Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
114 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 06:45:59
2017-08-23 23:35:49
Lidia Winkler ARIAN
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 06:45:48
2017-08-23 23:25:14
Julia Jabłońska DINAND
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 06:45:36
2017-08-23 23:24:52
Julia Jabłońska EVEN
  • 2x 2 ZT/KUCE/80 cm, zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 06:45:23
2017-08-23 23:24:21
Julia Jabłońska AMIGO
  • 1x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2 ZT/KUCE/80 cm, zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 06:45:10
2017-08-23 23:03:47
Piotr Bąk NELSON
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 06:44:49
2017-08-23 22:40:47
Ida Skowrońska KANDELA
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
108 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 06:44:28
2017-08-23 22:18:30
Gabriela Wojtasik AISZA
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
107 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 06:44:14
2017-08-23 22:17:41
Olga Salamonik MORRIS
  • 2x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
106 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:12:46
2017-08-23 22:06:42
Zofia Undrych ARTI
  • 1x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2 ZT/KUCE/80 cm, zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:12:24
2017-08-23 22:04:54
Paulina Sydow ISTI
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:12:09
2017-08-23 22:01:08
Katarzyna Cieślińska MAGIK
  • 2x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 21:34:37
2017-08-23 21:32:32
Mateusz Kowalczyk EMO
  • 2x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 21:27:57
2017-08-23 21:24:37
Zuzanna Bajan POROST
  • 1x 2 ZT/KUCE/80 cm, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
101 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:57:31
2017-08-23 20:54:12
Joanna Gabryelska ARMIA
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:57:06
2017-08-23 20:47:43
Wiktoria Budnik S-PIORUN
  • 2x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
99 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:56:50
2017-08-23 20:42:43
Klaudia Kostrzewska ARABIAN-ATIN-RO
  • 1x 2 ZT/KUCE/80 cm, zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:56:35
2017-08-23 20:20:21
Sandra Czekała BODRUM L
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
97 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:56:19
2017-08-23 20:18:38
Julia Pięta DAMON
  • 1x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2 ZT/KUCE/80 cm, zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:56:00
2017-08-23 20:18:12
Julia Pięta APIS
  • 1x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2 ZT/KUCE/80 cm, zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:15:18
2017-08-23 20:11:04
Wiktoria Brendel ALASKA
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 19:56:33
2017-08-23 19:54:53
Jagoda Pieńkowska LADY
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
93 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 19:56:15
2017-08-23 19:54:44
Wiktoria Niedźwiedź JJ AVICII
  • 2x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 19:23:39
2017-08-23 19:21:17
Oliwia Sydow SAN REMO
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 19:18:38
2017-08-23 19:15:52
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:28:12
2017-08-23 17:21:34
Roksana Danielewicz KALINA
  • 2x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:27:43
2017-08-23 16:22:53
Anna Wiącek QUELLO
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:27:28
2017-08-23 16:14:28
Anna Wiącek RAVEN
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 14:13:47
2017-08-23 14:07:49
Natalia Frątczak BODRUM L
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 14:13:33
2017-08-23 14:07:24
Natalia Frątczak ROSARIA
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 14:13:03
2017-08-23 14:06:21
Sandra Czekała ELIZAKAN
  • 2x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 14:12:51
2017-08-23 14:05:47
Julia Liszyńska ALMERA
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 14:12:38
2017-08-23 14:05:03
Hanna Nowakowska HARRY POTTER
  • 2x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 14:12:22
2017-08-23 14:04:25
Emilia Kurp BERNY
  • 2x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 14:03:17
2017-08-23 14:01:25
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 14:03:00
2017-08-23 13:59:51
Weronika Jęchorek CZECH
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 13:00:28
2017-08-23 12:56:33
Agnieszka Frankiewicz C-LEMUR
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 13:00:15
2017-08-23 12:56:18
Malwina Ciesielska CHILI
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 13:00:03
2017-08-23 12:47:05
Joanna Kopania MARIHUANA
  • 2x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 12:59:50
2017-08-23 12:45:57
Joanna Kopania ANBAJ DU ROUET
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 12:09:28
2017-08-23 12:08:08
Olga Kociałkowska ZARETINO
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 10:42:20
2017-08-23 10:14:59
Borys Kramer CENTORRADO
  • 2x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 06:59:48
2017-08-22 22:58:35
Sara Szczot BEL DIOR
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 06:59:31
2017-08-22 22:29:58
Julia Dunst SANDRA DE FINIBUS TERRAE
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 06:59:17
2017-08-22 22:26:13
Karolina Perek WIWARO
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 06:59:05
2017-08-22 22:25:28
Julia Perek TAZINA
  • 1x 2 ZT/KUCE/80 cm, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 06:58:54
2017-08-22 22:24:48
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2 ZT/KUCE/80 cm, zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 06:58:43
2017-08-22 22:24:21
Marcelina Nowak FRYTKA
  • 1x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 06:58:31
2017-08-22 22:23:38
Judyta Perek FRYTKA
  • 1x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 06:57:50
2017-08-22 22:08:25
Maja Kaczmarek IGIEŁKA
  • 2x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 06:57:38
2017-08-22 22:07:09
Martyna Łukaszewska FERARI
  • 2x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 21:55:33
2017-08-22 21:39:45
Anastazja Frołow PICASSO
  • 2x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2 ZT/KUCE/80 cm, zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 21:35:11
2017-08-22 21:25:36
Anastazja Frołow JULA MUSICAL MYSTERY
  • 1x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2 ZT/KUCE/80 cm, zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 21:09:14
2017-08-22 20:56:53
Bartosz Czaprański QUIRINIO
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 21:09:00
2017-08-22 19:30:04
Katarzyna Łakomy HOSTEL
  • 2x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 21:08:45
2017-08-22 19:01:46
Marcin Pakuła COCO CHANEL
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 07:39:16
2017-08-22 18:47:23
Sylwia Michałowska CZECZOTKA
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 17:18:16
2017-08-22 17:07:28
Dominika Henzel TYPIER
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 17:18:03
2017-08-22 17:02:51
Emilia Kasprzak IMPERO
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 17:16:48
2017-08-22 16:24:11
Przemysław Olejnik TABAKA
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 14:15:54
2017-08-22 12:41:12
Marcin Wesoły BUGATTI KG
  • 2x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 14:15:40
2017-08-22 12:40:05
Marcin Wesoły C-LIMITED EDITION
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 14:15:26
2017-08-22 10:00:20
Borys Kramer QUO SALTO
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 14:15:12
2017-08-22 09:59:58
Borys Kramer CHARLIE 254
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 09:28:44
2017-08-22 09:12:56
Maria Michalska MEGI
  • 1x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 09:28:32
2017-08-22 09:09:15
Eliza Janowiak PASJONATA POKER
  • 1x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2 ZT/KUCE/80 cm, zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 07:44:27
2017-08-21 21:14:35
Julia Biskup ARAGONIT
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 07:44:17
2017-08-21 21:14:10
Julia Wrzesińska HUBER DREAM L
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 07:44:05
2017-08-21 21:13:31
Pola Gumienna RATINA L
  • 1x 2 ZT/KUCE/80 cm, zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 07:40:20
2017-08-21 21:13:00
Oliwia Palacz NOKIA
  • 2x 2 ZT/KUCE/80 cm, zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 07:40:08
2017-08-21 21:12:24
Nadia Lehmann TANGGARDS FREJA
  • 2x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 07:39:57
2017-08-21 21:07:07
Zuzanna Bajan SALAMINA
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:06:27
2017-08-21 21:04:36
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 2x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:06:12
2017-08-21 20:50:45
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:21:44
2017-08-21 15:49:59
Agata Kamińska LUNA
  • 2x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2 ZT/KUCE/80 cm, zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:21:28
2017-08-21 15:47:09
Martyna Maciejuk GALILEO
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:21:14
2017-08-21 15:45:59
Agata Kamińska MEGI
  • 1x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2 ZT/KUCE/80 cm, zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:21:00
2017-08-21 14:59:44
Weronika Kicińska CLINTARA
  • 2x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 13:52:35
2017-08-21 13:27:51
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 13:52:18
2017-08-21 13:25:18
Anna Leśniewska HOLKA
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 13:52:06
2017-08-21 12:06:27
Daria Krawczykowska GRANADA
  • 2x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 13:51:54
2017-08-21 10:26:25
Antonina Roemer CYCERON
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 13:51:38
2017-08-21 10:21:22
Marianna Stawicka MARIT
  • 2x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 13:51:25
2017-08-21 10:13:15
Oliwia Garczarek OTHELLO
  • 2x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 13:51:11
2017-08-21 09:27:39
Jagoda Szejner DOLINA
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 09:24:01
2017-08-21 08:55:27
Dominika Henzel TIFFANY
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 09:23:43
2017-08-21 08:54:59
Dominika Henzel KWD RAUDHETTA WE
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 09:23:31
2017-08-20 22:02:54
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 09:23:20
2017-08-20 21:02:26
Zofia Niesiołowska ALI
  • 2x 1 ZT/KUCE/60cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2 ZT/KUCE/80 cm, zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 17:31:56
2017-08-20 15:04:06
Michèle Van Den Kroonenberg URIELLE
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 17:31:44
2017-08-20 10:33:24
Laura Krzewińska AMON
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 08:28:54
2017-08-19 20:22:09
Piotr Guźniczak NORD
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 08:28:41
2017-08-19 18:38:02
Katarzyna Czerniak BILA
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 08:28:28
2017-08-19 18:28:26
Katarzyna Cieśla ESTRADA
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 08:28:15
2017-08-18 21:11:22
Paulina Wachowiak LUCY
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 08:28:01
2017-08-18 20:24:04
Aleksandra Maria Łubińska GEORGIA
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 19:30:42
2017-08-18 19:19:37
Julia Witt TAJFUN
  • 1x 2 ZT/KUCE/80 cm, zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 19:30:29
2017-08-18 19:16:57
Natalia Ciecierska TAJFUN
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:49:05
2017-08-18 09:32:46
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 21:56:45
2017-08-17 21:24:19
Marta Brzezińska GEJSZA
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 18:40:32
2017-08-17 15:46:51
Paulina Pierzyńska LITTLE TANZER
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 18:40:16
2017-08-17 15:46:31
Paulina Pierzyńska MERRADO BOY
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 11:23:29
2017-08-15 22:12:33
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 11:23:15
2017-08-15 19:39:39
Katarzyna Kubacka ROM
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 11:55:26
2017-08-10 22:24:31
Łukasz Brzóska VERDI
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 11:55:14
2017-08-10 22:24:08
Łukasz Brzóska ROBIN B
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 11:55:01
2017-08-10 22:23:48
Łukasz Brzóska PUERTO RICO
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 11:47:12
2017-08-06 23:47:58
Marcel Hofman GARSON
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 11:46:54
2017-08-06 23:47:35
Marcel Hofman BOLIWIA
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZT/L1/Zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 11:45:44
2017-08-06 23:46:17
Amelia Hofman FILEMON
  • 1x 2 ZT/KUCE/80 cm, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewska Aleksandra KJ Raduszyn
2. Bajan Zuzanna Klub Jeździecki Michałówka
S
O019287
3. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O030577
4. Brzezińska Marta KJ Stajnia z Kopytem
2001 (J.)
Brak
5. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group
S
O003220
6. Budnik Wiktoria bpk
2005 (JM.)
brak
7. Bulak Marta Ranczo Podgórze
8. Ciecierska Natalia Iskierka Komorniki
2000 (J.)
brak
9. Ciesielska Malwina niezrzeszona
1998 (MJ.)
brak
10. Cieślińska Katarzyna LKS Cwał Poznań
2002 (JM.)
O026251
11. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
12. Czekała Sandra CWAŁ ZAKRZEWO
1997 (MJ.)
Brak
13. Czerniak Katarzyna Iskierka Komorniki
2000 (J.)
brak
14. Danielewicz Anna bpk
S
brak
15. Danielewicz Roksana LKS Cwał Poznań
S
O026457
16. Dunst Julia KJ Ranczo Kołata
2003 (JM.)
O033001
17. Frankiewicz Agnieszka niezrzeszona
S
brak
18. Frątczak Natalia Cwał Zakrzewo
S
brak
19. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
20. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (JM.)
brak
21. Garczarek Oliwia Klub Jeździecki Kapada Wiry
2004 (JM.)
Brak
22. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
23. Guźniczak Piotr bpk
brak
24. Hała Zuzanna Stajnia u Wektora
25. Henzel Dominika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032572
26. Hofman Amelia KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.
2006 (Mł.)
O038443
27. Hofman Marcel KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2001 (J.)
O026268
28. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (J.)
O029215
29. Janowiak Eliza KJ Abrasives Group
2001 (J.)
O037256
30. Jęchorek Weronika CWAŁ ZAKRZEWO
S
Brak
31. Kaczmarek Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
brak
32. Kamieniarz Ewa CWAŁ ZAKRZEWO
S
Brak
33. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
34. Kapłon Weronika Bpk
35. Kasprzak Emilia niezrzeszona
1999 (J.)
brak
36. Kociałkowska Olga OJK Michałówka
Brak
37. Kołacka Marianna GLKS Sokół Damasławek
38. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
39. Kosmalewicz Maria JKS FER Więckowice
40. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
41. Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
S
O002930
42. Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O031067
43. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (JM.)
brak
44. Kubacka Katarzyna bpk
S
brak
45. Kurp Emilia Cwał Zakrzewo
2006 (Mł.)
brak
46. Kwaśniewski Patryk Bpk
47. Lehmann Nadia LEHMANN SPORTHORSES
2009 (Mł.)
BRAK
48. Leśniewska Anna Stajnia z kopytem
S
O019107
49. Liszyńska Julia CWAŁ ZAKRZEWO
2004 (JM.)
Brak
50. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
1996 (MJ.)
brak
51. Łubińska Aleksandra Maria Bpk
2001 (J.)
o044496
52. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
53. Maciejuk Martyna KJ Ranczo Kołata
2001 (J.)
O045909
54. Michalska Maria KJ Ranczo Kołata
2007 (Mł.)
brak
55. Michałowska Sylwia bpk
S
brak
56. Migdałek Oliwia Stajnia u Wektora
57. Minge Aleksandra Stajnia u Wektora
58. Niedźwiedź Wiktoria LKS Cwał Poznań
2002 (JM.)
O035123
59. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (Mł.)
brak
60. Nosek Agnieszka Stajnia NF ChampionStud
61. Nowak Marcelina Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2007 (Mł.)
brak
62. Nowakowska Hanna Cwał Zakrzewo
2007 (Mł.)
brak
63. Och-Oleksy Hania KJ Raduszyn
2003 (JM.)
brak
64. Otlewska Amelia Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O038379
65. Palacz Oliwia LILJÓWKA
2004 (JM.)
brak
66. Perek Judyta Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2007 (Mł.)
O039090
67. Perek Julia Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2002 (JM.)
O038669
68. Perek Karolina Posadowskie Towarzystwo Jeżdzieckie
S
O019748
69. Piechowiak Roksana bpk
70. Pieńkowska Jagoda Stajnia z kopytem
2000 (J.)
brak
71. Pierzyńska Paulina KJ Abrasives Group
S
O034485
72. Pięta Julia Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2007 (Mł.)
O039010
73. Pięta Julia Fundacja Kaczyna
74. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
75. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (JM.)
O028081
76. Salamonik Olga KJ Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
77. Skowrońska Ida brak przynależności klubowej
S
brak
78. Sokołowski Piotr LZS Lech Gniezno
79. Stawicka Marianna Klub Jeździecki Kapada Wiry
2006 (Mł.)
Brak
80. Stawińska Amelia Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2002 (JM.)
O038260
81. Sydow Oliwia LKJ Abaria Iwno
1997 (MJ.)
O009979
82. Sydow Paulina LKJ ABARIA IWNO
S
BRAK
83. Szczot Sara KJ Rancho Poznań
S
O042880
84. Szejner Jagoda KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
brak
85. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (Mł.)
O037941
86. Undrych Zofia Złoty Rubin
2004 (JM.)
brak
87. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2000 (J.)
Brak
88. Wachowiak Paulina KJ Jeziorki Osieczna
2000 (J.)
0036990
89. Wiącek Anna bpk
2001 (J.)
brak
90. Winkler Lidia LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy
brak
91. Witczak Katarzyna KJ Hubertus Lusowo
92. Witt Julia brak
2002 (JM.)
brak
93. Wojciechowska Alicja Bpk
94. Wojtasik Gabriela KJ Rancho Poznań
2000 (J.)
brak
95. Wrzesińska Julia KJ LILJÓWKA STĘSZEWKO
2001 (J.)
BRAK
96. Ziemska Aleksanda KJ Michałówka
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

43

B-FOOD BOUNTY A-Z Kuc Walijski POL 2011 Klacz izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Victor
M: Bohemian Foxy Five
O: GRESER ELŻBIETA
B: ZDZIEBŁO ANDRZEJ
brak
2.

1

A-Django F:
M:
O:
B:
3.

21

AISZA WLKP POL 2006 Klacz jelena F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
4.

99

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:121 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Niesiołowski
B: Krzysztof Niesiołowski
K019524 616999610326507
5.

44

ALMERA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Clear To Jump St Gyvan Z/
M: Alabama/
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
brak
6.

101

AMON SP POL 2004 Wałach siwa F: Cantanis
M: Altaja
O: Tomasz Daniłoś
B: Dariusz Dąbrowski
brak 616 009 64 00251 04
7.

52

ANBAJ DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Andora / Aloube Z
O: Joanna Kopania
B: Michał Rynowiecki
K015570 POL009610016307
8.

33

APIS KUC POL 2006 Ogier siwa/kuc: F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
O: Małgorzata Pięta
B: Bogdan Jarząbek
K023102 POL013670022306
9.

30

ARABIAN-ATIN-RO Kuc Walijski POL 2012 Ogier izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
O: Iveco Truck Partner
B:
K022186 616013610122112
10.

78

ARAGONIT MŁP POL 2005 Ogier kasztanowata/156 F: Regiel / Arcus
M: Argentyna / Ros
O: Joanna Marcinkowska
B:
K010464 POL006590007205
11.

15

ARIAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Alfa /
O: Kaliński
B: Kaliński
brak
12.

28

ARMIA WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Rulon/
M: Andora/
O: Kaliński
B: Kaliński
brak
13.

23

ARTI Kuc Walijski POL 2013 Wałach bułana/mk: F: nn
M: nn
O: Weronika Kalinowska
B: Weronika Kalinowska
brak
14.

120

BABILON SP POL 2001 Wałach kasztanowata/163 F: Dragon
M: Bylina
O: Roman Przymusiński
B: Kazimierz Kosakowski
brak
15.

7

Baluzino F:
M:
O:
B:
16.

56

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet/ Juror
M: Daria/ Tik Tak
O: Katarzyna Małecka
B:
K016617
17.

8

Belmar F:
M:
O:
B:
18.

46

BERNY KUC POL 2012 Ogier tarantowata/kuc: F: Grey/
M: Bona/
O: Elżbieta Greser
B: Jarosław Ginter
brak
19.

103

BILA WLKP POL 2001 Klacz gniada F: Bokser /
M: nn / nn
O: Daria Okupska
B:
brak
20.

122

Birke K F:
M:
O:
B:
21.

126

Black & White F:
M:
O:
B:
22.

10

Bobi kuc F:
M:
O:
B:
23.

31

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K021374 616007610124412
24.

112

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
O: Julia Janku
B: Francesca Santoni
K021749 616013610182011
25.

118

BOLIWIA MŁP POL 1999 Klacz gniada/161 F: Ros / Elvis
M: Bastylia / Berdysz
O: Maciej Hofman
B: Krzysztof Kluzowski
K018734 POL006590012699
26.

38

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
27.

49

C-LEMUR SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Lew
M: Cybinka
O: Agnieszka Frankiewicz
B: Andrzej Nowakowski
brak
28.

123

Cantatrice F:
M:
O:
B:
29.

54

CENTORADO HOL POL 2013 Wałach gniada F: Centurion
M: Corrado I
O: Borys Kramer
B: Niemcy
brak
30.

75

CHARLIE HOL POL 2012 Wałach gniada F: Clarimo
M: Corrado I
O: Borys Kramer
B: Niemcy
brak
31.

50

CHILI WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Ramet
M: Charyzma
O: Ireneusz Płowens
B: Henryk Tabaczyński
brak
32.

14

Clever Boy F:
M:
O:
B:
33.

4

Cornel F:
M:
O:
B:
34.

92

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
O: Anna Roemer
B: Sylwester Kosiński
K009416 POL009681015601
35.

48

CZECH SP POL 2009 Wałach kara F: Baxer
M: Czeczenia
O: Czyż Wiesław
B: Czyż Wiesław
Brak
36.

55

CZECZOTKA XX POL 1998 Klacz kasztanowata F: Special Power/
M: Concordia/
O: Sylwia Michałowska
B: Witold Krzemiński
brak
37.

32

DAMON DRP GER 2012 Wałach kasztanowata F: Diablo Son / Norman
M: Penny / Diablo
O: Franciszek Kurek
B: Andrea Hoyer
K021981 DE455670233212
38.

95

DOLINA SP POL 2012 Klacz gniada F: Romeo Des Vaux/
M: Droga/
O: Bartosz Szejner
B: Bartosz Szejner
brak
39.

63

FERARI KUC POL 2007 Wałach srokata/kuc:120 F: nn
M: nn
O: Stefan Stołowski
B: brak
brak
40.

60

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:130 F: Nepumuk
M: Frytka
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
41.

119

FILEMON KUC POL 2005 Wałach tarantowata/kuc:140 F: Taternik / Orkisz
M: Fraszka / Grant
O: Maciej Hofman
B: Andrzej Kuświk
K017561 POL013610073405
42.

12

Finezja F:
M:
O:
B:
43.

61

FRYTKA Kuc Feliński POL 1995 Klacz tarantowata/kuc:123 F: Amoretto/
M: Fregata/
O: Karolina Perek
B: Gospodarstwo Doświadczalne FELIN
K004642
44.

87

GALILEO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
O: Sylwia Kamińska
B:
K023854 6160136610354
45.

117

GARSON SP POL 2008 Wałach gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Gejasa / Emetyt
O: Maciej Hofman
B: Bogumił Józefowski
K017652 POL009610242508
46.

109

GEJSZA SP POL 2006 Klacz gniada F: -
M: -
O: Andrzej Sobiło
B: -
brak
47.

106

GEORGIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz gniada F: RYTM han.
M: GRACJA sp
O: Monika Jeżewska
B: Adam Stecki
brak
48.

91

GRANADA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/164 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
O: Radosław Krawczykowski
B:
K016467 616007600284110
49.

45

HARRY POTTER KUC POL 2010 Ogier tarantowata/kuc: F: Bardi/
M: Hani/
O: Elżbieta Greser
B: Joanna Kołodzińska
brak
50.

89

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch ex. Rekrut
M: Huanita
O:
B:
brak
51.

90

HOLKA SP POL 2001 Klacz kara F: Lombard
M: Hawajka
O: Anna Leśniewska
B: Wojciech Rabsch
brak POL009611149201
52.

67

HOSTEL SP POL 2008 Wałach gniada F: VISCOUNT
M: HOSTELLA
O: Dorota Życka
B: Stadnina Koni Nowielice
brak
53.

79

HUBER DREAM L WLKP POL 2004 Wałach gniada/161 F: DRAKO
M: HIGA
O: GRZEGORZ JACHIMOWICZ
B: GRZEGORZ JACHIMOWICZ
brak 10939 102YE40
54.

62

IGIEŁKA KUC POL 2001 Klacz kara F: Candy Man
M: Ilka Von Mildedamm
O: Katarzyna Stołowska
B: nn
K017064 POL013640050301
55.

70

IMPERO SP POL 2007 Wałach siwa F: .
M: .
O: .
B: .
brak
56.

24

ISTI KUC POL 2103 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk
M: Izaura
O: Paulina Sydow
B: Robert Sydow
Brak
57.

36

JJ AVICII ISH IRL 2010 Wałach gniada F: Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde
M: Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
O: Jarosław Niedźwiedź
B: Deirdre Lusby
K020420 372414005621354
58.

65

JULA MUSICAL MYSTERY Kuc Walijski GBR 2006 Klacz jelena/kuc: F: Kalevan Mystic Pride / Cottrell Artiste
M: Jula Sweet Music / Ciel Amadeus
O: Julita Dusza
B: J.Marsh
K022484 826046020142766
59.

39

KALINA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Łyk Szampana / Emetyt
M: Kama / Czumen K
O: Joanna Dąbrowska
B: Jarosław Borowiak
brak
60.

6

Kamfora F:
M:
O:
B:
61.

20

KANDELA Typ Szlachetny POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Corsar
M: Kinetyka
O: Ida Skowrońska
B: Marcin Burakowski
brak
62.

97

KWD RAUDHETTA WE DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian /
M: Rosenna K / Losander
O: Monika Kłapińska
B:
K020033 DE435350022308
63.

35

LADY SP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 cm F: Grand Master
M: L'amour
O: Jagoda Pieńkowska
B: NN
brak
64.

108

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 cm F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
65.

110

LITTLE TANZER Westfalska POL 2012 Wałach kasztanowata F: Editorial
M: Thalia
O: Dominik Janowiak
B: -
Brak
66.

105

LUCY KUC POL 20.06.2012 Klacz inna/mk:152 F: Lord
M: Lita
O: Kinga Wachowiak
B: Smolińska Patrycja
brak 616 013 61 01348 12
67.

86

LUNA KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:139 F: x
M: x
O: x
B: x
brak
68.

25

MAGIK KM POL 2001 Wałach bułana F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K013974 POL013530022101
69.

51

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
O: Joanna Kopania
B: Waldemar Skonieczny
K021444 POL009520120206
70.

93

MARIT Kuc Walijski NLD 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Anmiklage's Sandor
M: Gruthuis Daphne
O: Barbara Zmierczak-Stawicka
B: J.Schuurman
Brak
71.

76

MEGI KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: Nando Super/
M: Melodia/
O: Sylwia Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
brak
72.

111

MERRADO BOY SP POL 2012 Wałach siwa F: CORRADY BOY
M: MEGI
O: Agnieszka Maćkowiak
B: Agnieszka Maćkowiak
Brak
73.

121

MIRADO SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Dragon/
M: Mirabelka/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
74.

22

MORRIS KUC POL 2001 Wałach bułana/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
75.

81

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
76.

102

NORD SP POL 2006 Wałach siwa F: Matrix/
M: Navaja/
O: Tomasz Kaczmarek
B:
brak
77.

47

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Ewa Kamieniarz
B: Klaybor Domańska Inga
Brak
78.

94

OTHELLO SP POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc: F: Santana Danny's Boy
M: Olga
O: Monika Garczarek
B: Persson Christina
Brak
79.

77

PASJONATA POKER Kuc Walijski POL 2012 Wałach siwa/kuc:127 F: Tijd Vlijt s Santiago/
M: Polly/
O: Sylwia Kamińska
B: Jerzy Kołodziejek
brak
80.

9

Paso Doble F:
M:
O:
B:
81.

64

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Anna Szewczuk
B: NN
K023116 616999520137011
82.

27

POROST KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc: F: .
M: .
O: Tadeusz Szymoniak
B: .
brak
83.

124

Quamirado F:
M:
O:
B:
84.

125

QUICK BARNETTO WEST GER 2011 Wałach gniada F: Quick Fire / Quintero
M: Polydora / Polydor
O: Gabriel Waszkiewicz
B:
K023963 DE441410604211
85.

66

QUIRINIO Hanowerska GER 2011 Wałach gniada F: Quintender
M: Annabel po Acord II
O: .
B: .
K023769
86.

74

QUO SALTO OLD POL 2013 Wałach gniada F: Quo Saltas x Quida de Revel
M: Hinault x Alme Z
O: Borys Kramer
B: Niemcy
brak
87.

41

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: PLACIDO
M: REONETTY
O: Marian Nickel
B: Holandia
brak
88.

115

ROBIN B WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Elekt /
M: Ramona /
O: Gabriel Waszkiewicz
B: Aleksander Bressa
brak
89.

113

ROM Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: -
M: -
O: Bartosz Dobecki
B: -
brak
90.

42

ROSARIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chef Supreme/
M: Rostia/
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
brak
91.

29

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn/nn
M: Sarnau Rainstorm/
O: Iveco Truck Partner
B: Jorg Berning
brak 616013670129009
92.

83

SALAMINA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Sokrates / Corrado
M: Santini / Santos
O: Tadeusz Szymoniak
B: Jan Sołtysiak
K021526 161009610161312
93.

37

SAN REMO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata F: Sokrates
M: Smirana
O: Piotr Barwiński
B: Weronika Sołtysiak
Brak
94.

11

Sandra POL F:
M:
O:
B:
95.

57

SANDRA DE FINIBUS TERRAE Selle Italiano ITA 2011 Klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Beaumont D'Alme
M: Sandra Song Z
O: Anna Dunst
B: Torsello Rocco Giovanni
brak
96.

2

Staver F:
M:
O:
B:
97.

84

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
98.

107

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Matrix
M: Toffi
O: Małgorzata Kaczmarek
B: Nieznany
Brak
99.

82

TANGGARDS FREJA WELSH DNK 1998 Klacz gniada/kuc: F: Springbourne Herian/
M: Gribsvads Salut/
O: Joanna Lehmann
B: Finn Henriksen
brak 9001147 DK
100.

59

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / NN
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
101.

96

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: Iwona Henzel
B: Helmut Hunke
K022375 DE441410714004 105LZ26
102.

85

TRENDY KUC POL 2011 Wałach inna/kuc:146 F: Nn
M: Nn
O: Brak
B: Brak
Brak 616013661404411
103.

69

TYPIER KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Pietrek
M: Tiffany
O: Agata Dahlke
B: Antoni Dahlke
K011627
104.

100

URIELLE SP POL 2005 Klacz gniada F: Silvio I
M: Ullysa H
O: Stanisław Jóźwiakowski
B: Stanisław Jóźwiakowski
Brak
105.

13

Warka kuc F:
M:
O:
B:
106.

58

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/168 F: Bobiński
M: Werona
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 POL616009610103809
107.

53

ZARETINO Polski Koń Szlachetny Połkrwi POL 2006 Wałach gniada F: Cajero
M: Zacna
O: Maria Goss
B: Anna Kierznowska
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Aleksandra
KJ Raduszyn
MIRADO (121)
2017-08-25
3
2017-08-25
28
Bajan Zuzanna
Klub Jeździecki Michałówka
POROST (27)
2017-08-25
3
2017-08-25
4
2017-08-25
12
2017-08-25
2
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
2017-08-25
26
2017-08-25
3
Brzezińska Marta
KJ Stajnia z Kopytem
GEJSZA (109)
2017-08-25
21
2017-08-25
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group
ROBIN B (115)
2017-08-25
27
2017-08-25
Quamirado (124)
2017-08-25
34
2017-08-25
1
2017-08-25
14
2017-08-25
Budnik Wiktoria
bpk
2017-08-25
8
2017-08-25
Bulak Marta
Ranczo Podgórze
2017-08-25
37
Ciecierska Natalia
Iskierka Komorniki
TAJFUN (107)
2017-08-25
16
Ciesielska Malwina
niezrzeszona
CHILI (50)
2017-08-25
34
2017-08-25
30
Cieślińska Katarzyna
LKS Cwał Poznań
MAGIK (25)
2017-08-25
5
2017-08-25
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
2017-08-25
20
2017-08-25
13
Czekała Sandra
CWAŁ ZAKRZEWO
2017-08-25
11
2017-08-25
2017-08-25
16
Czerniak Katarzyna
Iskierka Komorniki
BILA (103)
2017-08-25
15
2017-08-25
10
Danielewicz Anna
bpk
2017-08-25
2
2017-08-25
Danielewicz Roksana
LKS Cwał Poznań
KALINA (39)
2017-08-25
18
2017-08-25
Dunst Julia
KJ Ranczo Kołata
2017-08-25
13
2017-08-25
Frankiewicz Agnieszka
niezrzeszona
C-LEMUR (49)
2017-08-25
6
2017-08-25
31
Frątczak Natalia
Cwał Zakrzewo
2017-08-25
ROSARIA (42)
2017-08-25
27
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
PICASSO (64)
2017-08-25
11
2017-08-25
4
2017-08-25
15
2017-08-25
10
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
ARMIA (28)
2017-08-25
7
2017-08-25
15
Garczarek Oliwia
Klub Jeździecki Kapada Wiry
OTHELLO (94)
2017-08-25
2017-08-25
9
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (84)
2017-08-25
1
2017-08-25
Guźniczak Piotr
bpk
NORD (102)
2017-08-25
2017-08-25
Hała Zuzanna
Stajnia u Wektora
2017-08-25
20
Henzel Dominika
KJ Podkowa Gruszczyn
TYPIER (69)
2017-08-25
4
2017-08-25
4
TIFFANY (96)
2017-08-25
20
2017-08-25
7
Hofman Amelia
KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.
FILEMON (119)
2017-08-25
9
2017-08-25
9
Hofman Marcel
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
GARSON (117)
2017-08-25
1
2017-08-25
6
BOLIWIA (118)
2017-08-25
3
2017-08-25
8
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2017-08-25
2
2017-08-25
Janowiak Eliza
KJ Abrasives Group
2017-08-25
10
2017-08-25
16
Jęchorek Weronika
CWAŁ ZAKRZEWO
CZECH (48)
2017-08-25
2017-08-25
Kaczmarek Maja
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-08-25
7
2017-08-25
Kamieniarz Ewa
CWAŁ ZAKRZEWO
ONTARIO (47)
2017-08-25
31
2017-08-25
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
MEGI (76)
2017-08-25
25
LUNA (86)
2017-08-25
6
2017-08-25
Kapłon Weronika
Bpk
Sandra (11)
2017-08-25
4
2017-08-25
Kasprzak Emilia
niezrzeszona
IMPERO (70)
2017-08-25
26
2017-08-25
22
Kociałkowska Olga
OJK Michałówka
2017-08-25
1
2017-08-25
5
Kołacka Marianna
GLKS Sokół Damasławek
Bobi (10)
2017-08-25
6
2017-08-25
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
2017-08-25
6
2017-08-25
2017-08-25
7
2017-08-25
16
Kosmalewicz Maria
JKS FER Więckowice
2017-08-25
36
2017-08-25
2017-08-25
29
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2017-08-25
7
Kramer Borys
KJ Sokół Damasławek
2017-08-25
23
2017-08-25
2017-08-25
24
2017-08-25
18
CHARLIE (75)
2017-08-25
32
2017-08-25
15
Krawczykowska Daria
KJ Liljówka Stęszewko
GRANADA (91)
2017-08-25
9
2017-08-25
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
AMON (101)
2017-08-25
25
2017-08-25
Kubacka Katarzyna
bpk
ROM (113)
2017-08-25
35
2017-08-25
Kurp Emilia
Cwał Zakrzewo
BERNY (46)
2017-08-25
5
2017-08-25
Kwaśniewski Patryk
Bpk
Cornel (4)
2017-08-25
21
2017-08-25
19
Lehmann Nadia
LEHMANN SPORTHORSES
2017-08-25
2017-08-25
13
Leśniewska Anna
Stajnia z kopytem
HOLKA (90)
2017-08-25
32
2017-08-25
24
Liszyńska Julia
CWAŁ ZAKRZEWO
ALMERA (44)
2017-08-25
20
2017-08-25
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
HOSTEL (67)
2017-08-25
35
2017-08-25
Łubińska Aleksandra Maria
Bpk
GEORGIA (106)
2017-08-25
2017-08-25
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
FERARI (63)
2017-08-25
2017-08-25
28
Maciejuk Martyna
KJ Ranczo Kołata
GALILEO (87)
2017-08-25
29
2017-08-25
Michalska Maria
KJ Ranczo Kołata
MEGI (76)
2017-08-25
Michałowska Sylwia
bpk
2017-08-25
10
2017-08-25
36
Migdałek Oliwia
Stajnia u Wektora
2017-08-25
13
Minge Aleksandra
Stajnia u Wektora
2017-08-25
26
Niedźwiedź Wiktoria
LKS Cwał Poznań
2017-08-25
12
2017-08-25
Niesiołowska Zofia
bpk
ALI (99)
2017-08-25
2017-08-25
17
2017-08-25
17
Nosek Agnieszka
Stajnia NF ChampionStud
Warka (13)
2017-08-25
12
2017-08-25
18
Nowak Marcelina
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
FRYTKA (61)
2017-08-25
29
Nowakowska Hanna
Cwał Zakrzewo
2017-08-25
23
2017-08-25
Och-Oleksy Hania
KJ Raduszyn
BABILON (120)
2017-08-25
18
2017-08-25
Otlewska Amelia
Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team
2017-08-25
11
2017-08-25
21
Palacz Oliwia
LILJÓWKA
NOKIA (81)
2017-08-25
1
2017-08-25
Perek Judyta
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
FIDŻI (60)
2017-08-25
22
2017-08-25
5
FRYTKA (61)
2017-08-25
3
Perek Julia
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
TAZINA (59)
2017-08-25
2
2017-08-25
16
Perek Karolina
Posadowskie Towarzystwo Jeżdzieckie
WIWARO (58)
2017-08-25
37
2017-08-25
Piechowiak Roksana
bpk
Belmar (8)
2017-08-25
Pieńkowska Jagoda
Stajnia z kopytem
LADY (35)
2017-08-25
2017-08-25
Pierzyńska Paulina
KJ Abrasives Group
2017-08-25
22
2017-08-25
2017-08-25
30
2017-08-25
Pięta Julia
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
DAMON (32)
2017-08-25
18
2017-08-25
12
APIS (33)
2017-08-25
19
2017-08-25
13
Pięta Julia
Fundacja Kaczyna
Birke K (122)
2017-08-25
28
2017-08-25
14
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (85)
2017-08-25
2017-08-25
21
Roemer Antonina
KS Grand Horse Suchy Las
CYCERON (92)
2017-08-25
8
2017-08-25
13
Salamonik Olga
KJ Rancho Poznań
MORRIS (22)
2017-08-25
2017-08-25
20
Skowrońska Ida
brak przynależności klubowej
KANDELA (20)
2017-08-25
33
2017-08-25
Sokołowski Piotr
LZS Lech Gniezno
2017-08-25
8
2017-08-25
22
Stawicka Marianna
Klub Jeździecki Kapada Wiry
MARIT (93)
2017-08-25
2017-08-25
2
Stawińska Amelia
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
BULWAR (38)
2017-08-25
2017-08-25
Sydow Oliwia
LKJ Abaria Iwno
2017-08-25
17
2017-08-25
Sydow Paulina
LKJ ABARIA IWNO
ISTI (24)
2017-08-25
5
2017-08-25
Szczot Sara
KJ Rancho Poznań
2017-08-25
9
Szejner Jagoda
KJ Sokół Damasławek
DOLINA (95)
2017-08-25
25
2017-08-25
17
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2017-08-25
24
2017-08-25
15
Undrych Zofia
Złoty Rubin
ARTI (23)
2017-08-25
27
2017-08-25
19
Van Den Kroonenberg Mich?le
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
URIELLE (100)
2017-08-25
33
2017-08-25
10
Wachowiak Paulina
KJ Jeziorki Osieczna
LUCY (105)
2017-08-25
19
2017-08-25
17
Wiącek Anna
bpk
RAVEN (41)
2017-08-25
12
2017-08-25
Winkler Lidia
LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy
ARIAN (15)
2017-08-25
19
2017-08-25
10
Witczak Katarzyna
KJ Hubertus Lusowo
Staver (2)
2017-08-25
23
2017-08-25
Witt Julia
brak
TAJFUN (107)
2017-08-25
8
Wojciechowska Alicja
Bpk
Finezja (12)
2017-08-25
14
2017-08-25
11
Wojtasik Gabriela
KJ Rancho Poznań
AISZA (21)
2017-08-25
Wrzesińska Julia
KJ LILJÓWKA STĘSZEWKO
2017-08-25
14
Ziemska Aleksanda
KJ Michałówka
2017-08-25
38
2017-08-25

Number of Riders: 96

Number of Horses: 107

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl