Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Zawody w skokach przez przeszkody
Poznań - Hipodrom Wola, 14 lipca 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:09:12
2018-07-12 22:54:07
Piotr Sokołowski KOSTA BRAWA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:08:51
2018-07-12 22:53:27
Piotr Sokołowski CANTATRICE
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:08:40
2018-07-12 22:47:47
Magdalena Murawska IN TIME
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:08:30
2018-07-12 22:02:33
Henryk Ziółek RADOŚĆ Z
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:08:20
2018-07-12 21:58:24
Henryk Ziółek DIARADA Z
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:07:58
2018-07-12 21:57:44
Henryk Ziółek DUNKA
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:07:45
2018-07-12 21:56:28
Marta Kapcińska ARTEMIDA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:07:34
2018-07-12 21:55:47
Julia Liszyńska ROSARIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 22:09:04
2018-07-12 21:55:01
Anastazja Rzyszkiewicz CZARDASZ
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 22:08:47
2018-07-12 21:54:15
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 22:08:28
2018-07-12 21:52:54
Natalia Hoffmann B-FOOD BOUNTY A-Z
  • 1x 1/Kuce 70/Zwykły art. 238.2.21
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 21:01:20
2018-07-12 20:56:42
Martyna Wypychowska MAKAO H
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 19:16:10
2018-07-12 17:55:01
Katarzyna Frankiewicz CAPRIS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:09:18
2018-07-12 07:07:52
Ewelina Kowalczyk MAGNEZJA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:09:01
2018-07-11 22:27:47
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 21:34:00
2018-07-11 20:56:12
Zuzanna Grygier PASJONATA PAVAROTTI
  • 1x 1/Kuce 70/Zwykły art. 238.2.21
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:08:22
2018-07-11 20:50:47
Karolina Kleciak SHE IS A LADY
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:45:45
2018-07-11 20:44:12
Paulina Kleciak PROZA
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:40:07
2018-07-11 20:02:34
Klementyna Rennert PASJONATA ARNI
  • 2x 1/Kuce 70/Zwykły art. 238.2.21
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:39:48
2018-07-11 19:09:53
Nina Wysoczańska B-FENIX
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:39:30
2018-07-11 17:32:20
Piotr Frąckowiak ORCHIDEA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:39:15
2018-07-11 17:32:03
Piotr Frąckowiak DARLA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:38:54
2018-07-11 16:59:59
Maria Karnabal BENITO
  • 1x 1/Kuce 70/Zwykły art. 238.2.21
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 16:08:39
2018-07-11 14:29:11
Anna Wiącek RAVEN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:24:33
2018-07-11 00:21:49
Filip Wysoczański B-FENIX
  • 1x 1/Kuce 70/Zwykły art. 238.2.21
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:24:22
2018-07-10 23:49:24
Aleksander Dur TINA
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:23:00
2018-07-10 23:49:02
Aleksander Dur KARINO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:23:42
2018-07-10 22:46:39
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:21:49
2018-07-10 22:05:10
Bartosz Czaprański P' QUATRO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:21:37
2018-07-10 20:25:28
Nell Dykcik MAGNUM
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:21:27
2018-07-10 20:24:44
Jakub Rogacki FOREST
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:21:18
2018-07-10 20:24:16
Natalia Banach BELGIA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:20:51
2018-07-10 15:25:05
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 13:52:40
2018-07-10 10:19:16
Bartosz Wyrwa NOTA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:13:32
2018-07-09 19:52:36
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:13:20
2018-07-09 18:52:49
Julia Lipiecka JANOSIK
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:13:11
2018-07-09 18:48:29
Zuzanna Liszkowska GRAN CHACO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:13:00
2018-07-09 17:06:11
Przemysław Olejnik HALNY
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 13:37:17
2018-07-09 13:27:39
Anna Danielewicz HINGIS
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 13:37:06
2018-07-09 13:23:13
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 10:31:08
2018-07-09 09:41:49
Filip Kapała EMICA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 07:50:31
2018-07-08 21:27:28
Dagmara Imiłkowska JARBAS
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 07:50:22
2018-07-08 18:34:41
Gabrysia Kucharska SELLANO BOY
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 07:50:01
2018-07-08 18:32:50
Dagmara Dolińska GOLDQUIDAME L
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 07:51:17
2018-07-08 18:32:18
Dagmara Dolińska T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 14:12:20
2018-07-08 11:19:34
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:07:58
2018-07-07 19:48:23
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x 1/Kuce 70/Zwykły art. 238.2.21
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 19:57:49
2018-07-07 11:22:27
Nicole Pawlak LAVALLO STAR
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 19:59:00
2018-07-07 09:47:36
Kinga Kozłowska ALABAMA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 19:32:52
2018-07-05 17:19:11
Weronika Kamieńska WERBUS-K
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 19:32:39
2018-07-05 17:18:38
Patrycja Kamieńska TIGRA K
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 07:04:07
2018-07-03 22:50:05
Marta Dąbrowska LARINA
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 07:03:50
2018-07-03 22:48:51
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:20:35
2018-07-03 00:33:04
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:20:16
2018-07-03 00:32:32
Filip Wysoczański SALMIN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:58:34
2018-07-02 11:09:22
Mirosława Salamon ERKAN
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:58:24
2018-07-02 11:08:34
Charlotte Desailly-Markowska WENTO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:57:13
2018-07-01 20:34:38
Joanna Wicenty WASYL
  • 1x 1/Kuce 70/Zwykły art. 238.2.21
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:58:15
2018-07-01 00:47:35
Natalia Strzępek NEW STAR
  • 1x 1/Kuce 70/Zwykły art. 238.2.21
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 19:56:42
2018-06-29 12:14:09
Natalia Ciecierska TAJFUN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/P/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banach Natalia bpk
S
O012302
2. Ciecierska Natalia brak
2000 (J.)
brak
3. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
4. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
5. Danielewicz Anna bpk
S
brak
6. Desailly-Markowska Charlotte bez klubu
S
brak
7. Dolińska Dagmara KJ Złoty Rubin
S
O003678
8. Dur Aleksander bpk
S
brak
9. Dykcik Nell Bpk
2007 (Mł.)
Brak
10. Foligowska Karolina bpk
1997 (MJ.)
brak
11. Frankiewicz Katarzyna Bpk
S
Brak
12. Grygier Zuzanna KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O041952
13. Hoffmann Natalia Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
14. Imiłkowska Dagmara bpk
S
LZRWZJ/228/16
15. Jaskólska Marta KJ Rancho Poznań
16. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
17. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
18. Kapcińska Marta Cwał Zakrzewo
S
brak
19. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
O038556
20. Kasprowicz Kaja KJ Rancho Poznań
21. Kowalczyk Ewelina bpk
S
O036424
22. Kucharska Alicja KJ Rancho Poznań
23. Kucharska Gabrysia Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2003 (JM.)
brak
24. Lipiecka Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
brak
25. Liszkowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046694
26. Liszyńska Julia Cwał Zakrzewo
2004 (JM.)
brak
27. Majorczyk Monika Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
S
brak
28. Nowak Magdalena KJ Rancho Poznań
29. Olejnik Przemysław bpk
S
O011149
30. Pawlak Nicole Kj Rancho Poznań
2001 (J.)
O043616
31. Podhorecka Matylda KJ Rancho Poznań
32. Rennert Klementyna niezrzeszony
2004 (JM.)
brak
33. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
34. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
35. Salamon Mirosława bez klubu
2001 (J.)
brak
36. Smura Kornelia bpk
2005 (JM.)
O040169
37. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
38. Wasilewska Aleksandra STAJNIA POD LASEM ŁOSINIEC
2001 (J.)
39. Wiącek Anna St. Grupy Nickel
2001 (J.)
O046968
40. Wicenty Joanna -
S
Brak
41. Wypychowska Martyna -
2001 (J.)
O049379
42. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
43. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
44. Ziółek Henryk Cwał Zakrzewo
S
O025757
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

73

AISZA Wielkopolska POL 2004 Klacz jelena F: Czandor
M: Asta
O: Katarzyna Małecka
B: Mariusz Jasiak
brak
2.

8

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
3.

12

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
4.

63

ARTEMIDA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quinnus III / Quidam's Rubin
M: Artemiza / Cottonclub
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K019966 616007610059810
5.

46

B-FENIX Kuc Walijski POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:128 F: Linde Hoeve's Optymist / Shamrock Mr. Olivier
M: B-Food Finezja / Wolling's Dante
O: Marta Dąbrowska
B: Arkadiusz Kasperski
K026006 616013610012113
6.

59

B-FOOD BOUNTY A-Z Kuc Walijski POL 2011 Klacz izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Victor /
M: Bohemian Foxy Five /
O: Elżbieta Greser
B:
brak
7.

71

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet/ Juror
M: Daria/ Tik Tak
O: Katarzyna Małecka
B:
K016617
8.

41

BELGIA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz F: Euripides
M: Bara
O: Jakub Rogacki
B: Edmund Idkowiak
K020743
9.

49

BENITO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
O: Stefan Kierznowski
B: Stefan Kierznowski
K021450 POL013670142807
10.

57

CAPRIS HAN GER 2003 Klacz ciemnogniada F: Carbid / Calypso II
M: Suprise / Sao Paulo
O: Maciej Czajka
B: Roman Roszkiewicz
K010274 DE431319836503
11.

22

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
O: Piotr Gadomski
B: Jan Gottfried Jef
K018621 DE421000278311 105AT49
12.

28

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
13.

61

CZARDASZ MŁP POL 2009 Wałach gniada F: Chef Supreme /
M: Chwała /
O: Tina Rzyszkiewicz
B: Ignacy Mariszek
brak
14.

65

DIARADA Z OLD POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Diarado /
M: Vulana L /
O: Elżbieta Greser
B:
brak
15.

16

DIE KLEINE LADY Węgierski Koń Sportowy HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
16.

33

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: CANDIAVOLO / CANTUS
M: EMANUELLE / LURON
O: Małgorzata Grygier
B: SK Prudnik
K021950
17.

21

ERKAN Śląska POL 2004 Wałach ciemnogniada/166 F: Bizon
M: Elipsina
O: Maria Zaporowska
B: Jendza Stanislaw
brak POL 008 67 00477 04
18.

72

FOKUS SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Małecka
B:
brak
19.

42

FOREST KWPN POL 2010 Wałach gniada F: -
M: -
O: Jakub Rogacki
B: -
-
20.

74

GENERAŁ SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: .
B: .
.
21.

29

GOLDQUIDAME L SP POL 2011 Klacz gniada F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Goldmaedel / Grannus
O:
B:
K018177 616009610241811
22.

36

GRAN CHACO KUC POL 2008 Ogier bułana/kuc:148 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Grecja / Split
O: Joanna Liszkowska
B: Jerzy Łukomski
K019950 POL013610240908
23.

14

HALNY WLKP POL 2013 Ogier siwa F: Grand Master/ Graff Grannus
M: Czumen K
O: Tomikowski Mirosław
B: Tomikowski Mirosław
brak
24.

34

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
25.

35

HINGIS SP POL 2000 Ogier gniada F: Marcus
M: Highvellya
O: Przemysław Starkowski
B:
brak
26.

70

HORTA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada F: PIOŁUN
M: HULJA
O: Szkoła Jazdy Konnej Katarzyna Małecka
B: Zieliński Zbigniew
brak
27.

37

JANOSIK SP POL 2004 Wałach gniada F: Homerus
M: Jarota
O: Lipiecka
B: ..
K009357 POL009611031904
28.

31

JARBAS Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Bekas
M: Jawa
O: Dagmara Imiłkowska
B: Ryszard Wolanin
LKRWZJ/44/16
29.

47

KARINO SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Qumball / Kimball
M: Iskra / Ottis Van't Eikhof
O: Aleksander Dur
B: Józef Gacek
K018614 POL009670160508
30.

75

KASTOR SP POL 2005 Wałach gniada F:
M:
O: Agata Ochotny
B:
31.

55

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Honwed /
M: Kastra /
O: Hubert Kaliński
B:
brak
32.

23

LARINA NRPS POL 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
O: Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska
B: D. Schaper
K016920 528008090178909
33.

27

LAVALLO STAR Hanowerska GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Litas-Star
M: Grandacha MDM
O: Beata Rychlik
B: -
Brak
34.

56

MAGNEZJA TS POL 2011 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kowalczyk
B: Ewelina kowalczyk
K023933 616999680024713
35.

43

MAGNUM WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: Kuba Rogacki
B: .
.
36.

58

MAKAO H Wielkopolska POL 2006 Wałach gniada F: Landjonker S
M: Modelka
O: -
B: -
K018841
37.

40

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Net /
M: Parada /
O: Karolina Foligowska
B: Zenon Kopaniarz
brak
38.

60

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
brak
39.

44

P' QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada F: QULESTER
M: .
O: .
B: .
Brak
40.

17

PASJONATA PAVAROTTI Kuc Walijski POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Małgorzata Grygier
B: Kołodziejek Elżbieta
K022154 616013610016511
41.

52

PASJONATA ARNI Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:138 F: Rondo's Matador/
M: Anja
O: Magdalena Jaśkiewicz
B: Jerzy Kołodziejek
brak
42.

66

RADOŚĆ Z SP POL 2013 Klacz gniada F: Casino L
M: Rosaria
O: Greser Elżbieta
B: Greser Elżbieta
Brak
43.

48

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
O: Marian Nickel
B:
K007731 009611193002
44.

62

ROSARIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chef Supreme/
M: Rostia/
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
brak
45.

76

S-Piorun Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn/nn
M: Sarnau Rainstorm/
O: Iveco Truck Partner
B: Jorg Berning
brak 616013670129009
46.

7

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Ogier gniada F: Masini
M: Segata
O: Fortuniak Paweł
B: Sekuła
K022490
47.

30

SELLANO BOY WLKP POL 2008 Wałach siwa/mk:158 F: Chellano's Boy /
M: Saxonia /
O: Dagmara Dolińska
B: Bartosz Wroński
brak POL007610112308
48.

5

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Matrix /
M: Toffi /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
brak
49.

45

TINA SP POL 2003 Klacz siwa/166 F: Silver Dream / Silbersee
M: Talia / Diament
O: Aleksander Dur
B: Władysław Gałęziowski
K019223 POL009570049903
50.

19

WASYL Hucuł POL 2012 Wałach srokata/kuc:140 F: Halif
M: Warta
O: Mateusz Hofman
B: Mariusz Chojnacki
Brak 616012610204312
51.

20

WENTO SP POL 2012 Wałach kara/170 F: Marafon
M: Wenecja
O: Wojciech Markowski
B: Jasiulek Iwona
brak 616 009 69 00135 12
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banach Natalia
bpk
BELGIA (41)
2018-07-14
1
2018-07-14
8
Ciecierska Natalia
brak
TAJFUN (5)
2018-07-14
3
2018-07-14
7
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
2018-07-14
15
2018-07-14
12
Dąbrowska Marta
bpk
2018-07-14
11
2018-07-14
6
LARINA (23)
2018-07-14
9
Danielewicz Anna
bpk
2018-07-14
3
2018-07-14
5
HINGIS (35)
2018-07-14
2
2018-07-14
9
Desailly-Markowska Charlotte
bez klubu
WENTO (20)
2018-07-14
5
Dolińska Dagmara
KJ Złoty Rubin
2018-07-14
18
2018-07-14
13
Dur Aleksander
bpk
TINA (45)
2018-07-14
16
2018-07-14
5
KARINO (47)
2018-07-14
2
2018-07-14
15
Dykcik Nell
Bpk
MAGNUM (43)
2018-07-14
2018-07-14
Foligowska Karolina
bpk
NIWA (40)
2018-07-14
7
2018-07-14
4
Frankiewicz Katarzyna
Bpk
CAPRIS (57)
2018-07-14
13
2018-07-14
Grygier Zuzanna
KJ Ranczo Kołata
2018-07-14
3
2018-07-14
3
2018-07-14
4
Hoffmann Natalia
Cwał Zakrzewo
2018-07-14
2
2018-07-14
7
Imiłkowska Dagmara
bpk
JARBAS (31)
2018-07-14
14
2018-07-14
Jaskólska Marta
KJ Rancho Poznań
AISZA (73)
2018-07-14
13
2018-07-14
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (60)
2018-07-14
6
2018-07-14
19
Kapała Filip
KJ Michałówka
EMICA (33)
2018-07-14
10
2018-07-14
2
Kapcińska Marta
Cwał Zakrzewo
2018-07-14
10
2018-07-14
7
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
BENITO (49)
2018-07-14
8
2018-07-14
17
Kasprowicz Kaja
KJ Rancho Poznań
HORTA (70)
2018-07-14
2018-07-14
Kowalczyk Ewelina
bpk
2018-07-14
19
2018-07-14
14
Kucharska Alicja
KJ Rancho Poznań
2018-07-14
2018-07-14
2
Kucharska Gabrysia
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2018-07-14
5
2018-07-14
12
Lipiecka Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
JANOSIK (37)
2018-07-14
15
2018-07-14
Liszkowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-07-14
1
2018-07-14
18
Liszyńska Julia
Cwał Zakrzewo
ROSARIA (62)
2018-07-14
10
2018-07-14
16
Majorczyk Monika
Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
KOBI (55)
2018-07-14
2018-07-14
4
Nowak Magdalena
KJ Rancho Poznań
2018-07-14
11
2018-07-14
Olejnik Przemysław
bpk
HALNY (14)
2018-07-14
6
2018-07-14
3
Pawlak Nicole
Kj Rancho Poznań
2018-07-14
12
2018-07-14
Podhorecka Matylda
KJ Rancho Poznań
FOKUS (72)
2018-07-14
2018-07-14
Rennert Klementyna
niezrzeszony
2018-07-14
6
2018-07-14
Rogacki Jakub
bpk
FOREST (42)
2018-07-14
12
2018-07-14
13
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
2018-07-14
14
2018-07-14
14
2018-07-14
Salamon Mirosława
bez klubu
ERKAN (21)
2018-07-14
1
2018-07-14
9
Smura Kornelia
bpk
2018-07-14
1
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-07-14
1
2018-07-14
Wasilewska Aleksandra
STAJNIA POD LASEM ŁOSINIEC
KASTOR (75)
2018-07-14
9
2018-07-14
Wiącek Anna
St. Grupy Nickel
RAVEN (48)
2018-07-14
8
2018-07-14
11
Wicenty Joanna
-
WASYL (19)
2018-07-14
5
2018-07-14
8
Wypychowska Martyna
-
MAKAO H (58)
2018-07-14
6
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
SALMIN (7)
2018-07-14
4
ARES (8)
2018-07-14
20
B-FENIX (46)
2018-07-14
7
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2018-07-14
17
2018-07-14
10
Ziółek Henryk
Cwał Zakrzewo
2018-07-14
4
2018-07-14
11
2018-07-14
8

Number of Riders: 44

Number of Horses: 51

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl