Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Zakończenie sezonu letniego w skokach przez przeszkody
Poznań - Hipodrom Wola, 29 września 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 07:05:55
2018-09-27 23:28:05
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 07:05:55
2018-09-27 22:45:33
Julia Stochaj ORBITA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 07:05:54
2018-09-27 22:39:22
Emilia Kasprzak ORLANDO B
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 07:05:53
2018-09-27 22:21:39
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 22:11:34
2018-09-27 22:08:38
Julia Malicka LITTLE ART
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 22:07:53
2018-09-27 21:59:35
Elżbieta Greser CHACCO BOY Z
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 21:54:20
2018-09-27 21:53:45
Martyna Koczorowska WIVIAN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 21:54:14
2018-09-27 21:52:52
Anastazja Rzyszkiewicz CZARDASZ
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 21:54:08
2018-09-27 21:52:10
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 21:53:47
2018-09-27 21:51:32
Monika Kardach BODRUM L
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 21:53:39
2018-09-27 21:50:49
Marta Kapcińska ARTEMIDA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 21:16:04
2018-09-27 21:14:35
Maciej Drygas NERON
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:36:14
2018-09-27 20:13:46
January Włoch BOROMIR
  • 1x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:36:10
2018-09-27 20:02:58
Joachim Włoch SARA
  • 1x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:36:05
2018-09-27 20:02:00
January Włoch SARA
  • 1x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:36:00
2018-09-27 20:01:56
Matylda Podhorecka BAKARA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:35:56
2018-09-27 20:00:38
Magdalena Nowak GENERAŁ
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 19:24:41
2018-09-27 19:13:59
Marcin Frandzelski POKER
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 19:11:27
2018-09-27 18:38:50
Aleksandra Szypryt OMAR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 19:11:22
2018-09-27 16:11:29
Agata Kamińska AKADEMIA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 14:13:51
2018-09-27 13:49:17
Julia Sobczak HORTA
  • 1x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 14:13:47
2018-09-27 13:45:29
Kaja Kasprowicz HORTA
  • 1x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 14:13:39
2018-09-27 13:37:31
Laura Sprenger BEL DIOR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 14:13:32
2018-09-27 13:36:12
Michalina Szczepaniak BAKARA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 14:08:26
2018-09-27 13:34:32
Alicja Kucharska BEL DIOR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:30:48
2018-09-27 10:20:10
Marta Kaźmierczak PASJONAT
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:00:24
2018-09-27 09:59:25
Marianna Stawicka MARIT
  • 1x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 09:15:25
2018-09-27 09:10:52
Klementyna Rennert PASJONATA ARNI
  • 2x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:20:56
2018-09-26 22:18:58
Michał Remisz LARICA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:20:55
2018-09-26 21:58:06
Michał Remisz INDIA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 21:36:42
2018-09-26 21:28:22
Wiktoria Skrzypkowiak EVER FOR LUCK
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 21:36:34
2018-09-26 21:22:56
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 21:36:32
2018-09-26 21:22:29
Maksymilian Mateja JULISZ CEZAR
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 21:36:31
2018-09-26 21:21:01
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 18:43:59
2018-09-26 18:12:42
Katarzyna Derc GRAND
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 16:31:42
2018-09-26 16:15:44
Filip Wysoczański SALMIN
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 16:31:38
2018-09-26 16:15:15
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 16:31:26
2018-09-26 15:01:05
Karolina Kamieniarz MORRIS
  • 1x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 12:34:19
2018-09-26 10:11:34
Zuzanna Grygier PASJONATA PAVAROTTI
  • 1x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 12:34:16
2018-09-26 09:14:59
Nicoletta Walkowiak PENGO
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 12:34:14
2018-09-26 09:14:30
Piotr Frąckowiak ORCHIDEA KG
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 12:34:11
2018-09-25 21:50:21
Monika Kuczyńska FERRARI
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 12:34:09
2018-09-25 21:04:43
Patrycja Czaplewska OMINA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 12:34:07
2018-09-25 20:41:58
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 12:34:04
2018-09-25 20:41:25
Oliwia Chlasta TAJFUN
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 12:34:01
2018-09-25 20:40:56
Oliwia Chlasta BRANDON
  • 1x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 12:33:59
2018-09-25 20:40:13
Dagmara Dolińska BAKUMA MATATA
  • 1x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:20:33
2018-09-25 20:11:57
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:20:29
2018-09-25 17:59:01
Natalia Kowalska KARINO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:20:26
2018-09-25 17:54:51
Zuzanna Bukowska PRINCESSA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:20:22
2018-09-25 15:35:14
Maja Szczepańska PASJONATA POKER
  • 1x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:20:19
2018-09-25 14:33:59
Aleksander Dur TINA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:20:13
2018-09-25 14:33:47
Aleksander Dur KARINO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 11:56:58
2018-09-25 11:55:09
Roksana Oczki ISQA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 11:51:47
2018-09-25 10:11:36
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 11:51:47
2018-09-25 10:11:04
Piotr Bąk FOR CANTO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 11:51:46
2018-09-25 10:10:32
Piotr Bąk ERYK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:42:30
2018-09-25 08:40:43
Maria Michalska PORTOS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:42:29
2018-09-25 08:39:43
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:30:32
2018-09-25 08:23:34
Martyna Maciejuk GALILEO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:30:31
2018-09-25 08:22:12
Marianna Kultys ROTGERS OWEN
  • 2x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:30:30
2018-09-25 08:21:26
Zofia Ćwiklińska ROTGERS OWEN
  • 1x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:30:29
2018-09-25 08:19:50
Zofia Ćwiklińska PASJONATA POKER
  • 2x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 07:34:50
2018-09-24 22:47:29
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 07:34:49
2018-09-24 21:41:17
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 20:11:44
2018-09-24 16:26:04
Przemysław Olejnik BUTTJE BRUNO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 20:11:40
2018-09-24 16:25:18
Przemysław Olejnik BUENA SORTE
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:13:16
2018-09-24 11:23:50
Ada Rój ELISA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:13:15
2018-09-24 10:15:54
Hanna Mycka EMET
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:13:12
2018-09-24 10:15:23
Wiktoria Czyżewska WICHER
  • 2x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:13:11
2018-09-24 10:15:00
Natalia Cegielska BELLA
  • 2x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:13:10
2018-09-23 18:36:53
Laura Krzewińska AMON
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:13:09
2018-09-21 22:28:47
Amelia Ładziak TOP GUN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:13:07
2018-09-21 15:53:59
Julia Walorczyk WICHEREK
  • 1x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:13:05
2018-09-20 19:35:22
Krystyna Dworczak KAPRI SUN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 07:07:44
2018-09-19 16:21:14
Zofia Undrych BUBA
  • 1x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 10:42:08
2018-09-19 09:54:56
Agata Więcławska SASANKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 07:07:12
2018-09-18 20:06:51
Agata Skrzypczak BUBA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:40:18
2018-09-18 20:05:27
Zofia Undrych DIABLO GRAN
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:08:09
2018-09-18 08:03:31
Filip Kapała ERR-CHARGER
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 18:09:26
2018-09-15 17:54:54
Weronika Siwińska LA CONTINA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 14:25:34
2018-09-12 16:54:23
Magdalena Świstel SUMMER CRUISE II
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:13:00
2018-09-07 21:33:00
Nikola Góralska KAIR
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:12:58
2018-09-05 16:15:32
Alina Dziamska PEGAZ
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 17:16:42
2018-09-04 10:02:14
Marianna Kościuszko KAŚKA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 17:16:38
2018-09-04 09:45:06
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
2. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
1999 (MJ.)
O023478
3. Cegielska Natalia JKS Robir Chwalęcice
2006 (JM.)
brak
4. Chlasta Oliwia klub jeździecki Kapada Wiry
2004 (JM.)
brak
5. Ćwiklińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
brak
6. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O021507
7. Czyżewska Wiktoria JKS Robir Chwalęcice
2004 (JM.)
O049737
8. Danielewicz Anna bpk
S
brak
9. Derc Katarzyna Delta Biedrusko
S
brak
10. Dolińska Dagmara KJ Złoty Rubin
S
O003678
11. Drygas Maciej KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012144
12. Dur Aleksander bpk
S
brak
13. Dworczak Krystyna brak
S
brak
14. Foligowska Karolina bpk
1997 (MJ.)
brak
15. Frąckowiak Piotr bpk
S
O050163
16. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
2000 (J.)
O033150
17. Frandzelski Marcin Bez przynależności klubowej
S
Brak
18. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
19. Góralska Nikola Bpk
2005 (JM.)
Brak
20. Greser Elżbieta Cwał Zakrzewo
S
brak
21. Grygier Zuzanna KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O041952
22. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (J.)
O029215
23. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
24. Kamieniarz Karolina Rancho- Poznań
2005 (JM.)
brak
25. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
26. Kapcińska Marta Cwał Zakrzewo
S
brak
27. Kardach Monika Cwał Zakrzewo
S
brak
28. Kasprowicz Kaja RANCHO- POZNAŃ
2007 (Mł.)
brak
29. Kaźmierczak Marta bpk
2000 (J.)
brak
30. Koczorowska Martyna Cwał Zakrzewo
2002 (J.)
brak
31. Kościuszko Marianna bpk
2000 (J.)
brak
32. Kowalska Natalia Bpk
S
Brak
33. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O038365
34. Kucharska Alicja RANCHO- POZNAŃ
2002 (J.)
brak
35. Kuczyńska Monika bpk
2008 (Mł.)
brak
36. Kultys Marianna KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
brak
37. Ładziak Amelia KJ Lotus Poznań
2004 (JM.)
O042459
38. Maciejuk Martyna KJ Ranczo Kołata
2001 (J.)
O045909
39. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (JM.)
O035381
40. Mateja Maksymilian bpk
2003 (JM.)
none
41. Michalczak Zuzanna Stajnia Złota Podkowa
2002 (J.)
O1111111
42. Michalska Maria KJ Ranczo Kołata
2007 (Mł.)
O047667
43. Mycka Hanna JKS Robir Chwalęcice
2002 (J.)
O042313
44. Nowak Magdalena RANCHO- POZNAŃ
S
brak
45. Oczki Roksana BPK
2003 (JM.)
O042581
46. Olejnik Przemysław St. J Baborówko
S
O011149
47. Pawlak Nicole Kj Rancho Poznań
2001 (J.)
O043616
48. Podhorecka Matylda RANCHO- POZNAŃ
2006 (JM.)
brak
49. Remisz Michał KJ Abrasives Group
S
O028882
50. Rennert Klementyna niezrzeszony
2004 (JM.)
brak
51. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
52. Siwińska Weronika Brak
S
O024870
53. Skrzypczak Agata Złoty Rubin
2008 (Mł.)
brak
54. Skrzypkowiak Wiktoria bpk
2001 (J.)
brak
55. Sobczak Julia RANCHO- POZNAŃ
2007 (Mł.)
brak
56. Sprenger Laura RANCHO- POZNAŃ
2002 (J.)
brak
57. Stawicka Marianna KJ KAPADA WIRY
2006 (JM.)
0047671
58. Stochaj Julia Leśna Podkowa Rychlik
2002 (J.)
O049229
59. Szczepaniak Michalina Rancho- Poznań
2015 (Mł.)
brak
60. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
brak
61. Szymańska Julia KJ Profil Piła
2005 (JM.)
O049366
62. Szypryt Aleksandra KJ Leśna Podkowa Rychlik
1999 (MJ.)
O051362
63. Undrych Zofia Złoty Rubin
2004 (JM.)
brak
64. Walkowiak Nicoletta brak
S
brak
brak
65. Walorczyk Julia KJ Morena Sieraków-Gałowo
2002 (J.)
O046903
66. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
67. Włoch January bpk
2006 (JM.)
brak
68. Włoch Joachim bpk
2007 (Mł.)
brak
69. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

17

AMON SP POL 2004 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Altaja / nn
O: Tomasz Daniłoś
B: Dariusz Dąbrowski
K025523 616009640025104
2.

50

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
3.

72

ARTEMIDA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quinnus III / Quidam's Rubin
M: Artemiza / Cottonclub
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K019966 616007610059810
4.

63

BAKARA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Dragon
M: Bawaria
O: Katarzyna Malecka
B: Gospodarstwo Rolne Kosakowscy Urszula i Kazimierz
brak
5.

40

BAKUMA MATATA Deutsche Reitpony POL 2013 Klacz kara/kuc: F: Makuna Matata
M: Miss Barneby
O: Karol Roszak
B: -
brak
6.

62

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet
M: Daria
O: Katarzyna Malecka
B: Portala Karolina
brak
7.

18

BELLA KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc: F: Fikus
M: Bonza
O: Maria Obidowska
B: Maria Obidowska
brak 616013680020111
8.

73

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K021374 616007610124412
9.

25

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
O: Julia Janku
B: Francesca Santoni
K021749 616013610182011
10.

70

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: RASH
M: BASIS
O: Andrzej Włoch
B: Andrzej Włoch
brak 616009610222907
11.

41

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn
M: nn
O: -
B: -
K020442
12.

5

BUBA NN POL 2012 Wałach inna/kuc: F: nn
M: nn
O: Anna Skrzypczak
B: Anna Skrzypczak
brak
13.

22

BUENA SORTE Meklemburska POL 2013 Klacz skarogniada F: Bertolini
M: Kronung/Festival Westfalia
O: Christel & Rolf Scharmacher
B: Christel & Rolf Scharmacher
brak
14.

23

BUTTJE BRUNO Meklemburska POL 2014 Wałach gniada F: Bertolini
M: Kronung/Festival Westfalia
O: Christel Scharmacher
B: Christel Scharmacher
brak
15.

77

CHACCO BOY Z Hanower GER 2015 Wałach gniada F: Cascalido
M: Corby
O: Greser Elżbieta
B: .
Brak
16.

75

CZARDASZ MŁP POL 2009 Wałach gniada F: Chef Supreme /
M: Chwała /
O: Tina Rzyszkiewicz
B: Ignacy Mariszek
brak
17.

4

DIABLO GRAN OLD POL 2013 Wałach kara/kuc:mk: F: Diardo / Diamant De Semilly
M: Jeddah P. / Verdi
O: Paweł Kruszyk
B: Klub Jeździecki Złoty Rubin
K023372 DE433334047413
18.

20

EMET MŁP POL 2009 Wałach siwa F: Cisoń/
M: Emeta/
O: Maria Obidowska
B: Bronisław Ludwiczak
brak
19.

12

ERR-CHARGER SP POL 2013 Wałach gniada F: Cantero /
M: Errisma /
O: Adrianna Marciniak
B: Adrianna Marciniak
K026049
20.

31

ERYK BRAK POL 2014 Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
21.

56

EVER FOR LUCK WESTF GER 2008 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Welt Power / Woronow
O: Tomasz Skrzypkowiak
B: Elżbieta Mallert
K015442 DE441411981408
22.

45

FERRARI Trakeńska POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Pumpers
M: Fuchta (trak.)
O: Piotr Kuczyński
B: Ewa Piórkowska
brak
23.

32

FOR CANTO BRAK POL 2013 Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
24.

28

GALILEO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
O: Sylwia Kamińska
B: Beata Cichoń
K023854 6160136610354
25.

68

GENERAŁ SP POL 2010 Wałach tarantowata F: Diament
M: Genua
O: Katarzyna Malecka
B: Mańczuk Tomasz
brak
26.

52

GRAND SP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino /
M: Grenada /
O: Katarzyna Derc
B:
brak
27.

53

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
28.

64

HORTA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Piołun
M: Hulja
O: Katarzyna Malecka
B: Zielński Zbigniew
brak
29.

33

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara /
O: Andrzej Szymański
B:
K014668 POL009640034307
30.

57

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
O: Michał Remisz
B: Agnieszka Lisiak
K025482 616009610005213
31.

34

ISQA SP POL 2009 Klacz gniada F: Drop
M: Energia
O: Roksana oczki
B: Stelmaszczyk monika
Brak
32.

2

KAIR Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 06.07.2014 Wałach skarogniada/175 F: Bajerant
M: Kiria
O: Nikola Góralska
B: Płóciennik Stanisław
Brak 616009640071614
33.

14

KAPRI SUN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Santiago
M: Kamparetta
O: Krystyna Dworczak
B: -
brak
34.

35

KARINO SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Qumball / Kimball
M: Iskra / Ottis Van't Eikhof
O: Aleksander Dur
B: Józef Gacek
K018614 POL009670160508
35.

38

KARINO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Junus
M: Ksena
O: Natalia Kowalska
B: Rosicki Mirosław
Brak
36.

9

KAŚKA MŁP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Kwinto/
M: Lady/
O: Wiktoria Woźniak
B: Andrzej Tomczak
brak
37.

11

LA CONTINA AES POL 2014 Klacz ciemnogniada/161 F: Contender Son
M: Landmina
O: Weronika Siwińska
B: Piotr Wilczewski
Brak
38.

58

LARICA HOL. POL 2011 Klacz gniada F: LARIUS W
M: SARINA VI
O: PAULINA PIERZYNSKA
B: Gestut Wahl & Co
KO 24757 DE 421000558711
39.

24

LAVALLO-STAR Hanowerska GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Litas-Star
M: Grandacha MDM
O: Beata Rychlik
B: ZG Duysens- Mulder-Saul
Brak
40.

78

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
O: Edyta Borkowska - Malicka
B: Montis Sp. z o. o.
K023002 DE441411589010
41.

82

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: LISA SUE
O: Wojciech Michalczak
B: Trzciński Piotr
K111111 616 009 52 00047 10
42.

60

MARIT Kuc Walijski NED 2007 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: ANMIKLAGE'S SANDOR
M: GRUTHUIS DAPHNE
O: Barbara Zmierczak - Stawicka
B: J.SCHUURMAN
K024414 528017 07.00777
43.

49

MORRIS KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Katarzyna Małecka
B: brak
brak
44.

71

NERON Wielkopolska POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Czad
M: Newada
O: Lucjan Barczyński
B: Lucjan Barczyński
brak
45.

8

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Net /
M: Parada /
O: Karolina Foligowska
B: Zenon Kopaniarz
brak
46.

66

OMAR Małopolska POL 2009 Wałach gniada/165 F: Figlarz
M: Orda Dahomanka
O: Aleksandra Szypryt
B: Nowak Ireneusz
brak
47.

44

OMINA SP POL 2014 Klacz gniada F: Literat /
M: Omonia /
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
brak
48.

74

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
brak
49.

81

ORBITA WLKP POL 2007 Klacz kara/168 F: Mariot /
M: Orenda /
O: Dariusz Stochaj
B: Marian Gilas
brak 007520068307
50.

46

ORCHIDEA KG WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Concerto / Contender
M: Orli Baja KG / Bajou Du Rouet
O: Beata Walkowiak
B:
K026002 616007610147611
51.

61

PASJONAT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach gniada F: Taede fan't Kolkenlan
M: Pianela
O: Maciej Olek
B: Sławomir Łukaszewski
brak
52.

48

PASJONATA PAVAROTTI Kuc Walijski POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Małgorzata Grygier
B: Kołodziejek Elżbieta
K022154 616013610016511
53.

59

PASJONATA ARNI Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:138 F: Rondo's Matador/
M: Anja
O: Magdalena Jaśkiewicz
B: Jerzy Kołodziejek
brak
54.

29

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
K017075 POL013610145207
55.

26

PASJONATA POKER Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:127 F: Tijd Vlijt s Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K025043 616013610121713
56.

47

PENGO SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Piroga / Czynel
O: Nicoletta Walkowiak
B:
K015203 POL007611115204
57.

67

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata/173 F: //
M: //
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308 K014101
58.

39

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
59.

30

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
O: Sylwia Kamińska
B:
K024435 616013610029110
60.

37

PRINCESSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
O: Jarosław Bukowski
B: Józef Jastrząbek
K016829 POL009640012408
61.

27

ROTGERS OWEN Kuc Walijski NED 2001 Wałach gniada/kuc:117 F: Vechtzicht's Cymro /
M: Rotgers Iris /
O: Agata Kamińska
B:
K017494 528210000665913
62.

55

RUDE SUNSHINE SP POL 2005 Klacz skarogniada F:
M:
O:
B:
Brak
63.

51

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Ogier gniada F: Masini
M: Segata
O: Fortuniak Paweł
B: Sekuła
K022490
64.

69

SARA KUC POL 2010 Klacz kara F: nn
M: nn
O: Andrzej Włoch
B: Andrzej Włoch
brak 616999610278510
65.

42

TAJFUN Mały Koń POL 2013 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Oliwia Chlasta
B: nn
brak
66.

16

TOP GUN SP POL 2014 Wałach skarogniada F: Le Mistral
M: Tulka
O: Adrianna Marciniak
B: SK Mieczownica
brak
67.

19

WICHER KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Patrick Borkowski
B: Dariusz Górtatowski
Brak 616999520079011
68.

15

WICHEREK KN POL 2012 Wałach inna/kuc: F: Parwus / Mikrus
M: Wichura / Horst
O: Remigiusz Walorczyk
B: SO Sieraków
K026363 616011610085912
69.

83

Wisarda F:
M:
O:
B:
70.

76

WIVIAN SP POL 2011 Klacz gniada F: BOLSHOI
M: WELONDA
O: Greser Elżbieta
B: Kierznowska Anna
Brak
71.

43

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Dagmara Dolińska
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
ERYK (31)
2018-09-29
7
2018-09-29
1
2018-09-29
4
2018-09-29
2
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
2018-09-29
14
2018-09-29
9
Cegielska Natalia
JKS Robir Chwalęcice
BELLA (18)
2018-09-29
5
2018-09-29
2018-09-29
6
Chlasta Oliwia
klub jeździecki Kapada Wiry
BRANDON (41)
2018-09-29
1
2018-09-29
22
TAJFUN (42)
2018-09-29
15
Ćwiklińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2018-09-29
10
2018-09-29
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
OMINA (44)
2018-09-29
17
2018-09-29
5
Czyżewska Wiktoria
JKS Robir Chwalęcice
WICHER (19)
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
11
Danielewicz Anna
bpk
2018-09-29
32
2018-09-29
15
Derc Katarzyna
Delta Biedrusko
GRAND (52)
2018-09-29
16
2018-09-29
Dolińska Dagmara
KJ Złoty Rubin
2018-09-29
2018-09-29
20
Drygas Maciej
KJ Dilmar Kobylarnia
NERON (71)
2018-09-29
19
2018-09-29
20
Dur Aleksander
bpk
KARINO (35)
2018-09-29
22
2018-09-29
3
Wisarda (83)
2018-09-29
13
2018-09-29
6
Dworczak Krystyna
brak
2018-09-29
33
2018-09-29
Foligowska Karolina
bpk
NIWA (8)
2018-09-29
24
2018-09-29
16
Frąckowiak Piotr
bpk
2018-09-29
10
2018-09-29
8
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (39)
2018-09-29
19
2018-09-29
12
Frandzelski Marcin
Bez przynależności klubowej
POKER (67)
2018-09-29
9
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-09-29
10
2018-09-29
24
Góralska Nikola
Bpk
KAIR (2)
2018-09-29
2018-09-29
Greser Elżbieta
Cwał Zakrzewo
2018-09-29
2018-09-29
Grygier Zuzanna
KJ Ranczo Kołata
2018-09-29
12
2018-09-29
1
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-09-29
32
2018-09-29
5
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (74)
2018-09-29
3
2018-09-29
25
Kamieniarz Karolina
Rancho- Poznań
MORRIS (49)
2018-09-29
13
2018-09-29
5
Kapała Filip
KJ Michałówka
2018-09-29
27
2018-09-29
28
Kapcińska Marta
Cwał Zakrzewo
2018-09-29
1
2018-09-29
30
Kardach Monika
Cwał Zakrzewo
2018-09-29
23
2018-09-29
29
Kasprowicz Kaja
RANCHO- POZNAŃ
HORTA (64)
2018-09-29
Kaźmierczak Marta
bpk
2018-09-29
2
2018-09-29
30
Koczorowska Martyna
Cwał Zakrzewo
WIVIAN (76)
2018-09-29
7
2018-09-29
2018-09-29
35
Kościuszko Marianna
bpk
KAŚKA (9)
2018-09-29
17
2018-09-29
Kowalska Natalia
Bpk
KARINO (38)
2018-09-29
6
2018-09-29
11
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
AMON (17)
2018-09-29
13
2018-09-29
12
Kucharska Alicja
RANCHO- POZNAŃ
2018-09-29
11
Kuczyńska Monika
bpk
FERRARI (45)
2018-09-29
8
2018-09-29
26
Kultys Marianna
KJ Ranczo Kołata
2018-09-29
2018-09-29
Ładziak Amelia
KJ Lotus Poznań
TOP GUN (16)
2018-09-29
19
2018-09-29
Maciejuk Martyna
KJ Ranczo Kołata
GALILEO (28)
2018-09-29
2
2018-09-29
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
2018-09-29
26
2018-09-29
15
Mateja Maksymilian
bpk
2018-09-29
9
2018-09-29
6
2018-09-29
Michalczak Zuzanna
Stajnia Złota Podkowa
LUCY (82)
2018-09-29
4
2018-09-29
1
Michalska Maria
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (30)
2018-09-29
3
2018-09-29
31
Mycka Hanna
JKS Robir Chwalęcice
EMET (20)
2018-09-29
8
2018-09-29
Nowak Magdalena
RANCHO- POZNAŃ
2018-09-29
20
2018-09-29
Oczki Roksana
BPK
ISQA (34)
2018-09-29
9
2018-09-29
10
Olejnik Przemysław
St. J Baborówko
2018-09-29
29
2018-09-29
2018-09-29
21
2018-09-29
Pawlak Nicole
Kj Rancho Poznań
2018-09-29
23
Podhorecka Matylda
RANCHO- POZNAŃ
BAKARA (63)
2018-09-29
16
Remisz Michał
KJ Abrasives Group
INDIA (57)
2018-09-29
11
2018-09-29
13
LARICA (58)
2018-09-29
3
2018-09-29
7
Rennert Klementyna
niezrzeszony
2018-09-29
4
2018-09-29
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
2018-09-29
18
2018-09-29
14
2018-09-29
Siwińska Weronika
Brak
2018-09-29
17
2018-09-29
18
Skrzypczak Agata
Złoty Rubin
BUBA (5)
2018-09-29
2018-09-29
13
Skrzypkowiak Wiktoria
bpk
2018-09-29
2018-09-29
34
2018-09-29
31
Sobczak Julia
RANCHO- POZNAŃ
HORTA (64)
2018-09-29
Sprenger Laura
RANCHO- POZNAŃ
2018-09-29
10
Stawicka Marianna
KJ KAPADA WIRY
MARIT (60)
2018-09-29
2
2018-09-29
4
Stochaj Julia
Leśna Podkowa Rychlik
ORBITA (81)
2018-09-29
18
2018-09-29
14
Szczepaniak Michalina
Rancho- Poznań
BAKARA (63)
2018-09-29
28
Szczepańska Maja
KJ Ranczo Kołata
2018-09-29
6
Szymańska Julia
KJ Profil Piła
IMAR (33)
2018-09-29
16
2018-09-29
2
Szypryt Aleksandra
KJ Leśna Podkowa Rychlik
OMAR (66)
2018-09-29
25
2018-09-29
21
Undrych Zofia
Złoty Rubin
2018-09-29
5
2018-09-29
BUBA (5)
2018-09-29
8
Walkowiak Nicoletta
brak
PENGO (47)
2018-09-29
4
Walorczyk Julia
KJ Morena Sieraków-Gałowo
2018-09-29
9
2018-09-29
12
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ZAMIRA (43)
2018-09-29
27
Włoch January
bpk
SARA (69)
2018-09-29
7
BOROMIR (70)
2018-09-29
3
2018-09-29
14
2018-09-29
15
Włoch Joachim
bpk
SARA (69)
2018-09-29
11
2018-09-29
12
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
ARES (50)
2018-09-29
7
SALMIN (51)
2018-09-29
8
2018-09-29

Number of Riders: 69

Number of Horses: 71

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl