Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 13:29:13
2017-07-29 11:05:21
Katarzyna Meller GRYFIN
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 13:29:02
2017-07-29 11:01:08
Natalia Remlein SIWY
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 13:28:45
2017-07-29 00:46:14
Weronika Zglejszewska GRYFIN
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 07:16:07
2017-07-27 22:37:23
Emilia Szczepańska MARCO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 07:15:57
2017-07-27 21:45:41
Zuzanna Strzelecka FIESTA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 07:15:47
2017-07-27 18:00:40
Zenon Najderek BAGDAD
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 07:15:25
2017-07-27 18:00:08
Zenon Najderek AMON
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 07:15:15
2017-07-27 16:13:13
Jakub Kołodziejewski NEWA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 07:15:05
2017-07-27 13:02:10
Maciej Ceglarski HONDA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 07:14:55
2017-07-27 12:00:39
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 11:54:28
2017-07-27 11:48:52
Paula Joachimiak KOBI
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 10:36:33
2017-07-27 10:15:46
Joanna Kopania ANBAJ DU ROUET
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 10:02:01
2017-07-27 09:59:21
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 10:01:47
2017-07-27 09:59:03
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 07:21:21
2017-07-26 19:16:01
Dariusz Górski WANILIA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 07:21:09
2017-07-26 19:15:44
Dariusz Górski LIPTON
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 07:20:55
2017-07-26 19:15:19
Dariusz Górski WARKA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 13:46:19
2017-07-26 13:04:27
Joanna Żak CUPIDO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 13:46:09
2017-07-26 13:04:09
Joanna Żak BANICJA
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 11:44:14
2017-07-26 11:31:47
Borys Trojanowicz EURUTEC TOSIA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 11:43:51
2017-07-26 11:30:27
Aleksandra Trojanowicz DRAGO DE QUEEN
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 11:26:17
2017-07-26 10:18:04
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 07:36:20
2017-07-25 20:53:13
Joanna Słabowska SOLO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 07:36:10
2017-07-25 20:14:29
Marta Jaworska DIABLO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 07:36:00
2017-07-25 18:52:46
Daria Otto LINDA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 07:35:47
2017-07-25 13:44:43
Julia Perek TAZINA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 07:35:37
2017-07-25 13:43:15
Judyta Perek FIDŻI
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 07:35:23
2017-07-25 13:42:33
Judyta Perek FRYTKA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 07:35:13
2017-07-25 13:41:41
Marcelina Nowak FRYTKA
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 12:37:36
2017-07-25 10:01:13
Sylwia Michałowska CZECZOTKA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 07:31:17
2017-07-24 23:29:14
Marta Leszczyńska CYKORIA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 07:31:03
2017-07-24 23:23:12
Zuzanna Tomczak DUMA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 07:30:52
2017-07-24 21:48:13
Michalina Dobrzyńska ORKA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 07:30:42
2017-07-24 21:45:19
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 07:30:33
2017-07-24 21:36:31
Jan Szymczak KOPE
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 11:47:43
2017-07-24 11:27:11
Alicja Żurakowska-Krzywonos TUZ
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
7 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 11:47:31
2017-07-24 11:20:17
Krystian Drzewiecki RENOMA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 11:47:15
2017-07-24 11:19:57
Klaudia Spychała SURMA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 11:47:05
2017-07-24 11:18:20
Anna Machowska SURMA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 11:46:53
2017-07-24 11:00:13
Joanna Olijarczyk RENOMA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:13:59
2017-07-21 14:18:09
Milena Frąckowiak KOLOMBINA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 20:35:50
2017-07-20 19:05:43
Milena Frąckowiak RAIMOND
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 20:35:27
2017-07-20 19:05:23
Michalina Mazurczak RAIMOND
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewska Aleksandra KJ Raduszyn
2000 (J.)
brak
2. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
3. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (JM.)
O038656
4. Drzewiecki Krystian Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2000 (J.)
brak
5. Frąckowiak Milena KLUB JEŹDZIECKI ABARIA
S
brak
6. Frąckowiak Milena LKJ Abaria Iwno
S
Brak
7. Frąckowiak Milena -
S
-
8. Frandzelska Wiktoria KJW
2000 (J.)
O033150
9. Frankowski Marcin Bpk
10. Górski Dariusz KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
brak
11. Jach Klaudiusz GLKS Sokół Damasławek
12. Janas Agnieszka Stajnia Lider
13. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (J.)
O029215
14. Jaworska Marta KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
brak
15. Jędrzejczak Zuzanna Stajnia Lider
16. Joachimiak Paula Bez przynależności klubowej
1999 (J.)
Brak
17. Kalista Lucyna UKS OSIR KLECZEW
18. Kończewska Karolina KJ Agro-Handel Śrem
19. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
20. Kosakowski Andrzej KJ Raduszyn
21. Kwaśniewski Patryk Bpk
22. Kwiatkowska Klaudia JUKS Kłusak Gniezno
23. Leszczyńska Marta Stajnia Bierzglinek
S
Brak
24. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
25. Machowska Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2001 (J.)
brak
26. Machyńska Ewelina JUKS Kłusak Gniezno
27. Matławski Piotr Bpk
S
28. Mazurczak Michalina bpk
1999 (J.)
brak
29. Michałowska Sylwia bpk
S
brak
30. Najderek Zenon LKJ Abaria Iwno
S
Brak
31. Nowak Marcelina bpk
2007 (Mł.)
brak
32. Nowak Olga JUKS Czekan
33. Och-Oleksy Hania KJ Raduszyn
2003 (JM.)
brak
34. Olijarczyk Joanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
S
brak
35. Orzechowska Kornelia UKS OSiR Kleczew
36. Otto Daria bpk
2001 (J.)
brak
37. Pełczyńska Maria UKS Jantar Gniezno
38. Perek Judyta Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2007 (Mł.)
O039090
39. Perek Julia Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2002 (JM.)
O038669
40. Piątek Zuzanna Bpk
41. Ratajczak Maciej Bpk
42. Rawecki Jakub Bpk
43. Remlein Natalia Gospodarstwo Agroturystyczne Baja
2000 (J.)
brak
44. Rzepka Julia Bpk
45. Simińska Joanna UKS OSiR Kleczew
46. Siwiec Natalia Bpk
S
47. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
0033157
48. Sokołowski Piotr LZS Lech Gniezno
49. Spychała Klaudia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
S
brak
50. Szczepańska Emilia bpk
S
brak
51. Szczot Sara KJ Rancho Poznań
S
brak
52. Szewior Martyna UKS Jantar Gniezno
53. Szymańska Natalia UKS Jantar Gniezno
54. Szymczak Jan WTK Hermanów
S
O006702
55. Tomczak Zuzanna Stajnia Bierzglinek
2002 (JM.)
Brak
56. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
57. Trojanowicz Borys KJ Mustang Kochowo
2006 (Mł.)
O041562
58. Trojanowska Monika UKS Jantar Gniezno
59. Walczak Klaudia JUKS Kłusak Gniezno
60. Zbierska Agnieszka Bpk
61. Zglejszewska Weronika Agroturystyka Baja
2000 (J.)
Brak
62. Zobel Marcelina Stajnia Dębnica
2003 (JM.)
brak
63. Żurakowska-Krzywonos Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

22

AMON Folblut POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Nn
M: Akacja
O: Zenon Najderek
B: Zenon Najderek
Brak
2.

27

ANBAJ DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Andora / Aloube Z
O: Joanna Kopania
B: Michał Rynowiecki
K015570 POL009610016307
3.

21

BAGDAD SP POL 2011 Wałach kasztanowata/159 F: Baxer
M: Kaja
O: Zenon Najderek
B: Zenon Najderek
Brak
4.

5

Bandżo F:
M:
O:
B:
5.

56

Bio 2010 W gniada F: Calato Kama
M: Boliwi
O:
B:
6.

62

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
7.

37

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
O: Julia Janku
B: Francesca Santoni
K021749 616013610182011
8.

11

Cantatrice F:
M:
O:
B:
9.

7

Cieszyn F:
M:
O:
B:
10.

72

CINDIRELLA SP POL 2012 Klacz siwa F: Casino-L
M: Costa Rica L
O: Patrycja Trzaskawka
B: Szymborski Bartoszbrak
brak 616009610209612
11.

12

Cornel F:
M:
O:
B:
12.

13

Costa Brava F:
M:
O:
B:
13.

45

CYKORIA Wielkopolska POL 2010 Klacz srokata F: Polder
M: Calineczka
O: Mariusz Tomczak
B: Mariusz Tomczak
Brak
14.

44

CZECZOTKA XX POL 1998 Klacz kasztanowata F: Special Power/
M: Concordia/
O: Sylwia Michałowska
B: Witold Krzemiński
brak
15.

1

De Luna han Niem K F: St. Moritz/Sandro Hit old/Sand
M: Hauptsturbuch han/Golfclub han
O:
B:
16.

39

DIABLO WLKP POL 2012 Wałach inna F: Lew /
M: Duna /
O: Marta Jaworska
B: Sławomir Łukaszewski
brak 616007610132812
17.

36

DRAGO DE QUEEN Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada F: Solaris
M: Deborah
O: Trojanowicz Aleksander
B: Muzyka Monika
brak
18.

46

DUMA Wielkopolska POL 2009 Klacz kasztanowata F: Marat
M: Diana
O: Mariusz Tomczak
B: Mariusz Tomczak
Brak
19.

35

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz tarantowata/kuc: F: Figaro / Topaz
M: Tola /
O: Eurutec Sp. z o. o.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
20.

42

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:130 F: Nepumuk
M: Frytka
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
21.

43

FRYTKA Kuc Feliński POL 1995 Klacz tarantowata/kuc:123 F: Amoretto/
M: Fregata/
O: Karolina Perek
B: Gospodarstwo Doświadczalne FELIN
K004642
22.

64

Gadżet F:
M:
O:
B:
23.

29

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023168 616009610160310
24.

59

Golfantni F:
M:
O:
B:
25.

71

GRYFIN Małopolska POL 2003 Klacz gniada/174 cm F: Harun I
M: Grappa
O: Anna Szubstarska
B: Anna Szubstarska
26.

60

Haber F:
M:
O:
B:
27.

57

Helvetia F:
M:
O:
B:
28.

68

Herbon SP POL 2005 W siwa F: Almanzor L
M: Happily
O: Maciej Ratajczak
B:
29.

24

HONDA SP POL 0000 Klacz kasztanowata F: Czad / Dido
M: Habenda / Niferak
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
brak
30.

8

Kaszmir F:
M:
O:
B:
31.

26

KOBI Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/168 F: Biskwit
M: Kora
O: Tomasz Joachimiak
B: Orliński Grzegorz
Brak
32.

15

Kobyłka F:
M:
O:
B:
33.

53

KOLOMBINA Szlachetna Półkrew POL 1999 Klacz kara F: Rytm
M: Korsyka
O: Honorata Wojtoń
B: --
--
34.

61

KONFETTI SP POL 2008 Klacz gniada F: Contendor / Contendro I
M: Księżniczka / Escudo
O: Sebastian Jach
B: Aleksandra Klamecka
K020850 616009680101608
35.

49

KOPE Weg. Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
O: Szymczak Dariusz
B:
K019906 348199BK1006200
36.

10

Lider S F:
M:
O:
B:
37.

40

LINDA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rodos/
M: Loska/
O:
B:
brak
38.

31

LIPTON WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/174 F: Heleris/
M: Legumina/
O: Dariusz Górski
B: SK LIski
brak
39.

4

Magbet F:
M:
O:
B:
40.

9

Maja kuc /140 F:
M:
O:
B:
41.

19

MARCO Wielkopolska POL 2007 Wałach kara F: WINCHESTER
M: MARAKENA
O: Emilia Szczepańska
B: Prządek Małgorzata
brak
42.

18

Mefisto F:
M:
O:
B:
43.

14

Meklar F:
M:
O:
B:
44.

17

Mirado F:
M:
O:
B:
45.

47

ORKA SP POL 2003 Klacz gniada F: Marino /
M: Odetta /
O: Łukasz Dobrzyński
B: Leon Gawroński
brak
46.

25

POKER Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach kasztanowata/173 F: //
M: //
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
47.

58

PRINCESSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
O: Jarosław Bukowski
B: Józef Jastrząbek
K016829 POL009640012408
48.

67

Proza F:
M:
O:
B:
49.

54

RAIMOND SP POL 2008 Wałach gniada F: Ben-Hur/
M: Retma/
O: Michalina Mazurczak
B: Andrzej Sobczak
brak
50.

51

RENOMA SP POL 2002 Klacz siwa/170 F: Malachit
M: Raszka
O: Piotr Podskarbi
B: Kazimierz Łazarowicz
brak POL 009611187502
51.

3

Samba F:
M:
O:
B:
52.

65

Silesia F:
M:
O:
B:
53.

70

SIWY NN POL 2004 Wałach siwa/mk: F: nn
M: nn
O: Gospodarstwo Agroturystyczne Baja
B: nieznany
brak
54.

38

SOLO Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo
M: Samba
O: M. Słabowska
B: /
K023015 616007610188513
55.

52

SURMA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa/170 F: Galon
M: Sara
O: Piotr Podskarbi
B: Piotr Podskarbi
brak POL 0076100581
56.

55

Szafir F:
M:
O:
B:
57.

41

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / NN
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
58.

2

Torina Deux kuc POL 2012 K /145 F:
M: Sasanka
O: Sławomir Zobel
B:
59.

6

Turyn F:
M:
O:
B:
60.

50

TUZ MAŁ. POL 2007 Wałach gniada F: tuz
M: tuz
O: Alicja Żurakowska Krzywonos
B: tuz
brak
61.

32

WARKA SP POL 2012 Klacz siwa/158 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Zuzanna Pawlak
B: Jerzy Gwiżdż
brak
62.

28

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023170 009610176407
63.

63

Willa F:
M:
O:
B:
64.

66

Wisła F:
M:
O:
B:
65.

48

ZAFIRA Wielkopolska POL 2004 Klacz siwa F: Harwest
M: Zuzanna
O: Łukasz Dobrzyński
B: Siejak Agnieszka
K021060
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Aleksandra
KJ Raduszyn
Mirado (17)
2017-07-30
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
HONDA (24)
2017-07-30
3
2017-07-30
10
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ORKA (47)
2017-07-30
7
ZAFIRA (48)
2017-07-30
19
2017-07-30
13
Drzewiecki Krystian
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
RENOMA (51)
2017-07-30
1
Frąckowiak Milena
KLUB JEŹDZIECKI ABARIA
2017-07-30
36
2017-07-30
Frąckowiak Milena
LKJ Abaria Iwno
2017-07-30
22
Frąckowiak Milena
-
RAIMOND (54)
2017-07-30
10
Frandzelska Wiktoria
KJW
POKER (25)
2017-07-30
11
2017-07-30
12
Frankowski Marcin
Bpk
Silesia (65)
2017-07-30
11
2017-07-30
6
2017-07-30
24
2017-07-30
Górski Dariusz
KJ Leśna Podkowa Rychlik
LIPTON (31)
2017-07-30
34
2017-07-30
28
WARKA (32)
2017-07-30
18
2017-07-30
30
Jach Klaudiusz
GLKS Sokół Damasławek
2017-07-30
29
2017-07-30
2
2017-07-30
1
2017-07-30
1
Janas Agnieszka
Stajnia Lider
Lider (10)
2017-07-30
14
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2017-07-30
2
2017-07-30
14
Jaworska Marta
KJ Leśna Podkowa Rychlik
DIABLO (39)
2017-07-30
2017-07-30
Jędrzejczak Zuzanna
Stajnia Lider
Maja (9)
2017-07-30
5
2017-07-30
17
Joachimiak Paula
Bez przynależności klubowej
KOBI (26)
2017-07-30
4
2017-07-30
3
Kalista Lucyna
UKS OSIR KLECZEW
Willa (63)
2017-07-30
22
2017-07-30
8
Kończewska Karolina
KJ Agro-Handel Śrem
2017-07-30
1
Haber (60)
2017-07-30
16
2017-07-30
7
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
2017-07-30
2017-07-30
30
2017-07-30
11
Kosakowski Andrzej
KJ Raduszyn
Mefisto (18)
2017-07-30
2
2017-07-30
Kwaśniewski Patryk
Bpk
Cornel (12)
2017-07-30
9
2017-07-30
6
Kwiatkowska Klaudia
JUKS Kłusak Gniezno
2017-07-30
1
Leszczyńska Marta
Stajnia Bierzglinek
CYKORIA (45)
2017-07-30
2017-07-30
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
WIENA (28)
2017-07-30
20
2017-07-30
8
2017-07-30
17
2017-07-30
15
Machowska Anna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
SURMA (52)
2017-07-30
17
2017-07-30
15
Machyńska Ewelina
JUKS Kłusak Gniezno
2017-07-30
1
Matławski Piotr
Bpk
2017-07-30
1
2017-07-30
24
2017-07-30
7
2017-07-30
4
Mazurczak Michalina
bpk
RAIMOND (54)
2017-07-30
21
2017-07-30
Michałowska Sylwia
bpk
2017-07-30
3
2017-07-30
18
Najderek Zenon
LKJ Abaria Iwno
BAGDAD (21)
2017-07-30
28
AMON (22)
2017-07-30
29
Nowak Marcelina
bpk
FRYTKA (43)
2017-07-30
1
2017-07-30
1
Nowak Olga
JUKS Czekan
2017-07-30
15
2017-07-30
25
Och-Oleksy Hania
KJ Raduszyn
Mirado (17)
2017-07-30
1
2017-07-30
1
Olijarczyk Joanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
RENOMA (51)
2017-07-30
1
2017-07-30
10
Orzechowska Kornelia
UKS OSiR Kleczew
Wisła (66)
2017-07-30
20
2017-07-30
Otto Daria
bpk
LINDA (40)
2017-07-30
5
2017-07-30
9
Pełczyńska Maria
UKS Jantar Gniezno
Samba (3)
2017-07-30
1
Magbet (4)
2017-07-30
1
Perek Judyta
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
FIDŻI (42)
2017-07-30
1
2017-07-30
1
FRYTKA (43)
2017-07-30
1
Perek Julia
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
TAZINA (41)
2017-07-30
31
2017-07-30
21
Piątek Zuzanna
Bpk
Szafir (55)
2017-07-30
32
2017-07-30
Ratajczak Maciej
Bpk
Proza (67)
2017-07-30
26
Herbon (68)
2017-07-30
33
Rawecki Jakub
Bpk
Bio (56)
2017-07-30
12
2017-07-30
27
Remlein Natalia
Gospodarstwo Agroturystyczne Baja
SIWY (70)
2017-07-30
2017-07-30
4
Rzepka Julia
Bpk
2017-07-30
1
2017-07-30
18
Simińska Joanna
UKS OSiR Kleczew
Gadżet (64)
2017-07-30
6
2017-07-30
14
Siwiec Natalia
Bpk
Proza (67)
2017-07-30
25
Herbon (68)
2017-07-30
26
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (38)
2017-07-30
33
2017-07-30
Sokołowski Piotr
LZS Lech Gniezno
2017-07-30
32
2017-07-30
16
2017-07-30
8
2017-07-30
Spychała Klaudia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
SURMA (52)
2017-07-30
9
Szczepańska Emilia
bpk
MARCO (19)
2017-07-30
23
2017-07-30
Szczot Sara
KJ Rancho Poznań
2017-07-30
27
2017-07-30
Szewior Martyna
UKS Jantar Gniezno
Magbet (4)
2017-07-30
1
2017-07-30
Szymańska Natalia
UKS Jantar Gniezno
2017-07-30
2017-07-30
31
Szymczak Jan
WTK Hermanów
KOPE (49)
2017-07-30
12
2017-07-30
5
Tomczak Zuzanna
Stajnia Bierzglinek
DUMA (46)
2017-07-30
2017-07-30
19
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
2017-07-30
35
2017-07-30
Trojanowicz Borys
KJ Mustang Kochowo
2017-07-30
1
2017-07-30
37
Trojanowska Monika
UKS Jantar Gniezno
Samba (3)
2017-07-30
1
2017-07-30
1
Walczak Klaudia
JUKS Kłusak Gniezno
Turyn (6)
2017-07-30
5
2017-07-30
2017-07-30
16
2017-07-30
13
Zbierska Agnieszka
Bpk
Meklar (14)
2017-07-30
2017-07-30
Zglejszewska Weronika
Agroturystyka Baja
GRYFIN (71)
2017-07-30
1
2017-07-30
13
Zobel Marcelina
Stajnia Dębnica
2017-07-30
20
2017-07-30
23
Żurakowska-Krzywonos Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
TUZ (50)
2017-07-30
19
2017-07-30

Number of Riders: 63

Number of Horses: 65

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl