Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
Zakrzewo k/Poznania, 25 maja 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 07:58:40
2019-05-23 21:48:22
Emilia Woźniak HARRY POTTER
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 07:58:42
2019-05-23 21:45:23
Hanna Nowakowska B-FOOD BOUNTY A-Z
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 07:58:43
2019-05-23 21:42:59
Maria Kandulska ROSARIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 07:58:46
2019-05-23 21:03:08
Radosław Herezo FILIPENDULA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:27:01
2019-05-23 19:29:03
Julia Tunkel PANICZ
  • 1x 5/Zabawowy/Dla początkujących (wys. przeszkód 25cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:27:04
2019-05-23 19:28:04
Martyna Tunkel PANICZ
  • 1x 5/Zabawowy/Dla początkujących (wys. przeszkód 25cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:27:05
2019-05-23 19:24:07
Weronika Flemer PANICZ
  • 1x 5/Zabawowy/Dla początkujących (wys. przeszkód 25cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:27:07
2019-05-23 18:50:58
Jagoda Pieńkowska LADY
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:27:08
2019-05-23 18:04:45
Michalina Danielewska BODRUM L
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:27:12
2019-05-23 18:02:15
Antoni Przybylski IMPERATOR
  • 1x 5/Zabawowy/Dla początkujących (wys. przeszkód 25cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:27:14
2019-05-23 17:52:43
Aleksandra Król ALMERA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:51:09
2019-05-23 13:29:02
Emilia Koziczak WISIENKA
  • 1x 5/Zabawowy/Dla początkujących (wys. przeszkód 25cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:51:14
2019-05-23 11:27:48
Nikola Klimecka RUBIN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:51:19
2019-05-23 11:27:06
Karolina Rusek HARRY POTTER
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:51:24
2019-05-23 11:25:10
Agnieszka Dominiak HARMONIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:51:28
2019-05-23 11:24:29
Julia Micek HARMONIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:51:33
2019-05-23 11:20:17
Marta Kapcińska ARTEMIDA
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:51:38
2019-05-23 11:19:48
Maria Krauwicka ALMERA
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:51:43
2019-05-23 11:19:04
Laura Kulesza ALMERA
  • 1x 5/Zabawowy/Dla początkujących (wys. przeszkód 25cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:51:47
2019-05-23 11:17:46
Natalia Pazucha ARTEMIS
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:51:52
2019-05-23 11:17:11
Natalia Hoffmann ARTEMIS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:51:57
2019-05-23 11:16:25
Emilia Nawrot ARTEMIS
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:52:01
2019-05-23 11:11:09
Martyna Koczorowska WIVIAN
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:52:06
2019-05-23 11:10:12
Emilia Kurp WIVIAN
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:52:12
2019-05-23 11:05:19
Monika Kurstak Cwynar IMPERATOR
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:52:17
2019-05-23 11:03:17
Piotr Koczorowski ROSARIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:52:22
2019-05-23 10:56:34
Letycja Wallicht ROSARIA
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:52:27
2019-05-23 10:49:30
Anastazja Rzyszkiewicz LACRIN
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:52:32
2019-05-23 10:48:31
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:52:37
2019-05-23 10:47:31
Julia Liszyńska BODRUM L
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:52:42
2019-05-23 08:15:46
Viktoria Żurek PRESTON
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 14:40:55
2019-05-22 14:20:48
Aleksandra Grzywacz DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 09:42:27
2019-05-21 21:06:33
Paulina Matysiak PIKANTNA
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:46:42
2019-05-21 18:31:46
Dominika Jelewska SAMUEL
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:46:44
2019-05-21 16:42:47
Karol Jarosz K-TAURYN
  • 2x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:46:45
2019-05-21 16:41:55
Anna Góralczyk IMPRESJA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:46:47
2019-05-21 16:40:43
Emilia Sopot OLIWKA
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:46:50
2019-05-21 16:39:50
Karol Jarosz BAGDAD
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:46:52
2019-05-21 16:05:03
Julia Laczniak BAKARA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:46:54
2019-05-21 16:00:28
Zofia Malecha JASMINA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:46:56
2019-05-21 15:41:49
Marek Mączyński SARA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:46:58
2019-05-21 15:30:41
Natalia Hoffmann DRUMLA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 13:18:25
2019-05-21 13:04:55
Małgorzata Mielcarek JASAWA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:42:20
2019-05-21 11:09:46
Amelia Borowska CLASSIC
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 07:12:53
2019-05-20 19:44:05
Wiktoria Łamaszewska ANITA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 07:12:57
2019-05-20 15:22:15
Oliwia Kłyszyńska ZALOTKA
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 14:16:39
2019-05-20 14:14:55
Marcin Grzechowiak FRYZKA
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 14:16:38
2019-05-20 14:13:50
Karina Budna FRYZKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 14:16:36
2019-05-20 14:08:29
Urszula Piontek LUCYFER
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 14:16:34
2019-05-20 14:04:42
Mia Kudłaszyk NIDER
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 14:16:34
2019-05-20 14:03:33
Sandra Stachowiak MATADOR
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 14:16:33
2019-05-20 14:02:15
Natalia Janowicz FLORYDA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 13:57:38
2019-05-20 13:38:27
Helena Król AMON
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 13:57:39
2019-05-20 11:41:11
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 11:25:09
2019-05-20 11:21:38
Katarzyna Przewoźna PLEJADA
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 11:25:07
2019-05-20 10:52:29
Wiktoria Zujewska CZATMA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 11:25:05
2019-05-20 10:51:30
Joanna Kozłowska CZATMA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 07:06:14
2019-05-19 21:25:24
Maja Siemiątkowska LA'BUE
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 07:06:16
2019-05-19 21:18:50
Eliza Jakubowska IBERADO N
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 07:06:17
2019-05-18 23:17:20
Natalia Nagodzińska KALINA
  • 2x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 21:19:44
2019-05-18 20:51:10
Natalia Sobieraj HUG ME
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 21:19:48
2019-05-18 17:25:09
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 10:43:13
2019-05-16 17:42:56
Matylda Zabrzewska ILUZJA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 10:49:58
2019-05-14 09:47:33
Natalia Ciecierska TAJFUN
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 10:50:00
2019-05-10 22:29:41
Krzysztof Schubert BALATON
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 10:50:01
2019-05-10 11:44:58
Dominika Rosada DEJZI
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 10:50:04
2019-05-10 11:43:43
Julia Kaczor DEJZI
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 10:50:05
2019-05-10 11:41:57
Martyna Chudzińska EMPATIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 10:50:07
2019-05-10 11:41:03
Julia Binkowska EMPATIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 09:02:26
2019-05-05 21:09:22
Michał Remisz JAGODA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 09:02:28
2019-05-05 21:08:12
Małgorzata Grzybowska JAGODA
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 13:27:42
2019-05-03 22:09:51
Michał Remisz ROCO AK
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Binkowska Julia Stajnia Trzy Konie
2007 (JM.)
brak
2. Borowska Amelia KJ Pony Poznań
2003 (J.)
O040737
3. Budna Karina RIO GRANDE Krosinko
S
Brak
4. Chudzińska Martyna Stajnia Trzy Konie
brak
5. Ciecierska Natalia Hubertus Lusowo
2000 (MJ.)
brak
6. Danielewska Michalina Cwał Zakrzewo
S
Brak
7. Dawidowska-Zawartowska Katarzyna KS Idmar Krajkowo
S
O009145
8. Dominiak Agnieszka Cwał Zakrzewo
S
brak
9. Flemer Weronika Brak
2007 (JM.)
brak
10. Góralczyk Anna Brak
2004 (JM.)
Brak
11. Grzechowiak Marcin RIO GRANDE Krosinko
S
Brak
12. Grzybowska Małgorzata bpk
2001 (J.)
brak
13. Grzywacz Aleksandra Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2000 (MJ.)
Brak
14. Herezo Radosław bz
2009 (Mł.)
brak
15. Hoffmann Natalia Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
16. Jakubowska Eliza Stajnia Milano
2005 (JM.)
Brak
17. Janowicz Natalia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
brak
18. Jarosz Karol Rura Team
2005 (JM.)
brak
19. Kaczor Julia Stajnia Trzy Konie
2006 (JM.)
brak
20. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
O053663
21. Kandulska Maria Cwał Zakrzewo
2002 (J.)
Brak
22. Kapcińska Marta Cwał Zakrzewo
S
O039189
23. Klimecka Nikola Cwał Zakrzewo
2003 (J.)
brak
24. Kłyszyńska Oliwia bpk
2011 (Mł.)
brak
25. Koczorowska Martyna Cwał Zakrzewo
2002 (J.)
brak
26. Koczorowski Piotr Cwał Zakrzewo
S
Brak
27. Koziczak Emilia Stajnia Huffero
2006 (JM.)
brak
28. Kozłowska Joanna Stajnia Trzy Konie
2001 (J.)
Brak
29. Krauwicka Maria Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
brak
30. Król Aleksandra Cwał Zakrzewo
2002 (J.)
Brak
31. Król Helena bpk
2006 (JM.)
brak
32. Kudłaszyk Mia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
brak
33. Kulesza Laura Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
34. Kurp Emilia Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
brak
35. Kurstak Cwynar Monika Cwał Zakrzewo
S
brak
36. Lembicz Patryk St. Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O034796
37. Liszyńska Julia Cwał Zakrzewo
2004 (JM.)
O053973
38. Łączniak Julia Angel's horses - body & soul
2003 (J.)
Brak
39. Łamaszewska Wiktoria RIO GRANDE Krosinko
2007 (JM.)
brak
40. Mączyński Marek Stajnia Mączyńskich
S
brak
41. Malecha Zofia Angel's horses - body & soul
2007 (JM.)
Brak
42. Matysiak Paulina Brak
S
brak
43. Micek Julia Cwał Zakrzewo
2004 (JM.)
brak
44. Mielcarek Małgorzata Klub Jeździecki Hubertus
2002 (J.)
Brak
45. Nagodzińska Natalia Stajnia Rusin
2005 (JM.)
38385/19
46. Nawrot Emilia Cwał Zakrzewo
S
brak
47. Nowakowska Hanna Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
brak
48. Nowakowska Martyna Bpk
49. Pajor Zofia Bpk
50. Pazucha Natalia Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
51. Pieńkowska Jagoda Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
brak
52. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
brak
53. Przewoźna Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
brak
54. Przybylski Antoni Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
55. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
56. Rosada Dominika Stajnia Trzy Konie
2005 (JM.)
brak
57. Rusek Karolina Cwał Zakrzewo
2009 (Mł.)
brak
58. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
O043218
59. Schubert Krzysztof Niezrzeszony
S
Brak
60. Siemiątkowska Maja Stajnia Milano
2004 (JM.)
brak
61. Soloch Artur Cwał Zakrzewo
62. Sopot Emilia Rura Team
2003 (J.)
brak
63. Stachowiak Sandra Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
brak
64. Tunkel Julia Brak
2009 (Mł.)
Brak
65. Tunkel Martyna Brak
2009 (Mł.)
Brak
66. Wallicht Letycja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
67. Woźniak Emilia Cwał Zakrzewo
2008 (Mł.)
Brak
68. Zabrzewska Matylda KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
Brak
69. Zawartowska Zofia Bpk
70. Zujewska Wiktoria Stajnia Trzy Konie
2007 (JM.)
brak
71. Żurek Viktoria Stajnia Krosno
2007 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

61

Aladyn WLKP POL 2014 O F: La Voltaire
M: Aida
O: Artur Soloch
B:
2.

45

ALMERA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Clear To Jump St Gyvan Z /
M: Alabama /
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
brak
3.

20

AMON SP POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:156 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Helena Król
B: Z.N
brak
4.

6

ANITA Wielkopolska POL - Klacz bułana/kuc:- F: -
M: -
O: Witold Styła
B: -
brak -
5.

44

ARTEMIDA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quinnus III / Quidam's Rubin
M: Artemiza / Cottonclub
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K019966 616007610059810
6.

46

ARTEMIS WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Tjungske
M: Artemiza
O: Greser Elżbieta
B: SK Racot
Brak Brak
7.

56

B-FOOD BOUNTY A-Z Kuc Walijski POL 2011 Klacz izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Victor /
M: Bohemian Foxy Five /
O: Elżbieta Greser
B:
brak
8.

33

BAGDAD SP POL 2001 Wałach kasztanowata/165 F: Portret / Arcyksiąże
M: Babilonia / Ismir
O:
B:
brak
9.

1

BAJKA KUC POL 2007 Klacz bułana F: -
M: -
O: -
B: -
-
10.

34

BAKARA . POL 2009 Klacz gniada/160 F: Garon
M: Bakara
O: .
B: .
Brak .
11.

10

BALATON Wielkopolska POL 2007 Wałach kara F: Rubinstein
M: Barbara
O: Krzysztof Schubert
B: Do Dobrzyniewo
Brak
12.

52

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K021374 616007610124412
13.

27

CLASSIC SP POL 2012 Wałach gniada/175 F: Wiwaldi /
M: Cara /
O: Mirosława Borowska
B: Aleksandra Nowak
K025378 616009610181812
14.

18

CZATMA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Sir
M: Czatyna
O: Aleksander Szabliński
B: Kaźmierczak Piotr
brak 616007610216411
15.

11

DEJZI KUC POL 2014 Klacz tarantowata/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Szabliński
B:
brak
16.

39

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/172 F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
O: Aleksandra Grzywacz
B: Anna Worotniak
Brak 616009670098111
17.

37

DRUMLA KUC POL NN Klacz bułana/kuc:130 F: Nn
M: Nn
O: Mączyńska Marek
B: .
Brak Brak
18.

12

EMPATIA Małopolska POL 2007 Klacz siwa/163 F: Ewerina
M: Plik
O: Agnieszka Szafran
B: Klaudia Kulma
Brak POL 006590288907
19.

2

FANTASY BWP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Obella / Cassini II
O: Katarzyna Dawidowska-Zawartowska
B: Andrzej Kubik
K010514 BELW243436BWP
20.

57

FILIPENDULA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/159 F: Faust Z
M: Facelia
O: Kinga Osinkowska
B: Staszczak
BRAK 616009610235509
21.

21

FLORYDA SP POL 2014 Klacz skarogniada/mk:- F: SIQUEST
M: Fryzka
O: Witold Styła
B: -
brak -
22.

25

FRYZKA NN POL 2000 Klacz kara/150 F: NN
M: NN
O: Witold Styła
B:
Brak
23.

43

HARMONIA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Indeks
M: Horsa
O: Micek
B: .
Brak Brak
24.

42

HARRY POTTER KUC POL 2010 Ogier tarantowata/kuc: F: Bardi /
M: Hani /
O: Elżbieta Greser
B: Joanna Kołodzińska
brak
25.

16

IBERADO N -- POL 2014 Wałach tarantowata/kuc:132 F: -
M: -
O: Eliza Jakubowska
B: -
brak
26.

13

ILUZJA Małopolska POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:157 F: Fenomen
M: Iwa
O: Grabarczyk
B: -
Brak 616006580807509
27.

48

IMPERATOR WLKP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Orient
M: Impreza
O: Greser Elżbieta
B: Kołek Cz
Brak
28.

31

IMPRESJA WLKP. POL 2007 Klacz gniada/165 F: Indeks/Damon xx
M: Iryda/Pekin
O: Eugeniusz Lasecki
B: Paul-Pon Polska sp. z o.o. Jarosławiec
Brak POL007610021807
29.

8

JAGODA SP POL 2012 Klacz siwa/165 F: Corrado Boy /
M: Jedyna /
O: Michał Remisz
B: Artur Cap
brak 616009610088512
30.

28

JASAWA Wielkopolska POL 2008 Klacz skarogniada/- F: Porfir
M: Jarana
O: Kosicki Waldemar
B: Pacholski Jarosław
brak brak
31.

35

JASMINA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Galon
M: Bakara
O: .
B: .
Brak .
32.

65

K- TAURYN SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Chaber
M: Ważna
O: Adrianna Siuda
B: Waldemar Olech
K024176
33.

30

K-TAURYN T.P. POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Ważny/Chaber
M: Karina/Cantanis
O: Justyna Sikorska
B: Ireneusz Koza
Brak 6169996801135
34.

17

KALINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz skarogniada/160cm F: Łyk szampana
M: Kama
O: Sebastian gogolewski
B: Borowiak jarosław
Brak 616 009 59 01490 12
35.

5

KALINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rapsod /
M: Korweta /
O: Patryk Lembicz
B: Mariusz Paradowski
brak
36.

4

LA'BUE Westfalska POL 2002 Klacz gniada/176 F: -
M: -
O: Janusz Czyż
B: .
Brak
37.

50

LACRIN SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Comandor / Contender
M: Loreen 73 / Caretino
O: Anastazja Rzyszkiewicz
B: Juszczak
K022567 616009610084313
38.

55

LADY SP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Grand Master /
M: L'amour /
O: Jagoda Pieńkowska
B:
brak
39.

24

LUCYFER KUC POL 2000 Wałach gniada/kuc:115 F: nn
M: nn
O: Witold Styła
B: nn
brak nn
40.

22

MATADOR Wielkopolska POL 2010 Wałach tarantowata/- F: Hagen
M: Molika
O: Witold Styła
B: -
brak -
41.

23

NIDER NN POL 2000 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Witold Styła
B: NN
Brak NN
42.

32

OLIWKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: Empire / Embassy I
M: Odra / Sir Neel
O: Dominika Jelewska
B: Bożena Smorawska
brak 616009530267309
43.

51

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
K026760 616999600303113
44.

54

PANICZ KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Czesław Kołek
B: NN
Brak Brak
45.

38

PIKANTNA SP POL 31.08.2010 Klacz kasztanowata F: Czarczaf /
M: Pilotka /
O: Czesław Kołek
B: Czesław Kołek
brak
46.

19

PLEJADA SP POL 2014 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Patryk Lembicz
B: Nieznany
Brak
47.

63

Puma F:
M:
O:
B:
48.

7

ROCO AK WLKP POL 2015 Klacz ciemnogniada/159 F: Contendus / Contender
M: Romina AK / Romeo Des Vaux
O: Michał Remisz
B: Andrzej Kramer
K027369 616007610107115
49.

49

ROSARIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chef Supreme /
M: Rostia /
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
brak
50.

41

RUBIN SP POL 2015 Ogier srokata/160 F: Tanos/Cantanis
M: Rapsodia/Rabiates Turnus Z
O: Greser Elżbieta
B: Szczotka
Brak
51.

36

SARA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz bułana/165 F: NN
M: NN
O: Mączyńska Marek
B: Dworczak Janusz
Brak Brak
52.

9

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Matrix /
M: Toffi /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
brak
53.

40

WISIENKA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Paster
M: Wiśnia
O: Emilia Koziczak
B: Szepczyński Zbigniew
brak 616009610074107
54.

47

WIVIAN SP POL 2011 Klacz gniada/163 F: Bolshoi / Favoritas
M: Welonda / Emilion
O: Elżbieta Greser
B: Anna Kierznowska
brak -
55.

26

ZALOTKA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Kłyszyńska
B: Hanna Domeracka
brak 616999520044112
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Binkowska Julia
Stajnia Trzy Konie
EMPATIA (12)
2019-05-25
22
Borowska Amelia
KJ Pony Poznań
CLASSIC (27)
2019-05-25
22
2019-05-25
13
Budna Karina
RIO GRANDE Krosinko
FRYZKA (25)
2019-05-25
5
Chudzińska Martyna
Stajnia Trzy Konie
EMPATIA (12)
2019-05-25
Ciecierska Natalia
Hubertus Lusowo
TAJFUN (9)
2019-05-25
3
2019-05-25
5
Danielewska Michalina
Cwał Zakrzewo
2019-05-25
9
Dawidowska-Zawartowska Katarzyna
KS Idmar Krajkowo
2019-05-25
9
2019-05-25
6
Dominiak Agnieszka
Cwał Zakrzewo
2019-05-25
2
Góralczyk Anna
Brak
2019-05-25
30
2019-05-25
27
Grzechowiak Marcin
RIO GRANDE Krosinko
FRYZKA (25)
2019-05-25
23
Grzybowska Małgorzata
bpk
JAGODA (8)
2019-05-25
2019-05-25
Grzywacz Aleksandra
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2019-05-25
33
2019-05-25
31
Herezo Radosław
bz
2019-05-25
38
2019-05-25
32
Hoffmann Natalia
Cwał Zakrzewo
DRUMLA (37)
2019-05-25
2019-05-25
32
ARTEMIS (46)
2019-05-25
1
Jakubowska Eliza
Stajnia Milano
2019-05-25
4
2019-05-25
26
Janowicz Natalia
Rio Grande Krosinko
FLORYDA (21)
2019-05-25
10
2019-05-25
Jarosz Karol
Rura Team
2019-05-25
19
2019-05-25
28
2019-05-25
8
BAGDAD (33)
2019-05-25
2019-05-25
7
2019-05-25
20
Kaczor Julia
Stajnia Trzy Konie
DEJZI (11)
2019-05-25
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (51)
2019-05-25
1
2019-05-25
7
Kandulska Maria
Cwał Zakrzewo
ROSARIA (49)
2019-05-25
16
Kapcińska Marta
Cwał Zakrzewo
2019-05-25
2
2019-05-25
1
Klimecka Nikola
Cwał Zakrzewo
RUBIN (41)
2019-05-25
12
2019-05-25
14
Kłyszyńska Oliwia
bpk
ZALOTKA (26)
2019-05-25
2
2019-05-25
Koczorowska Martyna
Cwał Zakrzewo
WIVIAN (47)
2019-05-25
14
Koczorowski Piotr
Cwał Zakrzewo
ROSARIA (49)
2019-05-25
17
Kozłowska Joanna
Stajnia Trzy Konie
CZATMA (18)
2019-05-25
23
Krauwicka Maria
Cwał Zakrzewo
ALMERA (45)
2019-05-25
11
Król Aleksandra
Cwał Zakrzewo
ALMERA (45)
2019-05-25
29
Król Helena
bpk
AMON (20)
2019-05-25
20
2019-05-25
12
Kudłaszyk Mia
Rio Grande Krosinko
NIDER (23)
2019-05-25
36
2019-05-25
Kurp Emilia
Cwał Zakrzewo
WIVIAN (47)
2019-05-25
25
2019-05-25
14
Kurstak Cwynar Monika
Cwał Zakrzewo
2019-05-25
2019-05-25
27
Lembicz Patryk
St. Kraju Jumping Team
2019-05-25
17
2019-05-25
3
Liszyńska Julia
Cwał Zakrzewo
2019-05-25
5
2019-05-25
Łączniak Julia
Angel's horses - body & soul
BAKARA (34)
2019-05-25
6
2019-05-25
31
2019-05-25
Łamaszewska Wiktoria
RIO GRANDE Krosinko
ANITA (6)
2019-05-25
25
2019-05-25
24
Mączyński Marek
Stajnia Mączyńskich
SARA (36)
2019-05-25
3
2019-05-25
30
Malecha Zofia
Angel's horses - body & soul
JASMINA (35)
2019-05-25
2019-05-25
Matysiak Paulina
Brak
2019-05-25
7
2019-05-25
12
Micek Julia
Cwał Zakrzewo
2019-05-25
13
Mielcarek Małgorzata
Klub Jeździecki Hubertus
JASAWA (28)
2019-05-25
28
2019-05-25
Nagodzińska Natalia
Stajnia Rusin
KALINA (17)
2019-05-25
2019-05-25
26
Nawrot Emilia
Cwał Zakrzewo
ARTEMIS (46)
2019-05-25
15
Nowakowska Hanna
Cwał Zakrzewo
2019-05-25
1
2019-05-25
11
Pajor Zofia
Bpk
2019-05-25
34
Puma (63)
2019-05-25
8
Pazucha Natalia
Cwał Zakrzewo
ARTEMIS (46)
2019-05-25
18
Pieńkowska Jagoda
Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LADY (55)
2019-05-25
19
2019-05-25
29
Piontek Urszula
RIO GRANDE Krosinko
LUCYFER (24)
2019-05-25
2019-05-25
Przewoźna Katarzyna
St. Kraju Jumping Team
PLEJADA (19)
2019-05-25
4
2019-05-25
10
Remisz Michał
KJ Brzóska Sport Horses
2019-05-25
21
2019-05-25
9
JAGODA (8)
2019-05-25
11
Rosada Dominika
Stajnia Trzy Konie
DEJZI (11)
2019-05-25
21
Rusek Karolina
Cwał Zakrzewo
2019-05-25
5
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
LACRIN (50)
2019-05-25
16
2019-05-25
2
Schubert Krzysztof
Niezrzeszony
BALATON (10)
2019-05-25
13
2019-05-25
2019-05-25
Siemiątkowska Maja
Stajnia Milano
LA'BUE (4)
2019-05-25
Soloch Artur
Cwał Zakrzewo
Aladyn (61)
2019-05-25
4
2019-05-25
18
Sopot Emilia
Rura Team
OLIWKA (32)
2019-05-25
10
2019-05-25
4
2019-05-25
Stachowiak Sandra
Rio Grande Krosinko
MATADOR (22)
2019-05-25
37
2019-05-25
6
Wallicht Letycja
Cwał Zakrzewo
ROSARIA (49)
2019-05-25
8
Woźniak Emilia
Cwał Zakrzewo
2019-05-25
3
Zabrzewska Matylda
KJ Kapada Wiry
ILUZJA (13)
2019-05-25
34
2019-05-25
24
Zawartowska Zofia
Bpk
BAJKA (1)
2019-05-25
2019-05-25
Zujewska Wiktoria
Stajnia Trzy Konie
CZATMA (18)
2019-05-25
35
Żurek Viktoria
Stajnia Krosno
Puma (63)
2019-05-25
33
2019-05-25
15

Number of Riders: 71

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl