Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:54:08
2019-06-27 23:56:49
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 1x 9R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:54:10
2019-06-27 23:56:30
Oliwia Jach MALAWAL
  • 2x 8R/P/P z oceną stylu jeźdźca TALENT WIELKOPOLSKI, zgodnie z regulaminem
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:54:11
2019-06-27 23:55:59
Oliwia Jach ECON Z
  • 2x 8R/P/P z oceną stylu jeźdźca TALENT WIELKOPOLSKI, zgodnie z regulaminem
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:54:13
2019-06-27 23:17:18
Kornelia Drążkiewicz BARKAROLA
  • 2x 2T/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 80cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:54:15
2019-06-27 23:07:14
Izabela Winter DURGA
  • 1x 9R/P/Zwykły, art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:54:16
2019-06-27 22:34:27
Małgorzata Marczyk KRONOS
  • 2x 1T/Mini LL/Debiuty Mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:54:18
2019-06-27 22:24:18
Monika Trojanowska ALPINA
  • 2x 2T/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 80cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:54:19
2019-06-27 22:21:03
Maria Pełczyńska SAMBA
  • 1x 1T/Mini LL/Debiuty Mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50cm)
  • 2x 2T/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 80cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 21:53:29
2019-06-27 21:51:39
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 9R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 21:53:31
2019-06-27 21:51:13
Barbara Gronowska NORMAN
  • 1x 7R/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9R/P/Zwykły, art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 21:53:32
2019-06-27 21:50:56
Zuzanna Meyer RUSH R
  • 1x 9R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 21:29:49
2019-06-27 20:53:27
Wojciech Dahlke LANDARCO
  • 1x 9R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 21:29:52
2019-06-27 20:52:53
Wojciech Dahlke JULIO ENKEL
  • 1x 9R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 21:29:55
2019-06-27 17:42:10
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 8R/P/P z oceną stylu jeźdźca TALENT WIELKOPOLSKI, zgodnie z regulaminem
  • 1x 10R/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 21:29:58
2019-06-27 17:00:34
Weronika Kujawa LINDA
  • 1x 1T/Mini LL/Debiuty Mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 21:30:01
2019-06-27 16:58:40
Adrianna Siuda DONOVAN
  • 1x 7R/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9R/P/Zwykły, art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 21:30:04
2019-06-27 15:53:26
Zofia Orczyk MACIEJKA
  • 1x 1T/Mini LL/Debiuty Mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50cm)
  • 1x 3R/Kuce 60/na styl jeźdzca – w ramach cyklu Wielkopolska Liga kuców, zawodnicy w wieku 9-12 lat, zgodnie z regulaminem
  • 1x 4R/Kuce 60/Z trafieniem w normę czasu – w ramach cyklu Wielkopolska Liga kuców, zawodnicy w wieku 9-12 lat, zgodnie z regulaminem
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 21:30:07
2019-06-27 14:56:35
Izabela Zamiara OLGIDA
  • 2x 2T/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 80cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 21:30:10
2019-06-27 14:50:56
Magdalena Kowalska SITANIS KENAI DAKOTA
  • 2x 2T/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 80cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 21:30:14
2019-06-27 13:48:58
Anna Jacaszek BAGDAD
  • 1x 1T/Mini LL/Debiuty Mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 10:28:49
2019-06-27 10:21:42
Agnieszka Chwilkowska KUSATKA
  • 1x 1T/Mini LL/Debiuty Mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50cm)
  • 1x 2T/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 80cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 09:37:36
2019-06-27 09:23:05
Natalia Podolska BAGDAD
  • 1x 1T/Mini LL/Debiuty Mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 08:58:08
2019-06-27 08:19:04
Michał Kujawa BAGDAD
  • 1x 2T/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 80cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:59:50
2019-06-26 22:36:02
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 1x 9R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:59:53
2019-06-26 20:43:27
Damaris Dorociak HILWAUKEE
  • 1x 1T/Mini LL/Debiuty Mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50cm)
  • 1x 2T/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 7R/L/Z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 17:57:55
2019-06-26 17:49:12
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 1x 3R/Kuce 60/na styl jeźdzca – w ramach cyklu Wielkopolska Liga kuców, zawodnicy w wieku 9-12 lat, zgodnie z regulaminem
  • 1x 4R/Kuce 60/Z trafieniem w normę czasu – w ramach cyklu Wielkopolska Liga kuców, zawodnicy w wieku 9-12 lat, zgodnie z regulaminem
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 17:57:58
2019-06-26 17:47:39
Zofia Epting CHILI
  • 1x 3R/Kuce 60/na styl jeźdzca – w ramach cyklu Wielkopolska Liga kuców, zawodnicy w wieku 9-12 lat, zgodnie z regulaminem
  • 1x 4R/Kuce 60/Z trafieniem w normę czasu – w ramach cyklu Wielkopolska Liga kuców, zawodnicy w wieku 9-12 lat, zgodnie z regulaminem
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 16:39:29
2019-06-26 14:44:39
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 2x 7R/L/Z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 16:39:32
2019-06-26 12:23:16
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 7R/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9R/P/Zwykły, art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 16:39:35
2019-06-26 09:45:11
Nikole Stachowiak FILIPENDULA
  • 1x 1T/Mini LL/Debiuty Mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 16:39:38
2019-06-26 09:14:38
Patryk Rucinski MISS LADY
  • 2x 7R/L/Z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 16:39:41
2019-06-26 09:09:04
Radosław Herezo FILIPENDULA
  • 1x 1T/Mini LL/Debiuty Mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50cm)
  • 1x 2T/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 80cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 09:23:15
2019-06-26 08:21:06
Daria Żminkowska KASSANDRA
  • 1x 1T/Mini LL/Debiuty Mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 07:16:12
2019-06-25 22:18:50
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 9R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 07:16:17
2019-06-25 21:22:04
Emilia Chmielowska FERLINA
  • 1x 9R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 07:16:19
2019-06-25 21:20:32
Emilia Chmielowska CORIWAY
  • 1x 10R/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 07:16:21
2019-06-25 21:07:02
Alan Boruczkowski COFFEE
  • 1x 2T/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 80cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:03:31
2019-06-25 13:38:43
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x 3R/Kuce 60/na styl jeźdzca – w ramach cyklu Wielkopolska Liga kuców, zawodnicy w wieku 9-12 lat, zgodnie z regulaminem
  • 1x 4R/Kuce 60/Z trafieniem w normę czasu – w ramach cyklu Wielkopolska Liga kuców, zawodnicy w wieku 9-12 lat, zgodnie z regulaminem
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:03:33
2019-06-25 13:20:08
Zofia Budzyńska GALILEO
  • 2x 7R/L/Z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:03:35
2019-06-25 12:16:06
Ziemowit Nowicki OLANDI
  • 1x 7R/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9R/P/Zwykły, art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 09:40:50
2019-06-25 09:30:09
Ania Jazdonczyk WANDAL 1
  • 2x 2T/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 80cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 07:49:11
2019-06-25 07:24:04
Kinga Matusik NAVAJO
  • 2x 2T/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 80cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 07:49:13
2019-06-24 22:55:51
Maja Kołodziejska SEGAAL
  • 2x 2T/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 80cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 07:49:21
2019-06-24 22:14:56
Laura Pacholczak RÓŻA
  • 2x 4R/Kuce 60/Z trafieniem w normę czasu – w ramach cyklu Wielkopolska Liga kuców, zawodnicy w wieku 9-12 lat, zgodnie z regulaminem
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 07:49:22
2019-06-24 21:47:52
Monika Hojna KONOR
  • 1x 9R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 07:49:24
2019-06-24 20:21:09
Paulina Pełeszczak UNKA
  • 1x 2T/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 7R/L/Z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 12:05:12
2019-06-24 09:08:30
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 9R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 12:05:13
2019-06-24 09:08:01
Waldemar Gaca HANGA
  • 1x 7R/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9R/P/Zwykły, art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 07:40:20
2019-06-23 19:30:48
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x 5R/Kuce 80/ na styl jeźdzca, – w ramach cykluWielkopolska Liga Kuców - zawodnicy w wieku 13-16 lat, zgodnie z regulaminem
  • 1x 6R/Kuce 80/Z trafieniem w normę czasu - w ramach cyklu Wielkopolska Liga Kuców - zawodnicy w wieku 13-16 lat
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 15:18:45
2019-06-23 12:01:31
Wiktoria Nowicka IZAURA
  • 2x 7R/L/Z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 15:18:47
2019-06-23 09:25:51
Zosia Walczak CZEREMOCZ
  • 2x 2T/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 80cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 15:18:49
2019-06-22 12:02:45
Borys Trojanowicz DIAMENT
  • 2x 1T/Mini LL/Debiuty Mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 15:18:51
2019-06-22 12:02:22
Monika Woźniak HERA TS
  • 2x 2T/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 80cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 15:18:54
2019-06-21 15:41:49
Wiktoria Prętkowska COFFEE
  • 1x 1T/Mini LL/Debiuty Mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 15:18:56
2019-06-20 20:28:29
Karolina Siwka JANTARINA
  • 2x 7R/L/Z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:42:00
2019-06-17 15:56:01
Filip Kapała GENCO KG
  • 1x 9R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:42:03
2019-06-11 21:57:56
Filip Kapała GROOD ROOS
  • 2x 7R/L/Z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:42:05
2019-05-31 19:19:09
Julita Marciniak ERAGON
  • 2x 2T/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 80cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewska Monika bpk
S
O054804
2. Boruczkowski Alan Stajnia Maskawa
S
brak
3. Budnik Wiktoria LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O031825
4. Budzyńska Zofia SKJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
5. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
6. Chmielowska Emilia Klub Jeździecki Agro Hamdel Śrem
2003 (J.)
O026802
7. Chwilkowska Agnieszka Stajnia Krosno
S
brak
8. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
9. Dębicka Malwina SKJ Gronówka
10. Dorociak Damaris Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
11. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
1998 (MJ.)
O009296
12. Ejsak Karolina SKJ Gronówka
2000 (MJ.)
13. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
14. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O022807
15. Gomuła Natalia SKJ Gronówka
2003 (J.)
16. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
O024035
17. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
18. Herezo Radosław Stajnia Krosno
2009 (Mł.)
brak
19. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
20. Jacaszek Anna Stajnia Maskawa
2001 (J.)
Brak
21. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
22. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
23. Jazdonczyk Ania Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
Brak
24. Kapała Filip St. KS Jumping Events Poznań
S
O027683
25. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
26. Kołodziejska Maja KJ Ranczo Pod Brzozami
2001 (J.)
None
27. Konieczka Julia SKJ Gronówka
2001 (J.)
28. Konieczko Kamila SKJ Gronówka
29. Kowalska Magdalena Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
30. Kozielska Wiktoria SKJ Gronówka
1999 (MJ.)
31. Krawczyńska Julia SKJ Gronówka
2002 (J.)
32. Krzyżanowska Weronika SKJ Gronówka
1999 (MJ.)
33. Kujawa Michał BPK
S
BRAK
34. Kujawa Weronika Stajnia Maskawa
2004 (JM.)
brak
35. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
36. Leśna Zofia SKJ Gronówka
2000 (MJ.)
37. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
38. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
O052855
39. Marciniak Julita bez przynależności klubowej
2001 (J.)
brak
40. Marczyk Małgorzata Cwał Poznań
S
O032999
41. Matusik Kinga Kocialkowa górka
2004 (JM.)
Brak
42. Meyer Zuzanna St. KJ Gronówka
2000 (MJ.)
O024034
43. Moskalik Klara SKJ Gronówka
2004 (JM.)
44. Mrówczyńska Wiktoria Kociałkowa Górka
2001 (J.)
brak
45. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
46. Niszczak Bogna SKJ Gronówka
2000 (MJ.)
47. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
48. Nowicka Wiktoria St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
O034026
49. Nowicki Ziemowit St. KJ Gronówka
2000 (MJ.)
O034027
50. Orczyk Zofia SKJ Gronówka
2007 (JM.)
O055701
51. Ostrowska Weronika SKJ Gronówka
52. Pacholczak Laura Ludowy Klub Sportowy Cwał
2008 (Mł.)
O053095
53. Patecka Olga LKS Cwał Poznań
2008 (Mł.)
O052854
54. Pełczyńska Maria UKS Jantar Gniezno
2004 (JM.)
brak
55. Pełeszczak Paulina St. KJ Gronówka
S
O047112
56. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (Mł.)
O043620
57. Pietraszak Maria SKJ Gronówka
58. Podolska Natalia Stajnia Maskawa
S
brak
59. Prętkowska Wiktoria Stajnia Maskawa
2007 (JM.)
brak
60. Rucinski Patryk SJ Pro Eques
S
Brak
61. Simińska Joanna Bpk
62. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
O021133
63. Siwka Karolina Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O013462
64. Skrzypek Celina SKJ Gronówka
65. Sobczak Izabela SKJ Gronówka
1999 (MJ.)
66. Stachowiak Nikole Stajnia Krosno
2004 (JM.)
brak
67. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
68. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
69. Trojanowska Monika UKS Jantar Gniezno
2004 (JM.)
brak
70. Walczak Zosia Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
-
71. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
72. Woźniak Monika Bez przynależności klubowej
2000 (MJ.)
Brak
73. Zamiara Izabela Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
O028404
74. Zawartowska Zofia Bpk
75. Żminkowska Daria STAJNIA MASKAWA
2003 (J.)
BRAK
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

69

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Alzacja / So In Love
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
K026851 616009610072314
2.

75

ALPINA Szlachetna Półkrew POL 2003 Klacz kara/162 F: Aster
M: Austria
O: Daria Bielecka
B: Gnyrek Karol
brak POL009670123903
3.

65

BAGDAD NN POL NN Wałach kasztanowata/160 F: NN
M: NN
O: Stajnia Maskawa
B: NN
Brak
4.

55

BAGDAD SP POL * Wałach kasztanowata/163 F: *
M: *
O: *
B: *
BRAK *
5.

56

BAGDAD NN POL NN Wałach kasztanowata/160 F: NN
M: NN
O: Stajnia Maskawa
B: NN
brak
6.

77

BAJKA KUC POL 2007 Klacz bułana F: -
M: -
O: -
B: -
-
7.

72

BARKAROLA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Klakier
M: Borka
O: Kornelia Drążkiewicz
B: Gawron Jan
Brak 616007610214715
8.

84

Bona Wlkp POL F:
M: Birma
O: Malachit
B:
9.

83

Borek F:
M:
O:
B:
10.

85

Brazylia F:
M:
O:
B:
11.

66

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
12.

41

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Andrzejewska Monika
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
13.

51

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: nn
K025708 616999610270105
14.

16

COFFEE Wielkopolska POL 2012 Klacz kara/160 F: Lombard
M: Cela
O: Stajnia Maskawa
B: Marek Rowecki
brak
15.

44

COFFEE Wielkopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lombard
M: Cela
O: Stajnia Maskawa
B: Marek Rowecki
brak
16.

24

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
17.

46

CONGO AK SP POL 2010 Wałach gniada F: Contendus /
M: Czunita K /
O: Monika Grzegorek
B:
brak
18.

43

CORIWAY HOL GER 2011 Klacz gniada/162 F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
O: Andrzej Chmielowski
B: Hans Hermann Gericke
K020444 DE421000201911
19.

40

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
20.

15

CZEREMOCZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Ogier kara/159 F: Krzyk
M: Chrapka
O: Marek Adamczak
B: Marek Adamczak
Brak -
21.

78

Czumen K Sp POL 2003 O F: Ariados
M: Czunia
O: SO Gniezno
B:
22.

18

DIAMENT SP POL 2015 Wałach siwa/169 F: Nn
M: Nn
O: Trojanowicz Aleksander
B: Nn
Brak Brak
23.

1

DONOVAN WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Doba /
O: Ograbek Krystian
B: Ograbek Krystian
brak 616007610160913
24.

81

Doris F:
M:
O:
B:
25.

73

DURGA SP POL 2014 Klacz gniada F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
O: Izabela Matysiak
B:
K025632 616007610173414
26.

71

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z
M: Era L/ Lintasboy R
O: Stadnina koni wapno Jach
B: Zieliński Krzysztof
LKRWZJ/3050/19 616009530189013
27.

14

ERAGON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach ciemnogniada/167 F: LANDO
M: ERIGONE
O: Radosław Jańczak
B: Radosław Jańczak
brak
28.

53

EX LIBRIS GOLD Z ZANG POL 2013 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Centuria / Lavendel
O: Michał Szafryna
B: Michał Szafryna
K023983 056015Z55508213
29.

60

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
30.

42

FERLINA KWPN NED 2010 Klacz gniada/170 F: APLAUS
M: ABERLINA
O: Barbara Chmielowska
B: J.Dresen
K018791 528003201003241 105MP96
31.

89

FILIP KUC POL 2008 Wałach dereszowata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Broda Edward
B:
brak POL9995904952
32.

48

FILIPENDULA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/159 F: Faust Z
M: Facelia
O: Kinga Osinkowska
B: Staszczak
BRAK 616009610235509
33.

47

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023168 616009610160310
34.

36

GALILEO DRP POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
O: Martyna Maciejuk
B: Beata Cichoń
K023854 616013661035413
35.

11

GENCO KG SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Gina KG / Campari M
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: Grzegorz Komin
brak
36.

13

GROOD ROOS KWPN NED 2011 Klacz kasztanowata F: Peter Pan / Pilot
M: Sidney The Kidney / Mystiko
O: Natalia Rutkowska
B: J. Klomohaar
brak
37.

91

GWIAZDKA Typ Koń Mały POL 2002 Klacz gniada/mk: F: NN
M: NN
O: Lidia Woźniczka
B: NN
brak
38.

25

HANGA SP POL 2008 Klacz gniada/167 F: CORRERO
M: HAŃCZA
O: JAN ZYBAŁA
B: BARTKOWIAK KAZIMIERZ
K018794 12445
39.

19

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
40.

54

HILWAUKEE Holsztyn POL 2009 Wałach gniada/168 F: H-Ekwador
M: Scarlett XVII
O: Dawid Dorociak
B: Dawid Dorociak
brak DE421000582409
41.

50

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Martyn Deminiak
K026641 POL01361044005
42.

86

Irga F:
M:
O:
B:
43.

29

ISCO RJT NRPS POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Ismar / Ismael
M: Lenny / Condor
O: Sylwia Maciejewska
B:
K026595 518008090096609
44.

17

IZAURA WLKP POL 2005 Klacz gniada/mk: F: Landjonker S / Landjonker
M: Izoklina / Mazzel
O: Wiktoria Nowicka
B: Marcin Jarysz
K016871 POL007610190505
45.

21

JANTARINA KWPN NED 2014 Klacz gniada/172 F: Carembar De Muze
M: Cantarina
O: Karolina Siwka
B: DE RADSTAKE B.V.
K027382 528003201407333
46.

59

JULIO ENKEL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Montender / Contender
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024947 528003201400981
47.

45

KASSANDRA Małopolska POL BRAK Klacz gniada/162 F: BRAK DANYCH
M: BRAK DANYCH
O: STAJNIA MASKOWA
B: BRAK DANYCH
BRAK BRAK
48.

32

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
O: Monika Hojna
B: Lech Garstka
K018085 616007610118209
49.

74

KRONOS SP POL 2014 Wałach gniada/172 cm F: Leonardo
M: Karmen
O: Andrzej Marczyk
B: Maciej Soppa
brak
50.

57

KUSATKA NN POL 2011 Klacz gniada/160 F: Pi Quelester
M: Kobela
O: Kinga Osinkowska
B: nn
brak 616009610185011
51.

58

LANDARCO HOL GER 2010 Wałach gniada/168 F: Lantino / Landos
M: Sentenz / Parco
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Paul Sprehe
K018222 DE421000521810
52.

61

LINDA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Rodos
M: Loska
O: Stajnia Maskawa
B: Paweł Sasha
brak POL999590250506
53.

62

MACIEJKA KUC POL 2009 Klacz inna/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksandra Orczyk
B: -
K028083 -
54.

70

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: .
K026849 61600961019314
55.

90

Malibu kuc F:
M:
O:
B:
56.

49

MISS LADY Westfalska POL 2015 Klacz kara/166 F: Michael Angelo F
M: Chantal
O: Dariusz Markiewicz
B: Krzysztof Bryll
K027143 Brak
57.

26

NAVAJO Typ Szlachetny POL 2003 Wałach kasztanowata/168 F: Ilion
M: Nevada
O: Andrzej Grącki
B: Andrzej Grącki
Brak Brak
58.

28

NEVADA SP POL 1999 Klacz kasztanowata/166 F: Nn
M: Nn
O: Andrzej Grącki
B: Nn
Brak Brak
59.

67

NORMAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Niagara / Punkt
O: Dariusz Gonowski
B: Wacław Jendzio
K017270 POL009640086308
60.

80

Norwana F:
M:
O:
B:
61.

37

OLANDI WLKP POL 2002 Wałach gniada F: Landos / Lord
M: Opozycja / Hacel
O: Ziemek Nowicki
B: Urszula Farysej
K008816
62.

63

OLGIDA Pełna Krew Angielska POL 1999 Klacz gniada/168 F: Saphir
M: Olgierda
O: Julia Dybizbańska
B: SK Iwno
brak brak
63.

23

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
K027218 616013520039110
64.

52

PASJONATA RAMZES Kuc Walijski POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Rondo's Matador / Wolling's Dante
M: Zwaantjes Rozalien / Steehorst Pavarotti
O: Robert Pleśnierowicz
B: Elżbieta Kołodziejek
K027021 616013610016311
65.

31

RÓŻA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:135 F: Hazard
M: NN
O: Katarzyna Pacholczak
B: Sławomir Rudnicki
K027578 POL007580605505
66.

68

RUSH R SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Romica R / Campari M
O: Norbert Meyer
B: Romuald Hałabuda
K019961 616009540099211
67.

76

SAMBA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2003 Klacz gniada/kuc:138 F: Monsun N
M: Sunna
O: Daria Bielecka
B: Pries Karl Heinrich
brak DE422.220086003
68.

27

SEGAAL Koń Małopolski POL 2005 Ogier ciemnogniada/mk:153 F: Bonaparte
M: Seria
O: Stanisław Jacek Gajowiak
B: Aureliusz Czech
None 616006610157805
69.

87

Sellena F:
M:
O:
B:
70.

64

SITANIS KENAI DAKOTA Deutsches Reitpony POL 2012 Wałach gniada/kuc:145 F: Kaiserjager
M: Grace Kelly
O: Kinga Ratajska-Kończal
B: Laura Schubert
brak brak
71.

30

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka / nn
O: Robert Pleśnierowicz
B: Salix Sp. z o. o.
K020877 616013610299008
72.

88

Tawra F:
M:
O:
B:
73.

33

UNKA HOL. GER 2004 Klacz gniada/- F: Loran /
M: Wonne XII / Landgraf I
O: Paulina Pełeszczak
B: Paulina Pełeszczak
K025374 DE421000011904
74.

34

WANDAL 1 SP POL 2013 Wałach siwa/161 F: Arktos
M: Wisienka
O: Anna jazdonczyk
B: Szepczynski zbigniew
Brak 616009610032713
75.

35

WERTUS KUC POL 2015 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Preator /
M: Warta /
O: -
B: -
K027978 616013610186515
76.

82

Wigor SP POL 2011 F:
M:
O:
B:
77.

79

Żora F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (41)
2019-06-29
2019-06-29
Boruczkowski Alan
Stajnia Maskawa
COFFEE (44)
2019-06-29
Budnik Wiktoria
LKS Cwał Poznań
2019-06-29
2019-06-29
2019-06-29
Budzyńska Zofia
SKJ Gronówka
GALILEO (36)
2019-06-29
2019-06-29
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (60)
2019-06-29
2019-06-29
Chmielowska Emilia
Klub Jeździecki Agro Hamdel Śrem
FERLINA (42)
2019-06-29
2019-06-29
CORIWAY (43)
2019-06-29
Chwilkowska Agnieszka
Stajnia Krosno
KUSATKA (57)
2019-06-29
2019-06-29
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2019-06-29
2019-06-29
2019-06-29
2019-06-29
Dębicka Malwina
SKJ Gronówka
Sellena (87)
2019-06-29
Dorociak Damaris
Bez Przynależności Klubowej
2019-06-29
2019-06-29
2019-06-29
Drążkiewicz Kornelia
LKJ Abaria Iwno
2019-06-29
2019-06-29
Ejsak Karolina
SKJ Gronówka
2019-06-29
2019-06-29
Epting Zofia
JKS Gold Team Świątniki
CHILI (51)
2019-06-29
2019-06-29
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
COLINE (24)
2019-06-29
2019-06-29
HANGA (25)
2019-06-29
2019-06-29
Gomuła Natalia
SKJ Gronówka
Bona (84)
2019-06-29
Irga (86)
2019-06-29
Gronowska Barbara
St. KJ Gronówka
NORMAN (67)
2019-06-29
2019-06-29
Grzegorek Adrianna
bpk
2019-06-29
2019-06-29
Herezo Radosław
Stajnia Krosno
2019-06-29
2019-06-29
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
KONOR (32)
2019-06-29
2019-06-29
Jacaszek Anna
Stajnia Maskawa
BAGDAD (65)
2019-06-29
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
ALISTER (69)
2019-06-29
2019-06-29
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
MALAWAL (70)
2019-06-29
2019-06-29
ECON Z (71)
2019-06-29
2019-06-29
Jazdonczyk Ania
Bez Przynależności Klubowej
2019-06-29
2019-06-29
Kapała Filip
St. KS Jumping Events Poznań
2019-06-29
2019-06-29
2019-06-29
2019-06-29
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2019-06-29
2019-06-29
Kołodziejska Maja
KJ Ranczo Pod Brzozami
SEGAAL (27)
2019-06-29
2019-06-29
Konieczka Julia
SKJ Gronówka
Borek (83)
2019-06-29
Konieczko Kamila
SKJ Gronówka
2019-06-29
Kowalska Magdalena
Bez Przynależności Klubowej
2019-06-29
2019-06-29
Kozielska Wiktoria
SKJ Gronówka
Norwana (80)
2019-06-29
Doris (81)
2019-06-29
Krawczyńska Julia
SKJ Gronówka
Borek (83)
2019-06-29
Irga (86)
2019-06-29
Krzyżanowska Weronika
SKJ Gronówka
Żora (79)
2019-06-29
2019-06-29
Malibu (90)
2019-06-29
Kujawa Michał
BPK
BAGDAD (55)
2019-06-29
Kujawa Weronika
Stajnia Maskawa
LINDA (61)
2019-06-29
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-06-29
2019-06-29
Leśna Zofia
SKJ Gronówka
2019-06-29
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
2019-06-29
2019-06-29
Maciejewska Hanna
LKS Cwał Poznań
2019-06-29
2019-06-29
2019-06-29
Marciniak Julita
bez przynależności klubowej
ERAGON (14)
2019-06-29
2019-06-29
Marczyk Małgorzata
Cwał Poznań
KRONOS (74)
2019-06-29
2019-06-29
Matusik Kinga
Kocialkowa górka
NAVAJO (26)
2019-06-29
2019-06-29
Meyer Zuzanna
St. KJ Gronówka
RUSH R (68)
2019-06-29
2019-06-29
Moskalik Klara
SKJ Gronówka
Doris (81)
2019-06-29
Sellena (87)
2019-06-29
Mrówczyńska Wiktoria
Kociałkowa Górka
NEVADA (28)
2019-06-29
2019-06-29
2019-06-29
Niedziela Agnieszka
KJ Morena Sieraków-Gałowo
WERTUS (35)
2019-06-29
2019-06-29
Niszczak Bogna
SKJ Gronówka
Wigor (82)
2019-06-29
Bona (84)
2019-06-29
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
2019-06-29
2019-06-29
Nowicka Wiktoria
St. KJ Gronówka
IZAURA (17)
2019-06-29
2019-06-29
Nowicki Ziemowit
St. KJ Gronówka
OLANDI (37)
2019-06-29
2019-06-29
Orczyk Zofia
SKJ Gronówka
2019-06-29
2019-06-29
2019-06-29
Ostrowska Weronika
SKJ Gronówka
Sellena (87)
2019-06-29
Pacholczak Laura
Ludowy Klub Sportowy Cwał
RÓŻA (31)
2019-06-29
2019-06-29
Patecka Olga
LKS Cwał Poznań
SNOOPY (30)
2019-06-29
2019-06-29
2019-06-29
Pełczyńska Maria
UKS Jantar Gniezno
SAMBA (76)
2019-06-29
2019-06-29
2019-06-29
Pełeszczak Paulina
St. KJ Gronówka
UNKA (33)
2019-06-29
2019-06-29
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
HOŁEK (50)
2019-06-29
2019-06-29
Pietraszak Maria
SKJ Gronówka
Tawra (88)
2019-06-29
FILIP (89)
2019-06-29
Podolska Natalia
Stajnia Maskawa
BAGDAD (56)
2019-06-29
Prętkowska Wiktoria
Stajnia Maskawa
COFFEE (16)
2019-06-29
Rucinski Patryk
SJ Pro Eques
2019-06-29
2019-06-29
Simińska Joanna
Bpk
2019-06-29
Siuda Adrianna
Harmony Club Owińska
2019-06-29
2019-06-29
Siwka Karolina
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-06-29
2019-06-29
Skrzypek Celina
SKJ Gronówka
2019-06-29
Sobczak Izabela
SKJ Gronówka
Norwana (80)
2019-06-29
Wigor (82)
2019-06-29
Stachowiak Nikole
Stajnia Krosno
2019-06-29
Szafryna Michał
Budzyński KS Kłos
2019-06-29
2019-06-29
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
DIAMENT (18)
2019-06-29
2019-06-29
Trojanowska Monika
UKS Jantar Gniezno
ALPINA (75)
2019-06-29
2019-06-29
Walczak Zosia
Bez Przynależności Klubowej
2019-06-29
2019-06-29
Winter Izabela
KJ Jeziorki-Osieczna
DURGA (73)
2019-06-29
Woźniak Monika
Bez przynależności klubowej
HERA TS (19)
2019-06-29
2019-06-29
Zamiara Izabela
Bez Przynależności Klubowej
OLGIDA (63)
2019-06-29
2019-06-29
Zawartowska Zofia
Bpk
BAJKA (77)
2019-06-29
2019-06-29
Żminkowska Daria
STAJNIA MASKAWA
2019-06-29

Number of Riders: 75

Number of Horses: 77

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl