Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
160 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 07:07:03
2019-06-13 23:58:19
Armanda Byndas GALMAN
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
159 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 07:07:05
2019-06-13 23:55:02
Szymon Byndas EQUES XIER
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
158 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 07:07:08
2019-06-13 23:28:25
Izabela Duda MEKLAR
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
157 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 07:07:09
2019-06-13 23:27:16
Izabela Duda CANTATRICE
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
156 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 07:07:11
2019-06-13 23:25:31
Piotr Sokołowski TORINA DEUX
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
155 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 07:07:13
2019-06-13 23:24:03
Piotr Sokołowski KOSTA BRAWA
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
153 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:16:25
2019-06-13 22:16:12
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
152 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:15:33
2019-06-13 22:11:31
Adam Goszczyński POKER
  • 2x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:10:35
2019-06-13 22:08:08
Klaudiusz Jach WELLA
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
150 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:10:36
2019-06-13 22:07:41
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
  • 1x 9R/N/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:10:38
2019-06-13 22:07:07
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
148 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:06:23
2019-06-13 22:03:16
Gniewko Jachimowicz MOSSA
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
147 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:06:25
2019-06-13 22:02:37
Gniewko Jachimowicz TUNIS
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
146 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:06:27
2019-06-13 22:01:48
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
145 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:06:29
2019-06-13 22:00:59
Maria Chwałczyńska MONIQUE
  • 2x 2T/Kuce 70/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:06:30
2019-06-13 21:59:35
Julia Bohdan GARCIA
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 21:31:17
2019-06-13 21:31:01
Michał Tomikowski MATEA
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 21:20:10
2019-06-13 21:16:17
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 2x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
141 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:58:05
2019-06-13 20:57:58
Jan Szymczak HELVETIA MK
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
140 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:57:00
2019-06-13 20:56:54
Katarzyna Łakomy AMOR
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:58:10
2019-06-13 20:55:27
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:57:37
2019-06-13 20:54:25
Marta Stachowiak IFIS B
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
137 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:57:40
2019-06-13 20:53:24
Adrianna Siuda IFIS B
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
136 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:57:48
2019-06-13 20:48:49
Marcelina Matusz HINGIS
  • 2x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
135 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:57:51
2019-06-13 20:47:55
Oliwia Robinska ROSARIO
  • 1x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
  • 1x 2T/Kuce 70/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:57:55
2019-06-13 20:46:28
Adrianna Siuda ROSARIO
  • 1x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:29:12
2019-06-13 20:11:02
Piotr Bąk ORLANDO L
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:02:27
2019-06-13 19:46:23
Madison Kabacińska DIOGENES BH
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:02:32
2019-06-13 19:13:22
Magdalena Smak BOHUN
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
129 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 17:57:20
2019-06-13 17:52:46
Anna Sobańska FUERTA
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
128 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 15:13:07
2019-06-13 15:11:08
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
127 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:51:38
2019-06-13 14:40:32
Maja Piechowiak CARANO'S EYE
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
126 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:38:40
2019-06-13 14:34:06
Zofia Siennicka BOLIWIA
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
125 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:38:44
2019-06-13 14:30:43
Maria Siennicka HORTENCJA
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
124 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:28:58
2019-06-13 14:23:20
Renata Trynka GOOFY
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
123 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:04
2019-06-13 14:21:15
Nell Dykcik MAGNUM
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:09
2019-06-13 14:19:57
Natalia Banach MAGNUM
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
121 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:17
2019-06-13 14:19:24
Nell Dykcik SOLO CHAMPFLEUR
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:23
2019-06-13 14:17:54
Natalia Banach SOLO CHAMPFLEUR
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:29
2019-06-13 14:14:21
Jakub Rogacki BELINDA
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:34
2019-06-13 13:17:23
Ewelina Kowalczyk MAGNEZJA
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:40
2019-06-13 13:16:14
Ewelina Kowalczyk NEFRYT
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
116 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:45
2019-06-13 13:05:41
Adela Spendowska LORD HARRY
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:54
2019-06-13 12:38:49
Julia Rochatka PERSEUSZ
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:59
2019-06-13 12:35:40
Weronika Bielak PERSEUSZ
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:30:04
2019-06-13 12:12:52
Aneta Stachowska WIKING
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:30:10
2019-06-13 11:59:39
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
  • 1x 9R/N/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:30:15
2019-06-13 10:20:33
Nikola Góralska KAIR
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:56:15
2019-06-13 09:29:46
Zofia Niesiołowska ALI
  • 2x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
109 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:56:18
2019-06-13 09:13:34
Ola Bamber PATOS
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
108 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 08:04:45
2019-06-13 06:49:54
Julia Malicka LITTLE ART
  • 2x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 08:04:49
2019-06-13 06:06:42
Antoni Krysiak BERNY
  • 2x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 08:04:52
2019-06-13 00:18:52
Helena Gola SANDYHILL LUCY
  • 2x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 08:04:55
2019-06-12 23:01:16
Małgorzata Grzybowska JAGODA
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 08:04:57
2019-06-12 22:59:40
Michał Remisz ROCO AK
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
103 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 08:05:01
2019-06-12 22:49:24
Przemysław Olejnik DEJLOU
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 08:05:05
2019-06-12 22:48:46
Przemysław Olejnik BUENA SORTE
  • 2x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:21:28
2019-06-12 22:04:40
Bartosz Czaprański CHOCCO’S CHANEL
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:21:32
2019-06-12 20:56:38
Zuzanna Zawiasińska ALEXIS
  • 2x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:51:35
2019-06-12 20:41:17
Aleksandra Szuba SILVER
  • 2x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 07:09:38
2019-06-12 20:02:30
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 07:09:53
2019-06-12 20:01:52
Piotr Matławski MY QUEST
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:51:40
2019-06-12 19:32:35
Zofia Szymaniak LANDOSKA A
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:51:41
2019-06-12 19:25:58
Bartosz Czaprański FLORIDA Z
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
94 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-12 18:37:52
2019-06-12 18:21:26
Maria Jakubowska IGOR
  • 2x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 18:37:55
2019-06-12 18:19:51
Natalia Łukaszewska ERKAN
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 18:37:58
2019-06-12 18:19:13
Małgorzata Kołodziej ERKAN
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:03:09
2019-06-12 15:29:14
Charlie Meijer LEON M
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:03:12
2019-06-12 15:28:54
Michalina Szczepaniak FOKUS
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:03:15
2019-06-12 15:27:44
Laura Sprenger BEL DIOR
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:03:18
2019-06-12 14:21:20
Barbara Dachtera DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:03:21
2019-06-12 13:17:22
Maja Nowakowska LIBIA
  • 2x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
86 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-12 11:39:54
2019-06-12 10:26:25
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x 2T/Kuce 70/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:39:58
2019-06-12 09:55:35
Inga Kosmowska ARIAN
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:04
2019-06-12 08:42:20
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:09
2019-06-12 08:28:59
Julia Micek HARMONIA
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:16
2019-06-12 08:28:02
Agnieszka Dominiak HARMONIA
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:23
2019-06-12 08:25:48
Henryk Ziółek DUNKA
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:28
2019-06-12 08:25:08
Henryk Ziółek CHACCO BOY Z
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:34
2019-06-12 08:24:35
Henryk Ziółek RADOŚĆ Z
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:39
2019-06-12 08:23:39
Marek Mączyński SARA
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:43
2019-06-12 08:22:51
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:50
2019-06-12 08:22:04
Anastazja Rzyszkiewicz LACRIN
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:55
2019-06-12 08:21:24
Marta Kapcińska ARTEMIDA
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:41:00
2019-06-12 08:20:42
Natalia Hoffmann ALMERA
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:41:05
2019-06-12 08:19:22
Hanna Nowakowska ROSARIA
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:41:11
2019-06-12 08:16:01
Letycja Wallicht WIVIAN
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 07:49:40
2019-06-12 07:11:06
Agata Cieślawska MŁODY GONZALES
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 07:49:42
2019-06-11 22:09:14
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 21:27:50
2019-06-11 21:24:24
Nicole Młynarz SKARB
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 21:09:30
2019-06-11 21:07:41
Viktor Grin JAŚMINA
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 20:11:41
2019-06-11 20:10:16
Martyna Maciejuk KIMBERLY
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 08:05:08
2019-06-11 20:09:31
Zofia Budzyńska GALILEO
  • 2x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:46:35
2019-06-11 18:45:46
Aleksander Lauk FESTA
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:46:38
2019-06-11 18:45:07
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:46:40
2019-06-11 18:44:36
Amelia Górnicka WALENCJA
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:46:43
2019-06-11 18:43:47
Kornelia Górnicka COSTA SERENA
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:37:16
2019-06-11 17:32:09
Natalia Olech LAJOLIE
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:37:21
2019-06-11 17:31:40
Natalia Olech COLUMBIA
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:37:24
2019-06-11 17:30:42
Viktor Grin DARCOSALL
  • 2x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 16:35:22
2019-06-11 16:00:20
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:21:35
2019-06-11 12:32:11
Zofia Krupiak YEMA
  • 2x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 12:30:14
2019-06-11 12:12:37
Amelia Ładziak TOP GUN
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 11:22:47
2019-06-11 11:09:28
Waldemar Gaca HANGA
  • 2x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 11:22:42
2019-06-11 10:52:27
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 11:22:38
2019-06-11 10:51:44
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 11:22:34
2019-06-11 10:50:59
Klaudiusz Jach MONTANA P
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 11:22:30
2019-06-11 10:50:07
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 07:10:44
2019-06-11 10:48:05
Julia Janku HEETERVEEN’S JULIA’S LUNA
  • 1x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
  • 1x 2T/Kuce 70/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 11:22:22
2019-06-11 10:32:14
Waldemar Gaca COLINE
  • 2x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
  • 2x 9R/N/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 11:22:14
2019-06-11 08:52:25
Anna Gałka ESTER
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 08:13:01
2019-06-11 06:38:34
Karolina Brzezinska OLIVER
  • 1x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
  • 1x 2T/Kuce 70/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 08:13:04
2019-06-10 23:29:39
Nina Wysoczańska GRAND
  • 1x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 08:13:08
2019-06-10 23:28:36
Filip Wysoczański GRAND
  • 1x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 21:28:12
2019-06-10 21:04:37
Ines Staśkiewicz KASTELLO
  • 2x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 07:10:27
2019-06-10 11:52:23
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:41:48
2019-06-10 10:04:07
Paulina Wachowiak WERONA
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:41:59
2019-06-10 10:03:18
Paulina Wachowiak LUCY
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:42:02
2019-06-09 22:31:56
Matylda Zabrzewska ILUZJA
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:42:05
2019-06-09 21:37:48
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:42:08
2019-06-09 21:37:23
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 19:31:38
2019-06-09 19:14:48
Izabela Winter DURGA
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 19:31:41
2019-06-09 18:29:29
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 18:06:17
2019-06-08 17:59:52
Aleksandra Gebler CUIDAMME
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 17:35:16
2019-06-08 16:37:01
Antonina Kucharska MIRAGE-CANDY
  • 1x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 17:35:20
2019-06-08 16:35:35
Antonina Kucharska BAJPAS - BAJAN
  • 1x 2T/Kuce 70/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 17:35:23
2019-06-08 13:58:51
Mikołaj Bajan SUŁTANKA
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 17:35:26
2019-06-08 11:21:33
Julia Walorczyk WICHEREK
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 10:51:56
2019-06-07 21:48:16
Monika Hojna KONOR
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 20:22:32
2019-06-07 20:19:23
Zuzanna Augustyniak KORSON
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 20:22:36
2019-06-07 12:40:02
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 20:22:39
2019-06-07 09:25:14
Paulina Jaśkiewicz PAVAROTTI
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 20:22:42
2019-06-06 21:23:16
Filip Wysoczański SALMIN
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 20:22:45
2019-06-06 21:22:22
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 11:23:24
2019-06-05 22:30:42
Amelia Hanelt FILON
  • 2x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 11:23:26
2019-06-05 22:29:50
Nikola Basta GUARIBA
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:15:52
2019-06-05 20:13:57
Mikołaj Bajan SOLARIS M
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:12:10
2019-06-04 22:04:16
Nicole Pawlak ZAMIRA
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 08:05:13
2019-06-04 21:59:01
Barbara Wichniarek ARA
  • 2x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:12:19
2019-06-04 11:16:22
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:10:39
2019-06-03 09:05:18
Nikola Urbańska MAJA
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:12:23
2019-06-01 19:18:59
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 15:42:57
2019-05-29 07:38:04
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 15:42:53
2019-05-28 10:41:20
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
2. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
3. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
4. Bamber Ola Lucjanowe Ranczo Jeziorki
2003 (J.)
33285/18
5. Banach Natalia BPK - LUL
S
O012302
6. Baraniak Patrycja Stajnia Angel's Horses
7. Basta Nikola Stajnia Nowina
2005 (JM.)
Brak
8. Bielak Weronika -
2000 (MJ.)
brak
9. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
10. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
O006429
11. Brzezinska Karolina Stajnia O.W.A
2007 (JM.)
brak
12. Budzyńska Zofia skj Gronówka
2002 (J.)
w
13. Byndas Armanda JUKS Mieczewo
S
O021496
14. Byndas Szymon JUKS Mieczewo
S
O023395
15. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
brak
16. Cieślawska Agata bpk
1998 (MJ.)
brak
17. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
18. Dachtera Barbara Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2003 (J.)
brak
19. Dominiak Agnieszka Cwał Zakrzewo
S
brak
20. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
21. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
22. Dykcik Nell bpk
2007 (JM.)
brak
23. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
24. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O022807
25. Gałka Anna bpk
S
brak
26. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
27. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
28. Gola Helena bpk
2010 (Mł.)
brak
29. Góralska Nikola bpk
2005 (JM.)
brak
30. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
31. Gornicka Kornelia Budzyński KS Kłos
2007 (JM.)
O047118
32. Goszczyński Adam bpk
2011 (Mł.)
brak
33. Grin Viktor bpk
brak
34. Grzybowska Małgorzata bpk
2001 (J.)
brak
35. Hanelt Amelia Stajnia Nowina
2009 (Mł.)
Brak
36. Hoffmann Natalia Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
37. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
38. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
39. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
40. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2002 (J.)
O021493
10109428
41. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
42. Jakubowska Maria Bez Przynależności Klubowej
2008 (Mł.)
brak
43. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (MJ.)
O029215
44. Jaremko Marcin KJ Ranczo Poznań
45. Kabacinska Madison O.J.K Michałówka
2004 (JM.)
brak
46. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
O053663
47. Kapcińska Marta Cwał Zakrzewo
S
O039189
48. Karcz Magdalena Stajnia Angel's Horses
49. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
50. Kołodziej Małgorzata bpk
2002 (J.)
brak
51. Kopras Marek KJ Kopras
S
O009336
52. Kosmowska Inga LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
2005 (JM.)
21822/15
53. Kowalczyk Ewelina bpk
S
O036424
54. Krupiak Zofia Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
brak
55. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
Brak
56. Kucharska Antonina Stajnia owa
2008 (Mł.)
brak
57. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (JM.)
O026920
58. Lembicz Patryk St. Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O034796
59. Łączniak Julia Stajnia Angel's horses
2003 (J.)
Brak
60. Ładziak Amelia KJ Lotus Poznań
2004 (JM.)
O042459
61. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
62. Maciejuk Martyna KJ Ranczo Kołata
2001 (J.)
O045909
63. Mączyński Marek Stajnia Mączyńskich
S
brak
64. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
S
O035408
65. Malecha Zofia Angel's horses - body & soul
2007 (JM.)
Brak
66. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (J.)
O035381
67. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
brak
68. Matławski Piotr bpk
S
O004153
69. Matusz Marcelina bpk
S
brak
70. Meijer Charlie KJ Rancho Poznań
2003 (J.)
brak
71. Micek Julia Cwał Zakrzewo
2004 (JM.)
brak
72. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
73. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
74. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
75. Nowakowska Hanna Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
brak
76. Nowakowska Maja Delta Biedrusko
2001 (J.)
none
77. Olech Natalia Harmony Club
S
O024789
78. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O043616
79. Piechowiak Maja Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2002 (J.)
O042735
80. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
81. Robinska Oliwia Bpk
2006 (JM.)
Brak
82. Rochatka Julia -
2004 (JM.)
-
83. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
84. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
85. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
O043218
86. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (J.)
O035333
87. Siennicka Zofia St. Kraju Jumping Team
2001 (J.)
O035330
88. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
2000 (MJ.)
O021133
89. Smak Magdalena KJ Grodno-Dwór
S
O024277
90. Sobańska Anna St. J Baborówko
S
O008606
91. Sprenger Laura KJ Rancho Poznań
2002 (J.)
brak
92. Stachowiak Marta Bpk
S
Brak
93. Stachowska Aneta KJ Jeziorki - Osieczna
S
brak
94. Staśkiewicz Ines Stajnia Owa
2007 (JM.)
38383/19
95. Stein Hanna bpk
2008 (Mł.)
O047876
96. Szczepaniak Michalina Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
97. Szuba Aleksandra Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
brak
98. Szymaniak Zofia Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2004 (JM.)
brak
99. Szymczak Jan WTK Hermanów
S
O006702
100. Tomikowski Michał Bpk
2007 (JM.)
Brak
101. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O045645
102. Urbańska Nikola KJ Lotus Poznań
2002 (J.)
Brak
103. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
104. Wallicht Letycja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
105. Walorczyk Julia KJ Morena Sieraków-Gałowo
2002 (J.)
O046903
106. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
O044554
107. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
108. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events
2004 (JM.)
O042477
109. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
110. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
111. Zabrzewska Matylda KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
Brak
112. Zawiasińska Zuzanna KJ Atrium Swarzędz
2004 (JM.)
brak
113. Ziółek Henryk Cwał Zakrzewo
S
O025757
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

101

ALEXIS NN POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: -
M: -
O: Agnieszka Męczyńska
B: -
brak -
2.

109

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:121 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Niesiołowski
B: Krzysztof Niesiołowski
K019524 616999610326507
3.

56

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Alzacja / So In Love
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
K026851 616009610072314
4.

86

ALMERA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Clear To Jump St Gyvan Z /
M: Alabama /
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
brak
5.

131

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
O: Jacek Mateja
B:
K020179 POL009660910808
6.

4

ARA SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
O: Andrzej Biernaczyk
B: GR Michałków Sp. z o. o.
K018209 616009610159410
7.

35

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
8.

76

ARIAN SP POL 2012 Wałach siwa/165 F: Czumen K/Ariados / Ariadus
M: Alfa /
O: Mateusz Kaliński
B: Mateusz Kaliński
Brak
9.

85

ARTEMIDA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quinnus III / Quidam's Rubin
M: Artemiza / Cottonclub
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K019966 616007610059810
10.

38

BAJPAS - BAJAN Kuc Niem. Wierz. POL 2001 Wałach gniada/kuc:145 F: Alibaba
M: Bajka
O: Bartosz Kucharski
B: brak
brak pol 013670095101
11.

2

Bakara F:
M:
O:
B:
12.

91

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet /
M: Daria /
O: Katarzyna Małecka
B: Karolina Portala
brak
13.

114

BELINDA WLKP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Parys
M: Bonita
O: Jakub Rogacki
B: Jakub Rogacki
K027696
14.

103

BERNY KUC POL 2012 Ogier tarantowata/kuc:120 F: Grey
M: Bona
O: Katarzyna Woźna
B: Jaroslaw Ginter
Brak Brak
15.

129

BOHUN WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Lwówek
M: Bryza
O: Magdalena Smak
B: Kubiak Paulina
K026590 616007610301107
16.

49

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
O: Julia Janku
B: Francesca Santoni
K021749 616013610182011
17.

122

BOLIWIA Wielkopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada/- F: Barbur / Bujak
M: Bienica / Cap De B' Neville
O: Kinga Wieczorek
B: SK Pępowo
K025872 616007610048711
18.

48

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou du Rouet
M: Aluna / Acorado
O: Daria Krzemińska
B: Florian Bohner
K026594 DE431310183610
19.

22

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
O: Kopras Sp. z o. o.
B: Kopras Sp. z o. o.
K025165 616009610071912
20.

151

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Izabela Duda
B:
K021292 POL009610150607
21.

124

CARANO'S EYE Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada/- F: Carano / Capitol I
M: Prinzess II / Carpaccio
O: Hans Peter Petersen
B: Hans Peter Petersen
K017241 DE421000123608
22.

67

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Carewna / Viscount
O:
B:
K021101 616009640026312
23.

80

CHACCO BOY Z HAN GER 2015 Wałach gniada/170 F: Cascalido / Castino
M: Corby / Crazy Classic
O: Elżbieta Greser
B:
K026763 DE431311401515
24.

100

CHOCCO’S CHANEL . HUN 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Cinnamon
M: .
O: .
B: .
. .
25.

54

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
26.

69

COSTA SERENA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K026372 616999610314508
27.

120

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
28.

65

DARCOSALL HOL GER 2015 Ogier gniada/173 F: Darcodello /
M: Casall /
O: Borys Kramer
B: -
brak -
29.

92

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz gniada/172 cm F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
O: Aleksandra Grzywacz
B: Anna Worotniak
brak 616009670098111
30.

127

DIOGENES BH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kara/00 F: Elf
M: Demeter
O: Millena Zajączkowska-Kabacinska
B: Hupa Bogna
brak 009 66 04932 06
31.

79

DUNKA HAN DNK 2008 Klacz ciemnogniada F: Chacco - Blue / Chambertin
M: Dorina / Don Juan
O: Elżbieta Greser
B:
K015833 DE431319641408
32.

42

DURGA SP POL 2014 Klacz gniada F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
O: Izabela Matysiak
B:
K025632 616007610173414
33.

145

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z
M: Era L/ Lintasboy R
O: Stadnina koni wapno Jach
B: Zieliński Krzysztof
LKRWZJ/3050/19 616009530189013
34.

149

EQUES XIER KWPN NLD 2009 Wałach gniada/164 F: Amadeus / Guidam
M: Bamirha Xier / Emilion
O: Szymon Byndas
B:
K021563 528003200905930
35.

94

ERKAN Śląska POL 2004 Wałach ciemnogniada/166 F: Bizon /
M: Elipsina /
O: Maria Zaporowska
B: Stanisław Jendza
brak POL008670047704
36.

24

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
37.

53

ESTER WLKP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Le Duc /
M: Etna /
O: Anna Gałka
B: Waldemar Kubicki
brak 616007591087713
38.

3

Etna F:
M:
O:
B:
39.

125

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
40.

66

FESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
O:
B:
K018298 616009640071110
41.

29

FILON KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Olech
B:
brak 616013610156713
42.

99

FLORIDA Z . POL 2015 Wałach gniada/168 F: .
M: .
O: .
B: .
Brak .
43.

90

FOKUS SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Istmus /
M: Forta /
O: Katarzyna Małecka
B: Sławomir Nafalski
brak
44.

126

FUERTA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
K026625 616007610194412
45.

18

GALILEO KUC POL 2013 Wałach gniada/150 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
O: Sylwia Kamińska
B: Beata Cichoń
K023854 6160136610354
46.

148

GALMAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Goplana / Caretino K
O: Paweł Byndas
B: Marek Twardak
K025798 616009670067912
47.

142

GARCIA Haflinger GER 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Baumeister /
M: Gismo /
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
brak
48.

32

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Romanowska
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
49.

111

GOOFY Oldenburska POL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Chassidy / Chacco-Blue
O: Myriam Dickenherr
B: Myriam Dickenherr
K027617 DE473730564013
50.

52

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Wysoczańska
B: NN
K027561 616999610284010
51.

30

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
O: Magdalena Jóźwiak
B: Jerzy Łukomski
brak 616013640084212
52.

60

HANGA SP POL 2008 Klacz gniada/167 F: CORRERO
M: HAŃCZA
O: JAN ZYBAŁA
B: BARTKOWIAK KAZIMIERZ
K018794 12445
53.

78

HARMONIA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Indeks
M: Horsa
O: Micek
B: .
Brak Brak
54.

55

HEETERVEEN’S JULIA’S LUNA Welsh Pony POL 2012 Klacz gniada/kuc:139 F: De Goede Ree Now Or Never
M: Heeterveen Twickel’s Julia
O: Jerzy Kołodziejek
B: Jerzy Kołodziejek
Brak Brak
55.

135

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
56.

133

HINGIS SP POL 2000 Ogier gniada F: Marcus /
M: Highvellya /
O: Przemysław Starkowski
B:
brak
57.

123

HORTENCJA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/- F: Arcygraf / Royal
M: Hala / Graf Quidam
O: Kinga Wieczorek
B: Władysław Mirowski
K023184 616009610017609
58.

132

IFIS B SP POL 2015 Klacz gniada/168 F: -
M: -
O: Marta Stachowiak
B: Brzóska
brak none
59.

12

IGOR Wielkopolska POL 2011 Wałach kasztanowata/158 F: Bankiet
M: Irga
O: Wojciech Markowski
B: Skoracki Bogumił
brak 616 007 61 00117 11
60.

46

ILUZJA Małopolska POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:157 F: Fenomen
M: Iwa
O: Grabarczyk
B: -
Brak 616006580807509
61.

105

JAGODA SP POL 2012 Klacz siwa/165 F: Corrado Boy /
M: Jedyna /
O: Michał Remisz
B: Artur Cap
brak 616009610088512
62.

147

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
O: Andrzej Jaremko
B:
K018465 056002W00290534
63.

1

Jaśmina F:
M:
O:
B:
64.

71

JAŚMINA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Czad
M: Jssna
O: Jacek Wachowiak
B: Polska
Brak Brak
65.

121

KAIR SP POL 06.07.2014 Wałach skarogniada/175 F: Bajerant /
M: Kiria /
O: Nikola Góralska
B: Stanisław Płóciennik
brak 616009640071614
66.

62

KALINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rapsod /
M: Korweta /
O: Patryk Lembicz
B: Mariusz Paradowski
brak
67.

50

KASTELLO Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/164 F: Garon
M: Kleonka
O: Maciej Staśkiewicz
B: Sobczak Kazimierz
brak 6160076102985
68.

70

KIMBERLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falk
M: Kirsten
O: x
B: Zbigniew Bedliński
K025549
69.

25

KNOCKMA MARIO Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Paddy Reilly
K024795 372004100015899
70.

77

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed / Nirkan
M: Kastra / Karkas
O: Hubert Kaliński
B: Dominik Radke
K026214 POL007610114606
71.

36

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
O: Monika Hojna
B: Lech Garstka
K018085 616007610118209
72.

31

KORSON SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Carry Son /
M: Kropka / Harper
O: Paweł Augustyniak
B: Jan Borzym
K026840 616009640012611
73.

84

LACRIN SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Comandor / Contender
M: Loreen 73 / Caretino
O: Anastazja Rzyszkiewicz
B: Juszczak
K022567 616009610084313
74.

63

LAJOLIE HOL GER 2014 Klacz gniada/168 F: Lyjanero / Landos
M: Veroness / Quidamderevel
O: Borys Kramer
B: -
K027568 DE421000044513
75.

98

LANDOSKA A SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Love Affair/ Lauries Crusador
M: Landoska L/ Landos
O: Agnieszka Męczyńska
B: Agnieszka Męczyńska
K018042 616009610218508
76.

21

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas- Star / Laptop
M: Grandacha M D M / Graf Grannus
O: Paweł Pawlak
B: Sport und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul
K011371 DE431316701205
77.

89

LEON M WLKP POL 2013 Wałach siwa F: Leonardo /
M: Laguna M /
O: Katarzyna Małecka
B: Elżbieta Izydorek
brak
78.

93

LIBIA Wielkopolska POL 2005 Mare bay/160 F: Lorenso
M: Loteria
O: Arleta Gerber
B: Piotr Nagórski
none POL 007 61 00341 05
79.

102

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
O: Edyta Borkowska - Malicka
B: Montis Sp. z o. o.
K023002 DE441411589010
80.

45

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:154 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
O: Paulina Wachowiak
B: Patrycja Smolińska
K024329 616013610134812
81.

115

MAGNEZJA TS POL 2011 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kowalczyk
B: Ewelina kowalczyk
K023933 616999680024713
82.

112

MAGNUM WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kuba Rogacki
B:
brak
83.

5

MAJA Litewska POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: / Vicontas
O: Adrianna Marciniak
B: Daiva Zavadskiene
brak
84.

144

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: .
K026849 61600961019314
85.

43

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
86.

137

MATEA Wielkopolska POL 2008 Klacz kasztanowata/170 F: o
M: m
O: Zbigniew Wrzyszcz
B: Zbigniew Wrzyszcz
brak
87.

150

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Zbierska
B:
brak
88.

37

MIRAGE-CANDY British Spotted Pony POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:140 F: Broomells Desert Monarch
M: Haw Jamoose
O: Bartosz Kucharski
B: brak
brak 82601508032 F
89.

73

MŁODY GONZALES XX POL 2011 Wałach gniada/165 F: Dark Marble /
M: Młoda Panna /
O: Krzysztof Niesiołowski
B: -
brak -
90.

141

MONIQUE HAF NED 1999 Klacz kasztanowata/kuc:142 F: staros van de bosrand
M: stefanie van de tippe
O: renata chwalczynska
B: a.g.j. hemmink
brak
91.

57

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K024032 616009610047812
92.

138

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
O: Hanna Jachimowicz
B: Artur Dąbrowski
K020996 616009680045012
93.

97

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata/168 F: Conquest Boy / Contendro
M: My Little Problem / Puissance
O: Malgorzata Kwiatkowska
B: Małgorzata Kwiatkowska
K023473 616009590177712
94.

19

NEKTON PLUS Reńska POL 2005 Wałach gniada/167 F: Now Or Never M
M: Amona
O: Rafał Wojtaszek
B: .
K015169 DE443438505005
95.

59

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
O: SK Wapno Jan Jach
B: Ludo Philippaerts
K027259 56002W00305200
96.

58

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
O: SK Wapno Jan Jach
B: Stoeterij Dorperheide
K026852 056002w00306243
97.

75

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
O: Monika Stein
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
98.

51

OLIVER KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:137 F: brak
M: brak
O: Krystyna kowalewska
B: brak
brak 616999610222012
99.

83

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
K026760 616999600303113
100.

130

ORLANDO L HAN POL 2014 Wałach gniada/Brak F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak Brak
101.

110

PATOS Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Ajbek
M: Premiera
O: Ola Bamber
B: Maciej Grzechnik
33285/18 616 003 01 00858 11
102.

118

PERSEUSZ SP POL - Wałach gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
103.

146

POKER Kuc Walijski POL 1998 Ogier siwa/kuc:120 F: Folkert /
M: Gemstone Philadelphia /
O: -
B: -
brak -
104.

81

RADOŚĆ Z SP POL 2013 Klacz gniada/162 F: Casino L
M: Rosaria
O: Greser Elżbieta
B: Greser Elżbieta
K026762
105.

74

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
O: Przemysław Olszewski
B: Justyna Wiese
K013386 POL009590066706
106.

106

ROCO AK WLKP POL 2015 Klacz ciemnogniada/159 F: Contendus / Contender
M: Romina AK / Romeo Des Vaux
O: Michał Remisz
B: Andrzej Kramer
K027369 616007610107115
107.

87

ROSARIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chef Supreme /
M: Rostia /
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
brak
108.

134

ROSARIO Kuc Walijski POL 2011 Wałach izabelowata/kuc:130 F: Zefir /
M: Pasjonata Roksana /
O: Anna Danielewicz
B: -
brak
109.

136

RUDE SUNSHINE OLD POL 2005 Klacz skarogniada F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
O:
B:
K022056 DE433330470605
110.

34

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada/mk:158 F: Masini /
M: Segasta / Special Power
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Marek Sekuła
K022490 616POL1200758IT
111.

104

SANDYHILL LUCY Irlandzki Kuc Sportowy IRL 2008 Klacz biała/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Bartłomiej Gola
B: Iarla Hayden
brak 372003000280617
112.

82

SARA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz bułana/165 F: NN
M: NN
O: Mączyńska Marek
B: Dworczak Janusz
Brak Brak
113.

95

SILVER NN POL 2012 Wałach srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Agnieszka Męczyńska
B: Agnieszka Męczyńska
brak
114.

72

SKARB SP POL 2006 Ogier siwa/150 F: Karbit /
M: Szarfa /
O: Anna Piotrowska
B: Anna Więckowska
brak POL007520043606
115.

113

SOLO CHAMPFLEUR Klusak Francuski POL 2006 Wałach gniada/165 F: Biesolo
M: Lolie champfleur
O: Nell Dykcik
B: .
. .
116.

39

SUŁTANKA SP POL 2015 Klacz gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Sumatra / Widam
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
K027146 616009610052815
117.

140

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
118.

96

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Dina Blue RK / Mr. Blue
O: GRH Żydowo SO Gniezno
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K025260 DE418180259413
119.

61

TOP GUN SP POL 2014 Wałach skarogniada/166 F: Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I
M: Tulka / Lap Bej / Elsing
O: Patryk Reimisz
B: SK Mieczownica
K027023 616009610004014
120.

139

TUNIS SP POL 2007 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Turcja / Niels
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Rafał Rostowski
K015133 POL009520038907
121.

68

WALENCJA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:141 F: Pietrek / Elpar
M: Wira / Farmer
O: .
B: .
K019089 616013610101109
122.

143

WELLA SP POL 2014 Klacz siwa/mk: F: Landor / Lacatraz
M: Wenus / Witbooi
O: SK Wapno Jan Jach
B: GR Wienc-Rol Sp. z o. o.
K026850 616009610198414
123.

40

WICHEREK KN POL 2012 Wałach inna/kuc: F: Parwus / Mikrus
M: Wichura / Horst
O: Remigiusz Walorczyk
B: SO Sieraków
K026363 616011610085912
124.

119

WIKING Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach gniada/167 F: Cajero
M: Wendarinn
O: Aneta Stachowska
B: Maciej Grygier
K016622 POL 009610114407
125.

88

WIVIAN SP POL 2011 Klacz gniada/163 F: Bolshoi / Favoritas
M: Welonda / Emilion
O: Elżbieta Greser
B: Anna Kierznowska
brak -
126.

17

YEMA KUC POL 2013 Klacz izabelowata/kuc:- F: -
M: -
O: Agnieszka Męczyńska
B: -
brak -
127.

23

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar
M: Zorza
O: Dagmara Dolińska
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak -
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
KORSON (31)
2019-06-15
30
2019-06-15
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2019-06-15
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
ORLANDO L (130)
2019-06-15
2019-06-15
25
Bamber Ola
Lucjanowe Ranczo Jeziorki
PATOS (110)
2019-06-15
13
2019-06-15
Banach Natalia
BPK - LUL
MAGNUM (112)
2019-06-15
25
2019-06-15
11
Baraniak Patrycja
Stajnia Angel's Horses
Etna (3)
2019-06-15
26
Basta Nikola
Stajnia Nowina
GUARIBA (30)
2019-06-15
31
2019-06-15
2019-06-15
Bielak Weronika
-
PERSEUSZ (118)
2019-06-15
27
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (142)
2019-06-15
6
2019-06-15
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos
CAREA (67)
2019-06-15
9
2019-06-15
10
Brzezinska Karolina
Stajnia O.W.A
OLIVER (51)
2019-06-15
3
2019-06-15
3
2019-06-15
15
Budzyńska Zofia
skj Gronówka
GALILEO (18)
2019-06-15
1
2019-06-15
Byndas Armanda
JUKS Mieczewo
GALMAN (148)
2019-06-15
23
2019-06-15
Byndas Szymon
JUKS Mieczewo
2019-06-15
7
2019-06-15
Chwałczyńska Maria
KJ Liljówka Stęszewko
MONIQUE (141)
2019-06-15
2
2019-06-15
Cieślawska Agata
bpk
2019-06-15
2
2019-06-15
2019-06-15
29
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
2019-06-15
2019-06-15
18
2019-06-15
2019-06-15
38
2019-06-15
Dachtera Barbara
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2019-06-15
30
2019-06-15
22
2019-06-15
Dominiak Agnieszka
Cwał Zakrzewo
2019-06-15
6
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
2019-06-15
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
MEKLAR (150)
2019-06-15
2019-06-15
2019-06-15
Dykcik Nell
bpk
MAGNUM (112)
2019-06-15
28
2019-06-15
36
2019-06-15
20
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (74)
2019-06-15
9
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
COLINE (54)
2019-06-15
13
2019-06-15
3
HANGA (60)
2019-06-15
Gałka Anna
bpk
ESTER (53)
2019-06-15
18
2019-06-15
2019-06-15
16
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (125)
2019-06-15
15
2019-06-15
9
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (140)
2019-06-15
2019-06-15
2
Gola Helena
bpk
2019-06-15
2019-06-15
Góralska Nikola
bpk
KAIR (121)
2019-06-15
21
2019-06-15
23
Górnicka Amelia
Budzyński KS Kłos
2019-06-15
1
2019-06-15
10
Gornicka Kornelia
Budzyński KS Kłos
2019-06-15
12
2019-06-15
28
Goszczyński Adam
bpk
POKER (146)
2019-06-15
2019-06-15
Grin Viktor
bpk
2019-06-15
2019-06-15
2019-06-15
22
2019-06-15
3
Grzybowska Małgorzata
bpk
JAGODA (105)
2019-06-15
2019-06-15
7
2019-06-15
Hanelt Amelia
Stajnia Nowina
FILON (29)
2019-06-15
12
2019-06-15
Hoffmann Natalia
Cwał Zakrzewo
ALMERA (86)
2019-06-15
4
2019-06-15
3
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
KONOR (36)
2019-06-15
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
ALISTER (56)
2019-06-15
13
2019-06-15
4
100
2019-06-15
2
200
2019-06-15
10
2019-06-15
3
100
2019-06-15
2
300
2019-06-15
2
100
2019-06-15
16
WELLA (143)
2019-06-15
5
2019-06-15
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
MALAWAL (144)
2019-06-15
8
2019-06-15
4
ECON Z (145)
2019-06-15
6
2019-06-15
4
50
Jachimowicz Gniewko
KJ Liljówka Stęszewko
MOSSA (138)
2019-06-15
2019-06-15
11
2019-06-15
2
TUNIS (139)
2019-06-15
7
2019-06-15
1
400
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
EROZJA (24)
2019-06-15
2019-06-15
4
Jakubowska Maria
Bez Przynależności Klubowej
IGOR (12)
2019-06-15
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2019-06-15
1
150
2019-06-15
1
300
2019-06-15
5
2019-06-15
6
Jaremko Marcin
KJ Ranczo Poznań
2019-06-15
12
Kabacinska Madison
O.J.K Michałówka
2019-06-15
16
2019-06-15
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (83)
2019-06-15
2019-06-15
20
Kapcińska Marta
Cwał Zakrzewo
2019-06-15
11
2019-06-15
3
50
Karcz Magdalena
Stajnia Angel's Horses
Etna (3)
2019-06-15
23
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
CUIDAMME (120)
2019-06-15
2019-06-15
1
Kołodziej Małgorzata
bpk
ERKAN (94)
2019-06-15
27
Kopras Marek
KJ Kopras
2019-06-15
2019-06-15
Kosmowska Inga
LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
ARIAN (76)
2019-06-15
28
2019-06-15
Kowalczyk Ewelina
bpk
MAGNEZJA (115)
2019-06-15
Krupiak Zofia
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
YEMA (17)
2019-06-15
9
2019-06-15
21
Krysiak Antoni
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
BERNY (103)
2019-06-15
11
2019-06-15
Kucharska Antonina
Stajnia owa
2019-06-15
6
2019-06-15
19
2019-06-15
5
2019-06-15
23
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos
FESTA (66)
2019-06-15
14
2019-06-15
7
Lembicz Patryk
St. Kraju Jumping Team
KALINKA (62)
2019-06-15
2019-06-15
Łączniak Julia
Stajnia Angel's horses
Bakara (2)
2019-06-15
2019-06-15
Ładziak Amelia
KJ Lotus Poznań
TOP GUN (61)
2019-06-15
19
2019-06-15
15
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
AMOR (131)
2019-06-15
15
2019-06-15
27
2019-06-15
Maciejuk Martyna
KJ Ranczo Kołata
2019-06-15
2019-06-15
8
Mączyński Marek
Stajnia Mączyńskich
SARA (82)
2019-06-15
3
2019-06-15
20
Majorczyk Monika
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
KOBI (77)
2019-06-15
18
2019-06-15
17
Malecha Zofia
Angel's horses - body & soul
2019-06-15
2019-06-15
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
2019-06-15
15
2019-06-15
Mateja Maksymilian
bpk
2019-06-15
30
2019-06-15
4
Matławski Piotr
bpk
2019-06-15
5
2019-06-15
6
2019-06-15
6
2019-06-15
5
Matusz Marcelina
bpk
HINGIS (133)
2019-06-15
14
2019-06-15
10
Meijer Charlie
KJ Rancho Poznań
LEON M (89)
2019-06-15
39
2019-06-15
Micek Julia
Cwał Zakrzewo
2019-06-15
13
Młynarz Nicole
KJ Podkowa Gruszczyn
SKARB (72)
2019-06-15
33
2019-06-15
24
Niesiołowska Zofia
bpk
ALI (109)
2019-06-15
4
2019-06-15
2019-06-15
24
Nowak Wiktoria
Posadowskie TJ
2019-06-15
16
2019-06-15
8
Nowakowska Hanna
Cwał Zakrzewo
ROSARIA (87)
2019-06-15
7
2019-06-15
13
Nowakowska Maja
Delta Biedrusko
LIBIA (93)
2019-06-15
29
2019-06-15
9
Olech Natalia
Harmony Club
LAJOLIE (63)
2019-06-15
26
2019-06-15
Pawlak Nicole
KJ Agro-Handel Śrem
2019-06-15
21
2019-06-15
18
ZAMIRA (23)
2019-06-15
19
2019-06-15
20
Piechowiak Maja
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-06-15
35
2019-06-15
2019-06-15
19
Remisz Michał
KJ Brzóska Sport Horses
ROCO AK (106)
2019-06-15
29
2019-06-15
22
Robinska Oliwia
Bpk
ROSARIO (134)
2019-06-15
1
2019-06-15
4
Rochatka Julia
-
PERSEUSZ (118)
2019-06-15
18
Rogacki Jakub
bpk
BELINDA (114)
2019-06-15
7
2019-06-15
22
Romanowska Marta
St. KJ Korona Wałcz
2019-06-15
11
2019-06-15
12
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
LACRIN (84)
2019-06-15
6
2019-06-15
10
Siennicka Maria
St. Kraju Jumping Team
HORTENCJA (123)
2019-06-15
24
2019-06-15
2019-06-15
24
Siennicka Zofia
St. Kraju Jumping Team
BOLIWIA (122)
2019-06-15
25
2019-06-15
17
Siuda Adrianna
Harmony Club Owińska
IFIS B (132)
2019-06-15
1
ROSARIO (134)
2019-06-15
2
Smak Magdalena
KJ Grodno-Dwór
BOHUN (129)
2019-06-15
21
2019-06-15
Sobańska Anna
St. J Baborówko
FUERTA (126)
2019-06-15
Sprenger Laura
KJ Rancho Poznań
2019-06-15
34
2019-06-15
Stachowiak Marta
Bpk
IFIS B (132)
2019-06-15
17
Stachowska Aneta
KJ Jeziorki - Osieczna
WIKING (119)
2019-06-15
9
2019-06-15
2
Staśkiewicz Ines
Stajnia Owa
2019-06-15
5
2019-06-15
Stein Hanna
bpk
ODYSEJA (75)
2019-06-15
1
2019-06-15
Szczepaniak Michalina
Rancho Poznań
FOKUS (90)
2019-06-15
26
2019-06-15
37
Szuba Aleksandra
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
SILVER (95)
2019-06-15
8
2019-06-15
Szymaniak Zofia
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2019-06-15
2019-06-15
5
2019-06-15
14
Szymczak Jan
WTK Hermanów
2019-06-15
4
2019-06-15
9
Tomikowski Michał
Bpk
MATEA (137)
2019-06-15
16
2019-06-15
Trynka Renata
St. Kraju Jumping Team
GOOFY (111)
2019-06-15
8
2019-06-15
14
Urbańska Nikola
KJ Lotus Poznań
MAJA (5)
2019-06-15
14
2019-06-15
12
Wachowiak Paulina
KJ Agro-Handel Śrem
LUCY (45)
2019-06-15
10
2019-06-15
Wallicht Letycja
Cwał Zakrzewo
WIVIAN (88)
2019-06-15
2019-06-15
Walorczyk Julia
KJ Morena Sieraków-Gałowo
2019-06-15
12
2019-06-15
11
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ARA (4)
2019-06-15
5
2019-06-15
Winter Izabela
KJ Jeziorki-Osieczna
DURGA (42)
2019-06-15
8
2019-06-15
19
Wojtaszek Vesna
KS Jumping Events
2019-06-15
20
2019-06-15
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
GRAND (52)
2019-06-15
7
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
2019-06-15
17
2019-06-15
SALMIN (34)
2019-06-15
ARES (35)
2019-06-15
17
GRAND (52)
2019-06-15
10
Zabrzewska Matylda
KJ Kapada Wiry
ILUZJA (46)
2019-06-15
32
2019-06-15
Zawiasińska Zuzanna
KJ Atrium Swarzędz
ALEXIS (101)
2019-06-15
13
2019-06-15
Ziółek Henryk
Cwał Zakrzewo
DUNKA (79)
2019-06-15
3
200
2019-06-15
13
2019-06-15
12
2019-06-15
8
2019-06-15
10

Number of Riders: 113

Number of Horses: 127

The sum of prizes: 1 950.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl