Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
94 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 13:14:35
2018-06-19 13:06:36
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
93 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 13:14:25
2018-06-19 12:19:35
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 13:14:10
2018-06-19 12:18:50
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
91 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:04:16
2018-06-19 10:57:32
Zuzanna Augustyniak JASYR
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:04:28
2018-06-19 10:49:37
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 1x 5 ZR/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:15:56
2018-06-19 10:06:26
Anastazja Frołow PICASSO
  • 1x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:12:45
2018-06-19 10:05:55
Anastazja Frołow ALISZA
  • 1x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:45:10
2018-06-18 23:48:13
Monika Ziemniarska POWER
  • 1x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:45:00
2018-06-18 23:29:40
Paweł Kubaszewski ŁYLISTER
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:44:49
2018-06-18 23:29:15
Jolanta Kóska ROYAL
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:44:39
2018-06-18 23:12:49
Aleksandra Trojanowicz GRACENTO S
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:44:27
2018-06-18 23:12:29
Aleksandra Trojanowicz ZAWRAT
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:44:14
2018-06-18 23:09:51
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:44:04
2018-06-18 22:55:34
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:43:20
2018-06-18 22:54:40
Gabrysia Kucharska SELLANO BOY
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:42:12
2018-06-18 21:55:34
Klaudiusz Jach MISTRAL
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
76 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:42:02
2018-06-18 21:54:34
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:58:34
2018-06-18 18:56:20
Alan Boruczkowski COFFEE
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 15:28:45
2018-06-18 15:09:46
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 15:28:30
2018-06-18 13:07:40
Filip Wysoczański B-FENIX
  • 1x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 15:28:11
2018-06-18 13:05:42
Nina Wysoczańska B-FENIX
  • 1x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 15:27:48
2018-06-18 13:05:14
Nina Wysoczańska ROSSUM'S TRAVEL
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:34:29
2018-06-17 13:41:59
Wiktoria Niedźwiedź JJ AVICII
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:34:17
2018-06-17 13:40:56
Agata Skrzypczak BUBA
  • 2x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:34:06
2018-06-17 13:06:48
Anna Jacaszek BOJAR
  • 1x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:33:14
2018-06-17 13:04:44
Zofia Undrych DIABLO GRAN
  • 1x 5 ZR/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:33:05
2018-06-17 12:54:42
Julia Gołdych BOJAR
  • 1x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:32:46
2018-06-17 01:10:52
Patryk Bielecki CORRLANDO LAND
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:32:35
2018-06-16 22:56:10
Aleksandra Gebler SALAMON DON DARCO
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:32:24
2018-06-16 20:37:51
Monika Hojna KONOR
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:32:11
2018-06-16 20:31:03
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 15:13:37
2018-06-16 15:04:44
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 14:51:24
2018-06-16 14:24:09
Nadia Lehmann TIFI
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 14:51:11
2018-06-16 14:23:50
Nadia Lehmann POKER
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 14:50:02
2018-06-16 09:26:33
Aleksandra Rękosiewicz DURAVELLA
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 14:49:50
2018-06-16 09:25:53
Filip Laskowski KRES
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 14:49:37
2018-06-16 09:25:26
Filip Laskowski ELENZA
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 14:49:24
2018-06-15 21:37:08
Katarzyna Cieślińska MAGIK
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 14:49:06
2018-06-15 07:25:24
Zuzanna Walczak MATADOR
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 14:48:37
2018-06-15 07:23:56
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 22:24:14
2018-06-14 21:53:39
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:31:30
2018-06-14 19:26:14
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:31:14
2018-06-14 19:25:29
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:30:56
2018-06-14 19:25:05
Barbara Gronowska NORMAN
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:30:38
2018-06-14 19:24:37
Paulina Sydow ISTI
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:30:23
2018-06-14 19:23:55
Laura Lehmann UPSILON VAN LIMERICK
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:30:06
2018-06-14 19:23:13
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:29:51
2018-06-14 19:22:45
Amelia Stawińska FIGARO
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:29:34
2018-06-14 19:21:47
Natalia Sydow NAJLEPSZA
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 11:28:38
2018-06-14 11:15:19
Wiktoria Mrówczyńska CYTRA
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 11:28:26
2018-06-14 11:14:48
Julia Szulc CYTRA
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 11:28:12
2018-06-14 11:14:05
Klaudia Kostrzewska PASJONATA RAMZES
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 11:27:57
2018-06-14 11:13:11
Aleksandra Staniek E-CASTELLA NF
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 11:27:42
2018-06-14 11:12:25
Hanna Kowalewska JULA MUSICAL MYSTERY
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 11:27:30
2018-06-14 11:09:21
Marta Bałączna BANDERA
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:59:36
2018-06-13 08:22:49
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:55:21
2018-06-13 08:22:32
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:55:09
2018-06-13 08:21:57
Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:54:54
2018-06-13 08:21:39
Nikola Urbańska SPENCER
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:54:27
2018-06-13 08:20:27
Nel Skotarczak DENIS
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:54:11
2018-06-13 08:20:07
Nel Skotarczak BATOR
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:53:56
2018-06-13 08:19:37
Zuzanna Skowronek BILLY BOY
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 07:34:05
2018-06-12 22:39:33
Weronika Jazikowska INDEX
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 07:33:50
2018-06-12 22:07:05
Ziemowit Nowicki OLANDI
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:26:11
2018-06-11 22:52:47
Paulina Grzyb BABRIE
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 08:43:38
2018-06-10 21:19:05
Filip Kapała GROOD ROOS
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 11:27:17
2018-06-10 21:11:11
Filip Kapała MONTESA QUALITY
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 08:43:24
2018-06-10 21:10:46
Filip Kapała CHILI
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 21:16:37
2018-06-10 20:45:06
Amelia Ładziak ANNAPURNA
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 19:42:14
2018-06-05 22:56:49
Wiktoria Hoffmann IZAURA
  • 2x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:40:54
2018-06-05 16:41:10
Aleksandra Mikosza ELGRAN
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:40:43
2018-06-05 12:54:55
Joanna Słomka DIVA
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:40:30
2018-06-05 12:54:35
Joanna Słomka CAMPARI
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:40:12
2018-06-05 12:16:41
Dominika Maniak GUARANA
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:39:56
2018-06-04 22:13:46
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 12:22:00
2018-05-30 11:51:29
Zuzanna Meyer RUSH R
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 12:21:51
2018-05-30 11:51:16
Zuzanna Meyer CYTRA
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 12:35:51
2018-05-29 12:19:28
Nell Sówka S-PIORUN
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 12:35:40
2018-05-29 12:18:55
Antoni Śliwiński DOLMET MILKA
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 12:35:31
2018-05-29 12:18:29
Antoni Śliwiński FERRARI
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 12:35:22
2018-05-29 12:17:54
Sofi Przybylska ALF
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 12:35:09
2018-05-29 12:17:27
Zuzanna Liszkowska GRAN CHACO
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 12:34:59
2018-05-29 12:16:57
Marta Konarska JACOB
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 12:34:50
2018-05-29 12:16:19
Amelia Klota ANTONY HOPKINS
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 12:34:27
2018-05-29 12:15:49
Marika Jankowiak FERRERO
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 12:34:13
2018-05-29 12:15:19
Weronika Gumienna BRANDO
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 07:56:57
2018-05-25 17:55:13
Natalia Olech COLUMBIA
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 07:30:25
2018-05-18 22:25:07
Marcelina Rydlichowska R-CALVADOS
  • 2x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Brylewska Maria SKJ Gronówka
2. Ejsak Karolina SKJ Gronówka
3. Gomuła Natalia SKJ Gronówka
4. Konieczka Dominika SKJ Gronówka
5. Konieczka Julia SKJ Gronówka
6. Kosińska Martyna SKJ Gronówka
7. Kozielska Wiktoria SKJ Gronówka
8. Krawczyńska Julia SKJ Gronówka
9. Krzyżanowska Weronika SKJ Gronówka
10. Leśna Zofia SKJ Gronówka
11. Łubińska Aleksandra SKJ Gronówka
2001 (J.)
o044496
12. Moskalik Klara SKJ Gronówka
13. Niszczak Bogna SKJ Gronówka
14. Ostrowska Weronika SKJ Gronówka
15. Pietraszak Maria SKJ Gronówka
16. Skrzypek Celina SKJ Gronówka
17. Sobczak Izabela SKJ Gronówka
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

Bona Wlkp POL F:
M: Birma
O: Malachit
B:
2.

4

Borek F:
M:
O:
B:
3.

2

Forest F:
M:
O:
B:
4.

6

Irga F:
M:
O:
B:
5.

1

Kolorado F:
M:
O:
B:
6.

9

Kowu F:
M:
O:
B:
7.

8

Norwana F:
M:
O:
B:
8.

3

Olgida 1999 K F: Olgierda
M: Saphir
O: Janusz Tabaka
B:
9.

5

Sellena F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Brylewska Maria
SKJ Gronówka
Bona (7)
2018-06-23
Ejsak Karolina
SKJ Gronówka
Olgida (3)
2018-06-23
Gomuła Natalia
SKJ Gronówka
2018-06-23
Konieczka Dominika
SKJ Gronówka
2018-06-23
Konieczka Julia
SKJ Gronówka
Borek (4)
2018-06-23
Kosińska Martyna
SKJ Gronówka
Irga (6)
2018-06-23
Kozielska Wiktoria
SKJ Gronówka
2018-06-23
Krawczyńska Julia
SKJ Gronówka
Borek (4)
2018-06-23
Krzyżanowska Weronika
SKJ Gronówka
2018-06-23
Borek (4)
2018-06-23
Leśna Zofia
SKJ Gronówka
Irga (6)
2018-06-23
Łubińska Aleksandra
SKJ Gronówka
Kowu (9)
2018-06-23
2018-06-23
Moskalik Klara
SKJ Gronówka
Irga (6)
2018-06-23
Niszczak Bogna
SKJ Gronówka
Bona (7)
2018-06-23
Ostrowska Weronika
SKJ Gronówka
Olgida (3)
2018-06-23
Pietraszak Maria
SKJ Gronówka
Forest (2)
2018-06-23
2018-06-23
Skrzypek Celina
SKJ Gronówka
Forest (2)
2018-06-23
Sobczak Izabela
SKJ Gronówka
Bona (7)
2018-06-23
2018-06-23

Number of Riders: 17

Number of Horses: 9

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl