Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 06:36:46
2018-06-21 23:55:55
Marcin Frandzelski POKER
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 06:36:36
2018-06-21 22:36:05
Zofia Orczyk MERIDA
  • 2x 1/Debiuty/Dla początkujących - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:39:03
2018-06-21 21:26:07
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:38:51
2018-06-21 21:22:36
Klaudiusz Jach MALAWAL
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:38:37
2018-06-21 21:21:14
Oliwia Jach LAJERO KG
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:38:15
2018-06-21 21:20:42
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 19:23:44
2018-06-21 17:25:02
Magdalena Straszewska ŁADNY PAN
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 16:36:20
2018-06-21 13:56:57
Monika Krzewińska MILLORD D
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 12:42:47
2018-06-21 12:41:30
Jacek Olejnicki KAN KAN RO
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 11:31:12
2018-06-21 11:26:24
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 08:36:33
2018-06-21 08:34:03
Marta Rogowska LAKI
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 08:36:23
2018-06-21 08:21:22
Maciej Ceglarski HONDA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 08:36:12
2018-06-21 08:21:04
Maciej Ceglarski CHARYZMA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:03:36
2018-06-20 22:45:50
Marcin Tomczak CELESTYNA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:03:27
2018-06-20 22:40:35
Magdalena Kapatka PASJA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:03:19
2018-06-20 22:37:03
Marta Leszczyńska CYKORIA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:03:11
2018-06-20 22:34:33
Natalia Czwajda DUMA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:03:02
2018-06-20 22:11:29
Joanna Tupikowska SHUTTERFLY W
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:02:53
2018-06-20 22:04:24
Zuzanna Mroczek BANDURA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 22:03:57
2018-06-20 22:02:21
Antonina Warzywoda BEZA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:57:08
2018-06-20 21:56:07
Karolina Derc GRAND
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:56:51
2018-06-20 20:37:41
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:56:29
2018-06-20 20:36:04
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:56:12
2018-06-20 14:30:15
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 14:04:03
2018-06-20 14:01:39
Wiktoria Siejak SARA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:07:02
2018-06-20 00:14:10
Agata Ziemniarska POLARIS R
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:06:53
2018-06-19 22:37:48
Dominika Włodarczak HURAGAN
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:06:44
2018-06-19 21:56:40
Dagmara Dolińska GOLDQUIDAME L
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:06:36
2018-06-19 21:55:47
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:06:26
2018-06-19 21:55:08
Gabrysia Kucharska SELLANO BOY
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:06:17
2018-06-19 21:52:29
Dagmara Dolińska CORTINA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 11:31:00
2018-06-17 20:15:58
Eliza Jakubowska KUBUŚ
  • 2x 1/Debiuty/Dla początkujących - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:35:05
2018-06-17 15:28:24
Janusz Grzewiński ORENA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:34:57
2018-06-17 13:41:20
Oliwia Chlasta MY PRINCESS MIA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 15:28:46
2018-06-13 08:59:27
Natalia Stasiak HERMES
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 15:28:33
2018-06-13 08:58:47
Mariusz Gromada GREY GRANNUS
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bernaciak Nadia Bpk
2. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
3. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
4. Chlasta Oliwia bpk
2004 (JM.)
brak
5. Czwajda Natalia STAJNIA BIERZGLINEK
2004 (JM.)
brak
6. Derc Karolina Delta Biedrusko
S
brak
7. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team
S
brak
8. Frąckowiak Weronika bpk
1999 (MJ.)
brak
9. Frąckowiak Zuzanna Bpk
10. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
11. Frandzelski Marcin Bez przynależności klubowej
S
Brak
12. Grzewiński Janusz brak
S
brak
13. Halik Agata Bpk
14. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
15. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
16. Jakubowska Eliza Bpk
2005 (JM.)
brak
17. Kapatka Magdalena STAJNIA BIERZGLINEK
S
brak
18. Krzewińska Monika Ranczo Ganina
S
brak
19. Kwaśniewski Patryk Stow. Kraju Jumping Team
20. Kwiatkowska Klaudia SJ Dragon Gniezno
21. Leszczyńska Marta STAJNIA BIERZGLINEK
S
brak
22. Machyńska Ewelina SJ Dragon Gniezno
23. Mroczek Zuzanna Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2005 (JM.)
O050772
24. Mrozińska Joanna Stajnia Adamus
25. Nagła Maja Stajnia Adamus
26. Nowaczyk Sandra KJ Mustang Kochowo
1997 (MJ.)
O028460
27. Olejnicki Jacek KJ Gołębin Stary
S
O003762
28. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
29. Politowicz Aleksandra Bpk
30. Rogowska Marta bpk
1998 (MJ.)
brak
31. Siejak Wiktoria Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2000 (J.)
O034660
32. Simińska Joanna SO Gniezno
33. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team
S
brak
34. Stasiak Natalia KJ Mar-Klin
2003 (JM.)
O048851
35. Straszewska Magdalena Marklin Turek
2004 (JM.)
Brak
36. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team
S
O042880
37. Szymczak Mikołaj BPK
2002 (J.)
38. Szymska Anita LZS Lech Gniezno
39. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
40. Tupikowska Joanna brak
S
brak
41. Walczak Klaudia SJ Dragon Gniezno
42. Warzywoda Antonina Delta Biedrusko
2003 (JM.)
brak
43. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
44. Włodarczak Dominika LKJ Abaria Iwno
S
O025987
45. Wolniewicz Dominika Stajnia Adamus
46. Zbierska Agnieszka Bpk
47. Ziemniarska Agata KJ Mustang Kochowo
2003 (JM.)
O042318
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

50

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi
M: Alizacja / So in love
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: Stadnina koni Dobrzyniewo
Brak
2.

35

BANDURA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Chef Supreme
M: Barda
O: Trojan Marchwiak
B: Stadnina Koni Racot
brak
3.

34

BEZA SP POL 2010 Klacz gniada/kuc: F: nd
M: nd
O: nd
B: nd
brak
4.

4

Budrys F:
M:
O:
B:
5.

12

Cantatrice F:
M:
O:
B:
6.

60

Casaro F:
M:
O:
B:
7.

54

Centralka F:
M:
O:
B:
8.

41

CHARYZMA SP. POL 2010 Klacz gniada F: Czarownik xx/Freedom's Choice
M: Chloe/Landos
O: Eugeniusz Lasecki
B: Stadnina Koni Racot
Brak
9.

7

Cieszyn F:
M:
O:
B:
10.

13

Costa Brava F:
M:
O:
B:
11.

38

CYKORIA Wielkopolska POL 11.04.2010 Klacz srokata F: Polder
M: Calineczka
O: Mariusz Tomczak
B: Mariusz Tomczak
brak
12.

14

Czandor F:
M:
O:
B:
13.

63

Czumen K Sp POL 2003 O F: Ariados
M: Czunia
O: SO Gniezno
B:
14.

55

Danina F:
M:
O:
B:
15.

37

DUMA Wielkopolska POL 14.05.2009 Klacz kasztanowata F: Marat
M: Diana
O: Mariusz Tomczak
B: Mariusz Tomczak
brak
16.

33

GRAND SP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino /
M: Grenada /
O: Katarzyna Derc
B:
brak
17.

44

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
18.

20

HERMES WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Castilio / Cassini I
M: Habanera / Intek
O: Stanisław Stasiak
B: Marcin Klimkiewicz
K017630 POL007610023608
19.

31

HIDALGO OLD. POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: H-Ekwador /
M: Indira /
O: Monika Krzyżanowska-Szała
B:
K018689 DE433331703311
20.

42

HONDA SP POL 0000 Klacz kasztanowata F: Czad / Dido
M: Habenda / Niferak
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
brak
21.

27

HURAGAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Oskariusz / Biskwit
M: Hana / Etat
O: Dominika Włodarczyk
B: Dominika Sztanka
K025652 POL009610063605
22.

2

Jazz de Caretango KZ F:
M:
O:
B:
23.

61

Kalmet F:
M:
O:
B:
24.

65

KAMA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: nn/nn
M: nn/nn
O: Katarzyna Frąckowiak
B:
brak
25.

45

KAN KAN RO SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Cancoon
M: Kolia JK
O: Robert Ostrowski
B: Robert Ostrowski
PZJ K021742 616009610029111
26.

10

Kaszmir 2001 F: Louis
M: Kleopatra
O:
B:
27.

16

KUBUŚ Kuc Szetlandzki POL 2005 Wałach gniada/kuc:110 cm F: NN
M: NN
O: Janusz Czyż
B: NN
brak
28.

48

LAJERO KG SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cajero / Caretino
M: Larysa K / Graf Top
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Grzegorz Komin
K015386 POL009610254206
29.

43

LAKI HAN GER 2007 Wałach gniada F: Lanciano/
M: Piola/
O: Marta Rogowska
B: ZG Kern Berthold und Hartwig Ot. Schellbronn
brak DE431316874107
30.

1

Limeryk F:
M:
O:
B:
31.

46

ŁADNY PAN Polski Kob Szlachetny POL 2009 Wałach kasztanowata F: Santiego
M: Łuna
O: Marcin Klinkiewicz
B: Marcin Klinkiewicz
Brak
32.

9

Magic F:
M:
O:
B:
33.

11

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Zbierska
B:
brak
34.

15

MILLORD D Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Tin Tin
M: Megana
O: Monika Krzewińska
B: Patryk Dobrzyński
brak
35.

22

MY PRINCESS MIA Kuc Walijski POL 2007 Klacz siwa/kuc:120cm F: NN
M: NN
O: Janusz Czyż
B: NN
brak
36.

21

ORENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/172 F: Lenon L
M: Olivia Plus-s
O: Janusz Grzewiński
B: Drabiński Roman
K024886 616009670029713
37.

64

POKER Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach kasztanowata/173 F: NN
M: NN
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
38.

52

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata/173 F: //
M: //
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308 K014101
39.

28

POLARIS R SP POL 2009 Wałach gniada F: Goofi R / Campari M
M: Persefona R / Landino
O: Ryszarda Ziemniarska
B: Romuald Hałabuda
K019302 616009540172409
40.

58

PRINCESSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
O: Jarosław Bukowski
B: Józef Jastrząbek
K016829 POL009640012408
41.

5

Proch F:
M:
O:
B:
42.

29

SARA WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Lwówek
M: Sena
O: Przemysław Mroczek
B: Begier Ryszard
K026008
43.

36

SHUTTERFLY W SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L
M: Sahara
O: Przemysław Mroczek
B: Wozniak Katarzyna
K026007
44.

53

Siwek F:
M:
O:
B:
45.

57

Sopel F:
M:
O:
B:
46.

59

Top Gun F:
M:
O:
B:
47.

32

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Wlzbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
48.

8

Turyn F:
M:
O:
B:
49.

66

VILGA SP POL 2008 Klacz gniada F: nn/nn
M: nn/nn
O: Przemysław Frąckowiak
B:
brak
50.

25

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Katarzyna Niedźwiecka
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
51.

47

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Kwando / Voltaire
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: HBC
K011653 528003 04.00575
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bernaciak Nadia
Bpk
Budrys (4)
2018-06-24
9
2018-06-24
9
2018-06-24
13
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
2018-06-24
8
2018-06-24
3
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
2018-06-24
2
2018-06-24
7
HONDA (42)
2018-06-24
1
2018-06-24
2
Chlasta Oliwia
bpk
2018-06-24
2018-06-24
Czwajda Natalia
STAJNIA BIERZGLINEK
DUMA (37)
2018-06-24
17
2018-06-24
18
Derc Karolina
Delta Biedrusko
GRAND (33)
2018-06-24
19
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team
2018-06-24
9
2018-06-24
Frąckowiak Weronika
bpk
HIDALGO (31)
2018-06-24
6
KAMA (65)
2018-06-24
11
2018-06-24
6
Frąckowiak Zuzanna
Bpk
VILGA (66)
2018-06-24
14
2018-06-24
8
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (64)
2018-06-24
18
Frandzelski Marcin
Bez przynależności klubowej
POKER (52)
2018-06-24
Grzewiński Janusz
brak
ORENA (21)
2018-06-24
14
2018-06-24
Halik Agata
Bpk
Proch (5)
2018-06-24
1
2018-06-24
1
2018-06-24
25
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
ALISTER (50)
2018-06-24
24
2018-06-24
17
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2018-06-24
4
2018-06-24
1
2018-06-24
3
2018-06-24
4
Jakubowska Eliza
Bpk
KUBUŚ (16)
2018-06-24
Kapatka Magdalena
STAJNIA BIERZGLINEK
CYKORIA (38)
2018-06-24
Krzewińska Monika
Ranczo Ganina
2018-06-24
2018-06-24
15
Kwaśniewski Patryk
Stow. Kraju Jumping Team
Kalmet (61)
2018-06-24
2018-06-24
23
Kwiatkowska Klaudia
SJ Dragon Gniezno
Kaszmir (10)
2018-06-24
Leszczyńska Marta
STAJNIA BIERZGLINEK
CYKORIA (38)
2018-06-24
8
2018-06-24
Machyńska Ewelina
SJ Dragon Gniezno
Kaszmir (10)
2018-06-24
14
Mroczek Zuzanna
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
BANDURA (35)
2018-06-24
9
2018-06-24
15
Mrozińska Joanna
Stajnia Adamus
Danina (55)
2018-06-24
1
2018-06-24
5
Nagła Maja
Stajnia Adamus
Siwek (53)
2018-06-24
2
2018-06-24
1
Nowaczyk Sandra
KJ Mustang Kochowo
2018-06-24
1
2018-06-24
7
Olejnicki Jacek
KJ Gołębin Stary
2018-06-24
7
2018-06-24
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
HIDALGO (31)
2018-06-24
9
2018-06-24
TRENDY (32)
2018-06-24
6
2018-06-24
Politowicz Aleksandra
Bpk
Sopel (57)
2018-06-24
9
2018-06-24
21
Rogowska Marta
bpk
LAKI (43)
2018-06-24
18
2018-06-24
Siejak Wiktoria
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
SARA (29)
2018-06-24
2018-06-24
Simińska Joanna
SO Gniezno
2018-06-24
16
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team
Czandor (14)
2018-06-24
2018-06-24
16
Stasiak Natalia
KJ Mar-Klin
HERMES (20)
2018-06-24
17
2018-06-24
Straszewska Magdalena
Marklin Turek
2018-06-24
2018-06-24
19
2018-06-24
Szczot Sara
St. Kraju Jumping Team
2018-06-24
20
2018-06-24
Szymczak Mikołaj
BPK
Top Gun (59)
2018-06-24
15
2018-06-24
1
Casaro (60)
2018-06-24
4
2018-06-24
15
Szymska Anita
LZS Lech Gniezno
2018-06-24
12
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
HERA TS (44)
2018-06-24
10
2018-06-24
9
Tupikowska Joanna
brak
2018-06-24
1
2018-06-24
Walczak Klaudia
SJ Dragon Gniezno
2018-06-24
2
2018-06-24
13
Turyn (8)
2018-06-24
10
2018-06-24
5
Magic (9)
2018-06-24
3
Warzywoda Antonina
Delta Biedrusko
BEZA (34)
2018-06-24
9
2018-06-24
1
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ZAMIRA (25)
2018-06-24
12
2018-06-24
Włodarczak Dominika
LKJ Abaria Iwno
HURAGAN (27)
2018-06-24
11
2018-06-24
Wolniewicz Dominika
Stajnia Adamus
2018-06-24
1
2018-06-24
8
2018-06-24
22
Zbierska Agnieszka
Bpk
MEKLAR (11)
2018-06-24
20
2018-06-24
Ziemniarska Agata
KJ Mustang Kochowo
2018-06-24
22
2018-06-24
21
2018-06-24
5

Number of Riders: 47

Number of Horses: 51

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl