Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:11:08
2019-06-13 23:57:50
Tatiana Kędziora ASKANA
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:11:12
2019-06-13 23:55:49
Zofia Konarska TADZIK
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - dla początkujących
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:11:15
2019-06-13 23:48:48
Jan Krzeszewski TADZIK
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - dla początkujących
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:11:18
2019-06-13 23:47:33
Zofia Krzeszewska CAYENNE
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:11:21
2019-06-13 23:45:49
Barbara Jasińska FIGARO
  • 2x 2/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:11:24
2019-06-13 23:40:57
Róża Nowaczyk OPTYMISTKA
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:11:27
2019-06-13 23:39:48
Barbara Jasińska BESAR
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:11:30
2019-06-13 23:34:34
Wiktoria Rurek OPTYMISTKA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - dla początkujących
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:11:33
2019-06-13 23:32:01
Piotr Sokołowski TORUNIA DEUX
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:11:36
2019-06-13 23:30:27
Jagoda Szreymann MEKLAR
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:11:39
2019-06-13 23:29:27
Sara Szczot KOSTA BRAWA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 283.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:39:57
2019-06-13 22:29:32
Martyna Szewior WULA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 283.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 21:32:50
2019-06-13 21:31:20
Julia Bruska BRETON
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 21:32:53
2019-06-13 21:26:58
Marta Rogowska LAKI
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 21:19:50
2019-06-13 20:43:03
Weronika Zobel KALEW
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:28:13
2019-06-13 20:25:08
Agata Kołodziej ONYKS
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:28:16
2019-06-13 20:24:40
Anna Maciejewska ONYKS
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:02:05
2019-06-13 19:41:15
Julia Zielińska FRANKO
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:02:07
2019-06-13 19:35:33
Anna Kantecka FORREST GUMP
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:02:10
2019-06-13 19:30:13
Patryk Kwaśniewski GRETA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 18:10:30
2019-06-13 18:07:17
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 1x 2/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 18:10:33
2019-06-13 18:06:19
Joanna Żak ENERGY CONTI
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 17:30:15
2019-06-13 17:29:44
Marta Kwiatkowska PRINCESA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 283.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 17:30:18
2019-06-13 17:29:17
Patrycja Trzaskawka MATRIX
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 17:30:22
2019-06-13 17:28:04
Patrycja Trzaskawka CINDIRELLA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 283.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 17:30:24
2019-06-13 16:21:56
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 283.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 15:17:36
2019-06-13 15:06:03
Gabriela Solarczyk PASO DOBLE
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:53:31
2019-06-13 14:49:57
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 283.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:53:33
2019-06-13 11:06:33
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 2/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:53:36
2019-06-13 09:42:53
Monika Krzewińska MILLORD D
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:53:39
2019-06-12 23:31:42
Daria Niemczyk CARLOS
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:53:42
2019-06-12 23:29:31
Marcin Łączny CARACAS
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 283.2.1
22 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-13 14:53:44
2019-06-12 22:49:22
Marta Najewska PICASSO
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - dla początkujących
  • 1x 2/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:53:47
2019-06-12 22:45:05
Marta Jaworska DIABLO
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:22:11
2019-06-12 22:19:53
Maciej Ceglarski TREFL
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 283.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:22:14
2019-06-12 22:19:23
Maciej Ceglarski KRYZA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:22:17
2019-06-12 22:18:45
Maciej Ceglarski OLIWKA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:22:20
2019-06-12 22:17:38
Karol Jarosz K-TAURYN
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:55:51
2019-06-12 20:04:38
Piotr Matławski GALAPAGOS
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:55:53
2019-06-12 18:32:36
Daria Szymańska LOPEZ
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:04:01
2019-06-12 14:08:44
Rafał Pisarek TALBOT
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:04:04
2019-06-12 13:50:56
Marta Nowakowska GAJA
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:39:23
2019-06-12 09:15:57
Nadia Liske Machado ZAAKI
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 07:49:14
2019-06-12 00:33:36
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 07:49:21
2019-06-12 00:32:35
Katarzyna Wojciechowicz SWING
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 12:47:39
2019-06-11 12:24:29
Hanna Wikieł CASINO
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 12:47:42
2019-06-11 12:23:31
Nicole Sochacka ELVIS
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 12:32:17
2019-06-09 16:39:08
Andrzej Kosakowski BABILON
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 12:32:20
2019-06-09 16:37:45
Hanna Och-Oleksy CA IRA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 12:32:23
2019-06-08 19:27:29
Julia Dziurkiewicz ŁEZKA
  • 1x 2/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 12:32:34
2019-06-08 19:25:59
Paulina Bocheńska JUBILATKA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:16:10
2019-05-20 22:03:42
Wiktoria Lasecka MALTA
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:16:12
2019-05-20 22:02:08
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrzejewska Monika bpk
S
O054804
2. Bocheńska Paulina WTK Hermanów
2001 (J.)
O037883
3. Bruska Julia Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
4. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
5. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
2005 (JM.)
O053990
6. Jarosz Karol Rura Team
2005 (JM.)
brak
7. Jasińska Barbara SJ Turzyn
2004 (JM.)
O037939
8. Jaworska Marta Bez Przynależności Klubowej
S
brak
9. Kalista Lucyna UKS OSIR KLECZEW
10. Kantecka Anna bpk
2003 (J.)
brak
11. Kempa Aleksandra St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
brak
12. Kołodziej Agata BPK
S
brak
13. Konarska Zofia Sekcja Jeździecka Turzyn
2013 (Mł.)
brak
14. Kosakowski Andrzej KJ Raduszyn
S
brak
15. Krzeszewska Zofia SJ Turzyn
S
O011384
16. Krzeszewski Jan Sekcja Jeździecka Turzyn
2010 (Mł.)
brak
17. Krzewińska Monika Ranczo Ganina
S
brak
18. Kwiatkowska Marta Szumawa Bobrowiec
S
Brak
19. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
20. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
21. Maciejewska Anna bpk
S
brak
22. Majorczyk Jagoda Stajnia Ostrowo Młyn
23. Majorczyk Nikola Stajnia Ostrowo Młyn
24. Matławski Piotr bpk
S
O004153
25. Najewska Marta Delta Biedrusko
2007 (JM.)
brak
26. Niemczyk Daria Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (J.)
brak
27. Nowaczyk Róża OJ Kalina
2006 (JM.)
.
28. Nowakowska Marta Klub Jeździecki Wiecanowo
2005 (JM.)
brak
29. Obst Patrycja BKS Kłos
30. Och-Oleksy Hanna KJ Raduszyn
2003 (J.)
brak
31. Orzechowska Kornelia UKS OSiR Kleczew
32. Pietrzak Weronika Klub Jeździecki Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
33. Pisarek Rafał bez przynależności klubowej
S
brak
34. Pluta Aleksandra OSiR Kleczew
35. Prawucka Katarzyna OSiR Kleczew
36. Rogowska Marta bpk
1998 (MJ.)
brak
37. Rurek Wiktoria OJ Kalina
2005 (JM.)
.
38. Simińska Joanna SO Gniezno
39. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
40. Sochacka Nicole KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
41. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
42. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
43. Solarczyk Gabriela Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (J.)
brak
44. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
brak
45. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O042880
46. Szewior Martyna Bpk
2002 (J.)
brak
47. Szreymann Jagoda OJ Kalina
brak
48. Szymańska Daria KJ Sokół Damasławek
S
O037937
49. Trzaskawka Patrycja St. Kraju Jumping Team
S
O022802
50. Walczak Klaudia SJ Dragon Gniezno
51. Więcławska Katarzyna OSiR Kleczew
52. Wikieł Hanna KJ Runowo
2005 (JM.)
brak
53. Wiśniewski Szymon OSiR Kleczew
54. Wojciechowicz Katarzyna Delta Biedrusko
S
brak
55. Wróblewska Wiktoria Ostrowo Młyn
2003 (J.)
.
56. Zobel Weronika bpk
2004 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

17

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz kara F: nd
M: nd
O: Paweł Stefaniak
B: nd
brak
2.

11

BABILON SP POL 2001 Wałach kasztanowata/163 F: Dragon / Davidoff
M: Bylina / Burgos
O: Roman Przymusiński
B: Kazimierz Kosakowski
K021443 POL009611165901
3.

59

Bal F:
M:
O:
B:
4.

54

BESAR WLKP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Kalmet
M: Belinda
O: Anna Jasińska
B: Kamila Hamerlińska
brak
5.

40

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dariusz Kempa
B: Dariusz Kempa
brak -
6.

47

BRETON SP POL 2005 Wałach skarogniada/162 F: nd
M: nd
O: nd
B: nd
nd pol009610143705
7.

12

CA IRA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/172 F: Galon /
M: Calineczka /
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak 616007610152812
8.

32

CARACAS SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Carry Son
M: Solaris
O: Robert Boruch
B: Nieznany
Brak 616009640037512
9.

61

Carino F:
M:
O:
B:
10.

31

CARLOS Wielkopolska POL 2012 Wałach siwa/171 F: nn
M: nn
O: Piotr Niemczyk
B: nn
brak brak
11.

15

CASINO KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Wroczyńska
B: Magdalena Wroczyńska
brak
12.

28

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Andrzejewska Monika
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
13.

51

CAYENNE SP POL 2015 Klacz siwa/172 F: Leonardo
M: Choya
O: Zofia Krzeszewska
B: Jakub Łysy Konarski
brak
14.

63

Cieszyn F:
M:
O:
B:
15.

38

CINDIRELLA SP POL 2012 Klacz siwa/167 F: Casino L / Cassiano
M: Costa Rica L / Wessex
O: Patrycja Trzaskawka
B: Bartosz Szymborski
K026518 616009610209612
16.

65

COSTA BRAVA HOL. GER 2010 Klacz F: Cardino
M: Rhea Finekiss
O: Klub Jeździecki Gołębin Stary
B: Henrike Feldhaus
K019161
17.

58

Czort F:
M:
O:
B:
18.

1

Czumen K Sp POL 2003 O F: Ariados
M: Czunia
O: SO Gniezno
B:
19.

34

DIABLO WLKP POL 2012 Wałach inna F: Lew /
M: Duna /
O: Marta Jaworska
B: Sławomir Łukaszewski
brak 616007610132812
20.

16

ELVIS SP POL 2006 Wałach kara/169 F: Lwówek /
M: Elza /
O: Magdalena Wroczyńska
B: Perek
brak
21.

52

FIGARO KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:131 F: NN
M: NN
O: Michał Krzeszewski
B: NN
brak
22.

43

FORREST GUMP SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Franchesca /
O: Anna Kantecka
B: Ireneusz Kondratowicz
brak 616009610146811
23.

5

Gadżet F:
M:
O:
B:
24.

21

GAJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Fred
M: G
O: Nowakowski
B: nn
brak
25.

22

GALAPAGOS SP POL 2015 Ogier gniada/170 F: Lyjanero
M: Gardenia
O: SO Gniezno
B: SK Dobrzyniewo
Brak
26.

14

JUBILATKA WLKP POL 2003 Klacz kara/158 F: Wir / Wiking
M: Juma / nn
O: Sławomira Połczyńska
B: Małgorzata Rybka-Ciurzyńska
K027211 POL007530131203
27.

27

K-TAURYN T.P. POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Ważny/Chaber
M: Karina/Cantanis
O: Justyna Sikorska
B: Ireneusz Koza
Brak 6169996801135
28.

46

KALEW Wielkopolska POL 1999 Ogier kara/175 F: Lew
M: Karlina
O: Marcin Bajer
B: 0
brak 09355
29.

57

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
O: Piotr Sokołowski
B: Brzechwa Marek
K024636 POL999670012608
30.

25

KRYZA WLKP. POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Czad / Dido
M: Kiara / Pas
O: Ceglarski Maciej
B: Rozynek Sławomir
brak 616007610009210
31.

48

LAKI HAN GER 2007 Wałach gniada F: Lanciano /
M: Piola /
O: Marta Rogowska
B: ZG Kern Berthold und Hartwig Ot. Schellbronn
brak DE431316874107
32.

23

LOPEZ SP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Iperyt
M: L' Amour
O: Daria Szymańska
B: Haniewicz Grzegorz
Brak 661009610036115
33.

13

ŁEZKA KUC POL 2006 Klacz inna/kuc:130 F: Zorro / Włóczykij
M: Łyska / nn
O: Przemysław Jędraszak
B: Vogt Bronisław
K027209 POL013610121006
34.

64

Magik F:
M:
O:
B:
35.

56

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Zbierska
B:
brak
36.

30

MILLORD D Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Tin Tin
M: Megana
O: Monika Krzewińska
B: Patryk Dobrzyński
brak
37.

29

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Maria Pietrzak
B: Rajmund Łączny
brak brak
38.

60

Nowa F:
M:
O:
B:
39.

26

OLIWKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: Empire / Embassy I
M: Odra / Sir Neel
O: Dominika Jelewska
B: Bożena Smorawska
brak 616009530267309
40.

45

ONYKS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: CARETINO K
M: OCEANIA
O: Agata Kołodziej
B: Stelmaszyk Stanisław
brak brak
41.

53

OPTYMISTKA KUC POL 2005 Klacz siwa/mk:158 F: Cisoń
M: Osumi
O: Izabela Duda
B: Lilianna Gajdzińska
brak brak
42.

10

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:Kuc F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
K027218 616013520039110
43.

35

PASO DOBLE KUC POL 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Nando Super
M: Penny
O: Solarczyk
B: Sobkowiak
brak brak
44.

33

PICASSO NN POL 2011 Wałach srokata/kuc:127 F: NN
M: NN
O: Anna Szewczuk
B: brak
K023116 616999520137011
45.

36

PRINCESA SP POL 2010 Klacz gniada/167 F: Landos
M: P
O: Zb
B: Zb
Brak W82
46.

6

Silesia F:
M:
O:
B:
47.

39

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
O: Maria Słabowska
B: Zbigniew Bigaj
K023015 616007610188513
48.

18

SWING SP POL 2012 Wałach gniada F: Fokus /
M: Siena / Placido / Animo
O: Katarzyna Wojciechowicz
B: Marcin Nowak
brak
49.

50

TADZIK KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:110 cm F: NN
M: NN
O: Michał Krzeszewski
B: NN
brak 616999610268105
50.

20

TALBOT Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Le Mistral
M: Trischa
O: Rafał Pisarek
B: Janusz Wołowicz
K023803
51.

55

TORUNIA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj
M: Sasanka
O: Marcelina Zobel
B: .
Brak Brak
52.

24

TREFL SP POL 1998 Ogier ciemnogniada/174 F: Cabrol Amicor / Caletto I
M: Tarcza / Czad
O: SO Łąck
B: SK Nowielice
K023647 POL009660069698
53.

62

Turyn F:
M:
O:
B:
54.

4

Willa F:
M:
O:
B:
55.

3

Wisła F:
M:
O:
B:
56.

7

WULA KWPN POL 2003 Klacz gniada/166 F: Hemmingway
M: Kilana
O: Wojciech Szeszycki
B: -
brak 0
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (28)
2019-06-16
15
2019-06-16
Bocheńska Paulina
WTK Hermanów
2019-06-16
21
2019-06-16
23
Bruska Julia
Delta Biedrusko
BRETON (47)
2019-06-16
1
2019-06-16
1
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
TREFL (24)
2019-06-16
13
2019-06-16
6
KRYZA (25)
2019-06-16
9
2019-06-16
6
OLIWKA (26)
2019-06-16
37
2019-06-16
20
2019-06-16
48
Dziurkiewicz Julia
WTK Hermanów
ŁEZKA (13)
2019-06-16
1
2019-06-16
22
Jarosz Karol
Rura Team
2019-06-16
10
2019-06-16
38
2019-06-16
18
Jasińska Barbara
SJ Turzyn
FIGARO (52)
2019-06-16
5
2019-06-16
BESAR (54)
2019-06-16
53
2019-06-16
30
Jaworska Marta
Bez Przynależności Klubowej
DIABLO (34)
2019-06-16
1
2019-06-16
52
2019-06-16
28
Kalista Lucyna
UKS OSIR KLECZEW
2019-06-16
22
2019-06-16
12
2019-06-16
5
Kantecka Anna
bpk
2019-06-16
46
2019-06-16
20
Kempa Aleksandra
St. KJ Stajnia ADAMUS
BOLERO (40)
2019-06-16
3
2019-06-16
1
Kołodziej Agata
BPK
ONYKS (45)
2019-06-16
34
Kosakowski Andrzej
KJ Raduszyn
BABILON (11)
2019-06-16
4
2019-06-16
21
Krzeszewska Zofia
SJ Turzyn
CAYENNE (51)
2019-06-16
51
2019-06-16
47
Krzewińska Monika
Ranczo Ganina
2019-06-16
6
2019-06-16
24
Kwiatkowska Marta
Szumawa Bobrowiec
2019-06-16
5
2019-06-16
8
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-06-16
8
2019-06-16
2
2019-06-16
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
CARACAS (32)
2019-06-16
9
2019-06-16
4
Maciejewska Anna
bpk
ONYKS (45)
2019-06-16
25
2019-06-16
3
Majorczyk Jagoda
Stajnia Ostrowo Młyn
Czort (58)
2019-06-16
1
2019-06-16
Majorczyk Nikola
Stajnia Ostrowo Młyn
Bal (59)
2019-06-16
1
2019-06-16
33
Matławski Piotr
bpk
2019-06-16
1
Najewska Marta
Delta Biedrusko
PICASSO (33)
2019-06-16
4
Niemczyk Daria
Klub Jeździecki Wiecanowo
CARLOS (31)
2019-06-16
26
2019-06-16
19
Nowaczyk Róża
OJ Kalina
2019-06-16
1
Nowakowska Marta
Klub Jeździecki Wiecanowo
GAJA (21)
2019-06-16
1
2019-06-16
7
2019-06-16
24
Obst Patrycja
BKS Kłos
Nowa (60)
2019-06-16
1
2019-06-16
1
Och-Oleksy Hanna
KJ Raduszyn
CA IRA (12)
2019-06-16
5
2019-06-16
13
Orzechowska Kornelia
UKS OSiR Kleczew
2019-06-16
16
2019-06-16
16
Pietrzak Weronika
Klub Jeździecki Wiecanowo
NELSON (29)
2019-06-16
2
2019-06-16
1
Pisarek Rafał
bez przynależności klubowej
TALBOT (20)
2019-06-16
1
2019-06-16
17
Pluta Aleksandra
OSiR Kleczew
Willa (4)
2019-06-16
1
2019-06-16
23
Prawucka Katarzyna
OSiR Kleczew
Wisła (3)
2019-06-16
1
2019-06-16
49
Rogowska Marta
bpk
LAKI (48)
2019-06-16
29
2019-06-16
32
Rurek Wiktoria
OJ Kalina
2019-06-16
1
Simińska Joanna
SO Gniezno
2019-06-16
2
2019-06-16
1
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (39)
2019-06-16
10
2019-06-16
2
Sochacka Nicole
KJ Runowo
ELVIS (16)
2019-06-16
40
2019-06-16
27
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-06-16
1
2019-06-16
14
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-06-16
10
Solarczyk Gabriela
Klub Jeździecki Wiecanowo
2019-06-16
12
2019-06-16
11
Stefaniak Paweł
Delta Biedrusko
2019-06-16
1
2019-06-16
3
2019-06-16
11
Szczot Sara
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-06-16
17
2019-06-16
9
Szewior Martyna
Bpk
WULA (7)
2019-06-16
3
2019-06-16
7
Szreymann Jagoda
OJ Kalina
MEKLAR (56)
2019-06-16
1
2019-06-16
1
2019-06-16
35
Szymańska Daria
KJ Sokół Damasławek
LOPEZ (23)
2019-06-16
43
2019-06-16
Trzaskawka Patrycja
St. Kraju Jumping Team
2019-06-16
14
2019-06-16
7
Walczak Klaudia
SJ Dragon Gniezno
Turyn (62)
2019-06-16
18
2019-06-16
4
Cieszyn (63)
2019-06-16
15
2019-06-16
8
Magik (64)
2019-06-16
19
2019-06-16
22
Więcławska Katarzyna
OSiR Kleczew
2019-06-16
36
Wikieł Hanna
KJ Runowo
CASINO (15)
2019-06-16
41
2019-06-16
39
Wiśniewski Szymon
OSiR Kleczew
Wisła (3)
2019-06-16
50
Wojciechowicz Katarzyna
Delta Biedrusko
SWING (18)
2019-06-16
1
2019-06-16
31
2019-06-16
44
Wróblewska Wiktoria
Ostrowo Młyn
Carino (61)
2019-06-16
1
2019-06-16
1
Zobel Weronika
bpk
KALEW (46)
2019-06-16
42
2019-06-16
45

Number of Riders: 56

Number of Horses: 56

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl