Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 07:24:46
2018-09-13 22:58:31
Aneta Różewicka PASZA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 07:24:46
2018-09-13 22:54:49
Oliwia Jach DENIS
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 07:24:42
2018-09-13 22:49:56
Mateusz Kowalczyk CLOONEY
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 07:24:35
2018-09-13 22:35:08
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 07:24:33
2018-09-13 22:34:28
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 07:24:30
2018-09-13 22:33:41
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 07:24:27
2018-09-13 22:24:14
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 07:24:04
2018-09-13 21:55:04
Sandra Nowaczyk HEABISCUIT N
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:53:57
2018-09-13 20:06:52
Marta Nowakowska GAJA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:53:46
2018-09-13 20:06:08
Marta Nowakowska PECTUS
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:53:32
2018-09-13 20:05:35
Agata Zioła PECTUS
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:53:18
2018-09-13 20:04:05
Weronika Broniarczyk NERON
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:53:05
2018-09-13 19:14:38
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:52:54
2018-09-13 19:14:20
Marcelina Zobel CELINKA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:52:40
2018-09-13 15:17:34
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 14:25:01
2018-09-13 12:09:38
Weronika Pietrzak ALBA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 14:24:50
2018-09-13 12:08:38
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 10:51:16
2018-09-13 10:26:21
Weronika Frąckowiak KAMA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 10:49:55
2018-09-13 10:26:06
Weronika Frąckowiak VILGA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 10:49:44
2018-09-13 10:25:45
Weronika Frąckowiak HIDALGO P
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:52:50
2018-09-13 08:45:41
Maciej Ceglarski HONDA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:52:40
2018-09-13 08:43:58
Maciej Ceglarski CHARYZMA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:15:25
2018-09-12 23:03:36
Zuzanna Bukowska PRINCESSA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:15:14
2018-09-12 22:01:46
Magdalena Kapatka PASJA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:15:04
2018-09-12 22:01:12
Zuzanna Tomczak CELESTYNA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:14:53
2018-09-12 22:00:18
Marta Leszczyńska WYBRANKA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:14:41
2018-09-12 21:59:52
Marta Leszczyńska CYKORIA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:14:32
2018-09-12 21:58:52
Natalia Czwajda WYBRANKA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:14:21
2018-09-12 21:58:24
Natalia Czwajda CYKORIA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:14:09
2018-09-12 20:58:32
Maciej Ceglarski TREFL
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:13:53
2018-09-12 19:58:14
Zofia Niesiołowska ALI
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:13:36
2018-09-12 19:29:11
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:13:25
2018-09-12 19:28:55
Michalina Dobrzyńska ORKA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:13:12
2018-09-12 14:17:06
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:13:02
2018-09-12 13:50:00
Zofia Szeszycka CYGRAFIA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:11:32
2018-09-12 13:49:15
Agata Pietruszewska SKRA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:11:21
2018-09-11 23:33:04
Monika Kuczyńska FERRARI
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 07:39:34
2018-09-11 12:23:25
Oliwia Chlasta TAJFUN
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:44:40
2018-09-10 14:39:09
Nikola Majorczyk CZORT
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:44:33
2018-09-10 14:38:54
Jagoda Majorczyk ASTRID
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:44:25
2018-09-08 22:16:06
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły, art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:44:16
2018-08-31 14:40:38
Maja Kołodziejska SEGAAL
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:44:06
2018-08-26 22:44:36
Kinga Gaertner FUKSYN
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:43:58
2018-08-26 22:39:29
Wiktoria Koterwa FUKSYN
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewska Monika bpk
S
brak
2. Bartkowiak Sylwia KJ Rancho Poznań
3. Broniarczyk Weronika Harmony Club
1997 (MJ.)
O028423
4. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
1999 (MJ.)
O023478
5. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
6. Czwajda Natalia STAJNIA BIERZGLINEK
2004 (JM.)
brak
7. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (JM.)
O038656
8. Dolińska Dagmara KJ Złoty Rubin
S
O003678
9. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
10. Frąckowiak Weronika bpk
1999 (MJ.)
O035366
11. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
2000 (J.)
O033150
12. Frankowski Piotr LZS Lech Gniezno
13. Gaertner Kinga brak
S
brak
14. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
15. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
16. Janas Agnieszka Stajnia Lider
17. Kapatka Magdalena STAJNIA BIERZGLINEK
S
brak
18. Kołodziejska Maja KJ Ranczo Pod Brzozami
2001 (J.)
None
19. Koterwa Wiktoria brak
2002 (J.)
brak
20. Kowalczyk Mateusz Bpk
S
Brak
21. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O038365
22. Kuczyńska Monika bpk
2008 (Mł.)
brak
23. Kwiatkowska Marta Bpk
24. Lasecka Wiktoria Klub Jeździecki Wiecanowo
2006 (JM.)
brak
25. Leszczyńska Marta STAJNIA BIERZGLINEK
S
brak
26. Machyńska Ewelina SJ Dragon Gniezno
27. Majorczyk Jagoda KJ Ostrowo Młyn
2008 (Mł.)
brak
28. Majorczyk Nikola KJ Ostrowo Młyn
2009 (Mł.)
brak
29. Mierzejewska Weronika Ranczo Podkowa
30. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (Mł.)
O047776
31. Nowakowska Marta Klub Jeździecki Wiecanowo
2005 (JM.)
brak
32. Oczki Roksana BPK
33. Pawlak Nicole Kj Rancho Poznań
2001 (J.)
O043616
34. Piątek Zuzanna OJK Michałówka
35. Pietruszewska Agata Stajnia Okej
2003 (JM.)
BRAK
36. Pietrzak Weronika Klub Jeździecki Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
37. Rawecki Jakub OJK Michałówka
38. Roszak Maciej Ranczo Podkowa
39. Różewicka Aneta JKS Dragon
S
Brak
40. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
41. Szeszycka Zofia Stajnia Okej
2001 (J.)
BRAK
42. Szewior Martyna UKS Jantar Gniezno
43. Szymska Anita LZS Lech Gniezno
44. Tomczak Zuzanna STAJNIA BIERZGLINEK
2002 (J.)
brak
45. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
46. Trojanowska Monika UKS Jantar Gniezno
47. Walczak Klaudia SJ Dragon Gniezno
48. Woźniak Marta Ranczo Podkowa
49. Zbierska Agnieszka bpk
1998 (MJ.)
brak
50. Zioła Agata KJ Wiecanowo
2009 (Mł.)
brak
51. Zobel Marcelina LZS Lech Gniezno
2004 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

27

ALBA KUC POL 2013 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Rajmund Łączny
B: Holandia
Brak
2.

14

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:121 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Niesiołowski
B: Krzysztof Niesiołowski
K019524 616999610326507
3.

36

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi /
M: Alizacja / So In Love
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
brak
4.

62

Alpina F:
M:
O:
B:
5.

6

ASTRID SP POL 2003 Wałach tarantowata/mk: F: Astan /
M: Karina /
O: Karolina Ewa Obst
B: Marian Deminiak
brak
6.

68

Bakuma Matata F:
M:
O:
B:
7.

53

Bio 2010 W gniada F: Calato Kama
M: Boliwi
O:
B:
8.

66

Brego F:
M:
O:
B:
9.

58

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Izabela Duda
B: -
K021292 POL009610150607
10.

11

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Andrzejewska Monika
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
11.

18

CELESTYNA Wielkopolska POL 16.11.1999 Klacz siwa F: Polder
M: Calineczka
O: Tomczak Mariusz
B: Mariusz Tomczak
brak
12.

29

CELINKA Huculska POL 2015 Klacz ciemnogniada/kuc:139cm F: Joker
M: Czyrna
O: Sławomir Zobel
B: Sławomir Zobel
Brak
13.

21

CHARYZMA SP. POL 2010 Klacz gniada F: Czarownik xx/Freedom's Choice
M: Chloe/Landos
O: Eugeniusz Lasecki
B: Stadnina Koni Racot
Brak
14.

47

Cieszyn F:
M:
O:
B:
15.

67

Cleo F:
M:
O:
B:
16.

39

CLOONEY HANN GER 2014 Ogier kasztanowata F: -
M: -
O: Mateusz Kowalczyk
B: -
Brak
17.

10

CYGRAFIA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Arcygraf
M: Cudna
O: Magdalena Wojtecka
B: Magdalena Wojtecka
BRAK
18.

16

CYKORIA Wielkopolska POL 11.04.2010 Klacz srokata F: Polder
M: Calineczka
O: Mariusz Tomczak
B: Mariusz Tomczak
brak
19.

57

CZANDOR SP POL 2011 Wałach siwa F: Czumak /
M: Czuma /
O: Piotr Sokołowski
B:
brak
20.

7

CZORT SP POL 2003 Wałach siwa/mk: F: .
M: .
O: Obst Patrycja
B: .
.
21.

52

Delicja F:
M:
O:
B:
22.

40

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Helanic/ cantanis
M: Dalmacja/ saturn
O: Stadnina koni Wapno Jach
B: Romanowski Marek
12664
23.

51

Emmi F:
M:
O:
B:
24.

2

FERRARI Trakeńska POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Pumpers
M: Fuchta (trak.)
O: Piotr Kuczyński
B: Ewa Piórkowska
brak
25.

3

FUKSYN Czystej Krwi Arabskiej POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Poligon
M: Flecistka
O: Kinga Gaertner
B: brak
brak
26.

33

GAJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Fred
M: G
O: Nowakowski
B: nn
brak
27.

60

Goldy F:
M:
O:
B:
28.

50

GRALSON 0000 Westfalska GER 2001 Wałach gniada F: Grashuter
M: Grannuse
O: Aleksander Trojanowicz
B: .
K026321
29.

49

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
30.

23

HIDALGO P WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Halszka /
O: Katarzyna Frąckowiak
B: Katarzyna Frąckowiak
brak 616007610219711
31.

22

HONDA SP POL 0000 Klacz kasztanowata/172 F: Czad / Dido
M: Habenda / Niferak
O: Maciej Ceglarski
B: Stadnina Koni Nowielice
brak
32.

65

Jazz de Caretango KZ F:
M:
O:
B:
33.

35

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo des Vaux
M: Juda
O: Maciej Krzewiński
B: Rakowski Robert
brak 616 007 61 00264 12
34.

25

KAMA SP POL 01.08.2007 Klacz gniada F: Kontrast /
M: Hipka /
O: Katarzyna Frąckowiak
B: Katarzyna Frąckowiak
B
35.

64

Kaszmir 2001 F: Louis
M: Kleopatra
O:
B:
36.

59

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
O: Piotr Sokołowski
B: Brzechwa Marek
K024636 POL999670012608
37.

37

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
38.

5

LAVALLO STAR Hanowerska GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Litas-Star
M: Grandacha MDM
O: Beata Rychlik
B: -
Brak
39.

45

Lega F:
M:
O:
B:
40.

56

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Zbierska
B:
brak
41.

31

NERON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 21.04.2012 Wałach gniada F: Bolshoi
M: Neska
O: Mirosław Gradecki
B: Mirosław Gradecki
Brak
42.

44

Nigra F:
M:
O:
B:
43.

12

ORKA SP POL 2003 Klacz gniada F: Marino /
M: Odetta /
O: Łukasz Dobrzyński
B: Leon Gawroński
brak
44.

19

PASJA Wielkopolska POL 09.03.2011 Klacz kara F: Polder
M: Pamela
O: Mariusz Tomczak
B: Mariusz Tomczak
brak
45.

26

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz gniada F: Sanwan
M: Prima W
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
brak
46.

41

PASZA WLKP POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Bujak
M: Pastrana
O: SO Gniezno
B: SK Liski
brak
47.

32

PECTUS Mały Koń POL 2013 Wałach kasztanowata F: Kalipso
M: Prima W
O: Rajmund Łączny
B: Rajmund Łączny
brak
48.

28

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
49.

20

PRINCESSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
O: Jarosław Bukowski
B: Józef Jastrząbek
K016829 POL009640012408
50.

4

SEGAAL Koń Małopolski POL 2005 Ogier ciemnogniada/mk: F: Bonaparte
M: Seria
O: Stanisław Jacek Gajowiak
B: Aureliusz Czech
None
51.

9

SKRA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:139 F: Siquest
M: Iskra
O: Magdalena Wojtecka
B: Orzałkiewicz Zenon
BRAK
52.

54

Szafir F:
M:
O:
B:
53.

43

Tajga S SP POL 2008 F:
M:
O:
B:
54.

30

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj
M: Sasanka
O: Sławomir Zobel
B: Sławomir Zobel
brak 616999610226312
55.

15

TREFL SP POL 1998 Ogier ciemnogniada/174 F: Cabrol Amicor / Caletto I
M: Tarcza / Czad
O: SO Łąck
B: SK Nowielice
K023647 POL009660069698
56.

48

Turyn F:
M:
O:
B:
57.

55

VICE VANDAM SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Vice Versa M / Paradys
O: SO Gniezno
B: Antoni Dhalke
K012143 POL009610177707
58.

24

VILGA SP POL 2008 Klacz gniada F: Egzotyk /
M: Vanessa /
O: Przemysław Frąckowiak
B: Przemysław Frąckowiak
brak 009670062508
59.

17

WYBRANKA Wielkopolska POL 20.06.2005 Klacz ciemnogniada F: Tabun
M: Watra
O: Mariusz Tomczak
B: Jarosław Pacek
brak
60.

13

ZAFIRA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Harwest / Indoctro
M: Zuzanna / Lew
O: Łukasz Dobrzyński
B: Siejak Agnieszka
K021060 POL007611060204
61.

38

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Kwando / Voltaire
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: HBC
K011653 528003 04.00575
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (11)
2018-09-16
14
2018-09-16
4
Bartkowiak Sylwia
KJ Rancho Poznań
CZANDOR (57)
2018-09-16
10
2018-09-16
Broniarczyk Weronika
Harmony Club
NERON (31)
2018-09-16
6
2018-09-16
20
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
2018-09-16
19
2018-09-16
7
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
TREFL (15)
2018-09-16
7
2018-09-16
5
2018-09-16
5
2018-09-16
6
HONDA (22)
2018-09-16
2
2018-09-16
3
Czwajda Natalia
STAJNIA BIERZGLINEK
CYKORIA (16)
2018-09-16
2018-09-16
16
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ORKA (12)
2018-09-16
2018-09-16
26
ZAFIRA (13)
2018-09-16
27
2018-09-16
1
Dolińska Dagmara
KJ Złoty Rubin
2018-09-16
1
2018-09-16
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-09-16
16
2018-09-16
11
Frąckowiak Weronika
bpk
2018-09-16
17
2018-09-16
14
VILGA (24)
2018-09-16
6
2018-09-16
12
KAMA (25)
2018-09-16
2018-09-16
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (28)
2018-09-16
13
2018-09-16
22
Frankowski Piotr
LZS Lech Gniezno
Delicja (52)
2018-09-16
21
2018-09-16
Gaertner Kinga
brak
FUKSYN (3)
2018-09-16
30
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
ALISTER (36)
2018-09-16
3
2018-09-16
16
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
KRESKA (37)
2018-09-16
5
2018-09-16
4
2018-09-16
1
2018-09-16
2
DENIS (40)
2018-09-16
11
2018-09-16
10
Janas Agnieszka
Stajnia Lider
Brego (66)
2018-09-16
1
Cleo (67)
2018-09-16
20
2018-09-16
26
Kapatka Magdalena
STAJNIA BIERZGLINEK
PASJA (19)
2018-09-16
2018-09-16
Kołodziejska Maja
KJ Ranczo Pod Brzozami
SEGAAL (4)
2018-09-16
1
2018-09-16
7
Koterwa Wiktoria
brak
FUKSYN (3)
2018-09-16
Kowalczyk Mateusz
Bpk
CLOONEY (39)
2018-09-16
9
2018-09-16
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
2018-09-16
11
2018-09-16
22
Kuczyńska Monika
bpk
2018-09-16
1
2018-09-16
16
2018-09-16
29
Kwiatkowska Marta
Bpk
2018-09-16
12
2018-09-16
23
Lasecka Wiktoria
Klub Jeździecki Wiecanowo
2018-09-16
1
2018-09-16
19
Leszczyńska Marta
STAJNIA BIERZGLINEK
CYKORIA (16)
2018-09-16
16
2018-09-16
13
Machyńska Ewelina
SJ Dragon Gniezno
Kaszmir (64)
2018-09-16
27
Majorczyk Jagoda
KJ Ostrowo Młyn
ASTRID (6)
2018-09-16
1
2018-09-16
15
Majorczyk Nikola
KJ Ostrowo Młyn
CZORT (7)
2018-09-16
1
2018-09-16
18
Mierzejewska Weronika
Ranczo Podkowa
Lega (45)
2018-09-16
1
2018-09-16
16
Niesiołowska Zofia
bpk
ALI (14)
2018-09-16
1
2018-09-16
25
Nowakowska Marta
Klub Jeździecki Wiecanowo
PECTUS (32)
2018-09-16
16
GAJA (33)
2018-09-16
1
2018-09-16
16
Oczki Roksana
BPK
Emmi (51)
2018-09-16
3
2018-09-16
9
Pawlak Nicole
Kj Rancho Poznań
2018-09-16
21
2018-09-16
8
Piątek Zuzanna
OJK Michałówka
Szafir (54)
2018-09-16
4
Pietruszewska Agata
Stajnia Okej
SKRA (9)
2018-09-16
25
2018-09-16
1
Pietrzak Weronika
Klub Jeździecki Wiecanowo
ALBA (27)
2018-09-16
1
2018-09-16
15
Rawecki Jakub
OJK Michałówka
Bio (53)
2018-09-16
12
2018-09-16
Roszak Maciej
Ranczo Podkowa
Nigra (44)
2018-09-16
1
2018-09-16
1
Różewicka Aneta
JKS Dragon
PASZA (41)
2018-09-16
2
2018-09-16
24
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-09-16
8
2018-09-16
18
Szeszycka Zofia
Stajnia Okej
2018-09-16
16
2018-09-16
1
Szewior Martyna
UKS Jantar Gniezno
Alpina (62)
2018-09-16
13
2018-09-16
10
Szymska Anita
LZS Lech Gniezno
2018-09-16
18
2018-09-16
19
Tomczak Zuzanna
STAJNIA BIERZGLINEK
2018-09-16
1
2018-09-16
16
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
HERA TS (49)
2018-09-16
20
2018-09-16
13
2018-09-16
15
2018-09-16
17
Trojanowska Monika
UKS Jantar Gniezno
Goldy (60)
2018-09-16
13
2018-09-16
2018-09-16
Walczak Klaudia
SJ Dragon Gniezno
Cieszyn (47)
2018-09-16
1
2018-09-16
24
Turyn (48)
2018-09-16
17
2018-09-16
15
Woźniak Marta
Ranczo Podkowa
Tajga S (43)
2018-09-16
14
2018-09-16
9
Zbierska Agnieszka
bpk
MEKLAR (56)
2018-09-16
23
2018-09-16
25
Zioła Agata
KJ Wiecanowo
PECTUS (32)
2018-09-16
16
2018-09-16
16
Zobel Marcelina
LZS Lech Gniezno
CELINKA (29)
2018-09-16
28
2018-09-16
2018-09-16
8
2018-09-16
25
2018-09-16
21

Number of Riders: 51

Number of Horses: 61

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl