Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 06:53:23
2018-09-06 23:44:39
Joanna Żak CUPIDO
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 06:53:18
2018-09-06 22:50:32
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 06:53:14
2018-09-06 22:36:43
Michalina Osetek DONNA
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 06:53:09
2018-09-06 22:00:12
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 20:21:05
2018-09-06 20:16:36
Borys Trojanowicz GRALSON 0000
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 20:21:02
2018-09-06 20:16:16
Aleksandra Trojanowicz ZAWRAT
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 20:20:57
2018-09-06 20:15:56
Aleksandra Trojanowicz LUMEN
  • 2x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:47:45
2018-09-06 19:39:19
Marcin Frandzelski POKER
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:40:16
2018-09-06 19:34:43
Jacek Olejnicki KAN KAN RO
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:40:00
2018-09-06 19:34:08
Olga Rybczyńska PREMIA
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:39:56
2018-09-06 19:26:56
Joanna Mrozińska DANINA
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:39:49
2018-09-06 19:19:57
Martyna Mrozińska DANINA
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:39:46
2018-09-06 19:19:19
Magdalena Pierzyńska ZULA
  • 2x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:39:41
2018-09-06 19:18:45
Zofia Janiszewska HERA
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:39:37
2018-09-06 19:09:50
Natalia Szymczak ROMANUS N
  • 2x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:39:33
2018-09-06 19:06:01
Julia Michalak HAPPY DAY
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:39:25
2018-09-06 19:00:04
Dominika Wolniewicz FURORA
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:39:18
2018-09-06 18:59:34
Kornelia Nagła POLUBNA
  • 2x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:39:14
2018-09-06 18:58:42
Kornelia Nagła ODRECKA
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:39:10
2018-09-06 18:58:07
Zuzanna Kwasiżur KASIA
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:39:05
2018-09-06 18:53:40
Julia Ciołek INDI
  • 2x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 17:14:37
2018-09-06 16:47:46
Monika Kuczyńska FERRARI
  • 2x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 17:14:33
2018-09-06 16:17:59
Julita Janusz EMO
  • 1x 5 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły, art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 17:14:27
2018-09-06 16:16:53
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:42:53
2018-09-06 11:11:50
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 2x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:42:38
2018-09-06 10:51:30
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 5 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły, art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:42:25
2018-09-06 10:51:02
Zosia Michura CZAKO BLUE
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:41:57
2018-09-06 10:50:30
Ewa Fryga ARAMIS
  • 2x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:41:43
2018-09-06 09:35:28
Zofia Orczyk MERIDA
  • 2x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:41:28
2018-09-06 09:34:40
Aleksandra Orczyk DAFNE
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:41:09
2018-09-06 08:13:00
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:40:51
2018-09-06 07:14:08
Michalina Mazurczak RAIMOND
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:40:35
2018-09-05 22:06:57
Wojciech Dahlke MAKSIMUS
  • 1x 5 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły, art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:40:18
2018-09-05 21:57:53
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:40:03
2018-09-05 21:23:02
Daria Kalenik JOWISZ
  • 2x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:39:46
2018-09-05 21:21:57
Leszek Warzecha DEEP PURPLE
  • 1x 5 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły, art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:39:29
2018-09-05 21:21:38
Leszek Warzecha CALIPSO
  • 1x 5 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły, art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:39:22
2018-09-05 21:05:27
Sandra Nowaczyk HEABISCUIT N
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:38:06
2018-09-05 20:17:40
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:08:24
2018-09-05 09:54:56
Hanna Wikieł CASINO
  • 2x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:08:10
2018-09-05 09:54:18
Nicole Sochacka AMEBA
  • 2x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:07:58
2018-09-04 23:10:25
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 19:26:35
2018-09-04 18:51:18
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 19:26:17
2018-09-04 10:18:42
Eliza Starczak JAMAYKA
  • 1x 5 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły, art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 19:26:04
2018-09-03 20:42:57
Remigiusz Adamski FIGARO
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 20:30:27
2018-09-03 11:50:50
Mariusz Gromada GREY GRANNUS
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 20:30:04
2018-09-03 11:28:47
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 5 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły, art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 20:29:50
2018-09-02 23:41:54
Aleksander Dur TINA
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 20:29:37
2018-09-02 23:41:37
Aleksander Dur KARINO
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 20:29:21
2018-09-02 23:25:05
Ewelina Gawluk GINI
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 20:28:57
2018-09-02 19:41:52
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 5 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły, art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 20:28:43
2018-09-02 17:19:12
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 20:28:16
2018-09-02 17:17:35
Klaudia Matoszko ZEFIRA
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 20:28:00
2018-09-01 20:16:35
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 2x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 20:27:45
2018-08-29 21:06:37
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 20:27:29
2018-08-25 21:49:21
Charlotte Desailly-Markowska WENTO
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 15:33:41
2018-08-25 21:48:41
Julia Szczerbal ERKAN
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 13:30:58
2018-08-25 21:47:47
Sara Kicińska ERKAN
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 13:30:46
2018-08-25 21:47:18
Małgorzata Kołodziej ALCORL G
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:51:18
2018-08-25 21:46:49
Alicja Boś CHMURNY
  • 2x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamski Remigiusz BPK
S
BRAK
2. Banaszak Weronika Stajnia King Boguszynek
3. Bocheńska Paulina WTK Hermanów
4. Bolek Anna WTK Hermanów
5. Boś Alicja bez klubu
S
brak
6. Boś Alicja Bpk
7. Chlasta Oliwia klub jeździecki Kapada Wiry
2004 (JM.)
brak
8. Ciołek Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2004 (JM.)
Brak
9. Desailly-Markowska Charlotte bez klubu
S
brak
10. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (JM.)
O039346
10178539
11. Dur Aleksander bpk
S
brak
12. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
13. Fryga Ewa KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O045552
14. Graczyk Natalia WTK Hermanów
15. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
16. Grzegorek Adrianna Stajnia Maskawa
2006 (JM.)
brak
17. Janiszewska Zofia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2006 (JM.)
Brak
18. Jędraszak Roksana WTK Hermanów
19. Joachimiak Oliwia Stajnia King Boguszynek
20. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
21. Kołodziej Małgorzata bez klubu
2002 (J.)
brak
22. Kowalczyk Mateusz BPK - WIE
S
O024213
23. Kupś Wiktoria WTK Hermanów
24. Kwasiżur Zuzanna St. KJ Stajnia Adamus
2005 (JM.)
O047059
25. Kwiecińska Olga WTK Hermanów
26. Mazurczak Michalina bpk
1999 (MJ.)
brak
27. Michalak Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (JM.)
brak
28. Michura Zosia KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
b
29. Mrozińska Joanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
1998 (MJ.)
Brak
30. Mrozińska Martyna Stajnia Adamus
S
brak
31. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
32. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia Adamus
1998 (MJ.)
O037384
33. Nowaczyk Sandra KJ Mustang Kochowo
1997 (MJ.)
O028460
34. Nowak Wiktoria KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2000 (J.)
O043618
35. Olejnicki Jacek KJ Gołębin Stary
S
O003762
36. Orczyk Aleksandra LZS Lech Gniezno
S
O031523
37. Orczyk Zofia bpk
2007 (Mł.)
brak
38. Osetek Michalina Racocki Klub Jeździecki
S
brak
39. Ostrowska Julia Stajnia King Boguszynek
2002 (J.)
Brak
40. Panarowicz Nikola Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
41. Perz Wiktoria KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O044315
42. Pierzyńska Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2006 (JM.)
Brak
43. Rybczyńska Olga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2003 (JM.)
Brak
44. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
45. Strzelecka Zuzanna Stajnia Runowo
2001 (J.)
brak
46. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
47. Szczerbal Julia bez klubu
2005 (JM.)
brak
48. Szymczak Natalia WTK Hermanów
2000 (J.)
None
49. Tomaszewska Victoria Stajnia King Boguszynek
50. Tomaszewski Kuba Stajnia King Boguszynek
51. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
52. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
53. Warzecha Leszek KJ Zagórów
S
O001659
54. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
55. Wieliczko Daniel KJ Pobet
56. Wikieł Hanna K.J. RUNOWO
2005 (JM.)
brak
57. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
O047055
58. Żak Joanna KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
S
O022930
59. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
60. Zobel Marcelina Stajnia Dębnica
2003 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

6

ALCORL G SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: NN
M: NN
O: Anna Kołodziej
B: Monika Gutknecht
brak 616 999 67 00588 14
2.

63

Altea F:
M:
O:
B:
3.

67

Apacz F:
M:
O:
B:
4.

36

ARAMIS HUC POL 2013 Wałach kara F: Paw /
M: A-Rosa /
O: Katarzyna Wieczorek
B: Krystian Staniek
brak
5.

1

Arka F:
M:
O:
B:
6.

74

Brandon F:
M:
O:
B:
7.

27

CALIPSO SP POL 2007 Wałach gniada F: Aviano /
M: Carola /
O:
B:
K023413 009640073807
8.

24

CASINO KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Wroczyńska
B: Magdalena Wroczyńska
brak
9.

5

CHMURNY SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Bolshoi
M: Chmura
O: Alicja Bos
B: Stadnina Koni Racot
brak 616 009 61 01051 13
10.

40

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
O: Mateusz Kowalczyk
B: Sylke Kussner
K024916 DE431316589212
11.

10

CONGO AK Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Contendus
M: Czunita K
O: Monika Grzegorek
B: -
brak
12.

17

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
13.

30

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
14.

62

CUPIDO Węg. Półkrew HUN 2012 Wałach gniada F: Agropoin Chupalido / Calido I
M: Cleris / Castor
O:
B:
K025277 HUNMMF122290310
15.

37

CZAKO BLUE KUC POL 2014 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Wieczorek
B:
brak
16.

34

DAFNE SP POL 2008 Klacz gniada F: Denar / Caletto's Son
M: Darna / Loxley
O: Roman Dudkowiak
B: Roman Dudkowiak
K020540 POL009610154608
17.

65

Damiri F:
M:
O:
B:
18.

52

DANINA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Denar/
M: Drahma/
O: Adam Hybiak
B: Andrzej Wojciechowski
brak POL007610214107
19.

28

DEEP PURPLE NPRS NED 2008 Wałach gniada F: Drossan / Drosselklang II
M: Zusette DJ / Quasimodo Z
O: Marcin Grobelny
B:
K022457 528008080264808
20.

60

DONNA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Daisy L
O: Michalina Osetek
B: Leon Hyla
brak
21.

41

EMO SP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
O: Julita Janusz
B: SK Dobrzyniewo
K024914 616009610063312
22.

7

ERKAN Śląska POL 2004 Wałach ciemnogniada/166 F: Bizon
M: Elipsina
O: Maria Zaporowska
B: Jendza Stanislaw
brak POL 008 67 00477 04
23.

59

EX LIBRIS GOLD Z ZANG POL 2013 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Centuria / Lavendel
O: Michał Szafryna
B: Michał Szafryna
K023983 056015Z55508213
24.

2

Fiesta F:
M:
O:
B:
25.

19

FIGARO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach gniada F: VIS VERSA
M: FIGA
O: REMIGIUSZ ADAMSKI
B: SK WALEWICE
K013733
26.

47

FURORA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk: F: For Leo /
M: Funcky
O: Andrzej Wolniewicz
B: Andrzej Wolniewicz
brak
27.

38

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158 POL009600186203
28.

58

GRALSON 0000 Westfalska GER 2001 Wałach gniada F: Grashuter
M: Grannuse
O: Aleksander Trojanowicz
B: .
K026321
29.

18

GREY GRANNUS KWPN NED 2011 Wałach siwa/182 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Bubala / Odermus R
O: Helena Gromada
B: J. R. Vlot
K018696 528003201100339
30.

71

HAJLATINO SP POL 2013 Wałach siwa F: Caretino K /
M: Hajla / Chippendale 2
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023645 616009670015713
31.

48

HAPPY DAY Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada F: Grand Presidium
M: Hulaj Dusza
O: Andrzej Wolniewicz
B: Grażyna Molska, Wiesław Saniewski
brak
32.

26

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 Wałach gniada/mk: F: Lapis / Lagaro
M: H'Lotka / Magnet
O: Jacek Nowaczyk
B: Jacek Nowaczyk
K025206 616007610105214
33.

70

Hebertina F:
M:
O:
B:
34.

50

HERA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Lwówek
M: Hiacynta
O: Hybiak Adam
B: Pazdrowski Dariusz
brak POL 007 61 00158 61
35.

61

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
36.

33

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
37.

43

INDI SP POL 2010 Klacz siwa F: Nn
M: Nn
O: Monika Ciołek
B: Adam Hybiak
Brak
38.

20

JAMAYKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Joy / Iterb
O: Jerzy Jakubczak
B: Jerzy Jakubczak
K014239 POL009580579906
39.

68

Jubilatka F:
M:
O:
B:
40.

54

KAN KAN RO SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Cancoon
M: Kolia JK
O: Robert Ostrowski
B: Robert Ostrowski
PZJ K021742 616009610029111
41.

15

KARINO SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Qumball / Kimball
M: Iskra / Ottis Van't Eikhof
O: Aleksander Dur
B: Józef Gacek
K018614 POL009670160508
42.

44

KASIA TS POL 2011 Klacz kasztanowata/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Bartosz Kwasiżur
B: Bartosz Kwasiżur
K025890 616999610244611
43.

56

LUMEN / POL 2014 Klacz siwa F: /
M: /
O: /
B: /
/
44.

69

Łezka F:
M:
O:
B:
45.

25

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc: F: TIJD VLIJT'S SANTIAGO
M: MAJA
O: Patrycja Pawłowska
B: Daleszyński Konrad
brak 616013610107713
46.

22

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
47.

35

MERIDA KUC POL 2009 Klacz inna/kuc: F: nn
M: nn
O: Aleksandra Orczyk
B: nn
brak
48.

45

ODRECKA SP POL 2007 Klacz kara/160 cm F: Fred / Colorado
M: Odra / Oder
O: Kornelia Nagła
B: Kornelia Nagła
K017916 POL009670172707
49.

46

POLUBNA Małopolska POL 2012 Klacz gniada F: Lubań
M: Prima
O: Adam Hybiak
B: Stanisław Jopek
brak
50.

53

PREMIA Wielkopolska POL 2002 Klacz siwa F: Nn
M: Nn
O: Maria Szary
B: Maria Szary
Brak
51.

32

RAIMOND SP POL 2008 Wałach gniada F: Ben-Hur/
M: Retma/
O: Michalina Mazurczak
B: Andrzej Sobczak
brak
52.

49

ROMANUS N SP POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Ratrak
M: Ropucha
O: Hanna Szymczak
B: Namysłowski Marek
None
53.

64

Savanah F:
M:
O:
B:
54.

13

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
55.

75

Sparta F:
M:
O:
B:
56.

66

Talmet F:
M:
O:
B:
57.

16

TINA SP POL 2003 Klacz siwa/166 F: Silver Dream / Silbersee
M: Talia / Diament
O: Aleksander Dur
B: Władysław Gałęziowski
K019223 POL009570049903
58.

21

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj /
M: Sasanka /
O: Sławomir Zobel
B: Sławomi Zobel
brak 616999610226312
59.

8

WENTO SP POL 2012 Wałach kara/170 F: Marafon
M: Wenecja
O: Wojciech Markowski
B: Jasiulek Iwona
brak 616 009 69 00135 12
60.

73

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Dagmara Dolińska
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
61.

57

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
O: Aleksander Trojanowicz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022604 616009510252813
62.

51

ZULA KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Aleksandra Pierzynska
B: Aleksandra Pierzynska
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Kowalczyk Mateusz BPK - WIE
100
SUM:
100.00
Osetek Michalina Racocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Perz Wiktoria KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
300
SUM:
300.00
Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
400
400
SUM:
800.00
Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
200
SUM:
200.00
Warzecha Leszek KJ Zagórów
300
600
SUM:
900.00
Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
50
100
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamski Remigiusz
BPK
FIGARO (19)
2018-09-09
4
2018-09-09
4
Banaszak Weronika
Stajnia King Boguszynek
Arka (1)
2018-09-09
13
Bocheńska Paulina
WTK Hermanów
2018-09-09
6
2018-09-09
7
Bolek Anna
WTK Hermanów
Damiri (65)
2018-09-09
21
2018-09-09
6
Boś Alicja
bez klubu
2018-09-09
2018-09-09
12
Boś Alicja
Bpk
ERKAN (7)
2018-09-09
11
Chlasta Oliwia
klub jeździecki Kapada Wiry
Brandon (74)
2018-09-09
1
2018-09-09
2
Ciołek Julia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
INDI (43)
2018-09-09
8
2018-09-09
2018-09-09
19
Desailly-Markowska Charlotte
bez klubu
WENTO (8)
2018-09-09
22
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (13)
2018-09-09
13
2018-09-09
Dur Aleksander
bpk
KARINO (15)
2018-09-09
8
2018-09-09
12
TINA (16)
2018-09-09
1
2018-09-09
Dziurkiewicz Julia
WTK Hermanów
Łezka (69)
2018-09-09
3
2018-09-09
Fryga Ewa
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
ARAMIS (36)
2018-09-09
6
2018-09-09
25
Graczyk Natalia
WTK Hermanów
Talmet (66)
2018-09-09
18
2018-09-09
11
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
2018-09-09
1
2018-09-09
11
Grzegorek Adrianna
Stajnia Maskawa
2018-09-09
23
2018-09-09
Janiszewska Zofia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
HERA (50)
2018-09-09
2
2018-09-09
27
2018-09-09
Jędraszak Roksana
WTK Hermanów
Savanah (64)
2018-09-09
13
2018-09-09
7
Joachimiak Oliwia
Stajnia King Boguszynek
Fiesta (2)
2018-09-09
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2018-09-09
9
2018-09-09
2
Kołodziej Małgorzata
bez klubu
2018-09-09
Kowalczyk Mateusz
BPK - WIE
2018-09-09
11
2018-09-09
8
EMO (41)
2018-09-09
8
2018-09-09
5
100
Kupś Wiktoria
WTK Hermanów
Apacz (67)
2018-09-09
9
2018-09-09
Kwasiżur Zuzanna
St. KJ Stajnia Adamus
KASIA (44)
2018-09-09
2018-09-09
2018-09-09
4
Kwiecińska Olga
WTK Hermanów
Altea (63)
2018-09-09
14
2018-09-09
2
Mazurczak Michalina
bpk
RAIMOND (32)
2018-09-09
10
2018-09-09
5
Michalak Julia
St. KJ Stajnia Adamus
2018-09-09
20
2018-09-09
16
2018-09-09
17
Michura Zosia
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2018-09-09
5
2018-09-09
15
Mrozińska Joanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
DANINA (52)
2018-09-09
16
Mrozińska Martyna
Stajnia Adamus
DANINA (52)
2018-09-09
12
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (33)
2018-09-09
17
2018-09-09
14
Nagła Kornelia
St. KJ Stajnia Adamus
ODRECKA (45)
2018-09-09
9
2018-09-09
1
POLUBNA (46)
2018-09-09
7
2018-09-09
2018-09-09
11
Nowaczyk Sandra
KJ Mustang Kochowo
2018-09-09
5
2018-09-09
13
Nowak Wiktoria
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2018-09-09
2018-09-09
10
Olejnicki Jacek
KJ Gołębin Stary
2018-09-09
5
Orczyk Aleksandra
LZS Lech Gniezno
DAFNE (34)
2018-09-09
3
2018-09-09
10
2018-09-09
Orczyk Zofia
bpk
MERIDA (35)
2018-09-09
16
2018-09-09
Osetek Michalina
Racocki Klub Jeździecki
DONNA (60)
2018-09-09
4
50
2018-09-09
9
Ostrowska Julia
Stajnia King Boguszynek
Arka (1)
2018-09-09
Panarowicz Nikola
Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
MAROKO (25)
2018-09-09
24
2018-09-09
4
Perz Wiktoria
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
GRAL (38)
2018-09-09
6
2018-09-09
3
300
Pierzyńska Magdalena
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
ZULA (51)
2018-09-09
2018-09-09
Rybczyńska Olga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
PREMIA (53)
2018-09-09
10
2018-09-09
12
Starczak Eliza
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
JAMAYKA (20)
2018-09-09
1
400
2018-09-09
2
400
Strzelecka Zuzanna
Stajnia Runowo
Sparta (75)
2018-09-09
14
2018-09-09
Szafryna Michał
Budzyński KS Kłos
2018-09-09
3
200
2018-09-09
6
Szczerbal Julia
bez klubu
ERKAN (7)
2018-09-09
15
Szymczak Natalia
WTK Hermanów
2018-09-09
2018-09-09
Tomaszewska Victoria
Stajnia King Boguszynek
Arka (1)
2018-09-09
Tomaszewski Kuba
Stajnia King Boguszynek
Fiesta (2)
2018-09-09
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
LUMEN (56)
2018-09-09
28
2018-09-09
ZAWRAT (57)
2018-09-09
7
2018-09-09
14
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
2018-09-09
15
2018-09-09
3
HERA TS (61)
2018-09-09
14
2018-09-09
16
Warzecha Leszek
KJ Zagórów
CALIPSO (27)
2018-09-09
2
300
2018-09-09
1
600
2018-09-09
10
2018-09-09
6
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ZAMIRA (73)
2018-09-09
9
2018-09-09
3
Wieliczko Daniel
KJ Pobet
2018-09-09
17
2018-09-09
15
2018-09-09
2018-09-09
7
Wikieł Hanna
K.J. RUNOWO
CASINO (24)
2018-09-09
Wolniewicz Dominika
St. KJ Stajnia Adamus
FURORA (47)
2018-09-09
26
2018-09-09
8
2018-09-09
13
Żak Joanna
KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
CUPIDO (62)
2018-09-09
12
2018-09-09
7
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2018-09-09
5
50
2018-09-09
4
100
Zobel Marcelina
Stajnia Dębnica
2018-09-09
2018-09-09
15

Number of Riders: 60

Number of Horses: 62

The sum of prizes: 2 500.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl