Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B ZR-B Turek ANDREWEX 2017
Turek, 16 września 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
62 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 07:11:34
2017-09-14 21:28:39
Weronika Oblizajek ROYAL ANNA
  • 1x 2 ZT/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 07:11:12
2017-09-14 21:25:07
Oliwia Krzysztofowicz ITALIA W
  • 1x 1 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
60 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 07:10:54
2017-09-14 21:21:51
Monika Filipak JASKÓŁKA
  • 1x 1 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 07:10:42
2017-09-14 21:21:33
Oliwia Krzysztofowicz DYNASTIA
  • 2x 1 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 07:10:31
2017-09-14 21:19:13
Monika Filipak HAKME
  • 1x 1 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
57 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 07:10:20
2017-09-14 20:48:27
Adam Kucia DANTE
  • 2x 2 ZT/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 07:10:08
2017-09-14 20:46:52
Alessandra Walkowska CORTINA
  • 1x 1 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2 ZT/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 07:09:56
2017-09-14 19:34:23
Sandra Nowaczyk TULLAMORE DEW I
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
54 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 19:34:19
2017-09-14 17:48:08
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
53 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 19:34:04
2017-09-14 17:47:14
Mieszko Dąbrowski EFRON
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
52 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 19:33:51
2017-09-14 12:46:01
Łukasz Borysow BALADE Z
  • 2x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 10:33:02
2017-09-14 10:17:52
Julia Janiak MARLON BRANDO
  • 1x 1 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 10:32:49
2017-09-14 10:17:01
Ramsha Khan MARLON BRANDO
  • 1x 1 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 10:32:34
2017-09-14 10:08:21
Katarzyna Paradowska GOLIAT
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 10:32:23
2017-09-14 10:02:41
Katarzyna Kowalska SAKE
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 10:32:11
2017-09-14 09:59:03
Aleksandra Kocioruba SEXMISJA
  • 1x 1 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2 ZT/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 09:54:56
2017-09-14 09:50:39
Julia Raszewska JASKÓŁKA
  • 1x 1 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 10:31:58
2017-09-14 09:46:31
Dominika Bączkiewicz TIERSK
  • 1x 1 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 09:47:34
2017-09-14 09:45:43
Weronika Oblizajek NAMIA
  • 1x 1 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 09:46:48
2017-09-14 09:45:02
Aleksandra Wypchło TILEXA Z
  • 1x 2 ZT/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 09:46:33
2017-09-14 09:44:44
Maria Darul PARYS
  • 1x 2 ZT/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 09:42:43
2017-09-14 09:40:00
Julia Matuszczak TIERSK
  • 1x 1 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 07:09:53
2017-09-13 22:29:12
Eryk Urbaniak NOREK
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 10:52:34
2017-09-13 22:29:00
Marcelina Raczyńska SYNAMI
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 07:09:17
2017-09-13 22:28:48
Marcelina Raczyńska MONA F
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 07:09:05
2017-09-13 22:28:34
Eryk Urbaniak CINDY
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 07:08:52
2017-09-13 21:02:35
Łukasz Brzóska SELENA
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 07:08:39
2017-09-13 20:58:11
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 07:08:21
2017-09-13 20:42:46
Michał Rynowiecki UPENDO
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 07:08:07
2017-09-13 20:42:13
Michał Rynowiecki CONTENDER BOY
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 14:37:54
2017-09-13 14:10:15
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 08:44:44
2017-09-13 08:42:24
Weronika Bonarska F-GABI
  • 1x 1 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 08:44:34
2017-09-13 08:41:40
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 1x 1 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:47:52
2017-09-12 21:18:49
Alicja Murakowska SATYR
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:47:36
2017-09-12 21:17:48
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:47:24
2017-09-12 21:11:25
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:47:11
2017-09-12 20:41:26
Łukasz Brzóska QUICKLENSKY
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:46:56
2017-09-12 20:40:56
Łukasz Brzóska CASALLETTO
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:46:42
2017-09-12 19:30:09
Witold Hudzik BARBADOS
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:46:29
2017-09-12 19:29:34
Witold Hudzik OUTLANDER
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:46:15
2017-09-12 19:28:48
Witold Hudzik ARAGORN K
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 09:41:17
2017-09-12 07:54:45
Katarzyna Sadzka BURSZTYN
  • 1x 2 ZT/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 09:41:06
2017-09-12 07:38:38
Jan Nieścior-Kreische CHELLISA M
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 09:40:51
2017-09-12 07:38:17
Jan Nieścior-Kreische TIAGO DU LOC'H
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 09:40:39
2017-09-12 07:37:54
Jan Nieścior-Kreische LANTON Z
  • 2x 1 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 07:37:25
2017-09-11 22:17:01
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 2 ZT/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 07:37:14
2017-09-11 22:08:05
Wojciech Kiersztan DONAU
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 07:37:03
2017-09-11 21:46:10
Wojciech Kiersztan BISCAYA
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 07:36:52
2017-09-11 21:45:30
Wojciech Kiersztan CONSTANTIA
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 07:36:33
2017-09-11 21:43:06
Leszek Warzecha WITHNEY 350
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 07:36:20
2017-09-11 21:42:37
Leszek Warzecha BOCCACCIO
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 10:25:03
2017-09-11 09:42:06
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 2 ZT/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 10:24:45
2017-09-11 09:41:41
Aleksandra Trojanowicz GRACENTO S
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 10:24:21
2017-09-10 12:45:05
Łukasz Brzóska QUICK BARNETTO
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/N/Zwykły z rozgrywką Grand Prix ANDREWEX Turek 2017
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 10:23:55
2017-09-10 12:44:17
Łukasz Brzóska BLACK & WHITE 3
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 10:23:45
2017-09-09 23:30:04
Magdalena Murawska CZADIS TM
  • 1x 2 ZT/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 10:23:32
2017-09-09 23:29:48
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 1 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/L/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 10:23:05
2017-09-09 18:51:30
Aleksandra Komorska SILVER STAR
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 10:22:56
2017-09-09 18:50:37
Aleksandra Komorska COS I CAN
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 17:38:32
2017-09-09 06:41:05
Agnieszka Marciniak CEDRONA
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bączkiewicz Dominika UKS Trójka
2006 (Mł.)
brak
2. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group
S
O003220
3. Buchali Krzysztof KJ Zagórów
4. Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
S
O001204
5. Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
S
O001204
6. Darul Maria BPK
2003 (JM.)
brak
7. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (JM.)
O039346
8. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
9. Filipak Monika KJRoka
2000 (J.)
brak
10. Gromada Mariusz KJ Mar - Klin Turek
11. Hudzik Witold bpk
S
O039362
12. Janiak Julia UKS Trójka
2005 (JM.)
brak
13. Khan Ramsha UKS Trójka
2002 (JM.)
brak
14. Kiersztan Wojciech KJ Jan Kosicki
S
O045667
15. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2005 (JM.)
brak
16. Kowalska Katarzyna UKS Trójka
2003 (JM.)
brak
17. Krzysztofowicz Oliwia KJRoka
2005 (JM.)
brak
18. Kucia Adam UKS Trójka
1996 (MJ.)
O045688
19. Marciniak Agnieszka KJ Zagórów
S
O020488
20. Marciniak Gabriela Stajnia Roka
21. Matuszczak Julia UKS Trójka
2006 (Mł.)
brak
22. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
23. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
24. Oblizajek Weronika bpk
S
O024727
25. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (J.)
O030846
26. Raczyńska Marcelina UKS Trojka
2000 (J.)
O022122
27. Raszewska Julia KJRoka
2002 (JM.)
brak
28. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
29. Trojanowicz Borys KJ Mustang Kochowo
2006 (Mł.)
O041562
30. Urbaniak Eryk UKS Trojka
1997 (MJ.)
O027552
31. Warzecha Leszek KJ Zagórów
S
O001659
32. Werblińska Oliwia bpk
2001 (J.)
O034662
33. Wypchło Aleksandra BPK
2005 (JM.)
brak
34. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki
1999 (J.)
O045559
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

58

Admirał F:
M:
O:
B:
2.

38

ARAGORN K OLD POL 2007 Wałach gniada F: Avec Coeur / Acorado
M: Lizbona / Lissabon
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K019019 DE433331582307
3.

36

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K021941 616007610048111
4.

45

BISCAYA HOL GER 2009 Klacz siwa F: Calido I / Cantus
M: Solange / Corrado I
O: Wioletta Kosicka
B:
K019799 DE421000407209
5.

48

BOCCACCIO HOL POL 2010 Ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quida De Revel
O: Dr. Andreas Kosicki
B: Roma Kosicka
K017329 DE421000147310 105GO04
6.

9

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O: Oliwia Werblińska
B: Paulina Burdyka
K010604 POL009670002004
7.

35

CASALLETTO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
O: Anna Słodkiewicz
B:
K016658 DE421000133710
8.

57

CEDRONA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/174 F: Efez /
M: Cedra /
O: Agnieszka Marciniak
B: SK Bielin
K019014 616009640030707
9.

23

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada F: Alcatraz
M: Cinderella
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
K018660
10.

46

CONSTANTIA HOL POL 2010 Klacz gniada/172 F: Casini I / Capitol I
M: Pilotin / Esteban
O: Wioletta Kosicka
B: Ryszard Kosicki
K023637 DE421000151810
11.

62

COR DE LA SAINT VALENTIN Holsztynska POL 2012 Ogier kasztanowata F: Cor de la Bryere
M: Shacira
O: Wioletta Kosicka
B: Anderas Kosicki
K023639
12.

53

CZADIS TM SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Haftka / Calettos Son
O: Magdalena Murawska
B: Tomasz Mańczak
K009552 POL009611084703
13.

6

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624 POL008610082808
14.

44

DONAU HOLST POL 2011 Klacz siwa/172 F: Cassini I
M: U-Nora A
O: Wioletta Kosicka
B: Andreas Kosicki
K020063 DE421000407011
15.

4

DYNASTIA SP POL 1999 Klacz siwa F: Fandavid
M: Dolores
O: Oblizajek-Linka
B: Oblizajek
brak
16.

10

EFRON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
O: Krzysztof Fiks
B: SK Racot
K011964 POL009611116304
17.

15

GOLIAT WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Czumen K
M: Gabi
O: Katarzyna Paradowska
B: Józef Morawiec
POL007610064908
18.

50

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Aleksander Trojanowicz
B: Stanisław Szurik
K016388 POL009520050408
19.

49

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
20.

59

Hermes F:
M:
O:
B:
21.

54

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado/Corrado I
M: Waludine/Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B: Holandia
K019177
22.

2

ITALIA W WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Sapiecha
M: Itema
O: Oblizajek-Linka
B: Rajmond
brak
23.

3

JASKÓŁKA Małopolska POL 2004 Klacz gniada F: Flaming
M: Jemioła
O: Weronika Linka
B: Oblizajek
brak
24.

28

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada/164 F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
O: Marta Działakiewicz
B: Zbigniew Wilski
K019858 616009530297309
25.

43

LARIFARI HOLST GER 2009 Wałach gniada F: Larimar
M: Shacira
O: Kornelia Zmyślona
B: Andreas Kosicki
K015615 DE421000404109 104GB31
26.

13

MARLON BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada F: Dragon-B
M: Milly la Foret
O: Zofia Duchniewska
B: Paweł Drobnik
brak
27.

22

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada F: Leonardo
M: Majorka
O: Marek Juszczak
B: Marek Fimell
KO13989
28.

18

NAMIA SP POL 2002 Klacz gniada/166 F: Mig / Akwen
M: Narimia /
O: Katarzyna Oblizajek
B: Włodzimierz Bujała
K015305 POL009611230102
29.

21

NOREK WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Junus
M: Natilla
O: Eryk Urbaniak
B: Szczęsny Dobrucki
K014846
30.

37

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
O: Witold Hudzik
B: SK Jaroszówka
K023038 DE498878274812
31.

20

PARYS Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Bacardi Rum
M: Perła
O: Maria Darul
B: Klemens Arent
brak
32.

51

QUICK BARNETTO WEST GER 2011 Wałach gniada F: Quick Fire / Quintero
M: Polydora / Polydor
O: Gabriel Waszkiewicz
B:
K023963 DE441410604211
33.

1

ROYAL ANNA Meklemburska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Royal Olymp
M: Reiheen
O: Oblizajek-Linka
B: Tarasek
brak
34.

16

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada F: Correro
M: brak
O: Błażej Kowalski
B: SK Racot
brak
35.

31

SATYR SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: CZYNEL
M: SUPRA
O: IRENEUSZ SIEKIERSKI
B: brak
K023798 POL 009 61 11350 01
36.

24

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O:
B:
K014244 POL009580118005
37.

25

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
38.

17

SEXMISJA SP POL 2005 Klacz siwa F: Corde
M: Sexicola
O: Szymon Kocioruba
B: brak
brak
39.

12

SYNAMI WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Ignam
M: Syga
O: Marcelina Raczyńska
B: SK Plękity
K010170
40.

14

TIERSK WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Indeks
M: Tirana
O: Marek Juszczak
B: Tadeusz Adamczyk
brak
41.

19

TILEXA Z Zangershide POL 2007 Klacz gniada F: TJUNGSKE
M: Lexa
O: Joanna Wypchło
B: Lesław
K012639
42.

47

WITHNEY 350 HOLST GER 2006 Klacz gniada/169 F: For Pleasure
M: Tequilla
O: Wioletta Kosicka
B: Niemcy
K014302 DE421000287606 104HM82
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bączkiewicz Dominika
UKS Trójka
TIERSK (14)
2017-09-16
4
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group
SELENA (24)
2017-09-16
6
2017-09-16
2
700
2017-09-16
3
700
2017-09-16
4
300
2017-09-16
13
Buchali Krzysztof
KJ Zagórów
2017-09-16
1
2017-09-16
2017-09-16
6
Dąbrowski Mieszko
LKJ przy SK Mieczownica
CARMEN (9)
2017-09-16
6
Dąbrowski Mieszko
LKJ przy SK Mieczownica
EFRON (10)
2017-09-16
1
2000
Darul Maria
BPK
PARYS (20)
2017-09-16
2017-09-16
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (25)
2017-09-16
18
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (28)
2017-09-16
8
2017-09-16
14
Filipak Monika
KJRoka
2017-09-16
7
Gromada Mariusz
KJ Mar - Klin Turek
Hermes (59)
2017-09-16
2
2017-09-16
2017-09-16
7
Hudzik Witold
bpk
2017-09-16
17
2017-09-16
15
2017-09-16
10
2017-09-16
2017-09-16
2017-09-16
Janiak Julia
UKS Trójka
2017-09-16
2017-09-16
Khan Ramsha
UKS Trójka
2017-09-16
Kiersztan Wojciech
KJ Jan Kosicki
DONAU (44)
2017-09-16
10
2017-09-16
7
BISCAYA (45)
2017-09-16
8
2017-09-16
5
300
2017-09-16
16
2017-09-16
11
2017-09-16
7
2017-09-16
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
2017-09-16
8
2017-09-16
2017-09-16
Kowalska Katarzyna
UKS Trójka
SAKE (16)
2017-09-16
12
2017-09-16
9
Krzysztofowicz Oliwia
KJRoka
2017-09-16
10
2017-09-16
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (6)
2017-09-16
1
2017-09-16
3
150
2017-09-16
Marciniak Agnieszka
KJ Zagórów
CEDRONA (57)
2017-09-16
1
300
2017-09-16
13
Marciniak Gabriela
Stajnia Roka
2017-09-16
Matuszczak Julia
UKS Trójka
TIERSK (14)
2017-09-16
3
2017-09-16
8
Murakowska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
SATYR (31)
2017-09-16
6
2017-09-16
12
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
2017-09-16
2
200
IN TIME (54)
2017-09-16
5
2017-09-16
1
Oblizajek Weronika
bpk
2017-09-16
NAMIA (18)
2017-09-16
6
2017-09-16
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
GOLIAT (15)
2017-09-16
1
1000
2017-09-16
2
1000
Raczyńska Marcelina
UKS Trojka
SYNAMI (12)
2017-09-16
5
50
2017-09-16
9
MONA F (22)
2017-09-16
5
100
2017-09-16
10
Raszewska Julia
KJRoka
2017-09-16
9
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
2017-09-16
11
2017-09-16
14
Trojanowicz Borys
KJ Mustang Kochowo
HERA TS (49)
2017-09-16
1
2017-09-16
9
Urbaniak Eryk
UKS Trojka
NOREK (21)
2017-09-16
CINDY (23)
2017-09-16
2017-09-16
Warzecha Leszek
KJ Zagórów
2017-09-16
7
2017-09-16
4
500
2017-09-16
3
500
2017-09-16
8
Werblińska Oliwia
bpk
CARMEN (9)
2017-09-16
15
Wypchło Aleksandra
BPK
2017-09-16
1
2017-09-16
11
Zmyślona Kornelia
KJ Jan Kosicki
2017-09-16
5
2017-09-16
4
100

Number of Riders: 34

Number of Horses: 42

The sum of prizes: 7 900.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl