Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
126 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 09:14:45
2019-05-24 23:02:09
Monika Trojanowska ALPINA
  • 2x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 09:13:50
2019-05-24 23:01:41
Maria Pełczyńska SAMBA
  • 1x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
  • 2x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 09:12:29
2019-05-24 22:12:45
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 3 R/N/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX STAJNI WAPNO
  • 1x 4 R/N/Dokładności art.238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 20:48:55
2019-05-24 17:59:09
Bogdan Fręśko CEJLON
  • 2x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 20:48:58
2019-05-24 17:57:20
Dariusz Górski WANILIA
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 06:58:11
2019-05-23 23:53:15
Aleksandra Szypryt OMAR
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 06:58:13
2019-05-23 22:18:15
Olga Tuliszkiewicz CLOUD 27
  • 2x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 06:58:14
2019-05-23 22:09:49
Bartosz Gauza SORAYA
  • 1x 3 R/N/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX STAJNI WAPNO
118 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 06:58:15
2019-05-23 22:09:20
Bartosz Gauza ULIWI
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
117 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-23 21:43:25
2019-05-23 21:41:04
Marcel Soforek CEKIN
  • 2x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 21:43:29
2019-05-23 21:39:01
Katarzyna Jarzyńska MAJA
  • 2x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 21:43:33
2019-05-23 21:38:23
Aleksandra Nowak PESTKA
  • 2x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 21:43:36
2019-05-23 21:35:19
Dominika Wysocka DILERKA
  • 2x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 21:43:39
2019-05-23 21:34:35
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 3 R/N/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX STAJNI WAPNO
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 21:43:44
2019-05-23 21:33:39
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x 3 R/N/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX STAJNI WAPNO
111 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 21:43:47
2019-05-23 21:32:41
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 1x 3 R/N/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX STAJNI WAPNO
110 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:25:35
2019-05-23 20:09:38
Joachim Włoch LUKAS
  • 2x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:25:41
2019-05-23 20:08:01
January Włoch BOROMIR
  • 2x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:25:45
2019-05-23 19:57:03
Maria Skrentna NIEBO
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
107 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:25:49
2019-05-23 19:56:38
Maja Jankowiak NIEBO
  • 2x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:25:53
2019-05-23 19:55:34
Aleksandra Markiewicz ANTONIO
  • 1x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:25:57
2019-05-23 19:35:29
Karolina Brzezinska OLIVER
  • 2x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
  • 2x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:26:02
2019-05-23 19:06:16
Kamińska Anna KARA
  • 1x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:26:06
2019-05-23 19:05:37
Julia Golusik VIGOR
  • 2x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 17:55:45
2019-05-23 17:49:53
Patryk Kwaśniewski GRETA
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 17:55:50
2019-05-23 17:38:15
Ines Staśkiewicz KASTELLO
  • 2x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 17:55:55
2019-05-23 17:34:19
Antonina Kucharska MIRAGE-CANDY
  • 1x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 17:55:59
2019-05-23 17:33:29
Antonina Kucharska BAJPAS - BAJAN
  • 1x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 17:14:07
2019-05-23 17:00:54
Wiktoria Pichłacz NETIN
  • 2x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 17:14:10
2019-05-23 16:19:41
Anita Szymska VICE VANDAMME
  • 2x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:55:25
2019-05-23 09:35:07
Dominika Jurek FLIGHT OF FANCY
  • 2x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:55:28
2019-05-23 09:30:23
Dominika Jurek ZAPARINA
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:55:31
2019-05-23 09:29:14
Dominika Jurek CASERES
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:55:33
2019-05-23 09:28:06
Aleksandra Nowak ODYS
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:55:37
2019-05-23 08:47:39
Gabriela Solarczyk PASO DOBLE
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:26:10
2019-05-23 07:40:12
Klementyna Cajske KLARA-W
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:04:49
2019-05-23 07:39:36
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 2x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:04:55
2019-05-23 07:39:04
Marta Bronnenberg AKT
  • 2x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:05:01
2019-05-23 07:38:32
Kornelia Górnicka COSTA SERENA
  • 2x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:26:15
2019-05-23 07:37:52
Ryszard Piętek MARKIZA
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:26:19
2019-05-23 07:37:12
Angelika Pawlak CALASIA
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:26:22
2019-05-23 07:36:30
Aleksander Lauk COSMO
  • 2x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:26:26
2019-05-23 07:35:46
Aleksander Lauk CARROSSO
  • 2x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:05:28
2019-05-23 07:34:38
Sandra Pawlak ALDO
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:05:33
2019-05-23 07:34:00
Angelika Teska ALDO
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:26:30
2019-05-23 07:32:59
Klementyna Cajske LUCEK
  • 2x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:05:43
2019-05-23 07:32:12
Amelia Górnicka BUCEFAL
  • 2x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:26:34
2019-05-23 07:31:21
Kornelia Górnicka KARA
  • 1x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:05:54
2019-05-23 00:45:10
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 21:43:50
2019-05-22 23:25:28
Klaudiusz Jach DOTACJA
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:06:04
2019-05-22 23:20:46
Klaudiusz Jach MONTANA P
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
  • 1x 4 R/N/Dokładności art.238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:06:09
2019-05-22 23:20:14
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:06:16
2019-05-22 23:19:34
Klaudiusz Jach GRAFON
  • 1x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:06:22
2019-05-22 23:18:36
Klaudiusz Jach WELLA
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:06:27
2019-05-22 23:17:56
Klaudiusz Jach ECON Z
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:06:33
2019-05-22 23:17:04
Klaudiusz Jach GRAND
  • 2x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:06:38
2019-05-22 23:13:54
Klaudiusz Jach CZELIN
  • 2x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:06:44
2019-05-22 23:12:43
Klaudiusz Jach CZAN
  • 2x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:06:56
2019-05-22 23:09:07
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:07:02
2019-05-22 23:08:14
Oliwia Jach WELLA
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:07:07
2019-05-22 23:07:33
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:07:19
2019-05-22 23:06:59
Oliwia Jach BLACK JACK
  • 1x 4 R/N/Dokładności art.238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:07:23
2019-05-22 23:05:24
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
  • 1x 4 R/N/Dokładności art.238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:07:29
2019-05-22 23:04:43
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 3 R/N/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX STAJNI WAPNO
  • 1x 4 R/N/Dokładności art.238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:07:36
2019-05-22 23:03:44
Michalina Jach SHREK
  • 1x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:07:40
2019-05-22 23:03:03
Michalina Jach FIONA
  • 1x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 21:43:56
2019-05-22 23:01:57
Aleksandra Jakubów MAKLER
  • 2x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:07:51
2019-05-22 22:57:40
Zuzanna Skoczylas ORANŻERIA
  • 2x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:07:56
2019-05-22 22:46:31
Zuzanna Skoczylas POWERSTAR CAPITAN
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:08:01
2019-05-22 22:45:39
Natalia Kowalewska LIROY
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:08:07
2019-05-22 22:44:53
Kamil Jarmuż DUKAT
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:08:12
2019-05-22 22:44:07
Wioleta Adamska CELINIEC
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:08:17
2019-05-22 22:43:04
Dzmitry Zhuleha BALLADA
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:08:24
2019-05-22 22:42:12
Dzmitry Zhuleha HELVETIA
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:08:29
2019-05-22 22:06:06
Magdalena Ćwik DEEP PURPLE
  • 2x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 17:14:13
2019-05-22 22:03:54
Zofia Ćwik MUSSE
  • 2x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:08:29
2019-05-22 17:11:57
Patrycja Obst CONNORO
  • 1x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:08:34
2019-05-22 17:11:29
Wiktoria Wróblewska CYRYL
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:08:37
2019-05-22 17:10:03
Wiktoria Wesołowska CYRYL
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:08:40
2019-05-22 17:09:17
Gabriela Starzyńska KWIRYN
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
  • 1x 3 R/N/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX STAJNI WAPNO
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 16:30:21
2019-05-22 15:58:19
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 1x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 14:35:53
2019-05-22 14:16:10
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 1x 3 R/N/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX STAJNI WAPNO
  • 1x 4 R/N/Dokładności art.238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 14:35:57
2019-05-22 13:50:42
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 14:36:00
2019-05-22 13:49:39
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 10:57:35
2019-05-22 10:57:26
Piotr Bąk QUINNI
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 10:57:38
2019-05-22 10:50:50
Piotr Bąk CARTER
  • 1x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 10:57:42
2019-05-22 10:50:06
Piotr Bąk GRETA
  • 1x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 10:57:44
2019-05-22 10:41:56
Piotr Bąk BRANSON
  • 2x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 09:58:53
2019-05-22 09:54:55
Wiktoria Widzińska BRAVIA
  • 1x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 09:37:19
2019-05-21 22:40:58
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
  • 1x 3 R/N/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX STAJNI WAPNO
  • 1x 4 R/N/Dokładności art.238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 09:39:16
2019-05-21 22:33:16
Klaudia Walczak CIESZYN
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 09:39:13
2019-05-21 21:53:04
Agata Dahlke QUENTCHEN GLUCK 5
  • 1x 3 R/N/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX STAJNI WAPNO
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 09:37:40
2019-05-21 21:52:38
Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 09:38:56
2019-05-21 21:48:56
Agata Dahlke FUNNY BOY
  • 1x 4 R/N/Dokładności art.238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 09:38:59
2019-05-21 21:48:28
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 09:39:02
2019-05-21 21:47:57
Agata Dahlke TYPIER
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
  • 1x 3 R/N/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX STAJNI WAPNO
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 09:39:05
2019-05-21 21:46:54
Agata Dahlke IELVE
  • 1x 3 R/N/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX STAJNI WAPNO
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 09:39:08
2019-05-21 21:45:57
Agata Dahlke UTASZA
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 13:17:26
2019-05-21 12:00:11
Amelia Niepolska KACÈR
  • 2x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 13:17:22
2019-05-21 11:52:32
Wiktoria Kwaśna PAMPERO
  • 2x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 13:17:19
2019-05-21 11:49:16
Olga Dobrzykowska CAPRI
  • 2x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:42:01
2019-05-21 11:38:50
Natasza Dobrzykowska LOTOS
  • 2x 2 T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 13:17:15
2019-05-20 21:18:47
Mikołaj Bajan KURIER
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 07:12:31
2019-05-20 21:17:15
Mikołaj Bajan SOLARIS M
  • 1x 3 R/N/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX STAJNI WAPNO
  • 1x 4 R/N/Dokładności art.238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 13:57:17
2019-05-20 13:48:24
Kornelia Bąkowska MARIOT
  • 1x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 13:57:19
2019-05-20 13:47:07
Kornelia Bąkowska BIEDRONKA
  • 1x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:27:32
2019-05-20 08:18:55
Nikola Majorczyk CZORT
  • 1x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:27:35
2019-05-20 08:18:15
Jagoda Majorczyk CZORT
  • 1x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 07:07:07
2019-05-19 19:36:50
Zuzanna Bukowska BIG LORD
  • 1x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 07:07:09
2019-05-19 10:11:01
Henryk Ziółek DUNKA
  • 1x 3 R/N/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX STAJNI WAPNO
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 21:19:03
2019-05-18 18:00:31
Artem Abaimov COMANDER 12
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 21:19:15
2019-05-18 17:59:52
Artem Abaimov CASINO ROYALE EQUINEX Z
  • 2x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 21:19:10
2019-05-18 13:48:17
Klaudia Kwiatkowska PASO DOBLA
  • 1x 1 T/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
  • 1x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 07:52:50
2019-05-18 13:02:45
Daria Szymańska LOPEZ
  • 2x 3 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 10:42:55
2019-05-16 20:15:37
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 16:59:45
2019-05-16 16:57:10
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 2x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 16:59:40
2019-05-15 16:07:59
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:53:11
2019-05-15 08:57:53
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
  • 1x 3 R/N/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX STAJNI WAPNO
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 10:50:18
2019-05-13 22:37:26
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 4 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 20:29:28
2019-05-07 14:12:57
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 13:27:29
2019-05-03 22:15:43
Michał Remisz ROCO AK
  • 1x 1 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 13:27:27
2019-05-03 22:13:30
Michał Remisz INDIA
  • 1x 2 R/P/Szybkości, art. 239
  • 1x 3 R/N/N1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX STAJNI WAPNO
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abaimov Artem KJ Agro-Handel Śrem
S
O041142
10147338
2. Adamska Wioleta Sekcja Jeździecka Turzyn
2003 (J.)
Brak
3. Andrzejewska Monika bpk
S
O054804
4. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
5. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
6. Bąkowska Kornelia KJ Profil Piła
2003 (J.)
O041951
7. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
O006429
8. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos
S
O026923
9. Brzezinska Karolina brak
2007 (JM.)
brak
10. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O034621
11. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
12. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
13. Dobrzykowska Natasza Stajnia ARGO
2014 (Mł.)
Brak
14. Dobrzykowska Olga Stajnia Argo
2006 (JM.)
brak
15. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
2000 (MJ.)
O033150
16. Fręśko Bogdan KS Sokół Damasławek
S
brak
17. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team
S
O022807
18. Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
S
O006704
19. Golusik Julia BPK
S
brak
20. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
21. Gornicka Kornelia Budzyński KS Kłos
2007 (JM.)
O047118
22. Górski Dariusz KJ Sokół Damasławek
S
O042986
23. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O032572
24. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
25. Jach Michalina KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
brak
26. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
27. Jakubów Aleksandra Stajnia Wapno
2000 (MJ.)
brak
28. Janas Agnieszka Stajnia Lider
29. Jankowiak Maja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2008 (Mł.)
O054405
30. Jarmuż Kamil KJ Sokół Damasławek
S
brak
31. Jarzyńska Katarzyna Stajnia Kosno
2004 (JM.)
brak
32. Jurek Dominika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O049825
33. Kowalewska Natalia Brak
2003 (J.)
Brak
34. Kucharska Antonina Stajnia owa
2008 (Mł.)
brak
35. Kwaśna Wiktoria Stajnia Argo
2006 (JM.)
Brak
36. Kwaśniewski Patryk Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
brak
37. Kwiatkowska Klaudia Kj Sokół Damasławek
2007 (JM.)
Brak
38. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (JM.)
O026920
39. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
40. Majorczyk Jagoda KJ Ostrowo Młyn
2008 (Mł.)
brak
41. Majorczyk Nikola KJ Ostrowo Młyn
2009 (Mł.)
brak
42. Markiewicz Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
43. Michalczak Zuzanna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2002 (J.)
O047685
44. Niepolska Amelia Stajnia Argo
2006 (JM.)
brak
45. Nowak Aleksandra Rancho Tomasz Goc
2002 (J.)
brak
46. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
47. Padowska Inez KJ Wiecanowo
1998 (MJ.)
O021552
48. Pawlak Angelika ,
.
49. Pawlak Sandra Budzyński KS Kłos
brak
50. Piatek Ryszard .
.
51. Pichłacz Wiktoria Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2003 (J.)
brak
52. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
53. Skoczylas Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
brak
54. Skrentna Maria Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
55. Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
56. Soforek Marcel własna stajnia
2010 (Mł.)
brak
57. Solarczyk Gabriela Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (J.)
brak
58. Starzyńska Gabriela Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O045420
59. Staśkiewicz Ines Stajnia Owa
2007 (JM.)
38383/19
60. Szymańska Daria KJ Sokół Damasławek
S
O037937
61. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (JM.)
O049366
62. Szymska Anita LZS Lech Gniezno
S
O033069
63. Teska Angelika .
.
64. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
65. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O046051
66. Weronika Kaminska Klos Budzyn
2015 (Mł.)
-
67. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
68. Włoch January BPK - WIE
2006 (JM.)
brak
69. Włoch Joachim BPK - WIE
2007 (JM.)
brak
70. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events
2004 (JM.)
O042477
71. Wróblewska Wiktoria Ostrowo Młyn
2003 (J.)
.
72. Yildirim Bilge Stajnia Lider
73. Zhuleha Dzmitry Stangret Inowrocław
S
Brak
74. Ziółek Henryk Cwał Zakrzewo
S
O025757
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

58

AKT WLKP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Hamlet Go / Turnus
M: Agnew / Agar
O:
B:
K007573 POL007590002602
2.

60

ALDO SP POL 1997 Wałach F: .
M: .
O: .
B: .
LKRWZJ/3553/15
3.

107

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Alzacja / So In Love
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
K026851 616009610072314
4.

99

ANTONIO KUC POL 2015 Wałach skarogniada/kuc:102 F: NN
M: NN
O: Sandra Białobrzeska
B: NN
brak brak
5.

95

BAJPAS - BAJAN Kuc Niem. Wierz. POL 2001 Wałach gniada/kuc:145 F: Alibaba
M: Bajka
O: Bartosz Kucharski
B: brak
brak pol 013670095101
6.

82

BALLADA SP POL 2015 Klacz siwa/... F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Brak 616007520040215
7.

32

BIEDRONKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Biełka / Eltor
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
K015901 POL009610141608
8.

72

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
9.

97

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: Rekrut / Rash
M: Basia / Basis
O: Andrzej Włoch
B: Andrzej Włoch
K016782 POL009610222907
10.

49

BRANSON Holsztynska POL 2015 Ogier kasztanowata/170 F: RAMIRO
M: DOLCE VITA
O: KIERNIKOWSKI RAFAŁ
B: KWIRON JUSZCZAK
K026972 DE421000601815
11.

45

BRAVIA Szlachetna Półkrew POL 2015 Klacz kasztanowata/163 F: Vandamme
M: Barcarola
O: Arleta Zielińska
B: Janusz Grzewiński
K027855 616009610040815
12.

61

BUCEFAL - GER - Gleiding bay/kuc:- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
13.

5

CALASIA - POL - Mare grey/mk:- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
14.

35

CAPRI Zimnokrwisty POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Basior
M: Cedyna
O: Aleksandra Suda
B: Stajnia Argo
brak
15.

57

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Carewna / Viscount
O:
B:
K021101 616009640026312
16.

50

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Violetta Rychlińska
B: Roman Barlik
K022802 616009610139311
17.

47

CARTER SP POL 2014 Ogier gniada F: Castino / Cassini II
M: Cartana D'Hotot / Cartano
O: Rafał Kiernikowski
B: Bartłomiej Skiba
K024917 616009610128714
18.

87

CASERES Wielkopolska POL 2015 Wałach gniada/164 F: Santiego
M: Czelia
O: Tomasz Goc
B: Andrzej Radzikowski
brak brak
19.

26

CASINO ROYALE EQUINEX Z Z BEL 2015 Ogier gniada/172 F: Cor De La Bryere / Rantzau XX
M: Corenda / Carano
O: Artem Abaimov
B: Kevin Reydams Equinex
K027539 056015Z55641315
20.

17

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Andrzejewska Monika
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
21.

114

CEJLON WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Olivier/
M: Cylicja/
O: Agnieszka Gołębiowska
B: Michał Borowiński
brak
22.

102

CEKIN KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:132 F: lukas
M: C-Basia
O: Joanna Soforek
B: Henrtk Paluszyński
brak 616013610201713
23.

81

CELINIEC SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/172 F: Sf
M: Sp
O: Xx
B: Xx
Brak Pol
24.

109

CLOUD 27 HOL POL 2009 Wałach gniada/170 F: Cayado
M: Vathia
O: Stanisław Marek Jóźwiakowski
B: -
K023054 DE421000060909
25.

113

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
26.

24

COMANDER 12 OLD GER 2008 Ogier ciemnogniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Quolcenta / Cento
O: Artem Abaimov
B: Gestuet Lewitz
K024162 DE418181337008 104ED89
27.

54

CONNORO HOL POL 2014 Ogier ciemnogniada/176 F: Connor / Casall
M: Raisa / Carvallo
O:
B:
K026064 DE421000185314
28.

6

COSMO - POL - Gleiding bay/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
29.

59

COSTA SERENA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K026372 616999610314508
30.

55

CYRYL SP POL 1111 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
31.

70

CZAN Traken POL 2014 Wałach ciemnogniada/164 F: Eloquent
M: Czubatka / Iphino
O: Stadnina koni wapno
B: Sk liski sp z.o.o.
Brak 616007600141314
32.

30

CZORT KUC POL 2003 Wałach siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Patrycja Obst
B:
brak
33.

84

DEEP PURPLE NRPS NED 2008 Wałach ciemnogniada/172 F: Drossan / Drosselklang II
M: Zusette DJ / Quasimodo Z
O:
B:
K022457 K022457
34.

19

DIE KLEINE LADY Węg. Półkrew HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
35.

10

DOTACJA Traken POL 2015 Klacz gniada/166 F: Etos
M: Datura/ Life and Liberty
O: Sk Wapno
B: Sk liski
Brak 616 007 60 01974 15
36.

80

DUKAT SP POL 2009 Wałach gniada F: Harvest /
M: / Bujak
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
37.

29

DUNKA HAN DNK 2008 Klacz ciemnogniada F: Chacco - Blue / Chambertin
M: Dorina / Don Juan
O: Elżbieta Greser
B:
K015833 DE431319641408
38.

67

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z
M: Era L/ Lintasboy R
O: Stadnina koni wapno Jach
B: Zieliński Krzysztof
LKRWZJ/3050/19 616009530189013
39.

15

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
K021141 616007600249610
40.

76

FIONA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
41.

85

FLIGHT OF FANCY Welsh Pony POL 2014 Wałach siwa/kuc:140 F: Domen Flight
M: brak
O: Tomasz Goc
B: brak
brak brak
42.

40

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Szymon Tuliszkiewicz
B:
K022353 616013520045812
43.

52

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023168 616009610160310
44.

65

GRAFON SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Gracja / Calvados Z
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
K027258 616009610086413
45.

68

GRAND SP POL 2014 Wałach siwa/171 F: Vandamme
M: Gracja/ Calvados Z
O: Stadnina koni Wapno
B: Stadnina koni dobrzyniewo
Brak 616009610071814
46.

48

GRETA HOL POL 2013 Klacz siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: R-Cascaya / Calato
O: Rafał Kiernikowski
B: Kwiron Juszczak
K024932 DE421000567713
47.

92

GRETA Wielkopolska POL 2015 Klacz gniada/175 F: Czumak
M: Gestia
O: Dobrzykowska Karina
B: Tomkowiak Łukasz
brak 616 007 61 00935 15
48.

83

HELVETIA SP POL 2004 Klacz siwa/.. F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Brak 616009590180204
49.

42

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam De Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024945 528003201308014
50.

23

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho /
M: Imara /
O: Andrzej Szymański
B: SK Nowielice Sp. z o . o
K014668 POL009640034307
51.

13

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
O: Michał Remisz
B: Agnieszka Lisiak
K025482 616009610005213
52.

37

KAC?R NN POL 2010 Klacz siwa/158 F: NN
M: NN
O: Stajnia Argo
B: NN
BRAK
53.

9

KARA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K021103 616999610260505
54.

93

KASTELLO Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/164 F: Garon
M: Kleonka
O: Maciej Staśkiewicz
B: Sobczak Kazimierz
brak 6160076102985
55.

3

KLARA-W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Kaja / Sir Neel
O:
B:
K021093 616009610108312
56.

71

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:140 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
57.

2

KURIER WLKP. POL 2015 Wałach siwa/. F: Tjungske / Carthago
M: Kostaryka / Candy Cup
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
brak .
58.

56

KWIRYN SP POL 2011 Wałach gniada F: Argus / Sir Nell
M: Kliwia / Kamerton
O: Marek Gałowski
B: Marek Gałowski
K025499 616999610211309
59.

117

Lider F:
M:
O:
B:
60.

79

LIROY KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/150 F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Brak Pol
61.

27

LOPEZ SP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Iperyt
M: L' Amour
O: Daria Szymańska
B: Haniewicz Grzegorz
Brak 661009610036115
62.

34

LOTOS Wielkopolska POL 2006 Wałach gniada/164 F: Cedrus
M: Lolita
O: Aleksandra Suda
B: Stadnina koni Liski
brak
63.

8

LUCEK - GER - Gleiding grey/kuc:- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
64.

53

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: Lisa Sue
O: Michalczak Wojciech
B: Trzciński Piotr
K019511 616009520004710
65.

96

LUKAS SP POL 2004 Wałach tarantowata/mk:157 F: nn
M: nn
O: Andrzej Włoch
B: Andrzej Włoch
brak POL 999611356904
66.

103

MAJA Typ Szlachetny POL 2005 Klacz siwa/163 F: nn
M: nn
O: Krzysztof Jarzyński
B: -
brak
67.

11

MAKLER SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Xx
M: Xx
O: Stadnina koni Wapno
B: Stadnina koni Wapno
Brak 616 999 61 03348 09
68.

74

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: .
K026849 61600961019314
69.

31

MARIOT SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Rotmistrz / Ramirado
M: Mila Mar / Mister
O: Ryszard Bąkowski
B: Sławomir Polikowski
- -
70.

4

MARKIZA .. POL 1919 Klacz ciemnogniada F: .
M: .
O: .
B: .
.
71.

94

MIRAGE-CANDY British Spotted Pony POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:140 F: Broomells Desert Monarch
M: Haw Jamoose
O: Bartosz Kucharski
B: brak
brak 82601508032 F
72.

63

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K024032 616009610047812
73.

22

NEKTON PLUS Reńska POL 2005 Wałach gniada/167 F: Now Or Never M
M: Amona
O: Rafał Wojtaszek
B: .
K015169 DE443438505005
74.

90

NETIN MŁP POL 2006 Wałach siwa/162 F: Tin Tin /
M: Newa /
O: Joanna Pichłacz
B:
brak
75.

64

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
O: SK Wapno Jan Jach
B: Ludo Philippaerts
K027259 56002W00305200
76.

98

NIEBO Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach ciemnogniada/165 F: Don Corleone (GB)
M: Nikandra
O: Sandra Białobrzeska
B: Maja Hampel-Bochińska
brak
77.

106

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
O: SK Wapno Jan Jach
B: Stoeterij Dorperheide
K026852 056002w00306243
78.

88

ODYS Typ Szlachetny POL 2014 Wałach tarantowata/mk:154 F: brak
M: brak
O: Tomasz Goc
B: brak
brak brak
79.

100

OLIVER KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:137 F: brak
M: brak
O: Krystyna kowalewska
B: brak
brak 616999610222012
80.

77

ORANŻERIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata/166 F: Fred
M: Orenda / Gach
O: Stadnina koni Wapno
B: Chojnacka Urszula
Brak 616 007 52 00378 12
81.

36

PAMPERO NN POL 2015 Wałach skarogniada/kuc:115 F: NN
M: NN
O: stajnia ARGO
B: NN
BRAK
82.

25

PASO DOBLA KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:128 F: nn
M: nn
O: Adam Kwiatkowski
B: Agata Błaszkiewicz
Brak
83.

89

PASO DOBLE KUC POL 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Nando Super
M: Penny
O: Solarczyk
B: Sobkowiak
brak brak
84.

104

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tomasz Goc
B:
brak
85.

21

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
86.

78

POWERSTAR CAPITAN DRP GER 2012 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
87.

39

QUENTCHEN GLUCK 5 WESTF POL 2005 Wałach kasztanowata F: Quo Vados I / Quidam De Revel
M: Grace / Gracioso
O: Iwona Henzel
B:
K026602 DE441410781005
88.

46

QUINNI Oldenburger Springpferd POL 2006 Klacz gniada/165 F: QUIDAM'S RUBIN
M: LADY
O: KIERNIKOWSKI RAFAŁ
B: JAROSŁAW SEKULA
BRAK DE 418182520206
89.

75

SHREK NN POL 2007 Wałach siwa/mk:155 F: Nn
M: Nn
O: Stadnina koni wapno
B: Stadnina koni wapno
Brak ///
90.

33

SOLARIS M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/. F: Vandamme / Guidam
M: Somatina M / Qulester
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
K026320 616009610063112
91.

110

SORAYA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Sokorya / Le Voltaire
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K020631 616009610092810
92.

41

TYPIER KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
O: Agata Dahlke
B: Antoni Dahlke
K011627 POL013610177607
93.

111

ULIWI WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Urielle / Silvio I
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K024790 616009610110412
94.

43

UTASZA SP POL 2014 Klacz gniada/161 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K027097 616009610130914
95.

91

VICE VANDAMME SP POL 2007 Ogier ciemnogniada/167 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Vice Versa M /
O: GRH Żydowo SO Gniezno
B: Antoni Dahlke
K012143 11733
96.

101

VIGOR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach kasztanowata/172 F: Etos
M: Vega
O: Julia Golusik
B: Waldemar Gajewski
brak 616009600378609
97.

18

WANILIA WLKP POL 2012 Klacz siwa/168 F: Lew / Lwowiec
M: Wygrana / Orbis
O: Dariusz Górski
B: Lidia Woźniczka
K025711 616007610108412
98.

66

WELLA SP POL 2014 Klacz siwa/mk: F: Landor / Lacatraz
M: Wenus / Witbooi
O: SK Wapno Jan Jach
B: GR Wienc-Rol Sp. z o. o.
K026850 616009610198414
99.

73

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Kwando / Voltaire
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: HBC
K011653 528003 04.00575
100.

86

ZAPARINA OLD GER 2008 Klacz siwa F: Zapateado /
M: Hauptstutbuch Charming Lotti /
O: Tomasz Goc
B: Mike i Jeanette Otte
brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
KJ Agro-Handel Śrem
2019-05-26
12
2019-05-26
10
2019-05-26
Adamska Wioleta
Sekcja Jeździecka Turzyn
2019-05-26
8
2019-05-26
15
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (17)
2019-05-26
16
2019-05-26
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
KURIER (2)
2019-05-26
24
2019-05-26
2019-05-26
6
100
2019-05-26
1
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
QUINNI (46)
2019-05-26
17
2019-05-26
6
CARTER (47)
2019-05-26
5
2019-05-26
GRETA (48)
2019-05-26
2019-05-26
16
BRANSON (49)
2019-05-26
21
2019-05-26
Bąkowska Kornelia
KJ Profil Piła
MARIOT (31)
2019-05-26
7
2019-05-26
13
2019-05-26
9
2019-05-26
15
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos
CAREA (57)
2019-05-26
4
2019-05-26
Bronnenberg Marta
Budzyński KS Kłos
AKT (58)
2019-05-26
13
2019-05-26
Brzezinska Karolina
brak
OLIVER (100)
2019-05-26
5
2019-05-26
15
2019-05-26
6
Cajske Klementyna
Budzyński KS Kłos
2019-05-26
2
2019-05-26
1
LUCEK (8)
2019-05-26
9
2019-05-26
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-05-26
2019-05-26
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
2019-05-26
7
2019-05-26
5
TYPIER (41)
2019-05-26
1
400
2019-05-26
1
600
IELVE (42)
2019-05-26
3
400
UTASZA (43)
2019-05-26
10
2019-05-26
11
Dobrzykowska Natasza
Stajnia ARGO
LOTOS (34)
2019-05-26
30
2019-05-26
28
Dobrzykowska Olga
Stajnia Argo
CAPRI (35)
2019-05-26
27
2019-05-26
16
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (21)
2019-05-26
12
2019-05-26
19
Fręśko Bogdan
KS Sokół Damasławek
CEJLON (114)
2019-05-26
12
2019-05-26
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team
COLINE (113)
2019-05-26
2019-05-26
1
Gauza Bartosz
KJ Sokół Damasławek
SORAYA (110)
2019-05-26
5
200
ULIWI (111)
2019-05-26
Golusik Julia
BPK
VIGOR (101)
2019-05-26
2
2019-05-26
18
Górnicka Amelia
Budzyński KS Kłos
BUCEFAL (61)
2019-05-26
3
2019-05-26
Gornicka Kornelia
Budzyński KS Kłos
KARA (9)
2019-05-26
2
2019-05-26
2019-05-26
5
Górski Dariusz
KJ Sokół Damasławek
WANILIA (18)
2019-05-26
9
2019-05-26
13
Henzel Dominika
KJ Sokół Damasławek
2019-05-26
7
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
DOTACJA (10)
2019-05-26
3
2019-05-26
7
2019-05-26
2
300
2019-05-26
1
200
2019-05-26
18
GRAFON (65)
2019-05-26
2019-05-26
WELLA (66)
2019-05-26
ECON Z (67)
2019-05-26
10
GRAND (68)
2019-05-26
26
2019-05-26
CZAN (70)
2019-05-26
29
2019-05-26
23
2019-05-26
8
2019-05-26
10
ALISTER (107)
2019-05-26
11
Jach Michalina
KJ Sokół Damasławek
SHREK (75)
2019-05-26
1
2019-05-26
1
FIONA (76)
2019-05-26
13
2019-05-26
11
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
WELLA (66)
2019-05-26
ECON Z (67)
2019-05-26
7
KRESKA (71)
2019-05-26
2
2019-05-26
5
2019-05-26
4
100
2019-05-26
1
MALAWAL (74)
2019-05-26
12
2019-05-26
7
Jakubów Aleksandra
Stajnia Wapno
MAKLER (11)
2019-05-26
10
2019-05-26
20
2019-05-26
16
Janas Agnieszka
Stajnia Lider
Lider (117)
2019-05-26
8
Jankowiak Maja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
NIEBO (98)
2019-05-26
13
Jarmuż Kamil
KJ Sokół Damasławek
DUKAT (80)
2019-05-26
13
2019-05-26
18
Jarzyńska Katarzyna
Stajnia Kosno
MAJA (103)
2019-05-26
9
2019-05-26
Jurek Dominika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-05-26
14
2019-05-26
2019-05-26
10
2019-05-26
6
CASERES (87)
2019-05-26
22
2019-05-26
22
Kowalewska Natalia
Brak
LIROY (79)
2019-05-26
14
2019-05-26
25
Kucharska Antonina
Stajnia owa
2019-05-26
7
2019-05-26
4
2019-05-26
4
2019-05-26
8
Kwaśna Wiktoria
Stajnia Argo
PAMPERO (36)
2019-05-26
2019-05-26
Kwaśniewski Patryk
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
GRETA (92)
2019-05-26
18
2019-05-26
17
Kwiatkowska Klaudia
Kj Sokół Damasławek
2019-05-26
12
2019-05-26
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos
COSMO (6)
2019-05-26
27
2019-05-26
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
2019-05-26
3
100
2019-05-26
8
Majorczyk Jagoda
KJ Ostrowo Młyn
CZORT (30)
2019-05-26
10
Majorczyk Nikola
KJ Ostrowo Młyn
CZORT (30)
2019-05-26
8
Markiewicz Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
ANTONIO (99)
2019-05-26
15
2019-05-26
25
Michalczak Zuzanna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
LUCY (53)
2019-05-26
8
2019-05-26
14
Niepolska Amelia
Stajnia Argo
KAC?R (37)
2019-05-26
33
2019-05-26
31
Nowak Aleksandra
Rancho Tomasz Goc
ODYS (88)
2019-05-26
12
2019-05-26
6
PESTKA (104)
2019-05-26
6
2019-05-26
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
CONNORO (54)
2019-05-26
14
2019-05-26
17
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (15)
2019-05-26
2
150
2019-05-26
Pawlak Angelika
,
2019-05-26
21
2019-05-26
20
Pawlak Sandra
Budzyński KS Kłos
ALDO (60)
2019-05-26
32
Piatek Ryszard
.
2019-05-26
15
2019-05-26
Pichłacz Wiktoria
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
NETIN (90)
2019-05-26
11
2019-05-26
Remisz Michał
KJ Brzóska Sport Horses
INDIA (13)
2019-05-26
6
2019-05-26
13
Skoczylas Zuzanna
KJ Sokół Damasławek
2019-05-26
28
2019-05-26
2019-05-26
1
2019-05-26
12
Skrentna Maria
Bez Przynależności Klubowej
NIEBO (98)
2019-05-26
26
Smura Kornelia
St. KS Jumping Events Poznań
2019-05-26
9
2019-05-26
Soforek Marcel
własna stajnia
CEKIN (102)
2019-05-26
2019-05-26
Solarczyk Gabriela
Klub Jeździecki Wiecanowo
2019-05-26
3
2019-05-26
5
Starzyńska Gabriela
Budzyński KS Kłos
KWIRYN (56)
2019-05-26
3
200
2019-05-26
4
300
Staśkiewicz Ines
Stajnia Owa
2019-05-26
2019-05-26
5
Szymańska Daria
KJ Sokół Damasławek
LOPEZ (27)
2019-05-26
23
2019-05-26
Szymańska Julia
KJ Sokół Damasławek
IMAR (23)
2019-05-26
4
2019-05-26
5
Szymska Anita
LZS Lech Gniezno
2019-05-26
14
2019-05-26
Teska Angelika
.
ALDO (60)
2019-05-26
9
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2019-05-26
11
CLOUD 27 (109)
2019-05-26
Van Den Kroonenberg Mich?le
KJ Sokół Damasławek
CARMINA (50)
2019-05-26
9
2019-05-26
1
Weronika Kaminska
Klos Budzyn
KARA (9)
2019-05-26
11
Widzińska Wiktoria
KJ Sokół Damasławek
BRAVIA (45)
2019-05-26
24
2019-05-26
11
Włoch January
BPK - WIE
BOROMIR (97)
2019-05-26
2019-05-26
4
2019-05-26
3
Włoch Joachim
BPK - WIE
LUKAS (96)
2019-05-26
2019-05-26
Wojtaszek Vesna
KS Jumping Events
2019-05-26
2019-05-26
Wróblewska Wiktoria
Ostrowo Młyn
CYRYL (55)
2019-05-26
17
2019-05-26
7
Yildirim Bilge
Stajnia Lider
Lider (117)
2019-05-26
15
Zhuleha Dzmitry
Stangret Inowrocław
BALLADA (82)
2019-05-26
19
2019-05-26
14
2019-05-26
19
2019-05-26
19
Ziółek Henryk
Cwał Zakrzewo
DUNKA (29)
2019-05-26
2
500

Number of Riders: 74

Number of Horses: 100

The sum of prizes: 3 550.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl