Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
140 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:40:49
2019-10-03 22:57:34
Agata Byndas ZORZA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:40:52
2019-10-03 22:34:02
Piotr Sokołowski CORNEL
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
138 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:40:55
2019-10-03 22:32:57
Izabela Duda CANTATRICE
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:40:58
2019-10-03 22:32:20
Piotr Sokołowski KOSTA BRAWA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:41:01
2019-10-03 22:31:39
Piotr Sokołowski CARAT
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:41:04
2019-10-03 22:16:36
Henryk Ziółek CHACCO BOY Z
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY PRE-APPROVED 2019-10-03 21:12:59
2019-10-03 20:35:30
Maksymilian Mateja AMOR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 21:13:02
2019-10-03 20:35:03
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 21:13:05
2019-10-03 20:31:39
Joachim Włoch SID
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 21:13:08
2019-10-03 20:30:56
January Włoch BOROMIR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 19:22:45
2019-10-03 18:43:39
Sławomir Klóska STALUE
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
129 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 19:22:49
2019-10-03 18:42:51
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
128 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:28:32
2019-10-03 17:19:05
Anna Wiącek RAVEN
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
127 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 16:47:27
2019-10-03 16:32:02
Natalia Ciecierska TAJFUN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 13:57:44
2019-10-03 13:56:28
Olga Patecka HIPCIO
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
125 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:00:47
2019-10-03 09:53:29
Marcel Soforek ANNOUSCHKA 10
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:41:47
2019-10-03 09:40:30
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:31:49
2019-10-03 09:18:22
Nicole Sochacka ELVIS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:31:52
2019-10-03 09:17:33
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:31:54
2019-10-03 09:09:15
Kamila Bodetko A-DJANGO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 08:06:06
2019-10-03 07:50:56
Magdalena Świstel SUMMER CRUISE II
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 08:06:08
2019-10-03 07:50:27
Angelika Ostrowska DESTENY F
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:27:26
2019-10-02 22:57:51
Alina Celmerowska GENTILA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:27:29
2019-10-02 22:06:24
Nadia Wróż SISI
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:27:35
2019-10-02 21:41:36
Anna Rząsa MORENO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:27:39
2019-10-02 21:31:03
Aleksandra Berbecka CORSA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:06:32
2019-10-02 21:01:12
Jagienka Łukomska NICO UNO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:06:29
2019-10-02 20:37:30
Wojciech Kukowski ELF
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 19:33:22
2019-10-02 19:13:14
Małgorzata Marczyk KRONOS
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:06:25
2019-10-02 19:06:55
Zofia Michalska LYCEDSTUD CEINDRYCH
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
110 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 19:33:28
2019-10-02 18:48:55
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
109 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 19:33:31
2019-10-02 17:54:04
Julia Rochatka SAMSON
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 19:33:35
2019-10-02 17:49:35
Zuzanna Przybylska URWIS
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 19:33:42
2019-10-02 17:15:11
Michał Tomikowski MATEA-G
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 19:33:46
2019-10-02 15:26:53
Madison Kabacińska DIOGENES BH
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 12:18:16
2019-10-02 12:14:57
Nadia Golczyk VIVI ZAGORKA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 13:46:19
2019-10-02 11:04:47
Agnieszka Karkosz-Grocholewska KALINA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 11:05:19
2019-10-02 11:03:17
Adam Goszczynski POKER
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:55:34
2019-10-02 10:53:37
Alina Celmerowska NIAGARA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:55:38
2019-10-02 10:52:53
Martyna Bielawska CANOI DE BOOM
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:44:59
2019-10-02 10:36:42
Natalia Szczepaniak WALLEMO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
99 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:24:44
2019-10-02 09:18:21
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
98 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:24:49
2019-10-02 08:24:59
Klaudia Kostrzewska BAZYLIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:24:50
2019-10-02 08:24:28
Klaudia Kostrzewska 3D
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:05:08
2019-10-01 22:57:07
Aleksandra Boczkowska RUBIN S
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:05:10
2019-10-01 22:31:04
Antonina Strzelec JAFAR
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:05:11
2019-10-01 22:30:16
Zofia Mrotek MAGIA
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:05:13
2019-10-01 22:14:18
Joanna Żak MILANO KP
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:05:15
2019-10-01 21:53:32
Agnieszka Adamczak PIONIER
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:05:16
2019-10-01 21:22:46
Sławomir Klóska HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:05:18
2019-10-01 21:22:15
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:05:19
2019-10-01 21:07:38
Zofia Krupiak YEMA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 19:58:31
2019-10-01 19:53:28
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 19:51:48
2019-10-01 19:49:34
Maja Młodzikowska DAKOTA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 19:51:51
2019-10-01 19:32:14
Diana Tomkowiak DENIS
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 19:01:17
2019-10-01 18:59:01
Marek Mączyński SARA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 19:01:20
2019-10-01 18:58:21
Natalia Hoffmann W'ROKSANA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 19:01:23
2019-10-01 18:12:53
Anastazja Rzyszkiewicz LACRIN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 19:01:25
2019-10-01 17:23:21
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 15:16:36
2019-10-01 15:01:16
Nina Wysoczańska ARES
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 13:51:20
2019-10-01 13:30:39
Patryk Rucinski CARLOS BAJOU B
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 13:51:23
2019-10-01 13:28:10
Patryk Rucinski MISS LADY
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 12:39:39
2019-10-01 12:13:22
Magdalena Smak BOHUN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 11:26:51
2019-10-01 11:19:04
Aleksandra Rezulak PANDA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 09:40:10
2019-10-01 07:39:51
Olga Patecka SNOOPY
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:37:54
2019-09-30 21:34:19
Antoni Przybylski IMPERATOR
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:37:57
2019-09-30 21:33:29
Julia Micek HARMONIA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:41:08
2019-09-30 21:32:45
Karolina Rusek B-FOOD BOUNTY A-Z
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:38:03
2019-09-30 21:31:59
Maria Krauwicka RUBIN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:38:05
2019-09-30 21:31:05
Aleksandra Ziała WIVIAN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:02:09
2019-09-30 20:42:35
Zuzanna Kozłowska LOTTA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:02:12
2019-09-30 20:21:15
Marta Kropacz MISSY GREY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:02:15
2019-09-30 20:14:04
Nadia Głowacka SILVER
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:02:17
2019-09-30 20:13:31
Julia Kamińska TREONINA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:54:17
2019-09-30 19:47:20
Julia Malicka LITTLE ART
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:30:31
2019-09-30 19:17:04
Maja Siemiątkowska Somersby WISIENKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:30:59
2019-09-30 19:12:51
Eliza Jakubowska NARCYZ
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:10:45
2019-09-30 19:09:35
Eliza Jakubowska IBERADO N
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 14:50:37
2019-09-30 14:49:29
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 13:38:01
2019-09-30 11:55:54
Ewa Jarczyńska CZEREDA
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 11:00:37
2019-09-30 10:42:02
Michał Przybecki ARCHIMEDES
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 11:00:38
2019-09-30 10:33:32
Oliwia Pleśnierowicz COELENHAGE'S CRISTHA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 10:05:32
2019-09-30 08:42:50
Zuzanna Borowiak PALMASIJA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 10:05:35
2019-09-30 08:42:28
Weronika Stawna EDEN
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 10:05:39
2019-09-30 00:52:04
Nina Wysoczańska GRAND
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 10:05:46
2019-09-30 00:48:40
Filip Wysoczański SALMIN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 21:06:40
2019-09-29 20:40:58
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 21:06:43
2019-09-29 20:31:39
Zofia Niesiołowska ALI
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 21:06:46
2019-09-29 19:44:21
Weronika Jazikowska INDEX
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 21:06:48
2019-09-29 19:42:04
Oliwia Kołodziej PERS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 18:09:10
2019-09-29 17:58:52
Weronika Zys CUPIDO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 14:54:16
2019-09-29 13:26:09
Natalia Ciecierska MICHELLE
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 11:02:04
2019-09-29 10:14:19
Barbara Wichniarek ARA
  • 2x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 11:02:06
2019-09-29 10:14:07
Daria Szymańska LOPEZ
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 12:25:16
2019-09-28 12:20:26
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 12:01:20
2019-09-28 11:32:58
Wiktoria Budnik PASJONATA RAMZES
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:00:33
2019-09-27 20:58:15
Wiktoria Choińska ATLANTIC MAGIC
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:00:39
2019-09-27 20:26:00
Amelia Salbach GLOSA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:00:42
2019-09-27 20:25:45
Natalia Dzudzewicz GLOSA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:00:44
2019-09-27 20:25:27
Agata Przybył GLOSA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:00:47
2019-09-27 20:25:10
Alicja Piotrowska DESPERADO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:00:50
2019-09-27 20:24:46
Marika Roszak DESPERADO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:00:54
2019-09-27 20:24:27
Michalina Bonk DESPERADO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 19:09:46
2019-09-26 17:49:33
Natalia Nagodzińska KALINA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 19:09:51
2019-09-26 14:46:15
Wiktoria Widzińska DOMENA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 14:08:34
2019-09-26 14:01:02
Emilia Skrzeczkowska HETMAŃSKA KREW
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 14:08:37
2019-09-26 13:59:49
Emilia Skrzeczkowska BELLEZA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:55:41
2019-09-26 13:59:12
Emilia Skrzeczkowska GUARIBA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 13:34:41
2019-09-26 13:34:00
Anna Gałka ESTER
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 13:27:40
2019-09-26 13:15:42
Laura Pacholczak RÓŻA
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 12:18:52
2019-09-26 11:14:18
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 12:18:53
2019-09-26 10:33:56
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:36:33
2019-09-25 20:21:35
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:36:35
2019-09-25 20:21:17
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:36:36
2019-09-25 20:20:46
Marianna Kultys PASJONATA AMIGO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:36:38
2019-09-25 20:20:17
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:36:39
2019-09-25 20:19:47
Michalina Chudy AKADEMIA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:36:41
2019-09-25 20:18:56
Maria Kowalczuk AKADEMIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:36:42
2019-09-25 20:17:17
Maja Szczepańska CHACCO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:36:43
2019-09-25 20:16:07
Adrianna Przybył MIĘTUS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:36:45
2019-09-25 20:15:42
Zofia Ćwiklińska PASJONATA POKER
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY PRE-APPROVED 2019-09-25 19:43:33
2019-09-25 18:16:06
Piotr Guźniczak DALIO
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 13:22:23
2019-09-25 17:07:29
Matylda Kaczmarek LORA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:05:57
2019-09-25 14:08:42
Izabela Bąk LACRIMA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:06:00
2019-09-25 12:15:15
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:06:09
2019-09-25 07:31:03
Gabrysia Jóźwiak LUNA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 20:21:14
2019-09-24 17:08:48
Aleksandra Zimna WOŁGA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 20:21:17
2019-09-24 17:04:00
Weronika Zimna FART GM
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:24:32
2019-09-24 07:20:01
Marek Wojnowski LORD RAMIRO-J
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:03:31
2019-09-22 18:01:04
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:03:34
2019-09-22 12:56:16
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:03:36
2019-09-20 11:07:39
Weronika Dychowska CANALETTO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:03:37
2019-09-20 11:06:05
Zuzanna Strugała CANALETTO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:03:38
2019-09-20 10:59:56
Weronika Woźniak SAROS S
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:03:40
2019-09-20 10:56:30
Katarzyna Frankiewicz SAROS S
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:52:49
2019-09-18 13:07:09
Kornelia Drążkiewicz BARKAROLA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 09:40:11
2019-09-16 22:08:54
Nicole Młynarz VELVET
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 10:05:49
2019-09-08 22:03:23
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:02:29
2019-09-07 23:23:58
Marta Olejnik MONTE
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 11:47:41
2019-09-01 18:28:56
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
3. Berbecka Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2004 (J.)
BRAK
4. Boczkowska Aleksandra Stajnia Złotoryjsko
S
O031460
5. Bodetko Kamila JKS FER Więckowice
2000 (MJ.)
O024049
6. Bonk Michalina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
brak
7. Borowiak Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
brak
8. Budnik Wiktoria LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O031825
9. Byndas Agata Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
brak
10. Celmerowska Alina KJ Michałówka
841/15
11. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
12. Choińska Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
brak
13. Chudy Michalina KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O049507
14. Ciecierska Natalia Hubertus Lusowo
2000 (MJ.)
brak
15. Ćwiklińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
16. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
17. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
18. Dychowska Weronika Bpk
2003 (J.)
Brak
19. Dzudzewicz Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
20. Frankiewicz Katarzyna Bpk
S
Brak
21. Gałka Anna bpk
S
brak
22. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
23. Głowacka Nadia KJ Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
Brak
24. Golczyk Nadia OKJ Oxer Wtórek
2009 (Mł.)
O054167
25. Goszczynski Adam Bpk
2010 (Mł.)
Brak
26. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
27. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
28. Guźniczak Piotr bpk
2010 (Mł.)
brak
29. Hoffmann Natalia Stajnia Mączyńskich
2005 (JM.)
O043247
30. Jacygrad Gabriela KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
31. Jakubowska Eliza Stajnia J. Czyż Luboń
2005 (JM.)
brak
32. Jarczyńska Ewa Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Mieczewo
2002 (J.)
O035136
33. Jazikowska Weronika UKS Master Gniezno
S
O024749
34. Jóźwiak Gabrysia KJ Kapada Wiry
2008 (JM.)
brak
35. Kabacińska Madison KJ Michałówka
2004 (J.)
O047057
36. Kaczmarek Matylda Stajnia z Kopytem
1999 (MJ.)
O026078
37. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
O053663
38. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
39. Kamińska Julia KJ Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
brak
40. Karkosz-Grocholewska Agnieszka Stajnia Rusin
S
33877/18
41. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
S
O001315
42. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
43. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
44. Kołodziej Oliwia UKS Master Gniezno
2006 (JM.)
Brak
45. Kopras Marek KJ Kopras
S
O009336
46. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
47. Kowalczuk Maria KJ Ranczo Kołata
2005 (JM.)
brak
48. Koziczak Emilia Stajnia J.Czyż Luboń
2006 (JM.)
brak
49. Kozłowska Zuzanna KJ Atrium Swarzędz
2003 (J.)
brak
50. Krauwicka Maria Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
brak
51. Kropacz Marta JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O047783
52. Krupiak Zofia Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
brak
53. Kruś Martyna Stajnia Rusin Dopiewo
2007 (JM.)
54. Krysiak Antoni KLUB JEŹDZIECKI "AGRO-HANDEL" ŚREM
2009 (Mł.)
O053089
55. Kukowski Wojciech bpk
S
O012042
56. Kultys Marianna KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
O052837
57. Kunaj Marta PONY JUMPING TEAM
58. Kurpisz Zofia Bpk
59. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
60. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
O052855
61. Mączyński Marek Stajnia Mączyńskich
S
brak
62. Marczyk Małgorzata Cwał Poznań
S
O032999
63. Martyna Bielawska Stajnia Nowina
2006 (JM.)
Brak
64. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
O055412
65. Micek Julia Cwał Zakrzewo
2004 (J.)
brak
66. Michalska Zofia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak - Folwark Ogieniowo
2007 (JM.)
O055704
67. Młodzikowska Maja KJ Atrium Swarzędz
2004 (J.)
brak
68. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
69. Mrotek Zofia OKJ OXER
2010 (Mł.)
O057495
70. Nagodzińska Natalia Stajnia Rusin
2005 (JM.)
38385/19
71. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
72. Ostrowska Angelika SK Unicorn Witnica
2005 (JM.)
Brak
73. Pacholczak Laura Ludowy Klub Sportowy Cwał
2008 (JM.)
O053095
74. Patecka Olga LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
O052854
75. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O043616
76. Piotrowska Alicja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
77. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040170
78. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
79. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (Mł.)
O054566
80. Przybylski Antoni Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
81. Przybył Adraianna KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
82. Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (MJ.)
brak
83. Rezulak Aleksandra Sj nad stawem
2000 (MJ.)
Brak
84. Rochatka Julia -
2004 (J.)
-
85. Roszak Marika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
Brak
86. Rusek Karolina Cwał Zakrzewo
2009 (Mł.)
brak
87. Rząsa Anna Klub Jeździecki Michałówka
S
O030733
88. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
O043218
89. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
Brak
90. Skrzeczkowska Emilia Stajnia Nowina
2006 (JM.)
O052778
91. Smak Magdalena KJ Grodno-Dwór
S
O024277
92. Sochacka Nicole KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
93. Soforek Marcel bpk
2010 (Mł.)
brak
94. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
95. Stawna Weronika bpk
2004 (J.)
brak
96. Strugała Zuzanna Bpk
S
Brak
97. Strzelec Antonina OKJ Oxer Wtórek
2008 (JM.)
O054352
98. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052847
99. Tomikowski Michał bpk
2007 (JM.)
brak
100. Tomkowiak Diana KJ Michałówka
S
O034415
101. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (J.)
O044554
102. Więcławska Agata SK UNICORN WITNICA
2002 (J.)
Brak
103. Włoch January bpk
2006 (JM.)
brak
104. Włoch Joachim bpk
2007 (JM.)
brak
105. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
106. Woźniak Weronika Bpk
S
Brak
107. Wróż Nadia Stajnia Rusin w Dopiewie
2009 (Mł.)
brak
108. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
109. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
110. Żak Joanna Stajnia Złotoryjsko
S
O022930
111. Ziała Aleksandra Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
Brak
112. Zimna Aleksandra Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
113. Zimna Weronika Delta Biedrusko
2004 (J.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

107

3D NRPS POL 2015 Klacz jelena/145 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
2.

130

A-DJANGO XX POL xx Wałach siwa/xx F: xx
M: xx
xx xx
3.

39

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
K017207 POL007610120406
4.

60

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/121 F: nn / nn
M: nn / nn
K019524 616999610326507
5.

6

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
K020179 POL013610175508
6.

132

ANNOUSCHKA 10 DRP POL 2000 Klacz kasztanowata/147 F: Carl
M: Patroeska
KO19869 NPA20011000
7.

55

ARA SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
K018209 616009610159410
8.

67

ARCHIMEDES KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tjungske / Carthago
M: Urella / Little Rock
K016296 5280030504720
9.

88

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
10.

43

ARMANI RJT KUC CONEMARA IRL 2014 Wałach gniada/140 F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
K025140 S33720041000172
11.

50

ATLANTIC MAGIC WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada/165 F: Izander / Lombardo
M: Ankara / Mer
brak
12.

14

B-FOOD BOUNTY A-Z KUC WALIJSKI POL 2011 Klacz izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Victor /
M: Bohemian Foxy Five /
brak
13.

21

BARKAROLA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Klakier
M: Borka
Brak 616007610214715
14.

106

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada/138 F: Rob Roy /
M: Babet /
K021565 616013640053209
15.

48

BELLEZA KUC POL 2010 Klacz tarantowata/kuc:138 F: Grey
M: Wira
K027176 616013610043210
16.

85

BOHUN WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Lwówek / Agar
M: Bryza / Zapał
K026590 616007610301107
17.

140

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: Rekrut / Rash
M: Basia / Basis
K016782 POL009610222907
18.

115

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
19.

25

CANALETTO SP POL 2006 Wałach skarogniada/167 F: Hondo Mondo
M: Cesja
Brak
20.

110

CANOI DE BOOM HANOWERSKA GER 2013 Wałach skarogniada/170 F: CONVOI/CONTENDER
M: LILLI MARLENE/LANCIER
brak DE431319636413
21.

143

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K021292 POL009610150607
22.

145

CARAT SP POL 2001 Ogier siwa/165 F: .
M: .
brak brak
23.

86

CARLOS BAJOU B SP POL 2013 Wałach gniada/174 F: Michael Angelo F
M: Carmen / Calypso III
Brak Brak
24.

36

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Caletta / Cordobes I
K026968 61609640055913
25.

129

CELIM TYP SZLACHETNY POL 2008 Wałach gniada/168 F: NN
M: CALL GIRL
BRAK POL999640077008
26.

138

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
K025223 DE418185066812
27.

40

CHACCO KM POL 2013 Wałach gniada/kuc:145 F: nn
M: nn
K027630 brak
28.

146

CHACCO BOY Z HAN GER 2015 Wałach gniada/170 F: Cascalido / Castino
M: Corby / Crazy Classic
K026763 DE431311401515
29.

23

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/147 F: Nur / Wermut
M: Chanel / Cyma
K014638 POL013640057802
30.

68

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: King William
M: Coelenhage's Campari
K028377 528017201500590
31.

142

CORNEL SP POL 2010 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
32.

125

CORSA HOL POL 05.06.2010 Klacz kara/170 F: CONNOR
M: EIRA II
104ZC58 104ZC58 104ZC58
33.

58

CUPIDO HSH HUN 28.04.2012 Wałach gniada/182 F: Agropoint Chupalido
M: Cleris
K025277 HUNMMF122290310
34.

69

CZEREDA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Czarownik /
M: Czesna /
K027679
35.

35

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
K017841 POL007610239307 105GH68
36.

59

D-KROPKA KUC POL 2009 Klacz siwa/144 F: Wykusz /
M: Didel /
brak 616013680114509
37.

93

DAKOTA SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: -
M: -
brak
38.

33

DALIO MŁP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
39.

94

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa/168 F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
K017356 POL007600111504
40.

52

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
brak DE 431310147610
41.

127

DESTENY F KWPN NED 2008 Klacz gniada/167 F: Memphis
M: Granita
Brak 528003000803826
42.

119

DIOGENES BH SP POL 2006 Wałach kara/- F: Elf / Fanimo
M: Demeter / Jakobin
K010880 POL009660493206
43.

49

DOMENA SP POL 2011 Klacz skarogniada/158 F: Bolshoi /
M: Doba /
K028684 616007610172811
44.

64

EDEN KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:145 F: -
M: -
Brak -
45.

120

ELF . POL . Wałach ciemnogniada/. F: .
M: .
. .
46.

128

ELVIS SP POL 2006 Wałach kara/169 F: Lwówek /
M: Elza /
brak
47.

46

ESTER WLKP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Le Duc /
M: Etna /
brak 616007591087713
48.

44

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
K022607 616009680091210
49.

29

FART GM KOŃ HUCULSKI POL 2014 Wałach gniada/kuc:NN F: Kupidyn z Sadyby
M: Fera
brak NN
50.

122

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
K019545 61600961238111
51.

104

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
K020233 528003201110280
52.

51

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
brak
53.

65

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
54.

8

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
K028081 616013640084212
55.

101

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 Wałach gniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
56.

80

HARMONIA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Indeks
M: Horsa
Brak Brak
57.

31

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
K024072 616009600246913
58.

47

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
59.

134

HIPCIO KUC POL 2002 Wałach gniada/123 F: nn
M: nn
brak
60.

71

IBERADO N KUC POL 2013 Wałach siwa/132 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
61.

151

Ikebana F:
M:
62.

79

IMPERATOR WLKP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Orient
M: Impreza
Brak
63.

61

INDEX WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Dar / Dukat
M: Intuicja / Interpol
K021651 616007611263602
64.

1

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 Wałach siwa/147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
65.

70

ISCO RJT Nederlands Rijpaarden En Pony NED 2009 Wałach gniada/148 F: Ismar/Ismael
M: Lenny/Condor
K026595
66.

97

JAFAR KUC POL 2013 Wałach srokata/136 F: Nn
M: Nn
K027925 616999610040013
67.

111

KALINA SP POL 2012 Klacz skarogniada/160 F: ŁYK SZAMPANA
M: KAMA
brak 616 009 59 01490 12
68.

22

KALINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz skarogniada/160cm F: Łyk szampana
M: Kama
Brak 616 009 59 01490 12
69.

147

Kania F:
M:
70.

131

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed / Nirkan
M: Kastra / Karkas
K026214 POL007610114606
71.

144

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
K024636 POL999670012608
72.

114

KRONOS SP POL 2014 Wałach gniada/172 cm F: Leonardo
M: Karmen
brak
73.

150

La Bue WESTF niemcy 2001 F:
M:
74.

30

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
75.

91

LACRIN SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Comandor / Contender
M: Loreen 73 / Caretino
K022567 616009610084313
76.

102

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
K026561 616009610177414
77.

19

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas- Star / Laptop
M: Grandacha M D M / Graf Grannus
K011371 DE431316701205
78.

74

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
K023002 DE441411589010
79.

56

LOPEZ SP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Iperyt /
M: L' Amour /
brak 661009610036115
80.

34

LORA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Haarwest / Indoctro
M: Liwia / Lenon
K027316 POL999610004106
81.

27

LORD RAMIRO-J SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/176 F: Ramirado /
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028375 616009610080315
82.

75

LOTTA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata F: Kubuś /
M: Liza /
brak POL031610036308
83.

105

LUNA KUC POL 2010 Klacz gniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
K026657 528009101178093
84.

32

LUNA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 cm F: Goder
M: Limba
616999640079711
85.

17

LYCEDSTUD CEINDRYCH KUC WALIJSKI POL 2011 Klacz kasztanowata/131 F: Ysselvliedts Kyan
M: Moeltryfan Socks
brak -
86.

98

MAGIA KUC POL 2013 Klacz tarantowata/125 F: Nn
M: Nn
K028578 616999520119913
87.

118

MATEA-G WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz kasztanowata/170 F: o
M: m
K016089 POL007610028008
88.

57

MICHELLE Koń Pełnej Krwi Angielskiej POL 2001 Klacz gniada/162 F: Lomitas
M: Miss Germany
brak GER00007526
89.

41

MIĘTUS WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Makbet/
M: Sahara/
brak
90.

99

MILANO KP SP POL 2013 Wałach gniada F: Granilli S
M: Malaga
91.

87

MISS LADY WESTFALSKA POL 2015 Klacz kara/166 F: Michael Angelo F
M: Chantal
K027143 Brak
92.

76

MISSY GREY SP POL 2012 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
brak
93.

20

MONTE TYP PRYMITYWNY POL 2014 Wałach inna/133 F: Brak
M: Brak
Brak 6169996613933614
94.

124

MORENO SP POL 2007 Wałach gniada/175 F: Denar / Caletto'Son/Calleto I/Cor de la Bryere
M: Miranda
K026794 POL009610223407
95.

73

NARCYZ KUC POL 2015 Wałach gniada/140 F: nn / nn
M: Nala /
brak
96.

109

NIAGARA SP POL 2015 Klacz siwa/172 F: NUMERUS/NUMERO UNO
M: NINA/PASTER
brak 6160096100362
97.

121

NICO UNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 Wałach gniada/175 F: Numero Uno
M: Pilotin
Brak Bgg
98.

92

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
K026760 616999600303113
99.

63

PALMASIJA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Bankiet
M: Puccina
brak -
100.

84

PANDA TINKER POL 2009 Klacz srokata/mk:140 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
101.

37

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
102.

42

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K025043 616013610121713
103.

53

PASJONATA RAMZES KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach jelena/137CM F: RONDO'S MATADOR
M: ZWAANTJES ROZALIEN
K027021 616013610016311
104.

62

PERS NN POL 2012 Ogier gniada/kuc:145 F: NN
M: NN
Brak Brak
105.

100

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
K020192 POL009670006709
106.

148

PIPI KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K021739 616999610261305
107.

133

PLEJADA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz siwa/174 F: MASTAR
M: PASJA
K020967 616007610262808
108.

112

POKER KUC POL 1998 Ogier siwa F: -
M: -
K003686
109.

24

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
K014101 616999520184308
110.

38

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
K024435 616013610029110
111.

136

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
K007731 009611193002
112.

54

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
113.

45

RÓŻA KUC POL 2005 Klacz srokata/134 F: Hazard
M: NN
K027578 POL007580605505
114.

81

RUBIN SP POL 2015 Ogier srokata/160 F: Tanos/Cantanis
M: Rapsodia/Rabiates Turnus Z
Brak
115.

96

RUBIN S WLKP POL 2011 Wałach kara/168 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Riada-R / Ariados
brak 616007610172911
116.

7

RUDE SUNSHINE OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
K022056 DE433330470605
117.

66

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada/mk:158 F: Masini /
M: Segasta / Special Power
K022490 616POL1200758IT
118.

116

SAMSON - POL 2004 Wałach gniada/- F: -
M: -
- -
119.

89

SARA SP POL 2012 Klacz bułana/165 F: NN
M: NN
brak -
120.

26

SAROS S SP POL 2005 Wałach gniada/174 F: Grand de la cour
M: Sekwencja
Brak
121.

149

SELLANO BOY WLKP POL 2008 Wałach siwa/mk:157 F: Chellano's Boy / Chellano Z
M: Saxonia / Susex
K016618 POL007610112308
122.

139

SID SP POL 2007 Wałach siwa/165 F: BAJOU DU ROUET /
M: SPRINGFIELD /
K010966 POL009610046607
123.

77

SILVER NN POL 2012 Wałach srokata/kuc:- F: NN
M: NN
brak
124.

123

SISI KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
brak brak
125.

83

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/135 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka
K020877 616013610299008
126.

137

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
K023735 DE431319602412
127.

126

SUMMER CRUISE II Irlandzki Koń Sportowy IRL 1998 Wałach siwa/167 F: Cruising / Sea Crest
M: nn / nn
K018444 826067PHS030074
128.

135

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/143 F: Matrix /
M: Toffi /
K020204 POL999630245007
129.

95

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
K027315 616999610226312
130.

78

TREONINA Pełna Krew Angielska POL 2010 Mare darkbay/155 F: Jape
M: Tassinaia
brak brak
131.

117

URWIS KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:- F: Elvis
M: Uniqua
K028506 616013610096412
132.

3

VELVET SP POL 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Egzotyk
M: Vanessa
brak
133.

113

VIVI ZAGORKA KOŃ MALY POL 2007 Klacz gniada/140 F: Wicher
M: Vega
K015671 Pol013530094207
134.

90

W'ROKSANA SP POL 2009 Klacz skarogniada/168 F: Lombard
M: Wenus
brak -
135.

108

WALLEMO Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Roland
M: Wenecja
12006 12006
136.

72

WISIENKA ANGLOARAB POL 2007 Klacz dereszowata/160 F: -
M: Wiśnia
brak
137.

82

WIVIAN SP POL 2011 Klacz gniada/163 F: Bolshoi / Favoritas
M: Welonda / Emilion
brak -
138.

28

WOŁGA KOŃ HUCULSKI POL 2013 Klacz inna/kuc:NN F: Halif
M: Liza
brak NN
139.

103

YEMA KUC POL 2013 Klacz izabelowata/kuc:- F: -
M: -
brak -
140.

141

ZORZA NN POL 2004 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
Brak 616999610260705
Rider Club
Competition
Prize
Celmerowska Alina KJ Michałówka
200
SUM:
200.00
Ciecierska Natalia Hubertus Lusowo
50
SUM:
50.00
Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
150
SUM:
150.00
Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
100
SUM:
100.00
Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
50
SUM:
50.00
Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
150
200
SUM:
350.00
Włoch January bpk
300
SUM:
300.00
Włoch Joachim bpk
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
PIONIER (100)
2019-10-05
2019-10-05
17
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
LACRIMA (30)
2019-10-05
10
2019-10-05
6
Berbecka Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
CORSA (125)
2019-10-05
22
2019-10-05
24
Boczkowska Aleksandra
Stajnia Złotoryjsko
RUBIN S (96)
2019-10-05
2019-10-05
31
Bodetko Kamila
JKS FER Więckowice
A-DJANGO (130)
2019-10-05
18
2019-10-05
Bonk Michalina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-10-05
25
Borowiak Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-05
44
2019-10-05
39
Budnik Wiktoria
LKS Cwał Poznań
2019-10-05
2
2019-10-05
9
Byndas Agata
Bez Przynależności Klubowej
ZORZA (141)
2019-10-05
21
2019-10-05
2019-10-05
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
2019-10-05
1
200
2019-10-05
8
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
NIAGARA (109)
2019-10-05
46
2019-10-05
9
GENTILA (122)
2019-10-05
32
2019-10-05
4
Choińska Wiktoria
bpk
2019-10-05
5
2019-10-05
39
Chudy Michalina
KJ Ranczo Kołata
2019-10-05
13
Ciecierska Natalia
Hubertus Lusowo
2019-10-05
51
2019-10-05
45
TAJFUN (135)
2019-10-05
3
50
2019-10-05
Ćwiklińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2019-10-05
5
2019-10-05
25
Drążkiewicz Kornelia
LKJ Abaria Iwno
2019-10-05
2019-10-05
42
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-10-05
34
2019-10-05
13
Dychowska Weronika
Bpk
2019-10-05
41
Dzudzewicz Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (51)
2019-10-05
10
Frankiewicz Katarzyna
Bpk
SAROS S (26)
2019-10-05
11
Gałka Anna
bpk
ESTER (46)
2019-10-05
16
2019-10-05
23
Gendera Bartosz
St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2019-10-05
15
2019-10-05
Głowacka Nadia
KJ Atrium Swarzędz
SILVER (77)
2019-10-05
2019-10-05
Golczyk Nadia
OKJ Oxer Wtórek
2019-10-05
11
2019-10-05
31
Goszczynski Adam
Bpk
POKER (112)
2019-10-05
8
2019-10-05
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
GERONIMO (104)
2019-10-05
14
2019-10-05
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
2019-10-05
2019-10-05
14
2019-10-05
1
150
Guźniczak Piotr
bpk
DALIO (33)
2019-10-05
2019-10-05
Hoffmann Natalia
Stajnia Mączyńskich
2019-10-05
29
2019-10-05
37
Jacygrad Gabriela
KJ Runowo
CELIM (129)
2019-10-05
1
Jakubowska Eliza
Stajnia J. Czyż Luboń
2019-10-05
50
2019-10-05
36
Jarczyńska Ewa
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Mieczewo
CZEREDA (69)
2019-10-05
7
2019-10-05
Jazikowska Weronika
UKS Master Gniezno
INDEX (61)
2019-10-05
30
2019-10-05
19
Jóźwiak Gabrysia
KJ Kapada Wiry
LUNA (32)
2019-10-05
24
2019-10-05
34
Kabacińska Madison
KJ Michałówka
2019-10-05
8
2019-10-05
Kaczmarek Matylda
Stajnia z Kopytem
LORA (34)
2019-10-05
44
2019-10-05
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (92)
2019-10-05
33
2019-10-05
15
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2019-10-05
2019-10-05
17
2019-10-05
3
100
2019-10-05
4
2019-10-05
28
Kamińska Julia
KJ Atrium Swarzędz
2019-10-05
60
2019-10-05
58
Karkosz-Grocholewska Agnieszka
Stajnia Rusin
KALINA (111)
2019-10-05
20
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2019-10-05
21
2019-10-05
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
STALUE (137)
2019-10-05
16
2019-10-05
CHACARTA (138)
2019-10-05
12
2019-10-05
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (38)
2019-10-05
3
50
2019-10-05
5
Kołodziej Oliwia
UKS Master Gniezno
PERS (62)
2019-10-05
18
2019-10-05
46
Kopras Marek
KJ Kopras
2019-10-05
2019-10-05
13
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
BAZYLIA (106)
2019-10-05
3
2019-10-05
12
3D (107)
2019-10-05
13
2019-10-05
12
Kowalczuk Maria
KJ Ranczo Kołata
2019-10-05
34
Koziczak Emilia
Stajnia J.Czyż Luboń
La Bue (150)
2019-10-05
57
2019-10-05
Kozłowska Zuzanna
KJ Atrium Swarzędz
LOTTA (75)
2019-10-05
2019-10-05
55
Krauwicka Maria
Cwał Zakrzewo
RUBIN (81)
2019-10-05
19
2019-10-05
38
Kropacz Marta
JUKS Mieczewo
2019-10-05
11
2019-10-05
Krupiak Zofia
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
YEMA (103)
2019-10-05
59
2019-10-05
Kruś Martyna
Stajnia Rusin Dopiewo
Kania (147)
2019-10-05
7
2019-10-05
Krysiak Antoni
KLUB JEŹDZIECKI "AGRO-HANDEL" ŚREM
2019-10-05
32
Kukowski Wojciech
bpk
ELF (120)
2019-10-05
28
2019-10-05
Kultys Marianna
KJ Ranczo Kołata
2019-10-05
2019-10-05
5
Kunaj Marta
PONY JUMPING TEAM
PIPI (148)
2019-10-05
9
2019-10-05
52
Kurpisz Zofia
Bpk
2019-10-05
2019-10-05
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
NICO UNO (121)
2019-10-05
7
2019-10-05
Maciejewska Hanna
LKS Cwał Poznań
2019-10-05
7
2019-10-05
Mączyński Marek
Stajnia Mączyńskich
SARA (89)
2019-10-05
26
2019-10-05
21
Marczyk Małgorzata
Cwał Poznań
KRONOS (114)
2019-10-05
1
Martyna Bielawska
Stajnia Nowina
2019-10-05
48
2019-10-05
7
Mateja Maksymilian
bpk
AMOR (6)
2019-10-05
41
2019-10-05
38
2019-10-05
2019-10-05
4
2019-10-05
18
2019-10-05
Micek Julia
Cwał Zakrzewo
2019-10-05
47
2019-10-05
16
Michalska Zofia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak - Folwark Ogieniowo
2019-10-05
2019-10-05
Młodzikowska Maja
KJ Atrium Swarzędz
DAKOTA (93)
2019-10-05
20
2019-10-05
54
Młynarz Nicole
KJ Podkowa Gruszczyn
VELVET (3)
2019-10-05
40
2019-10-05
29
Mrotek Zofia
OKJ OXER
MAGIA (98)
2019-10-05
6
2019-10-05
Nagodzińska Natalia
Stajnia Rusin
KALINA (22)
2019-10-05
37
2019-10-05
17
Niesiołowska Zofia
bpk
2019-10-05
15
2019-10-05
28
ALI (60)
2019-10-05
10
2019-10-05
Ostrowska Angelika
SK Unicorn Witnica
DESTENY F (127)
2019-10-05
33
2019-10-05
Pacholczak Laura
Ludowy Klub Sportowy Cwał
RÓŻA (45)
2019-10-05
1
2019-10-05
10
Patecka Olga
LKS Cwał Poznań
SNOOPY (83)
2019-10-05
2019-10-05
33
Pawlak Nicole
KJ Agro-Handel Śrem
2019-10-05
31
2019-10-05
10
Piotrowska Alicja
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-10-05
35
Pleśnierowicz Oliwia
LKS Cwał Poznań
2019-10-05
8
2019-10-05
38
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2019-10-05
11
Przybylska Zuzanna
JUKS Abakus Kaczyna
URWIS (117)
2019-10-05
14
2019-10-05
Przybylski Antoni
Cwał Zakrzewo
2019-10-05
35
2019-10-05
43
Przybył Adraianna
KJ Ranczo Kołata
MIĘTUS (41)
2019-10-05
15
2019-10-05
6
Przybył Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (51)
2019-10-05
6
Rezulak Aleksandra
Sj nad stawem
PANDA (84)
2019-10-05
2019-10-05
Rochatka Julia
-
SAMSON (116)
2019-10-05
40
2019-10-05
30
Roszak Marika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-10-05
25
Rusek Karolina
Cwał Zakrzewo
2019-10-05
3
2019-10-05
Rząsa Anna
Klub Jeździecki Michałówka
MORENO (124)
2019-10-05
27
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
LACRIN (91)
2019-10-05
22
2019-10-05
9
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (51)
2019-10-05
43
Skrzeczkowska Emilia
Stajnia Nowina
2019-10-05
23
2019-10-05
35
BELLEZA (48)
2019-10-05
15
2019-10-05
Smak Magdalena
KJ Grodno-Dwór
BOHUN (85)
2019-10-05
9
2019-10-05
11
Sochacka Nicole
KJ Runowo
ELVIS (128)
2019-10-05
53
2019-10-05
47
2019-10-05
Soforek Marcel
bpk
2019-10-05
4
2019-10-05
22
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-10-05
36
2019-10-05
14
CARAT (145)
2019-10-05
2
150
2019-10-05
2
200
Stawna Weronika
bpk
EDEN (64)
2019-10-05
16
2019-10-05
Strugała Zuzanna
Bpk
2019-10-05
32
Strzelec Antonina
OKJ Oxer Wtórek
JAFAR (97)
2019-10-05
2019-10-05
Szczepańska Maja
KJ Ranczo Kołata
CHACCO (40)
2019-10-05
36
2019-10-05
19
Tomikowski Michał
bpk
MATEA-G (118)
2019-10-05
48
2019-10-05
27
Tomkowiak Diana
KJ Michałówka
DENIS (94)
2019-10-05
2019-10-05
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ARA (55)
2019-10-05
5
Więcławska Agata
SK UNICORN WITNICA
Ikebana (151)
2019-10-05
8
2019-10-05
Włoch January
bpk
BOROMIR (140)
2019-10-05
29
2019-10-05
30
2019-10-05
1
300
Włoch Joachim
bpk
SID (139)
2019-10-05
2
100
2019-10-05
26
2019-10-05
Wojnowski Marek
bpk
2019-10-05
49
2019-10-05
14
Woźniak Weronika
Bpk
SAROS S (26)
2019-10-05
17
Wróż Nadia
Stajnia Rusin w Dopiewie
SISI (123)
2019-10-05
4
2019-10-05
45
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
GRAND (65)
2019-10-05
12
2019-10-05
6
ARES (88)
2019-10-05
22
2019-10-05
26
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
SALMIN (66)
2019-10-05
20
2019-10-05
12
Żak Joanna
Stajnia Złotoryjsko
2019-10-05
2019-10-05
37
Ziała Aleksandra
Cwał Zakrzewo
WIVIAN (82)
2019-10-05
24
2019-10-05
42
Zimna Aleksandra
Delta Biedrusko
WOŁGA (28)
2019-10-05
13
2019-10-05
Zimna Weronika
Delta Biedrusko
FART GM (29)
2019-10-05
27
2019-10-05
56

Number of Riders: 113

Number of Horses: 140

The sum of prizes: 1 300.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl