Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 07:48:58
2018-07-26 23:00:13
Joanna Stawasz AMARETTO VDV
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 07:49:09
2018-07-26 22:59:21
Wiktoria Skrzyniarz CAYENNE
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
  • 1x 5/Bariery/Potęga skoku - dla zwycięzców 3 i 4 konkursu
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 07:05:50
2018-07-26 22:58:36
Joanna Stawasz CORRIDA
  • 2x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 07:05:39
2018-07-26 22:57:05
Joanna Oleksiak FIONA
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 07:05:27
2018-07-26 22:56:33
Martyna Witczak FIONA
  • 1x 1/Mini LL/60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 o Puchar Jana Klemta
  • 1x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 07:05:14
2018-07-26 22:55:48
Franciszek Spiczak ARI ALKI
  • 2x 1/Mini LL/60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 o Puchar Jana Klemta
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 07:05:03
2018-07-26 22:51:31
Joanna Oleksiak IKONA
  • 1x 1/Mini LL/60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 o Puchar Jana Klemta
  • 2x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 07:04:52
2018-07-26 22:49:23
Wiktoria Górzna AMARETTO VDV
  • 1x 1/Mini LL/60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 o Puchar Jana Klemta
  • 1x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 22:21:52
2018-07-26 22:13:04
Michał Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 22:21:35
2018-07-26 20:20:29
Łukasz Brzóska CORDINO
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
  • 1x 5/Bariery/Potęga skoku - dla zwycięzców 3 i 4 konkursu
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 22:21:21
2018-07-26 20:20:14
Łukasz Brzóska LIGHTING TG
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
  • 1x 5/Bariery/Potęga skoku - dla zwycięzców 3 i 4 konkursu
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 22:21:08
2018-07-26 19:33:47
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 22:20:51
2018-07-26 17:38:35
Wiktoria Skrzypkowiak EVER FOR LUCK
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 22:20:38
2018-07-26 17:20:06
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 11:41:34
2018-07-26 00:22:30
Ewelina Kowalczyk NEFRYT
  • 1x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 11:41:19
2018-07-25 09:57:50
Basia Fechner OPTIMA
  • 2x 1/Mini LL/60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 o Puchar Jana Klemta
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 08:15:36
2018-07-25 08:11:40
Przemysław Olejnik COMET
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 08:15:25
2018-07-25 00:20:36
Ewelina Kowalczyk MAGNEZJA
  • 1x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 08:15:14
2018-07-25 00:01:33
Tomasz Markuszewski BIO-TINE
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
  • 1x 5/Bariery/Potęga skoku - dla zwycięzców 3 i 4 konkursu
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 08:15:01
2018-07-24 23:49:17
Tomasz Markuszewski WARKA
  • 1x 1/Mini LL/60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 o Puchar Jana Klemta
  • 2x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 08:14:50
2018-07-24 23:39:54
Tomasz Markuszewski JUFOLTA
  • 1x 1/Mini LL/60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 o Puchar Jana Klemta
  • 1x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 08:14:26
2018-07-24 21:02:19
Dominika Augustyniak RASTAMAN
  • 1x 1/Mini LL/60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 o Puchar Jana Klemta
  • 2x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 08:14:15
2018-07-24 20:04:22
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 08:14:04
2018-07-24 13:54:00
Marta Hellwich CZARDASZ
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 2x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 08:13:53
2018-07-24 12:50:49
Natalia Cegielska BELLA
  • 1x 1/Mini LL/60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 o Puchar Jana Klemta
  • 2x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 08:13:37
2018-07-23 20:52:00
Paulina Wierzbicka O'QUINAR
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:10:50
2018-07-23 09:41:39
Hanna Mycka EMET
  • 2x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:10:35
2018-07-23 09:40:23
Oliwia Matwiej FUKSJA
  • 2x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:10:24
2018-07-23 06:51:58
Aleksandra Kowala HEKTOR
  • 1x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:10:14
2018-07-22 18:45:52
Patrycja Czaplewska NOBLOSZ
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 12:55:30
2018-07-21 16:49:33
Patryk Wawrzyniak RIVIERA
  • 1x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 12:55:18
2018-07-21 09:52:18
Karolina Kleciak SHE IS A LADY
  • 1x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 12:55:06
2018-07-21 09:51:50
Paulina Kleciak PROZA
  • 1x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 12:54:53
2018-07-20 20:25:44
Zuzanna Wołowska NERO
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
  • 1x 5/Bariery/Potęga skoku - dla zwycięzców 3 i 4 konkursu
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 12:09:33
2018-07-18 08:52:11
Jagoda Ziomek JOPLIN
  • 2x 1/Mini LL/60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 o Puchar Jana Klemta
  • 1x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 08:19:55
2018-07-15 20:49:22
Nikolas Komorowski N-PEGAZ
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
  • 1x 5/Bariery/Potęga skoku - dla zwycięzców 3 i 4 konkursu
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:30:26
2018-07-14 21:06:32
Maciej Ceglarski DR.DOOLITTLE 32
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
  • 1x 5/Bariery/Potęga skoku - dla zwycięzców 3 i 4 konkursu
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:30:17
2018-07-14 14:55:58
Aleksandra Morel MONA LISA
  • 1x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:30:07
2018-07-14 14:08:15
Patryk Wawrzyniak REWIA
  • 1x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:05:57
2018-07-11 09:57:32
Małgorzata Kowal CAYENNE
  • 1x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:31:21
2018-07-09 17:23:27
Paulina Jaśkiewicz PAVAROTTI
  • 1x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
  • 2x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 12:54:43
2018-07-09 11:24:22
Karina Bieńkowska KALOE
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
  • 1x 5/Bariery/Potęga skoku - dla zwycięzców 3 i 4 konkursu
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:31:01
2018-07-07 20:44:59
Maciej Ceglarski TREFL
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
  • 1x 5/Bariery/Potęga skoku - dla zwycięzców 3 i 4 konkursu
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:30:44
2018-07-07 20:44:11
Maciej Ceglarski CHARYZMA
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
  • 1x 5/Bariery/Potęga skoku - dla zwycięzców 3 i 4 konkursu
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:30:14
2018-07-07 16:15:30
Nadia Michalak PIGWA
  • 1x 2/LL/80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:29:51
2018-07-06 22:36:25
Anna Polańska SONKO TIT
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
  • 1x 5/Bariery/Potęga skoku - dla zwycięzców 3 i 4 konkursu
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:29:39
2018-07-06 22:36:06
Anna Polańska MONTANO
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:29:29
2018-07-06 12:32:41
Laura Maciejkiewicz TICANOS
  • 1x 3/L/90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
  • 1x 4/L/Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Augustyniak Dominika BPK
2001 (J.)
None
2. Bieńkowska Karina zawodnik niezrzeszony
2005 (JM.)
brak
3. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group Jakubowo
S
O003220
4. Cegielska Natalia JKS Robir Chwalęcice
2006 (JM.)
brak
5. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
6. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (JM.)
O039193
7. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O021507
8. Fechner Basia Stajnia Pszczew
2006 (JM.)
Brak
9. Górzna Wiktoria Stajnia Kuźnik
2002 (J.)
Brak
10. Hellwich Marta Stajnia Pszczew
1998 (MJ.)
Brak
11. Jaśkiewicz Paulina JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1998 (MJ.)
brak
12. Kleciak Karolina brak
2002 (J.)
brak
13. Kleciak Paulina brak
2002 (J.)
brak
14. Komorowski Nikolas Rancho Frontczaka
S
brak
15. Kowal Małgorzata KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
Brak
16. Kowalczyk Ewelina Stajnia Zagroda Janczewo
S
O036424
17. Kujawowicz Kornelia Rancho u Jochna Tarnawa Krościeńska
18. Lembicz Patryk St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
1999 (MJ.)
O034796
19. Maciejkiewicz Laura JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1997 (MJ.)
O036622
20. Markuszewski Tomasz Stajnia Bio-Tine Gościnowo
2001 (J.)
01270106010
21. Matwiej Oliwia JKS Robir
2005 (JM.)
brak
22. Michalak Nadia Jeździecki Klub Sportowy Rafi
2003 (JM.)
brak
23. Morel Aleksandra None
2000 (J.)
None
24. Mycka Hanna JKS Robir Chwalęcice
2002 (J.)
brak
25. Nawrot Wiesław Bpk
26. Nowak Wiktoria KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2000 (J.)
O043618
27. Olejnik Przemysław bpk
S
O011149
28. Oleksiak Joanna Stajnia Kuźnik
S
Brak
29. Polańska Anna SKJ Tradycja Siedlnica
S
O024901
30. Skrzyniarz Wiktoria Stajnia Kuźnik
2003 (JM.)
brak
31. Skrzypkowiak Wiktoria bpk
2001 (J.)
brak
32. Spiczak Franciszek Stajnia Kuźnik
2006 (JM.)
Brak
33. Stawasz Joanna Stajnia Kuźnik
S
brak
34. Szafraniec Karolina Rancho u Jochna Tarnawa Krościeńska
35. Wawrzyniak Patryk bpk
2001 (J.)
brak
36. Witczak Martyna Stajnia Kuźnik
2003 (JM.)
Brak
37. Wołowska Zuzanna Rancho Frontczaka
1997 (MJ.)
brak
38. Ziomek Jagoda JKS Rafi Gorzów
1997 (MJ.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

50

AMARETTO VDV KWPN NLD 2005 Wałach siwa/172 F: Salvatore
M: Cazieni V
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: E. Van der Vaart
K009677 900032001937941
2.

52

ARI ALKI Klusak NED 2007 Wałach gniada F:
M: Incredible Crafts
O: Joanna Stawasz
B: Brak
Brak
3.

2

Balanga F:
M:
O:
B:
4.

33

BELLA KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc: F: Fikus
M: Bonza
O: Maria Obidowska
B: Maria Obidowska
brak 616013680020111
5.

39

BIO-TINE BWP BEL 2001 Klacz siwa F: Toulon / Heartbreaker
M: Qualite / Capital
O: B.U. B.A. DE GOEDEREEDE - Paulina Jensens
B: B.U. B.A. DE GOEDEREEDE - Paulina Jensens
K024537 056098100351302 BEL-W-201168-BWP
6.

3

Bris F:
M:
O:
B:
7.

55

CAYENNE Oldenburger Springpferd POL 2008 Klacz gniada F: Contendro I
M: Stutbuch 1 Grandina
O: Andrzej Skrzyniarz
B: Jarosław Sekula
brak DE 418180165308
8.

19

CAYENNE WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Cytolog /
M: Basia /
O: Małgorzata Kowal
B:
brak
9.

16

CHARYZMA SP. POL 2010 Klacz gniada F: Czarownik xx/Freedom's Choice
M: Chloe/Landos
O: Eugeniusz Lasecki
B: Stadnina Koni Racot
Brak
10.

41

COMET HOL POL 2009 Wałach gniada F: /
M: /
O: Przemysław Olejnik
B: Niemcy
/
11.

47

CORDINO SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Cantero / Cambridge
M: Caren / Landjonker S
O: Edward Suszek, Dorota Cwalina
B: Edward Suszek
K014295 POL009610184508
12.

54

CORRIDA SP POL 2005 Klacz F: Corrado Son/
M: Cindy/
O: Katarzyna Worona
B: Tomasz Pawlak
brak
13.

34

CZARDASZ HAN GER 2007 Wałach kara/170 F: Ariadus/
M: Czunia/
O: Ewa Hellwich
B: Leszek Ławniczak
brak
14.

22

DR.DOOLITTLE 32 HAN. GER 0000 Wałach gniada/173 F: Drosselklang II / Don Carlos
M: C.Baronesse / Cordial Medoc
O: Maciej Ceglarski
B: Wilhelm Ovelhey
K013870 DE431317011902
15.

31

EMET MŁP POL 2009 Wałach siwa F: Cisoń/
M: Emeta/
O: Maria Obidowska
B: Bronisław Ludwiczak
brak
16.

45

EVER FOR LUCK Westfalska DEU 2008 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Weltpower
O: Tomasz Skrzypkowiak
B: Elzbieta Mallert
brak
17.

53

FIONA Meklemburska GER 2008 Klacz kasztanowata F: Fabricio
M: Lola
O: Roman Witczak
B: Christiane Kappenberg
Brak
18.

30

FUKSJA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: Majk
M: Finka
O: Maria Obidowska
B: Mażulis Katarzyna
brak 616013640043609
19.

35

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
O: Adam Czajkowski
B: Daniel Wieliczko
K023029 616009670090310
20.

51

IKONA SP POL 2004 Klacz gniada F: Impet
M: Cypra
O: Joanna oleksiak
B: Zygmunt Stawasz
Brak
21.

23

JOPLIN SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Sallust S /
M: Janis /
O: Jagoda Ziomek
B: Agnieszka Mierzwińska
brak 616009670074111
22.

37

JUFOLTA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada F: Folio
M: Juna
O: Paulina Jansens
B: Paulina Jansens
007 52 00573 07
23.

44

KALINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rapsod /
M: Korweta /
O: Patryk Lembicz
B: Mariusz Paradowski
brak
24.

8

KALOE SP POL 2001 Klacz siwa F: Spartakus
M: Korsyka
O: Kamila Grzybowska
B: ....
brak
25.

48

LIGHTING TG SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Oient
M: Laurbina KG
O: Wiktoria Borowiak
B: Tomasz Gogołek
K026180
26.

6

Lolita 179 F:
M:
O:
B:
27.

40

MAGNEZJA TS POL 2011 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kowalczyk
B: Ewelina kowalczyk
K023933 616999680024713
28.

46

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
29.

21

MONA LISA Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/171 F: Eger
M: Meta
O: Iwona Stańkowska
B: Daniela Frąckowiak
None
30.

13

MONTANO WLKP POL 2009 Wałach gniada/162 F: Fred / Colorado
M: Montana / Niels
O: Anna Polańska
B:
K017485 616007520124109
31.

11

N-PEGAZ SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Iros / Empik
M: Niwa / Tamborek
O: Bronisław Frontczak
B: Bronisław Frontczak
brak
32.

43

NEFRYT Wielkopolska POL 2003 Wałach kara F: Corofini
M: Nostalgia
O: Marcin Turtoń
B: Marcin Turtoń
007 64 00263 03
33.

24

NERO SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Wolf's Panter /
M: Niwa /
O: Bronisław Frontczak
B: Bronisław Frontczak
brak 616009680051406
34.

28

NOBLOSZ XX POL Xxxx Wałach ciemnogniada F: Xx
M: Xx
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Xx
Brak
35.

42

OPTIMA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz kasztanowata/165 F: Imbir
M: Osnowa
O: Anna Fechner
B: Brak
Brak
36.

18

PAVAROTTI SP POL 2007 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Paola /
O: Paulina Jaśkiewicz
B:
brak
37.

15

PIGWA Koń Wielkopolski POL 2009 Klacz kara/165 F: Powój
M: Prima
O: Iwona Stańkowska
B: Górski Jan
Brak
38.

25

PROZA Wielkopolska Pochodzenie Trake POL 2008 Klacz kasztanowata/171 F: Esaul
M: Poezja
O: Paulina Kleciak
B: Stadnina Koni Liski
brak 007600396508
39.

36

RASTAMAN Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Latino
M: Rossa
O: Barbara Augustyniak
B: Barbara Augustyniak
None
40.

20

REWIA WLKP POL 2004 Klacz siwa/168 F: Książe/
M: Rabka/
O: Katarzyna Wawrzyniak
B: Katarzyna Mosińska
brak POL007680073004
41.

27

RIVIERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 21.05.2001 Klacz gniada/175 F: Courage
M: Rota
O: Katarzyna Wawrzyniak
B: Janowski Marian
Brak POL 00961 10325 01
42.

26

SHE IS A LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Imequyl
M: Samira
O: Karolina Kleciak
B: Dylewska Agata
brak 616009590207008
43.

14

SONKO TIT Kłusak Francuski POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Gebrazac / Sebrazac
M: Ilene Soltit / Le Loir
O: Anna Polańska
B:
K014512 06212946
44.

12

TICANOS SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
O: Laura Maciejkiewicz
B: Ryszard Felusiak
K024577 616009640005713
45.

17

TREFL SP POL 1998 Ogier ciemnogniada/174 F: Cabrol Amicor / Caletto I
M: Tarcza / Czad
O: SO Łąck
B: SK Nowielice
K023647 POL009660069698
46.

38

WARKA Wielkopolska POL 2012 Klacz siwa F: Inblanco
M: Wiga
O: Paulina Jansens
B: Paulina Jansens
616 007 61 00576 12
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Augustyniak Dominika
BPK
2018-07-28
1
2018-07-28
16
2018-07-28
Bieńkowska Karina
zawodnik niezrzeszony
KALOE (8)
2018-07-28
24
2018-07-28
8
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group Jakubowo
CORDINO (47)
2018-07-28
2
2018-07-28
14
2018-07-28
19
2018-07-28
1
Cegielska Natalia
JKS Robir Chwalęcice
BELLA (33)
2018-07-28
1
2018-07-28
2018-07-28
5
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
2018-07-28
17
2018-07-28
TREFL (17)
2018-07-28
1
2018-07-28
3
2018-07-28
16
2018-07-28
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2018-07-28
6
2018-07-28
18
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
NOBLOSZ (28)
2018-07-28
21
2018-07-28
16
Fechner Basia
Stajnia Pszczew
OPTIMA (42)
2018-07-28
2018-07-28
Górzna Wiktoria
Stajnia Kuźnik
2018-07-28
1
2018-07-28
19
Hellwich Marta
Stajnia Pszczew
2018-07-28
Jaśkiewicz Paulina
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2018-07-28
3
2018-07-28
11
2018-07-28
Kleciak Karolina
brak
2018-07-28
2
2018-07-28
2018-07-28
Kleciak Paulina
brak
PROZA (25)
2018-07-28
21
2018-07-28
Komorowski Nikolas
Rancho Frontczaka
N-PEGAZ (11)
2018-07-28
2018-07-28
Kowal Małgorzata
KJ Leśna Podkowa Rychlik
CAYENNE (19)
2018-07-28
14
2018-07-28
20
2018-07-28
5
Kowalczyk Ewelina
Stajnia Zagroda Janczewo
2018-07-28
7
2018-07-28
14
NEFRYT (43)
2018-07-28
9
2018-07-28
23
Kujawowicz Kornelia
Rancho u Jochna Tarnawa Krościeńska
Bris (3)
2018-07-28
1
2018-07-28
3
2018-07-28
17
Lembicz Patryk
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
KALINKA (44)
2018-07-28
5
2018-07-28
4
Maciejkiewicz Laura
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
TICANOS (12)
2018-07-28
15
2018-07-28
12
Markuszewski Tomasz
Stajnia Bio-Tine Gościnowo
JUFOLTA (37)
2018-07-28
7
2018-07-28
WARKA (38)
2018-07-28
1
2018-07-28
17
2018-07-28
2018-07-28
6
2018-07-28
10
Matwiej Oliwia
JKS Robir
FUKSJA (30)
2018-07-28
2018-07-28
13
2018-07-28
Michalak Nadia
Jeździecki Klub Sportowy Rafi
PIGWA (15)
2018-07-28
15
2018-07-28
10
Morel Aleksandra
None
2018-07-28
12
2018-07-28
Mycka Hanna
JKS Robir Chwalęcice
EMET (31)
2018-07-28
20
2018-07-28
2018-07-28
Nawrot Wiesław
Bpk
2018-07-28
8
2018-07-28
11
Nowak Wiktoria
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2018-07-28
4
2018-07-28
4
2018-07-28
6
Oleksiak Joanna
Stajnia Kuźnik
IKONA (51)
2018-07-28
9
2018-07-28
2018-07-28
22
FIONA (53)
2018-07-28
Polańska Anna
SKJ Tradycja Siedlnica
MONTANO (13)
2018-07-28
8
2018-07-28
7
2018-07-28
12
2018-07-28
2
Skrzyniarz Wiktoria
Stajnia Kuźnik
CAYENNE (55)
2018-07-28
2018-07-28
13
Skrzypkowiak Wiktoria
bpk
2018-07-28
2018-07-28
Spiczak Franciszek
Stajnia Kuźnik
2018-07-28
2018-07-28
1
Stawasz Joanna
Stajnia Kuźnik
CORRIDA (54)
2018-07-28
22
2018-07-28
9
Szafraniec Karolina
Rancho u Jochna Tarnawa Krościeńska
2018-07-28
2018-07-28
Wawrzyniak Patryk
bpk
REWIA (20)
2018-07-28
10
2018-07-28
13
2018-07-28
15
RIVIERA (27)
2018-07-28
8
2018-07-28
7
Witczak Martyna
Stajnia Kuźnik
FIONA (53)
2018-07-28
1
2018-07-28
18
Wołowska Zuzanna
Rancho Frontczaka
NERO (24)
2018-07-28
9
2018-07-28
11
Ziomek Jagoda
JKS Rafi Gorzów
JOPLIN (23)
2018-07-28
2018-07-28

Number of Riders: 38

Number of Horses: 46

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl