Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B FESTYN ŻELAZNEJ PODKOWY
Raduszyn, 17 sierpnia 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
107 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 06:24:33
2019-08-15 22:30:33
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 06:24:36
2019-08-15 22:29:55
Maria Chwałczyńska RATINA L
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 06:24:41
2019-08-15 22:28:24
Maria Chwałczyńska MONIQUE
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 06:24:44
2019-08-15 22:27:43
Julia Bohdan GARCIA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 06:24:47
2019-08-15 22:27:14
Julia Biskup JAMES B
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 22:01:05
2019-08-15 21:31:19
Julia Stochaj ODYSEJA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 21:22:03
2019-08-15 21:18:33
Anna Jóźwik EMAN
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 21:14:18
2019-08-15 21:03:51
Aleksandra Fręśko RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 21:14:21
2019-08-15 19:22:10
Klementyna Rennert SARA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 18:26:48
2019-08-15 18:22:16
Zuzanna Antkowiak NIGERIA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 18:26:46
2019-08-15 18:20:55
Klaudia Skrzypczyk REGRANDA S
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 16:50:58
2019-08-15 16:47:54
Marta Popielas BARCZELLO
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności ar. 238.1.1 (wys. przeszkód 45cm) dla kucy, dzieci, niedoświadczonych zawodników i młodych koni
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 16:50:59
2019-08-15 16:44:37
Wiktoria Kasseja BARCZELLO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 16:10:12
2019-08-15 16:07:02
Agata Naplocha CZURMEN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 16:10:14
2019-08-15 16:04:30
Nikola Basta SHOOT L
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 15:51:53
2019-08-15 15:50:21
Aleksandra Szypryt OMAR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 15:02:24
2019-08-15 14:12:48
Małgorzata Grzybowska JAGODA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 15:02:26
2019-08-15 14:11:14
Michał Remisz ROCO AK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:11:38
2019-08-15 12:42:17
Wiktoria Kasseja BARODIA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności ar. 238.1.1 (wys. przeszkód 45cm) dla kucy, dzieci, niedoświadczonych zawodników i młodych koni
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:11:40
2019-08-15 12:35:34
Daria Fediow ARMANDO
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności ar. 238.1.1 (wys. przeszkód 45cm) dla kucy, dzieci, niedoświadczonych zawodników i młodych koni
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:11:42
2019-08-15 10:58:30
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:11:44
2019-08-15 00:36:01
Joanna Żak ENERGY CONTI
  • 2x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:11:46
2019-08-15 00:35:42
Joanna Żak MILANO KP
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:11:51
2019-08-15 00:08:04
Krzysztof Schubert BALATON
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:11:55
2019-08-14 22:48:22
Henryk Ziółek RADOŚĆ Z
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:12:00
2019-08-14 22:47:46
Henryk Ziółek CHACCO BOY Z
  • 2x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:12:01
2019-08-14 22:47:17
Agnieszka Dominiak BODRUM L
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:12:13
2019-08-14 22:46:47
Ewa Kamieniarz ARTEMIDA
  • 2x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:12:38
2019-08-14 22:46:10
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:12:43
2019-08-14 22:45:29
Marek Mączyński SARA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:13:00
2019-08-14 21:30:30
Andrzej Kosakowski BABILON
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:13:01
2019-08-14 21:28:56
Aleksandra Spylczyn MARDI
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:13:03
2019-08-14 21:26:22
Andrzej Kosakowski BACARDI
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:13:07
2019-08-14 21:11:28
Marta Najewska PICASSO
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności ar. 238.1.1 (wys. przeszkód 45cm) dla kucy, dzieci, niedoświadczonych zawodników i młodych koni
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:13:11
2019-08-14 20:07:59
Zofia Krzeszewska BESAR
  • 2x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:13:14
2019-08-14 20:07:26
Zofia Krzeszewska CAYENNE
  • 2x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:13:16
2019-08-14 20:05:37
Adrianna Dombka ASKANA
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności ar. 238.1.1 (wys. przeszkód 45cm) dla kucy, dzieci, niedoświadczonych zawodników i młodych koni
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:13:26
2019-08-14 17:00:02
Zofia Orczyk MACIEJKA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności ar. 238.1.1 (wys. przeszkód 45cm) dla kucy, dzieci, niedoświadczonych zawodników i młodych koni
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:13:29
2019-08-14 16:39:52
Emilia Szczepańska MARCO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:13:32
2019-08-14 16:25:44
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:13:35
2019-08-14 15:25:24
Urszula Dawidzinska EUKALIPTUS
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności ar. 238.1.1 (wys. przeszkód 45cm) dla kucy, dzieci, niedoświadczonych zawodników i młodych koni
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:07:37
2019-08-14 08:49:27
Zuzanna Strzelecka SPARTA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:07:39
2019-08-14 08:48:58
Nicole Sochacka ELVIS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:07:41
2019-08-14 08:48:28
Nadia Liske Machado LUNA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:07:42
2019-08-14 08:47:51
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:06:19
2019-08-14 07:40:23
Daria Fediow BELWEDER
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:06:20
2019-08-13 21:38:15
Natalia Zielińska FINKA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:06:24
2019-08-13 21:31:13
Maria Kulczyńska SARDENIA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:06:27
2019-08-13 21:30:43
Zofia Nawrocka MARIANNA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:06:30
2019-08-13 21:30:21
Jagoda Henclewska ADORADO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:06:33
2019-08-13 21:29:58
Izabela Dobak SURMA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:06:34
2019-08-13 21:29:35
Daria Dobak SURMA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:06:39
2019-08-13 21:17:50
Aleksandra Boczkowska ENERGY CONTI
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:06:45
2019-08-13 19:49:05
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:06:47
2019-08-13 18:15:15
Olga Patecka SNOOPY
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 11:57:59
2019-08-13 11:45:25
Julia Bibak ZARINO
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności ar. 238.1.1 (wys. przeszkód 45cm) dla kucy, dzieci, niedoświadczonych zawodników i młodych koni
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 11:58:01
2019-08-13 11:44:33
Judyta Perek IMBIR
  • 2x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 11:58:02
2019-08-13 11:44:13
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 11:58:04
2019-08-13 11:38:22
Klaudia Matuszewska OSKAR
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności ar. 238.1.1 (wys. przeszkód 45cm) dla kucy, dzieci, niedoświadczonych zawodników i młodych koni
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 11:58:06
2019-08-13 11:36:47
Karolin Nietupska OSKAR
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 11:58:07
2019-08-13 11:36:19
Zosia Smuszkiewicz MAMBA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności ar. 238.1.1 (wys. przeszkód 45cm) dla kucy, dzieci, niedoświadczonych zawodników i młodych koni
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 11:58:09
2019-08-13 11:35:11
Vanessa Maj EUKALIPTUS
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności ar. 238.1.1 (wys. przeszkód 45cm) dla kucy, dzieci, niedoświadczonych zawodników i młodych koni
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 11:58:10
2019-08-13 11:34:51
Aleksandra Franc DIANA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności ar. 238.1.1 (wys. przeszkód 45cm) dla kucy, dzieci, niedoświadczonych zawodników i młodych koni
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 11:11:57
2019-08-13 11:09:10
Vanessa Wawrzyniak LADY
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności ar. 238.1.1 (wys. przeszkód 45cm) dla kucy, dzieci, niedoświadczonych zawodników i młodych koni
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 11:00:27
2019-08-13 10:49:39
Sofi Przybylska JACOB
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 07:32:48
2019-08-13 00:30:28
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 19:25:31
2019-08-12 15:02:12
Kaja Korbalewska CRAZY QUEEN
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 19:25:34
2019-08-12 12:56:07
Kornelia Dyderska JAGA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności ar. 238.1.1 (wys. przeszkód 45cm) dla kucy, dzieci, niedoświadczonych zawodników i młodych koni
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 19:25:37
2019-08-12 12:54:49
Kornelia Dyderska PERON
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 19:25:40
2019-08-12 12:29:20
Laura Pacholczak RÓŻA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 12:05:38
2019-08-12 10:31:34
Agnieszka Adamczak COELENHAGE'S CRISTHA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 12:05:40
2019-08-11 21:00:25
Marta Jaworska DIABLO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 12:05:41
2019-08-11 20:59:17
Julia Wylegała ORJEV
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 12:05:42
2019-08-11 20:58:52
Marta Jaworska ORJEV
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 12:05:44
2019-08-11 13:20:34
Zofia Wierucka IGIEŁKA
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności ar. 238.1.1 (wys. przeszkód 45cm) dla kucy, dzieci, niedoświadczonych zawodników i młodych koni
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 12:05:46
2019-08-10 19:19:52
Zuzanna Ćwik DELIA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 12:05:47
2019-08-10 17:46:09
Filip Kapała GROOD ROOS
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 12:05:49
2019-08-09 21:19:17
Nicole Młynarz SKARB
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 12:05:50
2019-08-08 11:41:37
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:06:08
2019-08-08 08:30:42
Wiktoria Wasielewska ARMANDO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:12:37
2019-08-06 21:38:28
Aleksandra Helwich DESPERADO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:12:40
2019-08-06 21:38:09
Oliwia Dreger RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:12:47
2019-08-06 21:32:15
Natalia Dzudzewicz RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:12:50
2019-08-06 21:31:56
Amelia Salbach GLOSA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:12:53
2019-08-06 21:31:42
Martyna Michalska GLOSA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:12:56
2019-08-06 21:31:25
Aleksandra Piotrowska GLOSA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:12:58
2019-08-06 21:31:05
Alicja Piotrowska DESPERADO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:13:01
2019-08-06 21:30:41
Michalina Bonk DESPERADO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:13:08
2019-08-05 21:50:12
Barbara Kurek BERNI KP
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 19:25:48
2019-08-05 20:42:56
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 21:14:40
2019-08-05 20:42:24
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:13:17
2019-08-05 14:21:15
Wiktoria Cwalina RAMIRO
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności ar. 238.1.1 (wys. przeszkód 45cm) dla kucy, dzieci, niedoświadczonych zawodników i młodych koni
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:13:21
2019-08-05 14:20:59
Wiktoria Cwalina ALF
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności ar. 238.1.1 (wys. przeszkód 45cm) dla kucy, dzieci, niedoświadczonych zawodników i młodych koni
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 12:22:41
2019-08-05 11:55:39
Hanna Och-Oleksy CA IRA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 12:22:42
2019-08-05 11:52:23
Natalia Idzik IBIZA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 12:22:43
2019-08-05 11:47:44
Martyna Paczkowska MIRADO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 12:22:48
2019-08-02 20:47:33
Bartosz Nowak WEZYRIUSZ
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 21:18:41
2019-07-19 19:28:04
Roksana Barczak CYKOR
  • 2x 4/L/Dokładności z rozgrywką Art. 238.1.2 (wys. przeszkód 90cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 21:18:45
2019-07-12 00:39:08
Marta Olejnik MONTE
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności ar. 238.1.1 (wys. przeszkód 45cm) dla kucy, dzieci, niedoświadczonych zawodników i młodych koni
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Antkowiak Zuzanna KJ Equarius
2007 (JM.)
brak
3. Bibak Julia Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
4. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
5. Boczkowska Aleksandra Stajnia Złotoryjsko
S
O031460
6. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
7. Bonk Michalina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (JM.)
brak
8. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
brak
9. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
brak
10. Ćwik Zuzanna .
2004 (JM.)
brak
11. Dawidowska-Zawartowska Katarzyna KS Idmar Krajkowo
S
O009145
12. Dawidzinska Urszula Stajnia Mustang
2009 (Mł.)
Brak
13. Dobak Daria Stajnia Złotoryjsko
2003 (J.)
brak
14. Dobak Izabela Stajnia Złotoryjsko
2005 (JM.)
brak
15. Dombka Adrianna Sekcja Jeździecka Turzyn
2009 (Mł.)
brak
16. Dominiak Agnieszka Cwał Zakrzewo
S
brak
17. Dreger Oliwia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
18. Dyderska Kornelia Stajnia Sątopy
2001 (J.)
Brak
19. Dzudzewicz Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
20. Fediow Daria Klub Jeździecki Raduszyn
2008 (Mł.)
brak
21. Franc Aleksandra Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
22. Fręśko Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (J.)
Brak
23. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
24. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
25. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
26. Grzybowska Małgorzata bpk
2001 (J.)
brak
27. Helwich Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
28. Henclewska Jagoda Stajnia Złotoryjsko
2003 (J.)
O043187
29. Idzik Natalia Klub Jeździecki Raduszyn
2004 (JM.)
brak
30. Jacygrad Gabriela KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
31. Jaworska Marta Bez Przynależności Klubowej
S
brak
32. Jóźwik Anna -
2002 (J.)
Brak
33. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
O053663
34. Kapała Filip St. KS Jumping Events Poznań
S
O027683
35. Kasseja Wiktoria Stajnia Raduszyn
2003 (J.)
brak
36. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O008637
37. Kosakowski Andrzej KJ Raduszyn
S
brak
38. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
Brak
39. Kulczyńska Maria Stajnia Złotoryjsko
2000 (MJ.)
brak
40. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (J.)
O034510
41. Liske Machado Nadia KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
42. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
brak
43. Mączyński Marek Stajnia Mączyńskich
S
brak
44. Maj Vanessa Stajnia Mustang
2008 (Mł.)
Brak
45. Matuszewska Klaudia Stajnia Mustang
2003 (J.)
Brak
46. Michalska Martyna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2003 (J.)
Brak
47. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
48. Najewska Marta Delta Biedrusko
2007 (JM.)
brak
49. Naplocha Agata Bpk
2003 (J.)
Brak
50. Nawrocka Zofia Stajnia Złotoryjsko
2007 (JM.)
brak
51. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
52. Nietupska Karolina Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
53. Och-Oleksy Hanna KJ Raduszyn
2003 (J.)
brak
54. Olejnik Marta Brak
1998 (MJ.)
Brak
55. Orczyk Zofia SKJ Gronówka
2007 (JM.)
O055701
56. Pacholczak Laura Ludowy Klub Sportowy Cwał
2008 (Mł.)
O053095
57. Paczkowska Martyna Klub Jeździecki Raduszyn
2004 (JM.)
brak
58. Patecka Olga Lks Cwał Poznań
2008 (Mł.)
LZRWZJ/4531/19
LZRWZJ/4531/19
59. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
60. Piotrowska Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
brak
61. Piotrowska Alicja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
62. Popielas Marta -
-
63. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
64. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
65. Rennert Klementyna JKS Fer Więckowice
2004 (JM.)
O045886
66. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
Brak
67. Schubert Krzysztof Niezrzeszony
S
Brak
68. Skrzypczyk Klaudia Delta Biedrusko
2001 (J.)
brak
69. Smuszkiewicz Zosia Stajnia Mustang
2006 (JM.)
Brak
70. Sochacka Nicole KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
71. Spylczyn Aleksandra KJ Raduszyn
2002 (J.)
brak
72. Stochaj Julia KJ Leśna Podkowa
2002 (J.)
O049229
73. Strzelecka Zuzanna K.J. RUNOWO
2001 (J.)
brak
74. Szczepańska Emilia bpk
S
brak
75. Wasielewska Wiktoria Stajnia Raduszyn
2006 (JM.)
brak
76. Wawrzyniak Vanessa Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
77. Wierucka Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
brak
78. Wylegała Julia Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
Brak
79. Żak Joanna Stajnia Złotoryjsko
S
O022930
80. Zawartowska Zofia Bpk
81. Zielińska Natalia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
brak
82. Ziółek Henryk Cwał Zakrzewo
S
O025757
83. Zobel Marcelina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2004 (JM.)
O046688
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

50

ADORADO KWPN POL 2005 Wałach siwa/172 F: Indorado / Corrado I
M: Voraya / Indoctro
O: Jarosław Pawlak
B: Holandia
brak brak
2.

24

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K008028 POL999640013896
3.

9

ARMANDO SP POL 2009 Wałach gniada/mk:158 F: Arni
M: Manda
O: Andrzej Kosakowski
B: Roman Białko
brak 634043504
4.

11

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
5.

67

ARTEMIDA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quinnus III / Quidam's Rubin
M: Artemiza / Cottonclub
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K019966 616007610059810
6.

75

ASKANA Z POL 2009 Klacz gniada F: Aramis Z /
M: Iza /
O: Anna Jasińska
B: Tomasz Browarski
brak
7.

1

BABILON SP POL 2001 Wałach kasztanowata/163 F: Dragon / Davidoff
M: Bylina / Burgos
O: Roman Przymusiński
B: Kazimierz Kosakowski
K021443 POL009611165901
8.

71

BACARDI SP POL 2015 Klacz siwa/mk:155 F: Czumak
M: Barodia
O: Andrzej Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak brak
9.

93

BAJKA KUC POL 2007 Klacz bułana F: -
M: -
O: -
B: -
-
10.

63

BALATON Wielkopolska POL 2007 Wałach kara F: Rubinstein
M: Barbara
O: Krzysztof Schubert
B: Do Dobrzyniewo
Brak
11.

4

BARCZELLO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Czumak, po Bujak
M: Bystra
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
12.

59

BARODIA SP POL 2004 Klacz gniada/162 F: Diades
M: Bystra
O: Andrzej Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak POL
13.

5

BELWEDER Mały Koń POL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:151 F: Wolinght's Dante/
M: Belle Femme/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
14.

22

BERNI KP WLKP POL 2013 Ogier gniada/164 F: Cruzeiro L /
M: Barbi /
O: Kamila Świercz Kozakiewicz
B: Kamila Świercz Kozakiewicz
brak 616007610167213
15.

66

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K021374 616007610124412
16.

16

CA IRA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/172 F: Galon /
M: Calineczka /
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak 616007610152812
17.

58

CELIM Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada/168 F: NN
M: CALL GIRL
O: BLANKA JACYGRAD
B: STADNINA KONI NOWIELICE
BRAK POL999640077008
18.

65

CHACCO BOY Z HAN GER 2015 Wałach gniada/170 F: Cascalido / Castino
M: Corby / Crazy Classic
O: Elżbieta Greser
B:
K026763 DE431311401515
19.

32

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Oo
M: Chanel
O: K.wozna
B: Oo
Brak Brak
20.

25

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: King William
M: Coelenhage's Campari
O: Robert Pleśnierowicz
B: Holandia
Brak 528017201500590
21.

53

CONGO AK SP POL 2010 Wałach gniada F: Contendus /
M: Czunita K /
O: Monika Grzegorek
B:
brak
22.

33

CRAZY QUEEN WESTF GER 2013 Klacz skarogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Lancona / Lancer III
O: Dorota Korbalewska
B: Zuch & Reitsport Allgau
K026652 DE441410859613
23.

82

CZURMEN SP POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Czad / Dido
M: Kaja /
O: Agata Naplocha
B: Zenon Najderek
brak 616009610184912
24.

29

DELIA PKSP POL 2012 Klacz kara/175 F: Rosatti
M: Darka
O: Marek Gierczak
B: .
brak 616009610192112
25.

20

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
O: Natalia Przybył
B: Raimund Vorwerk
brak DE 431310147610
26.

26

DIABLO WLKP POL 2012 Wałach inna F: Lew /
M: Duna /
O: Marta Jaworska
B: Sławomir Łukaszewski
brak 616007610132812
27.

46

DIANA SP POL 2006 Mare bay/162 F: NN
M: Nn
O: Stajnia Mustang
B: Wojtas Grzegorz
Brak 616999610319506
28.

56

ELVIS SP POL 2006 Wałach kara/169 F: Lwówek /
M: Elza /
O: Magdalena Wroczyńska
B: Perek
brak
29.

86

EMAN NN POL 2011 Wałach gniada/mk:- F: -
M: -
O: Jacek Muchowski
B: -
Brak -
30.

52

ENERGY CONTI Holsztyńska POL 2012 Klacz gniada/170 F: Contender/Calypso II
M: Noblesse XVII/Coriander
O: Jarosław Pawlak
B: W. Kasperski
brak brak
31.

61

ENERGY CONTI HOL POL 2012 Klacz gniada/170 F: Contender /
M: Noblesse XVII /
O: Jarosław Pawlak
B: W. Kasperski
brak
32.

45

EUKALIPTUS WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/166 F: Faust Z
M: Edmila
O: Stajnia Mustang
B: Staszczak Małgorzata
Brak 616007610038513
33.

94

FANTASY BWP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Obella / Cassini II
O: Katarzyna Dawidowska-Zawartowska
B: Andrzej Kubik
K010514 BELW243436BWP
34.

42

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
35.

47

FINKA SP POL 2015 Klacz gniada/mk:164 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Zielińska
B: Natalia Zielińska
brak -
36.

91

GARCIA Haflinger GER 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Baumeister /
M: Gismo /
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
brak
37.

21

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
O: Przemysław Dereziński
B: Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o.
brak
38.

30

GROOD ROOS KWPN NED 2011 Klacz kasztanowata/- F: Opan / Peter Pan / Pilot
M: Sidney The Kidney / Mystiko
O: Natalia Rutkowska
B: J. Klomohaar
K028097 528003201105369
39.

17

IBIZA SP POL 2004 Klacz gniada/161 F: Ib
M: Iza
O: Andrzej Kosakowski
B: Józef Różański
brak 634046963
40.

28

IGIEŁKA KUC POL 2001 Klacz kara/kuc: F: Candy Man /
M: Ilka Von Mildedamm /
O: Katarzyna Stołowska
B:
K017064 POL013640050301
41.

41

IMBIR SP POL 2008 Wałach gniada F: Scherif D'elle / Jalisco
M: Ijinska /
O: Karolina Perek
B: Janina Tyszkiewicz-Łącka
K015024 POL009610017308
42.

10

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
O: Zuzanna Grygier
B: Ewa Gotowska
K025137 616013520046814
43.

37

ISCO RJT Nederlands Rijpaarden En Pony NED 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: Ismar/Ismael
M: Lenny/Condor
O: Sylwia Maciejewska
B: NED
Brak
44.

38

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
45.

34

JAGA Typ Pogrubiony POL 2015 Klacz srokata/160 F: ...
M: ...
O: Paweł Dyderski
B: ...
Brak ...
46.

79

JAGODA SP POL 2012 Klacz siwa/165 F: Corrado Boy /
M: Jedyna /
O: Michał Remisz
B: Artur Cap
brak 616009610088512
47.

92

JAMES B KWPN POL 2014 Wałach gniada/169 F: Dakar VDL
M: Flair-Sina
O: Biskup Marek
B: L.Abbring
brak 528003201401902
48.

39

LADY Kuc Felinski POL 2005 Klacz kara/kuc:130 F: Nn
M: NN
O: Stajnia Mustang
B: Brak
Brak
49.

57

LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/170 F: HARCAP
M: L-AGAWA
O: MAGDALENA WROCZYŃSKA
B: FEMLAK MIKOŁAJ
BRAK 616009680014312
50.

76

MACIEJKA KUC POL 2009 Klacz inna/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksandra Orczyk
B: -
K028083 -
51.

44

MAMBA Konik Polski POL 2012 Klacz kara/kuc:140 F: Hortes
M: Mucha
O: Stajnia mustang
B: Znpk moszczenica
Brak 616011590199909
52.

77

MARCO Wielkopolska POL 2007 Wałach kara F: WINCHESTER
M: MARAKENA
O: Emilia Szczepańska
B: Prządek Małgorzata
brak
53.

70

MARDI SP POL 2004 Klacz siwa F: Diades
M: Mazda
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
54.

49

MARIANNA -- POL 2009 Klacz tarantowata/160 F: ---
M: ---
O: Jakub Pawlak
B: ---
brak brak
55.

62

MILANO KP SP POL 2013 Wałach gniada F: Granilli S
M: Malaga
O:
B:
56.

18

MIRADO SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Dragon/
M: Mirabelka/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
57.

90

MONIQUE HAF NED 1999 Klacz kasztanowata/kuc:142 F: staros van de bosrand
M: stefanie van de tippe
O: renata chwalczynska
B: a.g.j. hemmink
brak
58.

15

MONTE Typ Prymitywny POL 2014 Wałach inna/kuc:133 F: Brak
M: Brak
O: Marta Olejnik
B: Brak
Brak 6169996613933614
59.

85

NIGERIA SP POL 2010 Klacz tarantowata/mk: F: -
M: -
O:
B:
brak
60.

87

ODYSEJA Typ Szlachetny POL 2015 Klacz tarantowata/165 F: Pielgrzym
M: Orbita
O: Dariusz Stochaj
B: Dariusz Stochaj
Brak 616 999 61 01229 15
61.

68

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
K026760 616999600303113
62.

27

ORJEV SP POL 2000 Wałach gniada/160 F: Nurjev
M: Olsza
O: Renata kubicka
B: Kubicka
Brak 009611137200
63.

43

OSKAR WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Edyta Wawrzyniak
B: Janusz Strugarek
Bpk
64.

72

PICASSO NN POL 2011 Wałach srokata/kuc:127 F: NN
M: NN
O: Anna Szewczuk
B: brak
K023116 616999520137011
65.

64

RADOŚĆ Z SP POL 2013 Klacz gniada F: Casino L /
M: Rosaria /
O: Elżbieta Greser
B: Elżbieta Greser
brak
66.

8

RAGGIO DI SPERANZA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Cytolog
M: Reakcja
O: Marek Przywara
B: Magdalena Jeżewska
brak
67.

23

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K013543 POL999580294301
68.

89

RATINA L KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Alibaba /
M: Ruletka /
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Grzegorz Jachimowicz
brak
69.

84

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz kara F: nd
M: nd
O: Paweł Stefaniak
B: nd
brak
70.

80

ROCO AK WLKP POL 2015 Klacz ciemnogniada/159 F: Contendus / Contender
M: Romina AK / Romeo Des Vaux
O: Michał Remisz
B: Andrzej Kramer
K027369 616007610107115
71.

36

RÓŻA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:134 F: Hazard
M: NN
O: Katarzyna Pacholczak
B: Sławomir Rudnicki
K027578 POL007580605505
72.

12

SARA KUC POL 2015 Klacz kara/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
O: T. Sobczak
B: A. Waselczyk
brak -
73.

69

SARA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz bułana/165 F: NN
M: NN
O: Mączyńska Marek
B: Dworczak Janusz
Brak Brak
74.

48

SARDENIA Pełna Krew Angielska POL 2006 Klacz gniada/163 F: ---
M: ---
O: Jakub Pawlak
B: ---
brak brak
75.

31

SKARB SP POL 2006 Ogier siwa/150 F: Karbit /
M: Szarfa /
O: Anna Piotrowska
B: Anna Więckowska
brak POL007520043606
76.

54

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:135 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka
O: Paulina Patecka
B: Salix
K020877 616013610299008
77.

55

SPARTA KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc:148 F: Zaaki
M: Sojka
O: Zuzanna Strzelecka
B: Magdalena Wroczyńska
M123456
78.

51

SURMA Szlachetna Półkrew POL 2004 Klacz ciemnogniada/166 F: Revel / Animo
M: Sesja / Seul
O: Jarosław Pawlak
B: Stadnina Koni Rzeczna
brak 616009600086904
79.

88

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
80.

60

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
O: Sławomir Zobel
B: Sławomir Zobel
K027315 616999610226312
81.

78

WERTUS KUC POL 2015 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Preator /
M: Warta /
O: -
B: -
K027978 616013610186515
82.

40

ZARINO SP POL 2002 Gleiding darkbay/169 F: Rulon
M: Zaria
O: Edyta Wawrzyniak-Hadjaz
B: Janowicz czeslaw
Brak POL009611103902
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
2019-08-17
39
2019-08-17
Antkowiak Zuzanna
KJ Equarius
NIGERIA (85)
2019-08-17
28
2019-08-17
4
Bibak Julia
Stajnia Mustang
ZARINO (40)
2019-08-17
19
2019-08-17
15
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
JAMES B (92)
2019-08-17
28
2019-08-17
15
Boczkowska Aleksandra
Stajnia Złotoryjsko
2019-08-17
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (91)
2019-08-17
7
2019-08-17
27
Bonk Michalina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-08-17
12
Chwałczyńska Maria
KJ Liljówka Stęszewko
2019-08-17
20
2019-08-17
40
MONIQUE (90)
2019-08-17
14
2019-08-17
31
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
RAMIRO (23)
2019-08-17
1
2019-08-17
1
ALF (24)
2019-08-17
1
2019-08-17
1
Ćwik Zuzanna
.
DELIA (29)
2019-08-17
49
2019-08-17
38
Dawidowska-Zawartowska Katarzyna
KS Idmar Krajkowo
FANTASY (94)
2019-08-17
5
Dawidzinska Urszula
Stajnia Mustang
2019-08-17
12
Dobak Daria
Stajnia Złotoryjsko
SURMA (51)
2019-08-17
35
Dobak Izabela
Stajnia Złotoryjsko
SURMA (51)
2019-08-17
37
Dombka Adrianna
Sekcja Jeździecka Turzyn
ASKANA (75)
2019-08-17
2019-08-17
Dominiak Agnieszka
Cwał Zakrzewo
2019-08-17
15
2019-08-17
2019-08-17
15
Dreger Oliwia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-08-17
22
Dyderska Kornelia
Stajnia Sątopy
JAGA (34)
2019-08-17
1
2019-08-17
45
2019-08-17
1
Dzudzewicz Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-08-17
37
Fediow Daria
Klub Jeździecki Raduszyn
2019-08-17
11
2019-08-17
27
2019-08-17
21
Franc Aleksandra
Stajnia Mustang
DIANA (46)
2019-08-17
15
2019-08-17
30
Fręśko Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-08-17
40
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (88)
2019-08-17
1
2019-08-17
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
2019-08-17
2019-08-17
4
2019-08-17
1
Grzegorek Adrianna
bpk
2019-08-17
13
2019-08-17
7
Grzybowska Małgorzata
bpk
JAGODA (79)
2019-08-17
33
2019-08-17
9
2019-08-17
Helwich Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-08-17
24
Henclewska Jagoda
Stajnia Złotoryjsko
ADORADO (50)
2019-08-17
21
2019-08-17
9
Idzik Natalia
Klub Jeździecki Raduszyn
IBIZA (17)
2019-08-17
2019-08-17
43
Jacygrad Gabriela
KJ Runowo
CELIM (58)
2019-08-17
34
2019-08-17
Jaworska Marta
Bez Przynależności Klubowej
DIABLO (26)
2019-08-17
10
2019-08-17
15
ORJEV (27)
2019-08-17
Jóźwik Anna
-
EMAN (86)
2019-08-17
42
2019-08-17
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
2019-08-17
4
ONTARIO (68)
2019-08-17
6
2019-08-17
20
2019-08-17
Kapała Filip
St. KS Jumping Events Poznań
2019-08-17
2019-08-17
11
Kasseja Wiktoria
Stajnia Raduszyn
2019-08-17
50
BARODIA (59)
2019-08-17
1
Korbalewska Kaja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2019-08-17
12
Kosakowski Andrzej
KJ Raduszyn
2019-08-17
27
2019-08-17
23
BACARDI (71)
2019-08-17
39
2019-08-17
36
Krysiak Antoni
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-08-17
46
2019-08-17
30
Kulczyńska Maria
Stajnia Złotoryjsko
2019-08-17
47
2019-08-17
Kurek Barbara
Budzyński KS Kłos
2019-08-17
2019-08-17
14
Liske Machado Nadia
KJ Runowo
LUNA (57)
2019-08-17
51
2019-08-17
52
Maciejewska Hanna
LKS Cwał Poznań
2019-08-17
5
2019-08-17
13
Mączyński Marek
Stajnia Mączyńskich
SARA (69)
2019-08-17
2019-08-17
10
Maj Vanessa
Stajnia Mustang
2019-08-17
15
Matuszewska Klaudia
Stajnia Mustang
OSKAR (43)
2019-08-17
2019-08-17
20
Michalska Martyna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (21)
2019-08-17
19
Młynarz Nicole
KJ Podkowa Gruszczyn
SKARB (31)
2019-08-17
21
2019-08-17
15
2019-08-17
Najewska Marta
Delta Biedrusko
PICASSO (72)
2019-08-17
1
2019-08-17
5
2019-08-17
34
Naplocha Agata
Bpk
CZURMEN (82)
2019-08-17
29
2019-08-17
17
Nawrocka Zofia
Stajnia Złotoryjsko
2019-08-17
41
2019-08-17
33
Niedziela Agnieszka
KJ Morena Sieraków-Gałowo
WERTUS (78)
2019-08-17
16
2019-08-17
6
Nietupska Karolina
Stajnia Mustang
OSKAR (43)
2019-08-17
26
2019-08-17
32
Och-Oleksy Hanna
KJ Raduszyn
CA IRA (16)
2019-08-17
22
2019-08-17
10
Olejnik Marta
Brak
MONTE (15)
2019-08-17
2019-08-17
Orczyk Zofia
SKJ Gronówka
2019-08-17
1
2019-08-17
7
Pacholczak Laura
Ludowy Klub Sportowy Cwał
RÓŻA (36)
2019-08-17
3
2019-08-17
2019-08-17
17
Paczkowska Martyna
Klub Jeździecki Raduszyn
MIRADO (18)
2019-08-17
18
2019-08-17
18
Patecka Olga
Lks Cwał Poznań
SNOOPY (54)
2019-08-17
8
2019-08-17
19
2019-08-17
9
Perek Judyta
Posadowskie TJ
IMBIR (41)
2019-08-17
3
2019-08-17
FIDŻI (42)
2019-08-17
8
2019-08-17
8
Piotrowska Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (21)
2019-08-17
3
Piotrowska Alicja
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-08-17
Popielas Marta
-
2019-08-17
15
2019-08-17
Przybylska Sofi
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (38)
2019-08-17
25
2019-08-17
13
Remisz Michał
KJ Brzóska Sport Horses
ROCO AK (80)
2019-08-17
14
2019-08-17
23
Rennert Klementyna
JKS Fer Więckowice
SARA (12)
2019-08-17
24
2019-08-17
38
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (21)
2019-08-17
32
Schubert Krzysztof
Niezrzeszony
BALATON (63)
2019-08-17
16
2019-08-17
2
Skrzypczyk Klaudia
Delta Biedrusko
2019-08-17
23
2019-08-17
44
Smuszkiewicz Zosia
Stajnia Mustang
MAMBA (44)
2019-08-17
Sochacka Nicole
KJ Runowo
ELVIS (56)
2019-08-17
26
2019-08-17
Spylczyn Aleksandra
KJ Raduszyn
MARDI (70)
2019-08-17
12
2019-08-17
23
Stochaj Julia
KJ Leśna Podkowa
ODYSEJA (87)
2019-08-17
2
2019-08-17
20
Strzelecka Zuzanna
K.J. RUNOWO
SPARTA (55)
2019-08-17
31
2019-08-17
Szczepańska Emilia
bpk
MARCO (77)
2019-08-17
2
2019-08-17
20
2019-08-17
23
Wasielewska Wiktoria
Stajnia Raduszyn
2019-08-17
36
Wawrzyniak Vanessa
Stajnia Mustang
LADY (39)
2019-08-17
2019-08-17
23
2019-08-17
Wierucka Zofia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-08-17
1
2019-08-17
1
Wylegała Julia
Bez Przynależności Klubowej
ORJEV (27)
2019-08-17
1
Żak Joanna
Stajnia Złotoryjsko
2019-08-17
23
2019-08-17
20
2019-08-17
25
2019-08-17
15
Zawartowska Zofia
Bpk
BAJKA (93)
2019-08-17
14
2019-08-17
21
FANTASY (94)
2019-08-17
12
2019-08-17
48
Zielińska Natalia
KJ Sokół Damasławek
FINKA (47)
2019-08-17
11
2019-08-17
Ziółek Henryk
Cwał Zakrzewo
2019-08-17
35
2019-08-17
2019-08-17
15
2019-08-17
6
Zobel Marcelina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-08-17
2019-08-17
29

Number of Riders: 83

Number of Horses: 82

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl