Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-21 12:38:51
2018-07-20 21:28:55
Julia Moszczyńska AKADEMIA
  • 1x 10 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 18:28:50
2018-07-20 14:09:34
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 1x 1 ZT/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 18:28:09
2018-07-20 13:37:52
Agata Kamińska AKADEMIA
  • 2x 8 ZR/P/N/P / N z oceną stylu jeźdźca TALENT WIELKOPOLSKI
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 18:27:55
2018-07-20 12:35:07
Michał Zgrabka SULLIVAN
  • 2x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 18:27:39
2018-07-20 11:30:02
Zuzanna Woźniczka AKUNA
  • 2x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 18:27:26
2018-07-20 11:22:05
Piotr Frąckowiak PENGO
  • 1x 9 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 18:27:07
2018-07-20 11:16:23
Zuzanna Kowalczyk OMEGA
  • 2x 1 ZT/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 18:26:52
2018-07-20 09:02:36
Błażej Hadrzyński NENE DE LA LUZ W
  • 2x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 07:09:15
2018-07-19 22:41:22
Monika Majorczyk KOBI
  • 2x 6 ZR/L Lic/Licencyjny
  • 1x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 07:09:05
2018-07-19 22:21:05
Piotr Sokołowski KARY
  • 2x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 07:08:54
2018-07-19 22:18:28
Piotr Sokołowski CZANDOR
  • 2x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 07:08:42
2018-07-19 22:17:12
Piotr Sokołowski KOSTA BRAWA
  • 1x 9 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 07:08:30
2018-07-19 22:16:44
Piotr Sokołowski CANTATRICE
  • 1x 9 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 07:08:08
2018-07-19 22:16:16
Izabela Duda CANTATRICE
  • 1x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 07:07:56
2018-07-19 22:15:53
Sara Szczot KOSTA BRAWA
  • 1x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 07:07:44
2018-07-19 22:15:31
Judyta Perek HOLZ-SPORT KAMFORA
  • 2x 1 ZT/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 07:07:31
2018-07-19 21:38:31
Marcin Wesoły WELUNA
  • 2x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 07:07:17
2018-07-19 21:37:00
Antoni Śliwiński APLA
  • 2x 4 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 21:24:30
2018-07-19 21:16:39
Julia Perek IMBIR
  • 2x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 21:24:13
2018-07-19 21:16:13
Julia Perek TAZINA
  • 2x 5 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 21:23:58
2018-07-19 21:15:52
Judyta Perek FIDŻI
  • 2x 4 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 20:34:35
2018-07-19 20:22:04
Karol Jaroch LUBCZYK
  • 2x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 20:02:36
2018-07-19 19:54:24
Maja Kaczmarek KORAL D
  • 2x 4 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 18:12:43
2018-07-19 18:05:46
Agata Maćkowska GABON
  • 2x 4 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 18:12:26
2018-07-19 17:18:33
Antonina Jaworska TEN ANKERS SHEELAHOM
  • 2x 5 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 18:12:03
2018-07-19 16:58:43
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 ZR/P/N/P / N z oceną stylu jeźdźca TALENT WIELKOPOLSKI
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 18:11:47
2018-07-19 16:58:12
Amelia Stawińska BULWAR
  • 2x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 18:11:29
2018-07-19 16:57:43
Laura Lehmann UPSILON VAN LIMERICK
  • 2x 8 ZR/P/N/P / N z oceną stylu jeźdźca TALENT WIELKOPOLSKI
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 18:10:56
2018-07-19 16:57:03
Konstancja Lehmann WIWARO
  • 2x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 18:10:39
2018-07-19 16:54:28
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 2x 8 ZR/P/N/P / N z oceną stylu jeźdźca TALENT WIELKOPOLSKI
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 18:10:08
2018-07-19 16:53:42
Barbara Gronowska NORMAN
  • 2x 8 ZR/P/N/P / N z oceną stylu jeźdźca TALENT WIELKOPOLSKI
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 16:12:39
2018-07-19 14:39:41
Julia Jabłońska ALHAMBRA
  • 1x 9 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 16:12:26
2018-07-19 13:47:51
Julia Jabłońska PEPSI SG
  • 1x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 16:12:06
2018-07-19 11:37:05
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 1 ZT/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 10:56:10
2018-07-19 10:46:40
Karolina Kleciak SHE IS A LADY
  • 2x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 10:56:00
2018-07-19 10:46:06
Paulina Kleciak PROZA
  • 2x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:16:12
2018-07-18 21:47:14
Monika Hojna KONOR
  • 1x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:15:29
2018-07-18 21:12:14
Patrycja Czaplewska OMINA
  • 2x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:15:19
2018-07-18 21:11:39
Patrycja Czaplewska D-VIGOR
  • 2x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:15:04
2018-07-18 21:09:42
Aleksandra Przewoźna WALOR
  • 1x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:14:51
2018-07-18 21:09:07
Zuzanna Hała WALOR
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:14:35
2018-07-18 19:40:48
Filip Wysoczański SALMIN
  • 2x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:14:16
2018-07-18 19:39:38
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:13:53
2018-07-18 19:39:35
Filip Wysoczański B-FENIX
  • 2x 1 ZT/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:13:42
2018-07-18 17:40:50
Patrycja Czaplewska NOBLOSZ
  • 1x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:13:30
2018-07-18 17:16:20
Aleksandra Saroska BUMBLE BEE
  • 2x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 16:11:47
2018-07-18 16:40:32
Weronika Kamieńska WERBUS-K
  • 1x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 16:11:31
2018-07-18 16:38:07
Patrycja Kamieńska TIGRA K
  • 1x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:12:52
2018-07-18 15:13:24
Zofia Budzyńska FABIA
  • 2x 8 ZR/P/N/P / N z oceną stylu jeźdźca TALENT WIELKOPOLSKI
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:12:42
2018-07-18 14:33:56
Michał Remisz INDIA
  • 2x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 13:49:40
2018-07-18 13:45:16
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 2x 8 ZR/P/N/P / N z oceną stylu jeźdźca TALENT WIELKOPOLSKI
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 13:49:28
2018-07-18 13:44:48
Amelia Klota ANTONY HOPKINS
  • 2x 5 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 13:49:16
2018-07-18 13:44:25
Antoni Śliwiński DOLMET MILKA
  • 2x 4 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 12:10:58
2018-07-18 11:13:04
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 2x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 11:40:21
2018-07-18 11:12:03
Julia Pięta MARIT
  • 2x 5 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 07:50:37
2018-07-18 07:02:29
Marcin Wesoły MATRIX
  • 1x 9 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 07:50:24
2018-07-17 20:14:18
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 8 ZR/P/N/P / N z oceną stylu jeźdźca TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 9 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 07:50:11
2018-07-17 20:12:52
Weronika Kosińska TARAMTAJ
  • 2x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 07:49:57
2018-07-17 16:36:43
Olga Janecka GOLDIKA
  • 2x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 07:49:16
2018-07-17 09:59:10
Nel Skotarczak DENIS
  • 2x 4 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 07:49:06
2018-07-17 09:58:02
Nel Skotarczak BATOR
  • 2x 4 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 09:27:13
2018-07-16 22:47:59
Alina Celmerowska CATTICK
  • 1x 9 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:29:40
2018-07-15 22:50:13
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:29:32
2018-07-15 22:49:44
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 9 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 09:27:46
2018-07-13 00:10:14
Wiktoria Grabowska CORRASON ESPINADO
  • 2x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 07:48:53
2018-07-13 00:09:29
Wiktoria Grabowska CASQUETTE 4
  • 1x 6 ZR/L Lic/Licencyjny
  • 1x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 14:52:06
2018-07-12 13:39:04
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x 9 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:29:02
2018-07-10 22:45:11
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 2x 8 ZR/P/N/P / N z oceną stylu jeźdźca TALENT WIELKOPOLSKI
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:15:04
2018-07-09 21:32:04
Patryk Wawrzyniak REWIA
  • 1x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:12:32
2018-07-06 22:35:26
Anna Polańska SONKO TIT
  • 1x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 14:17:32
2018-07-06 22:34:42
Anna Polańska MONTANO
  • 1x 7 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
2. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
3. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O021507
4. Frąckowiak Piotr bpk
S
brak
5. Grabowska Wiktoria KJ Abrasives Group
2000 (J.)
O041436
6. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
O024035
7. Hadrzyński Błażej Stara Stajnia
S
brak
8. Hała Zuzanna Brak
Brak
9. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
10. Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
2005 (JM.)
O033374
11. Janecka Olga bpk
2001 (J.)
brak
12. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O039417
13. Jaroch Karol BPK
S
Brak
14. Kaczmarek Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
O047066
15. Kamieńska Weronika Rancho Poznań
2001 (J.)
025836
16. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
17. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O045671
18. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046693
19. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
20. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
21. Kowalczyk Zuzanna Stajnia Grońsko
2005 (JM.)
Brak
22. Lehmann Konstancja bpk
1999 (MJ.)
O037822
23. Lehmann Laura bpk
2000 (J.)
O038895
24. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
25. Majorczyk Monika Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
S
O035408
26. Nowak Wiktoria KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2000 (J.)
O043618
27. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
28. Pełeszuk Tadeusz Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O007298
29. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (Mł.)
O039090
30. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038669
31. Pięta Julia Klub Jeździecki Kapada Wiry
2004 (JM.)
O038749
32. Polańska Anna SKJ Tradycja Siedlnica
S
O024901
33. Przewoźna Aleksandra Brak
Brak
34. Remisz Michał KJ Abrasives Group
S
O028882
35. Saroska Aleksandra Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2003 (JM.)
O028950
36. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
37. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
38. Stawicka Marianna Klub Jeździecki Kapada Wiry
2006 (JM.)
O047671
39. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
40. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (J.)
O046051
41. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
42. Woźniczka Zuzanna Stajnia Grońsko
2001 (J.)
Brak
43. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
44. Zgrabka Michał Posadowskie TJ
S
O007299
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

68

AKUNA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz ciemnogniada/167cm F: Adiutant
M: Bakuna
O: Robert Hojan
B: Goll Wanda
Brak 616009610102809
2.

25

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Marta Stołowska-Lubońska
B:
K006417 DE435350274200
3.

32

B-FENIX Kuc Walijski POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:128 F: Linde Hoeve's Optymist / Shamrock Mr. Olivier
M: B-Food Finezja / Wolling's Dante
O: Marta Dąbrowska
B: Arkadiusz Kasperski
K026006 616013610012113
4.

16

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Łukasz Skotarczak
B:
K022347 POL013611585004
5.

49

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
6.

30

BUMBLE BEE Węgierska HUN 2005 Wałach siwa F: Faustus Fellini /Fridericus R
M: Zsoka /Aktion
O: Jakub Saroski
B: Gyeraj Lovastanya
KO15177
7.

72

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
8.

10

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Roman Barlik
B: Roman Barlik
K022802 616009610139311
9.

46

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
10.

2

CASQUETTE 4 HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casquetto / Casall
M: Fagata / Langa.Express
O: Jacek Grabowski
B: Udo Meyer
K025334 DE421000165411 105KU89
11.

15

CATTICK OS GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Catoki's Cannon / Catoki
M: Lady Lewitz / Landfriese II
O: Janusz Paprocki
B:
K020270 DE418180107011
12.

11

CLARUS HOL GER 2005 Ogier gniada/163 F: Contender / Calypso II
M: E - Larissa / Landgraf I
O: Tadeusz Pełeszuk
B: Schmidt Werner
K010392 DE421000408205
13.

12

CORRASON ESPINADO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Carry Son / Carry
M: Lea / Landos
O: Jacek Grabowski
B: Urszula Farysej
K015437 616009640055909
14.

17

DENIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
O: Łukasz Skotarczak
B: Strużyński Leszek
K018170 POL013660381205
15.

23

DIAMENT Trakeńska POL 2012 Ogier kara F: Emis
M: Delicja
O: Jacek Stawicki
B: Mirosław Kulpiński
brak POL 732 01 00742 12
16.

24

DOLMET MILKA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:118 F: Anero / Yedam's Claus
M: Marzanka / nn
O: Michał Rynowiecki
B:
K021547 POL013540122707
17.

29

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
18.

57

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Michał Stanisławiak
B:
K007293 528009041111799
19.

54

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:130 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
20.

71

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Agata Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
K018746 616013520054110
21.

26

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K019612 POL007610179808
22.

7

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D
M: Gamza
O: Jerzy Łukomski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
23.

18

GOLDIKA SP POL 2001 Klacz siwa F: LAMBADO
M: GIRLSA
O: Stajnia Nowina Alina Celmerowska
B: Jan Kosnowicz
K008027 POL 009 61 10727 01
24.

59

HOLZ-SPORT KAMFORA KUC POL 1998 Klacz kara/kuc: F: Adam
M: Kofeina
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Marian Holz
brak
25.

56

IMBIR SP POL 2008 Wałach gniada F: Scherif D'elle / Jalisco
M: Ijinska /
O: Karolina Perek
B: Janina Tyszkiewicz-Łącka
K015024 POL009610017308
26.

28

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
O: Michał Remisz
B: Agnieszka Lisiak
K025482 616009610005213
27.

64

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed /
M: Kastra /
O: Hubert Kaliński
B: Dominik Radke
K026214 POL007610114606
28.

39

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
O: Monika Hojna
B: Lech Garstka
K018085 616007610118209
29.

52

KORAL D DRP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Nepomuk
M: Koka D
O: Magdalena Kaczmarek
B: PL
K025627
30.

20

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton
M: Lukava
O: Sylwester Kosiński
B: Kotyza Jiri
K011082
31.

53

LUBCZYK SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Mywill
M: Landrynka
O: Karol Jaroch
B: Romuald Turowski
Brak
32.

22

MARIT Kuc Walijski NED 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy
M: Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
O: Barbara Zmierczak-Stawicka
B: J. Schuurman
K024414 5280170700777
33.

33

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
34.

21

MATRIX WLKP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Richebourg / Bayard D'Elle
M: Masira / Orkisz
O: Agnieszka Majka
B:
K017394 POL007611058003
35.

8

MONTANO WLKP POL 2009 Wałach gniada/162 F: Fred / Colorado
M: Montana / Niels
O: Anna Polańska
B:
K017485 616007520124109
36.

65

NENE DE LA LUZ W Olndenburg POL 2009 Wałach kara F: Collado
M: Naomi-W
O: Patrycja Świderska
B: Bartosz Wronski
brak
37.

31

NOBLOSZ XX POL Xxxx Wałach ciemnogniada F: Xx
M: Xx
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Xx
Brak
38.

45

NORMAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Niagara / Punkt
O: Dariusz Gonowski
B: Wacław Jendzio
K017270 POL009640086308
39.

66

OMEGA Koń Mały POL 2003 Klacz siwa/mk:144cm F: Pluto
M: Opoka
O: Mirosław Stachowiak
B: Dorszewski Andrzej
Brak 013520047003
40.

37

OMINA SP POL 2014 Klacz gniada F: Literat
M: Omonia
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
Brak
41.

67

PENGO SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Nicoletta Walkowiak
B:
brak
42.

43

PEPSI SG DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Pilatus/Coelenhage’s Purioso
M: Meggie/Mentos
O: RJT Sp z o.o.
B: Gerd Schulte-Gelderman
Brak
43.

50

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Amelia Stawińska
B:
K022915 DE421000022103
44.

42

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
45.

34

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Ogier gniada F: Masini
M: Segata
O: Fortuniak Paweł
B: Sekuła
K022490
46.

1

SONKO TIT Kłusak Francuski POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Gebrazac / Sebrazac
M: Ilene Soltit / Le Loir
O: Anna Polańska
B:
K014512 06212946
47.

69

SULLIVAN SP POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Discar
M: Sawa
O: R.Turowski
B: R.Turowski
Brak
48.

19

TARAMTAJ SP POL 2014 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Sylwrster Kosiński
B: Sylwester Kosiński
616 999 68 20211 14
49.

55

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
50.

48

UPSILON VAN LIMERICK WEST GER 2007 Wałach gniada F: Upgrade / Heartbreaker
M: Jacobalia / Voltaire
O: Laura Lehmann
B:
K023556 DE441411579407 103VC36
51.

35

WALOR SP POL Xxxx Wałach gniada F: Xx
M: Xx
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
Brak
52.

58

WELUNA SP POL 2014 Klacz gniada F: Madżil
M: Wiktoria
O: Agnieszka Walentyn i Sebastian Kryniewiecki
B: Adam Kostecki
Brak
53.

6

WERBUS-K SP POL 2010 Wałach siwa F: HBC Bid Lake
M: Wega
O: Tamara Pawlaczyk- Kamieńska
B: Marek Kubacki
K016436
54.

47

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Bobinski /
M: Werona /
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
brak 616009610103809
Rider Club
Competition
Prize
Celmerowska Alina KJ Michałówka
100
100
SUM:
200.00
Frąckowiak Piotr bpk
próba zaliczona
Grabowska Wiktoria KJ Abrasives Group
próba niezaliczona
proba niezaliczona
Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
350
200
SUM:
550.00
Kamieńska Weronika Rancho Poznań
50
SUM:
50.00
Majorczyk Monika Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
próba zaliczona
200
SUM:
200.00
Nowak Wiktoria KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
100
SUM:
100.00
Pełeszuk Tadeusz Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
300
SUM:
300.00
Polańska Anna SKJ Tradycja Siedlnica
150
150
SUM:
300.00
Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
300
400
SUM:
700.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (29)
2018-07-22
2018-07-22
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
CATTICK (15)
2018-07-22
4
100
2018-07-22
4
100
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
NOBLOSZ (31)
2018-07-22
1
2018-07-22
10
OMINA (37)
2018-07-22
13
2018-07-22
Frąckowiak Piotr
bpk
PENGO (67)
2018-07-22
1
próba zaliczona
Grabowska Wiktoria
KJ Abrasives Group
2018-07-22
próba niezaliczona
2018-07-22
proba niezaliczona
2018-07-22
9
2018-07-22
Gronowska Barbara
St. KJ Gronówka
NORMAN (45)
2018-07-22
2018-07-22
Hadrzyński Błażej
Stara Stajnia
2018-07-22
2018-07-22
10
Hała Zuzanna
Brak
WALOR (35)
2018-07-22
3
2018-07-22
3
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
KONOR (39)
2018-07-22
1
350
2018-07-22
3
200
Jabłońska Julia
JUKS Mieczewo
2018-07-22
13
2018-07-22
Janecka Olga
bpk
GOLDIKA (18)
2018-07-22
6
2018-07-22
Jankowiak Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-07-22
2018-07-22
Jaroch Karol
BPK
LUBCZYK (53)
2018-07-22
6
2018-07-22
Kaczmarek Maja
KJ Podkowa Gruszczyn
KORAL D (52)
2018-07-22
9
2018-07-22
Kamieńska Weronika
Rancho Poznań
2018-07-22
4
50
2018-07-22
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (71)
2018-07-22
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (72)
2018-07-22
1
2018-07-22
3
2018-07-22
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-07-22
2
2018-07-22
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
2018-07-22
2018-07-22
LEDA (20)
2018-07-22
5
2018-07-22
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (42)
2018-07-22
2
2018-07-22
5
Kowalczyk Zuzanna
Stajnia Grońsko
OMEGA (66)
2018-07-22
4
2018-07-22
Lehmann Konstancja
bpk
WIWARO (47)
2018-07-22
5
2018-07-22
Lehmann Laura
bpk
2018-07-22
2018-07-22
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
GABON (7)
2018-07-22
8
2018-07-22
Majorczyk Monika
Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
KOBI (64)
2018-07-22
1
próba zaliczona
2018-07-22
1
200
Nowak Wiktoria
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2018-07-22
2
2018-07-22
3
100
2018-07-22
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
2018-07-22
2018-07-22
Pełeszuk Tadeusz
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
CLARUS (11)
2018-07-22
6
2018-07-22
2
300
Perek Judyta
Posadowskie TJ
FIDŻI (54)
2018-07-22
7
2018-07-22
3
2018-07-22
2
Perek Julia
Posadowskie TJ
TAZINA (55)
2018-07-22
1
IMBIR (56)
2018-07-22
12
2018-07-22
5
Pięta Julia
Klub Jeździecki Kapada Wiry
MARIT (22)
2018-07-22
3
2018-07-22
Polańska Anna
SKJ Tradycja Siedlnica
2018-07-22
2
150
2018-07-22
3
150
2018-07-22
9
2018-07-22
8
Przewoźna Aleksandra
Brak
WALOR (35)
2018-07-22
11
Remisz Michał
KJ Abrasives Group
INDIA (28)
2018-07-22
7
2018-07-22
7
Saroska Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2018-07-22
7
2018-07-22
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
BATOR (16)
2018-07-22
4
2018-07-22
DENIS (17)
2018-07-22
6
2018-07-22
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-07-22
2
FERRARI (57)
2018-07-22
1
Stawicka Marianna
Klub Jeździecki Kapada Wiry
DIAMENT (23)
2018-07-22
4
2018-07-22
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
BULWAR (49)
2018-07-22
2018-07-22
11
2018-07-22
8
2018-07-22
Van Den Kroonenberg Mich?le
KJ Sokół Damasławek
CARMINA (10)
2018-07-22
2018-07-22
Wesoły Marcin
St. KS Jumping Events Poznań
MATRIX (21)
2018-07-22
2
300
2018-07-22
1
400
WELUNA (58)
2018-07-22
8
2018-07-22
Woźniczka Zuzanna
Stajnia Grońsko
AKUNA (68)
2018-07-22
1
2018-07-22
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
B-FENIX (32)
2018-07-22
2018-07-22
SALMIN (34)
2018-07-22
4
2018-07-22
Zgrabka Michał
Posadowskie TJ
2018-07-22
12
2018-07-22

Number of Riders: 44

Number of Horses: 54

The sum of prizes: 2 400.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl