Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 15:06:01
2017-08-24 21:44:57
Maciej Ceglarski DR.DOOLITTLE 32
  • 1x 5 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 21:34:52
2017-08-24 21:29:53
Maciej Ceglarski HONDA
  • 1x 5 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:48:20
2017-08-24 20:47:37
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 5 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:48:04
2017-08-24 20:46:34
Oliwia Gniadek CORVETTA
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:16:11
2017-08-24 20:12:41
Matylda Dubiniak KOLIA EWITA
  • 1x 6 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:15:12
2017-08-24 20:12:10
Matylda Dubiniak NOBODY'S PERFEKT
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:14:53
2017-08-24 20:11:44
Matylda Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:14:39
2017-08-24 20:11:07
Matylda Dubiniak FANTA EWITA
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:10:49
2017-08-24 20:09:35
Michał Dubiniak WILIA
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:07:36
2017-08-24 20:06:23
Grzegorz Wroński IMPERATOR
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:07:23
2017-08-24 20:05:17
Nadia Murawska BLACK JACK
  • 2x 4 ZR/L/Licencyjny
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:07:10
2017-08-24 20:05:00
Justyna Chruślińska CHELLO Z
  • 2x 4 ZR/L/Licencyjny
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:06:55
2017-08-24 20:04:57
Grzegorz Wroński GRANDIOS
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 18:57:12
2017-08-24 18:52:05
Bronisław Zajdel PAR DE PRIAMOS
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 18:56:57
2017-08-24 18:50:54
Bronisław Zajdel ESTERA
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 18:56:41
2017-08-24 18:49:49
Maciej Gołąbek ZANZIBAR T.
  • 1x 6 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 15:07:42
2017-08-24 18:48:33
Maciej Gołąbek NEWTON VD BERGHOEVE
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 18:55:55
2017-08-24 18:47:06
Marcelina Gieraga MAROKO
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 11:38:10
2017-08-24 11:36:01
Daniel Wieliczko HEBERTINO
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 11:37:54
2017-08-24 11:35:42
Daniel Wieliczko HAJLATINO
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 11:37:42
2017-08-24 11:35:23
Daniel Wieliczko KAMIRA
  • 1x 6 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 11:37:10
2017-08-24 11:35:03
Daniel Wieliczko FAVERA
  • 1x 6 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 06:46:22
2017-08-23 22:33:13
Kacper Moksiewicz QUICKY DU VERGER
  • 1x 6 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 19:52:33
2017-08-23 19:50:26
Magdalena Kwiatkowska FLASH
  • 1x 6 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 07:03:36
2017-08-22 22:52:36
Natalia Kowalczyk KATTALEYA
  • 2x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 07:03:22
2017-08-22 22:48:13
Tomasz Sadzki HANNIBAL LECTER
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 07:03:09
2017-08-22 22:29:22
Monika Hojna KONOR
  • 1x 6 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 17:47:21
2017-08-22 16:24:04
Vanessa Olichwer LAWINA W
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 17:47:10
2017-08-22 15:01:02
Julia Bułkowska MONOGRAMM
  • 2x 5 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 13:54:51
2017-08-21 13:09:27
Paulina Wachowiak LUCY
  • 2x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 13:54:39
2017-08-21 11:35:36
Milena Paleń GAMBLER
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 13:54:27
2017-08-21 11:34:37
Adela Chodyla GAMBLER
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 18:15:36
2017-08-20 18:31:45
Nikola Panarowicz CIBELL
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 08:30:38
2017-08-19 18:31:23
Katarzyna Cieśla ESTRADA
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Licencyjny
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 08:30:23
2017-08-18 20:30:27
Klaudia Płaszczewska CAYENNE
  • 2x 4 ZR/L/Licencyjny
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 08:30:09
2017-08-18 10:58:21
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 08:29:56
2017-08-18 10:57:48
Michał Jóskowiak BOCARDIA
  • 1x 6 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 16:25:37
2017-08-10 11:25:26
Karolina Grzegorz LUCKY LUKE
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 16:25:23
2017-08-10 11:24:52
Karolina Grzegorz ANAPON WELSH DRAGON
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:31:45
2017-07-27 13:34:50
Sandra Łukasik CARTINA L
  • 1x 6 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Barylska Patrycja SKJ Tradycja Siedlnica
2. Bereszyńska Natalia SKJ Tradycja Siedlnica
3. Bułkowska Julia bpk
1998 (MJ.)
O031129
4. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
5. Chodyla Adela bpk
S
O026978
6. Chruślińska Justyna Akademicki Ośrodek Jeździecki Szczecin
1997 (MJ.)
O041311
7. Clavadetscher Antonina SKJ Tradycja Siedlnica
8. Cugier Wiktoria KJ Lotus Poznań
2000 (J.)
O034926
9. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
10. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (Mł.)
O044119
11. Gieraga Marcelina UKS KJ - Bonanza Jerzychowice
1999 (J.)
brak
12. Gołąbek Maciej KJ Bonanza Jędrzychowice
S
13. Gołąbek Maciej UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
S
O009486
14. Grzegorz Karolina KJ Jeziorki-Osieczna
2004 (JM.)
O037780
15. Gutknecht Monika Stajnia Pasja Gutknecht
16. Haniszewski Bruno Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
17. Jóskowiak Michał SKJ Tradycja Siedlinica
18. Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
19. Karbownik Maja SKJ Tradycja Siedlnica
20. Kleciak Paulina JKS Gostchorze
21. Kosińska Marta SKJ Tradycja Siedlnica
22. Kosińska Weronika SKJ Tradycja Siedlnica
23. Kowalczyk Natalia BPK
S
brak
24. Krzecka Weronika Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
25. Leśniak Julia Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
26. Moksiewicz Kacper LUKS Nysa Gubin
2002 (JM.)
O025162
27. Murawska Nadia Akademicki Ośrodek Jeździecki Szczecin
1998 (MJ.)
O034726
28. Olichwer Vanessa KJ Jeziorki Osieczna
2003 (JM.)
O034693
29. Paleń Milena bpk
2002 (JM.)
O035223
30. Panarowicz Nikola Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
2006 (Mł.)
brak
31. Parzątka Olena SKJ Tradycja Siedlnica
32. Płaszczewska Klaudia Klub Jeździecki Lansada
S
O025256
33. Radzijewska Aleksandra SKJ Tradycja Siedlnica
34. Sadzki Tomasz bpk
S
brak
35. Sinica Martyna Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
36. Wieliczko Daniel KJ Pobet
S
O004020
37. Wierzbińska Jagoda Bpk
38. Wroński Grzegorz Bonanza Jédrzychowice
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

54

ANAPON WELSH DRAGON Kuc Walijski POL 2011 Wałach izabelowata/kuc:126 F: Durleyhall Arhimedesy /
M: Rockbury Rhapsody / Eyarth Tacoma
O: Alexander Konowalczyk
B: M. Malinowski
K020680 826046010092191
2.

13

Biba F:
M:
O:
B:
3.

28

BLACK JACK KWPN POL 2006 Wałach kara F: Indorado
M: Talita V
O: Maciej Gołąbek
B: M. J. Verschure
K011196 5280030600283
4.

52

BOCARDIA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: CORDIAL
M: BOJANA DE GUIDAM
O: J. Bułkowska
B: Stadnina Koni Nowa Wioska Ewa Janiak
K012896
5.

50

CAYENNE Oldenburska GER 2008 Klacz gniada/164 F: Contendro I/Contender
M: Grandina/Argentinus
O: Klaudia Płaszczewska
B: Jarosław Sekuła
K022685 DE 418180165308 DE 418180165308
6.

29

CHELLO Z Zangerscheide POL 2007 Wałach siwa F: Calvino Z
M: Chella Chiquez
O: Maciej Gołąbek
B: E. Schep
K015285 Z531007
7.

35

CIBELL Brandenburger GER 2002 Klacz siwa/162 F: Cincinatti
M: Picore As
O: Patrycja Pawłowska
B: Doris Andersen
brak
8.

1

Corleone G F:
M:
O:
B:
9.

7

Czekolada SP POL 2010 K gn F: Corianos Ass
M: Czelari
O: Stefan Kierznowski
B: Stefan Kierznowski
10.

10

Czikita F:
M:
O:
B:
11.

58

DR.DOOLITTLE 32 HAN. GER 0000 Wałach gniada/173 F: Drosselklang II / Don Carlos
M: C.Baronesse / Cordial Medoc
O: Maciej Ceglarski
B: Wilhelm Ovelhey
K013870 DE431317011902
12.

25

FANTA EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: Tupet /
M: Felina / Kaiser Stolz
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K022440 616013670119510
13.

39

FAVERA SP POL 2008 Klacz siwa/152 F: Avero / Athlet Z
M: Funny / Florestan I
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K013230 POL009670140808
14.

15

Fiesta F:
M:
O:
B:
15.

4

Fokus F:
M:
O:
B:
16.

48

GAMBLER SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Glorius /
M: Golden Goddess / nn
O: Marta Kościelniak-Paleń
B: Teodor Skiba
K024066 616999670067609
17.

17

Goldi Locks F:
M:
O:
B:
18.

30

GRANDIOS Deutschs Sportpferd DEU 2006 Wałach kasztanowata/172 F: Goldwing
M: Gravour
O: Maciek Golabek
B: Doris Anders
brak DE 457-0000020-06
19.

18

Gwiazdeczka F:
M:
O:
B:
20.

37

HAJLATINO SP POL 2013 Wałach siwa F: Caretino K /
M: Hajla / Chippendale 2
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023645 616009670015713
21.

43

HANNIBAL LECTER SP POL 2000 Wałach F: NN
M: NN
O: Tomasz Sadzki
B: NN
K015718
22.

36

HEBERTINO SP POL 2013 Wałach gniada F: Caretino K /
M: Hebe / Bajou Du Rouet
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023646 616009670015913
23.

19

HONDA SP POL 0000 Klacz kasztanowata F: Czad / Dido
M: Habenda / Niferak
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
brak
24.

27

IMPERATOR KWPN DEU 2013 Wałach kasztanowata F: Spartacus
M: Triolet
O: Jan Gołąbek
B: 102855 W.M.J. BEKKERS
brak
25.

6

Izaac F:
M:
O:
B:
26.

14

Kaja F:
M:
O:
B:
27.

38

KAMIRA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Qamiro / Quidam de Revel
M: Kora / Roland
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K016606 009670006108
28.

42

KATTALEYA SP POL 2012 Klacz inna F: Lotos/Levantos II
M: Kaśka/Elman
O: Natalia Kowalczyk
B: Franciszek Łagódka
brak
29.

22

KOLIA EWITA SP POL 2002 Klacz gniada F: Grand /
M: Kamelia Ewita / Louis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K015248 POL009670073102
30.

59

Kurkuma F:
M:
O:
B:
31.

60

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
32.

45

LAWINA W SP POL 2009 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lotty / Limes
O: Sandra Olichwer
B: Marek Rosiak
K013902
33.

8

Leda F:
M:
O:
B:
34.

53

LUCKY LUKE SP POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alexander Konowalczyk
B: Marek Suliga
K020679 6169996102566910
35.

34

MAROKO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc: F: TIJD VLIJT'S SANTIAGO
M: MAJA
O: Patrycja Pawłowska
B: Konrad Daleszyński
brak
36.

16

Mgła F:
M:
O:
B:
37.

46

MONOGRAMM SP POL 2008 Wałach gniada F: Rotmistrz / Ramirado
M: Morena / Mywill
O: Daniel Kurpiński
B: Stefan Rakoczy
K017390 POL009610096008
38.

5

Nankin F:
M:
O:
B:
39.

57

NEWTON VD BERGHOEVE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Wałach gniada F: Dublin van Overis Z
M: Chica vd Berghoeve
O: Jan Gołąbek
B: Vadebo N.V
brak
40.

23

NOBODY'S PERFEKT HAN GER 2009 Wałach gniada F: Now Or Never M /
M: Quinta / Quidam's Rubin
O: Aleksandra Apanaswewicz
B: M. U. D Visscher
K023360 DE431319108309
41.

24

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K016544 616013670094009
42.

3

Oksila F:
M:
O:
B:
43.

31

PAR DE PRIAMOS Deutsches Sportpferd GER 2009 Wałach gniada/176 F: Pessoavelle /
M: Loveliness /
O: Pferdehof Klein Partwitz
B: Pferdehof Klein Partwitz
brak DE 456-5701693-09
44.

40

QUICKY DU VERGER SF FRA 2004 Wałach gniada F: Kannan / Voltaire
M: Vicky / Olvic
O: Mikołaj Moksiewicz
B: S.A.R.L. Equidis
K018415 04387803Y 103FO92
45.

12

Safari F:
M:
O:
B:
46.

56

She is a lady F:
M:
O:
B:
47.

9

Skubi F:
M:
O:
B:
48.

2

Tulipan F:
M:
O:
B:
49.

51

WENECJA Holsteiner Warmblut GER 2012 Klacz gniada F: Conor/ Casall
M: Sabrina II/ Barinello
O: Zbigniew Kosiński/ Aleksandra Kosińska
B: Niemcy
K024125
50.

26

WILIA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: Szaman /
M: Warga / Grey
O: Piotr Dubiniak
B: Mariusz Laskowski
K020918 POL013610035005
51.

33

ZANZIBAR T. KWPN NED 2004 Wałach kasztanowata F: Chin Chin / Constant
M: Jaretty / Rex Magna
O: Maciej Gołąbek
B: G. Talsma
K010192 5280030409379
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barylska Patrycja
SKJ Tradycja Siedlnica
Czikita (10)
2017-08-27
5
2017-08-27
Bereszyńska Natalia
SKJ Tradycja Siedlnica
Fiesta (15)
2017-08-27
2017-08-27
2017-08-27
9
Bułkowska Julia
bpk
2017-08-27
7
2017-08-27
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
HONDA (19)
2017-08-27
3
2017-08-27
5
50
2017-08-27
10
2017-08-27
11
Chodyla Adela
bpk
GAMBLER (48)
2017-08-27
7
Chruślińska Justyna
Akademicki Ośrodek Jeździecki Szczecin
2017-08-27
12
2017-08-27
2017-08-27
Clavadetscher Antonina
SKJ Tradycja Siedlnica
Kaja (14)
2017-08-27
2
2017-08-27
13
Cugier Wiktoria
KJ Lotus Poznań
LACRIMA (60)
2017-08-27
13
2017-08-27
1
400
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2017-08-27
4
100
2017-08-27
4
100
2017-08-27
1
2017-08-27
6
2017-08-27
9
2017-08-27
7
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
WILIA (26)
2017-08-27
1
Gieraga Marcelina
UKS KJ - Bonanza Jerzychowice
MAROKO (34)
2017-08-27
Gołąbek Maciej
KJ Bonanza Jędrzychowice
2017-08-27
2
2017-08-27
7
Gołąbek Maciej
UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
2017-08-27
2
200
2017-08-27
2
300
2017-08-27
10
2017-08-27
4
Grzegorz Karolina
KJ Jeziorki-Osieczna
2017-08-27
2017-08-27
17
2017-08-27
12
Gutknecht Monika
Stajnia Pasja Gutknecht
2017-08-27
5
2017-08-27
9
Haniszewski Bruno
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2017-08-27
8
Jóskowiak Michał
SKJ Tradycja Siedlinica
Safari (12)
2017-08-27
3
2017-08-27
1
Jóskowiak Michał
KJ Tradycja Siedlnica
WENECJA (51)
2017-08-27
5
2017-08-27
2
2017-08-27
1
300
2017-08-27
Karbownik Maja
SKJ Tradycja Siedlnica
Skubi (9)
2017-08-27
13
2017-08-27
9
Kleciak Paulina
JKS Gostchorze
2017-08-27
1
2017-08-27
10
Kosińska Marta
SKJ Tradycja Siedlnica
Oksila (3)
2017-08-27
10
2017-08-27
Fokus (4)
2017-08-27
2017-08-27
Kurkuma (59)
2017-08-27
2017-08-27
Kosińska Weronika
SKJ Tradycja Siedlnica
2017-08-27
10
2017-08-27
12
Leda (8)
2017-08-27
4
2017-08-27
6
Kowalczyk Natalia
BPK
2017-08-27
15
2017-08-27
Krzecka Weronika
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2017-08-27
6
Leśniak Julia
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Mgła (16)
2017-08-27
2017-08-27
Moksiewicz Kacper
LUKS Nysa Gubin
2017-08-27
11
2017-08-27
Murawska Nadia
Akademicki Ośrodek Jeździecki Szczecin
2017-08-27
8
2017-08-27
1
próba zaliczona
Olichwer Vanessa
KJ Jeziorki Osieczna
2017-08-27
4
2017-08-27
Paleń Milena
bpk
GAMBLER (48)
2017-08-27
9
Panarowicz Nikola
Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
CIBELL (35)
2017-08-27
6
2017-08-27
8
Parzątka Olena
SKJ Tradycja Siedlnica
Biba (13)
2017-08-27
16
2017-08-27
Płaszczewska Klaudia
Klub Jeździecki Lansada
CAYENNE (50)
2017-08-27
1
próba zaliczona
Radzijewska Aleksandra
SKJ Tradycja Siedlnica
Nankin (5)
2017-08-27
8
2017-08-27
3
Izaac (6)
2017-08-27
14
2017-08-27
11
Sadzki Tomasz
bpk
2017-08-27
2
2017-08-27
16
Sinica Martyna
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2017-08-27
4
2017-08-27
3
Wieliczko Daniel
KJ Pobet
2017-08-27
5
2017-08-27
7
2017-08-27
6
2017-08-27
15
KAMIRA (38)
2017-08-27
8
2017-08-27
5
50
FAVERA (39)
2017-08-27
3
150
2017-08-27
3
200
Wierzbińska Jagoda
Bpk
2017-08-27
11
2017-08-27
17
Wroński Grzegorz
Bonanza Jédrzychowice
2017-08-27
12
2017-08-27
14
2017-08-27
11
2017-08-27
13

Number of Riders: 38

Number of Horses: 51

The sum of prizes: 1 850.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl