Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:18:43
2019-09-04 23:55:00
Szymon Cieślak SIWEK
  • 2x 1 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:18:44
2019-09-04 23:51:00
Maja Nagła BEMOL
  • 2x 4 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:18:47
2019-09-04 23:49:35
Waldemar Dobroszczyk HAPPY DAY
  • 2x 5 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:18:50
2019-09-04 23:49:04
Gabrysia Arndt ALIKA
  • 1x 1 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:18:53
2019-09-04 23:37:26
Joanna Mrozińska DANINA
  • 1x 2 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:18:56
2019-09-04 23:36:49
Martyna Mrozińska DANINA
  • 1x 3 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:18:59
2019-09-04 23:34:11
Dominika Wolniewicz FURORA
  • 1x 6 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:19:02
2019-09-04 23:33:01
Dominika Wolniewicz CENTRALKA
  • 1x 5 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:19:05
2019-09-04 23:32:14
Martyna Wodorowska ALIKA
  • 1x 4 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:19:08
2019-09-04 23:31:03
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 2x 1 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:19:11
2019-09-04 23:30:32
Maja Nagła BRANDON
  • 2x 1 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:19:15
2019-09-04 23:29:52
Kornelia Nagła ODRECKA
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:19:18
2019-09-04 23:29:07
Kornelia Nagła GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE
  • 2x 5 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:19:21
2019-09-04 23:27:59
Julia Michalak BLANKA
  • 1x 1 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:19:30
2019-09-04 23:27:29
Adam Hybiak KASKADA
  • 1x 2 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:19:48
2019-09-04 23:26:33
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 2x 1 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:19:51
2019-09-04 23:25:39
Maja Bobkowicz KASIA
  • 2x 2 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:19:53
2019-09-04 23:25:12
Julia Ciołek INDI
  • 2x 2 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:19:57
2019-09-04 23:24:25
Olga Rybczyńska AMELIA
  • 1x 2 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:20:14
2019-09-04 22:06:46
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:20:16
2019-09-04 21:45:30
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 6 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:20:19
2019-09-04 21:13:11
Zuzanna Kwasiżur MON AMOUR
  • 1x 2 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:20:22
2019-09-04 20:59:05
Natalia Sowa DUSZKA
  • 2x 4 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:20:25
2019-09-04 20:56:35
Julia Grycman HORYZONT ZDARZEŃ
  • 1x 4 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:20:27
2019-09-04 20:55:26
Patrycja Grzegorowska BRYZA
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:42:14
2019-09-04 20:42:08
Weronika Cieślak HERA
  • 2x 2 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:40:02
2019-09-04 20:38:24
Patrycja Wójek APACZ
  • 2x 1 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:40:07
2019-09-04 20:34:05
Roksana Jędraszak KUWEJT
  • 2x 1 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:40:12
2019-09-04 20:33:28
Wiktoria Kupś POLA
  • 2x 1 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:40:16
2019-09-04 20:32:52
Martyna Śledzińska CENZURA
  • 2x 1 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:40:20
2019-09-04 20:32:37
Dorota Jankowska ŁOBUZ
  • 2x 1 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:40:24
2019-09-04 20:32:17
Joanna Pawlaczyk ELFA
  • 2x 1 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:40:29
2019-09-04 20:31:52
Weronika Kycia PLANTA
  • 2x 1 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:40:36
2019-09-04 20:31:34
Aleksandra Biesz ALIB
  • 2x 1 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:40:41
2019-09-04 20:29:22
Natalia Graczyk TALMET
  • 2x 1 R/L/Konkurs licencyjny
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:40:48
2019-09-04 20:28:52
Julia Dziurkiewicz ŁEZKA
  • 2x 2 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:40:53
2019-09-04 20:28:31
Paulina Bocheńska JUBILATKA
  • 2x 1 R/L/Konkurs licencyjny
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:40:57
2019-09-04 20:28:09
Olga Kwiecińska ALTEA
  • 1x 2 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:41:02
2019-09-04 20:27:49
Sonia Langner TAMIZA
  • 1x 5 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:41:07
2019-09-04 20:20:48
Magda Szkudlarek HERAKILON VE
  • 2x 5 R/L/Licencyjny
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:41:11
2019-09-04 20:20:13
Oliwia Wasiela HORYZONT ZDARZEŃ
  • 1x 4 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:41:15
2019-09-04 20:16:33
Zosia Michura BALLADA
  • 1x 4 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:41:20
2019-09-04 20:15:55
Julia Grycman BALLADA
  • 1x 5 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:41:25
2019-09-04 20:05:44
Oliwia Joachimiak HAPPY DAY
  • 1x 2 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:41:30
2019-09-04 19:46:45
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 6 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:41:52
2019-09-04 17:17:48
Aleksandra Lemańska EKSKALIBUR
  • 2x 5 R/L/Licencyjny
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:41:57
2019-09-04 14:57:41
Antonina Tomczyk ARKA
  • 1x 4 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:42:02
2019-09-04 14:56:16
Aleksandra Zielińska PATAGONIA WN
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:42:09
2019-09-04 14:20:09
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:42:19
2019-09-04 14:19:52
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:42:24
2019-09-04 13:12:28
Ewa Niestrawska EL SOVSKI
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:04:17
2019-09-03 22:28:12
Sylwia Michałowska PLEJADA
  • 1x 2 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:04:23
2019-09-03 22:26:07
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 1x 3 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 1 R/L/Konkurs licencyjny
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:04:28
2019-09-03 22:05:40
Klaudia Krajewska ZRYWNA
  • 1x 2 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:04:31
2019-09-03 22:00:43
Oliwia Kubacka POLAK
  • 1x 6 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:04:35
2019-09-03 21:16:16
Kornelia Stempniak PASCHA
  • 2x 4 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:04:39
2019-09-03 21:15:59
Małgorzata Całka PLATYNA
  • 2x 4 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:04:43
2019-09-03 21:12:53
Alicja Kostrzewa KASKADER
  • 2x 5 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:04:47
2019-09-03 20:36:09
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 1x 2 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:04:50
2019-09-03 20:35:25
Łukasz Smoczyk CZARNA PERŁA
  • 1x 2 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:04:54
2019-09-03 20:25:19
Aleksandra Gebler ORENA
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:04:58
2019-09-03 20:23:34
Julia Hemmerling LATINA J
  • 1x 3 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 R/N/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:05:01
2019-09-03 20:03:26
Inga Dezor CELINA
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:05:06
2019-09-03 20:00:08
Arkadiusz Makowski GIPSY KING-A
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:05:10
2019-09-03 19:13:46
Aleksandra Wicenciak IN PERSONA
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:05:14
2019-09-03 18:12:30
Wiktoria Tomaszewska LIDER
  • 1x 4 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:05:17
2019-09-03 16:30:35
Arkadiusz Makowski CHELLO Z
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:05:23
2019-09-03 16:00:48
Katarzyna Pikosz DIMA
  • 2x 2 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 5 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:05:26
2019-09-03 14:43:58
Weronika Banaszak FANTA
  • 1x 1 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 10:17:29
2019-09-02 21:32:43
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 2 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 20:41:28
2019-09-02 17:33:03
Wiktoria Widzińska BRAVIA
  • 1x 3 T/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 20:41:30
2019-09-02 16:39:01
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 20:41:33
2019-09-02 15:41:11
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 1x 2 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 20:41:37
2019-09-02 15:40:33
Paweł Chudziak ARAGOR
  • 1x 2 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 20:41:44
2019-09-02 15:35:43
Paweł Chudziak ALIOR
  • 1x 2 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 20:41:45
2019-09-02 14:30:00
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 3 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 R/N/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:18:36
2019-09-01 20:51:30
Eliza Starczak SZAFIRA
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:18:39
2019-09-01 12:24:43
Patrycja Ueberhan ITON
  • 1x 2 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:18:41
2019-08-31 19:35:20
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 3 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 R/N/Zwykły, art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 11:11:00
2019-08-30 10:01:13
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 3 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 R/N/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 11:11:02
2019-08-30 08:23:48
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 3 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 R/N/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 11:11:04
2019-08-30 08:22:55
Maciej Kasperek PRADO
  • 1x 4 R/N/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 11:11:05
2019-08-29 20:55:12
Karolina Grzegorz LUCKY LUKE
  • 2x 2 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 5 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 08:56:53
2019-08-21 17:36:54
Wiktoria Dżugaj EFLIM
  • 1x 2 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 08:56:55
2019-08-21 17:36:35
Henryk Polednia ROMANUS N
  • 1x 2 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 R/N/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Arndt Gabrysia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2008 (Mł.)
Brak
2. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
brak
3. Biesz Aleksandra WTK Hermanów
2006 (JM.)
brak
4. Bobkowicz Maja St. KJ Stajnia Adamus
2005 (JM.)
brak
5. Bocheńska Paulina WTK Hermanów
2001 (J.)
O037883
6. Całka Małgorzata Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2007 (JM.)
brak
7. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
8. Cieślak Szymon Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
Brak
9. Cieślak Weronika St. KJ Stajnia Adamus
2005 (JM.)
brak
10. Ciołek Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (JM.)
brak
11. Dezor Inga JUKS Mieczewo Borkowice
2002 (J.)
O036962
12. Dobroszczyk Waldemar Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
S
Brak
13. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
2005 (JM.)
O053990
14. Dżugaj Wiktoria bpk
S
O024922
15. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O022807
16. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
17. Gniadek Oliwia bpk
2002 (J.)
O037779
18. Graczyk Natalia WTK Hermanów
2002 (J.)
O041813
19. Grycman Julia KJ RE -CO Ostrów Wlkp
2004 (JM.)
Brak
20. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
21. Grzegorowska Patrycja KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
O045555
22. Grzegorz Karolina bpk
2004 (JM.)
O037780
23. Hemmerling Julia KJ Agro-Handel Śrem
1999 (MJ.)
O032196
24. Hybiak Adam St. KJ Stajnia ADAMUS
S
O037386
25. Jankowska Dorota WTK Hermanów
2006 (JM.)
brak
26. Jankowski Piotr WTK Hermanów
27. Jędraszak Roksana WTK Hermanów
2002 (J.)
brak
28. Joachimiak Oliwia Stowarzyszenie Klub Jezdziecki Stajnia Adamus
2004 (JM.)
Brak
29. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
30. Kempa Aleksandra St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
31. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
32. Kostrzewa Alicja Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
1998 (MJ.)
O020155
33. Krajewska Klaudia SKJ Horseprofi Łód
S
O034925
34. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
35. Kubacka Oliwia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O042917
36. Kupś Wiktoria WTK Hermanów
2004 (JM.)
brak
37. Kwasiżur Zuzanna St. KJ Stajnia Adamus
2005 (JM.)
O047059
38. Kwiecińska Olga WTK Hermanów
2000 (MJ.)
brak
39. Kycia Weronika WTK Hermanów
2005 (JM.)
brak
40. Langner Sonia WTK Hermanów
S
brak
41. Lemańska Aleksandra Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O043651
42. Makowski Arkadiusz JUKS Mieczewo
S
O004753
43. Michalak Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (JM.)
brak
44. Michałowska Sylwia Bez Przynależności Klubowej
S
brak
45. Michura Zosia KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
b
46. Mrozińska Joanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
1998 (MJ.)
Brak
47. Mrozińska Martyna Stajnia Adamus
S
brak
48. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
49. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia ADAMUS
1998 (MJ.)
O037384
50. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
51. Niestrawska Ewa Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
S
O000818
52. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
53. Pawlaczyk Joanna WTK Hermanów
2002 (J.)
brak
54. Perz Wiktoria bpk
2000 (MJ.)
O044315
55. Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
S
O023417
56. Polednia Henryk bpk
S
O007664
57. Rybczyńska Olga St. KJ Stajnia Adamus
2003 (J.)
brak
58. Śledzińska Martyna WTK Hermanów
2006 (JM.)
brak
59. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
60. Sowa Natalia Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2001 (J.)
brak
61. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
62. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
63. Szkudlarek Magda KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O044675
64. Tomaszewska Wiktoria St.Kj Stajnia Adamus
2004 (JM.)
Brak
65. Tomczyk Antonina Stajnia King Boguszynek
2008 (Mł.)
brak
66. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
67. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (MJ.)
O034863
68. Wasiela Oliwia KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
brak
69. Wicenciak Aleksandra Racocki KJ
2003 (J.)
O040246
70. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
71. Wodorowska Martyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2007 (JM.)
Brak
72. Wójek Patrycja WTK Hermanów
2006 (JM.)
brak
73. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
O047055
74. Zielińska Aleksandra KJ Jeziorki-Osieczna
2001 (J.)
O026237
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

45

ALIB - POL - Wałach kara/- F: -
M: -
O: -
B: -
Brak -
2.

66

ALIKA Kuc Feliński POL 2006 Klacz gniada/kuc:138 F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak Brak
3.

17

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025292 616009610075614
4.

49

ALTEA TS POL 2010 Klacz skarogniada/166 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak 616999610263410
5.

79

AMELIA SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: Larron /
M: Anna-Shila /
O: Tomasz Rybczyński
B: Kazimierz Bartkowiak
brak -
6.

38

APACZ - POL - Wałach gniada/mk:- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
7.

16

ARAGOR SP POL 2008 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Arabeska / Czynel
O: Alicja Skaba
B: SK Racot
K016816 POL007610214308
8.

58

ARKA Wielkopolska POL 2008 Klacz skarogniada/158 F: Pasza
M: Arara
O: Andrzej Dembski
B: Andrzej Dembski
brak
9.

88

Badiyat F:
M:
O:
B:
10.

53

BALLADA WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Emeryt /
M: Bonita /
O: Sandra Połomska
B: Piotr Baszkowski
brak
11.

65

BEMOL KUC POL 2011 Wałach dereszowata/kuc:140 F: Nn
M: Nn
O: Małgorzata Midor
B: Nn
Brak Brak
12.

74

BLANKA Wielkopolska POL 2011 Klacz siwa/157 F: Gral
M: Bronia
O: Adam Hybiak
B: Stanislaw Majewski
Brak 616
13.

76

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
O: Dariusz Kempa
B: Dariusz Kempa
K028199 616013640055209
14.

13

BRAVIA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/163 F: Vandamme / Guidam
M: Barkarola / Moravia
O: Arleta Zielińska
B: Janusz Grzewiński
K027855 616009610040815
15.

85

BRYZA SP POL 2012 Klacz kara/172 F: Jaz
M: Bakarina
O: Urszula Grzegorowska
B: Adam Małys
brak
16.

18

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
17.

21

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
O: Inga Dezor
B: Lech Frydrych
K024900 616007610031712
18.

69

CENTRALKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Wolniewicz
B: Andrzej Wolniewicz
brak
19.

41

CENZURA - POL - Klacz gniada/kuc:- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
20.

62

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
21.

35

CHELLO Z ZANG BEL 2007 Wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chiquez / Chellano Z
O: Maciej Gołąbek
B: E. Schep
K015285 Z531007
22.

3

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
23.

23

CONGO AK SP POL 2010 Wałach gniada F: Contendus /
M: Czunita K /
O: Monika Grzegorek
B:
brak
24.

12

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
25.

30

CZARNA PERŁA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
O: SK Racot
B: SK Racot
K025267 616009610074614
26.

67

DANINA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Denar/
M: Drahma/
O: Adam Hybiak
B: Andrzej Wojciechowski
brak POL007610214107
27.

87

DIAMENT SP POL 2015 Wałach siwa/169 F: Nn
M: Nn
O: Trojanowicz Aleksander
B: Nn
Brak Brak
28.

36

DIMA Wielkopolska POL 2011 Klacz bułana/170 F: Aramir
M: Diana
O:
B:
K028179 616007610039711
29.

84

DUSZKA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
O: Bogumił Ignaszak
B: --
brak ---
30.

1

EFLIM SP POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Imequyl / Luron
M: Echefella /
O: Wiktoria Dżugaj
B: SK Prudnik
K025762 616009690058514
31.

57

EKSKALIBUR WLKP POL 2015 Wałach gniada/168 F: Bankiet / Landos
M: Euforia / Grando
O: Małgorzata Lemańska
B: Dionizy Prusiewicz
K027240 616007670019315
32.

63

EL SOVSKI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: SWAROVSKI
M: EL DŹAHA
O: NIESTRAWSKI KAMIL
B: STADNINA KONI PRUDNIK
K022730
33.

43

ELFA - POL - Klacz kara/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
34.

60

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
35.

81

EX LIBRIS GOLD Z ZANG POL 2013 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Centuria / Lavendel
O: Michał Szafryna
B: Michał Szafryna
K023983 056015Z55508213
36.

37

FANTA KUC POL 2015 Klacz kasztanowata/kuc:115 F: Karlos
M: Fiesta
O: Julian Wojtkowiak
B: Andrzej Dembski
brak
37.

68

FURORA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:- F: For Leo / For Feeling
M: Funcky / Mywill
O: Andrzej Wolniewicz
B: Andrzej Wolniewicz
K023312 616009590011209
38.

73

GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE NL NED 2011 Klacz gniada/164 F: Vincent / Oklund
M: Vinette / Orlando
O: Roman Kiel
B: -
K025253 528008110082611
39.

20

GIPSY KING-A SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
O: Sławomir Stoiński
B: Agata Adrianowska
K027584 616009600157912
40.

82

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158 POL009600186203
41.

54

HAPPY DAY Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada F: Grand Presidium
M: Hulaj Dusza
O: Andrzej Wolniewicz
B: Grażyna Molska, Wiesław Saniewski
brak
42.

61

HERA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Lwówek
M: Hiacynta
O: Hybiak Adam
B: Pazdrowski Dariusz
brak POL 007 61 00158 61
43.

51

HERAKILON VE KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Charmeur
M: Wizarty
O: Ilona Paleniczka
B: schaidik
BRAK
44.

52

HORYZONT ZDARZEŃ Koń Mały POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Gironino /
M: Hepi /
O: Ilona Paleniczka
B: Barbara Kalmus
K019538 616013540118606
45.

33

IN PERSONA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Tjungske / Carthago Z
M: In Shalla / Chef Supreme
O: Sebastian Wicenciak
B: -
K019038 616007610114011
46.

55

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
47.

78

INDI SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Heban /
M: Indonezja /
O: Monika Ciołek
B: Mariusz Kijek
brak -
48.

11

ITON SP POL 2009 Wałach gniada/175 F: Taunus / Lavendel
M: Ikea / Turbud Quirinus
O: Zbigniew Ueberhan
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
K014742 POL009640028309
49.

48

JUBILATKA WLKP POL 2003 Klacz kara/158 F: Wir / Wiking
M: Juma / nn
O: Sławomira Połczyńska
B: Małgorzata Rybka-Ciurzyńska
K027211 POL007530131203
50.

77

KASIA TS POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Damian Bobkowicz
B: Bartosz Kwasiżur
K025890 616999610244611
51.

75

KASKADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Kaskaneta / nn
M: nn / nn
O: Adam Hybiak
B: Tomasz Poliński
K023557 POL999611266404
52.

28

KASKADER SP POL 2008 Wałach gniada F: Cordian / Power Prince
M: Kaliszanka
O: Bogumił Ignaszak
B: Bogumił Ignaszak
brak
53.

39

KUWEJT - POL - Wałach gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
54.

32

LATINA J SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Lozanna L / Cruzeiro L
O: Julia Hemmerling
B:
K022255 616009610092111
55.

34

LIDER Typ Kuc POL 2015 Wałach inna/kuc:135 cm F: nn
M: nn
O: Adam Tomaszewski
B: Adam Tomaszewski
Brak 616999610215515
56.

6

LUCKY LUKE SP POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alexander Konowalczyk
B: Marek Suliga
K020679 6169996102566910
57.

47

ŁEZKA KUC POL 2006 Klacz inna/kuc:130 F: Zorro / Włóczykij
M: Łyska / nn
O: Przemysław Jędraszak
B: Vogt Bronisław
K027209 POL013610121006
58.

42

ŁOBUZ - POL - Wałach srokata/kuc:- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
59.

19

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
60.

83

MON AMOUR SP POL 2010 Klacz gniada/170 F: Johhny Boy II / Dollar Du Murier
M: Marina S / Grand De La Cour
O: Bartosz Kwasiżur
B: Katarzyna Szczubial
K027084 616009520019310
61.

72

ODRECKA SP POL 2007 Klacz kara/160 cm F: Fred / Colorado
M: Odra / Oder
O: Kornelia Nagła
B: Kornelia Nagła
K017916 POL009670172707
62.

31

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
O: Janusz Grzewiński
B: Roman Drabiński
K024886 6160096700297
63.

59

PATAGONIA WN WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Cwał / Arion
M: Puma / Zulus
O: Wiesław Zieliński
B: Piotr Brodziak
K020693 616007610143911
64.

29

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
O: SK Racot
B: SK Racot
K025268 616007610074914
65.

44

PLANTA - POL - Klacz siwa/mk:- F: -
M: -
O: -
B: -
Brak -
66.

27

PLATYNA Wielkopolska POL 2007 Klacz siwa/163 F: Kaskader
M: Paszka
O: Bogumił Ignaszak
B: Bogumił Ignaszak
brak POL007610118307
67.

22

PLEJADA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa/174 F: MASTAR
M: PASJA
O: SYLWIA MICHAŁOWSKA
B: BRAK
K020967 616007610262808
68.

40

POLA - POL - Klacz gniada/mk:- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
69.

25

POLAK WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata/173 F: Herkules / Kwiryn
M: Pianola / Robin
O: Władysław Danielak
B: Bogdan Łukawski
K019129 POL007610014209
70.

5

PRADO WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Parada / Czynel
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K011786 POL007610171207
71.

4

ROGANO WLKP POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K023329 616007610106313
72.

2

ROMANUS N Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/X F: X
M: X
O: X
B: X
X X
73.

15

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025294 616008610075814
74.

64

SIWEK KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Wolniewicz
B: -
brak -
75.

10

SZAFIRA SP POL 2011 Klacz kara F: Cascall / Catoki
M: Selena / Landjonker S
O: Jerzy Jakubczak
B: Jerzy Jakubczak
K020266 616009610220311
76.

89

Sznefi F:
M:
O:
B:
77.

46

TALMET SP POL 2006 Wałach gniada/167 F: Emetyt / Kwartet
M: Tala / Druh
O: Ewa Graczyk
B: Izabela Luty-Szpoton
K021314 POL009590059506
78.

50

TAMIZA - POL - Klacz ciemnogniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
79.

70

WALNUT SAMSON Kuc Walijski POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
O: Truck Partner Elzbieta Kostrzewska
B: Maja Gołębiowska
K028195 616013590136511
80.

24

ZRYWNA WLKP POL 2014 Klacz gniada/mk:159 F: Midas / Furore
M: Midas / Furore
O: Klaudia Krajewska
B: Zenon Brzozowski
K027518 616007520042414
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arndt Gabrysia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
ALIKA (66)
2019-09-07
2019-09-07
19
Banaszak Weronika
KJ Agro-Handel Śrem
FANTA (37)
2019-09-07
5
2019-09-08
2
2019-09-08
3
Biesz Aleksandra
WTK Hermanów
ALIB (45)
2019-09-07
13
2019-09-07
12
2019-09-08
8
2019-09-08
4
Bobkowicz Maja
St. KJ Stajnia Adamus
KASIA (77)
2019-09-07
2019-09-07
10
Bocheńska Paulina
WTK Hermanów
2019-09-07
1
Próba zaliczona
2019-09-07
9
2019-09-08
Całka Małgorzata
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
PLATYNA (27)
2019-09-08
2019-09-08
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
2019-09-07
7
2019-09-07
8
2019-09-08
2
2019-09-08
1
400
ARAGOR (16)
2019-09-07
1
2019-09-07
2
300
2019-09-08
1
2019-09-08
7
ALIOR (17)
2019-09-07
11
2019-09-07
13
2019-09-08
15
2019-09-08
2
300
Cieślak Szymon
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
SIWEK (64)
2019-09-07
8
2019-09-07
2
Cieślak Weronika
St. KJ Stajnia Adamus
HERA (61)
2019-09-07
18
2019-09-07
14
2019-09-08
2019-09-08
17
Ciołek Julia
St. KJ Stajnia Adamus
INDI (78)
2019-09-07
3
2019-09-07
13
2019-09-08
13
2019-09-08
Dezor Inga
JUKS Mieczewo Borkowice
CELINA (21)
2019-09-08
7
2019-09-08
18
Dobroszczyk Waldemar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2019-09-08
22
2019-09-08
14
Dziurkiewicz Julia
WTK Hermanów
ŁEZKA (47)
2019-09-07
4
2019-09-07
2019-09-08
5
2019-09-08
1-2
Dżugaj Wiktoria
bpk
EFLIM (1)
2019-09-07
6
2019-09-07
5
50
2019-09-08
12
2019-09-08
4
100
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
COLINE (3)
2019-09-07
9
2019-09-07
1
600
2019-09-08
21
2019-09-08
2
400
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
ORENA (31)
2019-09-08
11
2019-09-08
17
Gniadek Oliwia
bpk
2019-09-07
6
2019-09-07
5
100
2019-09-08
11
2019-09-08
11
Graczyk Natalia
WTK Hermanów
TALMET (46)
2019-09-07
2019-09-07
2019-09-08
2019-09-08
Grycman Julia
KJ RE -CO Ostrów Wlkp
2019-09-08
18
BALLADA (53)
2019-09-08
9
Grzegorek Adrianna
bpk
2019-09-07
2
2019-09-07
2
Próba zaliczona
Grzegorowska Patrycja
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
BRYZA (85)
2019-09-08
8
2019-09-08
20
Grzegorz Karolina
bpk
2019-09-07
15
2019-09-07
7
2019-09-08
14
2019-09-08
Hemmerling Julia
KJ Agro-Handel Śrem
2019-09-07
10
2019-09-07
4
100
2019-09-08
8
2019-09-08
12
Hybiak Adam
St. KJ Stajnia ADAMUS
KASKADA (75)
2019-09-08
23
2019-09-08
13
Jankowska Dorota
WTK Hermanów
ŁOBUZ (42)
2019-09-07
17
2019-09-07
14
2019-09-08
17
2019-09-08
12
Jankowski Piotr
WTK Hermanów
Sznefi (89)
2019-09-07
Jędraszak Roksana
WTK Hermanów
KUWEJT (39)
2019-09-07
7
2019-09-07
17
2019-09-07
9
2019-09-08
16
2019-09-08
15
2019-09-08
8
Joachimiak Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jezdziecki Stajnia Adamus
2019-09-07
16
2019-09-07
Kasperek Maciej
Racocki KJ
ROGANO (4)
2019-09-07
1
400
2019-09-07
3
300
2019-09-08
3
200
2019-09-08
6
PRADO (5)
2019-09-07
6
2019-09-08
8
Kempa Aleksandra
St. KJ Stajnia ADAMUS
BOLERO (76)
2019-09-07
4
2019-09-07
2019-09-08
7
2019-09-08
15
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2019-09-07
11
2019-09-07
2
400
Kostrzewa Alicja
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2019-09-08
2019-09-08
Krajewska Klaudia
SKJ Horseprofi Łód
ZRYWNA (24)
2019-09-08
11
2019-09-08
1
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
2019-09-08
15
2019-09-08
3
300
CHANTEL (62)
2019-09-08
5
50
2019-09-08
5
100
Kubacka Oliwia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
POLAK (25)
2019-09-08
1
2019-09-08
5
Kupś Wiktoria
WTK Hermanów
POLA (40)
2019-09-07
2019-09-07
16
2019-09-08
2019-09-08
11
Kwasiżur Zuzanna
St. KJ Stajnia Adamus
2019-09-07
11
2019-09-08
11
2019-09-08
16
2019-09-07
6
Kwiecińska Olga
WTK Hermanów
ALTEA (49)
2019-09-07
5
2019-09-07
2
2019-09-08
8
2019-09-08
1
Kycia Weronika
WTK Hermanów
PLANTA (44)
2019-09-07
2019-09-07
2019-09-08
2019-09-08
Langner Sonia
WTK Hermanów
TAMIZA (50)
2019-09-08
10
2019-09-08
2019-09-08
6
Lemańska Aleksandra
Budzyński KS Kłos
2019-09-08
2019-09-08
Makowski Arkadiusz
JUKS Mieczewo
2019-09-08
16
2019-09-08
9
2019-09-08
13
2019-09-08
1
600
Michalak Julia
St. KJ Stajnia Adamus
BLANKA (74)
2019-09-07
3
2019-09-07
8
2019-09-08
6
2019-09-08
8
Michałowska Sylwia
Bez Przynależności Klubowej
PLEJADA (22)
2019-09-07
1
2019-09-07
2
Michura Zosia
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
BALLADA (53)
2019-09-08
1
2019-09-08
4
Mrozińska Joanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
DANINA (67)
2019-09-07
2
2019-09-08
7
Mrozińska Martyna
Stajnia Adamus
DANINA (67)
2019-09-07
5
2019-09-08
6
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (55)
2019-09-08
1
2019-09-08
9
Nagła Kornelia
St. KJ Stajnia ADAMUS
ODRECKA (72)
2019-09-08
13
2019-09-08
22
2019-09-08
3
2019-09-08
19
Nagła Maja
St. KJ Stajnia ADAMUS
BEMOL (65)
2019-09-07
2019-09-07
2019-09-07
10
2019-09-07
9
2019-09-08
9
2019-09-08
5
Niestrawska Ewa
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
2019-09-08
Nowak Wiktoria
Posadowskie TJ
2019-09-07
2
2019-09-07
3
200
Pawlaczyk Joanna
WTK Hermanów
ELFA (43)
2019-09-07
1
2019-09-07
15
2019-09-08
14
Perz Wiktoria
bpk
GRAL (82)
2019-09-08
1
2019-09-08
3
Pikosz Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej
DIMA (36)
2019-09-07
12
2019-09-07
6
2019-09-08
18
2019-09-08
8
Polednia Henryk
bpk
2019-09-07
10
2019-09-07
7
2019-09-08
2019-09-08
10
Rybczyńska Olga
St. KJ Stajnia Adamus
AMELIA (79)
2019-09-08
19
2019-09-08
21
Śledzińska Martyna
WTK Hermanów
CENZURA (41)
2019-09-07
6
2019-09-07
11
2019-09-08
6
2019-09-08
13
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
PENITO (29)
2019-09-07
5
2019-09-07
2019-09-08
2019-09-08
18
2019-09-07
3
2019-09-07
4
50
2019-09-08
6
2019-09-08
14
Sowa Natalia
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
DUSZKA (84)
2019-09-08
2019-09-08
Starczak Eliza
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
SZAFIRA (10)
2019-09-08
4
2019-09-08
4
50
Szafryna Michał
Budzyński KS Kłos
2019-09-08
10
2019-09-08
7
Szkudlarek Magda
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2019-09-08
2019-09-08
Tomaszewska Wiktoria
St.Kj Stajnia Adamus
LIDER (34)
2019-09-08
10
2019-09-08
20
Tomczyk Antonina
Stajnia King Boguszynek
ARKA (58)
2019-09-08
19
2019-09-08
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
DIAMENT (87)
2019-09-08
2019-09-08
Badiyat (88)
2019-09-08
1-2
2019-09-08
12
Ueberhan Patrycja
WTK Hermanów
ITON (11)
2019-09-07
8
2019-09-07
12
2019-09-08
12
2019-09-08
6
Wasiela Oliwia
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2019-09-08
Wicenciak Aleksandra
Racocki KJ
2019-09-08
10
2019-09-08
19
Widzińska Wiktoria
KJ Sokół Damasławek
BRAVIA (13)
2019-09-07
1
2019-09-07
4
Wodorowska Martyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
ALIKA (66)
2019-09-08
16
2019-09-08
23
Wójek Patrycja
WTK Hermanów
APACZ (38)
2019-09-07
18
2019-09-07
Wolniewicz Dominika
St. KJ Stajnia Adamus
FURORA (68)
2019-09-08
2019-09-08
2019-09-08
2019-09-08
Zielińska Aleksandra
KJ Jeziorki-Osieczna
2019-09-08
17
2019-09-08
9

Number of Riders: 74

Number of Horses: 80

The sum of prizes: 5 000.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl