Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:16:01
2018-07-12 23:45:08
Bartosz Wyrwa NOTA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:15:49
2018-07-12 23:14:58
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:15:08
2018-07-12 23:14:11
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:14:39
2018-07-12 23:04:21
Agnieszka Zbierska MEKLAR
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:14:27
2018-07-12 22:59:12
Sara Szczot KOSTA BRAWA
  • 2x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:14:13
2018-07-12 22:58:52
Izabela Duda CANTATRICE
  • 2x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:13:58
2018-07-12 22:58:26
Piotr Sokołowski CZANDOR
  • 2x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:13:45
2018-07-12 22:57:15
Piotr Sokołowski KARY
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:13:32
2018-07-12 22:52:32
Magdalena Kapatka CYKORIA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:13:20
2018-07-12 22:52:08
Marta Leszczyńska CYKORIA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:13:02
2018-07-12 22:51:31
Natalia Czwajda WYBRANKA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:12:49
2018-07-12 22:51:13
Maria Giza BLANSZ
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:12:31
2018-07-12 22:51:05
Magdalena Kapatka PASJA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:10:37
2018-07-12 22:50:38
Marcin Tomczak PASJA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:10:26
2018-07-12 22:45:21
Sandra Nowaczyk HEABISCUIT N
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 21:39:29
2018-07-12 21:36:56
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 21:34:33
2018-07-12 21:33:12
Marta Nowakowska PECTUS
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 21:28:56
2018-07-12 21:26:45
Weronika Pietrzak ALBA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 21:24:45
2018-07-12 21:22:13
Joanna Tupikowska BANDURA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 21:24:30
2018-07-12 21:21:54
Zuzanna Mroczek SARA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 21:24:15
2018-07-12 21:21:32
Wiktoria Siejak SHUTTERFLY W
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 20:55:08
2018-07-12 20:14:24
Bogdan Przybyla CYRYL
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 20:54:54
2018-07-12 20:14:06
Wiktoria Wesołowska BAL
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 20:54:34
2018-07-12 19:22:10
Kacper Stefaniak CAVALDOS
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:29:43
2018-07-12 16:20:05
Zosia Podraza KOPER
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:29:28
2018-07-12 16:15:27
Marta Podraza TOLA
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 14:51:02
2018-07-12 14:07:55
Błażej Hadrzyński NENE DE LA LUZ W
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 14:50:52
2018-07-12 14:06:34
Natalia Maraszek ASYRIA J
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 13:04:03
2018-07-12 12:56:55
Bartosz Wyrwa HOOVER
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 13:03:52
2018-07-12 12:56:15
Dominika Włodarczak HURAGAN
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 13:03:42
2018-07-12 12:17:03
Klaudia Kostrzewska PASJONATA RAMZES
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 12:17:10
2018-07-12 12:15:51
Olga Pateck SNOOPY
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 11:53:32
2018-07-12 11:51:51
Julia Zielińska GOLIAT
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 11:53:14
2018-07-12 11:49:33
Adrianna Olejnik TARS
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 11:52:56
2018-07-12 11:47:57
Jakub Toffel TARS
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 11:52:45
2018-07-12 11:46:34
Alicja Lisowska DEVON HILL
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 09:52:27
2018-07-12 09:38:15
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:05:13
2018-07-12 07:43:21
Joanna Goździewska PASJONAT
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:10:59
2018-07-12 06:45:50
Maciej Ceglarski HONDA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:10:43
2018-07-12 06:45:16
Maciej Ceglarski CHARYZMA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:10:26
2018-07-11 20:46:47
Agata Ziemniarska POLARIS R
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:41:49
2018-07-11 19:20:13
Zuzanna Bukowska PRINCESSA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:41:32
2018-07-11 19:07:52
Marcelina Zobel CELINKA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:41:16
2018-07-11 18:47:58
Janusz Grzewiński ORENA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:40:58
2018-07-11 18:27:46
Dariusz Górski WANILIA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:40:42
2018-07-11 16:57:22
Marta Rogowska LAKI
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 16:09:53
2018-07-11 15:44:52
Sylwia Goc HELISA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 16:09:39
2018-07-11 15:44:30
Patrycja Senger MAJA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 16:09:06
2018-07-11 15:04:03
Inga Michalak CINDIRELLA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 12:23:51
2018-07-11 11:42:37
Karolina Kiałka KROTON
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 12:23:38
2018-07-11 11:38:01
Andrzej Kosakowski MEFISTO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 12:23:27
2018-07-11 11:37:24
Aleksandra Andrzejewska MIRADO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 12:23:12
2018-07-11 09:40:19
Jan Goc BESSA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:25:53
2018-07-10 23:58:52
Weronika Zglejszewska GRYFIN I
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:25:40
2018-07-10 22:28:47
Weronika Zglejszewska GRYFIN
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:25:13
2018-07-10 21:02:47
Natalia Kowalska KARINO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 13:50:13
2018-07-10 13:20:37
Dominika Jurek ZAPARINA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 13:49:49
2018-07-10 11:35:38
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:25:03
2018-07-09 22:28:59
Roksana Barczak ROSETTO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:24:51
2018-07-09 22:28:19
Roksana Barczak CYKOR
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:14:16
2018-07-09 21:03:03
Aleksandra Łubińska KAVU
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:43:55
2018-07-09 16:32:39
Emilia Szczepańska MARCO
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 10:31:34
2018-07-09 09:42:37
Filip Kapała EMICA
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 07:52:46
2018-07-08 17:16:58
Natalia Maraszek EQUERCUS
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 07:52:36
2018-07-08 14:47:22
Zuzanna Frąckowiak VILGA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 07:52:25
2018-07-08 14:47:01
Weronika Frąckowiak KAMA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 07:52:17
2018-07-08 14:46:41
Weronika Frąckowiak HIDALGO P
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 07:52:06
2018-07-07 19:50:27
Zuzanna Grygier EMICA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 07:51:56
2018-07-07 19:49:17
Zuzanna Grygier PASJONATA PAVAROTTI
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewska Aleksandra KJ Raduszyn
2000 (J.)
brak
2. Andrzejewska Monika bpk
S
brak
3. Barczak Roksana KJ Rogoźno
1998 (MJ.)
brak
4. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
1999 (MJ.)
O023478
5. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
6. Czajka Emilia Bpk
7. Czwajda Natalia STAJNIA BIERZGLINEK
2004 (JM.)
brak
8. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
9. Giza Maria Ostrowo Młyn
.
10. Goc Jan Rancho Tomasz Goc
2008 (Mł.)
brak
11. Górski Dariusz KJ Sokół Damasławek
S
O042986
12. Goździewska Joanna bpk
S
brak
13. Grygier Zuzanna KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O041952
14. Grzegorek Adrianna Stajnia Maskawa
2006 (JM.)
brak
15. Grześkowiak Dominik Stajnia Dębnica
16. Grzewiński Janusz brak
S
brak
17. Hadrzyński Błażej Stara Stajnia
S
brak
18. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
19. Janas Agnieszka Stajnia Lider
20. Jędrzejczak Zuzanna Stajnia Lider
21. Jurek Dominika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1997 (MJ.)
O049825
22. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
23. Kapatka Magdalena STAJNIA BIERZGLINEK
S
brak
24. Kiałka Karolina MUKS Bielice
1999 (MJ.)
Brak
25. Kosakowski Andrzej KJ Raduszyn
S
brak
26. Kowalska Natalia Bpk
S
Brak
27. Kwaśniewski Patryk Stow. Kraju Jumping Team
28. Kwiatkowska Klaudia SJ Dragon Gniezno
29. Lasecka Wiktoria Klub Jeździecki Wiecanowo
2006 (JM.)
brak
30. Leszczyńska Marta STAJNIA BIERZGLINEK
S
brak
31. Lisowska Alicja Stajnia Toffel
2000 (J.)
O043653
32. Łubińska Aleksandra Bpk
2001 (J.)
o044496
33. Maraszek Natalia JKS Moskit
1999 (MJ.)
O036347
34. Michalak Inga bpk
2005 (JM.)
O039910
35. Mroczek Zuzanna Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2005 (JM.)
O050772
36. Nowaczyk Sandra KJ Mustang Kochowo
1997 (MJ.)
O028460
37. Nowakowska Marta Klub Jeździecki Wiecanowo
2005 (JM.)
brak
38. Olejnik Adrianna Stajnia Toffel
-
39. Patecka Olga KJ Kociałkowa Górka
2008 (Mł.)
brak
40. Pełczyńska Maria UKS Jantar Gniezno
41. Pietruszewska Agata Stajnia Okej
42. Pietrzak Weronika Klub Jeździecki Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
43. Podraza Marta Stajnia pod lasem
2007 (Mł.)
brak
44. Podraza Zosia Stajnia pod lasem
2006 (JM.)
brak
45. Przybyla Bogdan Stajnia Ostrowo Młyn
S
brak
46. Rogowska Marta bpk
1998 (MJ.)
brak
47. Różewicka Aneta SJ Dragon Gniezno
48. Senger Patrycja Rancho Tomasz Goc
2005 (JM.)
brak
49. Siejak Wiktoria Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2000 (J.)
O034660
50. Simińska Joanna SO Gniezno
51. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
52. Stefaniak Kacper Stajnia Ostrowo Młyn
2001 (J.)
O043302
53. Szarwark Daria Stajnia pod Wierzbami
54. Szczepańska Emilia bpk
S
brak
55. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team
S
O042880
56. Szeszycka Zofia Stajnia Okej
57. Tomczak Marcin STAJNIA BIERZGLINEK
S
brak
58. Tomczak Marcin STAJNIA BIERZGLINEK
S
brak
59. Trojanowska Monika UKS Jantar Gniezno
60. Tupikowska Joanna brak
S
brak
61. Walczak Klaudia SJ Dragon Gniezno
62. Wengerek Karolina SKJ Gronówka
63. Wesołowska Wiktoria Stajnia Ostrowo Młyn
brak
64. Włodarczak Dominika LKJ Abaria Iwno
S
O025987
65. Wyrwa Bartosz KJ Liljówka Stęszewko
S
O009173
66. Zbierska Agnieszka bpk
1998 (MJ.)
brak
67. Zglejszewska Weronika Brak
2000 (J.)
Brak
68. Zielińska Julia Stajnia Toffel
-
69. Ziemniarska Agata KJ Mustang Kochowo
2003 (JM.)
O042318
70. Zobel Marcelina Stajnia Dębnica
2003 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

51

ALBA KUC POL 2013 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Rajmund Łączny
B: Holandia
Brak
2.

73

Alpina F:
M:
O:
B:
3.

41

ASYRIA J MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/163 F: Łyskacz /
M: Ascania /
O: Natalia Maraszek
B: Mirosław Kaczor
brak POL006590315504
4.

46

BAL SP POL 2009 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
n
5.

50

BANDURA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Chef Supreme
M: Barda
O: Trojan Marchwiak
B: Stadnina Koni Racot
brak
6.

17

BESSA KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: Astan /
M: Biest /
O: Sylwia Goc
B: Paweł Fimmel
brak
7.

56

BLANSZ SP POL 2003 Wałach siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Obst Patrycja
B:
brak
8.

76

BREGO SP POL 2007 Ogier gniada F: Bajou Du Rouet
M: Baccara
O: Begier Mikołaj
B: Begier Mikołaj
brak
9.

61

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Izabela Duda
B:
K021292 POL009610150607
10.

12

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Andrzejewska Monika
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
11.

45

CAVALDOS Holsztyńska POL 2010 Wałach gniada/168 F: Canto
M: Noblesse XVII
O: Kacper Stefaniak
B: Feldhaus Henrike
K016690 DE421000082010
12.

30

CHARYZMA SP. POL 2010 Klacz gniada F: Czarownik xx/Freedom's Choice
M: Chloe/Landos
O: Eugeniusz Lasecki
B: Stadnina Koni Racot
Brak
13.

78

Cieszyn F:
M:
O:
B:
14.

21

CINDIRELLA SP POL 2012 Klacz siwa/172 F: Casino L
M: Costa Rica
O: Patrycja Trzaskawka
B: Bartosz Szymborski
brak 616 009 61 02096 12
15.

33

CONGO AK Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Contendus
M: Czunita K
O: Monika Grzegorek
B: -
brak
16.

69

Cygrafia F:
M:
O:
B:
17.

10

CYKOR SP POL 2010 Ogier siwa/168 F: Cypr / Retusz
M: Cynia / El Djazair
O: Tomasz Barczak
B: Karol Robak
K022066 616009610243310
18.

58

CYKORIA Wielkopolska POL 11.04.2010 Klacz srokata F: Polder
M: Calineczka
O: Mariusz Tomczak
B: Mariusz Tomczak
brak
19.

47

CYRYL SP POL 1111 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
20.

60

CZANDOR SP POL 2011 Wałach siwa F: Czumak /
M: Czuma /
O: Piotr Sokołowski
B:
brak
21.

82

Czumen K Sp POL 2003 O F: Ariados
M: Czunia
O: SO Gniezno
B:
22.

74

Delicja F:
M:
O:
B:
23.

34

DEVON HILL SP POL 2011 Wałach gniada/161 F: Le Voltaire
M: Dama
O: Agnieszka Lisowska
B: Daria Wachnowska
Brak
24.

7

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: CANDIAVOLO / CANTUS
M: EMANUELLE / LURON
O: Małgorzata Grygier
B: SK Prudnik
K021950
25.

2

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
O: Małgorzata Grygier
B: SK Prudnik
K021950 616009690017212
26.

6

EQUERCUS Polski Koń Szlachetni Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/172 F: Vector
M: Etyka
O: Natalia Maraszek
B: Kujawa Janusz Krzysztof
K008479
27.

72

Goldi F:
M:
O:
B:
28.

36

GOLIAT SP POL 2011 Wałach kara F: Literat
M: -
O: -
B: -
-
29.

15

GRYFIN Małopolska POL 2003 Klacz gniada/174 cm F: Harun I
M: Grappa
O: Anna Szubstarska
B: Anna Szubstarska
30.

71

Hammer F:
M:
O:
B:
31.

23

HELISA SP POL 2011 Klacz srokata F: Rewir I /
M: Haga /
O: Tomasz Goc
B: Władysław Bała
brak
32.

31

HONDA SP POL 0000 Klacz kasztanowata/172 F: Czad / Dido
M: Habenda / Niferak
O: Maciej Ceglarski
B: Stadnina Koni Nowielice
brak
33.

39

HURAGAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Oskariusz / Biskwit
M: Hana / Etat
O: Dominika Włodarczyk
B: Dominika Sztanka
K025652 POL009610063605
34.

84

Kalmet F:
M:
O:
B:
35.

14

KARINO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Junus
M: Ksena
O: Natalia Kowalska
B: Rosicki Mirosław
Brak
36.

59

KARY . POL 2014 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
.
37.

85

Kaszmir 2001 F: Louis
M: Kleopatra
O:
B:
38.

44

KOPER KUC POL 2006 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: SPL
B: brak
brak
39.

62

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
O: Piotr Sokołowski
B: Brzechwa Marek
K024636 POL999670012608
40.

68

Kowu F:
M:
O:
B:
41.

64

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
42.

20

KROTON Wielkopolska POL 2007 Wałach kara F: Azer
M: Karma
O: Karolina Kiałka
B: Karolina kialka
Brak
43.

24

LAKI HAN GER 2007 Wałach gniada F: Lanciano /
M: Piola /
O: Marta Rogowska
B: ZG Kern Berthold und Hartwig Ot. Schellbronn
brak DE431316874107
44.

75

Lider F:
M:
O:
B:
45.

67

Limeryk F:
M:
O:
B:
46.

77

Magic F:
M:
O:
B:
47.

22

MAJA KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc: F: Pegaz /
M: Mokka /
O: Tomasz Goc
B: Andrzej Radzikowski
brak
48.

8

MARCO Wielkopolska POL 2007 Wałach kara F: WINCHESTER
M: MARAKENA
O: Emilia Szczepańska
B: Prządek Małgorzata
brak
49.

19

MEFISTO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Faust Z/
M: Madea/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
K022062
50.

63

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Zbierska
B:
brak
51.

18

MIRADO SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Dragon/
M: Mirabelka/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
52.

42

NENE DE LA LUZ W Olndenburg POL 2009 Wałach kara F: Collado
M: Naomi-W
O: Patrycja Świderska
B: Bartosz Wronski
brak
53.

66

NOTA XX POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Indy Champ /
M: Nemi / Saphir
O: SK Iwno
B: SK Golejewko
K025651 616POL140082775
54.

26

ORENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/172 F: Lenon L
M: Olivia Plus-s
O: Janusz Grzewiński
B: Drabiński Roman
K024886 616009670029713
55.

55

PASJA Wielkopolska POL 09.03.2011 Klacz kara F: Polder
M: Pamela
O: Mariusz Tomczak
B: Mariusz Tomczak
brak
56.

32

PASJONAT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach gniada F: Taede fan't Kolkenlan
M: Pianela
O: Maciej Olek
B: Sławomir Łukaszewski
brak
57.

53

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz gniada F: Sanwan
M: Prima W
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
brak
58.

1

PASJONATA PAVAROTTI Kuc Walijski POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Małgorzata Grygier
B: Kołodziejek Elżbieta
K022154 616013610016511
59.

38

PASJONATA RAMZES Kuc Walijski POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Rondo's Matador / Wolling's Dante
M: Zwaantjes Rozalien / Steehorst Pavarotti
O: Robert Pleśnierowicz
B: Elżbieta Kołodziejek
brak
60.

83

Pasza F:
M:
O:
B:
61.

52

PECTUS Mały Koń POL 2013 Wałach kasztanowata F: Kalipso
M: Prima W
O: Rajmund Łączny
B: Rajmund Łączny
brak
62.

29

POLARIS R SP POL 2009 Wałach gniada F: Goofi R / Campari M
M: Persefona R / Landino
O: Ryszarda Ziemniarska
B: Romuald Hałabuda
K019302 616009540172409
63.

28

PRINCESSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
O: Jarosław Bukowski
B: Józef Jastrząbek
K016829 POL009640012408
64.

11

ROSETTO SP POL 2014 Ogier gniada F: Polonez
M: Roksana
O: Tomasz Barczak
B: Tomasz Barczak
brak
65.

49

SARA WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Lwówek
M: Sena
O: Przemysław Mroczek
B: Begier Ryszard
K026008
66.

48

SHUTTERFLY W SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L
M: Sahara
O: Przemysław Mroczek
B: Wozniak Katarzyna
K026007
67.

70

Skra F:
M:
O:
B:
68.

37

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka / nn
O: Robert Pleśnierowicz
B: Salix Sp. z o. o.
K020877 616013610299008
69.

86

Spartakus F:
M:
O:
B:
70.

35

TARS SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Mer
M: Tara
O: Klaudia Kusz
B: -
-
71.

43

TOLA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: SPL
B: brak
brak
72.

88

Torina Deux kuc POL 2012 K /145 F:
M: Sasanka
O: Sławomir Zobel
B:
73.

79

Turyn F:
M:
O:
B:
74.

25

WANILIA WLKP POL 2012 Klacz siwa/168 F: Lew / Lwowiec
M: Wygrana / Orbis
O: Dariusz Górski
B: Lidia Woźniczka
K025711 616007610108412
75.

57

WYBRANKA Wielkopolska POL 20.06.2005 Klacz ciemnogniada F: Tabun
M: Watra
O: Mariusz Tomczak
B: Jarosław Pacek
brak
76.

65

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Kwando / Voltaire
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: HBC
K011653 528003 04.00575
77.

13

ZAPARINA OLD GER 2008 Klacz siwa F: Zapateado /
M: Hauptstutbuch Charming Lotti /
O: Tomasz Goc
B: Mike i Jeanette Otte
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Aleksandra
KJ Raduszyn
MIRADO (18)
2018-07-15
9
2018-07-15
15
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (12)
2018-07-15
6
2018-07-15
13
Barczak Roksana
KJ Rogoźno
CYKOR (10)
2018-07-15
4
2018-07-15
10
ROSETTO (11)
2018-07-15
5
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
2018-07-15
5
2018-07-15
4
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
2018-07-15
7
2018-07-15
6
HONDA (31)
2018-07-15
2
2018-07-15
2
Czajka Emilia
Bpk
Delicja (74)
2018-07-15
24
2018-07-15
Czwajda Natalia
STAJNIA BIERZGLINEK
2018-07-15
21
2018-07-15
21
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-07-15
17
2018-07-15
Giza Maria
Ostrowo Młyn
BLANSZ (56)
2018-07-15
7
2018-07-15
7
Goc Jan
Rancho Tomasz Goc
BESSA (17)
2018-07-15
10
Górski Dariusz
KJ Sokół Damasławek
WANILIA (25)
2018-07-15
11
2018-07-15
26
Goździewska Joanna
bpk
2018-07-15
1
2018-07-15
1
Grygier Zuzanna
KJ Ranczo Kołata
2018-07-15
1
2018-07-15
1
EMICA (2)
2018-07-15
16
Grzegorek Adrianna
Stajnia Maskawa
2018-07-15
36
2018-07-15
9
Grześkowiak Dominik
Stajnia Dębnica
2018-07-15
2018-07-15
Grzewiński Janusz
brak
ORENA (26)
2018-07-15
32
2018-07-15
11
Hadrzyński Błażej
Stara Stajnia
2018-07-15
1
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
KRESKA (64)
2018-07-15
21
2018-07-15
16
2018-07-15
1
2018-07-15
1
Janas Agnieszka
Stajnia Lider
Lider (75)
2018-07-15
2
2018-07-15
BREGO (76)
2018-07-15
1
Jędrzejczak Zuzanna
Stajnia Lider
BREGO (76)
2018-07-15
Jurek Dominika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-07-15
25
2018-07-15
9
HELISA (23)
2018-07-15
15
2018-07-15
28
Kapała Filip
KJ Michałówka
EMICA (7)
2018-07-15
3
Kapatka Magdalena
STAJNIA BIERZGLINEK
PASJA (55)
2018-07-15
1
Kiałka Karolina
MUKS Bielice
KROTON (20)
2018-07-15
12
2018-07-15
Kosakowski Andrzej
KJ Raduszyn
MEFISTO (19)
2018-07-15
10
2018-07-15
19
Kowalska Natalia
Bpk
KARINO (14)
2018-07-15
17
2018-07-15
5
Kwaśniewski Patryk
Stow. Kraju Jumping Team
Kalmet (84)
2018-07-15
33
2018-07-15
Kwiatkowska Klaudia
SJ Dragon Gniezno
Kaszmir (85)
2018-07-15
2018-07-15
Lasecka Wiktoria
Klub Jeździecki Wiecanowo
2018-07-15
5
2018-07-15
1
Leszczyńska Marta
STAJNIA BIERZGLINEK
CYKORIA (58)
2018-07-15
2018-07-15
Lisowska Alicja
Stajnia Toffel
2018-07-15
20
2018-07-15
18
Łubińska Aleksandra
Bpk
Kowu (68)
2018-07-15
21
2018-07-15
35
Maraszek Natalia
JKS Moskit
2018-07-15
27
2018-07-15
2018-07-15
2018-07-15
29
2018-07-15
Michalak Inga
bpk
2018-07-15
2018-07-15
Mroczek Zuzanna
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
SARA (49)
2018-07-15
2018-07-15
Nowaczyk Sandra
KJ Mustang Kochowo
Limeryk (67)
2018-07-15
31
2018-07-15
18
Nowakowska Marta
Klub Jeździecki Wiecanowo
PECTUS (52)
2018-07-15
1
2018-07-15
34
Olejnik Adrianna
Stajnia Toffel
TARS (35)
2018-07-15
7
2018-07-15
10
Patecka Olga
KJ Kociałkowa Górka
SNOOPY (37)
2018-07-15
1
2018-07-15
26
Pełczyńska Maria
UKS Jantar Gniezno
Alpina (73)
2018-07-15
1
2018-07-15
17
Pietruszewska Agata
Stajnia Okej
Skra (70)
2018-07-15
1
2018-07-15
1
Pietrzak Weronika
Klub Jeździecki Wiecanowo
ALBA (51)
2018-07-15
5
2018-07-15
18
Podraza Marta
Stajnia pod lasem
TOLA (43)
2018-07-15
2018-07-15
Podraza Zosia
Stajnia pod lasem
KOPER (44)
2018-07-15
9
2018-07-15
1
Przybyla Bogdan
Stajnia Ostrowo Młyn
CYRYL (47)
2018-07-15
4
2018-07-15
Rogowska Marta
bpk
LAKI (24)
2018-07-15
31
2018-07-15
23
Różewicka Aneta
SJ Dragon Gniezno
Pasza (83)
2018-07-15
23
2018-07-15
12
Senger Patrycja
Rancho Tomasz Goc
MAJA (22)
2018-07-15
1
2018-07-15
21
Siejak Wiktoria
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2018-07-15
13
2018-07-15
29
Simińska Joanna
SO Gniezno
2018-07-15
14
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
KARY (59)
2018-07-15
1
2018-07-15
27
2018-07-15
26
CZANDOR (60)
2018-07-15
7
2018-07-15
Stefaniak Kacper
Stajnia Ostrowo Młyn
2018-07-15
18
2018-07-15
8
Szarwark Daria
Stajnia pod Wierzbami
Hammer (71)
2018-07-15
3
2018-07-15
16
Szczepańska Emilia
bpk
MARCO (8)
2018-07-15
1
2018-07-15
19
2018-07-15
Szczot Sara
St. Kraju Jumping Team
2018-07-15
8
2018-07-15
Szeszycka Zofia
Stajnia Okej
2018-07-15
1
2018-07-15
1
Tomczak Marcin
STAJNIA BIERZGLINEK
PASJA (55)
2018-07-15
1
Tomczak Marcin
STAJNIA BIERZGLINEK
2018-07-15
Trojanowska Monika
UKS Jantar Gniezno
Goldi (72)
2018-07-15
21
2018-07-15
Tupikowska Joanna
brak
BANDURA (50)
2018-07-15
21
2018-07-15
24
Walczak Klaudia
SJ Dragon Gniezno
Magic (77)
2018-07-15
22
2018-07-15
15
Cieszyn (78)
2018-07-15
8
2018-07-15
14
Turyn (79)
2018-07-15
6
2018-07-15
12
Wengerek Karolina
SKJ Gronówka
2018-07-15
1
2018-07-15
28
Wesołowska Wiktoria
Stajnia Ostrowo Młyn
BAL (46)
2018-07-15
27
2018-07-15
Włodarczak Dominika
LKJ Abaria Iwno
HURAGAN (39)
2018-07-15
19
Wyrwa Bartosz
KJ Liljówka Stęszewko
NOTA (66)
2018-07-15
1
Zbierska Agnieszka
bpk
MEKLAR (63)
2018-07-15
2018-07-15
30
2018-07-15
13
Zglejszewska Weronika
Brak
GRYFIN (15)
2018-07-15
25
2018-07-15
20
Zielińska Julia
Stajnia Toffel
GOLIAT (36)
2018-07-15
37
2018-07-15
Ziemniarska Agata
KJ Mustang Kochowo
2018-07-15
14
2018-07-15
30
2018-07-15
11
Zobel Marcelina
Stajnia Dębnica
2018-07-15
22
2018-07-15
3

Number of Riders: 70

Number of Horses: 77

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl