Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Halowe towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody
Poznań - Hipodrom Wola, 16 listopada 2019

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
161 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 05:27:50
2019-11-14 22:54:04
Julia Malicka LITTLE ART
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 05:27:47
2019-11-14 22:23:12
Amelia Ładziak TOP GUN
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
159 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 05:27:43
2019-11-14 21:54:13
Julia Michalak KASKADA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 05:27:39
2019-11-14 21:53:38
Julia Michalak BLANKA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
157 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 05:27:36
2019-11-14 21:52:59
Kornelia Nagła ODRECKA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
156 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 05:27:32
2019-11-14 21:52:31
Kornelia Nagła GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 05:27:29
2019-11-14 21:51:48
Szymon Cieślak SIWEK
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
154 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 21:24:31
2019-11-14 20:22:59
Wiktoria Tomaszewska LIDER
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
153 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 20:00:49
2019-11-14 20:00:06
Grzegorz Schubert SUAREZ
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
152 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 20:00:45
2019-11-14 19:59:43
Grzegorz Schubert KORTEZ
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 19:55:47
2019-11-14 19:50:20
Matylda Paszek HORTA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
150 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 19:43:55
2019-11-14 19:43:03
Kaja Kasprowicz FUNT
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
149 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 19:35:18
2019-11-14 19:27:18
Barbara Kurek BERNI KP
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 19:05:59
2019-11-14 18:58:11
Kinga Kurek GRANIM
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 17:27:14
2019-11-14 17:21:57
January Włoch BOROMIR
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
146 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 17:27:17
2019-11-14 17:21:12
Joachim Włoch SID
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 16:46:40
2019-11-14 16:41:03
Bartosz Czaprański CASHES FEELING
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 15:39:52
2019-11-14 15:11:22
Jagoda Kamińska FRISTAN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 13:29:28
2019-11-14 13:01:03
Diana Tomkowiak DENIS
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:34:12
2019-11-14 12:32:57
Marek Wąsiewicz ALCES
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:34:14
2019-11-14 12:32:30
Oliwia Kędzierska SZILA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:34:15
2019-11-14 12:31:34
Paula Jeziorek NANOU VAN HET SCHAECK
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
139 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:34:16
2019-11-14 12:31:01
Paula Jeziorek CASSANDRA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
138 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:12:55
2019-11-14 12:09:47
Norbert Sawicki NIGHT FITGHER
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
137 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:12:54
2019-11-14 12:09:11
Norbert Sawicki FOR CASPARO 2
  • 2x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
136 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:12:59
2019-11-14 11:38:48
Monika Krzewińska MILLORD D
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 10:14:14
2019-11-14 10:08:49
Karolina Wengerek GINEWRA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:38:21
2019-11-14 09:35:20
Julia Micek HARMONIA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
133 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:38:23
2019-11-14 09:34:32
Marta Kapcińska FURIOSO XXXVI-79 FERGETEG
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:31:05
2019-11-14 09:30:54
Henryk Ziółek PINK PEARL
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
131 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:30:45
2019-11-14 09:30:18
Henryk Ziółek CHACCO BOY Z
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:29:25
2019-11-14 09:29:16
Anastazja Rzyszkiewicz LACRIN
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
129 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:29:17
2019-11-14 09:28:17
Aleksandra Ziała WIVIAN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
128 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:14:02
2019-11-14 09:07:04
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
127 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:13:58
2019-11-14 09:06:50
Marcelina Zobel SAWANA
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
126 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:13:57
2019-11-14 09:02:59
Weronika Hruzik LOLEK
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
125 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:13:56
2019-11-14 08:54:13
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
124 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 08:16:01
2019-11-14 08:12:28
Weronika Gospodarek DILER
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 08:04:12
2019-11-14 08:02:24
Piotr Bąk STEFANO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 07:57:43
2019-11-14 07:50:06
Magdalena Rucińska URWIS
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
121 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:25:37
2019-11-13 22:57:40
Judyta Perek TAZINA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:25:40
2019-11-13 22:57:13
Judyta Perek FIDŻI
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:25:43
2019-11-13 22:56:32
Julia Perek IMBIR
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:25:46
2019-11-13 22:25:54
Krzysztof Schubert BALATON
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
117 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:25:49
2019-11-13 21:38:52
Bartosz Czaprański CHACCO ROKA
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:25:53
2019-11-13 21:26:47
Marta Najewska PICASSO
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
115 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 19:50:24
2019-11-13 19:43:11
Borys Trojanowicz BADIYAT
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 18:01:06
2019-11-13 17:57:10
Marta Paluszkiewicz CARTAGENA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
113 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 17:50:43
2019-11-13 17:46:31
Inga Michalak HARDY
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 17:07:51
2019-11-13 17:00:02
Aleksandra Ziemska A-DJANGO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 16:04:16
2019-11-13 15:39:40
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 16:04:19
2019-11-13 15:39:04
Sławomir Klóska CHACENTON
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 14:29:02
2019-11-13 14:28:48
Alicja Maślana HIOYALINE
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 13:58:22
2019-11-13 13:30:50
Piotr Guźniczak DALIO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:56:40
2019-11-13 12:21:56
Marta Birk FAVORINOS S
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:05:33
2019-11-13 12:03:49
Emilia Mikołajczak LEWIATAN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 21:24:26
2019-11-13 08:25:09
Joanna Żak MILANO KP
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 21:24:19
2019-11-13 08:24:12
Patrycja Żak NINA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:03:34
2019-11-13 00:00:40
Zofia Dendek PRIMA WALERINA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:03:40
2019-11-13 00:00:18
Zofia Dendek NATA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:03:42
2019-11-12 23:22:20
Jagoda Henclewska ADORADO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:03:46
2019-11-12 23:21:44
Zofia Nawrocka RUBIN S
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:03:49
2019-11-12 23:20:58
Maria Kulczyńska RUBIN S
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:03:52
2019-11-12 23:13:28
Anna Kantecka FORREST GUMP
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:03:55
2019-11-12 22:15:27
Klementyna Rennert TAJFUN
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:50:32
2019-11-12 21:29:57
Zuzanna Tuliszkiewicz MIRABLES
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:07:08
2019-11-12 21:03:15
Sara Szczot KOSTA BRAWA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:07:22
2019-11-12 20:58:44
Izabela Duda CANTATRICE
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:07:25
2019-11-12 20:57:12
Julia Łuczak SYMFONIA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:07:27
2019-11-12 20:55:34
Piotr Sokołowski CARAT
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:07:30
2019-11-12 20:53:41
Jagoda Szreymann MEKLAR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:07:33
2019-11-12 20:52:22
Róża Nowaczyk MEKLAR
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:07:35
2019-11-12 20:51:36
Aleksandra Chmielewska KORSARZ
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
88 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:07:38
2019-11-12 20:24:01
Sławomir Klóska CARLEY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 19:14:25
2019-11-12 18:46:28
Julia Walorczyk WICHEREK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 19:14:28
2019-11-12 18:46:09
Maria Walorczyk WICHEREK
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 18:37:39
2019-11-12 18:31:20
Natalia Hoffmann W'ROKSANA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 18:37:43
2019-11-12 18:30:24
Marek Mączyński SARA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:49:38
2019-11-12 17:20:20
Łukasz Brzóska LAMBORGHINI
  • 2x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:49:41
2019-11-12 16:45:33
Daria Niemczyk CARLOS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:49:44
2019-11-12 16:24:15
Małgorzata Grzybowska JAGODA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 15:10:33
2019-11-12 13:09:08
Anita Urbańczyk HAGRID
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 13:32:35
2019-11-12 13:03:46
Paulina Jaśkiewicz PAVAROTTI
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 13:32:38
2019-11-12 13:00:28
Amelia Krych SELDI-H
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 13:32:41
2019-11-12 12:52:00
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 12:41:41
2019-11-12 12:37:15
Marta Nowakowska GAJA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 12:41:42
2019-11-12 12:36:39
Weronika Pietrzak NELSON
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 12:41:44
2019-11-12 12:19:15
Maria Pietraszak TAWRA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 11:25:44
2019-11-12 11:18:46
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 10:56:32
2019-11-12 10:46:31
Martyna Bielawska CANOI DE BOOM
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 10:26:04
2019-11-12 09:52:57
Marcel Soforek ANNOUSCHKA 10
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 09:40:48
2019-11-12 09:22:49
Zuzanna Borowiak PALMASIJA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 09:40:57
2019-11-12 09:21:46
Ewa Jarczyńska CZEREDA
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 08:15:09
2019-11-11 23:07:45
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 08:15:16
2019-11-11 23:04:05
Marek Wojnowski LORD RAMIRO-J
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 19:09:48
2019-11-11 19:02:59
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 18:35:12
2019-11-11 18:30:00
Oliwia Szymczyk TARA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 18:10:45
2019-11-11 17:54:04
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 17:31:06
2019-11-11 17:22:58
Nina Wysoczańska ARES
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 16:47:09
2019-11-11 16:30:47
Adrianna Siuda DONOVAN
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 16:17:19
2019-11-11 16:13:37
Aleksandra Rezulak PANDA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 14:22:27
2019-11-11 14:19:48
Marta Baran BELLA CORIANO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 14:16:35
2019-11-11 14:10:22
Zofia Szymaniak LANDOSKA A
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 14:16:38
2019-11-11 13:56:31
Weronika Banaszak FANTA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 11:57:30
2019-11-11 11:46:54
Marcelina Matusz HINGIS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 11:57:32
2019-11-11 11:44:33
Katarzyna Łakomy WATER QUEEN MK
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 11:34:34
2019-11-11 11:18:14
Zuzanna Augustyniak KORSON
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 11:10:40
2019-11-11 10:50:21
Marta Kropacz MISSY GREY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 10:42:56
2019-11-11 10:24:05
Nicole Sochacka ELVIS
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 10:42:58
2019-11-11 10:23:20
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 22:02:14
2019-11-10 21:59:09
Klaudia Kostrzewska BAZYLIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 22:02:10
2019-11-10 21:58:42
Klaudia Kostrzewska SARA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 22:02:06
2019-11-10 21:39:14
Wiktoria Borowiak LIGHTNING TG
  • 2x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:26:43
2019-11-10 21:22:56
Aleksandra Piasecka BEQUICK
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:26:48
2019-11-10 21:22:00
Agnieszka Belter KRUPIER
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:26:53
2019-11-10 21:20:41
Jakub Adamski KRUPIER
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:26:58
2019-11-10 21:17:50
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:27:03
2019-11-10 21:16:16
Aleksandara Dowgielewicz BEZA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:27:09
2019-11-10 21:15:11
Julia Bruska BRETON
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:27:14
2019-11-10 20:21:42
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:27:19
2019-11-10 19:09:10
Filip Wysoczański SALMIN
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:27:23
2019-11-10 19:02:03
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 21:27:32
2019-11-10 18:57:25
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 11:27:00
2019-11-10 11:12:46
Marta Pawlik MELISSE
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 11:26:56
2019-11-10 11:10:10
Natalia Sinkiewicz MELISSE
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 18:16:42
2019-11-10 09:58:41
Aleksandra Krawczyńska APIS
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 18:17:07
2019-11-10 09:57:51
Celina Urbanowicz WENA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 15:44:03
2019-11-09 14:07:04
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 15:44:06
2019-11-09 12:45:42
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 15:44:09
2019-11-09 12:45:03
Zofia Niesiołowska ALI
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 08:52:40
2019-11-09 07:42:29
Agata Kołodziej ONYKS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 07:01:15
2019-11-09 06:00:45
Anna-Maria Kluza PRADA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 07:01:18
2019-11-09 05:59:01
Maria Melerowicz GRANDO B
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 07:01:20
2019-11-09 05:58:30
Jagoda Bukczyńska P-LUSI
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 07:01:23
2019-11-08 22:31:56
Agata Naplocha CZURMEN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 07:01:26
2019-11-08 22:30:53
Nikola Basta GUARIBA
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 07:01:29
2019-11-08 22:29:54
Alina Celmerowska NIAGARA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 07:01:31
2019-11-08 17:16:15
Wiktoria Skrzypkowiak ALUSITA
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 07:01:34
2019-11-08 14:51:10
Michał Remisz INDIA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 07:01:37
2019-11-08 14:29:43
Natalia Zielińska FINKA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:22:28
2019-11-07 20:19:16
Oktawia Kubiś GLOSA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:22:31
2019-11-07 20:17:32
Aleksandra Piotrowska GALLANT
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:22:37
2019-11-07 20:17:08
Natalia Dzudzewicz RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:22:42
2019-11-07 20:16:43
Aleksandra Helwich RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:22:49
2019-11-07 20:16:26
Oliwia Dreger RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:23:00
2019-11-07 20:16:06
Dominika Popiołek OLIMPIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:23:04
2019-11-07 20:15:51
Amelia Salbach OLIMPIA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:23:08
2019-11-07 20:15:35
Zofia Dubiał OLIMPIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:23:14
2019-11-07 20:15:08
Martyna Skotarczak GLOSA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:23:18
2019-11-07 20:14:41
Aleksandra Dubiał GLOSA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:23:24
2019-11-07 14:18:28
Daria Szymańska LOPEZ
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 07:57:07
2019-11-06 20:58:45
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 07:13:22
2019-11-04 20:20:27
Wiktoria Łukaszyk CAMPARI
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:05:33
2019-11-04 09:52:11
Nikola Urbańska MAJA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:05:34
2019-11-04 09:51:32
Laura Sprenger ERR-CHARGER
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:14:35
2019-11-03 21:52:40
Ania Kolanus ATLANTIC MAGIC
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:14:37
2019-11-03 20:42:59
Helena Gola SANDYHILL LUCY
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 10:43:01
2019-10-31 10:50:25
Laura Pacholczak RÓŻA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód 55cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 07:39:14
2019-10-26 12:00:09
Aleksandra Morel D’ACCARDO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu, wysokość przeszkód 65-70cm
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 07:38:10
2019-10-21 19:40:09
Magdalena Świstel SUMMER CRUISE II
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:33:23
2019-10-15 13:38:39
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamski Jakub Delta Biedrusko
1999 (MJ.)
brak
2. Andrzejewska Monika bpk
S
O054804
3. Arndt Gabrysia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2008 (JM.)
Brak
4. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
5. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
6. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O058257
7. Baran Marta BPK
S
Brak
8. Belter Agnieszka Delta Biedrusko
S
brak
9. Bielawska Martyna Stajnia Nowina
2006 (JM.)
Brak
10. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
11. Borowiak Zuzanna bpk
2001 (MJ.)
brak
12. Bruska Julia Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
13. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (JM.)
brak
14. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
15. Chmielewska Aleksandra OJ Kalina
S
.
16. Cieślak Szymon Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
Brak
17. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
18. Danielewicz Anna St. Rodan Club
S
O044051
19. Dendek Zofia Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
20. Dowgielewicz Aleksandara Delta Biedrusko
2005 (JM.)
nd
21. Dreger Oliwia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
22. Dubiał Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
Brak
23. Dubiał Zofia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
24. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
25. Dzudzewicz Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
26. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
27. Gola Helena Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2010 (Mł.)
O057412
28. Gospodarek Weronika LZS Lech Gniezno
S
Brak
29. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
30. Grzybowska Małgorzata bpk
2001 (MJ.)
brak
31. Guźniczak Piotr Stowarzyszenie Rodan Club
2005 (JM.)
brak
32. Helwich Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
33. Henclewska Jagoda Stajnia Złotoryjsko
2003 (J.)
O043187
34. Hoffmann Natalia Stajnia Mączyńskich
2005 (JM.)
O043247
35. Hruzik Weronika Delta Biedrusko
2008 (JM.)
brak
36. Jacygrad Gabriela KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
37. Jarczyńska Ewa JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O035136
38. Jaśkiewicz Paulina JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O054239
39. Jeziorek Paula KJ Kaja Ceków
S
O034245
40. Kamińska Jagoda Harmony Club
2003 (J.)
none
41. Kantecka Anna bpk
2003 (J.)
brak
42. Kapcińska Marta Cwał Zakrzewo
S
O039189
43. Kasprowicz Kaja Rancho Poznań
2007 (JM.)
brak
44. Kędzierska Oliwia Klub Jeździecki Kaja Ceków
2001 (MJ.)
O042928
45. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
S
O001315
46. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
47. Kluza Anna-Maria KS Grand Horse
S
brak
48. Kolanus Ania bpk
2003 (J.)
brak
49. Kołodziej Agata Brak
S
Brak
50. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
51. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (Mł.)
brak
52. Krawczyńska Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2004 (J.)
O044698
53. Kropacz Marta JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O047783
54. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
O047591
55. Krysiak Antoni KLUB JEŹDZIECKI "AGRO-HANDEL" ŚREM
2009 (Mł.)
O053089
56. Krzewińska Monika Ranczo Ganina
S
brak
57. Kubiś Oktawia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
58. Kulczyńska Maria Stajnia Złotoryjsko
2000 (MJ.)
brak
59. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (MJ.)
O034510
60. Kurek Kinga Harmony Club Owińska
2001 (MJ.)
O033908
61. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (J.)
O026920
62. Ładziak Amelia Klub Jeździecki Lotus
2004 (J.)
O042459
63. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
64. Łuczak Julia Racocki KJ
2000 (MJ.)
104XZ61
65. Łukaszyk Wiktoria KJ Atrium Swarzędz
S
O038253
-
66. Mączyński Marek Stajnia Mączyńskich
S
brak
67. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
S
O035408
68. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
S
O022133
69. Matusz Marcelina bpk
S
brak
70. Melerowicz Maria KS Grand Horse Suchy Las
2006 (JM.)
brak
71. Micek Julia Cwał Zakrzewo
2004 (J.)
brak
72. Michalak Inga bk
2005 (JM.)
brak
73. Michalak Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (J.)
brak
74. Mikołajczak Emilia Bpk
2005 (JM.)
Brak
75. Morel Aleksandra JKS Robir Chwalęcice
2000 (MJ.)
brak
76. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia ADAMUS
S
O037384
77. Najewska Marta Delta Biedrusko
2007 (JM.)
brak
78. Naplocha Agata Bpk
2003 (J.)
Brak
79. Nawrocka Zofia Stajnia Złotoryjsko
2007 (JM.)
brak
80. Niemczyk Daria Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (J.)
brak
81. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
82. Nowaczyk Róża OJ Kalina
2006 (JM.)
.
83. Nowak Wiktoria Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2000 (MJ.)
O043618
84. Nowakowska Marta KJ Wiecanowo
2005 (JM.)
brak
85. Pacholczak Laura Ludowy Klub Sportowy Cwał
2008 (JM.)
O053095
86. Paluszkiewicz Marta Kj Grodno Dwór
S
Brak
87. Paszek Matylda KJ Rancho Poznań
2006 (JM.)
brak
88. Pawlak Angelika Kudzyński KS Kłos
S
O038502
89. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O043616
90. Pawlik Marta LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
O056044
91. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
92. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038669
93. Piasecka Aleksandra Delta Biedrusko
2003 (J.)
nd
94. Pietraszak Maria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
2001 (MJ.)
brak
95. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
96. Piotrowska Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
brak
97. Popiołek Dominika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2007 (JM.)
Brak
98. Radowski Jonasz bpk
2001 (MJ.)
O040781
99. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
100. Rennert Klementyna JKS Fer Więckowice
2004 (J.)
O045886
101. Rezulak Aleksandra SJ nad Stawem
2000 (MJ.)
brak
102. Rucińska Magdalena -
2007 (JM.)
-
103. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
O043218
104. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
Brak
105. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
106. Schubert Krzysztof Niezrzeszony
S
brak
107. Sinkiewicz Natalia LKS Cwał Poznań
S
O021179
108. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
2019 (Mł.)
O021133
109. Skotarczak Martyna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
110. Sochacka Nicole KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
111. Soforek Marcel bpk
2010 (Mł.)
brak
112. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
113. Sprenger Laura Klub Jeździecki Lotus
2002 (J.)
O042255
114. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
brak
115. Świstel Magdalena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
brak
116. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O042880
117. Szreymann Jagoda OJ Kalina
2019 (Mł.)
brak
118. Szymaniak Zofia Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2004 (J.)
brak
119. Szymańska Daria KJ Sokół Damasławek
S
O037937
120. Szymczyk Oliwia Stajnia Wiatrowo Las
2007 (JM.)
brak
121. Tomkowiak Diana KJ Michałówka
S
O034415
122. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
123. Tuliszkiewicz Zuzanna KJ Atrium Swarzędz
2006 (JM.)
brak
124. Urbańczyk Anita KJ Podkowa Gruszczyn
S
brak
125. Urbanowicz Celina JUKS Abakus Kaczyna
S
O032997
126. Urbańska Nikola Klub Jeździecki Lotus
2002 (J.)
O041443
127. Walorczyk Julia KJ Morena Sieraków-Gałowo
2002 (J.)
O046903
128. Walorczyk Maria KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O046903
129. Wąsiewicz Marek Klub Jeździecki Jocker Nowolipsk
S
brak
130. Wengerek Karolina St. KJ Gronówka
S
brak
131. Werblińska Oliwia LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
2001 (MJ.)
O034662
132. Włoch January bpk
2006 (JM.)
brak
133. Włoch Joachim bpk
2007 (JM.)
brak
134. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
135. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
136. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
137. Żak Patrycja Stajnia Złotoryjsko
S
Brak
138. Ziała Aleksandra Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
Brak
139. Zielińska Natalia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
brak
140. Ziemska Aleksandra BPK
S
x
141. Ziółek Henryk Cwał Zakrzewo
S
O025757
142. Zobel Marcelina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2004 (J.)
O046688
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

55

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz kara F: nd
M: nd
brak
2.

129

A-DJANGO SP POL 2013 Wałach siwa/163 F: Vulcan L
M: A Nuria
x x
3.

178

Admirał F:
M:
4.

119

ADORADO KWPN POL 2005 Wałach siwa/172 F: Indorado / Corrado I
M: Voraya / Indoctro
brak brak
5.

156

ALCES MAŁOPOLSKA POL 2002 Wałach gniada/165 F: Bolivar
M: Awia
brak 12133
6.

51

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/121 F: nn / nn
M: nn / nn
K019524 616999610326507
7.

45

ALUSITA SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Carolus I
M: Argentyna
K025337 616009610106414
8.

93

ANNOUSCHKA 10 DRP POL 2000 Klacz kasztanowata/147 F: Carl
M: Patroeska
KO19869 NPA20011000
9.

14

APIS KUC POL 2006 Wałach siwa/146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
K023102 POL013670022306
10.

16

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
11.

28

ATLANTIC MAGIC WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada/165 F: Izander / Lombardo
M: Ankara / Mer
brak
12.

131

BADIYAT Arabisch Partbread POL 2013 Wałach siwa/165 F: Bakhira (Ex Barano) AA /
M: Akita /
brak -
13.

136

BALATON SP POL 2007 Wałach kara/172 F: Rubinstern
M: Barbara
Brak
14.

64

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada/138 F: Rob Roy /
M: Babet /
K021565 616013640053209
15.

73

BELLA CORIANO SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
16.

53

BEQUICK SP POL 2011 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
17.

166

BERNI KP WLKP POL 2013 Ogier gniada/164 F: Cruzeiro L /
M: Barbi /
brak 616007610167213
18.

56

BEZA SP POL 2010 Klacz gniada/kuc: F: nd
M: nd
brak
19.

174

BLANKA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz siwa/157 F: Gral
M: Bronia
Brak 616
20.

163

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: Rekrut / Rash
M: Basia / Basis
K016782 POL009610222907
21.

57

BRETON SP POL 2005 Wałach skarogniada/162 F: nd
M: nd
nd pol009610143705
22.

82

BUCEK . GER . Gelding bay/. F: .
M: .
. .
23.

79

CALASIA SP POL 2015 Mare grey/- F: -
M: -
brak -
24.

32

CAMPARI SP POL 2005 Klacz kara F: Dagestan /
M: Cortesia /
K015813 POL009610061705
25.

94

CANOI DE BOOM HANOWERSKA GER 2013 Wałach skarogniada/170 F: CONVOI/CONTENDER
M: LILLI MARLENE/LANCIER
brak DE431319636413
26.

110

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K021292 POL009610150607
27.

112

CARAT SP POL 2001 Ogier siwa/165 F: .
M: .
brak brak
28.

77

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Carewna / Viscount
K021101 616009640026312
29.

115

CARLEY HOL GER 2014 Wałach siwa/- F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
30.

104

CARLOS WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa/171 F: nn
M: nn
brak brak
31.

33

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
32.

80

CARROSO AK SP POL 2015 Gelding chestnut/- F: -
M: -
brak -
33.

130

CARTAGENA SP POL 2013 Klacz siwa/161 F: Larron ex. Limerick Boy
M: Cardina
Brak 616009640075013
34.

162

CASHES FEELING WĘG. PÓLKREW HUN 2015 Wałach siwa/167 F: Casello /
M: For You /
brak -
35.

159

CASSANDRA HOLSZTYŃSKA POL 2010 Klacz skarogniada/168 F: LASINO
M: I-CASANNA
BRAK BRAK BRAK
36.

49

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
K018857 616009640015410
37.

66

CELIM TS POL 2008 Wałach gniada/168 F: nn / nn
M: Call Girl /
brak POL999640077008
38.

127

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
K025223 DE418185066812
39.

148

CHACCO BOY Z HAN GER 2015 Wałach gniada/170 F: Cascalido / Castino
M: Corby / Crazy Classic
K026763 DE431311401515
40.

137

CHACCO ROKA WEG. SPORT. HUN 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Cinnamon /
M: -
K028407 -
41.

128

CHACENTON OLD GER 2015 Wałach gniada/172 F: Chacco Blue /
M: Cento /
brak -
42.

58

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/147 F: Nur / Wermut
M: Chanel / Cyma
K014638 POL013640057802
43.

95

CONGO AK SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Contendus /
M: Czunita K /
K016480 616009610140710
44.

81

COSMIC CONTENDUS AK SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Cosmic Touch / Concetto
K027713 616009610107015
45.

92

CZEREDA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Czarwonik / Freedom's Choice
M: Czesna / Elmero
K027679 616009610114711
46.

42

CZURMEN SP POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Czad / Dido
M: Kaja /
brak 616009610184912
47.

50

D-KROPKA KUC POL 2009 Klacz siwa/144 F: Wykusz /
M: Didel /
brak 616013680114509
48.

27

D’ACCARDO Polish Half-Blood POL 2014 Gelding darkbay/171 F: Czuwaj /
M: Dama /
K029058 616009681030414
49.

102

DALIA SP POL 2009 Klacz gniada/155 F: Etos
M: Dumka
brak 616013580726609
50.

125

DALIO MŁP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
51.

160

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa/168 F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
K017356 POL007600111504
52.

132

DEOVILLE S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/171 F: Leoville /
M: /
brak -
53.

141

DILER WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/174 F: Kroton
M: Dacja
Brak POL 007 68 00270 05
54.

75

DONOVAN WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Doba /
brak 616007610160913
55.

65

ELVIS SP POL 2006 Wałach kara/169 F: Lwówek /
M: Elza /
brak
56.

31

ERR-CHARGER SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Cantero / Cambridge
M: Errisima / Turbud Tempo
K026049 616009610116213
57.

72

FANTA KUC POL 2015 Klacz kasztanowata/115 F: Karlos /
M: Fiesta /
brak -
58.

124

FAVORINOS S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/175 F: MJT Nevados S sp/ Calvados Z
M: Faworytka S sp/ Johnny Boy II SF
K026803 616009520036715
59.

153

FESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
K018298 616009640071110
60.

134

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
K023156 616013610193213
61.

47

FINKA SP POL 2015 Klacz gniada/164 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
62.

154

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
63.

121

FORREST GUMP SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Franchesca /
brak 616009610146811
64.

161

FRISTAN SP POL 2008 Gelding bay/168 F: NIRKAN
M: FIRST LADY
none
65.

167

FUNT WLKP POL 2002 Wałach siwa/168 F: CONTANDER SON
M: FALANGA
brak 0610742900402
66.

151

FURIOSO XXXVI-79 Furioso-North Star HUN 2011 Ogier gniada/160 F: Gyanu I
M: The Bart Furioso
Brak Brak
67.

96

GAJA SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Fred / Colorado
M: Greta / Mikan
K028332 616009520023709
68.

35

GALLANT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach ciemnogniada/158 F: Vandamme
M: Gardenia M
Brak 616 009 61 00720 16
69.

152

GINEWRA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Romeo Des Vaux /
M: Gejsza /
brak 616007610176111
70.

172

GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE NL NED 2011 Klacz gniada/164 F: Vincent / Oklund
M: Vinette / Orlando
K025253 528008110082611
71.

34

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
brak
72.

61

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
73.

40

GRANDO B SP POL 2010 Wałach gniada F: Leonardo /
M: Gracja /
brak
74.

165

GRANIM SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Nimroy B
M: Gracja
brak 616009530090410
75.

43

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
K028081 616013640084212
76.

99

HAGRID SP POL 2012 Wałach gniada/173 F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Hega I /
brak 616009610010912
77.

17

HARDY SP POL 2014 Wałach siwa/165 F: GRAND MASTER
M: /CZUMEN K
BRAK 616007610044514
78.

150

HARMONIA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Indeks
M: Horsa
Brak Brak
79.

76

HASIRO SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Casiro / Cassini
M: Hiszpanka / Contendus
K028178 616009610141813
80.

85

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
K024072 616009600246913
81.

69

HINGIS SP POL 2000 Ogier gniada F: Marcus /
M: Highvellya /
brak
82.

126

HIOYALINE KWPN NED 2012 Klacz gniada/168 F: Eurocommerce Napels/
M: Ioyaline /
brak 985170002296554
83.

168

HORTA KUC POL 2007 Klacz gniada F: Piołun /
M: Hulja /
brak
84.

90

HYPNOSE BELLA SP POL 2015 Klacz gniada/167 F: Salomon /
M: Hanella /
brak -
85.

135

IMBIR SP POL 2008 Wałach gniada F: Scherif D'elle / Jalisco
M: Ijinska /
K015024 POL009610017308
86.

46

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
87.

105

JAGODA SP POL 2012 Klacz siwa/165 F: Corrado Boy /
M: Jedyna /
brak 616009610088512
88.

84

JUBEL KUC POL 2004 Wałach siwa F: nn/nn
M: nn/nn
brak
89.

83

KARA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada F: nn/nn
M: nn/nn
K021103 616999610260505
90.

175

KASKADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Kaskaneta / nn
M: nn / nn
K023557 POL999611266404
91.

60

KNOCKMA MARIO KUC CONNEMARA IRL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
K024795 372004100015899
92.

142

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed / Nirkan
M: Kastra / Karkas
K026214 POL007610114606
93.

114

KORSARZ WLKP POL 2009 Wałach gniada/162 F: .
M: .
brak brak
94.

68

KORSON SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Carry Son /
M: Kropka / Harper
K026840 616009640012611
95.

169

KORTEZ WLKP POL 2012 Wałach gniada/164 F: Bolshoi /
M: Kolonia /
brak
96.

109

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
K024636 POL999670012608
97.

54

KRUPIER WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino L /
M: Kaoma /
brak POL007610167608
98.

179

Kwarta K F:
M:
99.

147

LACRIN SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Comandor / Contender
M: Loreen 73 / Caretino
K022567 616009610084313
100.

88

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
K026561 616009610177414
101.

78

LADY DREAM SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Califax / Calido I
M: Little Lady / Donzini
K021099 616009540017211
102.

103

LAMBORGHINI NIEM. SPORTOWA POL 2010 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Libra / West
K023340 DE456570236310
103.

71

LANDOSKA A SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Love Affair/ Lauries Crusador
M: Landoska L/ Landos
K018042 616009610218508
104.

25

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas- Star / Laptop
M: Grandacha M D M / Graf Grannus
K011371 DE431316701205
105.

123

LEWIATAN WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach ciemnogniada/155 F: Lwówek
M: NN
K026215 POL007611236404
106.

20

LIDER TYP KUC POL 2015 Wałach siwa/135 cm F: nn
M: nn
Brak 616999610215515
107.

62

LIGHTNING TG SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Orient / Biskwit
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
K026180 616009610196112
108.

177

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
K023002 DE441411589010
109.

143

LOLEK KUC POL 2013 Wałach siwa/129 F: nn
M: nn
brak
110.

38

LOPEZ SP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Iperyt /
M: L' Amour /
brak 661009610036115
111.

89

LORD RAMIRO-J SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/176 F: Ramirado /
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028375 616009610080315
112.

30

MAJA LITEWSKA POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: / Vicontas
K028500 LTU005170089907
113.

87

MARY GLENN NIEM. SPORT. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
K011991 DE457-0001078-04
114.

113

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
115.

52

MELISSE HAFLINGER POL 2009 Klacz kasztanowata/144 F: Nando von der Aschenburg
M: Moni
K028711 brak
116.

24

MILANO KP SP POL 2013 Wałach gniada F: Granilli S
M: Malaga
117.

22

MILLORD D WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/170 F: Tin Tin
M: Megana
brak
118.

116

MIRABLES KUC WALIJSKI POL 2009 Klacz kasztanowata/137 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610324009
119.

67

MISSY GREY SP POL 2012 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
brak
120.

158

NANOU VAN HET SCHAECK BWP BEL 2013 Klacz gniada/169 F: NONSTOP
M: GIN TONIC DE MUZE
BRAK BRAK BRAK
121.

118

NATA KUC POL 2010 Klacz srokata/142 F: Zefir /
M: Natasza v.d. Bielzentuin /
brak POL013680082510
122.

97

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
123.

44

NIAGARA SP POL 2015 Klacz siwa/172 F: NUMERUS/NUMERO UNO
M: NINA/PASTER
brak 6160096100362
124.

155

NIGHT FITGHER SP POL 2014 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
K025270 616009610044414
125.

23

NINA SP POL 2006 Klacz siwa/165 F: Paster
M: Nela
Brak Brak
126.

173

ODRECKA SP POL 2007 Klacz kara/160 cm F: Fred / Colorado
M: Odra / Oder
K017916 POL009670172707
127.

37

OLIMPIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz kasztanowata/165 F: Barros
M: Oliwia
Brak 616 009 61 01145 15
128.

48

ONYKS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/167 F: Caretino K
M: Oceania
Brak 616009610086210
129.

41

P-LUSI SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
130.

91

PALMASIJA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Bankiet /
M: Puccina /
brak -
131.

74

PANDA TINKER POL 2009 Klacz srokata/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
132.

100

PAVAROTTI SP POL 2007 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Paola /
brak
133.

138

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/127 F: nn / nn
M: nn / nn
K023116 616999520137011
134.

149

PINK PEARL HOL GER 2010 Klacz siwa/170 F: Corrado I
M: Paragona
Brak Brak
135.

39

PRADA WLKP POL 2009 Klacz gniada/. F: Leonardo /
M: Priscala /
brak .
136.

117

PRIMA WALERINA KUC POL 2013 Klacz kara/135 F: Monarcha /
M: Parada /
brak 616013610000513
137.

36

RAGGIO DI SPERANZA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Cytolog
M: Reakcja
brak
138.

7

RÓŻA KUC POL 2005 Klacz srokata/134 F: Hazard
M: NN
K027578 POL007580605505
139.

120

RUBIN S WLKP POL 2011 Wałach kara/168 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Riada-R / Ariados
brak 616007610172911
140.

59

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada/mk:158 F: Masini /
M: Segasta / Special Power
K022490 616POL1200758IT
141.

29

SANDYHILL LUCY Irlandzki Kuc Sportowy IRL 2008 Klacz biała/141 F: nn / nn
M: nn / nn
K028637 372003000280617
142.

107

SARA SP POL 2012 Klacz bułana/165 F: NN
M: NN
brak -
143.

63

SARA KUC POL 2010 Klacz kara/- F: -
M: -
- -
144.

144

SAWANA KUC POL 2015 Klacz gniada/147 F: nn / nn
M: Safaria /
brak -
145.

101

SELDI-H SP POL 2013 Mare bay/160 F: Candiavolo / Cantus
M: Selma-R / Graff Step
none 616009670038413
146.

164

SID SP POL 2007 Wałach siwa/165 F: BAJOU DU ROUET /
M: SPRINGFIELD /
K010966 POL009610046607
147.

171

SIWEK KUC POL 2009 Wałach siwa/115 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
148.

140

STEFANO SP POL 2014 Wałach gniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
149.

170

SUAREZ HAN POL 2011 Wałach kasztanowata F: Stoizenberg /
M: Gween A /
brak DE431318510111
150.

26

SUMMER CRUISE II Irlandzki Koń Sportowy IRL 1998 Wałach siwa/167 F: Cruising / Sea Crest
M: nn / nn
K018444 826067PHS030074
151.

111

SYMFONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/170 F: Elmero / Ramiro Z
M: Elmero / Ramiro Z
K028309 POL009611047900
152.

157

SZILA TYP SZLACHETNY POL 2013 Klacz skarogniada F: NN
M: NN
brak
153.

122

TAJFUN DRP POL 2007 Wałach siwa/kuc:145 F: Matrix /
M: Toffi /
K020204
154.

86

TARA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:147 F: Galon /
M: Tina /
brak POL013610208108
155.

98

TAWRA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Tawerna / Atlas Bavaria
brak 616007610118112
156.

133

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
K017257 616013680114308
157.

176

TOP GUN SP POL 2014 Wałach skarogniada/166 F: Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I
M: Tulka / Lap Bej / Elsing
K027023 616009610004014
158.

145

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
K027315 616999610226312
159.

180

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj
M: Sasanka
Brak Brak
160.

139

URWIS KUC POL 2012 Wałach gniada/112 F: Elvis / Apollo
M: Uniqua/ Kawior
K028506 616013610096412
161.

106

W'ROKSANA SP POL 2009 Klacz skarogniada/168 F: Lombard
M: Wenus
brak -
162.

70

WATER QUEEN MK SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Marino /
M: Echeveria /
brak -
163.

15

WENA SP POL 2002 Klacz gniada/162 F: Bujak / Sir Shostakovich
M: Wera / Czad
K020797 POL009611205402
164.

108

WICHEREK KN POL 2012 Wałach inna F: Parwus / Mikrus
M: Wichura / Horst
K026363 616011610085912
165.

146

WIVIAN SP POL 2011 Klacz gniada/163 F: Bolshoi / Favoritas
M: Welonda / Emilion
brak -
Rider Club
Competition
Prize
Kantecka Anna bpk
100
SUM:
100.00
Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
50
SUM:
50.00
Nagła Kornelia St. KJ Stajnia ADAMUS
150
SUM:
150.00
Nowakowska Marta KJ Wiecanowo
150
SUM:
150.00
Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
150
200
SUM:
350.00
Sochacka Nicole KJ Runowo
50
SUM:
50.00
Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
100
SUM:
100.00
Szymaniak Zofia Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
150
SUM:
150.00
Urbańska Nikola Klub Jeździecki Lotus
200
300
SUM:
500.00
Włoch Joachim bpk
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamski Jakub
Delta Biedrusko
KRUPIER (54)
2019-11-16
61
2019-11-16
11
2019-11-16
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (49)
2019-11-16
37
2019-11-16
10
Arndt Gabrysia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
Kwarta (179)
2019-11-16
2019-11-16
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
KORSON (68)
2019-11-16
26
2019-11-16
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
STEFANO (140)
2019-11-16
14
2019-11-16
38
Banaszak Weronika
KJ Agro-Handel Śrem
FANTA (72)
2019-11-16
1
2019-11-16
20
Baran Marta
BPK
2019-11-16
44
2019-11-16
13
Bielawska Martyna
Stajnia Nowina
2019-11-16
20
2019-11-16
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-11-16
20
2019-11-16
Borowiak Zuzanna
bpk
2019-11-16
2019-11-16
Bruska Julia
Delta Biedrusko
BRETON (57)
2019-11-16
9
2019-11-16
14
2019-11-16
Bukczyńska Jagoda
KS Grand Horse Suchy Las
P-LUSI (41)
2019-11-16
2019-11-16
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
NIAGARA (44)
2019-11-16
2019-11-16
Chmielewska Aleksandra
OJ Kalina
KORSARZ (114)
2019-11-16
1
2019-11-16
Cieślak Szymon
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
SIWEK (171)
2019-11-16
9
2019-11-16
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
2019-11-16
17
2019-11-16
Danielewicz Anna
St. Rodan Club
2019-11-16
8
2019-11-16
4
Dendek Zofia
Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2019-11-16
3
2019-11-16
60
2019-11-16
47
NATA (118)
2019-11-16
5
2019-11-16
2019-11-16
31
Dowgielewicz Aleksandara
Delta Biedrusko
BEZA (56)
2019-11-16
15
2019-11-16
26
Dreger Oliwia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-11-16
27
Dubiał Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (34)
2019-11-16
9
Dubiał Zofia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
OLIMPIA (37)
2019-11-16
50
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-11-16
34
2019-11-16
16
Dzudzewicz Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-11-16
12
Gendera Bartosz
St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2019-11-16
41
2019-11-16
Gola Helena
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2019-11-16
2019-11-16
Gospodarek Weronika
LZS Lech Gniezno
DILER (141)
2019-11-16
2019-11-16
20
Grzegorek Adrianna
bpk
2019-11-16
14
2019-11-16
21
Grzybowska Małgorzata
bpk
JAGODA (105)
2019-11-16
25
2019-11-16
15
Guźniczak Piotr
Stowarzyszenie Rodan Club
DALIO (125)
2019-11-16
2019-11-16
Helwich Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-11-16
37
Henclewska Jagoda
Stajnia Złotoryjsko
ADORADO (119)
2019-11-16
12
2019-11-16
23
Hoffmann Natalia
Stajnia Mączyńskich
W'ROKSANA (106)
2019-11-16
7
2019-11-16
Hruzik Weronika
Delta Biedrusko
LOLEK (143)
2019-11-16
8
2019-11-16
Jacygrad Gabriela
KJ Runowo
CELIM (66)
2019-11-16
9
2019-11-16
9
Jarczyńska Ewa
JUKS Mieczewo
CZEREDA (92)
2019-11-16
4
2019-11-16
Jaśkiewicz Paulina
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
PAVAROTTI (100)
2019-11-16
2019-11-16
Jeziorek Paula
KJ Kaja Ceków
2019-11-16
6
2019-11-16
4
CASSANDRA (159)
2019-11-16
36
2019-11-16
13
Kamińska Jagoda
Harmony Club
FRISTAN (161)
2019-11-16
42
2019-11-16
Kantecka Anna
bpk
2019-11-16
48
2019-11-16
2
100
2019-11-16
Kapcińska Marta
Cwał Zakrzewo
2019-11-16
36
2019-11-16
25
Kasprowicz Kaja
Rancho Poznań
FUNT (167)
2019-11-16
2019-11-16
Kędzierska Oliwia
Klub Jeździecki Kaja Ceków
SZILA (157)
2019-11-16
52
2019-11-16
6
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
CARLEY (115)
2019-11-16
16
2019-11-16
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
CHACARTA (127)
2019-11-16
2019-11-16
CHACENTON (128)
2019-11-16
2019-11-16
26
Kluza Anna-Maria
KS Grand Horse
PRADA (39)
2019-11-16
17
2019-11-16
Kolanus Ania
bpk
2019-11-16
21
2019-11-16
2019-11-16
Kołodziej Agata
Brak
ONYKS (48)
2019-11-16
10
2019-11-16
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
SARA (63)
2019-11-16
14
2019-11-16
BAZYLIA (64)
2019-11-16
8
2019-11-16
6
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (102)
2019-11-16
5
2019-11-16
2019-11-16
27
Krawczyńska Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
APIS (14)
2019-11-16
48
2019-11-16
23
Kropacz Marta
JUKS Mieczewo
2019-11-16
18
2019-11-16
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
SELDI-H (101)
2019-11-16
2019-11-16
Krysiak Antoni
KLUB JEŹDZIECKI "AGRO-HANDEL" ŚREM
2019-11-16
2019-11-16
Krzewińska Monika
Ranczo Ganina
2019-11-16
33
2019-11-16
25
Kubiś Oktawia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (34)
2019-11-16
Kulczyńska Maria
Stajnia Złotoryjsko
RUBIN S (120)
2019-11-16
58
Kurek Barbara
Budzyński KS Kłos
BERNI KP (166)
2019-11-16
2019-11-16
19
Kurek Kinga
Harmony Club Owińska
GRANIM (165)
2019-11-16
47
2019-11-16
Ładziak Amelia
Klub Jeździecki Lotus
TOP GUN (176)
2019-11-16
35
2019-11-16
25
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
2019-11-16
40
2019-11-16
3
50
Łuczak Julia
Racocki KJ
SYMFONIA (111)
2019-11-16
50
2019-11-16
11
Łukaszyk Wiktoria
KJ Atrium Swarzędz
CAMPARI (32)
2019-11-16
30
2019-11-16
7
Mączyński Marek
Stajnia Mączyńskich
SARA (107)
2019-11-16
13
2019-11-16
26
Majorczyk Monika
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
KOBI (142)
2019-11-16
7
2019-11-16
20
Maślana Alicja
St. KJ Leśna Podkowa
HIOYALINE (126)
2019-11-16
29
2019-11-16
24
Matusz Marcelina
bpk
HINGIS (69)
2019-11-16
4
Melerowicz Maria
KS Grand Horse Suchy Las
2019-11-16
3
2019-11-16
18
Micek Julia
Cwał Zakrzewo
HARMONIA (150)
2019-11-16
2019-11-16
39
Michalak Inga
bk
HARDY (17)
2019-11-16
46
2019-11-16
18
Michalak Julia
St. KJ Stajnia Adamus
BLANKA (174)
2019-11-16
16
2019-11-16
KASKADA (175)
2019-11-16
43
2019-11-16
5
Mikołajczak Emilia
Bpk
LEWIATAN (123)
2019-11-16
19
2019-11-16
33
Morel Aleksandra
JKS Robir Chwalęcice
2019-11-16
Nagła Kornelia
St. KJ Stajnia ADAMUS
2019-11-16
49
2019-11-16
17
ODRECKA (173)
2019-11-16
5
2019-11-16
3
150
Najewska Marta
Delta Biedrusko
PICASSO (138)
2019-11-16
7
2019-11-16
30
2019-11-16
16
Nawrocka Zofia
Stajnia Złotoryjsko
RUBIN S (120)
2019-11-16
59
Niemczyk Daria
Klub Jeździecki Wiecanowo
CARLOS (104)
2019-11-16
21
2019-11-16
Niesiołowska Zofia
bpk
2019-11-16
2019-11-16
7
ALI (51)
2019-11-16
4
2019-11-16
51
Nowaczyk Róża
OJ Kalina
MEKLAR (113)
2019-11-16
32
2019-11-16
5
Nowak Wiktoria
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2019-11-16
10
2019-11-16
19
Nowakowska Marta
KJ Wiecanowo
GAJA (96)
2019-11-16
22
2019-11-16
1
150
2019-11-16
Pacholczak Laura
Ludowy Klub Sportowy Cwał
RÓŻA (7)
2019-11-16
2
2019-11-16
22
2019-11-16
Paluszkiewicz Marta
Kj Grodno Dwór
CARTAGENA (130)
2019-11-16
31
2019-11-16
18
Paszek Matylda
KJ Rancho Poznań
HORTA (168)
2019-11-16
2019-11-16
6
Pawlak Nicole
KJ Agro-Handel Śrem
2019-11-16
12
2019-11-16
22
Pawlik Marta
LKS Cwał Poznań
MELISSE (52)
2019-11-16
55
Perek Judyta
Posadowskie TJ
TAZINA (133)
2019-11-16
13
2019-11-16
23
Perek Julia
Posadowskie TJ
IMBIR (135)
2019-11-16
2019-11-16
Piasecka Aleksandra
Delta Biedrusko
BEQUICK (53)
2019-11-16
2019-11-16
57
Pietraszak Maria
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
TAWRA (98)
2019-11-16
45
2019-11-16
4
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (97)
2019-11-16
10
2019-11-16
2019-11-16
34
Piotrowska Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GALLANT (35)
2019-11-16
56
2019-11-16
28
Popiołek Dominika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
OLIMPIA (37)
2019-11-16
49
Remisz Michał
KJ Brzóska Sport Horses
INDIA (46)
2019-11-16
2
150
2019-11-16
2
200
Rennert Klementyna
JKS Fer Więckowice
TAJFUN (122)
2019-11-16
23
2019-11-16
10
Rezulak Aleksandra
SJ nad Stawem
PANDA (74)
2019-11-16
54
2019-11-16
43
Rucińska Magdalena
-
URWIS (139)
2019-11-16
2019-11-16
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
LACRIN (147)
2019-11-16
16
2019-11-16
27
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
OLIMPIA (37)
2019-11-16
21
Sawicki Norbert
St. J Pro Eques
2019-11-16
5
2019-11-16
2019-11-16
24
2019-11-16
26
Schubert Krzysztof
Niezrzeszony
BALATON (136)
2019-11-16
42
2019-11-16
9
Sinkiewicz Natalia
LKS Cwał Poznań
MELISSE (52)
2019-11-16
35
Siuda Adrianna
Harmony Club Owińska
DONOVAN (75)
2019-11-16
21
2019-11-16
Skotarczak Martyna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (34)
2019-11-16
Sochacka Nicole
KJ Runowo
ELVIS (65)
2019-11-16
2019-11-16
3
50
Soforek Marcel
bpk
2019-11-16
2
2019-11-16
16
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
CARAT (112)
2019-11-16
3
100
2019-11-16
6
Sprenger Laura
Klub Jeździecki Lotus
2019-11-16
27
2019-11-16
15
Stefaniak Paweł
Delta Biedrusko
2019-11-16
25
2019-11-16
2019-11-16
13
Szczot Sara
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-11-16
11
2019-11-16
12
Szreymann Jagoda
OJ Kalina
MEKLAR (113)
2019-11-16
19
Szymaniak Zofia
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2019-11-16
46
2019-11-16
1
150
Szymańska Daria
KJ Sokół Damasławek
LOPEZ (38)
2019-11-16
Szymczyk Oliwia
Stajnia Wiatrowo Las
TARA (86)
2019-11-16
Tomkowiak Diana
KJ Michałówka
DENIS (160)
2019-11-16
2019-11-16
18
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
BADIYAT (131)
2019-11-16
45
2019-11-16
22
Tuliszkiewicz Zuzanna
KJ Atrium Swarzędz
MIRABLES (116)
2019-11-16
2019-11-16
Urbańczyk Anita
KJ Podkowa Gruszczyn
HAGRID (99)
2019-11-16
11
2019-11-16
23
Urbanowicz Celina
JUKS Abakus Kaczyna
WENA (15)
2019-11-16
22
2019-11-16
8
Urbańska Nikola
Klub Jeździecki Lotus
MAJA (30)
2019-11-16
1
200
2019-11-16
1
300
Walorczyk Julia
KJ Morena Sieraków-Gałowo
WICHEREK (108)
2019-11-16
24
Walorczyk Maria
KJ Morena Sieraków-Gałowo
WICHEREK (108)
2019-11-16
7
Wąsiewicz Marek
Klub Jeździecki Jocker Nowolipsk
ALCES (156)
2019-11-16
51
2019-11-16
24
Werblińska Oliwia
LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
CARMEN (33)
2019-11-16
39
2019-11-16
8
Włoch January
bpk
BOROMIR (163)
2019-11-16
19
2019-11-16
28
Włoch Joachim
bpk
SID (164)
2019-11-16
32
2019-11-16
2
100
Wojnowski Marek
bpk
2019-11-16
15
2019-11-16
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
ARES (16)
2019-11-16
2019-11-16
8
GRAND (61)
2019-11-16
2019-11-16
6
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
SALMIN (59)
2019-11-16
15
2019-11-16
17
2019-11-16
38
2019-11-16
29
Ziała Aleksandra
Cwał Zakrzewo
WIVIAN (146)
2019-11-16
28
2019-11-16
10
Zielińska Natalia
KJ Sokół Damasławek
FINKA (47)
2019-11-16
2019-11-16
Ziemska Aleksandra
BPK
A-DJANGO (129)
2019-11-16
41
2019-11-16
44
Ziółek Henryk
Cwał Zakrzewo
2019-11-16
28
2019-11-16
14
2019-11-16
40
2019-11-16
12
Zobel Marcelina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
SAWANA (144)
2019-11-16
2019-11-16
2019-11-16
53
2019-11-16
52
2019-11-16
11

Number of Riders: 142

Number of Horses: 165

The sum of prizes: 1 700.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl