Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
100 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 06:23:33
2017-09-21 23:39:52
Julia Stochaj ORBITA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 06:23:18
2017-09-21 23:02:59
Roksana Trznadel CAPRI
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 06:23:01
2017-09-21 23:02:26
Faustyna Szmania PROTOS
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 06:22:44
2017-09-21 23:01:34
Marcel Soforek CEKIN
  • 1x 0/PONY/Pony Games
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 06:22:27
2017-09-21 23:00:44
Zuzanna Przybysz CAPRI
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 06:22:03
2017-09-21 23:00:07
Wiktoria Kufel PROTOS
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 06:21:47
2017-09-21 22:59:41
Olga Dobrzykowska MILUŚ
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 06:21:34
2017-09-21 22:59:15
Natasza Dobrzykowska MILUŚ
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 06:21:17
2017-09-21 22:23:20
Milena Suproń AGENT
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
91 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 06:20:53
2017-09-21 22:10:50
Oliwia Tarnowska IMPI RIMPI
  • 1x 0/PONY/Pony Games
90 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 06:20:29
2017-09-21 22:06:41
Samanta Zander BRUNO
  • 1x 0/PONY/Pony Games
89 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 06:20:08
2017-09-21 22:05:55
Maria Rzepkowska TIM
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
88 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 22:05:23
2017-09-21 21:53:44
Marta Urban MAJK
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
87 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 06:19:46
2017-09-21 21:52:52
Agnieszka Kiedrowska SZAFIR-K
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
86 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 22:04:54
2017-09-21 21:52:13
Andrej Akulich KLEOPATRA-K
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 22:04:40
2017-09-21 21:34:16
Natalia Jęziołowska OLIMPIC LADY
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 22:04:25
2017-09-21 21:33:16
Jagienka Łukomska SAMIRA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 22:04:11
2017-09-21 21:31:53
Martyna Konieczna RAMONA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
82 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 22:03:57
2017-09-21 21:30:34
Zuzanna Magdziarz MEKITA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
81 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 22:03:42
2017-09-21 21:29:31
Zuzanna Mielcarek MEKITA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
80 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 22:03:27
2017-09-21 21:29:01
Katarzyna Kucharska MEKITA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
79 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 22:03:13
2017-09-21 21:24:55
Antonina Benrot NIKIFOR
  • 1x 0/PONY/Pony Games
78 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 22:02:54
2017-09-21 21:24:37
Zuzanna Mielcarek NIKIFOR
  • 1x 0/PONY/Pony Games
77 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 22:02:40
2017-09-21 21:22:33
Małgorzata Benrot ETNA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
76 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 22:02:25
2017-09-21 21:22:21
Agata Dahlke KAMEL
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
74 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 22:02:01
2017-09-21 21:20:17
Agata Dahlke IELVE
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
73 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 21:58:27
2017-09-21 21:15:39
Karol Jeżewski NIKIFOR
  • 1x 0/PONY/Pony Games
72 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 21:58:07
2017-09-21 21:11:50
Natalia Gadomska RAMONA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 21:57:50
2017-09-21 20:53:04
Klaudiusz Jach EURYDYKA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 21:57:30
2017-09-21 20:51:25
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 21:57:14
2017-09-21 20:51:03
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
68 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 21:56:48
2017-09-21 20:50:17
Oliwia Jach KONFETTI
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 21:56:27
2017-09-21 20:37:55
Daria Wika RAIKEN
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
66 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 21:56:10
2017-09-21 20:36:56
Daria Wika MIKEL
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
65 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 21:55:48
2017-09-21 18:07:25
Hubert Łaszcz SHUTTERFLY L
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
64 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 18:06:42
2017-09-21 18:05:57
Hubert Łaszcz HEIDI
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
63 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 18:06:16
2017-09-21 18:05:00
Elżbieta Machowska PLAYBOY
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 17:28:22
2017-09-21 16:22:19
Gabriela Starzyńska KWIRYN
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 17:28:05
2017-09-21 16:21:53
Patrycja Obst GEPARD
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 17:27:49
2017-09-21 15:07:10
Klaudia Kostrzewska ARABIAN-ATIN-RO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 17:27:32
2017-09-21 15:06:34
Klaudia Kostrzewska HALNY
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 17:27:17
2017-09-21 13:44:28
Zofia Joanna Reroń ODYSEUSZ
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:21:34
2017-09-21 10:20:00
Piotr Bąk CALDERON K
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
56 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:21:48
2017-09-21 09:01:47
Faustyna Klepacka OLIWIER
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:22:09
2017-09-21 09:01:33
Natalia Grabianowska ROSA
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:22:26
2017-09-20 23:37:57
Małgorzata Kowal CAYENNE
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:22:44
2017-09-20 22:44:19
Agata Dahlke MAKSIMUS
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:23:21
2017-09-20 22:36:05
Aleksandra Kossakowska MAKSIMUS
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:23:44
2017-09-20 22:25:07
Aleksandra Kossakowska CUIDAMME
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:23:57
2017-09-20 22:00:41
Wiktoria Trusewicz TAJGA
  • 1x 0/PONY/Pony Games
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:24:10
2017-09-20 22:00:22
Julia Tkaczuk TAJGA
  • 1x 0/PONY/Pony Games
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:24:24
2017-09-20 21:59:57
Justyna Korzeniewska TAJGA
  • 1x 0/PONY/Pony Games
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:24:37
2017-09-20 21:59:00
Samanta Kawalec TAJGA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:24:50
2017-09-20 21:58:27
Nadia Dziedziejko MATHIAS
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:25:07
2017-09-20 21:58:04
Nadia Dziedziejko MAŁA
  • 1x 0/PONY/Pony Games
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:25:21
2017-09-20 21:57:09
Julia Brysiak MATHIAS
  • 1x 0/PONY/Pony Games
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:25:33
2017-09-20 21:56:37
Zofia Borowska ŚNIEŻKA
  • 1x 0/PONY/Pony Games
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:25:49
2017-09-20 21:56:16
Antonina Borowska ŚNIEŻKA
  • 1x 0/PONY/Pony Games
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:26:02
2017-09-20 21:14:05
Kornelia Gornicka KARA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:26:17
2017-09-20 21:13:29
Anna Kepa JUBEL
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:26:29
2017-09-20 21:12:09
Amelia Górnicka BEL
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:26:45
2017-09-20 21:11:30
Barbara Kepa AKT
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:26:58
2017-09-20 21:10:51
Angelika Pawlak ALDO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:27:15
2017-09-20 21:10:22
Nadia Mokra KOMPAN
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:27:31
2017-09-20 21:09:40
Amelia Górnicka WALENCJA
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:28:14
2017-09-20 21:08:59
Magda Jaros FESTA
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:28:46
2017-09-20 21:08:29
Klementyna Cajske KLARA-W
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:28:31
2017-09-20 21:08:04
Aleksander Lauk FABER
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:21:17
2017-09-20 21:07:15
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:20:49
2017-09-20 20:47:04
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 20:39:57
2017-09-20 20:38:25
Natalia Przybył DESPERADO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 20:39:43
2017-09-20 20:38:02
Agata Przybył LUKSJA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 20:39:27
2017-09-20 20:37:37
Agata Piątek DESPERADO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 20:39:06
2017-09-20 20:37:22
Katarzyna Kaczmarek LUKSJA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 20:20:40
2017-09-20 20:10:24
Nicola Kościelna PARMA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 20:19:27
2017-09-20 20:01:14
Amelia Górska JAPA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 20:19:06
2017-09-20 19:46:26
Oliwia Jaskólska DULA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 18:27:53
2017-09-20 17:29:08
Roksana Piechowiak BELMAR
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 18:27:39
2017-09-20 17:11:25
Marta Bulak BALUZINO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 18:27:24
2017-09-20 14:35:22
Aleksandra Nowak VOSSIE
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 18:27:05
2017-09-20 14:34:55
Dominika Jurek ZAPARINA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 08:35:17
2017-09-19 21:59:51
Marek Gierczak DELIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 08:35:07
2017-09-19 21:47:44
Jagoda Szejner DOLINA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 08:34:56
2017-09-19 21:47:15
Barbara Jasińska ASKANA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 08:34:47
2017-09-19 21:46:47
Wioleta Adamska DILERKA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 21:00:38
2017-09-19 16:26:12
Oliwia Szymczyk GRZEŚ
  • 1x 0/PONY/Pony Games
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 08:36:53
2017-09-18 15:04:03
Julia Stożek WIKI
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 08:36:37
2017-09-18 15:02:33
Dominika Jankowska WIKI
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 08:36:27
2017-09-18 14:52:16
Kamila Szczepaniak TEQUILA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 08:36:11
2017-09-18 13:08:53
Maciej Ceglarski HONDA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 08:35:58
2017-09-18 13:08:28
Maciej Ceglarski DR.DOOLITTLE 32
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 11:24:33
2017-09-18 11:13:12
Marta Jaworska DIABLO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 09:49:39
2017-09-18 09:34:22
Antonina Dulęba KALINKA
  • 1x 0/PONY/Pony Games
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 11:55:17
2017-09-17 09:55:36
Olga Janecka FEBRINA
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 10:26:23
2017-09-07 19:42:43
Samanta Kawalec ABBAS
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 10:26:12
2017-09-07 19:42:17
Cyprian Deneszewski ŚNIEŻKA
  • 1x 0/PONY/Pony Games
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 09:01:57
2017-08-28 18:35:55
Małgorzata Sokołowicz LINDAR
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Akulich Andrej Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
S
Brak
2. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
3. Benrot Antonina Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
2009 (Mł.)
brak
4. Benrot Małgorzata Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
S
brak
5. Borowska Antonina O.J. Lipowy Dwór
2010 (Mł.)
brak
6. Borowska Zofia O.J. Lipowy Dwór
2012 (Mł.)
brak
7. Bramowicz Nina Stary Młyn Strzeszyn
8. Bramowicz Sławomir Stary Młyn Strzeszyn
9. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
O006429
10. Brysiak Julia O.J. Lipowy Dwór
2008 (Mł.)
brak
11. Brysiak Maja Bpk
12. Bulak Marta bpk
S
brak
13. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (JM.)
O034621
14. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
15. Dahlke Agata Budzyński KS Kłos
S
O012845
16. Dahlke Agata BUDZYŃSKI KLUB SPORTOWY KŁOS
S
O012845
17. Deneszewski Cyprian O.J. Lipowy Dwór
2011 (Mł.)
brak
18. Dobrzykowska Natasza Stajnia ARGO
2004 (JM.)
brak
19. Dobrzykowska Olga Stajnia ARGO
2004 (JM.)
brak
20. Dulęba Antonina Stajnia Bogdanowo
2012 (Mł.)
Brak
21. Dziedziejko Nadia O.J. Lipowy Dwór
2009 (Mł.)
brak
22. Fręśko Bogdan GLKS Sokół Damasławek
23. Gadomska Natalia KJ Rancho Poznań
S
brak
24. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
25. Gornicka Kornelia bez
brak
26. Górska Amelia bpk
2005 (JM.)
brak
27. Grabianowska Natalia Stajnia Woźniczka
2004 (JM.)
brak
28. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (J.)
O037943
29. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
30. Janecka Olga bpk
2001 (J.)
brak
31. Jankowska Dominika Wesoła farma Sławica
2006 (Mł.)
brak
32. Jaros Magda Budzyński KS Kłos
S
brak
33. Jasińska Barbara Sokół Damasławek
2004 (JM.)
Brak
34. Jaskólska Oliwia bpk
2001 (J.)
brak
35. Jaworska Marta Stowarzyszenie KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
brak
36. Jeżewski Karol Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
2005 (JM.)
brak
37. Kaczmarek Katarzyna Stajnia Romanowo Dolne
2000 (J.)
brak
38. Kawalec Samanta Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
2003 (JM.)
brak
39. Kepa Anna bez
40. Kepa Barbara bez
brak
41. Kiedrowska Agnieszka JKS Karolewko
2004 (JM.)
brak
42. Klepacka Faustyna Stajnia Woźniczka
2002 (JM.)
brak
43. Konieczna Martyna Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
2000 (J.)
brak
44. Korzeniewska Justyna O.J. Lipowy Dwór
2008 (Mł.)
brak
45. Kościelna Nicola bpk
2005 (JM.)
brak
46. Kosińska Aloponia Bpk
47. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
48. Kowal Małgorzata Bpk
S
Brak
49. Kufel Wiktoria Stajnia ARGO
2007 (Mł.)
brak
50. Kulawińska Julia Stary Młyn Strzeszyn
51. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (JM.)
O026920
52. Ludwiczak Magdalena KJ Hobbit Jabłonowo
53. Łaszcz Hubert Profil Piła
S
brak
54. Łukaszewicz Agnieszka Stajnia ARGO
2010 (Mł.)
brak
55. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
56. Machowska Elżbieta Stajnia pod Słońcem
S
Brak
57. Majewski Artur Stajnia Runowo
58. Mielcarek Zuzanna Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
2005 (JM.)
brak
59. Mokra Nadia Budzyński KS Kłos
brak
60. Obst Patrycja Ostrowo Młyn
S
brak
61. Pawlak Angelika brak
brak
62. Petryńska Katarzyna Bpk
63. Piątek Agata Stajnia Romanowo Dolne
2001 (J.)
brak
64. Piechowiak Roksana bpk
S
brak
65. Przybył Agata Stajnia Romanowo Dolne
2001 (J.)
brak
66. Przybył Natalia Stajnia Romanowo Dolne
S
brak
67. Przybysz Zuzanna Stajnia ARGO
2003 (JM.)
brak
68. Rekus Nina Stajnia ARGO
2009 (Mł.)
brak
69. Reroń Zofia Stajnia Nowina
70. Rzepkowska Maria Jedziecki Klub Sportowy Karolewko
S
brak
71. Soforek Marcel Stajnia ARGO
2010 (Mł.)
brak
72. Sokołowicz Małgorzata KJ Sokół Damasławek
1996 (MJ.)
O045305
73. Starzyńska Gabriela Ostrowo Młyn
2003 (JM.)
brak
74. Stochaj Julia prywatna stajnia
2002 (JM.)
brak
75. Stożek Julia Wesoła farma Sławica
2002 (JM.)
brak
76. Strzelecka Zuzanna Stajnia Runowo
2001 (J.)
brak
77. Suproń Milena Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2006 (Mł.)
brak
78. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
79. Szafryna Michał BKS Budzyń
80. Szczepaniak Kamila Wesoła farma Sławica
2005 (JM.)
brak
81. Szmania Faustyna Stajnia ARGO
2004 (JM.)
brak
82. Szymczyk Oliwia Stajnia Wiatrowo Las
2007 (Mł.)
brak
83. Tarnowska Oliwia Jedziecki Klub Sportowy Karolewko
2005 (JM.)
brak
84. Tkaczuk Julia O.J. Lipowy Dwór
2008 (Mł.)
brak
85. Trznadel Roksana Stajnia ARGO
S
brak
86. Urban Marta Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (JM.)
brak
87. Wiekieł Hanna Stajnia Runowo
88. Wika Daria Fundacja Karino
2003 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

81

ABBAS Duży Koń Bez Przynależności Ra POL 2011 Wałach kara F: nn
M: nn
O: Marzena Deneszewska
B: nn
brak
2.

11

AGENT SP POL 2004 Wałach siwa/mk: F: Majk
M: Asystentka
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
brak
3.

51

AKT SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Hamlet Go / Turnus
M: Agnew / Agar
O:
B:
K007573 POL007590002602
4.

52

ALDO SP POL 1997 Wałach gniada F: Eskudo / Dido
M: Alga / Alert
O:
B:
K003968 616999610183097
5.

35

ARABIAN-ATIN-RO Kuc Walijski POL 2012 Ogier izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
O: Iveco Truck Partner
B:
K022186 616013610122112
6.

71

ASKANA Z POL 2009 Klacz gniada F: Aramis z
M: Iza
O: Anna Jasińska
B: Tomasz Browarski
Brak
7.

66

BALUZINO WLKP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Biskwit
M: Belinda
O: Mateusz Bulak
B: Kamila Hamerlińska
brak
8.

50

BEL KUC POL 2006 Wałach siwa F: nn/nn
M: nn/nn
O:
B:
brak
9.

65

BELMAR WLKP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Kalmet
M: Bella Donna
O: Marta Bulak
B: Hamerlińska Kamila
brak
10.

90

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
11.

38

CALDERON K SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Calido I
M: Clasic Velvet
O: Andrzej Szymański
B: Brak
Brak
12.

83

Campera Z F:
M:
O:
B:
13.

7

CAPRI Polski Koń Zimnokrwisty POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Basior
M: Cedyna
O: Aleksandra Suda
B: Aleksandra Suda
brak
14.

58

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Carewna / Viscount
O:
B:
K021101 616009640026312
15.

1

Casino F:
M:
O:
B:
16.

41

CAYENNE WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Cytolog
M: Basia
O: Małgorzata Kowal
B: E
Brak
17.

9

CEKIN KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc: F: Lukas
M: C'basia
O: Joanna Soforek
B: Poszwa Franciszek
brak
18.

88

Celesta F:
M:
O:
B:
19.

84

Corradino F:
M:
O:
B:
20.

92

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Vandamme
M: Centuria
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
brak
21.

60

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
O: Natalia Przybył
B: Raimund Vorwerk
brak DE 431310147610
22.

78

DIABLO Wielkopolska POL 2012 Wałach inna/168 F: Lew
M: Duna
O: Marta Jaworska
B: Sławomir Łukaszewski
brak 616007610132812
23.

89

Domena F:
M:
O:
B:
24.

77

DR.DOOLITTLE 32 HAN. GER 0000 Wałach gniada/173 F: Drosselklang II / Don Carlos
M: C.Baronesse / Cordial Medoc
O: Maciej Ceglarski
B: Wilhelm Ovelhey
K013870 DE431317011902
25.

64

DULA Wielkopolska POL 2013 Klacz siwa F: Lew
M: Duna
O: Sławomir Łukaszewski
B: Sławomir Łukaszewski
brak
26.

3

Elvis F:
M:
O:
B:
27.

21

ETNA SP. POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Ewa
O: Małgorzata Benrot
B: Denis Wojaczyk
brak
28.

59

EX LIBRIS GOLD Z Zangersheide POL 2013 Ogier gniada/167 F: Eldorado vd Zeshoek
M: Centuria po Lavendel
O: Michał Szafryna
B: Michał Szafryna
Brak
29.

57

FABER SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Sorbie Tower / Soviet Lad
M: Farina / Czad
O:
B:
K021102 616009640008112
30.

80

FEBRINA KWPN NED 2010 Klacz siwa F: VINGINO
M: L-BRINA
O: Alina Celmerowska
B: Holandia
K023304 528003201011893
31.

55

FESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
O:
B:
K018298 616009640071110
32.

2

Fiesta F:
M:
O:
B:
33.

34

GEPARD . POL 2012 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
Brak
34.

73

GRZEŚ KUC POL 2008 Wałach kara F: nn / nn
M: nn / nn
O: Narcyz Kosiński
B:
brak
35.

36

HALNY Kuc Walijski POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
O: Iveco Truck Partner
B:
K021205 616013610071212
36.

31

HEIDI KWPN NLD 2012 Klacz gniada F: Quasimodo Vd Molendreef / Heartbreaker
M: Loberlina / Libero H
O: Ryszard Bąkowski
B: NLD
Brak
37.

76

HONDA SP POL 0000 Klacz kasztanowata F: Czad / Dido
M: Habenda / Niferak
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
brak
38.

23

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro
M: Eulve
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
Brak
39.

12

IMPI RIMPI KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: Majk
M: Sasanka-K
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
brak
40.

62

JAPA Huculska POL 2009 Klacz inna/kuc: F: sułtan
M: joga
O: Sławomir Łukaszewski
B: Sławomir Łukaszewski
brak
41.

49

JUBEL KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O:
B:
brak
42.

79

KALINKA NN POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Antonina Dulęba
B: BRAK
Brak
43.

22

KAMEL - POL 2007 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
Brak
44.

48

KARA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada F: nn/nn
M: nn/nn
O:
B:
K021103 616999610260505
45.

56

KLARA-W SP POL 2012 Klacz kara F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Kaja / Sir Neel
O:
B:
K021093 616009610108312
46.

15

KLEOPATRA-K SP POL 2008 Klacz kara/169 F: Windsor
M: Kafra
O: Jarosław Pojasek
B: Jarosław Pojasek
brak
47.

53

KOMPAN SP POL 1111 Wałach kasztanowata F: c
M: d
O: Mokra
B: e
brak
48.

27

KONFETTI SP POL 2008 Klacz gniada F: Contendor / Contendro I
M: Księżniczka / Escudo
O: Sebastian Jach
B: Aleksandra Klamecka
K020850 616009680101608
49.

26

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
50.

33

KWIRYN SP POL 1111 Klacz gniada F: .
M: .
O: .
B: .
brak
51.

82

LINDAR Typ Pogrubiany POL 2010 Wałach kara/mk:153 F: Baldor / Major
M: Linda / nn
O: Małgorzata Sokołowicz
B:
K023496 616999610261610
52.

61

LUKSJA Wielkopolska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Azer
M: Laguna
O: Natalia Przybył
B: Jan Jeziorny
brak
53.

14

MAJK KUC POL 1997 Ogier siwa/kuc:134 F: Angelo
M: NN
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Wojciech Fragstein-Niemsdorff
11693
54.

42

MAKSIMUS WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: VANDAMME
M: MELISA
O: Aleksandra Kossakowska
B: Ryszard Piątek
K023494
55.

44

MAŁA Kuc Szetlandzki POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Marzena Deneszewska
B: nn
brak
56.

46

MATHIAS Kuc Szetlandzki POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Marzena Deneszewska
B: nn
brak
57.

10

MILUŚ KUC POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Aleksandra Suda
B: NN
brak
58.

91

MOHITO WLKP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Vandamme/
M: Miss Lady/
O: Krystian Ograbek
B: Krystian Ograbek
brak
59.

20

NIKIFOR Hucuł POL 2003 Wałach srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Magdalena Jeżewska
B: NN
brak
60.

37

ODYSEUSZ SP POL 2004 Wałach kara F: CampariM/Caprilli
M: Oklahoma/ Weland
O: Zofia Reroń
B: Magdalena Jeżewska
K008985 POL009611046004
61.

39

OLIWIER Huculska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Orkan-W
M: Orga
O: Jarosław Woźniczka
B: Agnieszka Drewka
brak
62.

6

ORBITA Wielkopolska POL 2007 Klacz kara/168 F: Mariot
M: Orenda
O: Dariusz Stochaj
B: Marian Gilas
brak 007520068307
63.

63

PARMA Huculska POL 2007 Klacz inna/kuc: F: Szok
M: Plejada
O: Sławomir Łukaszewski
B: Chomicz Krzysztof
brak
64.

32

PLAYBOY SP POL 1997 Ogier kara F: Caletto`s Son
M: Ester III Parella
O: Elżbieta Machowska
B: Brak
K004179 06278
65.

8

PROTOS Wielkopolska POL 2005 Klacz dereszowata F: Patrol
M: Pałka
O: Aleksandra Suda
B: Szewczyk Piotr
brak
66.

28

RAIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/kuc: F: Bolshoi
M: Rachel v.d. Langenhorst
O: Krystian Ograbek
B: Krystian Ograbek
brak
67.

18

RAMONA SP. POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Campari M
M: Rosza
O: Magdalena Jeżewska
B: Grzegorz Komin
brak
68.

40

ROSA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: Lidia Woźniczka
B: NN
brak
69.

17

SAMIRA SP POL 2009 Klacz gniada F: Banita
M: Skarbnica
O: Jerzy Łukomski
B: Polska
brak
70.

30

SHUTTERFLY L SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L
M: Sahara / Sanyo
O: Ryszard Bąkowski
B: POL
Brak
71.

47

ŚNIEŻKA Kuc Szetlandzki POL 2001 Klacz tarantowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Marzena Deneszewska
B: nn
brak
72.

5

SZAFIR-K KUC POL 2006 Wałach gniada/130 F: Majk
M: Sasanka-K
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
brak
73.

45

TAJGA NN POL 2013 Klacz inna/kuc: F: nn
M: nn
O: Marzena Deneszewska
B: nn
brak
74.

75

TEQUILA NN POL 2013 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Krzysztof Stożek
B: NN
brak
75.

13

TIM KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:144cm F: Durello Top
M: Tina
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Dominik Gronet
brak
76.

54

WALENCJA SP POL 2003 Klacz siwa/kuc: F: x
M: z
O: Lauk
B: n
brak
77.

74

WIKI Huculska POL 2002 Klacz gniada F: Supeł
M: Wysoczanka
O: Krzysztof Stożek
B: nn
brak
78.

86

Wivien F:
M:
O:
B:
79.

87

Wivien F:
M:
O:
B:
80.

25

ZANTOS HBC KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Cantos
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: HBC
Brak
81.

85

ZENIT KUC POL 2000 Wałach srokata F: Zefir
M: Samba
O: Aleksandra Suda
B: Gorzyński Jerzy
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akulich Andrej
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2017-09-23
19
2017-09-23
13
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2017-09-23
3
2017-09-23
Benrot Antonina
Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
NIKIFOR (20)
2017-09-23
13
Benrot Małgorzata
Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
ETNA (21)
2017-09-23
24
Borowska Antonina
O.J. Lipowy Dwór
2017-09-23
15
Borowska Zofia
O.J. Lipowy Dwór
2017-09-23
14
Bramowicz Nina
Stary Młyn Strzeszyn
Wivien (86)
2017-09-23
4
Bramowicz Sławomir
Stary Młyn Strzeszyn
Wivien (87)
2017-09-23
2017-09-23
5
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos
CAREA (58)
2017-09-23
6
2017-09-23
4
Brysiak Julia
O.J. Lipowy Dwór
MATHIAS (46)
2017-09-23
6
Brysiak Maja
Bpk
2017-09-23
18
Bulak Marta
bpk
2017-09-23
23
Cajske Klementyna
Budzyński KS Kłos
KLARA-W (56)
2017-09-23
4
2017-09-23
2
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
HONDA (76)
2017-09-23
3
2017-09-23
3
2017-09-23
23
2017-09-23
9
Dahlke Agata
Budzyński KS Kłos
KAMEL (22)
2017-09-23
2017-09-23
16
IELVE (23)
2017-09-23
10
2017-09-23
7
Dahlke Agata
BUDZYŃSKI KLUB SPORTOWY KŁOS
2017-09-23
15
2017-09-23
14
Deneszewski Cyprian
O.J. Lipowy Dwór
2017-09-23
19
Dobrzykowska Natasza
Stajnia ARGO
MILUŚ (10)
2017-09-23
16
Dobrzykowska Olga
Stajnia ARGO
MILUŚ (10)
2017-09-23
1
Dulęba Antonina
Stajnia Bogdanowo
KALINKA (79)
2017-09-23
17
2017-09-23
20
Dziedziejko Nadia
O.J. Lipowy Dwór
MAŁA (44)
2017-09-23
9
2017-09-23
1
2017-09-23
1
MATHIAS (46)
2017-09-23
12
2017-09-23
19
Fręśko Bogdan
GLKS Sokół Damasławek
MOHITO (91)
2017-09-23
11
2017-09-23
7
Gadomska Natalia
KJ Rancho Poznań
RAMONA (18)
2017-09-23
16
Górnicka Amelia
Budzyński KS Kłos
BEL (50)
2017-09-23
14
2017-09-23
2017-09-23
9
2017-09-23
Gornicka Kornelia
bez
KARA (48)
2017-09-23
6
2017-09-23
Górska Amelia
bpk
JAPA (62)
2017-09-23
1
2017-09-23
12
Grabianowska Natalia
Stajnia Woźniczka
ROSA (40)
2017-09-23
1
2017-09-23
1
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2017-09-23
5
2017-09-23
2
2017-09-23
11
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2017-09-23
18
2017-09-23
12
KRESKA (26)
2017-09-23
1
2017-09-23
8
2017-09-23
11
2017-09-23
1
Janecka Olga
bpk
FEBRINA (80)
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-23
Jankowska Dominika
Wesoła farma Sławica
WIKI (74)
2017-09-23
1
Jaros Magda
Budzyński KS Kłos
FESTA (55)
2017-09-23
24
2017-09-23
Jasińska Barbara
Sokół Damasławek
ASKANA (71)
2017-09-23
9
2017-09-23
Jaskólska Oliwia
bpk
DULA (64)
2017-09-23
2017-09-23
Jaworska Marta
Stowarzyszenie KJ Leśna Podkowa Rychlik
DIABLO (78)
2017-09-23
4
2017-09-23
30
Jeżewski Karol
Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
NIKIFOR (20)
2017-09-23
8
Kaczmarek Katarzyna
Stajnia Romanowo Dolne
LUKSJA (61)
2017-09-23
15
Kawalec Samanta
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
TAJGA (45)
2017-09-23
19
ABBAS (81)
2017-09-23
12
2017-09-23
2017-09-23
Kepa Anna
bez
JUBEL (49)
2017-09-23
2017-09-23
2
Kepa Barbara
bez
AKT (51)
2017-09-23
18
2017-09-23
Kiedrowska Agnieszka
JKS Karolewko
2017-09-23
11
Klepacka Faustyna
Stajnia Woźniczka
OLIWIER (39)
2017-09-23
2017-09-23
Konieczna Martyna
Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
RAMONA (18)
2017-09-23
7
Korzeniewska Justyna
O.J. Lipowy Dwór
TAJGA (45)
2017-09-23
10
Kościelna Nicola
bpk
PARMA (63)
2017-09-23
2017-09-23
Kosińska Aloponia
Bpk
GRZEŚ (73)
2017-09-23
16
2017-09-23
11
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2017-09-23
2017-09-23
13
HALNY (36)
2017-09-23
8
2017-09-23
21
Kowal Małgorzata
Bpk
CAYENNE (41)
2017-09-23
9
2017-09-23
22
Kufel Wiktoria
Stajnia ARGO
PROTOS (8)
2017-09-23
16
Kulawińska Julia
Stary Młyn Strzeszyn
Celesta (88)
2017-09-23
7
2017-09-23
20
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos
FABER (57)
2017-09-23
2017-09-23
Ludwiczak Magdalena
KJ Hobbit Jabłonowo
2017-09-23
12
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-23
Łaszcz Hubert
Profil Piła
2017-09-23
2017-09-23
2
HEIDI (31)
2017-09-23
2017-09-23
28
Łukaszewicz Agnieszka
Stajnia ARGO
ZENIT (85)
2017-09-23
1
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
SAMIRA (17)
2017-09-23
10
2017-09-23
Machowska Elżbieta
Stajnia pod Słońcem
PLAYBOY (32)
2017-09-23
21
2017-09-23
10
Majewski Artur
Stajnia Runowo
Elvis (3)
2017-09-23
17
2017-09-23
Mielcarek Zuzanna
Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
NIKIFOR (20)
2017-09-23
3
Mokra Nadia
Budzyński KS Kłos
KOMPAN (53)
2017-09-23
29
2017-09-23
2017-09-23
Obst Patrycja
Ostrowo Młyn
GEPARD (34)
2017-09-23
6
2017-09-23
25
Pawlak Angelika
brak
ALDO (52)
2017-09-23
19
2017-09-23
Petryńska Katarzyna
Bpk
Domena (89)
2017-09-23
5
2017-09-23
14
Piątek Agata
Stajnia Romanowo Dolne
2017-09-23
12
Piechowiak Roksana
bpk
BELMAR (65)
2017-09-23
31
Przybył Agata
Stajnia Romanowo Dolne
LUKSJA (61)
2017-09-23
26
2017-09-23
Przybył Natalia
Stajnia Romanowo Dolne
2017-09-23
27
2017-09-23
8
Przybysz Zuzanna
Stajnia ARGO
CAPRI (7)
2017-09-23
21
Rekus Nina
Stajnia ARGO
ZENIT (85)
2017-09-23
12
Reroń Zofia
Stajnia Nowina
2017-09-23
13
2017-09-23
8
Rzepkowska Maria
Jedziecki Klub Sportowy Karolewko
TIM (13)
2017-09-23
1
Soforek Marcel
Stajnia ARGO
CEKIN (9)
2017-09-23
7
2017-09-23
12
Sokołowicz Małgorzata
KJ Sokół Damasławek
LINDAR (82)
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-23
Starzyńska Gabriela
Ostrowo Młyn
KWIRYN (33)
2017-09-23
5
2017-09-23
6
Stochaj Julia
prywatna stajnia
ORBITA (6)
2017-09-23
4
2017-09-23
17
Stożek Julia
Wesoła farma Sławica
WIKI (74)
2017-09-23
16
Strzelecka Zuzanna
Stajnia Runowo
Fiesta (2)
2017-09-23
25
2017-09-23
Suproń Milena
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
AGENT (11)
2017-09-23
2017-09-23
Szafryna Michał
Budzyński KS Kłos
2017-09-23
20
2017-09-23
Szafryna Michał
BKS Budzyń
2017-09-23
1
Szczepaniak Kamila
Wesoła farma Sławica
TEQUILA (75)
2017-09-23
12
Szmania Faustyna
Stajnia ARGO
PROTOS (8)
2017-09-23
1
Szymczyk Oliwia
Stajnia Wiatrowo Las
GRZEŚ (73)
2017-09-23
2
2017-09-23
1
2017-09-23
1
Tarnowska Oliwia
Jedziecki Klub Sportowy Karolewko
2017-09-23
5
Tkaczuk Julia
O.J. Lipowy Dwór
TAJGA (45)
2017-09-23
1
Trznadel Roksana
Stajnia ARGO
CAPRI (7)
2017-09-23
Urban Marta
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
MAJK (14)
2017-09-23
3
Wiekieł Hanna
Stajnia Runowo
Casino (1)
2017-09-23
2017-09-23
Wika Daria
Fundacja Karino
RAIKEN (28)
2017-09-23
10
2017-09-23
22

Number of Riders: 88

Number of Horses: 81

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl