Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:28:34
2019-05-16 23:15:00
Kamil Jarmuż DUKAT
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:28:36
2019-05-16 23:14:25
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:28:38
2019-05-16 23:14:01
Michalina Jach SHREK
  • 1x 2/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:28:39
2019-05-16 23:13:07
Michalina Jach FIONA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (dla początkujących)
  • 1x 2/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:28:40
2019-05-16 23:00:52
Jagoda Szreymann OPTYMISTKA
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:28:59
2019-05-16 22:59:50
Daria Szarwark MEKLAR
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:29:00
2019-05-16 22:19:32
Maciej Ceglarski TREFL
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:29:01
2019-05-16 22:19:02
Maciej Ceglarski KRYZA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:29:03
2019-05-16 22:18:15
Karolina Umerle CHARYZMA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:29:04
2019-05-16 21:38:08
Alan Boruczkowski BREGO
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 19:42:01
2019-05-16 19:40:40
Klaudia Krajewska ZRYWNA
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 19:42:04
2019-05-16 17:59:27
Joachim Włoch LUKAS
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 19:42:06
2019-05-16 17:58:19
January Włoch BOROMIR
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 16:58:46
2019-05-16 16:21:31
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 09:50:23
2019-05-16 09:34:06
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 09:03:52
2019-05-15 23:39:14
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 01:18:20
2019-05-15 22:33:31
Dominika Grylewicz KAWALER
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (dla początkujących)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 01:18:23
2019-05-15 21:50:33
Karolina Derc FART
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 01:18:25
2019-05-15 21:50:07
Julia Zielińska FRANKO
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 01:18:31
2019-05-15 21:21:27
Sandra Białobrzeska NIEBO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 01:18:34
2019-05-15 21:20:30
Aleksandra Markiewicz ANTONIO
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (dla początkujących)
  • 1x 2/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 01:18:36
2019-05-15 20:45:38
Monika Krzewińska MILLORD D
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 19:38:10
2019-05-15 19:28:09
Anna Gałka ESTER
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 19:38:13
2019-05-15 18:41:04
Gabriela Solarczyk PASO DOBLE
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 17:29:31
2019-05-15 17:29:20
Iwona Wcislek ALADIN
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 17:19:59
2019-05-15 17:15:19
Natalia Kowalska KARINO
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 17:20:02
2019-05-15 16:31:05
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 17:20:05
2019-05-15 16:07:03
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 14:43:32
2019-05-15 14:30:57
Wiktoria Lasecka MALTA
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 11:02:28
2019-05-15 09:26:34
Daria Niemczyk CARLOS
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 11:02:27
2019-05-15 09:25:32
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 2/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 11:02:26
2019-05-14 23:15:44
Marta Jaworska DIABLO
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 22:34:48
2019-05-14 22:34:30
Katarzyna Wojciechowicz SWING
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 22:32:02
2019-05-14 22:24:26
Monika Trojanowska ALPINA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 22:32:06
2019-05-14 22:23:39
Maria Pełczyńska SAMBA
  • 1x 2/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 22:32:31
2019-05-14 22:20:39
Paulina Wiśniewska PASJONATA POLLYANNA
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (dla początkujących)
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:24:06
2019-05-14 21:16:44
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:03:54
2019-05-14 19:27:35
Amelia Irska LINDA
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 12:47:17
2019-05-14 10:52:58
Rafał Pisarek TALBOT
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 10:49:07
2019-05-14 09:58:46
Zuzanna Borowiak PALMASIJA
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:20:57
2019-05-13 22:39:59
Zuzanna Bukowska BIG LORD
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 2x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:20:59
2019-05-13 22:02:24
Ewa Jarczyńska MISSY GREY
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:21:02
2019-05-13 22:01:55
Ewa Jarczyńska CZEREDA
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:16:58
2019-05-13 12:32:34
Marta Nowakowska GAJA
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:49:46
2019-05-13 11:45:55
Oliwia Szymczyk TARA
  • 2x 2/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:46:23
2019-05-13 09:15:06
Agata Kołodziej ONYKS
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:46:21
2019-05-13 09:13:22
Anna Maciejewska ONYKS
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 07:03:46
2019-05-08 20:30:20
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x 2/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 20:30:21
2019-05-04 16:37:51
Nikola Plank FUKSYN
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrzejewska Monika bpk
S
O054804
2. Białobrzeska Sandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
S
O054389
3. Borowiak Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2001 (J.)
brak
4. Boruczkowski Alan Stajnia Maskawa
S
brak
5. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
1999 (MJ.)
O023478
6. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
7. Czajka Emilia Bpk
8. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
2000 (MJ.)
O033150
9. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
10. Gałka Anna bpk
S
brak
11. Grylewicz Dominika Bez Przynależności Klubowej
1999 (MJ.)
Brak
12. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
13. Irska Amelia Stajnia Maskawa
2005 (JM.)
Brak
14. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
15. Jach Michalina KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
brak
16. Jarczyńska Ewa bpk
2002 (J.)
brak
17. Jarmuż Kamil KJ Sokół Damasławek
S
brak
18. Jaworska Marta Bez Przynależności Klubowej
S
brak
19. Kalista Lucyna UKS OSIR KLECZEW
20. Kołodziej Agata BPK
S
brak
21. Kowalska Natalia bpk
S
brak
22. Krajewska Klaudia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
Brak
23. Krzewińska Monika Ranczo Ganina
S
brak
24. Kwaśniewski Patryk Stow. Kraju Jumping Team
25. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
0050134
26. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
0050134
27. Machyńska Ewelina SJ Dragon Gniezno
28. Maciejewska Anna bpk
S
brak
29. Markiewicz Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
30. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
31. Niemczyk Daria Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (J.)
brak
32. Nowakowska Marta Klub Jeździecki Wiecanowo
2005 (JM.)
brak
33. Nowicka Joanna Stajnia Maskawa
2002 (J.)
34. Orzechowska Kornelia UKS OSiR Kleczew
35. Pełczyńska Maria UKS Jantar Gniezno
2004 (JM.)
brak
36. Pietrzak Weronika Klub Jeździecki Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
37. Pisarek Rafał bez przynależności klubowej
S
brak
38. Pluta Aleksandra OSiR Kleczew
39. Prawucka Katarzyna OSiR Kleczew
40. Rakowski Robert LZS Lech Gniezno
41. Simińska Joanna SO Gniezno
42. Siwka Karolina Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O013462
43. Solarczyk Gabriela Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (J.)
brak
44. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
brak
45. Szewior Martyna Bpk
46. Szymczyk Oliwia Ostrowo młyn
2007 (JM.)
Brak
47. Szymska Anita LZS Lech Gniezno
48. Trojanowska Monika UKS Jantar Gniezno
2004 (JM.)
brak
49. Umerle Karolina Geniu i spółka
S
Brak
50. Walczak Klaudia SJ Dragon Gniezno
51. Wcislek Iwona Stajnia Owczegłowy
S
-
52. Wi ecławska Katarzyna OSiR Kleczew
53. Wiśniewska Paulina BUDZISŁAW KOŚCIELNY
2008 (Mł.)
brak
54. Wiśniewski Szymon OSiR Kleczew
55. Włoch January BPK - WIE
2006 (JM.)
brak
56. Włoch Joachim BPK - WIE
2007 (JM.)
brak
57. Wojciechowicz Katarzyna Delta Biedrusko
S
brak
58. Zielińska Julia Stajnia Toffel
1998 (MJ.)
Brak
59. Zobel Marcelina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2004 (JM.)
O046688
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

36

ALADIN HUN HUN 2010 Wałach kasztanowata/168 F: Acorn
M: Lacerta
O: Iwona Wcislek
B: Węgry
brak
2.

52

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Alzacja / So In Love
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
K026851 616009610072314
3.

25

ALPINA Szlachetna Półkrew POL 2003 Klacz kara/162 F: Aster
M: Austria
O: Daria Bielecka
B: Gnyrek Karol
brak POL009670123903
4.

44

ANTONIO KUC POL 2015 Wałach skarogniada/kuc:102 F: NN
M: NN
O: Sandra Białobrzeska
B: NN
brak brak
5.

18

BIG LORD KWPN POL 2006 Wałach gniada/173 F: Lord Z
M: Dirmatine
O: Zuzanna Bukowska
B: Stal Zielman
K018392 5280030611662
6.

50

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: Rekrut / Rash
M: Basia / Basis
O: Andrzej Włoch
B: Andrzej Włoch
K016782 POL009610222907
7.

60

BREGO Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Dawid
M: Bifara
O: Magdalena Stencel
B: Szuba Mieczysław
brak POL007610032508
8.

31

CARLOS Wielkopolska POL 2012 Wałach siwa/171 F: nn
M: nn
O: Piotr Niemczyk
B: nn
brak brak
9.

34

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Andrzejewska Monika
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
10.

59

CHARYZMA SP. POL 2010 Klacz gniada F: Czarownik xx/Freedom's Choice
M: Chloe/Landos
O: Eugeniusz Lasecki
B: Stadnina Koni Racot
Brak
11.

7

Cieszyn F:
M:
O:
B:
12.

47

CONGO AK SP POL 2010 Wałach gniada F: Contendus /
M: Czunita K /
O: Monika Grzegorek
B:
brak
13.

20

CZEREDA SP POL 2011 Klacz gniada F: Czarownik /
M: Czesna /
O: Julia Frankiewicz
B: SK Racot
brak
14.

1

Czumen K Sp POL 2003 O F: Ariados
M: Czunia
O: SO Gniezno
B:
15.

3

Delicja F:
M:
O:
B:
16.

29

DIABLO WLKP POL 2012 Wałach inna F: Lew /
M: Duna /
O: Marta Jaworska
B: Sławomir Łukaszewski
brak 616007610132812
17.

51

DUKAT SP POL 2009 Wałach gniada F: Harvest /
M: / Bujak
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
18.

37

ESTER WLKP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Le Duc /
M: Etna /
O: Anna Gałka
B: Waldemar Kubicki
brak 616007591087713
19.

54

FIONA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
20.

42

FRANKO Wielkopolska POL 2011 Wałach siwa/173 F: Liberado
M: Forteca
O: -
B: -
Brak 6160076101453
21.

63

Gadżet F:
M:
O:
B:
22.

17

GAJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Fred
M: G
O: Nowakowski
B: nn
brak
23.

5

GRETA Holsztyńska POL 2013 Klacz siwa F: CARLOS DZ
M: R-CASCAYA
O: RAFAŁ KIERNIKOWSKI
B: KWIRON JUSZCZAK
K024932 DE421000567713
24.

66

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K022660 616007610026312
25.

46

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
26.

12

JANTARINA KWPN NED 2014 Klacz gniada/172 F: Carembar De Muze
M: Cantarina
O: Karolina Siwka
B: DE RADSTAKE B.V.
K027382 528003201407333
27.

33

KARINO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Junus /
M: Ksena /
O: Natalia Kowalska
B: Mirisław Rosicki
brak
28.

40

KAWALER Typ Pogrubiany POL 2012 Wałach kara/168 F: Taede Fan’t Kolkenlan
M: Kalina
O: Ewa Grylewicz
B: Sławomir Łukaszewski
Brak 616999610205612
29.

58

KRYZA WLKP. POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Czad / Dido
M: Kiara / Pas
O: Ceglarski Maciej
B: Rozynek Sławomir
brak 616007610009210
30.

2

LINDA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Rodos
M: Loska
O: Stajnia Maskawa
B: Sasha Paweł
brak POL999590250506
31.

23

LINDA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Rodos
M: Loska
O: Stajnia Maskawa
B: Sasha Paweł
Brak POL999590250506
32.

49

LUKAS KUC POL 2004 Wałach tarantowata/mk: F: nn
M: nn
O: Andrzej Włoch
B: Andrzej Włoch
brak POL 999611356904
33.

32

MALTA WLKP POL 2008 Klacz gniada/170 cm F: Likwor
M: Makata
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
Brak 007520053508
34.

45

MILLORD D Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Tin Tin
M: Megana
O: Monika Krzewińska
B: Patryk Dobrzyński
brak
35.

19

MISSY GREY TS POL 2012 Klacz siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Julia Frankiewicz
B:
brak
36.

30

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Maria Pietrzak
B: Rajmund Łączny
brak brak
37.

43

NIEBO Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach ciemnogniada/165 F: Don Corleone (GB)
M: Nikandra
O: Sandra Białobrzeska
B: Maja Hampel-Bochińska
brak
38.

15

ONYKS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: CARETINO K
M: OCEANIA
O: Agata Kołodziej
B: Stelmaszyk Stanisław
brak brak
39.

21

PALMASIJA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Bankiet
M: Puccina
O: Ewelina Tomczak
B: Paulina Przewoźna
brak -
40.

14

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:Kuc F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
K027218 616013520039110
41.

27

PASJONATA POLLYANNA Kuc Walijski POL 2006 Klacz siwa/kuc:135 F: LINDE HOEVE'S OPTIMIST
M: POLLY
O: TOMASZ WIŚNIEWSKI
B: TOMASZ WISNIEWSKI
brak 013610119906
42.

38

PASO DOBLE KUC POL 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Nando Super
M: Penny
O: Solarczyk
B: Sobkowiak
brak brak
43.

35

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
44.

9

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Grand De La Cour /
M: Roma /
O: Paweł Stefaniak
B: Stanisław Szurik
brak POL009520029807
45.

24

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
O: Przemysław Olszewski
B: Justyna Wiese
K013386 POL009590066706
46.

26

SAMBA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2003 Klacz gniada/kuc:138 F: Monsun N
M: Sunna
O: Daria Bielecka
B: Pries Karl Heinrich
brak DE422.220086003
47.

53

SHREK NN POL 2007 Wałach siwa/mk:155 F: Nn
M: Nn
O: Stadnina koni wapno
B: Stadnina koni wapno
Brak ///
48.

64

Silesia F:
M:
O:
B:
49.

28

SWING SP POL 2012 Wałach gniada F: Fokus /
M: Siena / Placido / Animo
O: Katarzyna Wojciechowicz
B: Marcin Nowak
brak
50.

22

TALBOT Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Le Mistral
M: Trischa
O: Rafał Pisarek
B: Janusz Wołowicz
K023803
51.

16

TARA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:147 F: Galon
M: Tina
O: Szymczyk Tomasz
B: Łykowski piotr
Brak POL013610208108
52.

39

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
O: Sławomir Zobel
B: Sławomir Zobel
K027315 616999610226312
53.

57

TREFL SP POL 1998 Ogier ciemnogniada/174 F: Cabrol Amicor / Caletto I
M: Tarcza / Czad
O: SO Łąck
B: SK Nowielice
K023647 POL009660069698
54.

6

Turyn F:
M:
O:
B:
55.

65

VICE VANDAM SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Vice Versa M / Paradys
O: SO Gniezno
B: Antoni Dhalke
K012143 POL009610177707
56.

62

Willa F:
M:
O:
B:
57.

61

Wisła F:
M:
O:
B:
58.

4

Wula F:
M:
O:
B:
59.

48

ZRYWNA Wielkopolska POL 2014 Klacz gniada/mk:159 F: Midas
M: Zeta P
O: Klaudia Krajewska
B: Brzozowski Zenon
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (34)
2019-05-19
7
2019-05-19
12
Białobrzeska Sandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
NIEBO (43)
2019-05-19
15
Borowiak Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2019-05-19
25
2019-05-19
1
Boruczkowski Alan
Stajnia Maskawa
BREGO (60)
2019-05-19
1
2019-05-19
20
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
2019-05-19
14
2019-05-19
7
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
TREFL (57)
2019-05-19
2
2019-05-19
3
KRYZA (58)
2019-05-19
9
2019-05-19
20
2019-05-19
23
2019-05-19
23
Czajka Emilia
Bpk
2019-05-19
30
2019-05-19
4
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (35)
2019-05-19
15
2019-05-19
13
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (24)
2019-05-19
3
2019-05-19
2
Gałka Anna
bpk
ESTER (37)
2019-05-19
22
2019-05-19
21
Grylewicz Dominika
Bez Przynależności Klubowej
KAWALER (40)
2019-05-19
2019-05-19
Grzegorek Adrianna
bpk
2019-05-19
11
2019-05-19
4
Irska Amelia
Stajnia Maskawa
LINDA (23)
2019-05-19
1
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
ALISTER (52)
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Jach Michalina
KJ Sokół Damasławek
SHREK (53)
2019-05-19
2
2019-05-19
24
FIONA (54)
2019-05-19
1
2019-05-19
5
Jarczyńska Ewa
bpk
2019-05-19
22
2019-05-19
CZEREDA (20)
2019-05-19
28
2019-05-19
14
Jarmuż Kamil
KJ Sokół Damasławek
DUKAT (51)
2019-05-19
27
2019-05-19
15
Jaworska Marta
Bez Przynależności Klubowej
DIABLO (29)
2019-05-19
1
2019-05-19
Kalista Lucyna
UKS OSIR KLECZEW
Silesia (64)
2019-05-19
3
2019-05-19
17
2019-05-19
10
Kołodziej Agata
BPK
ONYKS (15)
2019-05-19
24
Kowalska Natalia
bpk
KARINO (33)
2019-05-19
5
2019-05-19
8
Krajewska Klaudia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
ZRYWNA (48)
2019-05-19
1
2019-05-19
17
Krzewińska Monika
Ranczo Ganina
2019-05-19
2
2019-05-19
5
Kwaśniewski Patryk
Stow. Kraju Jumping Team
GRETA (5)
2019-05-19
32
2019-05-19
19
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-05-19
1
2019-05-19
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
MALTA (32)
2019-05-19
17
2019-05-19
1
Machyńska Ewelina
SJ Dragon Gniezno
Turyn (6)
2019-05-19
20
Maciejewska Anna
bpk
ONYKS (15)
2019-05-19
18
Markiewicz Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
ANTONIO (44)
2019-05-19
2
2019-05-19
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (46)
2019-05-19
26
2019-05-19
11
Niemczyk Daria
Klub Jeździecki Wiecanowo
CARLOS (31)
2019-05-19
2019-05-19
26
Nowakowska Marta
Klub Jeździecki Wiecanowo
GAJA (17)
2019-05-19
1
2019-05-19
8
Nowicka Joanna
Stajnia Maskawa
LINDA (2)
2019-05-19
1
Orzechowska Kornelia
UKS OSiR Kleczew
Gadżet (63)
2019-05-19
21
2019-05-19
4
Pełczyńska Maria
UKS Jantar Gniezno
SAMBA (26)
2019-05-19
4
2019-05-19
1
2019-05-19
25
Pietrzak Weronika
Klub Jeździecki Wiecanowo
NELSON (30)
2019-05-19
6
2019-05-19
16
Pisarek Rafał
bez przynależności klubowej
TALBOT (22)
2019-05-19
2019-05-19
17
Pluta Aleksandra
OSiR Kleczew
Willa (62)
2019-05-19
1
2019-05-19
Prawucka Katarzyna
OSiR Kleczew
Wisła (61)
2019-05-19
19
2019-05-19
27
Rakowski Robert
LZS Lech Gniezno
2019-05-19
8
2019-05-19
9
Simińska Joanna
SO Gniezno
2019-05-19
9
2019-05-19
5
Siwka Karolina
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-05-19
1
2019-05-19
10
Solarczyk Gabriela
Klub Jeździecki Wiecanowo
2019-05-19
12
2019-05-19
16
Stefaniak Paweł
Delta Biedrusko
2019-05-19
1
2019-05-19
29
2019-05-19
10
Szewior Martyna
Bpk
Wula (4)
2019-05-19
6
2019-05-19
13
Szymczyk Oliwia
Ostrowo młyn
TARA (16)
2019-05-19
3
2019-05-19
1
Szymska Anita
LZS Lech Gniezno
2019-05-19
12
2019-05-19
6
Trojanowska Monika
UKS Jantar Gniezno
ALPINA (25)
2019-05-19
7
2019-05-19
13
2019-05-19
24
Umerle Karolina
Geniu i spółka
2019-05-19
Walczak Klaudia
SJ Dragon Gniezno
Turyn (6)
2019-05-19
18
2019-05-19
20
2019-05-19
25
2019-05-19
16
Wcislek Iwona
Stajnia Owczegłowy
ALADIN (36)
2019-05-19
20
2019-05-19
28
Wi ecławska Katarzyna
OSiR Kleczew
Gadżet (63)
2019-05-19
15
Wiśniewska Paulina
BUDZISŁAW KOŚCIELNY
2019-05-19
2019-05-19
Wiśniewski Szymon
OSiR Kleczew
Wisła (61)
2019-05-19
1
Włoch January
BPK - WIE
BOROMIR (50)
2019-05-19
14
2019-05-19
16
2019-05-19
6
Włoch Joachim
BPK - WIE
LUKAS (49)
2019-05-19
2019-05-19
31
Wojciechowicz Katarzyna
Delta Biedrusko
SWING (28)
2019-05-19
1
2019-05-19
19
2019-05-19
11
Zielińska Julia
Stajnia Toffel
FRANKO (42)
2019-05-19
23
2019-05-19
2019-05-19
Zobel Marcelina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-05-19
2019-05-19

Number of Riders: 59

Number of Horses: 59

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl