Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Sylwestrowe Zawody w Skokach przez Przeszkody
Poznań - Hipodrom Wola, 29 grudnia 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
160 ENTRY ACCEPTED 2017-12-28 04:30:25
2017-12-27 23:54:49
Klaudia Kostrzewska T.GOLD QUIDAME Z
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
159 ENTRY ACCEPTED 2017-12-28 04:30:09
2017-12-27 23:47:52
Nikola Pawlak FOKUS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2017-12-28 04:29:53
2017-12-27 23:47:13
Michał Wieloch BAKARA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
157 ENTRY ACCEPTED 2017-12-28 04:29:36
2017-12-27 23:46:44
Adrian Kwapiński BEL DIOR
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2017-12-28 04:29:19
2017-12-27 23:45:45
Klementyna Rennert FENIX
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2017-12-28 04:29:03
2017-12-27 23:45:05
Oliwia Robińska MORRIS
  • 2x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2017-12-28 04:28:45
2017-12-27 23:22:23
Klaudia Kostrzewska GOLDQUIDAME L
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2017-12-28 04:28:21
2017-12-27 23:19:29
Maciej Czajka ESKA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2017-12-28 04:28:04
2017-12-27 22:06:28
Julia Malicka CARGO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2017-12-28 04:27:46
2017-12-27 21:52:27
Michał Przybecki HULAPALU 7
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
150 ENTRY ACCEPTED 2017-12-28 04:27:31
2017-12-27 21:38:31
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2017-12-28 04:27:10
2017-12-27 21:02:47
Julia Jabłońska HILIN RIVERDANCE RJT
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
148 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 20:52:36
2017-12-27 20:51:53
Bartosz Gendera ALISTER
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 20:25:58
2017-12-27 20:21:57
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 20:25:44
2017-12-27 20:20:24
Julia Liszyńska BODRUM L
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
145 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 20:24:56
2017-12-27 20:19:54
Hanna Nowakowska HARRY POTTER
  • 2x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 20:24:39
2017-12-27 20:18:02
Emilia Kurp GROC
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 20:24:21
2017-12-27 20:17:23
Anastazja Rzyszkiewicz CZARDASZ
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 20:24:01
2017-12-27 20:16:50
Anastazja Rzyszkiewicz PASJA MA LEONSIO
  • 2x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 20:04:45
2017-12-27 19:58:04
Zuzanna Strzelecka FIESTA
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 19:58:22
2017-12-27 19:52:38
Maciej Czajka CAPRIS
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 19:39:21
2017-12-27 19:37:04
Gabriela Biedka FOR FUN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 18:59:34
2017-12-27 18:53:09
Michał Pol TREASURE QUEEN Z
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 18:10:43
2017-12-27 18:01:27
Wojciech Kukowski L-SERENA T
  • 2x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 18:10:27
2017-12-27 18:00:50
Wojciech Kukowski DOBLANET
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 17:05:04
2017-12-27 16:50:22
Sara Szczot CORNEL
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 17:04:46
2017-12-27 16:49:59
Piotr Sokołowski KOSTA BRAWA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
133 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 17:04:31
2017-12-27 16:49:35
Piotr Sokołowski MEKLAR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
132 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 17:04:12
2017-12-27 16:43:34
Izabela Duda CANTATRICE
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 17:03:52
2017-12-27 16:37:28
Verena Vitullo MIRACLE NF
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
130 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 16:10:35
2017-12-27 15:58:05
Nicola Paschke CAMP NOU
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
129 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 16:10:09
2017-12-27 15:47:19
Ewa Jarczyńska MISSY GREY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 15:27:48
2017-12-27 15:24:19
Jagoda Pieścicka IRENA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 15:27:31
2017-12-27 15:02:43
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 14:58:23
2017-12-27 14:39:47
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 19:57:54
2017-12-27 14:38:44
Alicja Jakubowska HINDUS
  • 2x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 12:27:29
2017-12-27 12:22:34
Joanna Gabryelska ARMIA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
123 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 10:56:55
2017-12-27 10:51:09
Julia Pięta VINCENTO
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 10:48:49
2017-12-27 10:46:50
Julia Pięta DAMON
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 10:48:30
2017-12-27 10:46:24
Piotr Pietrzak LARA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 10:48:14
2017-12-27 10:45:56
Alicja Łączkowska BLANKA K
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 10:18:15
2017-12-27 10:14:08
Andrzej Kosakowski MEFISTO
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 08:50:27
2017-12-27 08:25:20
Martyna Ratajczak MIRADO
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 08:50:11
2017-12-27 08:24:48
Hanna Och-Oleksy MARDI
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-12-27 07:14:39
2017-12-26 23:34:46
Maja Markanicz OLMAR
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 23:18:30
2017-12-26 23:01:53
Lidia Winkler ARIAN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 23:18:16
2017-12-26 22:55:53
Maria Karnabal KASPER
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 23:18:02
2017-12-26 22:38:32
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 23:17:45
2017-12-26 22:38:06
Aleksandra Malicka-Nowacka SOFKA
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
111 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 23:17:13
2017-12-26 21:56:25
Aleksandra Staniek E-CASTELLA NF
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 21:57:56
2017-12-26 21:45:56
Antonina Roemer CYCERON
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
109 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 21:57:42
2017-12-26 21:39:15
Aleksandra Pacyk LOPEZ
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 21:36:33
2017-12-26 21:31:38
Julia Szulc LOPEZ
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 21:36:17
2017-12-26 21:26:47
Wiktoria Mrówczyńska EGON
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 21:36:00
2017-12-26 21:16:49
Marta Bałączna BANDERA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 21:34:47
2017-12-26 20:59:58
Katarzyna Kaczmarek ANNALOTTA N
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 20:50:00
2017-12-26 20:13:01
Maria Piasecka MISS MAJORKA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-12-28 04:26:50
2017-12-26 17:28:43
Kinga Kurek GIGS KG
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 18:04:25
2017-12-26 17:08:23
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
101 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 18:04:10
2017-12-26 16:45:47
Oliwia Kajtanowska TOBI
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 18:03:52
2017-12-26 16:21:24
Marta Orlikowska NORINO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
99 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 18:03:36
2017-12-26 16:20:50
Wiktoria Lutomska PERS
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 18:03:21
2017-12-26 16:20:21
Weronika Jazikowska PERS
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 15:10:36
2017-12-26 14:59:30
Sandra Nowaczyk HEABISCUIT N
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 15:05:43
2017-12-26 13:09:49
Monika Tchorzewska GRANAT
  • 2x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 12:46:54
2017-12-26 12:20:18
Kamil Jarmuż SEMIRAMIDA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 12:46:41
2017-12-26 12:07:16
Klaudiusz Jach EURYDYKA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 12:46:27
2017-12-26 12:06:53
Klaudiusz Jach KONFETTI
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 12:46:12
2017-12-26 12:06:26
Klaudiusz Jach MISTRAL
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 12:45:58
2017-12-26 12:06:01
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 12:45:45
2017-12-26 12:05:40
Oliwia Jach PERSPEKTYWA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 12:45:31
2017-12-26 12:05:10
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
88 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 12:45:15
2017-12-26 12:04:16
Zuzanna Skoczylas JASKRA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 12:44:55
2017-12-26 12:02:39
Daria Szymańska MONTANA P
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 12:44:39
2017-12-26 12:01:34
Sonata Raczkowska OLIVER
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 12:44:23
2017-12-26 12:00:48
Kinga Jaruzal GAWA
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 12:44:07
2017-12-26 12:00:10
Dominika Fik SILVION
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-12-26 10:53:11
2017-12-26 10:31:33
Michał Zgrabka ORLANDO B
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-12-25 19:55:58
2017-12-25 19:26:43
Maja Chrząstowska ALI
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-12-25 19:55:40
2017-12-25 19:23:01
Zofia Niesiołowska ALI
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-12-25 18:24:27
2017-12-25 17:52:44
Filip Wysoczański ROSSUM'S TRAVEL
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-12-25 16:51:56
2017-12-25 16:22:23
Filip Kapała G
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
76 ENTRY ACCEPTED 2017-12-25 16:51:41
2017-12-25 15:54:30
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
75 ENTRY ACCEPTED 2017-12-25 16:51:26
2017-12-25 15:53:52
Paulina Matysiak PIKANTNA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
74 ENTRY ACCEPTED 2017-12-25 16:51:11
2017-12-25 15:53:30
Katarzyna Przewoźna IMPERATOR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
73 ENTRY ACCEPTED 2017-12-25 14:10:13
2017-12-25 13:59:50
Szymon Tęcza ULIWI
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2017-12-25 14:09:59
2017-12-25 13:58:04
Szymon Tęcza CASSINOSA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2017-12-25 14:09:37
2017-12-25 09:42:29
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2017-12-25 14:09:13
2017-12-24 23:53:28
Katarzyna Zawrotniak BRENEKA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2017-12-25 14:08:59
2017-12-24 22:37:21
Małgorzata Sokołowicz KARTAGO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
68 ENTRY ACCEPTED 2017-12-25 14:08:45
2017-12-24 13:51:26
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-12-24 11:35:55
2017-12-24 11:17:08
Natalia Gaszyńska - Bąk SORAYA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-12-24 11:35:41
2017-12-24 11:16:45
Natalia Gaszyńska - Bąk FANTA EWITA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-12-24 11:35:25
2017-12-24 10:41:49
Łukasz Brzóska RED HERSHEY
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-12-24 11:35:11
2017-12-24 10:30:19
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-12-24 09:44:31
2017-12-23 23:45:32
Marta Jaworska DIABLO
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2017-12-24 09:43:59
2017-12-23 21:44:59
Katarzyna Czerniak BILA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-12-23 17:29:19
2017-12-23 17:27:29
Otylia Loba IMPERO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2017-12-23 17:29:03
2017-12-23 17:20:42
Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2017-12-23 13:49:07
2017-12-23 11:22:45
Antoni Śliwiński FERRARI
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-12-23 10:25:17
2017-12-23 09:26:53
Martyna Życzkowska DIZZY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-12-22 19:46:33
2017-12-22 19:40:59
Angelika Polberk FLORA
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-12-22 19:45:53
2017-12-22 19:40:24
Przemysław Olejnik COMET
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-12-22 19:45:36
2017-12-22 19:40:08
Marta Kropacz CHARYZMA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
51 ENTRY ACCEPTED 2017-12-22 11:29:41
2017-12-22 11:05:40
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-12-22 11:29:32
2017-12-22 10:56:35
Zuzanna Cywińska CONTESSA FRANCESCA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2017-12-22 09:42:21
2017-12-22 09:14:07
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-12-22 07:28:24
2017-12-22 07:21:36
Zofia Undrych ARTI
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 21:35:23
2017-12-21 21:33:51
Natalia Ciecierska TAJFUN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 20:40:40
2017-12-21 19:40:41
Weronika Jazikowska INDEX
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 18:09:06
2017-12-21 18:06:58
Emilia Kasprzak LORETTA B
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 17:22:35
2017-12-21 16:58:47
Amelia Klota ANTONY HOPKINS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 17:22:08
2017-12-21 16:58:06
Aleksandra Osuch KARINKA
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 17:21:51
2017-12-21 16:18:09
Marta Konarska SULIMA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 17:21:07
2017-12-21 16:16:49
Marta Konarska JACOB
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 15:41:24
2017-12-21 15:25:04
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
38 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 15:42:18
2017-12-21 15:23:37
Jagienka Łukomska LARY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 15:41:53
2017-12-21 15:22:00
Jagienka Łukomska CIRCYA
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
36 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 15:41:38
2017-12-21 13:42:36
Szymon Tamborski PRINZ PATTON
  • 2x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:02:13
2017-12-21 08:25:22
Patryk Kaczmarek LAMBORGHINI
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 07:06:09
2017-12-20 21:41:06
Nicole Pawlak LINDOR B
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 07:05:55
2017-12-19 16:58:52
Piotr Bąk CALDERON K
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 09:11:30
2017-12-18 22:55:36
Katarzyna Wosik LILITH
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2017-12-17 18:18:02
2017-12-17 18:11:08
Martyna Maciejuk GALILEO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
30 ENTRY ACCEPTED 2017-12-17 18:17:46
2017-12-17 18:09:52
Agata Kamińska PORTOS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
29 ENTRY ACCEPTED 2017-12-23 17:28:49
2017-12-17 09:58:28
Aleksandra Szypryt OMAR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
28 ENTRY ACCEPTED 2017-12-17 13:42:15
2017-12-17 08:42:58
Maria Kubaszewska BENITO
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-12-17 13:41:53
2017-12-17 08:41:22
Julia Walorek FALCO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-12-17 13:41:32
2017-12-17 08:40:40
Zuzanna Walczak MATADOR
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-12-17 13:41:10
2017-12-17 08:39:50
Aleksandra Osuch BRANDO
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-12-17 13:40:49
2017-12-17 08:39:21
Agata Maćkowska LEON
  • 2x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-12-17 13:40:25
2017-12-17 08:38:37
Martyna Łukaszewska FERARI
  • 2x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-12-17 13:40:05
2017-12-17 08:38:01
Zuzanna Liszkowska GRAN CHACO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
21 ENTRY ACCEPTED 2017-12-17 13:39:42
2017-12-17 08:37:13
Maria Karnabal ANNOUSCHKA 10
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2017-12-17 13:39:21
2017-12-17 08:36:29
Maja Kaczmarek ALF
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-12-16 12:57:34
2017-12-16 11:18:06
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-12-16 12:57:19
2017-12-16 11:17:31
Filip Wysoczański ANTAR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2017-12-16 12:57:04
2017-12-16 11:16:53
Nina Wysoczańska ROSSUM'S TRAVEL
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 18:31:33
2017-12-13 17:10:11
Zuzanna Ostańska BAWARCZYK
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 13:30:41
2017-12-13 10:22:50
Monika Hojna KONOR
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 08:15:27
2017-12-13 07:49:23
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 2x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 07:15:25
2017-12-13 00:51:20
Kateřina Janusová EVITA 11
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 07:15:15
2017-12-12 18:58:13
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
11 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 11:47:46
2017-12-12 07:29:52
Filip Kapała CHILI
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 11:47:36
2017-12-12 07:29:34
Filip Kapała HIBO SSB
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 17:22:23
2017-12-11 11:50:27
Julia Brand LAJERO KG
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 07:30:32
2017-12-10 09:43:22
Magdalena Świstel SUMMER CRUISE II
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 08:45:56
2017-12-08 07:58:41
Kinga Kozłowska ALABAMA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
6 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 18:28:39
2017-12-06 15:35:22
Wiktoria Widzińska CARY
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 18:28:28
2017-12-06 09:32:26
Kordian Zieliński LOTOS
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
4 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 18:28:15
2017-12-06 09:31:53
Celina Urbanowicz WENA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 07:30:22
2017-11-27 13:32:54
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 2x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 11:21:37
2017-11-25 13:58:40
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 21:29:04
2017-11-24 13:35:52
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
2. Bałączna Marta Kociałkowa Górka
2004 (JM.)
brak
3. Biedka Gabriela bpk
S
O003173
4. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group
S
O003220
5. Chrząstowska Maja bpk
2007 (Mł.)
brak
6. Ciecierska Natalia Iskierka Komorniki
2000 (J.)
brak
7. Cywińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
brak
8. Czajka Maciej bpk
S
O032763
9. Czerniak Katarzyna Stajnia Iskierka Komorniki
2000 (J.)
brak
10. Dąbrowska Marta KJ Lotus Poznań
11. Danielewicz Anna bpk
S
brak
12. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (JM.)
O039346
13. Duda Izabela bpk
2017 (Mł.)
brak
14. Fik Dominika Stajnia wapno
2004 (JM.)
Brak
15. Foligowska Karolina bpk
1997 (MJ.)
brak
16. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
17. Gendera Bartosz KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O042473
18. Głowacka Maria LKS Cwał Poznań
1997 (MJ.)
O035382
19. Gniadek Oliwia bpk
2002 (J.)
O037779
20. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
21. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
22. Jakubowska Alicja BPK
S
Brak
23. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (J.)
O029215
24. Jarczyńska Ewa bpk
2002 (J.)
brak
25. Jarmuż Kamil KJ Sokół Damasławek
S
brak
26. Jaruzal Kinga Stajnia wapno
2004 (JM.)
Brak
27. Jaworska Marta Stowarzyszenie KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
brak
28. Jazikowska Weronika UKS Master Gniezno
1998 (MJ.)
O024749
29. Jendryke Michalina KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042012
30. Kaczmarek Katarzyna Romanowo Dolne
2000 (J.)
brak
31. Kaczmarek Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
O047066
32. Kajtanowska Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
brak
33. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
34. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
35. Kapała Filip KJ Abrasives Group
S
O027683
36. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
O038556
37. Kasprzak Emilia bpk
1999 (MJ.)
brak
38. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
brak
39. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
40. Kosakowski Andrzej KJ Raduszyn
S
brak
41. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
42. Kropacz Marta TJ KOR de LAS
2002 (J.)
brak
43. Kukowski Wojciech bpk
S
O012042
44. Kurek Kinga bpk
2001 (J.)
O033908
45. Kurp Emilia Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
brak
46. Kwapiński Adrian bpk
S
brak
47. Lehman Nadia KJ Liljówka
48. Lembicz Patryk Chata Zabójców Bucharzewo
1999 (MJ.)
brak
49. Liszkowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046694
50. Liszyńska Julia Cwał Zakrzewo
2004 (JM.)
brak
51. Loba Otylia niezrzeszona
2004 (JM.)
brak
52. Lutomska Wiktoria UKS Master Gniezno
2002 (J.)
Brak
53. Łączkowska Alicja Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2001 (J.)
brak
54. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
55. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
56. Maciejuk Martyna KJ Ranczo Kołata
2001 (J.)
O045909
57. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
58. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz
S
brak
59. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (JM.)
O035381
60. Matysiak Paulina Chata Zbójców Bucharzewo
1997 (MJ.)
brak
61. Mrówczyńska Wiktoria Kociałkowa Górka
S
brak
62. Murdzia Seweryn Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
63. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (Mł.)
O047776
64. Nowaczyk Sandra KJ Mustang Kochowo
1997 (MJ.)
O028460
65. Nowakowska Hanna Cwał Zakrzewo
2007 (Mł.)
brak
66. Och-Oleksy Hania KJ Raduszyn
2003 (JM.)
brak
67. Olejnik Przemysław bpk
S
O011149
68. Orlikowska Marta UKS Master Gniezno
1998 (MJ.)
O039093
69. Ostańska Zuzanna LKS Cwał Poznań
S
O035383
70. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
71. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
72. Otlewska Amelia Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O038379
73. Pacyk Aleksandra Kociałkowa Górka
2001 (J.)
brak
74. Paschke Nicola KJ Michałówka
2000 (J.)
O033982
75. Pięta Julia Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2007 (Mł.)
O039010
76. Pietrzak Piotr Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
2006 (JM.)
O046626
77. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
78. Pol Michał St. KJ Korona Wałcz
S
O025816
79. Polberk Angelika bpk
1997 (MJ.)
brak
80. Przewoźna Katarzyna Chata Zbójców Bucharzewo
1997 (MJ.)
brak
81. Raczkowska Sonata Stajnia wapno
2003 (JM.)
Brak
82. Ratajczak Martyna KJ Raduszyn
2001 (J.)
brak
83. Rennert Klementyna bpk
2004 (JM.)
brak
84. Robińska Oliwia bpk
2005 (JM.)
brak
85. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (JM.)
O028081
86. Rutkowska Karolina Stajnia z Kopytem
87. Rybarczyk Zuzanna Stajnia Rusin
88. Rychlik Grzegorz LKS Cwał Poznań
1997 (MJ.)
O025902
89. Rychlik Sylwia LKS Cwał Poznań
2000 (J.)
O025903
90. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
91. Skoczylas Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
brak
92. Śliwiński Antoni KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (Mł.)
O044813
93. Sokołowicz Małgorzata KJ Sokół Damasławek
S
brak
94. Sokołowski Piotr St. KS Jumping Events
S
brak
95. Staniek Aleksandra LKJ Abaria Iwno
2001 (J.)
O032815
96. Strzelecka Zuzanna Stajnia Runowo
2001 (J.)
brak
97. Szczot Sara KJ Rancho Poznań
2017 (Mł.)
O042880
98. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
99. Szulc Julia LKS Cwał Poznań
2001 (J.)
brak
100. Szymańska Daria KJ Sokół Damasławek
1997 (MJ.)
O037937
101. Tamborski Szymon bpk
S
O032669
102. Tchorzewska Monika KJ Miralex Jakubowo
S
O037760
103. Tęcza Szymon KJ Sokół Damasławek
S
O003977
10093877
104. Tęcza Szymon KJ Sokół Damasławek
S
105. Undrych Zofia Złoty Rubin
2004 (JM.)
brak
106. Urbanowicz Celina Ludowy Klub Sportowy Cwał
S
O032997
107. Vitullo Verena Stajnia z Kopytem
2000 (J.)
brak
108. Wachowiak Paulina KJ Jeziorki-Osieczna
2000 (J.)
O036990
109. Walczak Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
110. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
111. Wiącek Anna Bpk
112. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
113. Wieloch Michał bpk
S
brak
114. Winkler Lidia LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy
brak
115. Wosik Katarzyna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O019313
116. Wysoczańska Nina bpk
2008 (Mł.)
brak
117. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
118. Zawrotniak Katarzyna bpk
2000 (J.)
Brak
119. Zgrabka Michał Posadowskie TJ
S
O007299
120. Zieliński Kordian LKS Cwał Poznań
S
O013201
121. Zobel Marcelina Stajnia Dębnica
2003 (JM.)
brak
122. Życzkowska Martyna KJ Stajnia z Kopytem
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

134

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K008028 POL999640013896
2.

79

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:121 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Niesiołowski
B: Krzysztof Niesiołowski
K019524 616999610326507
3.

16

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
O: Izabella Sikorska
B: Krzysztof Wojsiat
K016185 POL732010025807
4.

58

ANNALOTTA N Holsztyńska POL 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: Lancer II
M: Marcie
O: Paweł Jarosz
B: Nilsson Uwe
brak
5.

133

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc: F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
O: Olga Barszewska
B:
K019869 NPA20011000 104FP23
6.

136

ANTAR Kuc Connemara POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Ares / Fort Doolin
M: Antalya Borderi / O'Brien Du Chasnay
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Bogdan Jarząbek
K024175 616013670100611
7.

112

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Jan Behr
B:
K006417 DE435350274200
8.

135

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
9.

49

ARIAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Alfa /
O: Kaliński
B: Kaliński
brak
10.

40

ARMIA WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Rulon/
M: Andora/
O: Kaliński
B: Kaliński
brak
11.

108

ARTI Kuc Walijski POL 2012 Wałach bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice /
M: Rotgers Annelyn /
O: Zofia Undrych
B: Zofia Undrych
brak
12.

5

BAKARA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Garon
M: Bakara
O: Katarzyna Małecka
B: brak
K021038
13.

57

BANDERA M POL 2007 Klacz gniada F: Berberys
M: Balerina
O: Igo Sobiak
B: Józef Zastawny
brak
14.

137

BAWARCZYK SP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Machandel / Mandant
M: Bogdanka / Polonus
O: Zuzanna Ostańska
B: Jerzy Leszczyński
K016025 POL007520013706
15.

6

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach gniada F: Bawet
M: Daria
O: Katarzyna Małecka
B: brak
K016617
16.

126

BENITO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Nando /
M: Błyskotka /
O: Stefan Kierznowski
B: Stefan Kierznowski
brak
17.

96

BILA Wielkopolska POL 2001 Klacz gniada F: Bokser
M: nn
O: -
B: brak
brak
18.

44

BLANKA K WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Sir Nill /
M: Boliwia /
O: Franciszek Kurek
B: Franciszek Kurek
brak
19.

18

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K021374 616007610124412
20.

107

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
O: Julia Janku
B: Francesca Santoni
K021749 616013610182011
21.

158

Bon Arcus K F:
M:
O:
B:
22.

99

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy
M: Rosa Fee
O: Monika Herzog i Tomasz Szeszuła
B:
K020456 DE422220042208
23.

88

BRENEKA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa F: -
M: -
O: Marianna Gatniejewska
B: -
brak
24.

122

CALDERON K SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Calido I /
M: Clasic Velvet /
O: Andrzej Szymański
B:
brak
25.

34

CAMP NOU WESTF POL 2011 Wałach gniada F: Contendro II / Contender
M: Cexti / Cavalier
O: brak
B: brak
brak
26.

32

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria /
O: Izabela Duda
B:
brak
27.

24

CAPRIS Hanowerska GER 2003 Klacz ciemnogniada F: Carbid
M: Surprise
O: Maciej Czajka
B: Roman Roszkiewicz
brak
28.

11

CARGO HAN POL 2005 Wałach gniada F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
O: Edyta Borkowska-Malicka
B: Roman Roszkiewicz
K009544 DE431316567405
29.

148

CARY WLKP POL 2006 Ogier gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
K010052 POL007610069006
30.

86

CASSINOSA HOL GER 1111 Klacz siwa F: Casino
M: Lordanos
O: /
B: /
/
31.

90

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
32.

53

CASTELLA NF HOL GER 2012 Klacz siwa/mk:157 F: casall
M: Rubia B
O: Monika Staniek
B: Heiko Buettner
brak
33.

157

Champ Acor F:
M:
O:
B:
34.

104

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada F: Czarownik / Freedoms Choice
M: Chloe / Landos
O: Eugeniusz Lasecki
B: SK Racot
K015841 616009610058210
35.

118

CIRCYA Deutsches Sportpferd GER 2011 Klacz gniada F: Sir Hayfield
M: Celina
O: Santos Development sp. z o.o.
B: Antje Weiss
brak
36.

103

COMET HOL POL 2009 Wałach gniada F: /
M: /
O: Przemysław Olejnik
B: Niemcy
/
37.

106

CONTESSA FRANCESCA SP POL 2010 Klacz gniada F: Poker / Evento
M: Celina / nn
O:
B:
K023429 616009610090410
38.

29

CORNEL SP POL 2010 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
39.

30

COSTA BRAVA SP POL 2010 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Sokołowski
B:
brak
40.

54

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
O: Anna Roemer
B: Sylwester Kosiński
K009416 POL009681015601
41.

21

CZARDASZ MŁP POL 2009 Wałach gniada F: Chef Supreme /
M: Chwała /
O: Tina Rzyszkiewicz
B: Ignacy Mariszek
brak
42.

42

DAMON DRP GER 2012 Wałach kasztanowata F: Diablo Son / Norman
M: Penny / Diablo
O: Franciszek Kurek
B: Andrea Hoyer
K021981 DE455670233212
43.

95

DIABLO Wielkopolska POL 2012 Wałach inna/168 F: Lew
M: Duna
O: Marta Jaworska
B: Sławomir Łukaszewski
brak 616007610132812
44.

101

DIZZY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Be My Chief/
M: Delsona/
O: Martyna Życzkowska
B: Andrzej Pietrzak
brak
45.

28

DOBLANET KWPN NED 2008 Klacz kasztanowata F: Warrant / Numero Uno
M: Oblanet / Celano
O: Bartosz Goszczyński
B: V. B. M. Wolfkamp
K014153 528003000805326 104HT65
46.

56

EGON SP POL 2003 Wałach gniada F: Ilion
M: Euforia
O: Magdalena Piasecka
B: Salix Sp z o.o.
brak
47.

10

ESKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Leksykon
M: Easter Feta
O: Katarzyna Małecka
B: Jan
K016102
48.

67

EURYDYKA SP POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Jan Jach
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
49.

127

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:147 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
O: Michał Walorek
B:
K014704 POL013520019602
50.

92

FANTA EWITA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:146 F: Tupet
M: Felina
O: Joanna Różewska
B: Apanasewicz Wiesław
0123 616013670119510
51.

7

FENIX KUCYK POL 2012 Wałach biała/kuc: F: ooooooo
M: oooooooo
O: Brak
B: brak
brak
52.

131

FERARI KUC POL 2007 Wałach srokata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
brak
53.

100

FERRARI Kuc Walijski NED 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marika Wawrzyniak
B:
K007293 528009041111799
54.

23

FIESTA SP POL 2008 Klacz srokata F: Monsieur Toledo /
M: Forsa /
O: Zuzanna Strzelecka
B: Krystyna Tomasik
brak
55.

102

FLORA MŁP POL 2009 Klacz gniada/mk: F: Cisoń xx
M: Fleur
O: Przemysław Olejnik
B: /
/
56.

146

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
O: Piotr Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539 POL007610179708
57.

25

FOR FUN HOL GER 2013 Klacz gniada F: For Fashion /
M: Wolga IV /
O: Piotr Gadomski i Bartosz Szymborski
B:
brak
58.

81

G BWP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: PHIN PHIN / CHIN CHIN
M: BURGRAF
O: Michałówka Sp. z o. o.
B: -
-
59.

124

GALILEO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
O: Sylwia Kamińska
B:
K023854 6160136610354
60.

76

GAWA KUC POL 2013 Klacz kara/kuc: F: Santara Danny's Boy
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ...
Brak
61.

14

GIGS KG SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Baryshnikov / Bolero
M: Glueckchen K / Metternich
O: Iza Bajerlein
B: Grzegorz Komin
K022374 POL009610223208
62.

9

GOLDQUIDAME L . POL 2011 Klacz gniada F: .
M: .
O: .
B: .
.
63.

132

GRAN CHACO KUC POL 2008 Ogier bułana/kuc: F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Grecja / Split
O: Waldemar Osuch
B: Jerzy Łukomski
K019950 POL013610240908
64.

65

GRANAT MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Top Gun / Prince Igor
M: Graba / Bonaparte
O: Monika Tchorzewska
B: SK Dobrzyniewo
K011318 POL006540022406
65.

20

GROC WLKP POL 1996 Wałach siwa F: Lew /
M: Groteska /
O: Elżbieta Greser
B: Czerniejewskie Przed. Rolno-Usługowe Sp. z o. o.
brak
66.

19

HARRY POTTER KUC POL 2010 Ogier tarantowata/kuc: F: Bardi /
M: Hani /
O: Elżbieta Greser
B: Joanna Kołodzińska
brak
67.

64

HEABISCUIT N Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/mk: F: Lapis
M: H'lotka
O: Jacek Nowaczyk
B: Jacek Nowaczyk
brak
68.

116

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
69.

143

HIBO SSB BWP NED 2013 Wałach gniada F: Caspar / Verdi
M: Flinte DW / Codex
O: Michałówka Sp. z o. o.
B:
brak
70.

39

HINDUS KUC POL 2011 Wałach siwa F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak
71.

84

IMPERATOR SP POL 2012 Wałach gniada F: Orient /
M: Impreza /
O: Czesław Kołek
B: Czesław Kołek
brak
72.

97

IMPERO S.P POL 2007 Wałach siwa F: Denar
M: Iskra
O: Otylia Loba
B: Litke Łukasz
brak
73.

115

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
74.

73

JASKRA KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jan Jach Stajnia Wapno
B:
brak
75.

105

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
O: Elżbieta Jendryke
B:
K010873 POL009670056106
76.

82

KALINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rapsod/
M: Korweta/
O: Patryk Lembicz
B: Grzegorz Lembicz
brak
77.

113

KARINKA KUC POL 2011 Klacz kara F: Nn
M: Nn
O: Stefan stołowski
B: Nn
Brak
78.

89

KARTAGO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Top Gun / Prince Ig’Or
M: Kariera / Rycerz
O: Małgorzata Sokołowicz
B: Kossakowscy Urszula i Kazimierz
brak
79.

50

KASPER KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
brak
80.

37

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Honwed/
M: Kastra/
O: Hubert Kaliński
B:
brak
81.

72

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
82.

27

L-SERENA T Niem. Sport. GER 2011 Klacz gniada F: Skyflight / Skyman
M: Landliebe / Landstreicher
O:
B:
K024038 DE455870332811
83.

13

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 cm F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
84.

43

LARA KUC CZE 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: Sarka /
O: Piotr Pietrzak
B: Miroslav Kotouc
K023103 203011993083511
85.

156

Larina F:
M:
O:
B:
86.

117

LARY KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: Polska
M: Polska
O: Polska
B: Polska
brak
87.

130

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
88.

123

LILITH Deutsches Pferd GER 2009 Klacz kasztanowata/162 F: Larioso
M: Alraune
O: Beata Trawczyńska
B: Barbara Ott
K017542 DE 410103005209
89.

55

LOPEZ Hucuł POL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Jogurt
M: Lola
O: Agnieszka Adamczak
B: Wojciech Formela
br
90.

111

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello /
M: Laurine Du Libaire /
O: Henryk Brzóska
B:
brak
91.

1

Lotna F:
M:
O:
B:
92.

149

LOTOS WLKP POL 2001 Wałach kasztanowata F: Ilok /
M: Brazylia /
O: Franciszek Kurek
B: Franciszek Kurek
brak
93.

141

LUCY KUC POL 2012 Klacz inna/mk:152 F: Lord /
M: Lira / Wig
O: Kinga Wachowiak
B: Patrycja Smolińska
K024329 616013610134812
94.

47

MARDI SP POL 2004 Klacz siwa F: Diades
M: Mazda
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
95.

154

Marikosa F:
M:
O:
B:
96.

128

MATADOR KUC POL 2006 Wałach kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
brak
97.

45

MEFISTO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Faust Z/
M: Madea/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
K022062
98.

31

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Zbierska
B:
brak
99.

33

MIRACLE NF WLKP POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Marino / Zeoliet
M: Messalina /
O: Zuzanna Tecław
B: Natalia Włodarczak - Kubiak
brak
100.

46

MIRADO SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Dragon/
M: Mirabelka/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
101.

35

MISSY GREY TS POL 2012 Klacz siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Julia Frankiewicz
B:
brak
102.

69

MISTRAL SP POL 2011 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K022605 616009610136211
103.

74

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
K024032 616009610047812
104.

8

MORRIS KUCYK POL 2003 Wałach gniada/kuc: F: ooooooo
M: oooooooo
O: Katarzyna Małecka
B: brak
brak
105.

152

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Net /
M: Parada /
O: Karolina Foligowska
B: Zenon Kopaniarz
brak
106.

62

NORINO HAFL GER 2003 Wałach izabelowata/kuc: F: Novum / Novara
M: Semone / Nobody
O: Ryszard Nitka
B: GbR Sendig & Sendig & Jahn
K021650 DE467000253403
107.

75

OLIVER KUC POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: ...
M: ....
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: Stajnia wapno Jach
Brak
108.

17

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
brak
109.

78

ORLANDO B Selle Francais POL 2011 Ogier kasztanowata F: Jaguar Mail
M: Orane du Libaire
O: Henryk Brzoska
B: Henryk Brzoska
Brak
110.

22

PASJA MA LEONSIO Kuc Walijski POL 2014 Ogier jelena/kuc: F: Ares
M: Pasja Ma Lussi
O: GRESER ELŻBIETA
B: Koza Marek
brak
111.

63

PERS KUC POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ryszard Nitka
B: Ryszard Nitka
brak 616999610217212
112.

71

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc: F: Nando Super / Nando
M: Penny / Henry
O: Jan Jach
B: Andrzej Dorszewski
K021893 616013520130810
113.

83

PIKANTNA SP POL 31.08.2010 Klacz kasztanowata F: Czarczaf /
M: Pilotka /
O: Czesław Kołek
B: Czesław Kołek
brak
114.

155

Poker F:
M:
O:
B:
115.

125

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc: F: s
M: s
O: Sylwia KAMIŃSKA
B: x
K024435
116.

119

PRINZ PATTON SP POL 2010 Wałach gniada F: Cottonclub / Cantus
M: Pretty Women / Gracieux
O: Szymon Tamborski
B: Jan Szpak
K016936 616009640033210
117.

153

RAVEN KWPN NLD 2002 Wałach gniada F: Placido
M: Klacz
O: Marian Nickel
B: Holandia
Brak
118.

93

RED HERSHEY HAN GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro's Son II / Ramiro
M: Delia / Donaumonarch
O: Ewa Tchorzewska
B:
K023135 DE431319730813
119.

80

ROSSUM'S TRAVEL New Forest Pony POL 2003 Wałach gniada/kuc:139 F: Valentino / Vernons Vineyard
M: Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
O: Filip Wysoczańki
B:
K010358 POL014611176103
120.

94

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
121.

66

SEMIRAMIDA SP POL 2004 Klacz gniada F: Sexman
M: Suita
O: Kamil Jarmuż
B: SK Racot
Brak
122.

77

SILVION Welsh Pony POL 2010 Wałach siwa/kuc: F: ...
M: ....
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: Stajnia wapno Jach
Brak
123.

2

Sisi F: Szaman
M: Sakwa
O:
B:
124.

151

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
O: Grzegorz Rychlik
B: Dahlke Antoni
K020954 616009610164911
125.

91

SORAYA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada/173 F: CARAMBOLE
M: SOKORYA
O: Stanisław Marek Jóźwiakowski
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
0123 616 009 61 00928 10
126.

114

SULIMA KUC POL 1995 Klacz kara/kuc: F: Suseł / Panter
M: Płocha / Margiel
O: Krzysztof Konarski
B:
K006316 POL013660608095
127.

3

T.GOLD QUIDAME Z . POL 2013 Klacz gniada F: .
M: .
O: .
B: .
.
128.

109

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Matrix /
M: Toffi /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
brak
129.

61

TOBI SP POL 2003 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Olga Piszczyńska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
brak
130.

60

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj /
M: Sasanka /
O: Sławomir Zobel
B: Sławomi Zobel
brak 616999610226312
131.

26

TRASURE QUEEN Z Zangersheide POL 2010 Klacz gniada F: Treasure Z
M: Warior Queen
O: Paweł Jarosz
B: Jan Kopeć
Brak
132.

38

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Wlzbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
133.

85

ULIWI SP POL 1111 Klacz gniada F: Nabab de reve
M: Silvio I
O: /
B: /
/
134.

41

VINCENTO Forest Pony NED 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Versaille
M: Cartier
O: Klaudia Pluskota
B: Sulaatik
Brak
135.

150

WENA SP POL 2002 Klacz gniada/164 F: Bujak / Sir Shostakovich
M: Wera / Czad
O: Katarzyna Siudzińska
B:
K020797 POL009611205402
136.

70

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos /
M:
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: HBC
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2017-12-29
18
2017-12-29
36
Bałączna Marta
Kociałkowa Górka
BANDERA (57)
2017-12-29
19
2017-12-29
48
Biedka Gabriela
bpk
FOR FUN (25)
2017-12-29
23
2017-12-29
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group
2017-12-29
23
2017-12-29
34
Chrząstowska Maja
bpk
ALI (79)
2017-12-29
12
Ciecierska Natalia
Iskierka Komorniki
TAJFUN (109)
2017-12-29
20
2017-12-29
12
Cywińska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-12-29
51
2017-12-29
Czajka Maciej
bpk
ESKA (10)
2017-12-29
33
2017-12-29
CAPRIS (24)
2017-12-29
35
2017-12-29
31
Czerniak Katarzyna
Stajnia Iskierka Komorniki
BILA (96)
2017-12-29
Dąbrowska Marta
KJ Lotus Poznań
Larina (156)
2017-12-29
11
2017-12-29
7
2017-12-29
2017-12-29
18
Danielewicz Anna
bpk
2017-12-29
33
2017-12-29
10
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (94)
2017-12-29
26
2017-12-29
29
Duda Izabela
bpk
2017-12-29
12
2017-12-29
Fik Dominika
Stajnia wapno
SILVION (77)
2017-12-29
7
2017-12-29
29
Foligowska Karolina
bpk
NIWA (152)
2017-12-29
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
ARMIA (40)
2017-12-29
31
2017-12-29
5
Gendera Bartosz
KJ Podkowa Gruszczyn
ALISTER (16)
2017-12-29
15
2017-12-29
Głowacka Maria
LKS Cwał Poznań
Bon Arcus (158)
2017-12-29
16
2017-12-29
Gniadek Oliwia
bpk
2017-12-29
43
2017-12-29
26
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2017-12-29
2
2017-12-29
1
MISTRAL (69)
2017-12-29
4
2017-12-29
21
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2017-12-29
1
2017-12-29
2
2017-12-29
1
2017-12-29
24
KRESKA (72)
2017-12-29
49
2017-12-29
30
Jakubowska Alicja
BPK
HINDUS (39)
2017-12-29
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2017-12-29
3
2017-12-29
3
Jarczyńska Ewa
bpk
2017-12-29
55
2017-12-29
Jarmuż Kamil
KJ Sokół Damasławek
2017-12-29
14
2017-12-29
31
Jaruzal Kinga
Stajnia wapno
GAWA (76)
2017-12-29
15
2017-12-29
7
Jaworska Marta
Stowarzyszenie KJ Leśna Podkowa Rychlik
DIABLO (95)
2017-12-29
2017-12-29
Jazikowska Weronika
UKS Master Gniezno
PERS (63)
2017-12-29
10
Jendryke Michalina
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-12-29
5
2017-12-29
5
Kaczmarek Katarzyna
Romanowo Dolne
2017-12-29
33
2017-12-29
14
Kaczmarek Maja
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (134)
2017-12-29
1
2017-12-29
10
Kajtanowska Oliwia
KJ Sokół Damasławek
TOBI (61)
2017-12-29
53
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (17)
2017-12-29
12
2017-12-29
7
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (125)
2017-12-29
4
2017-12-29
49
Kapała Filip
KJ Abrasives Group
G (81)
2017-12-29
10
HIBO SSB (143)
2017-12-29
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
KASPER (50)
2017-12-29
2
2017-12-29
34
2017-12-29
8
2017-12-29
Kasprzak Emilia
bpk
LORETTA B (111)
2017-12-29
25
2017-12-29
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-12-29
2017-12-29
43
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
SULIMA (114)
2017-12-29
1
JACOB (115)
2017-12-29
2
2017-12-29
41
Kosakowski Andrzej
KJ Raduszyn
MEFISTO (45)
2017-12-29
20
2017-12-29
50
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2017-12-29
16
2017-12-29
2017-12-29
23
2017-12-29
Kropacz Marta
TJ KOR de LAS
CHARYZMA (104)
2017-12-29
3
2017-12-29
44
Kukowski Wojciech
bpk
2017-12-29
20
2017-12-29
2017-12-29
38
2017-12-29
Kurek Kinga
bpk
GIGS KG (14)
2017-12-29
12
2017-12-29
6
Kurp Emilia
Cwał Zakrzewo
GROC (20)
2017-12-29
32
2017-12-29
2
Kwapiński Adrian
bpk
2017-12-29
44
2017-12-29
Lehman Nadia
KJ Liljówka
Poker (155)
2017-12-29
11
2017-12-29
Lembicz Patryk
Chata Zabójców Bucharzewo
KALINKA (82)
2017-12-29
29
2017-12-29
51
Liszkowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-12-29
42
2017-12-29
39
Liszyńska Julia
Cwał Zakrzewo
2017-12-29
2017-12-29
Loba Otylia
niezrzeszona
IMPERO (97)
2017-12-29
32
2017-12-29
Lutomska Wiktoria
UKS Master Gniezno
PERS (63)
2017-12-29
13
Łączkowska Alicja
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2017-12-29
28
2017-12-29
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
FERARI (131)
2017-12-29
4
2017-12-29
26
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
LARY (117)
2017-12-29
22
2017-12-29
CIRCYA (118)
2017-12-29
2017-12-29
46
Maciejuk Martyna
KJ Ranczo Kołata
GALILEO (124)
2017-12-29
25
2017-12-29
40
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (130)
2017-12-29
2017-12-29
Majorczyk Monika
LKJ Kiekrz
KOBI (37)
2017-12-29
6
2017-12-29
10
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
CARGO (11)
2017-12-29
28
2017-12-29
11
Matysiak Paulina
Chata Zbójców Bucharzewo
2017-12-29
54
2017-12-29
48
Mrówczyńska Wiktoria
Kociałkowa Górka
EGON (56)
2017-12-29
2017-12-29
Murdzia Seweryn
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
Marikosa (154)
2017-12-29
8
2017-12-29
4
Niesiołowska Zofia
bpk
ALI (79)
2017-12-29
9
2017-12-29
15
Nowaczyk Sandra
KJ Mustang Kochowo
2017-12-29
13
2017-12-29
27
Nowakowska Hanna
Cwał Zakrzewo
2017-12-29
16
2017-12-29
27
Och-Oleksy Hania
KJ Raduszyn
MARDI (47)
2017-12-29
31
2017-12-29
Olejnik Przemysław
bpk
COMET (103)
2017-12-29
19
2017-12-29
19
Orlikowska Marta
UKS Master Gniezno
NORINO (62)
2017-12-29
36
2017-12-29
Ostańska Zuzanna
LKS Cwał Poznań
BAWARCZYK (137)
2017-12-29
21
2017-12-29
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
KARINKA (113)
2017-12-29
17
2017-12-29
28
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
BENITO (126)
2017-12-29
8
2017-12-29
40
Otlewska Amelia
Pony Jumping Team
2017-12-29
36
2017-12-29
32
Pacyk Aleksandra
Kociałkowa Górka
LOPEZ (55)
2017-12-29
20
Paschke Nicola
KJ Michałówka
2017-12-29
20
2017-12-29
13
Pięta Julia
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2017-12-29
6
2017-12-29
DAMON (42)
2017-12-29
52
2017-12-29
Pietrzak Piotr
Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
LARA (43)
2017-12-29
2017-12-29
9
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (38)
2017-12-29
30
2017-12-29
Pol Michał
St. KJ Korona Wałcz
2017-12-29
14
2017-12-29
9
Polberk Angelika
bpk
FLORA (102)
2017-12-29
22
2017-12-29
Przewoźna Katarzyna
Chata Zbójców Bucharzewo
2017-12-29
16
2017-12-29
7
Raczkowska Sonata
Stajnia wapno
OLIVER (75)
2017-12-29
3
2017-12-29
9
Ratajczak Martyna
KJ Raduszyn
MIRADO (46)
2017-12-29
20
2017-12-29
Rennert Klementyna
bpk
FENIX (7)
2017-12-29
Robińska Oliwia
bpk
MORRIS (8)
2017-12-29
2017-12-29
Roemer Antonina
KS Grand Horse Suchy Las
CYCERON (54)
2017-12-29
6
2017-12-29
47
Rutkowska Karolina
Stajnia z Kopytem
Lotna (1)
2017-12-29
14
2017-12-29
9
Rybarczyk Zuzanna
Stajnia Rusin
Sisi (2)
2017-12-29
24
2017-12-29
5
Rychlik Grzegorz
LKS Cwał Poznań
SOFIA (151)
2017-12-29
38
2017-12-29
28
Rychlik Sylwia
LKS Cwał Poznań
2017-12-29
35
2017-12-29
24
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
2017-12-29
2017-12-29
2017-12-29
2017-12-29
19
2017-12-29
Skoczylas Zuzanna
KJ Sokół Damasławek
JASKRA (73)
2017-12-29
5
2017-12-29
11
Śliwiński Antoni
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
FERRARI (100)
2017-12-29
18
2017-12-29
4
Sokołowicz Małgorzata
KJ Sokół Damasławek
KARTAGO (89)
2017-12-29
45
2017-12-29
Sokołowski Piotr
St. KS Jumping Events
2017-12-29
26
2017-12-29
41
MEKLAR (31)
2017-12-29
2017-12-29
Staniek Aleksandra
LKJ Abaria Iwno
2017-12-29
17
2017-12-29
Strzelecka Zuzanna
Stajnia Runowo
FIESTA (23)
2017-12-29
2017-12-29
Szczot Sara
KJ Rancho Poznań
CORNEL (29)
2017-12-29
34
2017-12-29
Szeszuła Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-12-29
25
2017-12-29
35
Szulc Julia
LKS Cwał Poznań
LOPEZ (55)
2017-12-29
14
Szymańska Daria
KJ Sokół Damasławek
2017-12-29
32
2017-12-29
8
Tamborski Szymon
bpk
2017-12-29
18
2017-12-29
Tchorzewska Monika
KJ Miralex Jakubowo
GRANAT (65)
2017-12-29
17
2017-12-29
Tęcza Szymon
KJ Sokół Damasławek
ULIWI (85)
2017-12-29
2017-12-29
47
2017-12-29
39
2017-12-29
Tęcza Szymon
KJ Sokół Damasławek
SORAYA (91)
2017-12-29
21
2017-12-29
30
2017-12-29
24
2017-12-29
33
Undrych Zofia
Złoty Rubin
ARTI (108)
2017-12-29
2017-12-29
Urbanowicz Celina
Ludowy Klub Sportowy Cwał
WENA (150)
2017-12-29
27
2017-12-29
13
Vitullo Verena
Stajnia z Kopytem
2017-12-29
13
2017-12-29
50
2017-12-29
Wachowiak Paulina
KJ Jeziorki-Osieczna
LUCY (141)
2017-12-29
Walczak Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
MATADOR (128)
2017-12-29
6
2017-12-29
11
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
FALCO (127)
2017-12-29
34
2017-12-29
22
Wiącek Anna
Bpk
RAVEN (153)
2017-12-29
17
2017-12-29
27
Widzińska Wiktoria
KJ Sokół Damasławek
CARY (148)
2017-12-29
22
2017-12-29
15
Wieloch Michał
bpk
BAKARA (5)
2017-12-29
37
2017-12-29
2017-12-29
18
Winkler Lidia
LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy
ARIAN (49)
2017-12-29
29
2017-12-29
Wosik Katarzyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
LILITH (123)
2017-12-29
Wysoczańska Nina
bpk
2017-12-29
8
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
2017-12-29
3
ARES (135)
2017-12-29
14
2017-12-29
23
ANTAR (136)
2017-12-29
17
Zawrotniak Katarzyna
bpk
BRENEKA (88)
2017-12-29
16
2017-12-29
46
Zgrabka Michał
Posadowskie TJ
2017-12-29
37
2017-12-29
25
Zieliński Kordian
LKS Cwał Poznań
LOTOS (149)
2017-12-29
19
2017-12-29
45
Zobel Marcelina
Stajnia Dębnica
2017-12-29
42
2017-12-29
Życzkowska Martyna
KJ Stajnia z Kopytem
DIZZY (101)
2017-12-29
30
2017-12-29

Number of Riders: 122

Number of Horses: 136

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl