADAMUS
150
SUM:
150.00
Nowakowska Marta Klub Jeździecki Wiecanowo
150
SUM:
150.00
Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
150
200
SUM:
350.00
Sochacka Nicole KJ Runowo
50
SUM:
50.00
Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
100
SUM:
100.00
Szymaniak Zofia Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
150
SUM:
150.00
Urbańska Nikola Klub Jeździecki Lotus
200
300
SUM:
500.00
Włoch Joachim BPK - WIE
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamski Jakub
Delta Biedrusko
KRUPIER (54)
2019-11-16
61
2019-11-16
11
2019-11-16
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (49)
2019-11-16
37
2019-11-16
10
Arndt Gabrysia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
Kwarta (179)
2019-11-16
2019-11-16
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
KORSON (68)
2019-11-16
26
2019-11-16
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
STEFANO (140)
2019-11-16
14
2019-11-16
38
Banaszak Weronika
KJ Agro-Handel Śrem
FANTA (72)
2019-11-16
1
2019-11-16
20
Baran Marta
BPK
2019-11-16
44
2019-11-16
13
Bielawska Martyna
Stajnia Nowina
2019-11-16
20
2019-11-16
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-11-16
20
2019-11-16
Borowiak Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2019-11-16
2019-11-16
Bruska Julia
Delta Biedrusko
BRETON (57)
2019-11-16
9
2019-11-16
14
2019-11-16
Bukczyńska Jagoda
KS Grand Horse Suchy Las
P-LUSI (41)
2019-11-16
2019-11-16
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
NIAGARA (44)
2019-11-16
2019-11-16
Chmielewska Aleksandra
OJ Kalina
KORSARZ (114)
2019-11-16
1
2019-11-16
Cieślak Szymon
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
SIWEK (171)
2019-11-16
9
2019-11-16
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
2019-11-16
17
2019-11-16
Danielewicz Anna
St. Rodan Club
2019-11-16
8
2019-11-16
4
Dendek Zofia
Stajnia Anielin
2019-11-16
3
2019-11-16
60
2019-11-16
47
NATA (118)
2019-11-16
5
2019-11-16
2019-11-16
31
Dowgielewicz Aleksandara
Delta Biedrusko
BEZA (56)
2019-11-16
15
2019-11-16
26
Dreger Oliwia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-11-16
27
Dubiał Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (34)
2019-11-16
9
Dubiał Zofia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
OLIMPIA (37)
2019-11-16
50
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-11-16
34
2019-11-16
16
Dzudzewicz Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-11-16
12
Gendera Bartosz
St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2019-11-16
41
2019-11-16
Gola Helena
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2019-11-16
2019-11-16
Gospodarek Weronika
LZS Lech Gniezno
DILER (141)
2019-11-16
2019-11-16
20
Grzegorek Adrianna
bpk
2019-11-16
14
2019-11-16
21
Grzybowska Małgorzata
bpk
JAGODA (105)
2019-11-16
25
2019-11-16
15
Guźniczak Piotr
Stowarzyszenie Rodan Club
DALIO (125)
2019-11-16
2019-11-16
Helwich Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-11-16
37
Henclewska Jagoda
Stajnia Złotoryjsko
ADORADO (119)
2019-11-16
12
2019-11-16
23
Hoffmann Natalia
Stajnia Mączyńskich
W'ROKSANA (106)
2019-11-16
7
2019-11-16
Hruzik Weronika
Delta Biedrusko
LOLEK (143)
2019-11-16
8
2019-11-16
Jacygrad Gabriela
KJ Runowo
CELIM (66)
2019-11-16
9
2019-11-16
9
Jarczyńska Ewa
JUKS Mieczewo
CZEREDA (92)
2019-11-16
4
2019-11-16
Jaśkiewicz Paulina
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
PAVAROTTI (100)
2019-11-16
2019-11-16
Jeziorek Paula
KJ Kaja Ceków
2019-11-16
6
2019-11-16
4
CASSANDRA (159)
2019-11-16
36
2019-11-16
13
Kamińska Jagoda
Harmony Club
FRISTAN (161)
2019-11-16
42
2019-11-16
Kantecka Anna
bpk
2019-11-16
48
2019-11-16
2
100
2019-11-16
Kapcińska Marta
Cwał Zakrzewo
2019-11-16
36
2019-11-16
25
Kasprowicz Kaja
Rancho Poznań
FUNT (167)
2019-11-16
2019-11-16
Kędzierska Oliwia
Klub Jeździecki Kaja Ceków
SZILA (157)
2019-11-16
52
2019-11-16
6
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
CARLEY (115)
2019-11-16
16
2019-11-16
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
CHACARTA (127)
2019-11-16
2019-11-16
CHACENTON (128)
2019-11-16
2019-11-16
26
Kluza Anna-Maria
KS Grand Horse
PRADA (39)
2019-11-16
17
2019-11-16
Kolanus Ania
bpk
2019-11-16
21
2019-11-16
2019-11-16
Kołodziej Agata
Brak
ONYKS (48)
2019-11-16
10
2019-11-16
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
SARA (63)
2019-11-16
14
2019-11-16
BAZYLIA (64)
2019-11-16
8
2019-11-16
6
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (102)
2019-11-16
5
2019-11-16
2019-11-16
27
Krawczyńska Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
APIS (14)
2019-11-16
48
2019-11-16
23
Kropacz Marta
JUKS Mieczewo
2019-11-16
18
2019-11-16
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
SELDI-H (101)
2019-11-16
2019-11-16
Krysiak Antoni
St. Kraju Jumping Team
2019-11-16
2019-11-16
Krzewińska Monika
Ranczo Ganina
2019-11-16
33
2019-11-16
25
Kubiś Oktawia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (34)
2019-11-16
Kulczyńska Maria
Stajnia Złotoryjsko
RUBIN S (120)
2019-11-16
58
Kurek Barbara
Budzyński KS Kłos
BERNI KP (166)
2019-11-16
2019-11-16
19
Kurek Kinga
Harmony Club Owińska
GRANIM (165)
2019-11-16
47
2019-11-16
Ładziak Amelia
Klub Jeździecki Lotus
TOP GUN (176)
2019-11-16
35
2019-11-16
25
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
2019-11-16
40
2019-11-16
3
50
Łuczak Julia
Racocki KJ
SYMFONIA (111)
2019-11-16
50
2019-11-16
11
Łukaszyk Wiktoria
KJ Atrium Swarzędz
CAMPARI (32)
2019-11-16
30
2019-11-16
7
Mączyński Marek
Stajnia Mączyńskich
SARA (107)
2019-11-16
13
2019-11-16
26
Majorczyk Monika
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
KOBI (142)
2019-11-16
7
2019-11-16
20
Maślana Alicja
St. KJ Leśna Podkowa
HIOYALINE (126)
2019-11-16
29
2019-11-16
24
Matusz Marcelina
bpk
HINGIS (69)
2019-11-16
4
Melerowicz Maria
KS Grand Horse Suchy Las
2019-11-16
3
2019-11-16
18
Micek Julia
Cwał Zakrzewo
HARMONIA (150)
2019-11-16
2019-11-16
39
Michalak Inga
bk
HARDY (17)
2019-11-16
46
2019-11-16
18
Michalak Julia
St. KJ Stajnia Adamus
BLANKA (174)
2019-11-16
16
2019-11-16
KASKADA (175)
2019-11-16
43
2019-11-16
5
Mikołajczak Emilia
Bpk
LEWIATAN (123)
2019-11-16
19
2019-11-16
33
Morel Aleksandra
None
2019-11-16
Nagła Kornelia
St. KJ Stajnia ADAMUS
2019-11-16
49
2019-11-16
17
ODRECKA (173)
2019-11-16
5
2019-11-16
3
150
Najewska Marta
Delta Biedrusko
PICASSO (138)
2019-11-16
7
2019-11-16
30
2019-11-16
16
Nawrocka Zofia
Stajnia Złotoryjsko
RUBIN S (120)
2019-11-16
59
Niemczyk Daria
Klub Jeździecki Wiecanowo
CARLOS (104)
2019-11-16
21
2019-11-16
Niesiołowska Zofia
bpk
2019-11-16
2019-11-16
7
ALI (51)
2019-11-16
4
2019-11-16
51
Nowaczyk Róża
OJ Kalina
MEKLAR (113)
2019-11-16
32
2019-11-16
5
Nowak Wiktoria
Posadowskie TJ
2019-11-16
10
2019-11-16
19
Nowakowska Marta
Klub Jeździecki Wiecanowo
GAJA (96)
2019-11-16
22
2019-11-16
1
150
2019-11-16
Pacholczak Laura
Ludowy Klub Sportowy Cwał
RÓŻA (7)
2019-11-16
2
2019-11-16
22
2019-11-16
Paluszkiewicz Marta
Kj Grodno Dwór
CARTAGENA (130)
2019-11-16
31
2019-11-16
18
Paszek Matylda
KJ Rancho Poznań
HORTA (168)
2019-11-16
2019-11-16
6
Pawlak Nicole
KJ Agro-Handel Śrem
2019-11-16
12
2019-11-16
22
Pawlik Marta
LKS Cwał Poznań
MELISSE (52)
2019-11-16
55
Perek Judyta
Posadowskie TJ
TAZINA (133)
2019-11-16
13
2019-11-16
23
Perek Julia
Posadowskie TJ
IMBIR (135)
2019-11-16
2019-11-16
Piasecka Aleksandra
Delta Biedrusko
BEQUICK (53)
2019-11-16
2019-11-16
57
Pietraszak Maria
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
TAWRA (98)
2019-11-16
45
2019-11-16
4
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (97)
2019-11-16
10
2019-11-16
2019-11-16
34
Piotrowska Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GALLANT (35)
2019-11-16
56
2019-11-16
28
Popiołek Dominika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
OLIMPIA (37)
2019-11-16
49
Remisz Michał
KJ Brzóska Sport Horses
INDIA (46)
2019-11-16
2
150
2019-11-16
2
200
Rennert Klementyna
JKS Fer Więckowice
TAJFUN (122)
2019-11-16
23
2019-11-16
10
Rezulak Aleksandra
SJ nad Stawem
PANDA (74)
2019-11-16
54
2019-11-16
43
Rucińska Magdalena
-
URWIS (139)
2019-11-16
2019-11-16
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
LACRIN (147)
2019-11-16
16
2019-11-16
27
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
OLIMPIA (37)
2019-11-16
21
Sawicki Norbert
St. J Pro Eques
2019-11-16
5
2019-11-16
2019-11-16
24
2019-11-16
26
Schubert Krzysztof
Niezrzeszony
BALATON (136)
2019-11-16
42
2019-11-16
9
Sinkiewicz Natalia
LKS Cwał Poznań
MELISSE (52)
2019-11-16
35
Siuda Adrianna
Harmony Club Owińska
DONOVAN (75)
2019-11-16
21
2019-11-16
Skotarczak Martyna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (34)
2019-11-16
Sochacka Nicole
KJ Runowo
ELVIS (65)
2019-11-16
2019-11-16
3
50
Soforek Marcel
bpk
2019-11-16
2
2019-11-16
16
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
CARAT (112)
2019-11-16
3
100
2019-11-16
6
Sprenger Laura
Klub Jeździecki Lotus
2019-11-16
27
2019-11-16
15
Stefaniak Paweł
Delta Biedrusko
2019-11-16
25
2019-11-16
2019-11-16
13
Szczot Sara
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-11-16
11
2019-11-16
12
Szreymann Jagoda
OJ Kalina
MEKLAR (113)
2019-11-16
19
Szymaniak Zofia
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2019-11-16
46
2019-11-16
1
150
Szymańska Daria
KJ Sokół Damasławek
LOPEZ (38)
2019-11-16
Szymczyk Oliwia
Stajnia Wiatrowo Las
TARA (86)
2019-11-16
Tomkowiak Diana
KJ Michałówka
DENIS (160)
2019-11-16
2019-11-16
18
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
BADIYAT (131)
2019-11-16
45
2019-11-16
22
Tuliszkiewicz Zuzanna
KJ Atrium Swarzędz
MIRABLES (116)
2019-11-16
2019-11-16
Urbańczyk Anita
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
HAGRID (99)
2019-11-16
11
2019-11-16
23
Urbanowicz Celina
JUKS Abakus Kaczyna
WENA (15)
2019-11-16
22
2019-11-16
8
Urbańska Nikola
Klub Jeździecki Lotus
MAJA (30)
2019-11-16
1
200
2019-11-16
1
300
Walorczyk Julia
KJ Morena Sieraków-Gałowo
WICHEREK (108)
2019-11-16
24
Walorczyk Maria
KJ Morena Sieraków-Gałowo
WICHEREK (108)
2019-11-16
7
Wąsiewicz Marek
Klub Jeździecki Jocker Nowolipsk
ALCES (156)
2019-11-16
51
2019-11-16
24
Werblińska Oliwia
LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
CARMEN (33)
2019-11-16
39
2019-11-16
8
Włoch January
BPK - WIE
BOROMIR (163)
2019-11-16
19
2019-11-16
28
Włoch Joachim
BPK - WIE
SID (164)
2019-11-16
32
2019-11-16
2
100
Wojnowski Marek
bpk
2019-11-16
15
2019-11-16
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
ARES (16)
2019-11-16
2019-11-16
8
GRAND (61)
2019-11-16
2019-11-16
6
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
SALMIN (59)
2019-11-16
15
2019-11-16
17
2019-11-16
38
2019-11-16
29
Ziała Aleksandra
Cwał Zakrzewo
WIVIAN (146)
2019-11-16
28
2019-11-16
10
Zielińska Natalia
KJ Sokół Damasławek
FINKA (47)
2019-11-16
2019-11-16
Ziemska Aleksandra
BPK
A-DJANGO (129)
2019-11-16
41
2019-11-16
44
Ziółek Henryk
Cwał Zakrzewo
2019-11-16
28
2019-11-16
14
2019-11-16
40
2019-11-16
12
Zobel Marcelina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
SAWANA (144)
2019-11-16
2019-11-16
2019-11-16
53
2019-11-16
52
2019-11-16
11

Number of Riders: 142

Number of Horses: 145

The sum of prizes: 1 700.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl