Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Zawody towarzyskie w skokach przez przeszkody
Poznań - Hipodrom Wola, 4 sierpnia 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
76 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:16:46
2018-08-02 22:47:45
Zuzanna Grygier PASJONATA PAVAROTTI
  • 2x 1/Kuce 70/Zwykły, wysokość przeszkód 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:16:33
2018-08-02 22:01:41
Marek Błaszczak DONOVAN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:16:20
2018-08-02 21:59:01
Michał Przybecki ECCE LAMPO
  • 1x 5/P/Zwykły, art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:16:07
2018-08-02 21:58:24
Michał Przybecki GRANDE DIVA
  • 1x 5/P/Zwykły, art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:15:48
2018-08-02 21:57:51
Michał Przybecki HULAPALU 7
  • 1x 5/P/Zwykły, art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:15:34
2018-08-02 21:57:21
Michał Przybecki ESCANTO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:15:21
2018-08-02 21:56:16
Dominika Ostańska Cybulska CALVADOS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:15:06
2018-08-02 21:54:12
Klaudia Kostrzewska INNOCENTY
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:14:52
2018-08-02 21:20:36
Weronika Jęchorek WANGA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:23:31
2018-08-02 20:22:55
Julia Micek BODRUM L
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:22:30
2018-08-02 20:21:14
Hanna Nowakowska HARRY POTTER
  • 1x 1/Kuce 70/Zwykły, wysokość przeszkód 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:22:12
2018-08-02 20:20:23
Emilia Kurp BERNY
  • 1x 1/Kuce 70/Zwykły, wysokość przeszkód 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:20:10
2018-08-02 20:19:24
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:19:56
2018-08-02 20:18:47
Anastazja Rzyszkiewicz CZARDASZ
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 19:55:41
2018-08-02 19:52:54
Cezary Urbanowski CAPRIS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 19:55:26
2018-08-02 19:48:02
Julia Malicka LITTLE ART
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 19:48:00
2018-08-02 19:45:49
Martyna Wypychowska MAKAO H
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 19:39:09
2018-08-02 19:23:24
Michalina Szczepaniak FOKUS
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 19:38:56
2018-08-02 19:16:38
Karolina Kamieniarz MORRIS
  • 1x 1/Kuce 70/Zwykły, wysokość przeszkód 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 16:34:59
2018-08-02 15:44:25
Maja Kaczmarek KORAL D
  • 2x 1/Kuce 70/Zwykły, wysokość przeszkód 70cm
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 16:34:43
2018-08-02 14:00:53
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 16:34:21
2018-08-02 13:58:22
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 16:34:03
2018-08-02 12:29:31
Katarzyna Łakomy TULIPAN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 16:33:45
2018-08-02 12:29:12
Katarzyna Łakomy AMOR
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 16:32:56
2018-08-02 12:28:57
Maksymilian Mateja JULISZ CEZAR
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 16:32:38
2018-08-02 12:28:04
Katarzyna Łakomy JULISZ CEZAR
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 16:32:23
2018-08-02 11:51:25
Piotr Sokołowski KOSTA BRAWA
  • 1x 5/P/Zwykły, art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 16:32:06
2018-08-02 11:51:03
Piotr Sokołowski CANTATRICE
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/P/Zwykły, art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 16:31:48
2018-08-02 11:50:30
Sara Szczot KOSTA BRAWA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 16:31:31
2018-08-02 11:38:14
Katarzyna Nogalska FIOŁEK
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 16:31:11
2018-08-02 08:54:41
Izabela Matysiak DURGA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 18:02:03
2018-08-02 08:35:31
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:09:29
2018-08-01 23:46:44
Karolina Derc GRAND
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:09:19
2018-08-01 22:54:54
Julia Halladin JULY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:09:09
2018-08-01 22:17:36
Aleksandra Szypryt OMAR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:08:59
2018-08-01 19:30:12
Antonina Warzywoda BEZA
  • 2x 1/Kuce 70/Zwykły, wysokość przeszkód 70cm
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 17:25:07
2018-08-01 17:19:28
Marek Kopras NEO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 17:24:54
2018-08-01 17:12:08
Marek Kopras GRASSHOPPER
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 17:24:37
2018-08-01 16:49:35
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/P/Zwykły, art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 15:46:43
2018-08-01 15:26:35
Anna Wiącek RAVEN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/P/Zwykły, art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 13:39:24
2018-08-01 13:37:39
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/P/Zwykły, art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 13:34:26
2018-08-01 12:42:22
Zuzanna Rybarczyk SISI
  • 1x 1/Kuce 70/Zwykły, wysokość przeszkód 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 09:58:45
2018-08-01 09:47:31
Hanna Mycka EMET
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 09:58:31
2018-08-01 09:46:50
Oliwia Matwiej FUKSJA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 09:58:12
2018-08-01 09:45:49
Iga Baryła BELLA
  • 2x 1/Kuce 70/Zwykły, wysokość przeszkód 70cm
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 09:57:59
2018-07-31 22:42:57
Nicole Pawlak LAVALLO STAR
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 09:57:34
2018-07-31 21:21:09
Zuzanna Skowronek SAJGA
  • 2x 1/Kuce 70/Zwykły, wysokość przeszkód 70cm
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 09:57:19
2018-07-31 19:28:53
Nell Sówka S-PIORUN
  • 2x 1/Kuce 70/Zwykły, wysokość przeszkód 70cm
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 09:57:05
2018-07-31 19:28:14
Nell Sówka HALNY
  • 2x 1/Kuce 70/Zwykły, wysokość przeszkód 70cm
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:08:48
2018-07-31 11:55:03
Amelia Klota ANTONY HOPKINS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 09:36:22
2018-07-31 08:06:59
Oliwia Chlasta TAJFUN
  • 1x 1/Kuce 70/Zwykły, wysokość przeszkód 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 09:35:59
2018-07-31 08:00:25
Dagmara Dolińska ZAMIRA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/P/Zwykły, art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 09:35:36
2018-07-31 07:58:45
Gabrysia Kucharska SELLANO BOY
  • 1x 1/Kuce 70/Zwykły, wysokość przeszkód 70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 09:35:27
2018-07-31 07:47:01
Katarzyna Rutkowska JINGLE BOY
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/P/Zwykły, art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 09:35:16
2018-07-30 22:57:15
Krystian Starkowski RADIADO STAR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 09:35:02
2018-07-30 22:29:44
Natalia Ciecierska TAJFUN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/P/Zwykły, art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 09:34:48
2018-07-30 20:09:45
Anastazja Frołow PICASSO
  • 2x 1/Kuce 70/Zwykły, wysokość przeszkód 70cm
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:44:54
2018-07-30 20:08:28
Anastazja Frołow ALISZA
  • 2x 1/Kuce 70/Zwykły, wysokość przeszkód 70cm
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:44:32
2018-07-30 19:09:15
Zofia Czwojdrak GENGHIS KHAN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:44:07
2018-07-30 10:45:22
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 08:29:06
2018-07-29 22:02:50
Aleksander Dur TINA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/P/Zwykły, art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 08:28:58
2018-07-29 22:02:34
Aleksander Dur KARINO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/P/Zwykły, art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 08:28:49
2018-07-29 19:42:00
Piotr Targosz LUNA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 08:28:40
2018-07-28 13:51:59
Zuzanna Skowronek BILLY BOY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 08:28:30
2018-07-28 13:51:34
Nikola Urbańska SPENCER
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 08:28:21
2018-07-25 10:55:05
Klaudia Matoszko ZEFIRA
  • 1x 1/Kuce 70/Zwykły, wysokość przeszkód 70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 08:28:12
2018-07-25 10:53:36
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:11:31
2018-07-23 12:06:10
Zofia Undrych DIABLO GRAN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/P/Zwykły, art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 12:59:21
2018-07-20 17:34:13
Przemysław Olejnik HALNY
  • 1x 5/P/Zwykły, art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 08:48:20
2018-07-17 12:03:58
Kinga Prais ETNA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 08:48:09
2018-07-17 12:02:33
Kinga Prais ARONA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 08:47:59
2018-07-17 11:48:20
Maja Rzewuska-Skrzyczyńska AWOKADO ARON
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:31:06
2018-07-14 23:19:02
Natalia Strzępek NEW STAR
  • 1x 1/Kuce 70/Zwykły, wysokość przeszkód 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Baryła Iga JKS Robir Chwalęcice
2006 (JM.)
brak
2. Chlasta Oliwia klub jeździecki Kapada Wiry
2004 (JM.)
brak
3. Chlasta Oliwia bpk
2004 (JM.)
brak
4. Czwojdrak Zofia Idmar Krajkowo
S
O003996
5. Danielewicz Anna bpk
S
brak
6. Derc Karolina Delta Biedrusko
S
brak
7. Dolińska Dagmara KJ Złoty Rubin
S
O003678
8. Dubiał Aleksandra Bpk
9. Dubiał Zofia Bpk
10. Dur Aleksander bpk
S
brak
11. Dymek Wiktoria Bpk
12. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
13. Grygier Zuzanna KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O041952
14. Halladin Julia BPK
2001 (J.)
brak
15. Jęchorek Weronika OJK Michałówka
S
Brak
16. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
17. Kamieniarz Karolina Rancho- Poznań
2005 (JM.)
brak
18. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
19. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
20. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046693
21. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
22. Kucharska Gabrysia Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2003 (JM.)
brak
23. Kurp Emilia Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
brak
24. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
none
25. Majorczyk Monika Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
S
O035408
26. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (JM.)
O035381
27. Mateja Maksymilian bpk
2003 (JM.)
none
28. Matwiej Oliwia JKS Robir
2005 (JM.)
brak
29. Matysiak Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
30. Micek Julia CWAŁ ZAKRZEWO
2004 (JM.)
Brak
31. Mycka Hanna JKS Robir Chwalęcice
2002 (J.)
brak
32. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (JM.)
O035386
33. Nogalska Katarzyna JKS Robir Chwalęcice
2001 (J.)
brak
34. Nowakowska Hanna Cwał Zakrzewo
2007 (Mł.)
brak
35. Olejnik Przemysław bpk
S
O011149
36. Pawlak Nicole Kj Rancho Poznań
2001 (J.)
O043616
37. Płachetka Zuzanna Stajnia Rusin
38. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
39. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
40. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
41. Rybarczyk Zuzanna Stajnia Rusin
2003 (JM.)
brak
42. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
43. Skowronek Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
44. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
45. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
46. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
47. Szczepaniak Michalina Rancho- Poznań
2015 (Mł.)
brak
48. Targosz Piotr Stajnia Karino
brak
49. Urbanowski Cezary Bpk
S
Brak
50. Urbańska Nikola KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O041443
51. Warzywoda Antonina bpk
2003 (JM.)
O046050
52. Wiącek Anna St. Grupy Nickel
2001 (J.)
O046968
53. Wieczorek Judyta Bpk
54. Wypychowska Martyna -
2001 (J.)
O049379
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

56

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Empire
M: Afera
O: Jacek Mateja
B:
none
2.

9

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Marta Stołowska-Lubońska
B:
K006417 DE435350274200
3.

3

Apollo 2005 W F: Cavalier
M: Erismona
O:
B:
4.

38

BELLA KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc: F: Fikus
M: Bonza
O: Maria Obidowska
B: Maria Obidowska
brak 616013680020111
5.

68

BERNY KUC POL 2012 Ogier tarantowata/kuc: F: Grey /
M: Bona /
O: Elżbieta Greser
B: Jarosław Ginter
brak
6.

47

BEZA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alicja Jakubowska
B:
brak
7.

20

BILLY BOY SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Analog
M: Bila
O: Zuzanna Skowronek
B: PL
brak
8.

70

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K021374 616007610124412
9.

82

Brandon F:
M:
O:
B:
10.

54

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Izabela Duda
B: -
K021292 POL009610150607
11.

65

CAPRIS HAN GER 2003 Klacz ciemnogniada F: Carbid / Calypso II
M: Suprise / Sao Paulo
O: Maciej Czajka
B: Roman Roszkiewicz
K010274 DE431319836503
12.

44

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
13.

66

CZARDASZ MŁP POL 2009 Wałach gniada F: Chef Supreme /
M: Chwała /
O: Tina Rzyszkiewicz
B: Ignacy Mariszek
brak
14.

51

DURGA SP POL 2014 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Izabelka Matysiak
B:
brak
15.

40

EMET MŁP POL 2009 Wałach siwa F: Cisoń/
M: Emeta/
O: Maria Obidowska
B: Bronisław Ludwiczak
brak
16.

74

ESCANTO SP POL 2012 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
17.

52

FIOŁEK KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Kabaret/
M: Finka/
O: Maria Obidowska
B: Katarzyna Mażulis
brak
18.

62

FOKUS SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Istmus
M: Forta
O: Katarzyna Małecka
B: Nafalski Sławomir
brak
19.

39

FUKSJA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: Majk
M: Finka
O: Maria Obidowska
B: Mażulis Katarzyna
brak 616013640043609
20.

25

GENGHIS KHAN HANN POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Dancier
M: World Dream
O: Zofia Czwojdrak
B: DE
K019044
21.

4

GOLDIKA SP POL 2001 Klacz siwa F: LAMBADO
M: GIRLSA
O: Stajnia Nowina Alina Celmerowska
B: Jan Kosnowicz
K008027 POL 009 61 10727 01
22.

50

GRAND SP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino /
M: Grenada /
O: Katarzyna Derc
B:
brak
23.

34

HALNY Kuc Walijski POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
O: Iveco Truck Partner
B:
K021205 616013610071212
24.

83

HALNY SP POL 2013 Ogier siwa/164 F: Grand Master
M: Hiuna
O: Tumikowski mirosław
B: Tomikowski Mirosław
Brak
25.

69

HARRY POTTER KUC POL 2010 Ogier tarantowata/kuc: F: Bardi /
M: Hani /
O: Elżbieta Greser
B: Joanna Kołodzińska
brak
26.

24

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
27.

72

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc: F: Falko
M: Imka
O: Małgorzata Grygier
B: .
.
28.

1

Jasawa wlkp POL F:
M:
O: Jarosław Pacholski
B:
29.

30

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Izaurus
M: Jingle
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
Brak
30.

55

JULIUSZ CEZAR SP POL 2006 Wałach gniada F: na
M: na
O: Jacek Mateja
B: na
none
31.

49

JULY SP POL 2013 Klacz gniada F: Marino
M: Jenny
O: Zbigniew Trzeciak
B: Ząbrsko górne
brak
32.

22

KARINO SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Qumball / Kimball
M: Iskra / Ottis Van't Eikhof
O: Aleksander Dur
B: Józef Gacek
K018614 POL009670160508
33.

42

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed /
M: Kastra /
O: Hubert Kaliński
B: Dominik Radke
K026214 POL007610114606
34.

53

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B/ Lambado
M: Kostaryka/ Kabuz
O: Piotr Sokołowski
B: Marek Brzechwa
K024636 POL999670012608
35.

37

LAVALLO STAR Hanowerska GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Litas-Star
M: Grandacha MDM
O: Beata Rychlik
B: -
Brak
36.

64

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
O: Edyta Borkowska - Malicka
B: Montis Sp. z o. o.
K023002 DE441411589010
37.

21

LUNA Wielkopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 cm F: Goder
M: Limba
O: Magdalena Jóźwiak
B: Ejma Jerzy
616999640079711
38.

63

MAKAO H Wielkopolska POL 2006 Wałach gniada F: Landjonker S
M: Modelka
O: -
B: -
K018841
39.

61

MORRIS KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Katarzyna Małecka
B: brak
brak
40.

67

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
brak
41.

79

PASJONATA PAVAROTTI Kuc Walijski POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Małgorzata Grygier
B: Kołodziejek Elżbieta
K022154 616013610016511
42.

27

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Szewczuk
B:
K023116 616999520137011
43.

29

RADIADO STAR WLKP POL 2014 Ogier gniada/173 F: Discar / Diarado
M: Rosa B ( Rapsod/Romanus x Orkisz)
O: Starkowski Krystian
B: Starkowski Hubert
brak
44.

43

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
O: Marian Nickel
B:
K007731 009611193002
45.

35

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Iveco Truck Partner
B: Jorg Berning
K019042 616013670129009
46.

36

SAJGA Czysta Krew Arabska POL 2004 Klacz siwa/kuc: F: Eldon
M: Salamandra
O: Zuzanna Skowronek
B: Bogusław Dąbrowski
brak
47.

31

SELLANO BOY WLKP POL 2008 Wałach siwa/mk:157 F: Chellano's Boy / Chellano Z
M: Saxonia / Susex
O: Gabrysia Kucharska
B: Bartosz Wroński
K016618 POL007610112308
48.

41

SISI NN POL 2011 Klacz srokata/kuc: F: Szaman
M: Sakwa
O: Michalina Sapała
B: ---
brak
49.

19

SPENCER KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K009173 DE498570025703
50.

32

TAJFUN Mały Koń POL 2013 Wałach bułana/154 F: nn
M: nn
O: Oliwia Chlasta
B: nn
brak
51.

23

TINA SP POL 2003 Klacz siwa/166 F: Silver Dream / Silbersee
M: Talia / Diament
O: Aleksander Dur
B: Władysław Gałęziowski
K019223 POL009570049903
52.

5

Tornado F:
M:
O:
B:
53.

59

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Wlzbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
54.

57

TULIPAN SP POL 2008 Wałach siwa F: na
M: na
O: Jacek Mateja
B: na
none
55.

71

WANGA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada F: Coriano’s Ass
M: Wangara
O: Weronika Jęchorek
B: Stadnina Koni Racot
brak
56.

10

WITO CORLEONE SP POL 2013 Wałach gniada F: Michael Angelo F
M: Wolta / Kingsten
O: Tadeusz Szymoniak
B: Jacek Maria
K022618 616009610014513
57.

33

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Katarzyna Niedźwiecka
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baryła Iga
JKS Robir Chwalęcice
BELLA (38)
2018-08-04
5
2018-08-04
Chlasta Oliwia
klub jeździecki Kapada Wiry
TAJFUN (32)
2018-08-04
2018-08-04
4
Chlasta Oliwia
bpk
Brandon (82)
2018-08-04
2018-08-04
9
Czwojdrak Zofia
Idmar Krajkowo
2018-08-04
20
2018-08-04
13
Danielewicz Anna
bpk
2018-08-04
5
2018-08-04
6
Derc Karolina
Delta Biedrusko
GRAND (50)
2018-08-04
5
2018-08-04
Dolińska Dagmara
KJ Złoty Rubin
ZAMIRA (33)
2018-08-04
8
2018-08-04
7
Dubiał Aleksandra
Bpk
2018-08-04
18
Dubiał Zofia
Bpk
Apollo (3)
2018-08-04
9
Dur Aleksander
bpk
KARINO (22)
2018-08-04
12
2018-08-04
8
TINA (23)
2018-08-04
2
2018-08-04
2
Dymek Wiktoria
Bpk
2018-08-04
8
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
PICASSO (27)
2018-08-04
2018-08-04
2
Grygier Zuzanna
KJ Ranczo Kołata
2018-08-04
7
2018-08-04
Halladin Julia
BPK
JULY (49)
2018-08-04
2018-08-04
17
Jęchorek Weronika
OJK Michałówka
WANGA (71)
2018-08-04
12
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (67)
2018-08-04
1
2018-08-04
7
Kamieniarz Karolina
Rancho- Poznań
MORRIS (61)
2018-08-04
2018-08-04
16
Kasperczak Karolina
JUKS Mieczewo
2018-08-04
13
2018-08-04
14
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2018-08-04
7
2018-08-04
3
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-08-04
11
2018-08-04
1
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2018-08-04
17
2018-08-04
Kucharska Gabrysia
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2018-08-04
2018-08-04
9
Kurp Emilia
Cwał Zakrzewo
BERNY (68)
2018-08-04
1
2018-08-04
6
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
2018-08-04
5
AMOR (56)
2018-08-04
3
2018-08-04
6
TULIPAN (57)
2018-08-04
2018-08-04
11
Majorczyk Monika
Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
KOBI (42)
2018-08-04
1
2018-08-04
1
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
2018-08-04
19
2018-08-04
11
Mateja Maksymilian
bpk
2018-08-04
12
Matwiej Oliwia
JKS Robir
FUKSJA (39)
2018-08-04
2018-08-04
10
Matysiak Izabela
KJ Jeziorki-Osieczna
DURGA (51)
2018-08-04
2
2018-08-04
Micek Julia
CWAŁ ZAKRZEWO
2018-08-04
7
2018-08-04
Mycka Hanna
JKS Robir Chwalęcice
EMET (40)
2018-08-04
2018-08-04
Nazar Aleksandra
KJ Michałówka
2018-08-04
10
2018-08-04
Nogalska Katarzyna
JKS Robir Chwalęcice
FIOŁEK (52)
2018-08-04
3
2018-08-04
13
Nowakowska Hanna
Cwał Zakrzewo
2018-08-04
10
2018-08-04
14
Olejnik Przemysław
bpk
HALNY (83)
2018-08-04
4
Pawlak Nicole
Kj Rancho Poznań
2018-08-04
2018-08-04
Płachetka Zuzanna
Stajnia Rusin
Jasawa (1)
2018-08-04
2018-08-04
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (59)
2018-08-04
18
2018-08-04
Przybecki Michał
KJ Michałówka
ESCANTO (74)
2018-08-04
15
Rutkowska Katarzyna
St. J Baborówko
2018-08-04
4
2018-08-04
6
Rybarczyk Zuzanna
Stajnia Rusin
SISI (41)
2018-08-04
8
2018-08-04
10
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
2018-08-04
15
2018-08-04
23
2018-08-04
Skowronek Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-08-04
4
2018-08-04
SAJGA (36)
2018-08-04
11
2018-08-04
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-08-04
10
2018-08-04
9
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
HALNY (34)
2018-08-04
2018-08-04
3
2018-08-04
2018-08-04
6
Starkowski Krystian
JKS Fer Więckowice
2018-08-04
22
2018-08-04
14
Szczepaniak Michalina
Rancho- Poznań
FOKUS (62)
2018-08-04
2018-08-04
Targosz Piotr
Stajnia Karino
LUNA (21)
2018-08-04
16
2018-08-04
Urbanowski Cezary
Bpk
CAPRIS (65)
2018-08-04
8
2018-08-04
Urbańska Nikola
KJ Podkowa Gruszczyn
SPENCER (19)
2018-08-04
2018-08-04
Warzywoda Antonina
bpk
BEZA (47)
2018-08-04
4
2018-08-04
Wiącek Anna
St. Grupy Nickel
RAVEN (43)
2018-08-04
3
2018-08-04
5
Wieczorek Judyta
Bpk
Apollo (3)
2018-08-04
2
Wypychowska Martyna
-
MAKAO H (63)
2018-08-04
21
2018-08-04
9

Number of Riders: 54

Number of Horses: 57

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl