Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B FESTYN ŻELAZNEJ PODKOWY
Raduszyn, 18 sierpnia 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 07:42:21
2018-08-16 23:28:17
Natalia Kowalska KARINO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
80 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 07:42:10
2018-08-16 22:34:58
Aleksandra Orczyk DAFNE
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
79 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 07:41:56
2018-08-16 22:34:25
Zofia Orczyk MERIDA
  • 2x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 07:41:47
2018-08-16 22:25:01
Joanna Żak MILANO KP
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
77 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 07:41:28
2018-08-16 22:23:21
Joanna Żak BANICJA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
76 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 07:41:01
2018-08-16 22:19:10
Emilia Koziczak FALKON
  • 1x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 07:40:51
2018-08-16 21:21:07
Henryk Ziółek DIARADA Z
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 07:40:33
2018-08-16 21:19:54
Henryk Ziółek ARTEMIDA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 07:40:15
2018-08-16 21:18:58
Marek Mączyński KORA
  • 1x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 20:02:09
2018-08-16 18:59:02
Barbara Kurek EVITA
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 20:01:55
2018-08-16 18:57:28
Kinga Kurek GIGS KG
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 20:01:40
2018-08-16 17:29:39
Marcjanna Kędziora EROS
  • 2x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 20:01:26
2018-08-16 13:09:06
Patrycja Walczak ASTORIA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 12:31:38
2018-08-16 10:31:23
Maria Skupińska HUGO
  • 2x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 12:31:27
2018-08-16 08:58:06
Hubert Woźniak WANDAL
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 12:31:15
2018-08-16 08:57:41
Hubert Woźniak APLA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 08:33:57
2018-08-16 08:02:33
Martyna Ratajczak MARCOWY WALC
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 08:33:48
2018-08-16 07:58:29
Hania Och-Oleksy CA IRA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 08:33:37
2018-08-16 07:57:41
Aleksandra Andrzejewska MIRADO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:52:57
2018-08-16 00:09:30
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:52:46
2018-08-16 00:08:27
Oliwia Chlasta BRANDON
  • 1x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:52:35
2018-08-16 00:06:31
Oliwia Chlasta TAJFUN
  • 1x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:52:24
2018-08-15 23:51:56
Daria Okupska NAJKA
  • 2x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:52:06
2018-08-15 22:28:28
Klaudia Kostrzewska SONJAHOFS UNITAS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:51:56
2018-08-15 22:28:03
Klaudia Kostrzewska ARABIAN-ATIN-RO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:51:22
2018-08-15 22:11:25
Julia Stochaj ORBITA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:51:03
2018-08-15 21:43:16
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:50:51
2018-08-15 21:40:02
Agnieszka Nogaj CUPIDO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:50:41
2018-08-15 18:40:31
Adrianna Olejnik TARS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:50:27
2018-08-15 18:40:09
Alicja Lisowska DEVON HILL
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:50:16
2018-08-15 18:16:00
Joanna Goździewska ELGA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:46:17
2018-08-15 12:24:49
Emilia Szczepańska MARCO
  • 1x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:46:04
2018-08-15 11:33:51
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:45:51
2018-08-15 11:32:57
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:45:27
2018-08-15 11:12:05
Aleksandra Nowak OSKAR
  • 1x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:45:14
2018-08-15 10:51:13
Zuzanna Bukowska PRINCESSA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:45:01
2018-08-15 10:23:02
Sylwia Grodziska LORETTA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:44:22
2018-08-15 10:02:46
Anastazja Rzyszkiewicz CZARDASZ
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:44:07
2018-08-15 10:01:15
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:43:56
2018-08-15 08:49:10
Filip Kapała GROOD ROOS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 12:31:02
2018-08-14 17:07:27
Wiktoria Zujewska DEJZI
  • 2x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 10:21:16
2018-08-14 09:14:35
Marta Kaźmierczak PASJONAT
  • 1x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 07:21:29
2018-08-13 19:25:28
Gabriela Duchowska IDEOLOG
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 07:21:16
2018-08-13 18:10:51
Marta Jaworska DIABLO
  • 1x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 07:21:07
2018-08-13 16:01:37
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 07:20:55
2018-08-13 15:58:20
Kamila Szczepaniak KIMBERLEY
  • 2x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 07:20:42
2018-08-13 10:14:24
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 07:20:18
2018-08-13 10:04:07
Marta Bulak BALUZINO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:21:02
2018-08-13 07:35:50
Wiktoria Wasielewska BELWEDER
  • 1x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:20:52
2018-08-13 07:35:34
Maja Szymańska MADEA
  • 1x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:20:39
2018-08-13 07:35:08
Wiktoria Kasseja MADEA
  • 1x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:20:27
2018-08-13 07:30:27
Izabela Dobak RUSAŁKA
  • 1x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:20:18
2018-08-13 07:30:09
Daria Dobak RUSAŁKA
  • 1x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:20:09
2018-08-12 21:35:06
Anastazja Frołow PICASSO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:19:58
2018-08-12 21:34:36
Anastazja Frołow ALISZA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 07:40:05
2018-08-09 22:47:50
Katarzyna Wojciechowicz RUBIN
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 11:14:49
2018-08-09 22:46:52
Karolina Derc GRAND
  • 2x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 11:15:03
2018-08-09 22:41:19
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 2x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 08:43:09
2018-08-08 23:24:51
Jakub Jarosz DESPERADO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 08:42:58
2018-08-08 23:24:29
Michalina Bonk DESPERADO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 08:42:49
2018-08-08 23:24:17
Emilia Skrzeczkowska DESPERADO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 08:42:40
2018-08-08 23:23:59
Agata Przybył GLOSA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 08:42:29
2018-08-08 23:23:42
Natalia Derezińska GLOSA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 09:37:33
2018-08-05 18:01:47
Krzysztof Schubert BALATON
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 09:37:24
2018-08-05 15:05:29
Hanna Suchecka SYLVIUSZ "M"
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 09:37:09
2018-08-03 01:29:37
Dariusz Górski WANILIA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 09:36:49
2018-08-03 01:29:02
Dariusz Górski LIPTON
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 09:36:41
2018-08-02 23:34:28
Vanessa Wawrzyniak LADY
  • 1x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:31:31
2018-08-02 12:01:02
Julia Urbaniak KARAT
  • 1x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:31:19
2018-08-02 11:59:15
Julia Urbaniak ORKAN
  • 1x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:31:08
2018-08-01 06:07:18
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:30:57
2018-08-01 06:06:58
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:30:46
2018-07-29 21:16:18
Roksana Barczak ROSETTO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:19:40
2018-07-25 17:03:51
Lena Lewandowska BELWEDER
  • 1x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:30:21
2018-07-23 19:39:22
Mirosława Salamon ERKAN
  • 1x 1/Mini LL/Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:30:09
2018-07-23 19:38:27
Charlotte Desailly-Markowska WENTO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:29:58
2018-07-23 19:13:22
Natalia Ciszek DANIA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:29:45
2018-07-13 15:26:01
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:47:04
2018-05-30 20:00:21
Roksana Barczak CYKOR
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewska Aleksandra KJ Raduszyn
2000 (J.)
brak
2. Andrzejewska Monika bpk
S
brak
3. Barczak Roksana KJ Rogoźno
1998 (MJ.)
brak
4. Bonk Michalina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (JM.)
brak
5. Chlasta Oliwia klub jeździecki Kapada Wiry
2004 (JM.)
brak
6. Ciszek Natalia stajnia miękowo
S
brak
7. Derc Karolina Delta Biedrusko
S
brak
8. Derezińska Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
brak
9. Desailly-Markowska Charlotte Bpk
S
Brak
10. Dobak Daria KJ Raduszyn
2003 (JM.)
brak
11. Dobak Izabela Stajnia Raduszyn
2005 (JM.)
brak
12. Duchowska Gabriela Bez przynależności klubowej
2000 (J.)
Brak
13. Foligowska Karolina bpk
1997 (MJ.)
brak
14. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
15. Goździewska Joanna bpk
S
brak
16. Grodziska Sylwia CWAŁ ZAKRZEWO
S
Brak
17. Grygier Zuzanna KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O041952
18. Jarosz Jakub Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2003 (JM.)
brak
19. Jaworska Marta Stowarzyszenie KJ leśna Podkowa Rychlik
S
Brak
20. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
21. Kapała Filip KJ Contendros Barlinek
S
O027683
22. Kapłon Weronika Bpk
23. Kasseja Wiktoria Stajnia Raduszyn
2003 (JM.)
brak
24. Kaźmierczak Marta bpk
2000 (J.)
brak
25. Kędziora Marcjanna Ośrodek Jeździecki Delta Biedrusko
2003 (JM.)
31477/17
26. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
27. Koziczak Emilia -
2006 (JM.)
brak
28. Kozioł Agnieszka Bpk
29. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (J.)
O034510
30. Kurek Kinga Harmony Club
2001 (J.)
O033908
31. Lewandowska Lena Stajnia Raduszyn
2005 (JM.)
Brak
32. Lisowska Alicja Stajnia Toffel
2000 (J.)
O043653
33. Mączyński Marek CWAŁ ZAKRZEWO
S
Brak
34. Nogaj Agnieszka Stajnia Złotoryjsko
S
Brak
35. Nowak Aleksandra Stajnia Mustang
2001 (J.)
Bpk
36. Och-Oleksy Hania KJ Raduszyn
2003 (JM.)
brak
37. Olejnik Adrianna Stajnia Toffel
-
38. Orczyk Aleksandra LZS Lech Gniezno
S
O031523
39. Orczyk Zofia bpk
2007 (Mł.)
brak
40. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
41. Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (J.)
brak
42. Ratajczak Martyna KJ Raduszyn
2001 (J.)
brak
43. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
44. Salamon Mirosława bpk
2001 (J.)
brak
45. Schubert Krzysztof Niezrzeszony
S
Brak
46. Skrzeczkowska Emilia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
brak
47. Skupińska Maria Delta Biedrusko
2008 (Mł.)
brak
48. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
brak
49. Stochaj Julia Leśna Podkowa Rychlik
2002 (J.)
O049229
50. Suchecka Hanna Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo
2004 (JM.)
O047785
51. Szczepaniak Kamila Brak
2005 (JM.)
Brak
52. Szczepańska Emilia bpk
S
brak
53. Szymańska Maja KJ Raduszyn
2003 (JM.)
brak
54. Urbaniak Julia Mustang w Czerwonaku
2001 (J.)
brak
55. Walczak Patrycja Stajnia Grzybowice
1997 (MJ.)
Brak
56. Wasielewska Wiktoria KJ Raduszyn
2006 (JM.)
brak
57. Wawrzyniak Vanessa Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
58. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
59. Żak Joanna KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
S
O022930
60. Ziółek Henryk Cwał Zakrzewo
S
O025757
61. Zujewska Wiktoria Stajnia Trzy Konie
2007 (Mł.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz kara F: nd
M: nd
O: Paweł Stefaniak
B: nd
brak
2.

25

ALISZA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc: F: Szaman /
M: Ali Drabka /
O: W. Goc
B: H. Tabaczyński
K024411 616013610039513
3.

52

ARABIAN-ATIN-RO Kuc Walijski POL 2012 Ogier izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
O: Iveco Truck Partner
B:
K022186 616013610122112
4.

43

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
5.

70

ARTEMIDA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quinnus III / Quidam's Rubin
M: Artemiza / Cottonclub
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K019966 616007610059810
6.

64

ASTORIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Vandamme
M: Andaluzja
O: Paweł Mantaj
B: Andrzej Konowalski
Brak
7.

20

BALATON Wielkopolska POL 2007 Wałach kara F: Rubinstein
M: Barbara
O: Krzysztof Schubert
B: Do Dobrzyniewo
Brak
8.

72

BANICJA SP POL 2007 Klacz siwa F: Czumak
M: Brawura
O: Andrzej Kosakowski
B: brak
brak
9.

29

BELWEDER Mały Koń POL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:151 F: Wolinght's Dante/
M: Belle Femme/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
10.

2

BELWEDER Koń Mały POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Wolling’s Dante
M: Belle Femme
O: Andrzej Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
Brak
11.

56

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn
M: nn
O: -
B: -
K020442
12.

59

CA IRA Wielkopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada/172 F: Galon
M: Calineczka
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak 616007610152812
13.

31

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Andrzejewska Monika
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
14.

49

CUPIDO Węg. Półkrew HUN 2012 Wałach gniada F: Agropoin Chupalido / Calido I
M: Cleris / Castor
O:
B:
K025277 HUNMMF122290310
15.

6

CYKOR SP POL 2010 Ogier siwa/168 F: Cypr / Retusz
M: Cynia / El Djazair
O: Tomasz Barczak
B: Karol Robak
K022066 616009610243310
16.

39

CZARDASZ MŁP POL 2009 Wałach gniada F: Chef Supreme /
M: Chwała /
O: Tina Rzyszkiewicz
B: Ignacy Mariszek
brak
17.

75

DAFNE SP POL 2008 Klacz gniada F: Denar / Caletto's Son
M: Darna / Loxley
O: Roman Dudkowiak
B: Roman Dudkowiak
K020540 POL009610154608
18.

8

DANIA MŁP POL 2000 Klacz tarantowata F: Paszkwil
M: Debata
O: Natalia Ciszek
B: Natalia Ciszek
brak
19.

5

DEJZI KUC POL 2014 Klacz tarantowata/kuc:140cm F: Nn
M: Nn
O: Aleksander Szabliński
B: Nn
Brak
20.

22

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
O: Natalia Przybył
B: Raimund Vorwerk
brak DE 431310147610
21.

47

DEVON HILL SP POL 2011 Wałach gniada/161 F: Le Voltaire
M: Dama
O: Agnieszka Lisowska
B: Daria Wachnowska
Brak
22.

34

DIABLO WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Lew
M: Duna
O: Marta Jaworska
B: Sławomir lukaszewski
Brak
23.

69

DIARADA Z OLD POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Diarado /
M: Vulana L /
O: Elżbieta Greser
B:
brak
24.

46

ELGA Wielkopolska POL 2004 Klacz kara F: Kompan
M: Elena
O: Liwia Jankowiak
B: Stefan Szymanowski
brak
25.

10

ERKAN Śląska POL 2004 Wałach ciemnogniada/166 cm F: Bizon
M: Elipsina
O: Maria Zaporowska
B: Jendza Stanisław
brak POL 008 67 00477 04
26.

65

EROS Wielkopolska POL 2004 Wałach srokata/163 F: Eszelon II
M: Maja
O: Cynthia Tymkin
B: Franciszek Krygier
POL007611498404 POL007611498404
27.

67

EVITA SP POL 2001 Klacz srokata F: Emir / Emeryt
M: Elwira / Elf
O: Ewa Heidrych
B: Monika Pięta-Leśniak
K021562 616009590193601
28.

71

FALKON KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: Szaman
M: Fala
O: Joanna Koziczak
B: Michał Serafin
brak 616013610180112
29.

66

GIGS KG SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Baryshnikov / Bolero
M: Glueckchen K / Metternich
O: Iza Bajerlein
B: Grzegorz Komin
K022374 POL009610223208
30.

21

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
O: Przemysław Dereziński
B: Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o.
brak
31.

24

GRAND SP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino /
M: Grenada /
O: Katarzyna Derc
B:
brak
32.

37

GROOD ROOS KWPN NED 2011 Klacz kasztanowata F: PETER PAN / PILOT
M: SIDNEY THE KIDNEY / MYSTIKO
O: Natalia Rutkowska
B: J. KLOMPHAAR
-
33.

63

HUGO KUC POL 1999 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Monika Krzyżanowska - Szała
B: nieznany
brak
34.

35

IDEOLOG Śląska POL 1998 Ogier ciemnogniada F: Hondaker
M: Ikona
O: Stanisław Duchowski
B: Leszek Kowalczyk
Brak
35.

44

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk
M: Imka
O: Zuzanna Grygier
B: Gotowska Ewa
brak
36.

32

KIMBERLEY Kuc Walijski DNK 2001 Klacz gniada/kuc:145 cm F: NN
M: Era
O: Kamila Szczepaniak
B: Francesca Santoni
Brak
37.

68

KORA WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Mariensztat
M: Kanwa
O: Mączyńska Marek
B: .
Brak
38.

78

Kra F:
M:
O:
B:
39.

16

LADY Kuc Felinski POL 2005 Klacz kara/kuc:130 F: Nn
M: NN
O: Stajnia Mustang
B: Brak
Brak
40.

40

LORETTA Hanower POL 2009 Klacz gniada F: Le Cou Cou
M: Wendi
O: Grodziska Sylwia
B: Niemcy
Brak
41.

28

MADEA Szlachetna Półkrew POL 2001 Klacz siwa F: Dragon
M: Mazda
O: Andrzej Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
42.

45

MARCO Wielkopolska POL 2007 Wałach kara F: WINCHESTER
M: MARAKENA
O: Emilia Szczepańska
B: Prządek Małgorzata
brak
43.

60

MARCOWY WALC Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz kara F: Weltstein
M: Mardi
O: Roman Przymusiński
B: Kazimierz Kosakowski
brak
44.

74

MERIDA KUC POL 2009 Klacz inna/kuc: F: nn
M: nn
O: Aleksandra Orczyk
B: nn
brak
45.

73

MILANO KP SP POL 2013 Wałach gniada F: Granilli S
M: Malaga
O:
B:
46.

58

MIRADO SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Dragon/
M: Mirabelka/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
47.

7

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Net /
M: Parada /
O: Karolina Foligowska
B: Zenon Kopaniarz
brak
48.

38

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
brak
49.

51

ORBITA WLKP POL 2007 Klacz kara/168 F: Mariot /
M: Orenda /
O: Dariusz Stochaj
B: Marian Gilas
brak 007520068307
50.

14

ORKAN Wielkopolska POL 2010 Wałach siwa F: Lew
M: Ori
O: Magdalena Urbaniak
B: Łukaszewski sławomir
661007610218209
51.

42

OSKAR WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Edyta Wawrzyniak
B: Janusz Strugarek
Bpk
52.

36

PASJONAT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach gniada F: Taede fan't Kolkenlan
M: Pianela
O: Maciej Olek
B: Sławomir Łukaszewski
brak
53.

26

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Szewczuk
B:
K023116 616999520137011
54.

11

ROSETTO SP POL 2014 Ogier gniada F: Polonez
M: Roksana
O: Tomasz Barczak
B: Tomasz Barczak
brak
55.

27

RUSAŁKA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kara F: Lombardo
M: Rusłana
O: Andrzej Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
56.

77

Sandra POL F:
M:
O:
B:
57.

53

SONJAHOFS UNITAS KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Heitrak's Marvin
M: Voorwijk's Unique
O: Edyta Jaroszkiewicz
B: Holandia
K024087
58.

19

SYLVIUSZ M SP POL 2004 Wałach gniada/172 F: Sokrates
M: Sylwia
O: Hanna Suchecka
B: SK Moszna
K009220 10416
59.

55

TAJFUN Mały Koń POL 2013 Wałach bułana/154 F: nn
M: nn
O: Oliwia Chlasta
B: nn
brak
60.

48

TARS SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Mer
M: Tara
O: Klaudia Kusz
B: -
-
61.

33

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Wlzbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
62.

9

WENTO SP POL 2012 Wałach kara/170 cm F: Marafon
M: Wenecja
O: Wojciech Markowski
B: Jasiulek Iwona
brak 616009690013512
63.

57

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Dagmara Dolińska
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Aleksandra
KJ Raduszyn
MIRADO (58)
2018-08-18
12
2018-08-18
14
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (31)
2018-08-18
19
2018-08-18
6
Barczak Roksana
KJ Rogoźno
CYKOR (6)
2018-08-18
1
2018-08-18
7
ROSETTO (11)
2018-08-18
5
Bonk Michalina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-08-18
14
Chlasta Oliwia
klub jeździecki Kapada Wiry
TAJFUN (55)
2018-08-18
12
2018-08-18
27
BRANDON (56)
2018-08-18
1
2018-08-18
24
Ciszek Natalia
stajnia miękowo
DANIA (8)
2018-08-18
6
2018-08-18
16
Derc Karolina
Delta Biedrusko
GRAND (24)
2018-08-18
16
2018-08-18
3
Derezińska Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (21)
2018-08-18
14
Desailly-Markowska Charlotte
Bpk
WENTO (9)
2018-08-18
25
Dobak Daria
KJ Raduszyn
2018-08-18
5
Dobak Izabela
Stajnia Raduszyn
2018-08-18
16
Duchowska Gabriela
Bez przynależności klubowej
IDEOLOG (35)
2018-08-18
17
Foligowska Karolina
bpk
NIWA (7)
2018-08-18
21
2018-08-18
4
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
ALISZA (25)
2018-08-18
26
2018-08-18
PICASSO (26)
2018-08-18
9
2018-08-18
Goździewska Joanna
bpk
ELGA (46)
2018-08-18
2018-08-18
29
2018-08-18
Grodziska Sylwia
CWAŁ ZAKRZEWO
LORETTA (40)
2018-08-18
11
2018-08-18
2018-08-18
18
Grygier Zuzanna
KJ Ranczo Kołata
2018-08-18
4
2018-08-18
3
2018-08-18
18
2018-08-18
Jarosz Jakub
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-08-18
24
Jaworska Marta
Stowarzyszenie KJ leśna Podkowa Rychlik
DIABLO (34)
2018-08-18
17
2018-08-18
22
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (38)
2018-08-18
2018-08-18
8
2018-08-18
9
Kapała Filip
KJ Contendros Barlinek
2018-08-18
4
Kapłon Weronika
Bpk
Sandra (77)
2018-08-18
2
2018-08-18
20
2018-08-18
Kasseja Wiktoria
Stajnia Raduszyn
MADEA (28)
2018-08-18
Kaźmierczak Marta
bpk
2018-08-18
11
2018-08-18
16
Kędziora Marcjanna
Ośrodek Jeździecki Delta Biedrusko
EROS (65)
2018-08-18
2018-08-18
10
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2018-08-18
9
2018-08-18
12
2018-08-18
25
2018-08-18
Koziczak Emilia
-
FALKON (71)
2018-08-18
Kozioł Agnieszka
Bpk
Kra (78)
2018-08-18
4
2018-08-18
3
Kurek Barbara
Budzyński KS Kłos
EVITA (67)
2018-08-18
5
Kurek Kinga
Harmony Club
GIGS KG (66)
2018-08-18
2
Lewandowska Lena
Stajnia Raduszyn
2018-08-18
22
Lisowska Alicja
Stajnia Toffel
2018-08-18
21
2018-08-18
22
Mączyński Marek
CWAŁ ZAKRZEWO
KORA (68)
2018-08-18
3
2018-08-18
18
Nogaj Agnieszka
Stajnia Złotoryjsko
CUPIDO (49)
2018-08-18
10
2018-08-18
20
Nowak Aleksandra
Stajnia Mustang
OSKAR (42)
2018-08-18
2018-08-18
9
Och-Oleksy Hania
KJ Raduszyn
CA IRA (59)
2018-08-18
5
2018-08-18
Olejnik Adrianna
Stajnia Toffel
TARS (48)
2018-08-18
2018-08-18
Orczyk Aleksandra
LZS Lech Gniezno
DAFNE (75)
2018-08-18
11
2018-08-18
10
Orczyk Zofia
bpk
MERIDA (74)
2018-08-18
2018-08-18
19
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (33)
2018-08-18
1
2018-08-18
Przybył Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (21)
2018-08-18
15
Ratajczak Martyna
KJ Raduszyn
2018-08-18
8
2018-08-18
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
2018-08-18
19
2018-08-18
17
2018-08-18
Salamon Mirosława
bpk
ERKAN (10)
2018-08-18
13
2018-08-18
12
Schubert Krzysztof
Niezrzeszony
BALATON (20)
2018-08-18
6
2018-08-18
7
Skrzeczkowska Emilia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-08-18
23
Skupińska Maria
Delta Biedrusko
HUGO (63)
2018-08-18
2018-08-18
14
Stefaniak Paweł
Delta Biedrusko
2018-08-18
2018-08-18
8
Stochaj Julia
Leśna Podkowa Rychlik
ORBITA (51)
2018-08-18
7
2018-08-18
14
Suchecka Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo
2018-08-18
10
Szczepaniak Kamila
Brak
2018-08-18
2018-08-18
20
Szczepańska Emilia
bpk
MARCO (45)
2018-08-18
7
2018-08-18
2
2018-08-18
Szymańska Maja
KJ Raduszyn
MADEA (28)
2018-08-18
Urbaniak Julia
Mustang w Czerwonaku
ORKAN (14)
2018-08-18
15
2018-08-18
15
Walczak Patrycja
Stajnia Grzybowice
ASTORIA (64)
2018-08-18
7
2018-08-18
Wasielewska Wiktoria
KJ Raduszyn
2018-08-18
Wawrzyniak Vanessa
Stajnia Mustang
LADY (16)
2018-08-18
2018-08-18
21
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ZAMIRA (57)
2018-08-18
30
2018-08-18
13
2018-08-18
Żak Joanna
KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
BANICJA (72)
2018-08-18
23
2018-08-18
13
2018-08-18
28
2018-08-18
17
Ziółek Henryk
Cwał Zakrzewo
2018-08-18
13
2018-08-18
2018-08-18
10
2018-08-18
2
2018-08-18
2018-08-18
1
Zujewska Wiktoria
Stajnia Trzy Konie
DEJZI (5)
2018-08-18
2018-08-18
6

Number of Riders: 61

Number of Horses: 63

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl