Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 12:40:39
2019-08-09 22:22:13
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 10:52:25
2019-08-08 22:28:57
Maciej Roszak BRAWURA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 10:52:27
2019-08-08 14:00:31
Paulina Werkowska CZA-CZA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 13:12:56
2019-08-08 12:19:22
Aleksandra Bartczak HARWANA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 11:22:05
2019-08-07 10:00:25
Maja Krysztofowicz DAMULKA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 11:22:04
2019-08-07 09:57:37
Piotr Oblizajek ILUZION
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 11:22:07
2019-08-07 09:56:09
Dorota Zając ADRIA
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 11:22:02
2019-08-07 09:55:26
Tymon Smak JASKÓŁKA
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 11:22:00
2019-08-07 09:53:45
Zuzanna Ćwiklińska CYSTERS
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 11:21:59
2019-08-07 09:52:58
Monika Stolarek CYSTERS
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 11:21:57
2019-08-07 09:50:42
Ewa Rojek KARENCJA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 11:21:56
2019-08-07 09:50:26
Patryk Pawlak MELA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 11:21:54
2019-08-07 09:50:05
Oliwia Krysztofowicz ŁATA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 11:21:53
2019-08-07 09:49:43
Izabela Groblica DYNASTIA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 11:21:51
2019-08-07 09:49:27
Monika Filipak GIGANT
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 07:59:18
2019-08-05 20:35:39
Joanna Podsiadło MARLON BRANDO LP
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 07:59:19
2019-08-05 20:35:12
Maria Juszczak TIERSK
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamek Celina KJ Roka
2. Bartczak Aleksandra brak
2004 (JM.)
35299/18
3. Ćwiklińska Zuzanna KJROKA
2018 (Mł.)
brak
4. Filipak Monika KJRoka
2000 (MJ.)
O042918
5. Filipiak Monika Stajnia Roka
6. Głodny Mateusz Andrzej Głodny
7. Groblica Izabela KJROKA
2003 (J.)
O055593
8. Gronowaldzki Roman Józef Stefaniak
9. Gronowalska Nina Bpk
10. Grudziński Filip Bartłomiej Nowicki
11. Juszczak Maria UKS Trójka
2009 (Mł.)
brak
12. Kalista Lucyna UKS OSIR KLECZEW
13. Krysztoforski Robert Henryk Krysztoforski
14. Krysztofowicz Maja KJROKA
2011 (Mł.)
brak
15. Marciniak Gabriela Stajnia Roka
16. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
17. Nowakowski Zbigniew Mateusz Arent
18. Oblizajek Piotr KJROKA
2004 (JM.)
brak
19. Oblizajek Roman Piotr Oblizajek
20. Orzechowska Kornelia UKS OSiR Kleczew
21. Pawlak Patryk KJRoka
2001 (J.)
brak
22. Podsiadło Joanna UKS Trójka
2004 (JM.)
brak
23. Polusik Agata KJ Roka
24. Potkańska Beata Agnieszka Krystek
25. Prawucka Katarzyna OSiR Kleczew
26. Przepióra Dariusz Irek Kurzawa
27. Rojek Ewa KJRoka
2001 (J.)
brak
28. Rosiak Wojciech Zbigniew Nowakowski
29. Roszak Maciej Stajnia Skorzęcin
S
Brak
30. Smak Tatiana KJ Roka
31. Smak Tymon KJROKA
2004 (JM.)
brak
32. Stolarek Monika KJROKA
2006 (JM.)
brak
33. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
34. Węcławska Katarzyna OSiR Kleczew
35. Werkowska Paulina brak
1999 (MJ.)
brak
36. Wieczorkiewicz Zuzanna OSiR Kleczew
37. Wiśniewski Szymon OSiR Kleczew
38. Ziemiańska Dominika Bpk
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

1

Admirał F:
M:
O:
B:
2.

13

ADRIA MŁP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Psalm
M: Arena
O: Weronika Oblizajek
B: Feluś Beata
brak
3.

40

Anton D1 125 F:
M:
O:
B:
4.

44

Aramis D1 125 F:
M:
O:
B:
5.

39

Astrol/Astrillo K2 125 F:
M:
O:
B:
6.

45

Atos D1 125 F:
M:
O:
B:
7.

30

Birma F:
M:
O:
B:
8.

15

BRAWURA WLKP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Eger
M: Bona
O: Szymon Przespolewski
B: Ignacy Przespolewski
Brak 616007610154013
9.

16

CZA-CZA Wielkopolska POL 2003 Klacz gniada/158 F: Lew
M: Czarka
O: Anita Jarych
B: Włodzimierz Taczanowski
brak POL 007 61 10717 03
10.

20

Czacza F:
M:
O:
B:
11.

12

DAMULKA Kuc Szetlandzki POL 2009 Klacz inna/100 F: Donar
M: Dama Serca
O: Julia Linka
B: Joanna Myśler
brak
12.

25

DIAMENT SP POL 2015 Wałach siwa/169 F: Nn
M: Nn
O: Trojanowicz Aleksander
B: Nn
Brak Brak
13.

27

Diamentowa Pani F:
M:
O:
B:
14.

38

Doda D1 125 F:
M:
O:
B:
15.

29

Dynastia F:
M:
O:
B:
16.

5

DYNASTIA SP POL 1999 Klacz siwa F: Fandavid
M: Dolores
O: Oblizajek-Linka
B: Oblizajek
brak
17.

35

Fibi / Fatima D2 160 F:
M:
O:
B:
18.

23

Gadżet F:
M:
O:
B:
19.

14

HARWANA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/158 F: Haracz
M: Harfa
O: Aleksandra Bartczak
B: brak
brak 616009520043811
20.

26

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
21.

11

ILUZION Czeska Krew Gorącokrwoista POL 2005 Wałach skarogniada/166 F: Dantes
M: Idyla
O: Weronika Oblizajek-Linka
B: Ing.Vondracek Lubos
K007906 09574
22.

17

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
23.

10

JASKÓŁKA Małopolska POL 2004 Klacz gniada F: Flaming
M: Jemioła
O: Weronika Linka
B: Oblizajek
brak
24.

31

Kamis/Kamel K2 125 F:
M:
O:
B:
25.

8

KARENCJA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/170 F: Przedświt
M: Kama
O: Weronika Oblizajek
B: Oblizajek
brak
26.

19

Lala F:
M:
O:
B:
27.

42

Lider K1 125 F:
M:
O:
B:
28.

6

ŁATA MŁP POL 2016 Klacz gniada/167 F: Dukat
M: Łza
O: SO Mieczownica
B: SO Mieczownica
brak 0066110400516
29.

2

MARLON BRANDO LP SP POL 2006 Wałach gniada/mk:149 F: Dragon B
M: Milly La Foret
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
30.

7

MELA WLKP POL 2003 Klacz kara F: Skanr-a
M: Muza
O: Roman Oblizajek
B: PPUH DĘB-ROL SP.ZOO
brak
31.

43

Nitro K1 125 F:
M:
O:
B:
32.

37

Pasja D1 125 F:
M:
O:
B:
33.

41

Pikador D1 130 F:
M:
O:
B:
34.

32

Pluto Toplika D1 140 F:
M:
O:
B:
35.

36

Rosa D1 125 F:
M:
O:
B:
36.

21

Silesia F:
M:
O:
B:
37.

18

Stella F:
M:
O:
B:
38.

3

TIERSK SP POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
39.

33

Tonia/Kalifornia D2 140 F:
M:
O:
B:
40.

22

Willa F:
M:
O:
B:
41.

24

Wisła F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bartczak Aleksandra
brak
HARWANA (14)
2019-08-11
1
2019-08-11
8
2019-08-11
Ćwiklińska Zuzanna
KJROKA
2019-08-11
1
Filipak Monika
KJRoka
ADRIA (13)
2019-08-11
1
Filipiak Monika
Stajnia Roka
ŁATA (6)
2019-08-11
11
2019-08-11
5
ILUZION (11)
2019-08-11
Groblica Izabela
KJROKA
2019-08-11
2019-08-11
Gronowalska Nina
Bpk
2019-08-11
1
Juszczak Maria
UKS Trójka
TIERSK (3)
2019-08-11
1
2019-08-11
3
2019-08-11
2
Kalista Lucyna
UKS OSIR KLECZEW
Silesia (21)
2019-08-11
2019-08-11
2019-08-11
4
Marciniak Gabriela
Stajnia Roka
2019-08-11
2019-08-11
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (17)
2019-08-11
1
2019-08-11
3
2019-08-11
3
Oblizajek Piotr
KJROKA
ILUZION (11)
2019-08-11
1
2019-08-11
1
Orzechowska Kornelia
UKS OSiR Kleczew
Wisła (24)
2019-08-11
10
2019-08-11
Pawlak Patryk
KJRoka
MELA (7)
2019-08-11
11
2019-08-11
12
Podsiadło Joanna
UKS Trójka
2019-08-11
1
2019-08-11
9
2019-08-11
6
Prawucka Katarzyna
OSiR Kleczew
Wisła (24)
2019-08-11
Rojek Ewa
KJRoka
2019-08-11
2019-08-11
Roszak Maciej
Stajnia Skorzęcin
BRAWURA (15)
2019-08-11
2
2019-08-11
6
Smak Tymon
KJROKA
2019-08-11
1
2019-08-11
Stolarek Monika
KJROKA
2019-08-11
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
DIAMENT (25)
2019-08-11
1
2019-08-11
HERA TS (26)
2019-08-11
1
2019-08-11
2
Węcławska Katarzyna
OSiR Kleczew
Gadżet (23)
2019-08-11
7
Werkowska Paulina
brak
CZA-CZA (16)
2019-08-11
1
2019-08-11
2019-08-11
5
Wieczorkiewicz Zuzanna
OSiR Kleczew
Willa (22)
2019-08-11
2019-08-11
2019-08-11
Wiśniewski Szymon
OSiR Kleczew
Gadżet (23)
2019-08-11
4
2019-08-11
5
Ziemiańska Dominika
Bpk
2019-08-11
4
Birma (30)
2019-08-11
2019-08-11

Number of Riders: 38

Number of Horses: 41

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl