Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

VII OTWARTE ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
Góra k/Tarnowa Podgórnego, 2 czerwca 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
86 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:11:58
2018-05-31 22:22:12
Zuzanna Szklarz CONSOTHO II
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:11:41
2018-05-31 22:17:14
Michał Pol CHACCO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:11:30
2018-05-31 22:13:35
Marek Błaszczak GRANDA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:11:15
2018-05-31 22:09:35
Mariusz Ciesielski CARINA BAJU F
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:11:04
2018-05-31 22:05:23
Dominika Ostańska Cybulska CALVADOS
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:10:55
2018-05-31 22:02:55
Madison Kabacińska ESCANTO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:10:43
2018-05-31 22:01:40
Madison Kabacińska WINNIE THE POOH
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 21:10:56
2018-05-31 19:28:54
Maria Wandzel CEOVILLE S
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 17:41:03
2018-05-31 17:23:09
Adrianna Michalska LAGUNA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:24:47
2018-05-31 16:17:20
Kinga Kurek GIGS KG
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:24:29
2018-05-31 16:15:55
Barbara Kurek EVITA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:02:54
2018-05-31 12:40:23
Weronika Wawer ORAWA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1 GRAND PRIX Michałówki pod patronatem Osiedla Rozalin
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:02:40
2018-05-31 12:38:43
Tadeusz Sobolewski CYNAMONA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:02:25
2018-05-31 12:38:08
Tadeusz Sobolewski BLUSA
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:02:12
2018-05-31 12:37:02
Anna Cugier AMAZONIA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:01:58
2018-05-31 11:56:27
Martyna Radowicz CHARYZMA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:01:44
2018-05-31 11:47:26
Karol Jarosz CHARYZMA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:01:27
2018-05-31 11:46:43
Emilia Sopot OLIWKA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:00:59
2018-05-31 10:42:20
Anastazja Rzyszkiewicz CZARDASZ
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:00:36
2018-05-31 10:41:42
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:00:21
2018-05-31 10:40:52
Marta Kapcińska ARTEMIDA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:00:05
2018-05-31 10:40:17
Monika Kardach BODRUM L
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 15:59:45
2018-05-31 10:39:30
Sylwia Grodziska LORETTA
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 15:59:28
2018-05-31 10:38:50
Julia Liszyńska GROC
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 15:59:12
2018-05-31 10:38:03
Emilia Kurp BERNY
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 09:27:50
2018-05-31 09:25:11
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 2x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 09:27:35
2018-05-31 08:15:56
Alina Celmerowska FIONA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 09:27:16
2018-05-31 08:13:45
Magdalena Basta-Grieger GOLDIKA
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 09:27:01
2018-05-30 23:53:52
Marta Bulak BALUZINO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 09:26:48
2018-05-30 21:02:15
Joanna Żak CUPIDO
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1 GRAND PRIX Michałówki pod patronatem Osiedla Rozalin
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 09:26:35
2018-05-30 20:03:52
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 09:26:21
2018-05-30 20:02:39
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 09:26:07
2018-05-30 18:54:48
Mateusz Pluta GOLDI
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 09:25:51
2018-05-30 17:31:27
Małgorzata Kowal CAYENNE
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 16:57:37
2018-05-30 16:36:19
Katarzyna Szuń TOMIRA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1 GRAND PRIX Michałówki pod patronatem Osiedla Rozalin
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 16:57:23
2018-05-30 16:35:56
Katarzyna Szuń LARCONDA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1 GRAND PRIX Michałówki pod patronatem Osiedla Rozalin
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 16:57:08
2018-05-30 16:35:22
Patrycja Czaplewska CANARO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 16:56:55
2018-05-30 14:17:58
Zofia Undrych DIABLO GRAN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 09:28:05
2018-05-30 08:58:38
Ada Leszczyńska TAJFUN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 07:39:18
2018-05-30 00:15:19
Lidia Winkler ARIAN
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1 GRAND PRIX Michałówki pod patronatem Osiedla Rozalin
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 07:39:07
2018-05-29 23:33:48
Szymon Byndas EQUES XIER
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 07:38:57
2018-05-29 23:33:31
Armanda Byndas GALMAN
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 07:38:48
2018-05-29 22:05:51
Katarzyna Dawidowska-Zawartowska KARUSO
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1 GRAND PRIX Michałówki pod patronatem Osiedla Rozalin
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 07:38:38
2018-05-29 22:05:11
Katarzyna Dawidowska-Zawartowska FANTASY
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1 GRAND PRIX Michałówki pod patronatem Osiedla Rozalin
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 07:38:25
2018-05-29 21:51:25
Wiktoria Skrzypkowiak EVER FOR LUCK
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 07:38:12
2018-05-29 14:56:10
Gabriela Wojtasik KASTOR
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 07:38:00
2018-05-29 14:54:59
Aleksandra Wasilewska KASTOR
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 07:37:46
2018-05-29 14:39:17
Anna Danielewicz HINGIS
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1 GRAND PRIX Michałówki pod patronatem Osiedla Rozalin
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 07:37:31
2018-05-29 14:38:10
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1 GRAND PRIX Michałówki pod patronatem Osiedla Rozalin
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 07:37:21
2018-05-29 12:34:04
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1 GRAND PRIX Michałówki pod patronatem Osiedla Rozalin
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 15:58:46
2018-05-29 09:39:10
Zuzanna Jankowska RYSA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:15:23
2018-05-28 20:23:23
Jakub Jarosz DESPERADO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:15:14
2018-05-28 20:23:10
Michalina Bonk DESPERADO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:15:06
2018-05-28 20:22:41
Agata Przybył GLOSA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:14:57
2018-05-28 20:22:20
Agata Piątek DESPERADO
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:14:48
2018-05-28 20:21:58
Natalia Derezińska GLOSA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:14:39
2018-05-28 19:49:37
Julia Ptak ESTER
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:14:27
2018-05-28 18:31:06
Natalia Ciecierska TAJFUN
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1 GRAND PRIX Michałówki pod patronatem Osiedla Rozalin
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:14:17
2018-05-28 12:59:39
Joanna Dąbrowska KALINA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 12:11:31
2018-05-28 10:50:54
Filip Kapała ECCE LAMPO
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1 GRAND PRIX Michałówki pod patronatem Osiedla Rozalin
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 12:11:22
2018-05-28 10:46:23
Filip Kapała HONEY N
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 12:10:38
2018-05-28 10:42:56
Filip Kapała PASJA I
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 12:10:28
2018-05-28 10:42:25
Filip Kapała MONTESA QUALITY
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 12:10:17
2018-05-28 10:41:56
Filip Kapała G
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1 GRAND PRIX Michałówki pod patronatem Osiedla Rozalin
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 07:55:25
2018-05-27 23:46:41
Oliwia Stronczyńska ARA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 07:55:14
2018-05-27 17:25:50
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 07:55:05
2018-05-27 13:54:35
Julia Urbaniak ORKAN
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 07:54:56
2018-05-26 22:55:29
Nina Wysoczańska ROSSUM'S TRAVEL
  • 2x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 07:54:47
2018-05-26 22:54:33
Nina Wysoczańska B-FENIX
  • 2x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 07:54:38
2018-05-25 15:03:31
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 07:54:29
2018-05-25 10:04:43
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1 GRAND PRIX Michałówki pod patronatem Osiedla Rozalin
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 07:54:19
2018-05-25 10:04:24
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1 GRAND PRIX Michałówki pod patronatem Osiedla Rozalin
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 07:53:49
2018-05-24 21:31:53
Julia Walorczyk WICHEREK
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:21:09
2018-05-22 20:55:37
Zuzanna Snopek CENTKA
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 07:37:11
2018-05-22 20:06:07
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:20:24
2018-05-21 20:52:45
Natalia Kowalska KARINO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 07:29:23
2018-05-21 06:47:36
Antonina Roemer CYCERON
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 07:29:34
2018-05-20 23:50:51
Julia Frankiewicz CZEREDA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 08:07:50
2018-05-17 20:56:36
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 08:07:41
2018-05-17 20:54:22
Zuzanna Grygier PASJONATA PAVAROTTI
  • 2x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 07:17:54
2018-05-15 13:26:12
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 07:17:45
2018-05-15 10:20:22
Natalia Ciszek DANIA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 13:33:10
2018-05-07 17:18:12
Anna Jóźwik EMAN
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Basta-Grieger Magdalena bez przynależności klubowej
S
brak
2. Błaszczak Marek KJ Michałówka
.
3. Bonk Michalina OSJ Romanowo Dolne
2004 (JM.)
brak
4. Bulak Marta bpk
S
brak
5. Byndas Armanda JUKS Mieczewo
S
O021496
6. Byndas Szymon JUKS Mieczewo
S
brak
7. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
8. Ciecierska Natalia brak
2000 (J.)
brak
9. Ciesielski Mariusz KJ Michałówka
,
10. Ciszek Natalia Bpk
11. Cugier Anna KJ Jeziorki Osieczna
2000 (J.)
Brak
12. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (JM.)
O039193
13. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
brak
14. Dąbrowska Joanna K. J. Michałówka
S
brak
15. Danielewicz Anna bpk
S
brak
16. Dawidowska-Zawartowska Katarzyna KS Idmar Krajkowo
S
O009145
17. Derezińska Natalia OSJ Romanowo Dolne
S
brak
18. Foligowska Karolina bpk
1997 (MJ.)
brak
19. Grodziska Sylwia CWAŁ ZAKRZEWO
S
Brak
20. Grygier Zuzanna KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O041952
21. Grzebyk Monika Stajnia Irma Pecna
22. Jankowska Zuzanna JUKS Mieczewo
2001 (J.)
brak
23. Jarosz Jakub OSJ Romanowo Dolne
2003 (JM.)
brak
24. Jarosz Karol Bpk
2005 (JM.)
Brak
25. Jóźwik Anna Muszka
2002 (J.)
Brak
26. Kabaciński Madison KJ Michałówka
2005 (JM.)
brak
27. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
28. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
29. Kapcińska Marta Cwał Zakrzewo
S
brak
30. Kardach Monika Cwał Zakrzewo
S
brak
31. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O045671
32. Kowalska Natalia Bpk
S
Brak
33. Krzyżostaniak Joanna KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
S
O000334
34. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (J.)
O034510
35. Kurek Kinga Harmony Club
2001 (J.)
O033908
36. Kurp Emilia Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
brak
37. Leszczyńska Ada bpk
2005 (JM.)
brak
38. Liszyńska Julia Cwał Zakrzewo
2004 (JM.)
brak
39. Michalska Adrianna KJ Michałówka
2001 (J.)
O035402
40. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (JM.)
O035386
41. Ostańska Cybulska Dominika KJ Michałówka
2001 (J.)
brak
42. Palicka Magdalena Stajnia Karino
43. Piątek Agata OSJ Romanowo Dolne
2001 (J.)
brak
44. Pluta Mateusz bpk
1999 (MJ.)
brak
45. Pol Michał KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
S
O025816
46. Przybył Agata OSJ Romanowo Dolne
2001 (J.)
brak
47. Ptak Julia bpk
2004 (JM.)
brak
48. Radowicz Martyna Bpk
2002 (J.)
Brak
49. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
50. Seńczuk Wiktoria Stajnia Karino
51. Skrzypkowiak Wiktoria KJ Michałówka
2001 (J.)
O043645
52. Snopek Zuzanna Bpk
2002 (J.)
Brak
53. Sobolewski Tadeusz KJ Jeziorki Osieczna
S
Brak
54. Sopot Emilia Bpk
2003 (JM.)
Brak
55. Stronczyńska Oliwia Racocki KJ
2003 (JM.)
O047590
56. Szklarz Zuzanna brak
2002 (J.)
brak
57. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
58. Targosz Piotr Stajnia Karino
59. Undrych Zofia Złoty Rubin
2004 (JM.)
brak
60. Urbaniak Julia Brak
2001 (J.)
Brak
61. Walorczyk Julia Bpk
2002 (J.)
O046903
62. Wandzel Maria brak
2004 (JM.)
brak
63. Wawer Weronika KJ Jeziorki Osieczna
S
Brak
64. Wełniak Oliwia Stajnia Karino
65. Winkler Lidia LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy
brak
66. Wojtasik Gabriela bpk
2001 (J.)
none
67. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
68. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
69. Żak Joanna KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

70

AMAZONIA Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata F: ULCO
M: ARONIA/ AGAR
O: NIESTRAWSKI KAMIL
B: STADNINA KONI DĘBNO
BRAK
2.

27

ARA WLKP POL 2003 Klacz siwa/168 F: Elistor / Kurant
M: Arena / Ben-Hur
O: Adrian Wojtkowiak
B: Jan Knypyński
K020802 POL007611017903
3.

37

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
4.

46

ARIAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Alfa /
O: Kaliński
B: Kaliński
brak
5.

14

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
6.

65

ARTEMIDA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quinnus III / Quidam's Rubin
M: Artemiza / Cottonclub
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K019966 616007610059810
7.

23

B-FENIX Kuc Walijski POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:128 F: Linde Hoeve's Optimist
M: B-Food Finezja
O: Dąbrowska Marta
B: Arkadiusz Kasperski
brak
8.

57

BALUZINO WLKP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Biskwit /
M: Belinda /
O: Mateusz Bulak
B: Kamila Hamerlińska
brak
9.

61

BERNY KUC POL 2012 Ogier tarantowata/kuc: F: Grey /
M: Bona /
O: Elżbieta Greser
B: Jarosław Ginter
brak
10.

71

BLUSA Wielkopolska POL 2000 Klacz kasztanowata F: Kurant
M: Bródka
O: Wiesław Moskwa
B: Wiesław Moskwa
Brak
11.

64

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K021374 616007610124412
12.

87

Bucefał F:
M:
O:
B:
13.

60

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
14.

80

CALVADOS SP POL 2010 Wałach gniada F: .
M: .
O: Marcin Cybulski
B: .
b
15.

49

CANARO HANN POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Conteur
M: cualite
O: Mirosław Utracik
B: Mirosław Utracik
brak
16.

81

CARINA BAJU F SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Michael Angelo F
M: Carmen
O: Mariusz Ciecielski
B: Marek Fimmel
.
17.

18

CENTKA Wielkopolska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Grand Master
M: Celina
O: Jolanta Snopek
B: Andrzej Strzykała
Brak 616 007 61 00133 13
18.

77

CEOVILLE S SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centka
O: Monika Michlak
B: Stanisław Szurik
brak POL009520047808
19.

83

CHACCO HOL GER 2013 Ogier gniada/170 F: Cormint /
M: Toscania IV /
O: Rafał Kiernikowski
B: Lewitz
brak
20.

21

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
21.

69

CHARYZMA SP. POL 2010 Klacz gniada F: Czarownik xx/Freedom's Choice
M: Chloe/Landos
O: Eugeniusz Lasecki
B: Stadnina Koni Racot
Brak
22.

84

CONSOTHO II Deutsche Sport Pferde GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro I
M: Lacrima / Lesotho
O: Rafał Kiernikowski
B: Andreas Krentz
K022655 DE456570099112
23.

56

CUPIDO HSH POL 2012 Wałach gniada F: Agropoint Chupalido /
M:
O:
B:
brak
24.

67

CZARDASZ MŁP POL 2009 Wałach gniada F: Chef Supreme /
M: Chwała /
O: Tina Rzyszkiewicz
B: Ignacy Mariszek
brak
25.

3

Dania 1997 F:
M:
O:
B:
26.

35

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
O: Natalia Przybył
B: Raimund Vorwerk
brak DE 431310147610
27.

48

DIABLO GRAN OLD POL 2013 Wałach kara/kuc:mk: F: Diardo / Diamant De Semilly
M: Jeddah P. / Verdi
O: Paweł Kruszyk
B: Klub Jeździecki Złoty Rubin
K023372 DE433334047413
28.

32

ECCE LAMPO BWP POL 2008 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Cinderella / Carte D Or
O: Michałówka sp. zoo
B: Lampo Pol
-
29.

10

EMAN Typ Pogrubiany POL 2011 Wałach kara/157 F: NN
M: Nan
O: Jacek Muchowski
B: Jacek Muchowski
Brak 616999670130610
30.

45

EQUES XIER KWPN POL 2009 Wałach gniada/165 F: Amadeus
M: Bhamira Xier
O: Szymon Byndas
B: -
K021563 528003200905930
31.

20

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
32.

34

ESTER SP POL 1999 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Egipt /
M: Tara /
O: Paweł Byndas
B: Mustang A.J. Stokłosa
brak POL009540044899
33.

41

EVER FOR LUCK Westfalska GER 2008 Wałach kasztanowata F: Ever for Pleasure
M: Weltpower
O: Tomasz skrzypkowiak
B: Elżbieta Mallert
Brak
34.

74

EVITA SP POL 2001 Klacz srokata F: Emir / Emeryt
M: Elwira / Elf
O: Ewa Heidrych
B: Monika Pięta-Leśniak
K021562 616009590193601
35.

42

FANTASY BWP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Obella / Cassini II
O: Katarzyna Dawidowska-Zawartowska
B: Andrzej Kubik
K010514 BELW243436BWP
36.

59

FIONA Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/170cm F: GARON / RUBIN
M: FLIZA / BARBUR
O: Bartosz Wroński
B: Flejter Grzegorz
K025352
37.

28

G BWP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: Burgraf /
O: Michałówka Sp. z o. o.
B:
brak
38.

44

GALMAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Goplana / Caretino K
O: Paweł Byndas
B: Marek Twardak
K025798 616009670067912
39.

75

GIGS KG SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Baryshnikov / Bolero
M: Glueckchen K / Metternich
O: Iza Bajerlein
B: Grzegorz Komin
K022374 POL009610223208
40.

36

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
O: Przemysław Dereziński
B: Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o.
brak
41.

53

GOLDI WLKP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Santiago /
M: Gizela /
O: Maria Pluta
B: Ewelina Kożuszkiewicz
brak
42.

58

GOLDIKA SP POL 2001 Klacz siwa/170cm F: LAMBADO / LEVANTOS II
M: GIRLSA / GRACIOSO
O: Alina Celmerowska
B: Kosnowicz Lucjan
brak
43.

82

GRANDA SP POL Klacz ciemnogniada F: s
M: s
O: s
B: s
s
44.

62

GROC WLKP POL 1996 Wałach siwa F: Lew /
M: Groteska /
O: Elżbieta Greser
B: Czerniejewskie Przed. Rolno-Usługowe Sp. z o. o.
brak
45.

38

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
46.

39

HINGIS SP POL 2000 Ogier gniada F: Marcus
M: Highvellya
O: Przemysław Starkowski
B:
brak
47.

26

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
O: Adam Czajkowski
B: Daniel Wieliczko
K023029 616009670090310
48.

31

HONEY N SP POL 2014 Klacz siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Hajka/
O: Tadeusz Szymoniak
B: M. Nobik
-
49.

33

KALINA SP POL 2012 Klacz kara/160 F: Łyk Szampana/Emetyt
M: Kama/Czumen K
O: Joanna Dąbrowska
B:
brak
50.

1

Kapri F:
M:
O:
B:
51.

17

KARINO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Junus
M: Ksena
O: Natalia Kowalska
B: Rosicki Mirosław
Brak
52.

43

KARUSO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Pengo / Hipovit
M: Kora / Kurant
O:
B:
K017614 616007610092210
53.

40

KASTOR SP POL 2005 Wałach gniada F:
M:
O: Agata Ochotny
B:
54.

86

KLARA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Chomsk xx
M: Kalina sp
O: Karolina Perek
B: Tadeusz Ślozowski
brak 616009680017010
55.

76

LAGUNA SP POL 2007 Klacz siwa F: Cwał / Arion
M: Lucia / Jakobin
O: Sławomir Michalski
B: Leon Kizielewicz
K016879 POL009610046207
56.

50

LARCONDA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Larimar /
M: Contender /
O: Borys Kramer
B:
brak
57.

63

LORETTA Hanower POL 2009 Klacz gniada F: Le Cou Cou
M: Wendi
O: Grodziska Sylwia
B: Niemcy
Brak
58.

29

MONTESA QUALITY KWPN BEL 2012 Klacz gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Quick Star /
O: KJ Michałówka
B:
brak
59.

12

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Net /
M: Parada /
O: Karolina Foligowska
B: Zenon Kopaniarz
brak
60.

68

OLIWKA SP. POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: Empire/Embassy I
M: Odra/Sir Neel
O: Dominika Jelewska
B: Smorawska Bożena
Brak 616009530267309
61.

66

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
brak
62.

73

ORAWA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/165 F: Placido
M: Opcja/ Cabrol
O: Ewa Niestrawska
B: Stanisław Grygier
K015815 12603
63.

25

ORKAN WLKP POL 2009 Wałach siwa/mk: F: Lew
M: Ori
O: Urbaniak Magdalena
B: Sławomir Łukaszewski
Brak
64.

4

Panmar trakeńska 2000 F:
M:
O:
B:
65.

30

PASJA I SP POL 2014 Klacz kara F: -
M: -
O: Michałówka
B: -
-
66.

13

PASJONATA PAVAROTTI Kuc Walijski POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Małgorzata Grygier
B: Kołodziejek Elżbieta
K022154 616013610016511
67.

24

ROSSUM'S TRAVEL New Forest Pony POL 2003 Wałach gniada/kuc:139 F: Valentino / Vernons Vineyard
M: Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
O: Filip Wysoczańki
B:
K010358 POL014611176103
68.

9

RYSA TS POL 2010 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Jankowska
B:
brak
69.

2

Sweet Beaby F:
M:
O:
B:
70.

47

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Matrix /
M: Toffi /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
brak
71.

8

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Matrix /
M: Toffi /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
brak
72.

51

TOMIRA SP POL 2004 Klacz gniada F: Romualdo / Kojak
M: Tradycja / Leuchtpfeil
O: Borys Kramer
B:
K016400 POL009530043204
73.

19

WICHEREK KN POL 2012 Wałach inna/kuc: F: Parwus
M: Wichura
O: Remigiusz Walorczyk
B: SO Sieraków
brak
74.

78

WINNIE THE POOH KUC POL 2013 Wałach izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Millena Zajączkowska-Kabacińska
B:
brak
75.

7

WITO CORLEONE SP POL 2013 Wałach gniada F: Michael Angelo F
M: Wolta / Kingsten
O: Tadeusz Szymoniak
B: Jacek Maria
K022618 616009610014513
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Basta-Grieger Magdalena
bez przynależności klubowej
GOLDIKA (58)
2018-06-02
2018-06-02
10
Błaszczak Marek
KJ Michałówka
GRANDA (82)
2018-06-02
2
Bonk Michalina
OSJ Romanowo Dolne
2018-06-02
21
Bulak Marta
bpk
2018-06-02
14
Byndas Armanda
JUKS Mieczewo
GALMAN (44)
2018-06-02
23
2018-06-02
Byndas Szymon
JUKS Mieczewo
2018-06-02
10
2018-06-02
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
FIONA (59)
2018-06-02
1
2018-06-02
Ciecierska Natalia
brak
TAJFUN (8)
2018-06-02
8
Ciesielski Mariusz
KJ Michałówka
2018-06-02
31
2018-06-02
28
2018-06-02
26
2018-06-02
Ciszek Natalia
Bpk
Dania (3)
2018-06-02
8
2018-06-02
2
Cugier Anna
KJ Jeziorki Osieczna
2018-06-02
9
2018-06-02
22
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2018-06-02
6
2018-06-02
16
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
CANARO (49)
2018-06-02
2018-06-02
29
Dąbrowska Joanna
K. J. Michałówka
KALINA (33)
2018-06-02
7
2018-06-02
11
Danielewicz Anna
bpk
2018-06-02
8
2018-06-02
10
HINGIS (39)
2018-06-02
5
2018-06-02
11
Dawidowska-Zawartowska Katarzyna
KS Idmar Krajkowo
FANTASY (42)
2018-06-02
1
2018-06-02
1
KARUSO (43)
2018-06-02
7
2018-06-02
4
Derezińska Natalia
OSJ Romanowo Dolne
GLOSA (36)
2018-06-02
7
2018-06-02
11
Foligowska Karolina
bpk
NIWA (12)
2018-06-02
13
2018-06-02
18
Grodziska Sylwia
CWAŁ ZAKRZEWO
LORETTA (63)
2018-06-02
2018-06-02
Grygier Zuzanna
KJ Ranczo Kołata
2018-06-02
4
2018-06-02
2018-06-02
3
2018-06-02
Grzebyk Monika
Stajnia Irma Pecna
Panmar (4)
2018-06-02
2018-06-02
17
2018-06-02
6
Jankowska Zuzanna
JUKS Mieczewo
RYSA (9)
2018-06-02
26
Jarosz Jakub
OSJ Romanowo Dolne
2018-06-02
18
Jarosz Karol
Bpk
2018-06-02
6
Jóźwik Anna
Muszka
EMAN (10)
2018-06-02
14
Kabaciński Madison
KJ Michałówka
2018-06-02
2
2018-06-02
16
KLARA (86)
2018-06-02
2018-06-02
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (66)
2018-06-02
11
2018-06-02
32
Kapała Filip
KJ Michałówka
G (28)
2018-06-02
29
2018-06-02
35
2018-06-02
PASJA I (30)
2018-06-02
17
2018-06-02
HONEY N (31)
2018-06-02
10
2018-06-02
27
2018-06-02
12
2018-06-02
13
Kapcińska Marta
Cwał Zakrzewo
2018-06-02
17
2018-06-02
14
Kardach Monika
Cwał Zakrzewo
2018-06-02
4
2018-06-02
14
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (60)
2018-06-02
2018-06-02
2018-06-02
18
Kowalska Natalia
Bpk
KARINO (17)
2018-06-02
25
2018-06-02
24
Krzyżostaniak Joanna
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2018-06-02
2
CHANTEL (21)
2018-06-02
3
Kurek Barbara
Budzyński KS Kłos
EVITA (74)
2018-06-02
13
2018-06-02
Kurek Kinga
Harmony Club
GIGS KG (75)
2018-06-02
4
2018-06-02
Kurp Emilia
Cwał Zakrzewo
BERNY (61)
2018-06-02
1
2018-06-02
1
Leszczyńska Ada
bpk
TAJFUN (47)
2018-06-02
2018-06-02
Liszyńska Julia
Cwał Zakrzewo
GROC (62)
2018-06-02
8
2018-06-02
2
Michalska Adrianna
KJ Michałówka
LAGUNA (76)
2018-06-02
23
2018-06-02
30
Nazar Aleksandra
KJ Michałówka
2018-06-02
3
Ostańska Cybulska Dominika
KJ Michałówka
2018-06-02
2018-06-02
Palicka Magdalena
Stajnia Karino
2018-06-02
2018-06-02
Piątek Agata
OSJ Romanowo Dolne
2018-06-02
9
Pluta Mateusz
bpk
GOLDI (53)
2018-06-02
24
2018-06-02
Pol Michał
KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
CHACCO (83)
2018-06-02
15
2018-06-02
19
Przybył Agata
OSJ Romanowo Dolne
GLOSA (36)
2018-06-02
4
Ptak Julia
bpk
ESTER (34)
2018-06-02
19
2018-06-02
Radowicz Martyna
Bpk
2018-06-02
5
2018-06-02
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
2018-06-02
2018-06-02
19
2018-06-02
34
Seńczuk Wiktoria
Stajnia Karino
Kapri (1)
2018-06-02
Skrzypkowiak Wiktoria
KJ Michałówka
2018-06-02
27
2018-06-02
16
2018-06-02
20
Snopek Zuzanna
Bpk
CENTKA (18)
2018-06-02
2018-06-02
Sobolewski Tadeusz
KJ Jeziorki Osieczna
BLUSA (71)
2018-06-02
21
2018-06-02
Sopot Emilia
Bpk
OLIWKA (68)
2018-06-02
20
2018-06-02
22
Stronczyńska Oliwia
Racocki KJ
ARA (27)
2018-06-02
12
2018-06-02
25
Szklarz Zuzanna
brak
2018-06-02
33
2018-06-02
Szuń Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
2018-06-02
9
2018-06-02
7
TOMIRA (51)
2018-06-02
Targosz Piotr
Stajnia Karino
Kapri (1)
2018-06-02
12
2018-06-02
Undrych Zofia
Złoty Rubin
2018-06-02
20
2018-06-02
Urbaniak Julia
Brak
ORKAN (25)
2018-06-02
13
Walorczyk Julia
Bpk
2018-06-02
2018-06-02
Wandzel Maria
brak
2018-06-02
5
2018-06-02
28
Wawer Weronika
KJ Jeziorki Osieczna
ORAWA (73)
2018-06-02
21
2018-06-02
14
Wełniak Oliwia
Stajnia Karino
2018-06-02
Winkler Lidia
LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy
ARIAN (46)
2018-06-02
3
2018-06-02
5
Wojtasik Gabriela
bpk
KASTOR (40)
2018-06-02
15
2018-06-02
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
B-FENIX (23)
2018-06-02
5
2018-06-02
2018-06-02
3
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
ARES (37)
2018-06-02
12
Żak Joanna
KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
CUPIDO (56)
2018-06-02
6
2018-06-02
9

Number of Riders: 69

Number of Horses: 75

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl