Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Arent Mateusz Karol Arent
2. Derdzińska Weronika Zuzanna Bangrowska
3. Graczyk Adam Magdalena Graczyk
4. Grudziński Filip Mirosław Grudziński
5. Grudziński Mirosław Bartłomiej Nowicki
6. Kozajda Ryszard Wojciech Pawłowski
7. Krzysztoforski Robert Henryk Krysztoforski
8. Krzywański Dariusz Karolina Załęcka
9. Markiewicz Stefan Zuzanna Bangrowska
10. Michalak Marcin Kamil Janas
11. Nowakowski Zbigniew Mateusz Arent
12. Oblizajek Roman Piotr Oblizajek
13. Paszyński Rafał Joanna Kretkowska
14. Pęcherzewski Mariusz Wojciech Pęcherzewski
15. Potkańska Beata Arkadiusz Potkański
16. Przepióra Nicola Dariusz Przepióra
17. Rosiak Wojciech Zbigniew Nowakowski
18. Stefaniak Łukasz Karol Arent
19. Urbaniak Adrian Tomasz Bilski
20. Wroński Jarosław Maciej Kikolski
21. Załęcki Daniel Karolina Załęcka
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

3

Apacz D1 140 F:
M:
2.

7

Astrol/Astrillo K2 125 F:
M:
3.

12

Atos D1 130 F:
M:
4.

24

Bati D1 140 F:
M:
5.

16

Bawella de Tawerna D1 140 F:
M:
6.

18

Bazyl/Blancko D2 125 F:
M:
7.

20

Bazylia D1 125 F:
M:
8.

4

Belfast/Peczudo D2 125 F:
M:
9.

6

Bruni K1 140 F:
M:
10.

10

Calineczka/Capone D2 140 F:
M:
11.

22

Eden D1 140 F:
M:
12.

26

Hejli/Bellisimo K2 130 F:
M:
13.

17

Hejra/Hawinda D2 125 F:
M:
14.

5

Iskra K1 140 F:
M:
15.

2

Kamel/Camis K2 125 F:
M:
16.

8

Kropka/Łatka K2 125 F:
M:
17.

9

Lena/Platyna D2 155 F:
M:
18.

11

Nitro K1 130 F:
M:
19.

13

Pikador D1 130 F:
M:
20.

1

Prezes/Cynamon D2 125 F:
M:
21.

19

Rici D1 130 F:
M:
22.

25

Rocky D1 130 F:
M:
23.

14

Stuk K1 130 F:
M:
24.

15

Stuk/Cola K2 130 F:
M:
25.

21

Wiza D1 140 F:
M:
26.

23

Zapis D1 140 F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arent Mateusz
Karol Arent
2017-09-17
3
2017-09-17
4
Derdzińska Weronika
Zuzanna Bangrowska
2017-09-17
3
Graczyk Adam
Magdalena Graczyk
2017-09-17
5
Grudziński Filip
Mirosław Grudziński
2017-09-17
2
2017-09-17
1
Grudziński Mirosław
Bartłomiej Nowicki
2017-09-17
6
Kozajda Ryszard
Wojciech Pawłowski
2017-09-17
8
Krzysztoforski Robert
Henryk Krysztoforski
2017-09-17
6
Krzywański Dariusz
Karolina Załęcka
2017-09-17
9
Markiewicz Stefan
Zuzanna Bangrowska
2017-09-17
1
Michalak Marcin
Kamil Janas
2017-09-17
3
Nowakowski Zbigniew
Mateusz Arent
2017-09-17
2
Oblizajek Roman
Piotr Oblizajek
2017-09-17
2
2017-09-17
Paszyński Rafał
Joanna Kretkowska
2017-09-17
1
Pęcherzewski Mariusz
Wojciech Pęcherzewski
2017-09-17
2
Potkańska Beata
Arkadiusz Potkański
2017-09-17
2
Przepióra Nicola
Dariusz Przepióra
2017-09-17
3
Rosiak Wojciech
Zbigniew Nowakowski
2017-09-17
1
Stefaniak Łukasz
Karol Arent
2017-09-17
10
2017-09-17
5
Urbaniak Adrian
Tomasz Bilski
2017-09-17
7
Wroński Jarosław
Maciej Kikolski
2017-09-17
4
Załęcki Daniel
Karolina Załęcka
2017-09-17
1

Number of Riders: 21

Number of Horses: 26

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl