Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 08:26:21
2018-08-03 23:18:00
Daria Szymańska MONTANA P
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L/Zwykły art. 282.2.1 Grand Prix Miasta i Gminy Szamocin
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 08:26:05
2018-08-03 23:17:06
Zuzanna Skoczylas EINSTEIN
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L/Zwykły art. 282.2.1 Grand Prix Miasta i Gminy Szamocin
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 08:25:53
2018-08-03 23:16:35
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudnośći z jokerem art. 269.5
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 08:25:41
2018-08-03 23:15:12
Michalina Jach FIONA
  • 1x 1/PONY GAMES/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 2/Debiuty 40/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 08:25:30
2018-08-03 23:07:55
Martyna Jach FIONA
  • 1x 1/PONY GAMES/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 08:25:16
2018-08-03 22:21:35
Daria Wika DONOVAN
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 08:25:06
2018-08-03 22:20:33
Daria Wika MOHITO
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L/Zwykły art. 282.2.1 Grand Prix Miasta i Gminy Szamocin
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 08:24:55
2018-08-03 22:20:00
Daria Wika MIKEL
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 08:24:41
2018-08-03 22:00:22
Aleksandra Hoppe DEJLI
  • 1x 2/Debiuty 40/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 20:14:07
2018-08-03 18:11:36
Maciej Ceglarski TREFL
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L/Zwykły art. 282.2.1 Grand Prix Miasta i Gminy Szamocin
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 20:13:41
2018-08-03 17:44:00
Aleksandra Szypryt OMAR
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudnośći z jokerem art. 269.5
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 10:45:28
2018-08-03 10:09:26
Ryszard Piątek MARKIZA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:17:20
2018-08-02 22:12:45
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L/Zwykły art. 282.2.1 Grand Prix Miasta i Gminy Szamocin
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:17:10
2018-08-02 21:20:10
Oliwia Kajtanowska KARTAGO
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:13:32
2018-08-02 20:08:31
Tatiana Kędziora TADZIK
  • 1x 1/PONY GAMES/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 2/Debiuty 40/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:13:17
2018-08-02 20:07:40
Barbara Jasińska ASKANA
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 19:55:58
2018-08-02 19:37:01
Aleksandra Gebler SIMON
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L/Zwykły art. 282.2.1 Grand Prix Miasta i Gminy Szamocin
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 18:03:21
2018-08-02 16:56:01
Nadia Paprocka BLACKY
  • 2x 2/Debiuty 40/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 16:37:30
2018-08-02 16:35:13
Daria Wika RAIKEN
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 20:13:23
2018-08-02 16:32:11
Wiktoria Kwaśna MILUŚ
  • 1x 2/Debiuty 40/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 16:36:53
2018-08-02 16:26:42
Wiktoria Kufel PORTOS
  • 1x 2/Debiuty 40/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 16:36:32
2018-08-02 16:24:56
Amelia Niepolska MILUŚ
  • 1x 2/Debiuty 40/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 16:36:03
2018-08-02 16:22:54
Marcel Soforek CEKIN
  • 2x 2/Debiuty 40/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 16:35:48
2018-08-02 16:22:18
Olga Dobrzykowska CAPRI
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 16:35:33
2018-08-02 16:21:14
Natasza Dobrzykowska CAPRI
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:10:51
2018-08-01 17:23:24
Emilia Skrzeczkowska DESPERADO
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:10:42
2018-08-01 17:22:59
Maja Przybył LUKSJA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:10:33
2018-08-01 17:22:26
Agata Przybył LUKSJA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:10:25
2018-08-01 17:22:00
Aleksandra Piotrowska LUKSJA
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:10:16
2018-08-01 17:21:35
Jakub Jarosz DESPERADO
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudnośći z jokerem art. 269.5
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:10:07
2018-08-01 16:51:13
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L/Zwykły art. 282.2.1 Grand Prix Miasta i Gminy Szamocin
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 18:02:58
2018-07-31 22:12:37
Milnena Barczyk- Najdowska ZARCO
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 13:35:18
2018-07-31 22:07:13
Katarzyna Jarząbek LOLKO
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 13:35:01
2018-07-31 20:28:46
Aleksandra Szejner KARENINA
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 18:27:34
2018-07-31 17:30:26
Samanta Kawalec ABBAS
  • 2x 2/Debiuty 40/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 18:27:19
2018-07-31 17:29:59
Aleksandra Dobak KORDIAN
  • 2x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 18:27:03
2018-07-31 17:29:22
Cyprian Deneszewski TAJGA
  • 1x 1/PONY GAMES/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 08:29:19
2018-07-24 21:24:26
Małgorzata Sokołowicz KARTAGO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudnośći z jokerem art. 269.5
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Barczyk- Najdowska Milnena Stajnia Buntowo
S
Brak
2. Basta Nadia Bpk
3. Bielawska Magdalena Bpk
4. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
5. Dalhke Wojciech
6. Deneszewski Cyprian O.J. Lipowy Dwór
2011 (Mł.)
brak
7. Dobak Aleksandra OJ Lipowy Dwór
2001 (J.)
brak
8. Dobrzykowska Natasza Stajnia ARGO
2004 (JM.)
brak
9. Dobrzykowska Olga Stajnia ARGO
2004 (JM.)
brak
10. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
11. Hanelt Amelia Bpk
12. Hoppe Aleksandra brak
2002 (J.)
brak
13. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
14. Jach Martyna Stajnia wapno
2015 (Mł.)
Brak
15. Jach Michalina KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2010 (Mł.)
brak
16. Jacobson Laura Bpk
17. Jarosz Jakub Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2003 (JM.)
brak
18. Jarząbek Katarzyna Stajnia Buntowo
S
Brak
19. Jasińska Barbara SJ Turzyn
2004 (JM.)
brak
20. Kawalec Samanta Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
2003 (JM.)
brak
21. Kędziora Tatiana Sekcja Jeździecka Turzyn
2008 (Mł.)
brak
22. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
23. Kufel Wiktoria Stajnia ARGO
2006 (JM.)
brak
24. Kwaśna Wiktoria Stajnia ARGO
2006 (JM.)
brak
25. Niepolska Amelia Stajnia ARGO
2006 (JM.)
brak
26. Paprocka Nadia brak
2006 (JM.)
brak
27. Piotrowska Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
brak
28. Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (J.)
brak
29. Przybył Maja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2000 (J.)
brak
30. Puślecka Emilia Bpk
31. Radowski Jonasz BPK - WIE
2001 (J.)
O040781
32. Skoczylas Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
brak
33. Skrzeczkowska Emilia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
brak
34. Soforek Marcel Stajnia ARGO
2010 (Mł.)
brak
35. Sokołowicz Małgorzata KJ Sokół Damasławek
S
O045305
36. Sokołowicz Małgorzata KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
Brak
37. Szejner Aleksandra bpk
2001 (J.)
brak
38. Szymańska Daria KJ Sokół Damasławek
1997 (MJ.)
O037937
39. Szypryt Aleksandra KJ Leśna Podkowa Rychlik
1999 (MJ.)
brak
40. Wika Daria Fundacja Karino
2003 (JM.)
brak
41. Wroński Sebastian Bpk
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

9

ABBAS Duży Koń Bez Przynależności Ra POL 2011 Wałach kara F: nn
M: nn
O: Marzena Deneszewska
B: nn
brak
2.

33

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi /
M: Alizacja / So In Love
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
brak
3.

21

ASKANA Z POL 2009 Klacz gniada F: Aramis Z /
M: Iza /
O: Anna Jasińska
B: Tomasz Browarski
brak
4.

19

BLACKY KUC POL 2012 Wałach kara/kuc: F: nn
M: nn
O: Nadia Paprocka
B: nn
brak
5.

11

BOLKO Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada F: Bankiet
M: Bateria
O: Maja Budnik
B: Maja Budnik
Brak
6.

15

CAPRI WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Suda
B: Aleksandra Suda
brak
7.

16

CEKIN KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc: F: nn
M: nn
O: Jacek Soforek
B: nn
brak
8.

23

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
9.

12

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
10.

28

DEJLI KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Hoppe Andrzej
B: Hoppe Andrzej
brak 616999640074612 616999640074612
11.

13

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
O: Natalia Przybył
B: Raimund Vorwerk
brak DE 431310147610
12.

31

DONOVAN WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Vandamme
M: Doba
O: Krystian Ograbek
B: Krystian Ograbek
brak
13.

34

EINSTEIN HOL GER 2006 Wałach ciemnogniada F: ...
M: ....
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: Niemcy
Brak
14.

32

FIONA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
15.

39

Julio Enkel F:
M:
O:
B:
16.

10

KARENINA Wielkopolska POL 2014 Klacz gniada/166 F: Bolshoi
M: Kolonia
O: Jakub Szejner
B: STADNINA KONI W DOBRZYNIEWIE SP. Z O.O.
brak
17.

6

KARTAGO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/164 F: Top Gun /
M: Kariera /
O: Małgorzata Sokołowicz
B: Urszula i Kazimierz Kosakowscy
brak
18.

8

KORDIAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach kasztanowata F: Kober
M: NN
O: Marzena Deneszewska
B: Marzena Deneszewska
brak
19.

40

Little Joe F:
M:
O:
B:
20.

14

LUKSJA Wielkopolska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Azer
M: Laguna
O: Natalia Przybył
B: Jan Jeziorny
brak
21.

1

Migotka F:
M:
O:
B:
22.

29

MIKEL Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi
M: Miss Lady
O: Krystian Ograbek
B: Krystian Ograbek
brak
23.

4

MILUŚ KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Aleksandra Suda
B: nn
brak
24.

30

MOHITO Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Van Damme
M: Miss Lady
O: Krystian Ograbek
B: Krystian Ograbek
brak
25.

35

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K024032 616009610047812
26.

25

OMAR Małopolska POL 2009 Wałach gniada/165 F: Figlarz
M: Orda Dahomanka
O: Aleksandra Szypryt
B: Nowak Ireneusz
brak
27.

17

PORTOS WLKP POL 2008 Wałach tarantowata F: NN
M: NN
O: Aleksandra Suda
B: NN
brak
28.

20

SIMON SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Simone / Corland
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K025451 616009610130814
29.

22

TADZIK KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:110 cm F: NN
M: NN
O: Michał Krzeszewski
B: NN
brak 616999610268105
30.

7

TAJGA NN POL 2013 Klacz inna/kuc: F: nn
M: nn
O: Marzena Deneszewska
B: nn
brak
31.

27

TREFL SP POL 1998 Ogier ciemnogniada/174 F: Cabrol Amicor / Caletto I
M: Tarcza / Czad
O: SO Łąck
B: SK Nowielice
K023647 POL009660069698
32.

2

Vayana F:
M:
O:
B:
33.

3

ZARCO Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada F: Corleolord L
M: Zarina/ Landor S
O: Maja Budnik
B: Maja Budnik
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barczyk- Najdowska Milnena
Stajnia Buntowo
ZARCO (3)
2018-08-05
4
2018-08-05
11
Basta Nadia
Bpk
Vayana (2)
2018-08-05
8
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
TREFL (27)
2018-08-05
1
2018-08-05
3
Dalhke Wojciech
2018-08-05
6
2018-08-05
7
Dobak Aleksandra
OJ Lipowy Dwór
2018-08-05
2018-08-05
3
Dobrzykowska Natasza
Stajnia ARGO
CAPRI (15)
2018-08-05
12
Dobrzykowska Olga
Stajnia ARGO
CAPRI (15)
2018-08-05
9
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
SIMON (20)
2018-08-05
5
2018-08-05
6
Hoppe Aleksandra
brak
DEJLI (28)
2018-08-05
1
2018-08-05
6
2018-08-05
1
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
ALISTER (33)
2018-08-05
6
2018-08-05
9
Jach Michalina
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
FIONA (32)
2018-08-05
1
Jarosz Jakub
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-08-05
8
Jarząbek Katarzyna
Stajnia Buntowo
BOLKO (11)
2018-08-05
2018-08-05
Jasińska Barbara
SJ Turzyn
ASKANA (21)
2018-08-05
2
2018-08-05
2
Kawalec Samanta
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
ABBAS (9)
2018-08-05
8
2018-08-05
Kędziora Tatiana
Sekcja Jeździecka Turzyn
TADZIK (22)
2018-08-05
1
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2018-08-05
2
2018-08-05
2
Kufel Wiktoria
Stajnia ARGO
PORTOS (17)
2018-08-05
Kwaśna Wiktoria
Stajnia ARGO
MILUŚ (4)
2018-08-05
1
Niepolska Amelia
Stajnia ARGO
MILUŚ (4)
2018-08-05
1
Paprocka Nadia
brak
BLACKY (19)
2018-08-05
2018-08-05
1
Piotrowska Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (14)
2018-08-05
5
Przybył Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (14)
2018-08-05
1
Przybył Maja
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (14)
2018-08-05
5
Radowski Jonasz
BPK - WIE
2018-08-05
4
2018-08-05
5
Skoczylas Zuzanna
KJ Sokół Damasławek
2018-08-05
3
2018-08-05
1
Skrzeczkowska Emilia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-08-05
11
2018-08-05
9
Soforek Marcel
Stajnia ARGO
CEKIN (16)
2018-08-05
2018-08-05
Sokołowicz Małgorzata
KJ Sokół Damasławek
2018-08-05
10
Sokołowicz Małgorzata
KJ Sokół Damasławek
2018-08-05
10
Szejner Aleksandra
bpk
2018-08-05
7
2018-08-05
7
Szymańska Daria
KJ Sokół Damasławek
2018-08-05
7
2018-08-05
4
Szypryt Aleksandra
KJ Leśna Podkowa Rychlik
OMAR (25)
2018-08-05
3
2018-08-05
Wika Daria
Fundacja Karino
MIKEL (29)
2018-08-05
8
2018-08-05
4
MOHITO (30)
2018-08-05
2018-08-05
8
DONOVAN (31)
2018-08-05
8
2018-08-05
10

Number of Riders: 41

Number of Horses: 33

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl