Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 08:49:29
2017-08-11 23:30:11
Sandra Nowaczyk HEABISCUIT N
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 08:49:17
2017-08-11 22:22:46
Karolina Perek WIWARO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 08:49:04
2017-08-11 22:22:25
Patrycja Czaplewska KLARA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 08:48:49
2017-08-11 22:21:59
Judyta Perek TAZINA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 08:48:36
2017-08-11 22:21:29
Judyta Perek FRYTKA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 08:48:22
2017-08-11 22:21:12
Marcelina Nowak FRYTKA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 19:23:12
2017-08-11 16:39:48
Dominika Henzel TIFFANY
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 19:22:54
2017-08-11 16:38:59
Dominika Henzel KWD RAUDHETTA WE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 19:22:38
2017-08-11 15:46:51
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 19:22:20
2017-08-11 15:44:02
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 19:22:03
2017-08-11 15:42:05
Bartosz Gendera ALISTER
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 19:21:49
2017-08-11 15:41:41
Zuzanna Szeszuła LEON
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 19:21:32
2017-08-11 15:23:15
Zuzanna Szeszuła DAISY EWITA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 13:38:48
2017-08-11 11:30:45
Marta Leszczyńska CYKORIA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 13:38:34
2017-08-11 11:30:16
Natalia Czwajda DUMA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 13:38:21
2017-08-11 09:48:25
Joanna Kopania ANBAJ DU ROUET
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 13:38:05
2017-08-11 09:13:54
Alicja Lisowska DEVON HILL
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 08:39:14
2017-08-10 22:50:20
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 08:38:59
2017-08-10 20:54:54
Zbigniew Wrzyszcz HALNY
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 08:38:38
2017-08-10 20:54:11
Zenon Najderek BAGDAD
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 08:38:24
2017-08-10 20:53:08
Wiktoria Kokoszanek AMON
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 08:38:12
2017-08-10 20:29:01
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 08:37:54
2017-08-10 19:43:06
Emilia Szczepańska MARCO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 08:37:40
2017-08-10 18:16:57
Julia Hemmerling LATINA J
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 08:37:19
2017-08-10 16:37:27
Milena Frąckowiak KOLOMBINA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 16:17:23
2017-08-10 14:51:56
Milena Frąckowiak RAIMOND
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 16:17:11
2017-08-10 14:51:42
Michalina Mazurczak RAIMOND
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 16:16:57
2017-08-10 14:28:14
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 16:16:43
2017-08-10 14:21:21
Patrycja Burdziąg POLO
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 16:16:25
2017-08-10 14:14:18
Martyna Życzkowska DIZZY
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 16:16:14
2017-08-10 13:47:20
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 16:16:00
2017-08-10 13:46:51
Zofia Kaźmierczak INDI
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 16:15:46
2017-08-10 12:13:11
Zuzanna Strzelecka FIESTA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 16:15:32
2017-08-10 11:17:42
Wojciech Bitner CHATINUS
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 16:15:19
2017-08-10 11:02:16
Klaudiusz Jach KONFETTI
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 16:15:02
2017-08-10 11:01:55
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 10:10:00
2017-08-10 10:06:49
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 10:09:45
2017-08-10 10:05:22
Halina Kosakowska MACZO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 10:09:32
2017-08-10 10:05:06
Andrzej Kosakowski MEFISTO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 10:09:20
2017-08-10 10:04:49
Aleksandra Andrzejewska MIRADO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 10:09:07
2017-08-10 10:04:35
Hania Och-Oleksy BABILON
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 08:37:05
2017-08-10 09:22:55
Mirosław Gradecki ROMANS
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 09:53:57
2017-08-10 09:19:57
Mirosław Gradecki WIR
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 09:53:43
2017-08-10 08:48:39
Barbara Jasińska ASKANA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 09:53:25
2017-08-10 08:38:34
Jagoda Szejner DOLINA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 09:53:06
2017-08-10 08:38:00
Wioleta Adamska DILERKA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 09:52:54
2017-08-10 06:53:33
Maciej Ceglarski HONDA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 09:52:38
2017-08-09 23:46:45
Dariusz Górski WARKA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 09:52:22
2017-08-09 23:46:27
Marta Jaworska DIABLO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 09:52:04
2017-08-09 23:46:10
Dariusz Górski LIPTON
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 09:51:46
2017-08-09 21:47:57
Sylwia Michałowska CZECZOTKA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 09:51:32
2017-08-09 21:28:59
Oliwia Gniadek CORVETTA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 09:51:18
2017-08-09 21:28:34
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:51:31
2017-08-09 17:47:28
Marta Orlikowska NORINO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:29:18
2017-08-09 16:26:09
Patrycja Trzaskawka CINDIRELLA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:29:06
2017-08-09 15:06:49
Monika Boruch KAMRAT
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:28:52
2017-08-09 15:00:55
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:28:40
2017-08-09 15:00:41
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:28:27
2017-08-09 14:00:51
Inga Dezor CELINA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:28:10
2017-08-09 12:00:12
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:27:57
2017-08-09 11:59:56
Borys Trojanowicz EURUTEC TOSIA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:27:42
2017-08-09 11:59:33
Aleksandra Trojanowicz DRAGO DE QUEEN
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:27:28
2017-08-07 18:16:14
Weronika Jazikowska INDEX
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:27:10
2017-08-07 15:56:11
Martyna Maciejuk GALILEO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:26:52
2017-08-07 15:53:49
Agata Kamińska MEGI
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:26:34
2017-08-07 14:46:06
Michalina Dobrzyńska ORKA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:26:16
2017-08-07 14:45:44
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamska Wioleta Sokół Damasławek
2003 (JM.)
brak
2. Andrzejewska Aleksandra KJ Raduszyn
2000 (J.)
brak
3. Bitner Wojciech Bpz
S
brak
4. Boruch Monika KJ Wiecanowo
2003 (JM.)
O033057
5. Burdziąg Patrycja KJ Stajnia z kopytem
S
brak
6. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
7. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O021507
8. Czwajda Natalia Stajnia Bierzglinek
2004 (JM.)
Brak
9. Dezor Inga JUKS MIECZEWO
2002 (JM.)
brak
10. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (JM.)
O038656
11. Duda Izabela KJ Rancho Poznań
S
brak
12. Frąckowiak Milena KLUB JEŹDZIECKI ABARIA
S
brak
13. Frąckowiak Milena -
S
-
14. Frandzelska Wiktoria KJW
2000 (J.)
O033150
15. Frankowski Marcin Bpk
16. Gendera Bartosz KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (JM.)
brak
17. Gniadek Oliwia Bpk
2002 (JM.)
O037779
18. Górski Dariusz Stowarzyszenie KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
brak
19. Gradecki Mirosław LKJ przy SK Mieczownica
S
O008837
20. Hemmerling Julia UKS Fiord Młodzikowo
1999 (J.)
O032196
21. Henzel Dominika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032572
22. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (J.)
O037943
23. Jasińska Barbara Sokół Damasławek
2004 (JM.)
Brak
24. Jaworska Marta Stowarzyszenie KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
brak
25. Jazikowska Weronika UKS Master Gniezno
1998 (MJ.)
O024749
26. Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
O033282
27. Kalista Lucyna UKS OSIR KLECZEW
28. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
29. Kapłon Weronika Bpk
30. Kaźmierczak Zofia Stajnia Złota Podkowa Żnin
2002 (JM.)
brak
31. Kokoszanek Wiktoria Brak
2002 (JM.)
Brak
32. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
33. Kosakowska Halina Klub Jeździecki Raduszyn
S
O023183
34. Kosakowski Andrzej KJ Raduszyn
S
brak
35. Kwaśniewski Patryk Bpk
36. Kwiatkowska Klaudia JUKS Kłusak Gniezno
37. Leszczyńska Marta Stajnia Bierzglinek
S
Brak
38. Lisowska Alicja Stajnia Toffel
2000 (J.)
O043653
39. Lutomska Wiktoria UKS Master Gniezno
40. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
41. Maciejuk Martyna KJ Ranczo Kołata
2001 (J.)
O045909
42. Matławski Piotr Bpk
S
43. Mazurczak Michalina bpk
1999 (J.)
brak
44. Michalczak Zuzanna Stajnia Złota Podkowa
2002 (JM.)
O1111111
45. Michałowska Sylwia bpk
S
brak
46. Najderek Zenon LKJ Abaria Iwno
S
Brak
47. Nowaczyk Sandra KJ Mustang Kochowo
1997 (MJ.)
O028460
48. Nowak Marcelina Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2007 (Mł.)
brak
49. Och-Oleksy Hania KJ Raduszyn
2003 (JM.)
brak
50. Orlikowska Marta UKS Master Gniezno
1998 (MJ.)
O039093
51. Orzechowska Kornelia UKS OSiR Kleczew
52. Pełczyńska Maria UKS Jantar Gniezno
53. Perek Judyta Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2007 (Mł.)
O039090
54. Perek Karolina Posadowskie Towarzystwo Jeżdzieckie
S
O019748
55. Piątek Zuzanna Bpk
56. Radowski Jonasz brak
2001 (J.)
brak
57. Rawecki Jakub Bpk
58. Simińska Joanna UKS OSiR Kleczew
59. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
0033157
60. Sokołowski Piotr LZS Lech Gniezno
61. Strzelecka Zuzanna KJ Leśna Podkowa
2001 (J.)
brak
62. Szczepańska Emilia bpk
S
brak
63. Szejner Jagoda KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
brak
64. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (Mł.)
O045198
65. Szewior Martyna UKS Jantar Gniezno
66. Szymańska Natalia UKS Jantar Gniezno
67. Szymska Anita Bpk
68. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
69. Trojanowicz Borys KJ Mustang Kochowo
2006 (Mł.)
O041562
70. Trzaskawka Patrycja BPK
1996 (MJ.)
brak
71. Walczak Klaudia JUKS Kłusak Gniezno
72. Wojciechowska Alicja Bpk
73. Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042477
74. Wrzyszcz Zbigniew sokół Pniewy
S
brak
75. Zobel Marcelina Stajnia Dębnica
2003 (JM.)
brak
76. Życzkowska Martyna KJ Stajnia z Kopytem
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

31

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach kara F: Gluosnis/
M: Aprila/
O: Izabella Sikorska
B:
brak
2.

42

AMON Folblut POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Nn
M: Akacja
O: Zenon Najderek
B: Zenon Najderek
Brak
3.

36

ANBAJ DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Andora / Aloube Z
O: Joanna Kopania
B: Michał Rynowiecki
K015570 POL009610016307
4.

63

ASKANA Z POL 2009 Klacz gniada F: Aramis z
M: Iza
O: Anna Jasińska
B: Tomasz Browarski
Brak
5.

61

BABILON SP POL 2001 Wałach kasztanowata/163 F: Dragon
M: Bylina
O: Roman Przymusiński
B: Kazimierz Kosakowski
brak
6.

41

BAGDAD SP POL 2011 Wałach kasztanowata/159 F: Baxer
M: Kaja
O: Zenon Najderek
B: Zenon Najderek
Brak
7.

21

Bandżo F:
M:
O:
B:
8.

3

Bio 2010 W gniada F: Calato Kama
M: Boliwi
O:
B:
9.

56

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
10.

8

Cantatrice F:
M:
O:
B:
11.

72

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
12.

78

CELINA Wielkoposka POL 2012 Klacz gniada F: Idol
M: Cyntia
O: Inga Dezor
B: Frydrych Lech
brak 616 007 61 00317 12
13.

54

CHATINUS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Kevin
M: Chatena
O: Wojciech Bitner
B: Szukaj Edward
brak
14.

13

Cieszyn F:
M:
O:
B:
15.

74

CINDIRELLA SP POL 2012 Klacz siwa F: Casino-L
M: Costa Rica L
O: Patrycja Trzaskawka
B: Szymborski Bartoszbrak
brak 616009610209612
16.

43

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/163 F: Concert
M: Wonder Girl
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
17.

1

Cordello F:
M:
O:
B:
18.

71

CORVETTA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Lexus /
M: Kamelia /
O: Małgorzata Pawelec-Klimek
B: Małgorzata Pawelec-Klimek
K021826 616999610127110
19.

87

Costa Brava F:
M:
O:
B:
20.

34

CYKORIA Wielkopolska POL 2010 Klacz srokata F: Polder
M: Calineczka
O: Mariusz Tomczak
B: Mariusz Tomczak
Brak
21.

70

CZECZOTKA XX POL 1998 Klacz kasztanowata F: Special Power/
M: Concordia/
O: Sylwia Michałowska
B: Witold Krzemiński
brak
22.

33

DAISY EWITA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada F: V.I.P. /
M: Dani /
O:
B: Wiesław Apanasewicz
brak
23.

37

DEVON HILL SP POL 2011 Wałach gniada/161 F: Le Voltaire
M: Dama
O: Agnieszka Lisowska
B: Daria Wachnowska
Brak
24.

68

DIABLO Wielkopolska POL 2012 Wałach inna/168 F: Lew
M: Duna
O: Marta Jaworska
B: Sławomir Łukaszewski
brak 616007610132812
25.

65

DILERKA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cameron
M: Delia sp po Baby Bid xx
O: Janusz Adamski
B: Lewandowski Kazimierz
brak
26.

50

DIZZY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Be My Chief/
M: Delsona/
O: Martyna Życzkowska
B: Andrzej Pietrzak
brak
27.

64

DOLINA SP POL 2012 Klacz gniada F: Romeo Des Vaux/
M: Droga/
O: Bartosz Szejner
B: Bartosz Szejner
brak
28.

81

DRAGO DE QUEEN Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada F: Solaris
M: Deborah
O: Trojanowicz Aleksander
B: Muzyka Monika
brak
29.

35

DUMA Wielkopolska POL 2009 Klacz kasztanowata F: Marat
M: Diana
O: Mariusz Tomczak
B: Mariusz Tomczak
Brak
30.

80

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz tarantowata/kuc: F: Figaro / Topaz
M: Tola /
O: Eurutec Sp. z o. o.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
31.

53

FIESTA SP POL 2008 Klacz srokata F: Monsieur Toledo /
M: Forsa /
O: Zuzanna Strzelecka
B: Tomasik Krystyna
brak
32.

10

Finezja F:
M:
O:
B:
33.

26

FRYTKA Kuc Feliński POL 1995 Klacz tarantowata/kuc:123 F: Amoretto/
M: Fregata/
O: Karolina Perek
B: Gospodarstwo Doświadczalne FELIN
K004642
34.

16

Gadżet F:
M:
O:
B:
35.

77

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023168 616009610160310
36.

83

GALILEO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
O: Sylwia Kamińska
B:
K023854 6160136610354
37.

40

HALNY SP POL 2013 Ogier siwa/164 F: Grand Master
M: Hiuna
O: Tumikowski mirosław
B: Tomikowski Mirosław
Brak
38.

22

HEABISCUIT N Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/mk: F: Lapis
M: H'lotka
O: Jacek Nowaczyk
B: Jacek Nowaczyk
brak
39.

4

Helvetia F:
M:
O:
B:
40.

79

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
41.

66

HONDA SP POL 0000 Klacz kasztanowata F: Czad / Dido
M: Habenda / Niferak
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
brak
42.

82

INDEX WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Dar / Dukat
M: Intuicja / Interpol
O: Ryszard Nitka
B: Robert Grunwald
K021651 616007611263602
43.

52

INDI Małopolska POL 2010 Klacz siwa/163 F: Heban
M: Indonezja
O: Aleksandra Kaźmierczak
B: Kaźmierczak
k1919812
44.

75

KAMRAT Wielkopolska POL 2010 Wałach kasztanowata F: Colox Cup
M: Kamina
O: Leszek Boruch
B: SK Rzeczna Sp. z o.o.
K017822
45.

14

Kaszmir F:
M:
O:
B:
46.

24

KLARA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Chomsk xx
M: Kalina sp
O: Karolina Perek
B: Tadeusz Ślozowski
brak 616009680017010
47.

6

Kobyłka F:
M:
O:
B:
48.

46

KOLOMBINA Szlachetna Półkrew POL 1999 Klacz kara F: Rytm
M: Korsyka
O: Honorata Wojtoń
B: --
--
49.

55

KONFETTI SP POL 2008 Klacz gniada F: Contendor / Contendro I
M: Księżniczka / Escudo
O: Sebastian Jach
B: Aleksandra Klamecka
K020850 616009680101608
50.

28

KWD RAUDHETTA WE DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian /
M: Rosenna K / Losander
O: Monika Kłapińska
B:
K020033 DE435350022308
51.

45

LATINA J SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon
M: Lozana L
O: Julia Hemmerling
B: .
.
52.

32

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
53.

69

LIPTON WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/174 F: Heleris/
M: Legumina/
O: Dariusz Górski
B: SK LIski
brak
54.

51

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: LISA SUE
O: Wojciech Michalczak
B: Trzciński Piotr
K111111 616 009 52 00047 10
55.

58

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Czumak, po Bujak
M: Mazda, po Hataman
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
K022061
56.

20

Magbet F:
M:
O:
B:
57.

44

MARCO Wielkopolska POL 2007 Wałach kara F: WINCHESTER
M: MARAKENA
O: Emilia Szczepańska
B: Prządek Małgorzata
brak
58.

59

MEFISTO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Faust Z/
M: Madea/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
K022062
59.

84

MEGI KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: Nando Super/
M: Melodia/
O: Sylwia Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
brak
60.

7

Meklar F:
M:
O:
B:
61.

60

MIRADO SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Dragon/
M: Mirabelka/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
62.

30

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado /
M: Moja Perła /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
K020141 616009610201410
63.

29

NEKTON PLUS REN. POL 2005 Wałach gniada F: Now or Never M
M: Amona
O: Rafał Wojtaszek
B:
K015169
64.

73

NORINO Haflinger GER 2003 Wałach izabelowata/kuc: F: Novum / Novara
M: Semone / Nobody
O: Ryszard Nitka
B: GbR Sendig & Sendig & Jahn
K021650 DE467000253403
65.

85

ORKA SP POL 2003 Klacz gniada F: Marino /
M: Odetta /
O: Łukasz Dobrzyński
B: Leon Gawroński
brak
66.

9

Pers F:
M:
O:
B:
67.

57

POKER Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach kasztanowata/173 F: //
M: //
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
68.

49

POLO NN POL 2006 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Patrycja Burdziąg
B: .
brak
69.

5

PRINCESSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
O: Jarosław Bukowski
B: Józef Jastrząbek
K016829 POL009640012408
70.

47

RAIMOND SP POL 2008 Wałach gniada F: Ben-Hur/
M: Retma/
O: Michalina Mazurczak
B: Andrzej Sobczak
brak
71.

38

ROMANS Trakeńska POL 2008 Wałach kara F: Orbis
M: Roma
O: Agnieszka Kupczyk
B: brak
brak
72.

19

Samba F:
M:
O:
B:
73.

11

Sandra POL F:
M:
O:
B:
74.

17

Silesia F:
M:
O:
B:
75.

39

SOLO Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo
M: Samba
O: M. Słabowska
B: /
K023015 616007610188513
76.

2

Szafir F:
M:
O:
B:
77.

25

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / NN
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
78.

27

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: Iwona Henzel
B: Helmut Hunke
K022375 DE441410714004 105LZ26
79.

48

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj
M: Sasanka
O: Zobel Sławomir
B: Zobel Sławomir
brak 616999610226312
80.

12

Turyn F:
M:
O:
B:
81.

67

WARKA SP POL 2012 Klacz siwa/158 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Zuzanna Pawlak
B: Jerzy Gwiżdż
brak
82.

76

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023170 009610176407
83.

15

Willa F:
M:
O:
B:
84.

62

WIR Wielkopolska POL 2003 Wałach gniada F: Figlarz
M: Wadera
O: Gradecki Mirosław
B: brak
brak
85.

18

Wisła F:
M:
O:
B:
86.

23

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/168 F: Bobiński
M: Werona
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 POL616009610103809
87.

86

ZAFIRA Wielkopolska POL 2004 Klacz siwa F: Harwest
M: Zuzanna
O: Łukasz Dobrzyński
B: Siejak Agnieszka
K021060
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Wioleta
Sokół Damasławek
DILERKA (65)
2017-08-13
2017-08-13
Andrzejewska Aleksandra
KJ Raduszyn
MIRADO (60)
2017-08-13
2017-08-13
Bitner Wojciech
Bpz
2017-08-13
2017-08-13
Boruch Monika
KJ Wiecanowo
KAMRAT (75)
2017-08-13
2017-08-13
Burdziąg Patrycja
KJ Stajnia z kopytem
POLO (49)
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-13
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
HONDA (66)
2017-08-13
2017-08-13
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
KLARA (24)
2017-08-13
2017-08-13
Czwajda Natalia
Stajnia Bierzglinek
DUMA (35)
2017-08-13
2017-08-13
Dezor Inga
JUKS MIECZEWO
CELINA (78)
2017-08-13
2017-08-13
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ORKA (85)
2017-08-13
2017-08-13
ZAFIRA (86)
2017-08-13
2017-08-13
Duda Izabela
KJ Rancho Poznań
2017-08-13
2017-08-13
Frąckowiak Milena
KLUB JEŹDZIECKI ABARIA
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-13
Frąckowiak Milena
-
RAIMOND (47)
2017-08-13
Frandzelska Wiktoria
KJW
POKER (57)
2017-08-13
2017-08-13
Frankowski Marcin
Bpk
Silesia (17)
2017-08-13
2017-08-13
Gendera Bartosz
KJ Podkowa Gruszczyn
ALISTER (31)
2017-08-13
2017-08-13
Gniadek Oliwia
Bpk
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-13
Górski Dariusz
Stowarzyszenie KJ Leśna Podkowa Rychlik
WARKA (67)
2017-08-13
2017-08-13
LIPTON (69)
2017-08-13
2017-08-13
Gradecki Mirosław
LKJ przy SK Mieczownica
ROMANS (38)
2017-08-13
2017-08-13
WIR (62)
2017-08-13
2017-08-13
Hemmerling Julia
UKS Fiord Młodzikowo
2017-08-13
2017-08-13
Henzel Dominika
KJ Podkowa Gruszczyn
TIFFANY (27)
2017-08-13
2017-08-13
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-13
Jasińska Barbara
Sokół Damasławek
ASKANA (63)
2017-08-13
2017-08-13
Jaworska Marta
Stowarzyszenie KJ Leśna Podkowa Rychlik
DIABLO (68)
2017-08-13
2017-08-13
Jazikowska Weronika
UKS Master Gniezno
INDEX (82)
2017-08-13
2017-08-13
Kaczmarek Mikołaj
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-08-13
2017-08-13
Kalista Lucyna
UKS OSIR KLECZEW
Willa (15)
2017-08-13
2017-08-13
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
MEGI (84)
2017-08-13
2017-08-13
Kapłon Weronika
Bpk
Sandra (11)
2017-08-13
Kaźmierczak Zofia
Stajnia Złota Podkowa Żnin
INDI (52)
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-13
Kokoszanek Wiktoria
Brak
AMON (42)
2017-08-13
2017-08-13
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-13
Kosakowska Halina
Klub Jeździecki Raduszyn
MACZO (58)
2017-08-13
2017-08-13
Kosakowski Andrzej
KJ Raduszyn
MEFISTO (59)
2017-08-13
2017-08-13
Kwaśniewski Patryk
Bpk
2017-08-13
2017-08-13
Kwiatkowska Klaudia
JUKS Kłusak Gniezno
Kaszmir (14)
2017-08-13
Leszczyńska Marta
Stajnia Bierzglinek
CYKORIA (34)
2017-08-13
2017-08-13
Lisowska Alicja
Stajnia Toffel
2017-08-13
2017-08-13
Lutomska Wiktoria
UKS Master Gniezno
Pers (9)
2017-08-13
2017-08-13
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
WIENA (76)
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-13
Maciejuk Martyna
KJ Ranczo Kołata
GALILEO (83)
2017-08-13
2017-08-13
Matławski Piotr
Bpk
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-13
Mazurczak Michalina
bpk
RAIMOND (47)
2017-08-13
Michalczak Zuzanna
Stajnia Złota Podkowa
LUCY (51)
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-13
Michałowska Sylwia
bpk
2017-08-13
2017-08-13
Najderek Zenon
LKJ Abaria Iwno
BAGDAD (41)
2017-08-13
2017-08-13
Nowaczyk Sandra
KJ Mustang Kochowo
2017-08-13
2017-08-13
Nowak Marcelina
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
FRYTKA (26)
2017-08-13
2017-08-13
Och-Oleksy Hania
KJ Raduszyn
BABILON (61)
2017-08-13
2017-08-13
Orlikowska Marta
UKS Master Gniezno
NORINO (73)
2017-08-13
2017-08-13
Orzechowska Kornelia
UKS OSiR Kleczew
Wisła (18)
2017-08-13
2017-08-13
Pełczyńska Maria
UKS Jantar Gniezno
Samba (19)
2017-08-13
2017-08-13
Perek Judyta
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
TAZINA (25)
2017-08-13
FRYTKA (26)
2017-08-13
Perek Karolina
Posadowskie Towarzystwo Jeżdzieckie
WIWARO (23)
2017-08-13
2017-08-13
Piątek Zuzanna
Bpk
Szafir (2)
2017-08-13
2017-08-13
Radowski Jonasz
brak
2017-08-13
2017-08-13
Rawecki Jakub
Bpk
Bio (3)
2017-08-13
2017-08-13
Simińska Joanna
UKS OSiR Kleczew
Gadżet (16)
2017-08-13
2017-08-13
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (39)
2017-08-13
2017-08-13
Sokołowski Piotr
LZS Lech Gniezno
2017-08-13
2017-08-13
Meklar (7)
2017-08-13
2017-08-13
Strzelecka Zuzanna
KJ Leśna Podkowa
FIESTA (53)
2017-08-13
2017-08-13
Szczepańska Emilia
bpk
MARCO (44)
2017-08-13
2017-08-13
Szejner Jagoda
KJ Sokół Damasławek
DOLINA (64)
2017-08-13
2017-08-13
Szeszuła Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (32)
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-13
Szewior Martyna
UKS Jantar Gniezno
Magbet (20)
2017-08-13
2017-08-13
Szymańska Natalia
UKS Jantar Gniezno
Bandżo (21)
2017-08-13
2017-08-13
Szymska Anita
Bpk
2017-08-13
2017-08-13
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
2017-08-13
2017-08-13
Trojanowicz Borys
KJ Mustang Kochowo
HERA TS (79)
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-13
Trzaskawka Patrycja
BPK
2017-08-13
2017-08-13
Walczak Klaudia
JUKS Kłusak Gniezno
Turyn (12)
2017-08-13
2017-08-13
Cieszyn (13)
2017-08-13
2017-08-13
Wojciechowska Alicja
Bpk
Finezja (10)
2017-08-13
Wojtaszek Vesna
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-08-13
2017-08-13
Wrzyszcz Zbigniew
sokół Pniewy
HALNY (40)
2017-08-13
2017-08-13
Zobel Marcelina
Stajnia Dębnica
2017-08-13
2017-08-13
Życzkowska Martyna
KJ Stajnia z Kopytem
DIZZY (50)
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-13

Number of Riders: 76

Number of Horses: 87

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl