Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:02:16
2018-07-05 23:48:02
Maja Poprawa NASTIA
  • 1x 3 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 19:27:28
2018-07-05 19:01:13
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 6 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3 o puchar firmy KOR – MAR
  • 1x 7 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1 o puchar firmy ANROM
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 16:43:06
2018-07-05 16:29:04
Marika Iwanek AMSTERDAM M
  • 1x 7 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1 o puchar firmy ANROM
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 o puchar Starosty Średzkiego
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 16:42:52
2018-07-05 13:33:02
Błażej Hadrzyński NENE DE LA LUZ W
  • 2x 4 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 08:56:19
2018-07-05 08:50:51
Martyna Mrozińska POLUBNA
  • 1x 3 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 08:56:04
2018-07-05 08:49:53
Dominika Wolniewicz CENTRALKA
  • 1x 4 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3 o puchar firmy KOR – MAR
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 08:55:55
2018-07-05 08:48:59
Dominika Wolniewicz FURORA
  • 1x 4 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3 o puchar firmy KOR – MAR
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 08:55:45
2018-07-05 08:48:16
Kornelia Nagła ODRECKA
  • 1x 6 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3 o puchar firmy KOR – MAR
  • 1x 7 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1 o puchar firmy ANROM
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 08:55:36
2018-07-05 08:47:45
Martyna Mrozińska DANINA
  • 1x 6 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3 o puchar firmy KOR – MAR
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 08:55:27
2018-07-05 08:46:09
Zuzanna Kwasiżur KASIA
  • 1x 4 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3 o puchar firmy KOR – MAR
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 07:11:59
2018-07-04 21:00:55
Nel Skotarczak BATOR
  • 1x 2 ZT/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 07:11:50
2018-07-04 21:00:18
Nel Skotarczak DENIS
  • 1x 2 ZT/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 19:44:54
2018-07-04 15:30:40
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 6 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3 o puchar firmy KOR – MAR
  • 1x 7 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1 o puchar firmy ANROM
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 19:44:33
2018-07-04 12:51:46
Norbert Sawicki CHIMERA
  • 1x 6 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3 o puchar firmy KOR – MAR
  • 1x 7 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1 o puchar firmy ANROM
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 06:58:30
2018-07-03 18:53:11
Daria Klimecka WALOR
  • 1x 6 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3 o puchar firmy KOR – MAR
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 06:58:20
2018-07-03 18:49:43
Daria Klimecka GEORGIA
  • 1x 7 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1 o puchar firmy ANROM
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 13:12:07
2018-07-02 09:36:33
Daniel Wieliczko HAJLATINO
  • 1x 7 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1 o puchar firmy ANROM
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 o puchar Starosty Średzkiego
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 13:11:56
2018-07-02 09:35:51
Daniel Wieliczko HEBERTINO
  • 1x 7 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1 o puchar firmy ANROM
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 o puchar Starosty Średzkiego
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 13:11:48
2018-07-01 19:50:39
Monika Hojna KONOR
  • 1x 7 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1 o puchar firmy ANROM
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 o puchar Starosty Średzkiego
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 13:11:39
2018-06-30 20:49:14
Karolina Kozakiewicz COLOMBO
  • 1x 7 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1 o puchar firmy ANROM
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 o puchar Starosty Średzkiego
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 13:11:31
2018-06-30 20:47:07
Tomasz Pawlicki CASTAL B
  • 1x 7 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1 o puchar firmy ANROM
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 o puchar Starosty Średzkiego
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banaszak Weronika Stajnia King Boguszynek
2. Ciołek Julia Stw. Stajnia Adamus
3. Dominiczak Maria Stw. Stajnia Adamus
4. Fischer Julia Stw. Stajnia Adamus
5. Grześkowiak Monika Stw. Stajnia Adamus
6. Hadrzyński Błażej Stara Stajnia
S
brak
7. Iwanek Marika St. R&S Stables
S
O006034
8. Janiszewska Zofia Stajnia Adamus
9. Kempa Aleksandra Stw. Stajnia Adamus
10. Klimecka Daria KJ Agro-Handel Śrem
S
O009242
11. Kwasiżur Zuzanna St. KJ Stajnia Adamus
2005 (JM.)
O047059
12. Michalak Julia SKJ Stajnia Adamus
13. Mrozińska Joanna Stajnia Adamus
14. Mrozińska Martyna Stajnia Adamus
S
brak
15. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia Adamus
1998 (MJ.)
O037384
16. Nagła Maja Stajnia Adamus
17. Ostrowska Julia Stajnia King Boguszynek
2002 (J.)
Brak
18. Palicka Magdalena Stajnia Karino
19. Perz Wiktoria bpk
2000 (J.)
O044315
20. Pierzyńska Magdalena Stw. Stajnia Adamus
21. Półrolniczak Arianda Stw. Stajnia Adamus
22. Rybczyńska Olga Stw. Stajnia Adamus
23. Sawicki Norbert SJ Pro Eques
S
O012321
24. Seńczuk Wiktoria Stajnia Karino
25. Skotarczak Magdalena Stw. Stajnia Adamus
26. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
27. Targosz Piotr Stajnia Karino
28. Tomaszewska Victoria Stajnia King Boguszynek
29. Tomaszewski Kuba Stajnia King Boguszynek
30. Werblińska Oliwia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
2001 (J.)
O034662
31. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
32. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
O047055
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

9

Alika F:
M:
O:
B:
2.

37

AMSTERDAM M SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Qulester/Quinar
M: Afryka/ Fanimo
O: Karolina Lis, Paweł Muszyński
B: SK Moszna
K025079 POL009690058306
3.

18

Arka F:
M:
O:
B:
4.

29

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Łukasz Skotarczak
B:
K022347 POL013611585004
5.

2

Blanka F:
M:
O:
B:
6.

27

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O: Oliwia Werblińska
B: Paulina Burdyka
K010604 POL009670002004
7.

34

CENTRALKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Wolniewicz
B: Andrzej Wolniewicz
brak
8.

26

CHIMERA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: World Star 4 / World Cup
M: Chwała / Silver
O: Norbert Sawicki
B: Łukasz Charyk
K017988 616009610202309
9.

31

DANINA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Denar/
M: Drahma/
O: Adam Hybiak
B: Andrzej Wojciechowski
brak POL007610214107
10.

4

Danina F:
M:
O:
B:
11.

28

DENIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
O: Łukasz Skotarczak
B: Strużyński Leszek
K018170 POL013660381205
12.

10

Faga F:
M:
O:
B:
13.

17

Fiesta F:
M:
O:
B:
14.

33

FURORA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk: F: For Leo /
M: Fortuna /
O: Andrzej Wolniewicz
B: Andrzej Wolniewicz
brak
15.

24

GEORGIA Niem. Sport POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Cascade / Cascavelle
O: Roman Klimecki
B:
K007242 DE457000253603
16.

38

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158 POL009600186203
17.

23

HAJLATINO SP POL 2013 Wałach siwa F: Caretino K /
M: Hajla / Chippendale 2
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023645 616009670015713
18.

1

Happy Day F:
M:
O:
B:
19.

22

HEBERTINO SP POL 2013 Wałach gniada F: Caretino K /
M: Hebe / Bajou Du Rouet
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023646 616009670015913
20.

6

Hera F:
M:
O:
B:
21.

8

INDI Małopolska POL 2010 Klacz siwa/163 F: Heban
M: Indonezja
O: Aleksandra Kaźmierczak
B: Kaźmierczak
k1919812
22.

15

Kapri F:
M:
O:
B:
23.

30

KASIA TS POL 2011 Klacz kasztanowata/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Bartosz Kwasiżur
B: Bartosz Kwasiżur
K025890 616999610244611
24.

7

Kaskada F:
M:
O:
B:
25.

16

Luna F:
M:
O:
B:
26.

14

Mirko F:
M:
O:
B:
27.

36

NENE DE LA LUZ W Olndenburg POL 2009 Wałach kara F: Collado
M: Naomi-W
O: Patrycja Świderska
B: Bartosz Wronski
brak
28.

32

ODRECKA SP POL 2007 Klacz kara/160 cm F: Fred / Colorado
M: Odra / Oder
O: Kornelia Nagła
B: Kornelia Nagła
K017916 POL009670172707
29.

35

POLUBNA Małopolska POL 2012 Klacz gniada F: Lubań
M: Prima
O: Adam Hybiak
B: Stanisław Jopek
brak
30.

11

Polubna F:
M:
O:
B:
31.

3

Premia F:
M:
O:
B:
32.

5

Septimo F:
M:
O:
B:
33.

13

Siwek F:
M:
O:
B:
34.

25

WALOR OO POL 2004 Wałach siwa/158 F: Aslan / Eukaliptus
M: Wyprawa / Etogram
O: Roman Klimecki
B: Leszek Sikora
K009178 POL040000002566
35.

12

Zula F:
M:
O:
B:
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszak Weronika
Stajnia King Boguszynek
Fiesta (17)
2018-07-07
2
Arka (18)
2018-07-07
1
Ciołek Julia
Stw. Stajnia Adamus
INDI (8)
2018-07-07
1
2018-07-07
11
Dominiczak Maria
Stw. Stajnia Adamus
Alika (9)
2018-07-07
3
2018-07-07
1
Fischer Julia
Stw. Stajnia Adamus
Faga (10)
2018-07-07
1
2018-07-07
13
Grześkowiak Monika
Stw. Stajnia Adamus
2018-07-07
1
Polubna (11)
2018-07-07
5
Hadrzyński Błażej
Stara Stajnia
2018-07-07
5
2018-07-07
Iwanek Marika
St. R&S Stables
2018-07-07
5
2018-07-07
2
Janiszewska Zofia
Stajnia Adamus
Blanka (2)
2018-07-07
Premia (3)
2018-07-07
12
2018-07-07
12
Kempa Aleksandra
Stw. Stajnia Adamus
Mirko (14)
2018-07-07
2018-07-07
7
Klimecka Daria
KJ Agro-Handel Śrem
GEORGIA (24)
2018-07-07
4
WALOR (25)
2018-07-07
1
500
Kwasiżur Zuzanna
St. KJ Stajnia Adamus
KASIA (30)
2018-07-07
6
2018-07-07
7
Michalak Julia
SKJ Stajnia Adamus
2018-07-07
2
2018-07-07
2018-07-07
9
Blanka (2)
2018-07-07
Mrozińska Joanna
Stajnia Adamus
Danina (4)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
Mrozińska Martyna
Stajnia Adamus
DANINA (31)
2018-07-07
4
POLUBNA (35)
2018-07-07
1
Nagła Kornelia
St. KJ Stajnia Adamus
ODRECKA (32)
2018-07-07
2
300
2018-07-07
7
Nagła Maja
Stajnia Adamus
Siwek (13)
2018-07-07
2018-07-07
5
Mirko (14)
2018-07-07
2018-07-07
1
Ostrowska Julia
Stajnia King Boguszynek
Arka (18)
2018-07-07
11
Palicka Magdalena
Stajnia Karino
Kapri (15)
2018-07-07
Perz Wiktoria
bpk
GRAL (38)
2018-07-07
5
2018-07-07
6
Pierzyńska Magdalena
Stw. Stajnia Adamus
Zula (12)
2018-07-07
6
2018-07-07
4
Półrolniczak Arianda
Stw. Stajnia Adamus
2018-07-07
1
2018-07-07
7
Rybczyńska Olga
Stw. Stajnia Adamus
Hera (6)
2018-07-07
1
2018-07-07
3
Sawicki Norbert
SJ Pro Eques
CHIMERA (26)
2018-07-07
3
200
2018-07-07
8
Seńczuk Wiktoria
Stajnia Karino
Kapri (15)
2018-07-07
9
Skotarczak Magdalena
Stw. Stajnia Adamus
2018-07-07
1
2018-07-07
13
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
DENIS (28)
2018-07-07
2018-07-07
1
BATOR (29)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
Targosz Piotr
Stajnia Karino
Luna (16)
2018-07-07
4
2018-07-07
Tomaszewska Victoria
Stajnia King Boguszynek
Arka (18)
2018-07-07
Tomaszewski Kuba
Stajnia King Boguszynek
Fiesta (17)
2018-07-07
6
2018-07-07
1
Werblińska Oliwia
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
CARMEN (27)
2018-07-07
6
2018-07-07
2
400
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
2018-07-07
1
600
2018-07-07
3
2018-07-07
3
300
2018-07-07
1
Wolniewicz Dominika
St. KJ Stajnia Adamus
FURORA (33)
2018-07-07
8
2018-07-07
8
2018-07-07
10
2018-07-07
10

Number of Riders: 32

Number of Horses: 35

The sum of prizes: 2 300.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl