Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

IV Amatorskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami - Nowa Wieś k. Wschowy
Ranczo Rubin Nowa Wieś, 28 października 2017

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrys Tadeusz Czesława Andrys
2. Cichocki Sebastian Dawid Gawroński
3. Gawroński Dawid Grzegorz Witkowski
4. Jagielska Magdalena Tadeusz Andrys
5. Jęśkowiak Marcin Wiktor Jęśkowiak
6. Kłonica Jerzy Krzysztof Staszak
7. Kowalewicz Kamil Daria Kowalewicz
8. Lutomski Krzysztof Mateusz Miedziaszczyk
9. Łysikowski Robert Wojciech Spychała
10. Miś Hubert Karolina Kokocińska
11. Nadolny Radosław Marianna Nadolna
12. Nawrot Szymon Adam Majchrzak
13. Pocztowy Szymon Grzegorz Witkowski
14. Rimke Dominika Karolina Rimke
15. Rimke Magda Dominika Rimke
16. Rzewuska-Skrzyczyńska Maja Wiktoria Janelt
17. Strzelczyk Łukasz Tadeusz Andrys
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

Atos D1 130 F:
M:
O:
B:
2.

22

Avento/Black D2 130 F:
M:
O:
B:
3.

9

Bett/Fetta K2 130 F:
M:
O:
B:
4.

13

Black/Kuba K2 130 F:
M:
O:
B:
5.

21

Denar/Dylan D2 130cm F:
M:
O:
B:
6.

14

Gabin D1 130 F:
M:
O:
B:
7.

17

Grom/Wiśnia K2 130 F:
M:
O:
B:
8.

15

Gwizdor D1 125 F:
M:
O:
B:
9.

19

Izara D1 130 F:
M:
O:
B:
10.

5

Legato D1 130 F:
M:
O:
B:
11.

3

Luna/Wolf D2 140 F:
M:
O:
B:
12.

20

Luxor D1 130 F:
M:
O:
B:
13.

2

Maciek/Maciejka D2 140 F:
M:
O:
B:
14.

6

Malibu D1 130 F:
M:
O:
B:
15.

4

Megan/Montana D2 130 F:
M:
O:
B:
16.

8

Panda K1 130 F:
M:
O:
B:
17.

18

Pardoc/Nicson D2 130 F:
M:
O:
B:
18.

1

Pluto/Mara D2 130 F:
M:
O:
B:
19.

12

Romeo D1 135 F:
M:
O:
B:
20.

11

Sowa K1 110 F:
M:
O:
B:
21.

10

Tic Tak/Feritta K2 130 F:
M:
O:
B:
22.

16

Wicek/Warga K2 130 F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrys Tadeusz
Czesława Andrys
2017-10-28
1
2017-10-28
5
Cichocki Sebastian
Dawid Gawroński
2017-10-28
19
2017-10-28
17
Gawroński Dawid
Grzegorz Witkowski
2017-10-28
9
Jagielska Magdalena
Tadeusz Andrys
2017-10-28
4
Jęśkowiak Marcin
Wiktor Jęśkowiak
2017-10-28
8
Kłonica Jerzy
Krzysztof Staszak
2017-10-28
7
Kowalewicz Kamil
Daria Kowalewicz
2017-10-28
13
Lutomski Krzysztof
Mateusz Miedziaszczyk
2017-10-28
Łysikowski Robert
Wojciech Spychała
2017-10-28
12
Miś Hubert
Karolina Kokocińska
2017-10-28
Nadolny Radosław
Marianna Nadolna
2017-10-28
11
Nawrot Szymon
Adam Majchrzak
2017-10-28
10
Pocztowy Szymon
Grzegorz Witkowski
2017-10-28
2
2017-10-28
3
Rimke Dominika
Karolina Rimke
2017-10-28
18
2017-10-28
16
Rimke Magda
Dominika Rimke
2017-10-28
15
Rzewuska-Skrzyczyńska Maja
Wiktoria Janelt
2017-10-28
14
Strzelczyk Łukasz
Tadeusz Andrys
2017-10-28
20
2017-10-28
6

Number of Riders: 17

Number of Horses: 22

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl