Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Wakacyjne Zawody w Skokach przez Przeszkody
Poznań, Hipodrom Wola, 22 lipca 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
107 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 07:00:02
2017-07-20 23:30:47
Sara Szczot BEL DIOR
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 06:59:45
2017-07-20 22:47:33
Zuzanna Jaroszyk SABEN S
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 06:59:29
2017-07-20 22:28:18
Roksana Danielewicz KALINA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
104 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 06:59:09
2017-07-20 22:00:11
Kinga Kurek GIGS KG
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
103 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 06:58:52
2017-07-20 21:48:16
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 06:58:35
2017-07-20 21:47:43
Klaudia Kostrzewska MILUNIA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 06:58:13
2017-07-20 21:16:10
Nikola Klimecka BODRUM L
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 06:57:48
2017-07-20 21:15:37
Sandra Czekała ALMERA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 06:57:25
2017-07-20 21:15:07
Natalia Frątczak ROSARIA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 06:56:51
2017-07-20 21:14:23
Anastazja Rzyszkiewicz BERNY
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 06:56:36
2017-07-20 21:13:49
Anastazja Rzyszkiewicz ATOS
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 21:05:01
2017-07-20 21:00:15
Julia Stochaj ORBITA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
94 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 21:04:45
2017-07-20 20:59:42
Aleksander Libera FLEMMECHE
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 21:04:29
2017-07-20 20:56:48
Bartosz Goszczyński VIA BRAVA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 21:04:12
2017-07-20 20:56:00
Wojciech Kukowski T GOLD QUIDAME Z
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 20:34:24
2017-07-20 20:14:21
Marcelina Jackowiak BARKAROLA
  • 2x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 20:34:08
2017-07-20 20:13:33
Paulina Sydow ISTI
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 20:33:50
2017-07-20 20:12:56
Milena Frąckowiak SAN REMO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 20:33:33
2017-07-20 19:37:29
Ewa Chomicz HUZAR II
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
87 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:27:17
2017-07-20 19:09:28
Arkadiusz Jóźwiak JODŁA
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
86 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:27:01
2017-07-20 17:53:49
Charlotte Meijer GENERAŁ
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:26:45
2017-07-20 17:52:23
Agnieszka Frankiewicz C-LEMUR
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:26:31
2017-07-20 17:51:51
Malwina Ciesielska CHILI
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:26:16
2017-07-20 17:50:42
Martyna Gałecka HORTA
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:25:58
2017-07-20 17:50:04
Anna Babst ORJEV
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:25:38
2017-07-20 17:47:01
Nicole Pawlak FOKUS
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:25:22
2017-07-20 14:51:36
Michał Przybecki POSEJDON
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:25:04
2017-07-20 14:47:34
Michał Przybecki BIG BOSS BB Z
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:24:40
2017-07-20 14:44:19
Anna Wiącek RAVEN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:24:24
2017-07-20 14:43:46
Magdalena Gibała CADYA Z
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:24:26
2017-07-20 12:12:31
Anna Sobańska CASSENS COCO VALENTINA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:24:14
2017-07-20 12:12:00
Paweł Warszawski SENESZ
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:24:00
2017-07-20 12:08:11
Paweł Warszawski MODENA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:23:46
2017-07-20 12:07:43
Paweł Warszawski HATTERIA II
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
72 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:23:34
2017-07-20 12:07:14
Paweł Warszawski ASHANTI
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:23:21
2017-07-20 11:11:31
Maciej Kubisiak LEWIATAN
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 08:21:15
2017-07-20 08:02:08
Hania Och-Oleksy BELWEDER
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 08:20:59
2017-07-20 08:01:48
Aleksandra Andrzejewska MIRADO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:10:40
2017-07-20 06:56:07
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:10:28
2017-07-20 06:52:00
Wiktoria Wypych MECENAS
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:10:16
2017-07-20 06:51:19
Magda Szkudlarek HORYZONT ZDARZEŃ
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:10:06
2017-07-20 06:50:33
Dawid Sacherski BARBAROS
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:09:55
2017-07-20 06:49:56
Dobrusia Pacyna KAJA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:09:44
2017-07-20 06:48:22
Patrycja Grzegorowska ROMA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:09:32
2017-07-19 23:38:53
Stanisław Opielewicz WIANKA
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:09:15
2017-07-19 23:36:52
Stanisław Opielewicz GROSZEK
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:09:04
2017-07-19 23:35:33
Laura Krzewińska AMON
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:08:52
2017-07-19 22:59:41
Sylwia Michałowska CZECZOTKA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:24:05
2017-07-19 22:45:33
Maria Melerowicz MIĘTUS
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:23:48
2017-07-19 22:43:35
Antonina Warzywoda PRYMUS
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:23:27
2017-07-19 22:41:49
Jakub Adamski BEQUICK
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:07:37
2017-07-19 22:33:45
Adrianna Wiśniewska QUINTUS 67
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:07:25
2017-07-19 21:59:12
Inga Dezor CELINA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:07:14
2017-07-19 21:31:52
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:07:02
2017-07-19 21:04:26
Marta Bałączna BANDERA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:06:50
2017-07-19 21:01:25
Antonina Roemer CYCERON
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:06:37
2017-07-19 20:56:57
Joanna Żak CUPIDO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:06:24
2017-07-19 20:56:17
Joanna Żak BANICJA
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:05:39
2017-07-19 19:28:39
Martyna Łukaszewska IGIEŁKA
  • 2x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:05:28
2017-07-19 17:37:37
Marcelina Jackowiak PASJONATA POKER
  • 2x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:05:16
2017-07-19 17:33:27
Julia Ganowska ROTGERS OWEN
  • 2x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:05:02
2017-07-19 15:35:09
Zuzanna Strzelecka FIESTA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:04:51
2017-07-19 12:31:31
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 07:10:49
2017-07-18 23:42:36
Amelia Dobuńska BOND
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 07:10:37
2017-07-18 21:55:09
Patrycja Zubko LORD VULKAN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 07:10:23
2017-07-18 21:07:28
Wiktoria Nowicka IZIS
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 11:09:31
2017-07-18 11:08:49
Danuta Kołodziejczak BRETON
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:21:31
2017-07-18 08:03:51
Vesna Wojtaszek CONTESSA FRANCESCA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:21:21
2017-07-17 23:08:15
Adrianna Michalska LAGUNA
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:21:09
2017-07-17 21:49:15
Julia Szymańska FACELIA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:20:54
2017-07-17 21:48:25
Izabela Bąk EMPATIA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 20:38:41
2017-07-17 18:16:29
Aleksandra Szypryt MONTANA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 20:38:01
2017-07-17 12:44:30
Natalia Ciecierska TAJFUN
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 20:37:44
2017-07-17 08:16:06
Paulina Wachowiak LUCY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 07:13:06
2017-07-16 21:03:00
Julia Brand LAJERO KG
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 12:00:03
2017-07-15 22:39:33
Karolina Kozakiewicz COLOMBO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 12:05:17
2017-07-15 18:50:55
Kordian Zieliński LOTOS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 12:02:51
2017-07-15 18:34:57
Karolina Heydel NOBELSTAR 0005
  • 2x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 12:02:02
2017-07-14 18:58:31
Marta Konarska LOLEK
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 12:01:21
2017-07-14 18:57:40
Aleksandra Osuch LOLEK
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 12:01:03
2017-07-14 18:56:24
Aleksandra Osuch FERARI
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 12:53:26
2017-07-13 11:06:56
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 12:53:16
2017-07-13 11:06:06
Bartosz Gendera ALISTER
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 07:38:43
2017-07-12 23:12:34
Martyna Życzkowska DIZZY
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 07:38:31
2017-07-12 22:35:38
Hanna Rumińska SARUMAN
  • 2x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 07:33:40
2017-07-10 11:27:14
Zuzanna Ostańska BAWARCZYK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 08:19:34
2017-07-06 16:16:03
Marika Jankowiak FERRERO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 08:19:21
2017-07-06 16:15:44
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 08:18:43
2017-07-06 16:14:54
Julia Walorek BRANDO
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 08:18:32
2017-07-06 16:14:19
Julia Walorek FALCO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 11:59:36
2017-07-06 16:11:59
Martyna Łukaszewska FERARI
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 08:17:44
2017-07-06 16:11:34
Maria Kubaszewska CAREN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 08:17:29
2017-07-06 16:11:12
Marta Konarska SULIMA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 08:17:13
2017-07-06 16:10:41
Marta Konarska JACOB
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 08:16:49
2017-07-06 16:10:12
Maria Karnabal ANTONY HOPKINS
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 08:16:27
2017-07-06 16:09:41
Maria Karnabal ALF
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamski Jakub Delta Biedrusko
1999 (J.)
brak
2. Andrzejewska Aleksandra KJ Raduszyn
2000 (J.)
brak
3. Babst Anna KJ Rancho
S
brak
4. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
5. Bałączna Marta Kociałkowa Górka
2004 (JM.)
brak
6. Boczkowska Aleksandra KJ Liljówka
7. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
8. Chomicz Ewa SJ Baborówko
S
O034710
9. Ciecierska Natalia Iskierka Komorniki
2000 (J.)
brak
10. Ciesielska Malwina niezrzeszona
1998 (MJ.)
brak
11. Czekała Sandra CWAŁ ZAKRZEWO
1997 (MJ.)
Brak
12. Danielewicz Roksana LKS Cwał Poznań
S
O026457
13. Dezor Inga JUKS MIECZEWO
2002 (JM.)
brak
14. Dobrzykowska Karina Bpk
15. Frąckowiak Milena LKJ Abaria Iwno
S
Brak
16. Frankiewicz Agnieszka niezrzeszona
S
brak
17. Frątczak Natalia Cwał Zakrzewo
S
brak
18. Gałecka Martyna KJ Rancho Poznań
2000 (J.)
brak
19. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
20. Gendera Bartosz KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (JM.)
brak
21. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
22. Głowacz Paulina KJ Liljówka
23. Grzegorowska Patrycja KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
2002 (JM.)
brak
24. Heydel Karolina Pony Jumping Team Poznań
2003 (JM.)
O039348
25. Jackowiak Marcelina SKJ GRONÓWKA
O039011
26. Jackowiak Marcelina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
2007 (Mł.)
O039011
27. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (JM.)
O039417
28. Jankowiak Marika KJ Podkowa Gruszczyn
2000 (J.)
O034517
29. Jaroszyk Zuzanna bpk
1997 (MJ.)
brak
30. Jóźwiak Arkadiusz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O021021
31. Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
O033282
32. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
O038556
33. Klimecka Nikola CWAŁ ZAKRZEWO
2003 (JM.)
Brak
34. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (Mł.)
O042011
35. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
36. Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
1996 (MJ.)
O035473
37. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (JM.)
brak
38. Kubaszewska Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2000 (J.)
brak
39. Kubisiak Maciej BPK
S
brak
40. Kukowski Wojciech bpk
S
O012042
41. Kurek Kinga Stajnia Lajkonik
2001 (J.)
O033908
42. Lembicz Patryk brak
1999 (J.)
brak
43. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
44. Meijer Charlotte KJ Rancho
2004 (JM.)
brak
45. Melerowicz Maria Delta Biedrusko
2006 (Mł.)
brak
46. Michalska Adrianna KJ Michałówka
2001 (J.)
O035402
47. Michałowska Sylwia bpk
S
brak
48. Nowicka Wiktoria SKJ Gronówka
1998 (MJ.)
brak
49. Och-Oleksy Hania KJ Raduszyn
2003 (JM.)
brak
50. Opielewicz Stanisław LKS Cwał Poznań
2004 (JM.)
O038527
51. Ostańska Zuzanna LKS Cwał Poznań
S
O035383
52. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
53. Pacyna Dobrusia KJ RE-CO Ostró Wlkp.
2003 (JM.)
brak
54. Palacz Oliwia KJ Liljówka
55. Pawlak Nicole KJ Rancho Poznań
2001 (J.)
brak
56. Perz Wiktoria KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
brak
57. Pozarzycka Ida KJ Liljówka
58. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
59. Radowski Jonasz brak
2001 (J.)
brak
60. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (JM.)
O028081
61. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
62. Sacherski Dawid KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
2001 (J.)
brak
63. Sawicka Paulina SJ Baborówko
2007 (Mł.)
brak
64. Sobańska Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O008606
65. Stochaj Julia bpk
2002 (JM.)
brak
66. Strzelecka Zuzanna KJ Leśna Podkowa
2001 (J.)
brak
67. Szczot Sara KJ Rancho Poznań
S
brak
68. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
69. Szkudlarek Magda KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
brak
70. Szymańska Julia bpk
2005 (JM.)
brak
71. Szypryt Aleksandra Klub Jeździecki Leśna Podkowa Rychlik
1999 (J.)
brak
72. Wachowiak Paulina KJ Jeziorki Osieczna
2000 (J.)
mam
73. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
74. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
75. Warzywoda Antonina Delta Biedrusko
2003 (JM.)
brak
76. Wiącek Anna Bpk
2001 (J.)
Brak
77. Wiśniewska Adrianna JUKS Mieczewo
S
O023264
78. Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042477
79. Wypych Wiktoria KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
2005 (JM.)
brak
80. Żak Joanna Klub Jeździecki Raduszyn
S
brak
81. Zieliński Kordian Ludowy Klub Sportowy Cwał
1996 (MJ.)
O013201
82. Zubko Patrycja St. J Baborówko
S
O020587
83. Życzkowska Martyna KJ Stajnia z Kopytem
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

93

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K008028 POL999640013896
2.

81

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach kara F: Gluosnis/
M: Aprila/
O: Izabella Sikorska
B:
brak
3.

7

ALMERA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Clear To Jump St Gyvan Z/
M: Alabama/
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
brak
4.

49

AMON SP POL 2004 Wałach siwa F: Cantanis
M: Altaja
O: Tomasz Daniłoś
B: Dariusz Dąbrowski
brak 616 009 64 00251 04
5.

92

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Jan Behr
B:
K006417 DE435350274200
6.

37

ASHANTI Małopolska POL 2013 Klacz gniada F: Huzar
M: Arkadia/Jurand
O: Aleksander Łój
B: Aleksander Łój
K023836
7.

10

ATOS Kuc Walijski POL 2013 Ogier ciemnogniada/kuc: F: DURLEYHALL ARCHIMEDES
M: PASJONATA AMANDA
O: GRESER ELŻBIETA
B: JAN PON
brak
8.

54

BANDERA M POL 2007 Klacz gniada F: Berberys
M: Balerina
O: Igo Sobiak
B: Józef Zastawny
brak
9.

57

BANICJA SP POL 2007 Klacz siwa F: Czumak
M: Brawura
O: Andrzej Kosakowski
B: brak
brak
10.

44

BARBAROS WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Markies V
M: Barbara
O: Viola Sacherska
B: Jach Sebastian
brak
11.

15

BARKAROLA KUC POL 1997 Klacz gniada F: Nandy Man
M: Balerina
O: Marcelina Jackowiak
B: ,,,
K003643
12.

84

BAWARCZYK SP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Machandel /
M: Bogdanka / Polonus
O: Zuzanna Ostańska
B: Jerzy Leszczyński
K016025 POL007520013706
13.

1

BELL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet/
M: Daria/
O: Katarzyna Małecka
B:
brak
14.

39

BELWEDER Mały Koń POL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:151 F: Wolinght's Dante/
M: Belle Femme/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
15.

30

BEQUICK SP POL 2011 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
16.

9

BERNY KUC POL 2012 Ogier tarantowata/kuc: F: Grey/
M: Bona/
O: Elżbieta Greser
B: Jarosław Ginter
brak
17.

27

BIG BOSS BB Z Z NLD 2012 Wałach kasztanowata F: Big Star Jr K Z
M: Okeliene
O:
B:
brak
18.

96

Bio-TINE F:
M:
O:
B:
19.

6

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K021374 616007610124412
20.

87

BRANDO KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc: F: Nando Super
M: NN
O: Stefan Kierznowski
B: Stefan Kierznowski
brak
21.

21

C-LEMUR SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Lew
M: Cybinka
O: Agnieszka Frankiewicz
B: Andrzej Nowakowski
brak
22.

89

CAREN WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: Arktos /
M: Celina /
O: Marta Stołowska-Lubońska
B: Agnieszka Szczepańska
K019537 616009610148811
23.

33

CASSENS COCO VALENTINA Hanowerska GER 2010 Klacz gniada F: Canstakko
M: Carsten Carla/Calido
O: Anna Sobańska
B: Marion und Carsten Voss
K021055
24.

52

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol
M: Cyntia
O: Arkadiusz Makowski
B: Lech Frydrych
00 616 007 61 00317 12
25.

22

CHILI WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Ramet
M: Charyzma
O: Ireneusz Płowens
B: Henryk Tabaczyński
brak
26.

75

COLOMBO WESTF GER 2009 Wałach gniada/166 F: Carambole / Cassini I
M: Apple / Sjapoo
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B:
K016465 DE441413067809
27.

62

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/163 F: Concert
M: Wonder Girl
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
28.

67

CONTESSA FRANCESCA SP POL 2010 Klacz gniada F: Poker / Evento
M: Celina / nn
O:
B:
K023429 616009610090410
29.

56

CUPIDO HSH POL 2012 Wałach gniada F: Agropoint Chupalido
M: matka
O: Jarosław Pawlak
B: brak
brak
30.

55

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
O: Anna Roemer
B: Sylwester Kosiński
K009416 POL009681015601
31.

50

CZECZOTKA XX POL 1998 Klacz kasztanowata F: Special Power/
M: Concordia/
O: Sylwia Michałowska
B: Witold Krzemiński
brak
32.

82

DIZZY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Be My Chief/
M: Delsona/
O: Martyna Życzkowska
B: Andrzej Pietrzak
brak
33.

70

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
O: Izabela Bąk
B: Jan Jurkiewicz
K022740 616009530002412
34.

69

FACELIA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Szymański
B:
brak
35.

88

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:147 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
O: Michał Walorek
B:
K014704 POL013520019602
36.

78

FERARI KUC POL 2007 Wałach srokata/kuc:120 F: nn
M: nn
O: Stefan Stołowski
B: brak
brak
37.

85

FERRERO SP POL 2008 Wałach gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K016048 POL007610179508
38.

61

FIESTA SP POL 2008 Klacz srokata F: Monsieur Toledo /
M: Forsa /
O: Zuzanna Strzelecka
B: Tomasik Krystyna
brak
39.

86

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K019612 POL007610179808
40.

25

FOKUS SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Małecka
B:
brak
41.

20

GENERAŁ SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: .
B: .
.
42.

4

GIGS KG SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Baryshnikov / Bolero
M: Glueckchen K / Metternich
O: Iza Bajerlein
B: Grzegorz Komin
K022374 POL009610223208
43.

41

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: LURON
M: GAWRA
O: Narcyz Perz
B: Pałyska Krzysztof
brak
44.

48

GROSZEK KUC POL 2005 Wałach inna/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Dreszer
B:
K014413 6169996102548
45.

36

HATTERIA II Małopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Huzar
M: Hatta/ Grey
O: Nowak Tomasz
B: Nowak Tomasz
00
46.

23

HORTA KUC POL 2005 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
47.

43

HORYZONT ZDARZEŃ Koń Mały POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Gironino/
M: Hepi/
O: Ilona Paleniczka
B: Barbara Kalmus
brak
48.

18

HUZAR II Małopolski POL 2012 Wałach kara F: Huzar
M: Hortensja
O: Chomicz Ewa
B: Rysak Grzegorz
K022180 616006580471212
49.

58

IGIEŁKA KUC POL 2001 Klacz kara F: Candy Man
M: Ilka Von Mildedamm
O: Katarzyna Stołowska
B: nn
K017064 POL013640050301
50.

65

IZIS Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa/162 F: Czumen K
M: Ilia
O: Wiktoria Nowicka
B: -
-
51.

91

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
52.

19

JODŁA Małopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Juniperus
M: Jedlanka/Juni Bej
O: Bogusław Dąbrowski
B: Bogusław Dąbrowski
K023833
53.

45

KAJA SP POL 2005 Klacz siwa F: Alabaster/
M: Klarisa/
O: Ireneusz Pacyna
B: Krzysztof Michalak
brak
54.

3

KALINA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Łyk Szampana / Emetyt
M: Kama / Czumen K
O: Joanna Dąbrowska
B: Jarosław Borowiak
brak
55.

53

KALINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rapsod/
M: Korweta/
O: Patryk Lembicz
B: Grzegorz Lembicz
brak
56.

68

LAGUNA SP POL 2007 Klacz siwa F: Cwał / Arion
M: Lucia / Jakobin
O: Sławomir Michalski
B: Leon Kizielewicz
K016879 POL009610046207
57.

74

LAJERO KG SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cajero / Caretino / Caletto II
M: Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
O: Julia Brand
B: Grzegorz Komin
K015386 POL009610254206
58.

102

Leon F:
M:
O:
B:
59.

38

LEWIATAN SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Lwówek/
M: nn/nn
O: Maciej Kubisiak
B: Maciej Kubisiak
brak
60.

79

LOLEK KUC POL 2007 Wałach kara/124 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
brak
61.

64

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vulkan L
M: Lili
O: Patrycja Zubko
B: Bartosz Szymborski
LKRWZJ/1932/17
62.

100

LORGO SP POL 1995 Wałach ciemnogniada F: louis
M: barbra
O: dorota stabiszewska
B: x
05198
63.

76

LOTOS WLKP POL 2001 Wałach kasztanowata F: Ilok
M: Brazylia
O: Franciszek Kurek
B: Franciszek Kurek
brak
64.

73

LUCY KUC POL 20.06.2012 Klacz inna/mk:152 F: Lord
M: Lita
O: Kinga Wachowiak
B: Smolińska Patrycja
brak 616 013 61 01348 12
65.

42

MECENAS SP POL 2004 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Wieczorek
B:
brak
66.

31

MIĘTUS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tatiana Zaworska
B:
brak 616999610329807
67.

5

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata F: Ewrim
M: Migotka
O: Karolina Garstka
B: Krzysztof Kowalewski
brak
68.

40

MIRADO SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Dragon/
M: Mirabelka/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
69.

35

MODENA Małopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Szkrab
M: Mocca/Baryt
O: Denise Eglin
B: Aleksander Łój
00000
70.

80

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado /
M: Moja Perła /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
K020141 616009610201410
71.

71

MONTANA Wielkopolska POL 2004 Klacz siwa/mk:156 F: Lwówek
M: Metreza
O: Aleksandra Szypryt
B: Genowefa Kłosowska
brak
72.

77

NOBELSTAR 0005 DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel
M: Nicoletta
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
Brak DE 441410094000
73.

98

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
74.

11

ORBITA WLKP POL 2007 Klacz kara/168 F: Mariot /
M: Orenda /
O: Dariusz Stochaj
B: Marian Gilas
brak 007520068307
75.

24

ORJEV SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
76.

101

ORLIT KUC POL 2001 Wałach bułana/146 F: Split/
M: Odra/
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Monika Warych
12187
77.

59

PASJONATA POKER Kuc Walijski POL 2012 Wałach siwa/kuc:127 F: Tijd Vlijt s Santiago/
M: Polly/
O: Sylwia Kamińska
B: Jerzy Kołodziejek
brak
78.

26

POSEJDON SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Dakar
M: Planeta
O: Adam Kaniewski
B: Rzepecki Zbigniew
brak
79.

32

PRYMUS KUC POL 2007 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
80.

51

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Aleksander Dur
B: Manfred Goettsche
K022915 DE421000022103
81.

28

RAVEN KWPN NLD 2002 Wałach gniada F: Placido
M: Klacz
O: Marian Nickel
B: Holandia
Brak
82.

46

ROMA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Doping/
M: Ryska/
O: Katarzyna Wieczorek
B: Krzysztof Poprawski
brak
83.

8

ROSARIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chef Supreme/
M: Rostia/
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
brak
84.

60

ROTGERS OWEN Kuc Walijski NED 2001 Wałach gniada/kuc:117 F: Vechtzicht's Cymro /
M: Rotgers Iris /
O: Agata Kamińska
B:
K017494 528210000665913
85.

2

SABEN S WLKP POL 2002 Wałach kasztanowata/171 F: Demut/
M: Sabena KK/
O: Paweł Kaczmarek
B: Karatzyna Krempa
brak POL007611211202
86.

17

SAN REMO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata F: Sokrates
M: Smirana
O: Piotr Barwiński
B: Weronika Sołtysiak
Brak
87.

34

SENESZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Szkrab
M: Seniora/Rytm
O: Eglin Denise
B: SK Prudnik
0 616009690016412
88.

90

SULIMA KUC POL 1995 Klacz kara/kuc: F: Suseł / Panter
M: Płocha / Margiel
O: Krzysztof Konarski
B:
K006316 POL013660608095
89.

97

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
90.

14

T GOLD QUIDAME Z Zangerscheide POL 2013 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: --
brak
91.

72

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Matrix
M: Toffi
O: Małgorzata Kaczmarek
B: Nieznany
Brak
92.

99

Tunis F:
M:
O:
B:
93.

13

VIA BRAVA NN POL 2004 Klacz F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamski Jakub
Delta Biedrusko
BEQUICK (30)
2017-07-22
14
2017-07-22
34
2017-07-22
Andrzejewska Aleksandra
KJ Raduszyn
MIRADO (40)
2017-07-22
17
2017-07-22
Babst Anna
KJ Rancho
ORJEV (24)
2017-07-22
30
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
EMPATIA (70)
2017-07-22
5
2017-07-22
42
Bałączna Marta
Kociałkowa Górka
BANDERA (54)
2017-07-22
28
2017-07-22
20
Boczkowska Aleksandra
KJ Liljówka
Tunis (99)
2017-07-22
23
2017-07-22
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2017-07-22
16
2017-07-22
9
Chomicz Ewa
SJ Baborówko
2017-07-22
24
2017-07-22
Ciecierska Natalia
Iskierka Komorniki
TAJFUN (72)
2017-07-22
9
2017-07-22
7
Ciesielska Malwina
niezrzeszona
CHILI (22)
2017-07-22
27
2017-07-22
24
Czekała Sandra
CWAŁ ZAKRZEWO
ALMERA (7)
2017-07-22
7
2017-07-22
13
Danielewicz Roksana
LKS Cwał Poznań
KALINA (3)
2017-07-22
14
2017-07-22
18
Dezor Inga
JUKS MIECZEWO
CELINA (52)
2017-07-22
16
2017-07-22
Dobrzykowska Karina
Bpk
2017-07-22
12
2017-07-22
18
Frąckowiak Milena
LKJ Abaria Iwno
2017-07-22
32
2017-07-22
Frankiewicz Agnieszka
niezrzeszona
C-LEMUR (21)
2017-07-22
15
2017-07-22
28
Frątczak Natalia
Cwał Zakrzewo
2017-07-22
23
2017-07-22
31
Gałecka Martyna
KJ Rancho Poznań
HORTA (23)
2017-07-22
16
2017-07-22
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
2017-07-22
7
2017-07-22
Gendera Bartosz
KJ Podkowa Gruszczyn
ALISTER (81)
2017-07-22
2017-07-22
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (97)
2017-07-22
3
2017-07-22
1
Głowacz Paulina
KJ Liljówka
ORLIT (101)
2017-07-22
2
2017-07-22
17
Grzegorowska Patrycja
KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
ROMA (46)
2017-07-22
22
2017-07-22
26
Heydel Karolina
Pony Jumping Team Poznań
2017-07-22
4
2017-07-22
Jackowiak Marcelina
SKJ GRONÓWKA
2017-07-22
15
2017-07-22
Jackowiak Marcelina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
2017-07-22
16
2017-07-22
6
Jankowiak Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-07-22
33
2017-07-22
11
Jankowiak Marika
KJ Podkowa Gruszczyn
FERRERO (85)
2017-07-22
29
2017-07-22
1
Jaroszyk Zuzanna
bpk
2017-07-22
11
2017-07-22
20
Jóźwiak Arkadiusz
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
JODŁA (19)
2017-07-22
23
2017-07-22
Kaczmarek Mikołaj
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-07-22
5
2017-07-22
5
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-07-22
2
2017-07-22
21
ALF (93)
2017-07-22
4
2017-07-22
2
Klimecka Nikola
CWAŁ ZAKRZEWO
2017-07-22
20
2017-07-22
27
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
LOLEK (79)
2017-07-22
10
SULIMA (90)
2017-07-22
1
JACOB (91)
2017-07-22
3
2017-07-22
3
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2017-07-22
13
Kozakiewicz Karolina
Harmony Club Poznań
COLOMBO (75)
2017-07-22
3
2017-07-22
8
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
AMON (49)
2017-07-22
25
2017-07-22
Kubaszewska Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
CAREN (89)
2017-07-22
30
2017-07-22
10
Kubisiak Maciej
BPK
2017-07-22
8
Kukowski Wojciech
bpk
2017-07-22
6
2017-07-22
39
2017-07-22
Kurek Kinga
Stajnia Lajkonik
2017-07-22
12
2017-07-22
32
Lembicz Patryk
brak
KALINKA (53)
2017-07-22
25
2017-07-22
37
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-07-22
11
2017-07-22
FERARI (78)
2017-07-22
17
Meijer Charlotte
KJ Rancho
2017-07-22
Melerowicz Maria
Delta Biedrusko
MIĘTUS (31)
2017-07-22
6
2017-07-22
19
2017-07-22
Michalska Adrianna
KJ Michałówka
LAGUNA (68)
2017-07-22
25
2017-07-22
Michałowska Sylwia
bpk
2017-07-22
17
2017-07-22
12
Nowicka Wiktoria
SKJ Gronówka
IZIS (65)
2017-07-22
29
2017-07-22
41
Och-Oleksy Hania
KJ Raduszyn
2017-07-22
18
2017-07-22
24
Opielewicz Stanisław
LKS Cwał Poznań
GROSZEK (48)
2017-07-22
11
2017-07-22
4
Ostańska Zuzanna
LKS Cwał Poznań
2017-07-22
22
2017-07-22
39
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
FERARI (78)
2017-07-22
8
LOLEK (79)
2017-07-22
9
Pacyna Dobrusia
KJ RE-CO Ostró Wlkp.
KAJA (45)
2017-07-22
4
2017-07-22
3
Palacz Oliwia
KJ Liljówka
NOKIA (98)
2017-07-22
1
2017-07-22
17
Pawlak Nicole
KJ Rancho Poznań
FOKUS (25)
2017-07-22
10
2017-07-22
Perz Wiktoria
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
GRAL (41)
2017-07-22
6
2017-07-22
2017-07-22
1
Pozarzycka Ida
KJ Liljówka
LORGO (100)
2017-07-22
15
2017-07-22
13
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2017-07-22
30
2017-07-22
13
Radowski Jonasz
brak
2017-07-22
9
2017-07-22
19
Roemer Antonina
KS Grand Horse Suchy Las
CYCERON (55)
2017-07-22
7
2017-07-22
14
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
BERNY (9)
2017-07-22
5
2017-07-22
18
ATOS (10)
2017-07-22
14
2017-07-22
29
Sacherski Dawid
KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
2017-07-22
26
2017-07-22
18
Sawicka Paulina
SJ Baborówko
2017-07-22
12
Sobańska Anna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2017-07-22
36
2017-07-22
6
Stochaj Julia
bpk
ORBITA (11)
2017-07-22
8
2017-07-22
13
Strzelecka Zuzanna
KJ Leśna Podkowa
FIESTA (61)
2017-07-22
2017-07-22
Szczot Sara
KJ Rancho Poznań
2017-07-22
34
2017-07-22
16
Szeszuła Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
Leon (102)
2017-07-22
2
2017-07-22
Szkudlarek Magda
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2017-07-22
19
2017-07-22
8
Szymańska Julia
bpk
FACELIA (69)
2017-07-22
37
2017-07-22
26
Szypryt Aleksandra
Klub Jeździecki Leśna Podkowa Rychlik
MONTANA (71)
2017-07-22
9
2017-07-22
10
Wachowiak Paulina
KJ Jeziorki Osieczna
LUCY (73)
2017-07-22
38
2017-07-22
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
BRANDO (87)
2017-07-22
20
2017-07-22
5
FALCO (88)
2017-07-22
28
2017-07-22
Warszawski Paweł
St. J Baborówko
SENESZ (34)
2017-07-22
31
2017-07-22
15
MODENA (35)
2017-07-22
35
2017-07-22
14
2017-07-22
19
ASHANTI (37)
2017-07-22
20
Warzywoda Antonina
Delta Biedrusko
PRYMUS (32)
2017-07-22
4
2017-07-22
11
2017-07-22
Wiącek Anna
Bpk
RAVEN (28)
2017-07-22
10
2017-07-22
2
Wiśniewska Adrianna
JUKS Mieczewo
2017-07-22
35
2017-07-22
27
Wojtaszek Vesna
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-07-22
21
2017-07-22
22
Wypych Wiktoria
KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
MECENAS (42)
2017-07-22
21
2017-07-22
33
Żak Joanna
Klub Jeździecki Raduszyn
CUPIDO (56)
2017-07-22
38
2017-07-22
7
BANICJA (57)
2017-07-22
40
2017-07-22
Zieliński Kordian
Ludowy Klub Sportowy Cwał
LOTOS (76)
2017-07-22
19
2017-07-22
Zubko Patrycja
St. J Baborówko
2017-07-22
15
2017-07-22
Życzkowska Martyna
KJ Stajnia z Kopytem
DIZZY (82)
2017-07-22
2017-07-22
12
2017-07-22
36

Number of Riders: 83

Number of Horses: 93

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl