Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 18:30:21
2018-08-10 16:59:17
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 07:24:45
2018-08-09 23:06:57
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 07:24:34
2018-08-09 22:28:17
Małgorzata Grygier INNOCENTY
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 20:53:17
2018-08-09 20:47:23
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 19:51:00
2018-08-09 18:55:36
Kinga Kozłowska ALABAMA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 17:07:57
2018-08-09 16:20:45
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 17:07:40
2018-08-09 16:08:07
Izabela Duda MEKLAR
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 17:07:25
2018-08-09 16:07:40
Izabela Duda CANTATRICE
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 17:07:11
2018-08-09 16:03:57
Julia Ciołek INDI
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 17:06:55
2018-08-09 15:55:22
Maja Nagła SIWEK
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 17:06:38
2018-08-09 15:54:44
Maja Nagła MIRKO
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 17:06:16
2018-08-09 14:54:52
Paweł Kubaszewski LUMEN
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 17:05:52
2018-08-09 14:16:01
Marta Rogowska LAKI
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 08:41:15
2018-08-08 22:56:51
Zuzanna Tomczak PASJA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 08:41:03
2018-08-08 22:56:22
Zuzanna Grygier EMICA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 08:40:50
2018-08-08 22:56:13
Zuzanna Tomczak CELESTYNA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 17:05:35
2018-08-08 22:55:27
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 08:40:04
2018-08-08 22:51:11
Marta Leszczyńska CYKORIA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 12:57:05
2018-08-08 22:50:13
Magdalena Kapatka PASJA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 08:39:30
2018-08-08 22:49:01
Natalia Czwajda WYBRANKA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 08:37:34
2018-08-08 22:37:16
Kornelia Nagła POLUBNA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 19:36:42
2018-08-08 18:50:35
Izabela Matysiak DURGA
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 19:50:44
2018-08-08 17:40:38
Karolina Umerle DESANT Z
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 16:53:16
2018-08-08 13:46:45
Borys Trojanowicz GRALSON 0000
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 16:52:59
2018-08-08 11:22:54
Zofia Undrych DIABLO GRAN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 09:20:41
2018-08-07 23:58:30
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 09:20:27
2018-08-07 23:58:02
Marcelina Zobel CELINKA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 09:20:12
2018-08-07 21:36:17
Maciej Ceglarski HONDA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 09:19:56
2018-08-07 21:35:50
Maciej Ceglarski CHARYZMA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 09:19:38
2018-08-07 17:36:41
Marta Nowakowska PECTUS
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 09:19:22
2018-08-07 17:35:57
Weronika Pietrzak ALBA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 09:19:07
2018-08-07 17:35:20
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 09:18:52
2018-08-07 15:54:21
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 12:11:29
2018-08-07 11:58:11
Inga Michalak CINDIRELLA
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 11:18:10
2018-08-07 10:46:38
Sandra Nowaczyk HEABISCUIT N
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 07:34:48
2018-08-07 00:31:22
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 07:34:39
2018-08-06 23:22:35
Eliza Jakubowska WINNIE
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 07:34:31
2018-08-06 23:18:37
Zosia Zając MIA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 07:34:22
2018-08-06 22:47:09
Weronika Frąckowiak VILGA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 07:34:10
2018-08-06 22:46:53
Weronika Frąckowiak KAMA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 07:34:02
2018-08-06 22:46:27
Weronika Frąckowiak HIDALGO P
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 07:33:52
2018-08-06 16:27:48
Hania Och-Oleksy CA IRA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 07:33:33
2018-08-06 16:27:02
Andrzej Kosakowski CA IRA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 07:33:14
2018-08-06 16:24:51
Halina Kosakowska BABILON
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 07:33:04
2018-08-06 16:24:13
Aleksandra Andrzejewska MIRADO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 08:38:44
2018-08-03 07:32:04
Natalia Szymańska GALLUS
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:29:15
2018-08-02 10:29:24
Monika Krzewińska MILLORD D
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:29:03
2018-08-01 20:11:04
Roksana Barczak CYKOR
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewska Aleksandra KJ Raduszyn
2000 (J.)
brak
2. Andrzejewska Monika bpk
S
brak
3. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
4. Ciołek Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2004 (JM.)
Brak
5. Czajka Emilia Bpk
6. Czwajda Natalia STAJNIA BIERZGLINEK
2004 (JM.)
brak
7. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (JM.)
O038656
8. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
9. Frąckowiak Adam SJ Dragon Gniezno
10. Frąckowiak Weronika bpk
1999 (MJ.)
O035366
11. Grygier Małgorzata bpk
S
brak
12. Grygier Zuzanna KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O041952
13. Halik Agata JUKS Kłusak Gniezno
14. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
15. Kapatka Magdalena STAJNIA BIERZGLINEK
S
brak
16. Kosakowska Halina Klub Jeździecki Raduszyn
S
O023183
17. Kosakowski Andrzej KJ Raduszyn
S
brak
18. Kozłowska Kinga Toruński KJK
S
O025172
19. Krzewińska Monika Ranczo Ganina
S
brak
20. Kubaszewski Paweł /
/
21. Kwiatkowska Klaudia JUKS Kłusak Gniezno
22. Lasecka Wiktoria Klub Jeździecki Wiecanowo
2006 (JM.)
brak
23. Leszczyńska Marta STAJNIA BIERZGLINEK
S
brak
24. Matławski Piotr Bpk
S
25. Matysiak Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
26. Michalak Inga bpk
2005 (JM.)
O039910
27. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
28. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia Adamus
1998 (MJ.)
O037384
29. Nagła Maja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2009 (Mł.)
Brak
30. Nowaczyk Sandra KJ Mustang Kochowo
1997 (MJ.)
O028460
31. Nowakowska Marta Klub Jeździecki Wiecanowo
2005 (JM.)
brak
32. Och-Oleksy Hania KJ Raduszyn
2003 (JM.)
brak
33. Pietruszewska Agata Stajnia Okej
34. Pietrzak Weronika Klub Jeździecki Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
35. Ratajczak Martyna KJ Raduszyn
2001 (J.)
brak
36. Rogowska Marta bpk
1998 (MJ.)
brak
37. Simińska Joanna SO Gniezno
38. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
39. Szarwark Daria Stajnia pod Wierzbami
40. Szeszycka Zofia Stajnia Okej
41. Szymańska Natalia Parkur
brak
42. Szymska Anita LZS Lech Gniezno
43. Tomczak Zuzanna STAJNIA BIERZGLINEK
2002 (J.)
brak
44. Tomczak Zuzanna STAJNIA BIERZGLINEK
2002 (J.)
brak
45. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
46. Umerle Karolina bpk
S
16369/3
47. Undrych Zofia -
2004 (JM.)
Brak
48. Walczak Klaudia SJ Dragon Gniezno
49. Zobel Marcelina LZS Lech Gniezno
2004 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

62

ALABAMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Airwalmo / Airport
O: Waldemar Skonieczny
B: Andrzej Szczepański
K015571 616009610269309
2.

40

ALBA KUC POL 2013 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Rajmund Łączny
B: Holandia
Brak
3.

23

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
4.

28

BABILON SP POL 2001 Wałach kasztanowata/163 F: Dragon
M: Bylina
O: Roman Przymusiński
B: Kazimierz Kosakowski
brak
5.

29

CA IRA Wielkopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada/172 F: Galon
M: Calineczka
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak 616007610152812
6.

59

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Izabela Duda
B:
K021292 POL009610150607
7.

35

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Andrzejewska Monika
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
8.

52

CELESTYNA Wielkopolska POL 16.11.1999 Klacz siwa F: Polder
M: Calineczka
O: Tomczak Mariusz
B: Mariusz Tomczak
brak
9.

44

CELINKA Huculska POL 2015 Klacz ciemnogniada/kuc:139cm F: Joker
M: Czyrna
O: Sławomir Zobel
B: Sławomir Zobel
Brak
10.

42

CHARYZMA SP. POL 2010 Klacz gniada F: Czarownik xx/Freedom's Choice
M: Chloe/Landos
O: Eugeniusz Lasecki
B: Stadnina Koni Racot
Brak
11.

5

Cieszyn F:
M:
O:
B:
12.

37

CINDIRELLA SP POL 2012 Klacz siwa/172 F: Casino L
M: Costa Rica
O: Patrycja Trzaskawka
B: Bartosz Szymborski
brak 616 009 61 02096 12
13.

7

Cygrafia F:
M:
O:
B:
14.

51

CYKORIA Wielkopolska POL 11.04.2010 Klacz srokata F: Polder
M: Calineczka
O: Mariusz Tomczak
B: Mariusz Tomczak
brak
15.

1

Czumen K Sp POL 2003 O F: Ariados
M: Czunia
O: SO Gniezno
B:
16.

11

Delicja F:
M:
O:
B:
17.

21

DESANT Z Zangersheide BEL 2003 Wałach ciemnogniada F: Dutch Capitol
M: Fazeta
O: Tomasz Umerle
B: Leon Mlchior
K012472
18.

67

Diablo F:
M:
O:
B:
19.

48

DURGA SP POL 2014 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Izabelka Matysiak
B:
brak
20.

26

GALLUS Koń Czystej Krwi Arabskiej POL 2006 Wałach siwa/mk: F: Poganin
M: Galia-Bis
O: Daria Bratkowska
B: Michał Bogajewicz
brak
21.

47

GRALSON 0000 Westfalska GER 2001 Wałach gniada F: Grashuter
M: Grannuse
O: Aleksander Trojanowicz
B: .
Brak
22.

10

Hammer F:
M:
O:
B:
23.

36

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 Wałach gniada/mk: F: Lapis / Lagaro
M: H'Lotka / Magnet
O: Jacek Nowaczyk
B: Jacek Nowaczyk
K025206 616007610105214
24.

30

HIDALGO P WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Halszka /
O: Katarzyna Frąckowiak
B: Katarzyna Frąckowiak
brak 616007610219711
25.

43

HONDA SP POL 0000 Klacz kasztanowata/172 F: Czad / Dido
M: Habenda / Niferak
O: Maciej Ceglarski
B: Stadnina Koni Nowielice
brak
26.

65

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
27.

58

INDI SP POL 2010 Klacz siwa F: Nn
M: Nn
O: Monika Ciołek
B: Adam Hybiak
Brak
28.

64

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk
M: Imka
O: Zuzanna Grygier
B: Gotowska Ewa
brak
29.

16

Jazebel van Dorperheide F:
M:
O:
B:
30.

2

Kalmet F:
M:
O:
B:
31.

31

KAMA SP POL 01.08.2007 Klacz gniada F: Kontrast /
M: Hipka /
O: Katarzyna Frąckowiak
B: Katarzyna Frąckowiak
B
32.

13

Kaszmir 2001 F: Louis
M: Kleopatra
O:
B:
33.

54

LAKI HAN GER 2007 Wałach gniada F: Lanciano /
M: Piola /
O: Marta Rogowska
B: ZG Kern Berthold und Hartwig Ot. Schellbronn
brak DE431316874107
34.

55

LUMEN / POL 2014 Klacz siwa F: /
M: /
O: /
B: /
/
35.

4

Magic F:
M:
O:
B:
36.

63

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor /
M: Maja / Placido
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
37.

60

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Zbierska
B:
brak
38.

25

MILLORD D Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Tin Tin
M: Megana
O: Monika Krzewińska
B: Patryk Dobrzyński
brak
39.

27

MIRADO SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Dragon/
M: Mirabelka/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
40.

56

MIRKO KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc: F: Magnat
M: Karinka
O: Adam Hybiak
B: Aleksandra Klimek
Brak
41.

18

Naomi van Dorperheide F:
M:
O:
B:
42.

15

Narnia F:
M:
O:
B:
43.

22

PASJA Wielkopolska POL 09.03.2011 Klacz kara F: Polder
M: Pamela
O: Mariusz Tomczak
B: Mariusz Tomczak
brak
44.

39

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz gniada F: Sanwan
M: Prima W
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
brak
45.

41

PECTUS Mały Koń POL 2013 Wałach kasztanowata F: Kalipso
M: Prima W
O: Rajmund Łączny
B: Rajmund Łączny
brak
46.

49

POLUBNA Małopolska POL 2012 Klacz gniada F: Lubań
M: Prima
O: Adam Hybiak
B: Stanisław Jopek
brak
47.

57

SIWEK KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Andrzej Wolniewicz
B: Andrzej Wolniewicz
Brak
48.

8

Skra F:
M:
O:
B:
49.

61

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
O: Maria Słabowska
B: Zbigniew Bigaj
K023015 616007610188513
50.

17

TAMBOURINE RED WINE F:
M:
O:
B:
51.

45

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj
M: Sasanka
O: Sławomir Zobel
B: Sławomir Zobel
brak 616999610226312
52.

6

Turyn młp POL 1998 W F: Kwartet
M: Tulonka
O: Krzyżan-Forlii Iwona
B:
53.

3

Turyn F:
M:
O:
B:
54.

19

VICE VANDAM SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Vice Versa M / Paradys
O: SO Gniezno
B: Antoni Dhalke
K012143 POL009610177707
55.

32

VILGA SP POL 2008 Klacz gniada F: Egzotyk /
M: Vanessa /
O: Przemysław Frąckowiak
B: Przemysław Frąckowiak
brak 009670062508
56.

50

WYBRANKA Wielkopolska POL 20.06.2005 Klacz ciemnogniada F: Tabun
M: Watra
O: Mariusz Tomczak
B: Jarosław Pacek
brak
57.

38

ZAFIRA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Harwest / Indoctro
M: Zuzanna / Lew
O: Łukasz Dobrzyński
B: Siejak Agnieszka
K021060 POL007611060204
58.

66

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Kwando / Voltaire
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: HBC
K011653 528003 04.00575
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Aleksandra
KJ Raduszyn
MIRADO (27)
2018-08-12
17
2018-08-12
16
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (35)
2018-08-12
2018-08-12
16
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
2018-08-12
14
2018-08-12
4
HONDA (43)
2018-08-12
2
2018-08-12
11
Ciołek Julia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
INDI (58)
2018-08-12
1
2018-08-12
1
2018-08-12
18
Czajka Emilia
Bpk
Delicja (11)
2018-08-12
2018-08-12
Czwajda Natalia
STAJNIA BIERZGLINEK
2018-08-12
15
2018-08-12
18
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ZAFIRA (38)
2018-08-12
3
2018-08-12
2
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-08-12
7
2018-08-12
MEKLAR (60)
2018-08-12
21
2018-08-12
Frąckowiak Adam
SJ Dragon Gniezno
Kalmet (2)
2018-08-12
20
Frąckowiak Weronika
bpk
2018-08-12
11
2018-08-12
9
KAMA (31)
2018-08-12
22
2018-08-12
VILGA (32)
2018-08-12
15
2018-08-12
17
Grygier Małgorzata
bpk
2018-08-12
9
Grygier Zuzanna
KJ Ranczo Kołata
2018-08-12
1
2018-08-12
13
2018-08-12
15
Halik Agata
JUKS Kłusak Gniezno
Kaszmir (13)
2018-08-12
2018-08-12
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
MALAWAL (63)
2018-08-12
20
2018-08-12
7
2018-08-12
1
2018-08-12
1
Kapatka Magdalena
STAJNIA BIERZGLINEK
PASJA (22)
2018-08-12
1
Kosakowska Halina
Klub Jeździecki Raduszyn
BABILON (28)
2018-08-12
1
2018-08-12
Kosakowski Andrzej
KJ Raduszyn
CA IRA (29)
2018-08-12
4
Kozłowska Kinga
Toruński KJK
ALABAMA (62)
2018-08-12
8
2018-08-12
13
Krzewińska Monika
Ranczo Ganina
2018-08-12
19
2018-08-12
Kubaszewski Paweł
/
LUMEN (55)
2018-08-12
1
2018-08-12
9
Kwiatkowska Klaudia
JUKS Kłusak Gniezno
Turyn (3)
2018-08-12
Lasecka Wiktoria
Klub Jeździecki Wiecanowo
2018-08-12
1
2018-08-12
Leszczyńska Marta
STAJNIA BIERZGLINEK
CYKORIA (51)
2018-08-12
2018-08-12
Matławski Piotr
Bpk
Narnia (15)
2018-08-12
6
2018-08-12
5
2018-08-12
10
Matysiak Izabela
KJ Jeziorki-Osieczna
DURGA (48)
2018-08-12
15
2018-08-12
Michalak Inga
bpk
2018-08-12
2018-08-12
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (65)
2018-08-12
7
2018-08-12
21
Nagła Kornelia
St. KJ Stajnia Adamus
POLUBNA (49)
2018-08-12
1
2018-08-12
12
Nagła Maja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
MIRKO (56)
2018-08-12
1
2018-08-12
14
SIWEK (57)
2018-08-12
1
2018-08-12
1
Nowaczyk Sandra
KJ Mustang Kochowo
2018-08-12
11
2018-08-12
10
Nowakowska Marta
Klub Jeździecki Wiecanowo
PECTUS (41)
2018-08-12
1
2018-08-12
15
Och-Oleksy Hania
KJ Raduszyn
CA IRA (29)
2018-08-12
5
Pietruszewska Agata
Stajnia Okej
Skra (8)
2018-08-12
8
2018-08-12
1
Pietrzak Weronika
Klub Jeździecki Wiecanowo
ALBA (40)
2018-08-12
1
2018-08-12
18
Ratajczak Martyna
KJ Raduszyn
MIRADO (27)
2018-08-12
16
Rogowska Marta
bpk
LAKI (54)
2018-08-12
19
2018-08-12
18
Simińska Joanna
SO Gniezno
2018-08-12
18
2018-08-12
6
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (61)
2018-08-12
2
2018-08-12
13
Szarwark Daria
Stajnia pod Wierzbami
Hammer (10)
2018-08-12
3
2018-08-12
9
Szeszycka Zofia
Stajnia Okej
2018-08-12
1
2018-08-12
1
Szymańska Natalia
Parkur
GALLUS (26)
2018-08-12
15
2018-08-12
1
2018-08-12
1
Szymska Anita
LZS Lech Gniezno
2018-08-12
23
2018-08-12
17
2018-08-12
3
Tomczak Zuzanna
STAJNIA BIERZGLINEK
PASJA (22)
2018-08-12
Tomczak Zuzanna
STAJNIA BIERZGLINEK
2018-08-12
1
2018-08-12
1
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
2018-08-12
6
2018-08-12
8
Umerle Karolina
bpk
2018-08-12
2018-08-12
Undrych Zofia
-
Diablo (67)
2018-08-12
4
2018-08-12
12
Walczak Klaudia
SJ Dragon Gniezno
Magic (4)
2018-08-12
8
2018-08-12
14
2018-08-12
10
2018-08-12
19
Turyn (6)
2018-08-12
5
Zobel Marcelina
LZS Lech Gniezno
CELINKA (44)
2018-08-12
1
2018-08-12
2018-08-12
14
2018-08-12
12
2018-08-12
20

Number of Riders: 49

Number of Horses: 58

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl