Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B ZR-B O Puchar firmy DAW - MAG
Zawidowice k/Pleszewa, 1 października 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 07:16:39
2017-09-28 23:06:42
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 07:16:26
2017-09-28 23:06:20
Dobrusia Pacyna KAJA
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 07:16:14
2017-09-28 23:05:32
Patrycja Grzegorowska ROMA
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 07:16:03
2017-09-28 22:08:23
Marta Zielińska CALIPSO
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 20:44:14
2017-09-28 20:31:14
Mariusz Gromada HERMES
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 16:01:23
2017-09-28 13:55:17
Adam Grygiel PAXTON 2
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 08:06:23
2017-09-28 08:02:42
Oliwia Kubacka POLAK
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 07:15:53
2017-09-27 23:10:29
Nikola Łuczak EDEN-J
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 07:31:39
2017-09-27 20:49:34
Klaudia Jesion LATINA
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1 O Puchar firmy DAW - MAG
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 19:09:43
2017-09-27 18:25:41
Amelia Woźniak WALIA
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 17:12:21
2017-09-27 16:02:33
Adam Kucia DANTE
  • 2x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 17:12:09
2017-09-27 15:52:23
Alessandra Walkowska CORTINA
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 17:11:58
2017-09-27 15:50:34
Adrian Urbaniak GRAND LEON BOY F
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 13:01:50
2017-09-27 12:52:02
Eliza Starczak SZAFIRA
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 13:01:16
2017-09-27 12:51:37
Eliza Starczak JAMAYKA
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1 O Puchar firmy DAW - MAG
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 22:32:19
2017-09-26 20:25:11
Piotr Błoch LANCASTER - N
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1 O Puchar firmy DAW - MAG
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 17:09:02
2017-09-26 15:08:37
Alicja Poprawa FIONA
  • 1x 1 ZT/Kuce/70 - zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 17:08:45
2017-09-26 15:06:35
Alicja Poprawa KISS ME W
  • 1x 1 ZT/Kuce/70 - zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 17:08:34
2017-09-26 15:06:10
Maja Poprawa KOBAL
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 17:08:22
2017-09-26 15:05:45
Marika Iwanek AMSTERDAM
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 17:08:05
2017-09-26 13:56:58
Daria Wróbel ORLANDO
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 17:07:50
2017-09-26 08:58:34
Natalia Banach MAGNUM
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 17:07:37
2017-09-26 08:56:34
Jakub Rogacki FOREST
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 17:07:23
2017-09-26 08:56:10
Natalia Banach BELGIA
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 17:07:10
2017-09-26 08:00:17
Jakub Nowacki LANTINUS N
  • 2x 5 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1 O Puchar firmy DAW - MAG
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 20:57:50
2017-09-25 20:43:55
Michał Rynowiecki UPENDO
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1 O Puchar firmy DAW - MAG
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 20:57:37
2017-09-25 20:43:26
Michał Rynowiecki CONTENDER BOY
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1 O Puchar firmy DAW - MAG
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 20:57:26
2017-09-25 20:42:39
Pola Rynowiecka DORA
  • 2x 1 ZT/Kuce/70 - zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 09:33:45
2017-09-25 08:47:45
Sandra Nowaczyk TULLAMORE DEW I
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1 O Puchar firmy DAW - MAG
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 07:09:57
2017-09-24 23:33:55
Dagmara Rudowicz BEST EDEN
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 19:33:45
2017-09-24 19:07:57
Marcel Hofman GARSON
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1 O Puchar firmy DAW - MAG
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 19:33:33
2017-09-24 19:07:32
Patrycja Świderska BOLIWIA
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 19:33:22
2017-09-24 15:36:18
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1 O Puchar firmy DAW - MAG
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 19:33:10
2017-09-24 15:00:09
Aleksandra Trojanowicz DRAGO DE QUEEN
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 19:32:57
2017-09-24 14:59:57
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 19:32:43
2017-09-24 14:59:37
Borys Trojanowicz EURUTEC TOSIA
  • 1x 1 ZT/Kuce/70 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-23 13:14:49
2017-09-23 13:05:04
Amelia Hofman FILEMON
  • 1x 1 ZT/Kuce/70 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-23 10:52:04
2017-09-23 09:43:14
Antek Wleklińska WIECHLINA
  • 2x 1 ZT/Kuce/70 - zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 20:40:49
2017-09-20 20:35:28
Monika Hojna KONOR
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1 O Puchar firmy DAW - MAG
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 20:40:36
2017-09-20 20:35:10
Patryk Rucinski GRAS F
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1 O Puchar firmy DAW - MAG
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 08:35:54
2017-09-19 22:17:30
Magdalena Murawska CZADIS TM
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 08:35:41
2017-09-19 22:12:41
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 07:25:51
2017-09-17 16:18:08
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 11:55:43
2017-09-16 22:19:46
Marta Olejnik RATYN
  • 2x 1 ZT/Kuce/70 - zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 13:42:13
2017-09-15 22:24:05
Joanna Łąkowska WITTARA HORSE CONCURE
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 13:41:58
2017-09-15 22:23:16
Natalia Łąkowska WITTARA HORSE CONCURE
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 13:41:40
2017-09-15 17:02:09
Karolina Grzegorz LUCKY LUKE
  • 1x 1 ZT/Kuce/70 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banach Natalia bpk
S
O012302
2. Błoch Piotr bpk
S
O033970
3. Buchali Krzysztof KJ Zagórów
4. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (JM.)
O033003
5. Gromada Mariusz BPK
S
Brak
6. Grygiel Adam BPK
S
O006990
7. Grzegorz Karolina KJ Jeziorki-Osieczna
2004 (JM.)
O037780
8. Hofman Amelia Olmet Ostpet
2006 (Mł.)
Brak
9. Hofman Marcel KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2001 (J.)
O026268
10. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
11. Iwanek Marika KJ Hufnal Ostrów WLKP
12. Iwanek Marika KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
S
O006034
13. Kubacka Oliwia Ośrodek Jeździecki Borowianka
2005 (JM.)
Brak
14. Kucia Adam UKS Trójka
1996 (MJ.)
0045688
15. Łąkowska Joanna bpk
2001 (J.)
brak
16. Łąkowska Natalia bpk
1999 (J.)
O039096
17. Łuczak Nikola Stara Stajnia Zawidowice
2002 (JM.)
Brak
18. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
19. Natywo Weronika UKS Trójka
20. Nowacki Jakub KJ Jeziorki-Osieczna
S
O012807
21. Nowaczyk Sandra KJ Mustang Kochowo
1997 (MJ.)
O028460
22. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
23. Perz Wiktoria KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
brak
24. Poprawa Alicja bpk
2009 (Mł.)
brak
25. Poprawa Maja KJ Hufnal
2005 (JM.)
O040106
26. Raczyńska Marcelina UKS Trójka
2000 (J.)
O022122
27. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
28. Rucinski Patryk sj pro eques
S
123456
29. Rudowicz Dagmara Ostrowski klub jeździecki OKSER
2002 (JM.)
O033907
30. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
31. Świderska Patrycja Stara Stajnia
2002 (JM.)
brak
32. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
33. Trojanowicz Borys KJ Mustang Kochowo
2006 (Mł.)
O041562
34. Urbaniak Adrian BPK
S
Brak
35. Wachowiak Paulina KJ Jeziorki Osieczna
2000 (J.)
0036990
36. Walkowska Alessandra BPK
1997 (MJ.)
Brak
37. Wlekliński Antek Stara stajnia
2005 (JM.)
Brak
38. Woźniak Amelia Stajnia Borowianka
2003 (JM.)
brak
39. Wróbel Daria Stajnia Borowianka
2001 (J.)
brak
40. Zielińska Marta KJ Zagórów
S
O020150
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

1

Admirał F:
M:
O:
B:
2.

21

AMSTERDAM SP POL 2008 Wałach gniada F: M
M: A
O: Karolina Lis
B: SK Moszna
3.

25

BELGIA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz F: Euripides
M: Bara
O: Jakub Rogacki
B: Edmund Idkowiak
K020743
4.

31

BEST EDEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach inna/180 F: ETOS
M: BAHAMA
O: Dariusz Rudowicz
B: Ewa Tobolska
K022788 616 009 53 02480 09
5.

33

BOLIWIA MŁP POL 1999 Klacz gniada/161 F: Ros / Elvis
M: Bastylia / Berdysz
O: Maciej Hofman
B: Krzysztof Kluzowski
K018734 POL006590012699
6.

34

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Janusz Grzewiński
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
7.

5

CALIPSO SP POL 2007 Wałach gniada F: Aviano
M: Carola
O: A
B: A
0
8.

50

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada F: Alcatraz
M: Cinderella
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
K018660
9.

13

CORTINA Deutsches Reitpferd POL 2007 Klacz siwa F: Clinton II
M: Aldato Dama 1802
O: Dorota Walkowska
B: Zsolt Batori
DE 410101514807
10.

42

CZADIS TM SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Haftka / Calettos Son
O: Magdalena Murawska
B: Tomasz Mańczak
K009552 POL009611084703
11.

12

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme
M: Drwina
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624
12.

35

DRAGO DE QUEEN Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada F: Solaris
M: Deborah
O: Trojanowicz Aleksander
B: Muzyka Monika
brak
13.

6

EDEN-J Wielkopolska POL 2003 Wałach gniada F: Czad
M: Etna
O: Piotr Łuczak
B: Joanna Piekarska-Rządek
Brak
14.

37

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz tarantowata/kuc: F: Figaro / Topaz
M: Tola /
O: Eurutec Sp. z o. o.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
15.

38

FILEMON KUC POL 2005 Wałach inna/kuc: F: Taternik
M: Fraszka
O: Maciej Hofman
B: Andrzej Kuświk
Brak
16.

18

FIONA KUC POL 2009 Klacz kara/kuc: F: Karol Chrzanowo/
M: Fala/
O: Marika Iwanek
B: Marzena Kaszaraba
616013680077109
17.

24

FOREST KWPN POL 2010 Wałach gniada F: -
M: -
O: Jakub Rogacki
B: -
-
18.

32

GARSON SP POL 2008 Wałach gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Gejasa / Emetyt
O: Maciej Hofman
B: Bogumił Józefowski
K017652 POL009610242508
19.

49

GOLIAT WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Czumen K
M: Gabi
O: Katarzyna Paradowska
B: Józef Morawiec
POL007610064908
20.

2

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: LURON
M: GAWRA
O: Narcyz Perz
B: Pałyska Krzysztof
brak
21.

14

GRAND LEON BOY F SP POL 2010 Wałach gniada F: Leonardo
M: Grand Lady
O: Sławomir Kasołka
B: Fimmel
Brak
22.

41

GRAS F SP POL 2004 Wałach gniada F: casaretto 1
M: gracja
O: patryk rucinski
B: patryk rucinski
brak
23.

36

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
24.

7

HERMES WLKP POL 2008 Wałach siwa F: Castilio
M: Habanera
O: Mariusz Gromada
B: Marcin Klinkiewicz
K017630
25.

43

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado/Corrado I
M: Waludine/Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B: Holandia
K019177
26.

16

JAMAYKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Joy / Iterb
O: Jerzy Jakubczak
B: Jerzy Jakubczak
K014239 POL009580579906
27.

53

Kobal F:
M:
O:
B:
28.

20

KOBAL Małopolska POL 2006 Wałach gniada F: Xxxxx
M: Xxxxx
O: Tadeusz Wolarz
B: Xxxx
Brak 616006580048606
29.

40

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
O: Monika Hojna
B: Lech Garstka
K018085 616007610118209
30.

17

LANCASTER - N SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Caretino K / Caretino
M: Larissa / Landfuerst
O: Piotr Nowacki
B: Piotr Nowacki
K018635 616009610072910
31.

26

LANTINUS N SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Larissa / Landfuerst
O: Piotr Nowacki
B: Piotr Nowacki
K017131 616009610090509
32.

47

LUCKY LUKE SP POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alexander Konowalczyk
B: Marek Suliga
K020679 6169996102566910
33.

44

LUCY KUC POL 20.06.2012 Klacz inna/mk:152 F: Lord
M: Lita
O: Kinga Wachowiak
B: Smolińska Patrycja
brak 616 013 61 01348 12
34.

23

MAGNUM WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: Kuba Rogacki
B: .
.
35.

52

Mona F SP POL 2002 K gn F: Leonardo
M: Majorka
O: Dorota Walkowska
B:
36.

22

ORLANDO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Aleksandra Wolarz
B: Nieznany
brak
37.

8

PAXTON 2 Westwalska GER 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Potsdam
M: Piccolina
O: Joanna Przybyła
B: Josef Langenstroth
K020104 DE441410795702
38.

9

POLAK Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Herkules
M: Pianola
O: Władysław Danielak
B: Łukawski Bogdan
Brak
39.

48

SYNAMI WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Ignam / Akropol
M: Syga / Gawot
O: Marcelina Raczyńska
B: SK Plękity
K010170 POL007600107004
40.

15

SZAFIRA SP POL 2011 Klacz kara F: Cascall / Catoki
M: Selena / Landjonker S
O: Jerzy Jakubczak
B: Jerzy Jakubczak
K020266 616009610220311
41.

30

TULLAMORE DEW I SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/172 F: Carpediem / Coriano Z
M: Thomasa / Casado
O: Jacek Nowaczyk
B: Zbigniew Wilski
K011288 616009530301507
42.

51

TUTSI SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Tesmiran / Creool
O: Weronika Natywo
B:
K018661 616009590267809
43.

11

WALIA SP POL 2000 Klacz gniada F: Czester
M: Wiane
O: Aleksandra Wolarz
B: Nieznany
brak
44.

39

WIECHLINA Huculska POL 2000 Klacz gniada/kuc: F: Wabigon
M: Wierchomla
O: Bronisław Vogt
B: Bronisław Vogt
Brak
45.

46

WITTARA HORSE CONCURE WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Liman /
M: Wolta / Tycjan
O: Natalia Łąkowska
B: AGRO-POOL PRIMA Sp. z o. o. W-wa GR Kmiecin
K015900 POL007530127204
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banach Natalia
bpk
MAGNUM (23)
2017-10-01
17
2017-10-01
BELGIA (25)
2017-10-01
5
2017-10-01
10
Błoch Piotr
bpk
2017-10-01
2017-10-01
Buchali Krzysztof
KJ Zagórów
2017-10-01
12
2017-10-01
21
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (34)
2017-10-01
12
2017-10-01
6
Gromada Mariusz
BPK
HERMES (7)
2017-10-01
11
2017-10-01
9
2017-10-01
Grygiel Adam
BPK
2017-10-01
6
2017-10-01
3
Grzegorz Karolina
KJ Jeziorki-Osieczna
2017-10-01
Hofman Amelia
Olmet Ostpet
FILEMON (38)
2017-10-01
1
2017-10-01
9
Hofman Marcel
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
GARSON (32)
2017-10-01
5
2017-10-01
3
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
KONOR (40)
2017-10-01
9
2017-10-01
5
Iwanek Marika
KJ Hufnal Ostrów WLKP
KOBAL (20)
2017-10-01
12
Iwanek Marika
KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
2017-10-01
14
2017-10-01
15
Iwanek Marika
KJ Hufnal Ostrów WLKP
Kobal (53)
2017-10-01
7
Kubacka Oliwia
Ośrodek Jeździecki Borowianka
POLAK (9)
2017-10-01
8
2017-10-01
11
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (12)
2017-10-01
19
2017-10-01
Łąkowska Joanna
bpk
2017-10-01
20
Łąkowska Natalia
bpk
2017-10-01
2
2017-10-01
18
Łuczak Nikola
Stara Stajnia Zawidowice
EDEN-J (6)
2017-10-01
10
2017-10-01
14
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
2017-10-01
8
IN TIME (43)
2017-10-01
15
Natywo Weronika
UKS Trójka
TUTSI (51)
2017-10-01
13
2017-10-01
9
Nowacki Jakub
KJ Jeziorki-Osieczna
2017-10-01
4
Nowaczyk Sandra
KJ Mustang Kochowo
2017-10-01
8
2017-10-01
7
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
GOLIAT (49)
2017-10-01
1
2017-10-01
8
Perz Wiktoria
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
GRAL (2)
2017-10-01
1
2017-10-01
1
Poprawa Alicja
bpk
FIONA (18)
2017-10-01
3
Poprawa Maja
KJ Hufnal
KOBAL (20)
2017-10-01
Raczyńska Marcelina
UKS Trójka
SYNAMI (48)
2017-10-01
3
2017-10-01
14
CINDY (50)
2017-10-01
Mona F (52)
2017-10-01
7
2017-10-01
2
Rogacki Jakub
bpk
FOREST (24)
2017-10-01
7
2017-10-01
6
Rucinski Patryk
sj pro eques
GRAS F (41)
2017-10-01
15
2017-10-01
10
Rudowicz Dagmara
Ostrowski klub jeździecki OKSER
2017-10-01
18
2017-10-01
16
2017-10-01
Starczak Eliza
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
SZAFIRA (15)
2017-10-01
2
2017-10-01
4
JAMAYKA (16)
2017-10-01
2
2017-10-01
1
Świderska Patrycja
Stara Stajnia
BOLIWIA (33)
2017-10-01
6
2017-10-01
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
2017-10-01
19
2017-10-01
13
Trojanowicz Borys
KJ Mustang Kochowo
HERA TS (36)
2017-10-01
4
2017-10-01
10
2017-10-01
2
2017-10-01
16
Urbaniak Adrian
BPK
2017-10-01
5
2017-10-01
22
Wachowiak Paulina
KJ Jeziorki Osieczna
LUCY (44)
2017-10-01
13
2017-10-01
17
2017-10-01
Walkowska Alessandra
BPK
CORTINA (13)
2017-10-01
3
2017-10-01
20
2017-10-01
Wlekliński Antek
Stara stajnia
2017-10-01
4
2017-10-01
Woźniak Amelia
Stajnia Borowianka
WALIA (11)
2017-10-01
2017-10-01
Wróbel Daria
Stajnia Borowianka
ORLANDO (22)
2017-10-01
2017-10-01
2017-10-01
Zielińska Marta
KJ Zagórów
2017-10-01
4
2017-10-01
11

Number of Riders: 40

Number of Horses: 45

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl