Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
126 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 19:49:19
2018-06-21 19:47:49
Luna Kowalonek ROSALIE
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 19:49:04
2018-06-21 19:46:39
Luna Kowalonek ROZBÓJNIK
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 19:48:45
2018-06-21 19:45:58
Hanna Stein PIPI
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 19:48:28
2018-06-21 19:45:03
Hanna Stein WOJTEK
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 17:12:10
2018-06-21 17:01:56
Daniel Kurpiński AMETYST M
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 17:11:56
2018-06-21 17:01:41
Gabriela Starzyńska KWIRYN
  • 1x 5 ZR/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
120 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 17:11:40
2018-06-21 17:00:57
Patrycja Obst CONNORO
  • 1x 5 ZR/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
119 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 11:31:45
2018-06-21 11:20:49
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 11:31:33
2018-06-21 11:15:40
Julia Pięta MARIT
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 10:36:54
2018-06-21 10:33:28
Klementyna Rennert PASJONATA ARNI
  • 2x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 09:07:48
2018-06-21 09:03:53
Zuzanna Tuliszkiewicz MOTYL
  • 2x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 09:07:30
2018-06-21 08:48:38
Aleksandra Szuba SILVER
  • 2x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 09:07:19
2018-06-21 08:43:38
Zofia Szymaniak DAKOTA
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:02:33
2018-06-20 22:40:51
Michał Kujawa BAGDAD
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:55:27
2018-06-20 19:06:07
Kornelia Drążkiewicz LIZBONA
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
111 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 12:15:57
2018-06-20 11:24:35
Zofia Budzyńska FABIA
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
110 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:28:37
2018-06-20 09:19:10
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:05:43
2018-06-19 22:41:30
Amelia Hofman FILEMON
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:05:32
2018-06-19 22:20:49
Małgorzata Cybulska SAGENHAFT 5
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:05:22
2018-06-19 22:16:44
Magdalena Murawska IN TIME
  • 2x 5 ZR/LL/Z trafieniem w normę czasu
106 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:05:11
2018-06-19 22:10:56
Małgorzata Cybulska CHENARO 2
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
105 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:05:01
2018-06-19 21:55:37
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
104 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:04:49
2018-06-19 21:55:04
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
103 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:04:38
2018-06-19 21:54:08
Natalia Sobecka ORLIT
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:04:27
2018-06-19 21:53:26
Oliwia Palacz FALCON
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
101 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:04:16
2018-06-19 21:52:44
Ida Pozarzycka LORGO
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
100 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:04:05
2018-06-19 21:51:54
Julia Bohdan NOKIA
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:03:55
2018-06-19 21:50:30
Julia Biskup HINDUSKA DAMA L
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
98 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:03:36
2018-06-19 20:13:54
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
97 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:03:25
2018-06-19 18:23:22
Aleksandra Zielińska PATAGONIA WN
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
96 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:03:14
2018-06-19 16:05:05
Julia Perek TAZINA
  • 1x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
  • 1x 5 ZR/LL/Z trafieniem w normę czasu
95 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:03:03
2018-06-19 16:04:17
Judyta Perek FIDŻI
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:02:18
2018-06-19 15:59:23
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
93 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 13:14:35
2018-06-19 13:06:36
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
92 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 13:14:25
2018-06-19 12:19:35
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 13:14:10
2018-06-19 12:18:50
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
90 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:04:16
2018-06-19 10:57:32
Zuzanna Augustyniak JASYR
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:04:28
2018-06-19 10:49:37
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 1x 5 ZR/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
88 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:15:56
2018-06-19 10:06:26
Anastazja Frołow PICASSO
  • 1x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:12:45
2018-06-19 10:05:55
Anastazja Frołow ALISZA
  • 1x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:45:10
2018-06-18 23:48:13
Monika Ziemniarska POWER
  • 1x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:45:00
2018-06-18 23:29:40
Paweł Kubaszewski ŁYLISTER
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:44:49
2018-06-18 23:29:15
Jolanta Kóska ROYAL
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:44:39
2018-06-18 23:12:49
Aleksandra Trojanowicz GRACENTO S
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
80 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:55:10
2018-06-18 23:12:29
Aleksandra Trojanowicz ZAWRAT
  • 2x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:44:14
2018-06-18 23:09:51
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:42:12
2018-06-18 21:55:34
Klaudiusz Jach MISTRAL
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 07:42:02
2018-06-18 21:54:34
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
74 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:58:34
2018-06-18 18:56:20
Alan Boruczkowski COFFEE
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 15:28:45
2018-06-18 15:09:46
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 15:28:30
2018-06-18 13:07:40
Filip Wysoczański B-FENIX
  • 1x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 15:28:11
2018-06-18 13:05:42
Nina Wysoczańska B-FENIX
  • 1x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 15:27:48
2018-06-18 13:05:14
Nina Wysoczańska ROSSUM'S TRAVEL
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:34:29
2018-06-17 13:41:59
Wiktoria Niedźwiedź JJ AVICII
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:34:17
2018-06-17 13:40:56
Agata Skrzypczak BUBA
  • 2x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:34:06
2018-06-17 13:06:48
Anna Jacaszek BOJAR
  • 1x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:33:14
2018-06-17 13:04:44
Zofia Undrych DIABLO GRAN
  • 1x 5 ZR/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:33:05
2018-06-17 12:54:42
Julia Gołdych BOJAR
  • 1x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:32:46
2018-06-17 01:10:52
Patryk Bielecki CORRLANDO LAND
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:32:35
2018-06-16 22:56:10
Aleksandra Gebler SALAMON DON DARCO
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:32:24
2018-06-16 20:37:51
Monika Hojna KONOR
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:32:11
2018-06-16 20:31:03
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 14:50:02
2018-06-16 09:26:33
Aleksandra Rękosiewicz DURAVELLA
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 14:49:50
2018-06-16 09:25:53
Filip Laskowski KRES
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 14:49:37
2018-06-16 09:25:26
Filip Laskowski ELENZA
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 14:49:24
2018-06-15 21:37:08
Katarzyna Cieślińska MAGIK
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 14:49:06
2018-06-15 07:25:24
Zuzanna Walczak MATADOR
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 14:48:37
2018-06-15 07:23:56
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 22:24:14
2018-06-14 21:53:39
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:31:30
2018-06-14 19:26:14
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:31:14
2018-06-14 19:25:29
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:30:56
2018-06-14 19:25:05
Barbara Gronowska NORMAN
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 12:15:35
2018-06-14 19:24:37
Paulina Sydow ISTI
  • 2x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:30:23
2018-06-14 19:23:55
Laura Lehmann UPSILON VAN LIMERICK
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:30:06
2018-06-14 19:23:13
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:29:51
2018-06-14 19:22:45
Amelia Stawińska FIGARO
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 12:15:19
2018-06-14 19:21:47
Natalia Sydow NAJLEPSZA
  • 1x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 11:28:38
2018-06-14 11:15:19
Wiktoria Mrówczyńska CYTRA
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 11:28:26
2018-06-14 11:14:48
Julia Szulc CYTRA
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 11:28:12
2018-06-14 11:14:05
Klaudia Kostrzewska PASJONATA RAMZES
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 11:27:57
2018-06-14 11:13:11
Aleksandra Staniek E-CASTELLA NF
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 11:27:42
2018-06-14 11:12:25
Hanna Kowalewska JULA MUSICAL MYSTERY
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 11:27:30
2018-06-14 11:09:21
Marta Bałączna BANDERA
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:59:36
2018-06-13 08:22:49
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:55:21
2018-06-13 08:22:32
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:55:09
2018-06-13 08:21:57
Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:54:54
2018-06-13 08:21:39
Nikola Urbańska SPENCER
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:54:27
2018-06-13 08:20:27
Nel Skotarczak DENIS
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:54:11
2018-06-13 08:20:07
Nel Skotarczak BATOR
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:53:56
2018-06-13 08:19:37
Zuzanna Skowronek BILLY BOY
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 07:34:05
2018-06-12 22:39:33
Weronika Jazikowska INDEX
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 07:33:50
2018-06-12 22:07:05
Ziemowit Nowicki OLANDI
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 12:16:12
2018-06-11 22:52:47
Paulina Grzyb BABRIE
  • 1x 5 ZR/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 08:43:38
2018-06-10 21:19:05
Filip Kapała GROOD ROOS
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 11:27:17
2018-06-10 21:11:11
Filip Kapała MONTESA QUALITY
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 08:43:24
2018-06-10 21:10:46
Filip Kapała CHILI
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 21:16:37
2018-06-10 20:45:06
Amelia Ładziak ANNAPURNA
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 19:42:14
2018-06-05 22:56:49
Wiktoria Hoffmann IZAURA
  • 2x 6 ZR/L/Z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:40:54
2018-06-05 16:41:10
Aleksandra Mikosza ELGRAN
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:40:43
2018-06-05 12:54:55
Joanna Słomka DIVA
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:40:30
2018-06-05 12:54:35
Joanna Słomka CAMPARI
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:40:12
2018-06-05 12:16:41
Dominika Maniak GUARANA
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:39:56
2018-06-04 22:13:46
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 12:22:00
2018-05-30 11:51:29
Zuzanna Meyer RUSH R
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 12:21:51
2018-05-30 11:51:16
Zuzanna Meyer CYTRA
  • 1x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 12:35:51
2018-05-29 12:19:28
Nell Sówka S-PIORUN
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 12:35:40
2018-05-29 12:18:55
Antoni Śliwiński DOLMET MILKA
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 12:35:31
2018-05-29 12:18:29
Antoni Śliwiński FERRARI
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 12:35:22
2018-05-29 12:17:54
Sofi Przybylska ALF
  • 2x 3 ZR/KUCE 60/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 12:35:09
2018-05-29 12:17:27
Zuzanna Liszkowska GRAN CHACO
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 12:34:59
2018-05-29 12:16:57
Marta Konarska JACOB
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 12:34:50
2018-05-29 12:16:19
Amelia Klota ANTONY HOPKINS
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 12:34:27
2018-05-29 12:15:49
Marika Jankowiak FERRERO
  • 2x 7 ZR/P/Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 12:34:13
2018-05-29 12:15:19
Weronika Gumienna BRANDO
  • 2x 4 ZR/KUCE 80/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 07:56:57
2018-05-25 17:55:13
Natalia Olech COLUMBIA
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/N/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 07:30:25
2018-05-18 22:25:07
Marcelina Rydlichowska R-CALVADOS
  • 2x 1 ZT/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O043513
2. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
3. Bałączna Marta KJ Kociałkowa Górka
2004 (JM.)
brak
4. Bielecki Patryk Stajnia Maskawa
1998 (MJ.)
brak
5. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O030577
6. Bohdan Julia KJ Liljówka
2007 (Mł.)
BRAK
7. Boruczkowski Alan Stajnia Maskawa
S
brak
8. Brylewska Maria SKJ Gronówka
9. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
10. Cieślińska Katarzyna LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O026251
11. Cybulska Małgorzata KJ Baborówko
1998 (MJ.)
Z005539
12. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
1998 (MJ.)
O009296
13. Ejsak Karolina SKJ Gronówka
14. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
15. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
16. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
17. Gołdych Julia Stajnia Maskawa
2001 (J.)
Brak
18. Gomuła Natalia SKJ Gronówka
19. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
O024035
20. Grzyb Paulina LKS Cwał Poznań
S
brak
21. Hoffmann Wiktoria St. KJ Gronówka
2000 (J.)
O024032
22. Hofman Amelia KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O038443
23. Jacaszek Anna Stajnia Maskawa
2001 (J.)
Brak
24. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
25. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (Mł.)
O039011
26. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O039417
27. Jankowiak Marika KJ Podkowa Gruszczyn
2000 (J.)
O034517
28. Jazikowska Weronika UKS Master Gniezno
1998 (MJ.)
O024749
29. Jendryke Michalina KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042012
30. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
31. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
32. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O045671
33. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046693
34. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
35. Konieczka Dominika SKJ Gronówka
36. Konieczka Julia SKJ Gronówka
37. Kosińska Martyna SKJ Gronówka
38. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
39. Kostrzewska Klaudia SJ Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
40. Kowalonek Luna Pony Jumping Team
2007 (Mł.)
O046625
41. Kozielska Wiktoria SKJ Gronówka
42. Krawczyńska Julia SKJ Gronówka
43. Krzyżanowska Weronika SKJ Gronówka
44. Kubaszewski Paweł KJ Zagórów
S
brak
45. Kujawa Michał Stajnia Maskawa
S
brak
46. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
47. Lehmann Laura BPK
2000 (J.)
O038895
48. Leśna Zofia SKJ Gronówka
49. Liszkowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046694
50. Ładziak Amelia KJ Lotus Poznań
2004 (JM.)
O042459
51. Łubińska Aleksandra SKJ Gronówka
2001 (J.)
o044496
52. Maciejewska Hanna KJ Kociałkowa Górka
2006 (JM.)
brak
53. Meyer Zuzanna St. KJ Gronówka
2000 (J.)
O024034
54. Mikosza Aleksandra JKS Elcon Szczecin
S
O009840
55. Moskalik Klara SKJ Gronówka
56. Mrówczyńska Wiktoria Kociałkowa Górka
2001 (J.)
brak
57. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
58. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (JM.)
O035386
59. Niedźwiedź Wiktoria LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O035123
60. Niszczak Bogna SKJ Gronówka
61. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
62. Nowicki Ziemowit St. KJ Gronówka
2000 (J.)
O034027
63. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
64. Ostrowska Weronika SKJ Gronówka
65. Palacz Oliwia KJ Liljówka Stęszewko
2004 (JM.)
O043165
66. Palicka Magdalena Stajnia Karino
67. Pełeszuk Tadeusz Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O007298
68. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (Mł.)
O039090
69. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038669
70. Pięta Julia Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2007 (Mł.)
O039010
71. Pietraszak Maria SKJ Gronówka
72. Pozarzycka Ida KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O030569
73. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
74. Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
1997 (MJ.)
O025537
75. Rennert Klementyna niezrzeszony
2004 (JM.)
brak
76. Rydlichowska Marcelina KJ Atrium Swarzędz
2006 (JM.)
brak
77. Seńczuk Wiktoria Stajnia Karino
78. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
79. Skowronek Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
80. Skrzypczak Agata Złoty Rubin
2008 (Mł.)
brak
81. Skrzypek Celina SKJ Gronówka
82. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
83. Słomka Joanna Harmony Club Owińska
1998 (MJ.)
O009627
84. Sobczak Izabela SKJ Gronówka
85. Sobecka Natalia KJ Liljówka
2003 (JM.)
BRAK
86. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
87. Staniek Aleksandra LKJ Abaria Iwno
2001 (J.)
O032815
88. Starzyńska Gabriela Budzyński KS Kłos
2003 (JM.)
O045420
89. Stawicka Marianna Klub Jeździecki Kapada Wiry
2006 (JM.)
O047671
90. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
91. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O047876
92. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
93. Sydow Paulina LKJ Abaria Iwno
S
brak
94. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
95. Szuba Aleksandra KJ Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
Brak
96. Szulc Julia LKS Cwał Poznań
2001 (J.)
brak
97. Szymaniak Zofia KJ Atrium Swarzędz
2004 (JM.)
brak
98. Targosz Piotr Stajnia Karino
99. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
100. Tuliszkiewicz Zuzanna KJ Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
Brak
101. Urbańska Nikola KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
brak
102. Walczak Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
103. Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042477
104. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
105. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
106. Zielińska Aleksandra KJ Jeziorki-Osieczna
2001 (J.)
O026237
107. Ziemniarska Monika brak przynależności klubowej
2000 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

34

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K008028 POL999640013896
2.

99

ALISZA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc: F: Szaman /
M: Ali Drabka /
O: W. Goc
B: H. Tabaczyński
K024411 616013610039513
3.

46

ANNAPURNA WLKP POL 2009 Klacz kara/170 F: Czarczaf /
M: Agitacja /
O: Adrianna Marciniak
B: SK Liski
brak 616007600267409
4.

31

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Marta Stołowska-Lubońska
B:
K006417 DE435350274200
5.

88

B-FENIX Kuc Walijski POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:128 F: Linde Hoeve's Optimist
M: B-Food Finezja
O: Dąbrowska Marta
B: Arkadiusz Kasperski
brak
6.

124

BAGDAD NN POL 0000 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Stajnia Maskawa
B: NN
brak
7.

58

BANDERA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Berberys /
M: Balerina /
O: Igo Sobiak
B: Józef Zastawny
brak
8.

139

Bardotka F:
M:
O:
B:
9.

56

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Łukasz Skotarczak
B:
K022347 POL013611585004
10.

50

BILLY BOY SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Analog
M: Bila
O: Zuzanna Skowronek
B: PL
brak
11.

91

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
12.

82

BOJAR Wielkopolska POL 2003 Wałach kara F: Nieznane
M: Nieznane
O: Stajnia Maskawa
B: Stajnia Maskawa
Brak
13.

84

BOJAR SP POL 2003 Wałach kara F: Bacardi
M: Osmoza
O: Stajnia Maskawa
B: Pomorska Joanna
Brak
14.

110

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
15.

7

Bona Wlkp POL F:
M: Birma
O: Malachit
B:
16.

4

Borek F:
M:
O:
B:
17.

52

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Monika Herzog i Tomasz Szeszuła
B:
K020456 DE422220042208
18.

85

BUBA NN POL 2012 Wałach inna/kuc: F: nn
M: nn
O: Anna Skrzypczak
B: Anna Skrzypczak
brak
19.

64

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
20.

122

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
21.

42

CAMPARI SP POL 2005 Klacz kara F: Dagestan /
M: Cortesia /
O:
B:
K015813 POL009610061705
22.

67

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
23.

118

CHENARO 2 Oldenburski POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chequille
M: Dayenne
O: Marzenna Walden
B: Niemcy
Brak
24.

105

CLARUS HOL GER 2005 Ogier gniada/163 F: Contender / Calypso II
M: E - Larissa / Landgraf I
O: Tadeusz Pełeszuk
B: Schmidt Werner
K010392 DE421000408205
25.

90

COFFEE Wielkopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lombard
M: Cela
O: Stajnia Maskawa
B: Marek Rowecki
brak
26.

103

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
27.

131

CONNORO Holsztyńska POL 2014 Ogier ciemnogniada/176 F: Connor
M: Raisa
O: Jan Binkiewicz
B: .
.
28.

81

CORRLANDO LAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach kasztanowata F: Caretino K
M: Chwała
O: Patryk Bielecki
B: Haryk Łukasz
brak
29.

104

CRAX OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
O: Waldemar Gaca
B: Erja Aholainen
K021980 DE418184000212
30.

62

CYTRA MK POL 1999 Klacz srokata/mk:156 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Barbara Wojciechowska
B:
brak
31.

38

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada F: Ludger / Laptop
M: Czacza / Tango
O: Norbert Meyer
B: Sylwester Kosiński
K015026 POL009680054604
32.

106

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B: Katarzyna Olejnik
K017841 POL007610239307 105GH68
33.

125

DAKOTA SP POL 2008 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Męczyńska
B:
brak
34.

55

DENIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
O: Łukasz Skotarczak
B: Strużyński Leszek
K018170 POL013660381205
35.

130

DIAMENT Trakeńska POL 2012 Ogier kara F: Emis
M: Delicja
O: Jacek Stawicki
B: Mirosław Kulpiński
brak POL 732 01 00742 12
36.

43

DIVA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado / Libertino
M: Dracena / Granilli S
O: Joanna Słomka
B: Dariusz Misiak
K017741 616009610106010
37.

36

DOLMET MILKA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:118 F: Anero / Yedam's Claus
M: Marzanka / nn
O: Michał Rynowiecki
B:
K021547 POL013540122707
38.

75

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
O: Barbara Rękosiewicz
B: Roman Barlik
K014556 POL009610219408
39.

60

E-CASTELLA NF HOL GER 2012 Klacz siwa/mk:157 F: Casall / Caretino
M: Rubia B / Carthago
O: Monika Staniek
B: Heiko Buettner
K025169 DE421000096412
40.

73

ELENZA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Vleut / Quick Star
M: Selenza / No Ski
O:
B:
K018664 528003200903598
41.

44

ELGRAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Azarro / Acord II
M: Elipsa / Royal Court
O: Aleksandra Mikosza
B: Bolesław Jędraszko
K015411 POL009640027108
42.

68

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:138 F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
43.

22

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
44.

114

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada F: Concorde / Cor De La Bryere
M: Bella - Canta R / Darco
O: Tomasz Palacz
B: Andrzej Kubik
K009852 POL009590013105
45.

35

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Michał Stanisławiak
B:
K007293 528009041111799
46.

30

FERRERO SP POL 2008 Wałach gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K016048 POL007610179508
47.

107

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:130 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
48.

63

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Vis Versa / Iaco C
M: Figa / Ozarro
O: Katarzyna Nowakowska
B: SK Walewice
K013733 POL009590242606
49.

138

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O:
B:
K020430 POL013610260906
50.

121

FILEMON KUC POL 2005 Wałach tarantowata/kuc:140 F: Taternik / Orkisz
M: Fraszka / Grant
O: Maciej Hofman
B: Andrzej Kuświk
K017561 POL013610073405
51.

70

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K019612 POL007610179808
52.

2

Forest F:
M:
O:
B:
53.

94

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Olek Trojanowicz
B: Stanisław Szurik
K016388 POL009520050408
54.

33

GRAN CHACO KUC POL 2008 Ogier bułana/kuc:148 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Grecja / Split
O: Joanna Liszkowska
B: Jerzy Łukomski
K019950 POL013610240908
55.

47

GROOD ROOS KWPN NED 2011 Klacz kasztanowata F: PETER PAN / PILOT
M: SIDNEY THE KIDNEY / MYSTIKO
O: Natalia Rutkowska
B: J. KLOMPHAAR
-
56.

111

HINDUSKA DAMA L WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Drako / Drakdream
M: Higa / Arkan
O: Liliana Błochowiak-Jachimowicz
B: Grzegorz Jachimowicz
K010900 616007610012606
57.

119

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
58.

49

INDEX WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Dar / Dukat
M: Intuicja / Interpol
O: Ryszard Nitka
B: Robert Grunwald
K021651 616007611263602
59.

6

Irga F:
M:
O:
B:
60.

69

ISCO RJT NRPS NLD 2009 Wałach gniada/kuc: F: Ismar /
M: Lenny /
O: Sylwia Maciejewska
B:
brak
61.

21

ISTI KUC POL 2103 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk /
M: Izaura /
O: Paulina Sydow
B: Robert Sydow
brak
62.

45

IZAURA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Izoklina / Mazzel
O: Wiktoria Hoffmann
B:
K016871 POL007610190505
63.

32

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
64.

102

JASYR SP POL 2004 Wałach gniada/mk: F: Lagrain / Landgraf I
M: Jacquelien / Zuidhorn
O: Paweł Augustyniak
B: Małgorzata Balcerzak
K010048 POL009590050004
65.

86

JJ AVICII ISH IRL 2010 Wałach gniada F: Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde
M: Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
O: Jarosław Niedźwiedź
B: Deirdre Lusby
K020420 372414005621354
66.

53

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
O: Elżbieta Jendryke
B: Katarzyna Kinstler- Korban
K010873 POL009670056106
67.

10

Kapri F:
M:
O:
B:
68.

1

Kolorado F:
M:
O:
B:
69.

9

Kowu F:
M:
O:
B:
70.

74

KRES WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Romario / Caletto's Son
M: Karina / Poplon
O: Wiesław Laskowski
B: Anna Balukiewicz
K025147 616007610137013
71.

132

KWIRYN SP POL 2011 Wałach gniada F: Argus / Sir Nell
M: Kliwia / Kamerton
O: Marek Gałowski
B: Marek Gałowski
K025499 616999610211309
72.

123

LIZBONA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Almetto P / Rabiatos Z
M: Lama / West
O: Jacek Drążkiewicz
B: Bogdan Siwak
K014072 POL009640088706
73.

113

LORGO SP POL 1995 Wałach ciemnogniada F: Louis / Landgraf I
M: Barba / Cynik
O: Dorota Stabiszewska
B: x
K003087 POL009670002995
74.

78

LUCAS RJT Welsh Pony GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
O: Anna Antkowiak
B: Kirsten Bodo
K024457 DE435350300911
75.

11

Luna F:
M:
O:
B:
76.

96

ŁYLISTER MŁP POL 2012 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Karpińska
B: SK Mieczownica
brak
77.

72

MAGIK KM POL 2001 Wałach bułana F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K013974 POL013530022101
78.

129

MARIT Kuc Walijski NED 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Anmiklage's Sandor /
M: Gruthuis Daphne /
O: Barbara Zmierczak-Stawicka
B: J. Schuurman
K024414
79.

71

MATADOR KUC POL 2006 Wałach kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
brak
80.

92

MISTRAL SP POL 2011 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K022605 616009610136211
81.

127

MOTYL KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Agnieszka Męczyńska
B: Brak
Brak
82.

20

NAJLEPSZA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Laura Cybulska
B:
Brak
83.

54

NEKTON PLUS REN POL 2005 Wałach gniada F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
O: Rafał Wojtaszek
B:
K015169 DE443438505005
84.

112

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
85.

66

NORMAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Niagara / Punkt
O: Dariusz Gonowski
B: Wacław Jendzio
K017270 POL009640086308
86.

8

Norwana F:
M:
O:
B:
87.

48

OLANDI WLKP POL 2002 Wałach gniada F: Landos / Lord
M: Opozycja / Hacel
O: Ziemek Nowicki
B: Urszula Farysej
K008816
88.

3

Olgida 1999 K F: Olgierda
M: Saphir
O: Janusz Tabaka
B:
89.

115

ORLIT KUC POL 2001 Wałach bułana/kuc:146 F: Split / Cynik
M: Orda / Halny
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Monika Warych
K015971 POL013611101201
90.

128

PASJONATA ARNI Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:138 F: Rondo's Matador/
M: Anja
O: Magdalena Jaśkiewicz
B: Jerzy Kołodziejek
brak
91.

61

PASJONATA RAMZES Kuc Walijski POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Rondo's Matador / Wolling's Dante
M: Zwaantjes Rozalien / Steehorst Pavarotti
O: Robert Pleśnierowicz
B: Elżbieta Kołodziejek
brak
92.

109

PATAGONIA WN WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Cwał / Arion
M: Puma / Zulus
O: Wiesław Zieliński
B: Piotr Brodziak
K020693 616007610143911
93.

100

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Szewczuk
B:
K023116 616999520137011
94.

135

PIPI KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kladia Olejniczak
B:
K021739 616999610261305
95.

97

POWER Małopolska POL 2013 Wałach siwa F: Sadam
M: Perła
O: Krzysztof Ziemniarski
B: Kaczor Łukasz
brak
96.

27

R-CALVADOS SP POL 2005 Wałach siwa/167 F: Corrado Son / Corrado I
M: Rezeda /
O: Marcelina Rydlichowska
B: Kwiron Juszczak
brak
97.

87

ROSSUM'S TRAVEL New Forest Pony POL 2003 Wałach gniada/kuc:139 F: Valentino / Vernons Vineyard
M: Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
O: Filip Wysoczańki
B:
K010358 POL014611176103
98.

95

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: JAROSŁAW KÓSKA
B: NN
K009244
99.

136

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:129 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Olejniczak
B:
K025588 616999681034114
100.

39

RUSH R SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Romica R / Campari M
O: Norbert Meyer
B: Romuald Hałabuda
K019961 616009540099211
101.

37

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Iveco Truck Partner
B: Jorg Berning
K019042 616013670129009
102.

120

SAGENHAFT 5 Meklenburska GER 2012 Wałach siwa F: San Patriano 2
M: Solitäre
O: Marzenna Walden
B: Gestüt Ganschow
Brak
103.

80

SALAMON DON DARCO HUN HUN 2010 Wałach gniada/175cm F: Salamon / Darco
M: Szeplak XI Szepseq / Szeplak X-4
O: Radosław Gebler
B:
K021765 HUMMTA100050000
104.

5

Sellena F:
M:
O:
B:
105.

126

SILVER KUC POL 0000 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: Agnieszka Męczyńska
B: Brak
Brak
106.

51

SPENCER KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K009173 DE498570025703
107.

108

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
108.

65

UPSILON VAN LIMERICK WEST GER 2007 Wałach gniada F: Upgrade
M: Jacobalia
O: Laura Lehmann
B: *
K023556
109.

101

WITO CORLEONE SP POL 2013 Wałach gniada F: Michael Angelo F
M: Wolta / Kingsten
O: Tadeusz Szymoniak
B: Jacek Maria
K022618 616009610014513
110.

134

WOJTEK KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Monarcha / Wartownik
M: Wanessa / Eros
O: Klaudia Olejniczak
B: Zdzisław Szubstarski
K022377 616013610268210
111.

23

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
O: Aleksander Trojanowicz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022604 616009510252813
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
2018-06-23
5
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
JASYR (102)
2018-06-23
19
2018-06-23
Bałączna Marta
KJ Kociałkowa Górka
BANDERA (58)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
Bielecki Patryk
Stajnia Maskawa
2018-06-23
42
2018-06-23
33
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
2018-06-23
9
2018-06-23
Bohdan Julia
KJ Liljówka
NOKIA (112)
2018-06-23
9
Boruczkowski Alan
Stajnia Maskawa
COFFEE (90)
2018-06-23
1
2018-06-23
Brylewska Maria
SKJ Gronówka
Bona (7)
2018-06-23
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (22)
2018-06-23
10-11
2018-06-23
8
Cieślińska Katarzyna
LKS Cwał Poznań
MAGIK (72)
2018-06-23
7
2018-06-23
16
Cybulska Małgorzata
KJ Baborówko
CHENARO 2 (118)
2018-06-23
3
200
2018-06-23
11
2018-06-23
13
Drążkiewicz Kornelia
LKJ Abaria Iwno
LIZBONA (123)
2018-06-23
6
2018-06-23
12
Ejsak Karolina
SKJ Gronówka
Olgida (3)
2018-06-23
1
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
ALISZA (99)
2018-06-23
16
PICASSO (100)
2018-06-23
1
2018-06-23
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
COLINE (103)
2018-06-23
11
2018-06-23
2
350
CRAX (104)
2018-06-23
10
2018-06-23
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
2018-06-23
13
2018-06-23
BOLTER (110)
2018-06-23
15
2018-06-23
4
100
Gołdych Julia
Stajnia Maskawa
BOJAR (82)
2018-06-23
1
Gomuła Natalia
SKJ Gronówka
2018-06-23
41
Gronowska Barbara
St. KJ Gronówka
NORMAN (66)
2018-06-23
20
2018-06-23
17
Grzyb Paulina
LKS Cwał Poznań
Bardotka (139)
2018-06-23
7
2018-06-23
6
Hoffmann Wiktoria
St. KJ Gronówka
IZAURA (45)
2018-06-23
3
2018-06-23
1
Hofman Amelia
KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp.
FILEMON (121)
2018-06-23
3
Jacaszek Anna
Stajnia Maskawa
BOJAR (84)
2018-06-23
20
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2018-06-23
1
300
2018-06-23
5
50
MISTRAL (92)
2018-06-23
7
2018-06-23
6
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
EROZJA (68)
2018-06-23
2
2018-06-23
Jankowiak Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-06-23
6-8
Jankowiak Marika
KJ Podkowa Gruszczyn
FERRERO (30)
2018-06-23
4-5
2018-06-23
Jazikowska Weronika
UKS Master Gniezno
INDEX (49)
2018-06-23
12
2018-06-23
Jendryke Michalina
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-06-23
12
2018-06-23
9
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2018-06-23
1
Kapała Filip
KJ Michałówka
2018-06-23
1
2018-06-23
1
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (122)
2018-06-23
6
2018-06-23
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-06-23
1
2018-06-23
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (32)
2018-06-23
7
2018-06-23
Konieczka Dominika
SKJ Gronówka
2018-06-23
1
Konieczka Julia
SKJ Gronówka
Borek (4)
2018-06-23
14
Kosińska Martyna
SKJ Gronówka
Irga (6)
2018-06-23
1
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (95)
2018-06-23
12
2018-06-23
Kostrzewska Klaudia
SJ Baborówko
2018-06-23
1
2018-06-23
1
Kowalonek Luna
Pony Jumping Team
2018-06-23
2018-06-23
15
Kozielska Wiktoria
SKJ Gronówka
2018-06-23
30
Krawczyńska Julia
SKJ Gronówka
Borek (4)
2018-06-23
1
Krzyżanowska Weronika
SKJ Gronówka
2018-06-23
14
Borek (4)
2018-06-23
33
Kubaszewski Paweł
KJ Zagórów
2018-06-23
4
2018-06-23
5
Kujawa Michał
Stajnia Maskawa
BAGDAD (124)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
Laskowski Filip
LKJ Abaria Iwno
ELENZA (73)
2018-06-23
1
500
KRES (74)
2018-06-23
3
100
2018-06-23
10
Lehmann Laura
BPK
2018-06-23
21
2018-06-23
Leśna Zofia
SKJ Gronówka
Irga (6)
2018-06-23
33
Liszkowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-06-23
4
Ładziak Amelia
KJ Lotus Poznań
2018-06-23
30
2018-06-23
1
Łubińska Aleksandra
SKJ Gronówka
Kowu (9)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
Maciejewska Hanna
KJ Kociałkowa Górka
2018-06-23
33
2018-06-23
1
Meyer Zuzanna
St. KJ Gronówka
CYTRA (38)
2018-06-23
2
2018-06-23
11
RUSH R (39)
2018-06-23
14
2018-06-23
9
Mikosza Aleksandra
JKS Elcon Szczecin
ELGRAN (44)
2018-06-23
17
Moskalik Klara
SKJ Gronówka
Irga (6)
2018-06-23
1
Mrówczyńska Wiktoria
Kociałkowa Górka
CYTRA (62)
2018-06-23
1
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (119)
2018-06-23
3
2018-06-23
Nazar Aleksandra
KJ Michałówka
2018-06-23
5
2018-06-23
1
Niedźwiedź Wiktoria
LKS Cwał Poznań
2018-06-23
5
2018-06-23
22
Niszczak Bogna
SKJ Gronówka
Bona (7)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
2018-06-23
2018-06-23
10-11
Nowicki Ziemowit
St. KJ Gronówka
OLANDI (48)
2018-06-23
4
50
2018-06-23
7
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
CONNORO (131)
2018-06-23
6
2018-06-23
13
Ostrowska Weronika
SKJ Gronówka
Olgida (3)
2018-06-23
1
Palacz Oliwia
KJ Liljówka Stęszewko
FALCON (114)
2018-06-23
3
Palicka Magdalena
Stajnia Karino
Kapri (10)
2018-06-23
1
Pełeszuk Tadeusz
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
CLARUS (105)
2018-06-23
2
200
2018-06-23
16
Perek Judyta
Posadowskie TJ
FIDŻI (107)
2018-06-23
2018-06-23
10
Perek Julia
Posadowskie TJ
TAZINA (108)
2018-06-23
6
2018-06-23
4
Pięta Julia
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
MARIT (129)
2018-06-23
10
2018-06-23
Pietraszak Maria
SKJ Gronówka
Forest (2)
2018-06-23
17
2018-06-23
1
Pozarzycka Ida
KJ Liljówka Stęszewko
LORGO (113)
2018-06-23
2018-06-23
6-8
Przybylska Sofi
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (34)
2018-06-23
2018-06-23
11
Rękosiewicz Aleksandra
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2018-06-23
8
2018-06-23
13
Rennert Klementyna
niezrzeszony
2018-06-23
1
2018-06-23
33
Rydlichowska Marcelina
KJ Atrium Swarzędz
2018-06-23
1
2018-06-23
33
Seńczuk Wiktoria
Stajnia Karino
Kapri (10)
2018-06-23
1
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
DENIS (55)
2018-06-23
1
BATOR (56)
2018-06-23
5
Skowronek Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-06-23
1
2018-06-23
1
Skrzypczak Agata
Złoty Rubin
BUBA (85)
2018-06-23
2018-06-23
19
Skrzypek Celina
SKJ Gronówka
Forest (2)
2018-06-23
13
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
FERRARI (35)
2018-06-23
2018-06-23
13
2018-06-23
7
Słomka Joanna
Harmony Club Owińska
CAMPARI (42)
2018-06-23
15
DIVA (43)
2018-06-23
Sobczak Izabela
SKJ Gronówka
2018-06-23
1
Sobecka Natalia
KJ Liljówka
ORLIT (115)
2018-06-23
9
2018-06-23
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-06-23
4
FIGARO (138)
2018-06-23
3
Staniek Aleksandra
LKJ Abaria Iwno
2018-06-23
1
2018-06-23
1
Starzyńska Gabriela
Budzyński KS Kłos
KWIRYN (132)
2018-06-23
2
2018-06-23
9
Stawicka Marianna
Klub Jeździecki Kapada Wiry
DIAMENT (130)
2018-06-23
33
2018-06-23
1
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
FIGARO (63)
2018-06-23
2018-06-23
4-5
BULWAR (64)
2018-06-23
8
2018-06-23
18
Stein Hanna
Pony Jumping Team
WOJTEK (134)
2018-06-23
8
PIPI (135)
2018-06-23
2018-06-23
14
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
2018-06-23
1
2018-06-23
33
Sydow Paulina
LKJ Abaria Iwno
ISTI (21)
2018-06-23
2
2018-06-23
Szeszuła Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-06-23
7
2018-06-23
Szuba Aleksandra
KJ Atrium Swarzędz
SILVER (126)
2018-06-23
2018-06-23
1
Szulc Julia
LKS Cwał Poznań
CYTRA (62)
2018-06-23
32
Szymaniak Zofia
KJ Atrium Swarzędz
DAKOTA (125)
2018-06-23
1
2018-06-23
42
Targosz Piotr
Stajnia Karino
Luna (11)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
ZAWRAT (23)
2018-06-23
12
2018-06-23
10
2018-06-23
18
Tuliszkiewicz Zuzanna
KJ Atrium Swarzędz
MOTYL (127)
2018-06-23
21
2018-06-23
18
Urbańska Nikola
KJ Podkowa Gruszczyn
SPENCER (51)
2018-06-23
2
Walczak Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
MATADOR (71)
2018-06-23
2018-06-23
Wojtaszek Vesna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-06-23
14
2018-06-23
6-8
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
2018-06-23
2018-06-23
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
B-FENIX (88)
2018-06-23
1
Zielińska Aleksandra
KJ Jeziorki-Osieczna
2018-06-23
2018-06-23
Ziemniarska Monika
brak przynależności klubowej
POWER (97)
2018-06-23
2018-06-23

Number of Riders: 107

Number of Horses: 111

The sum of prizes: 1 850.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl