Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody
Lwówek Wlkp., 15 lipca 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 07:24:20
2017-07-13 23:38:29
Maciej Gołąbek ZANZIBAR T.
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 07:24:10
2017-07-13 23:37:46
Maciej Gołąbek BLACK JACK
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 07:23:59
2017-07-13 22:52:22
Zosia Undrych ARTI
  • 1x 1 ZT/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 07:23:49
2017-07-13 22:37:23
Oliwia Dyderska IZARA J
  • 2x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 07:23:39
2017-07-13 21:31:27
Marek Liszkowski KALIOPE
  • 2x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 07:23:29
2017-07-13 21:25:45
Oliwia Palacz NOKIA
  • 2x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 07:23:17
2017-07-13 21:24:50
Ida Pozarzycka LORGO
  • 2x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 07:23:07
2017-07-13 21:20:54
Pola Gumienna RATINA L
  • 2x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 07:22:56
2017-07-13 21:20:26
Pola Gumienna FREJKA
  • 2x 1 ZT/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 07:22:44
2017-07-13 21:19:56
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 2x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 07:22:32
2017-07-13 21:19:25
Paulina Głowacz VAGANT
  • 2x 6 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 07:22:20
2017-07-13 21:15:06
Szymon Brodziak PUENTA
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 07:22:05
2017-07-13 21:14:39
Szymon Brodziak JAWA
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 07:21:53
2017-07-13 14:50:37
Marcin Wesoły MATRIX
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:39:38
2017-07-13 09:33:13
Nikola Panarowicz CIBELL
  • 1x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:25:57
2017-07-13 09:24:35
Michał Zgrabka SALIDAD
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 07:35:57
2017-07-12 23:39:53
Jakub Szelangiewicz LA DIVA F
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 07:35:44
2017-07-12 23:38:55
Jakub Szelangiewicz SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 07:35:31
2017-07-12 23:37:46
Jakub Szelangiewicz ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 07:35:18
2017-07-12 23:36:52
Julia Siejak CALINKA
  • 2x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 07:35:01
2017-07-12 23:28:56
Rafał Krajewski NORBERT DEDELS
  • 2x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 07:34:21
2017-07-12 23:27:40
Rafał Krajewski CHANEL
  • 2x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 07:34:01
2017-07-12 23:26:55
Rafał Krajewski CASSANDRA VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 07:33:45
2017-07-12 23:26:14
Rafał Krajewski CALIMERO VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 07:33:31
2017-07-12 23:25:34
Julia Perek TAZINA
  • 1x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/L/Licencyjny
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 07:33:15
2017-07-12 23:25:31
Rafał Krajewski ANNALOTTA N
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 07:33:01
2017-07-12 23:24:34
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 1 ZT/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 07:32:46
2017-07-12 23:24:13
Judyta Perek FRYTKA
  • 2x 1 ZT/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 07:32:33
2017-07-12 22:00:52
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 4 ZR/L/Licencyjny
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 12:50:59
2017-07-12 20:13:10
Karolina Heydel NOBELSTAR 0005
  • 2x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 07:32:02
2017-07-12 17:53:26
Katarzyna Szuń NARISCHA
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 07:31:43
2017-07-12 17:53:08
Katarzyna Szuń TOMIRA
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 07:31:27
2017-07-12 17:52:41
Borys Kramer QUO SALTO
  • 2x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 07:31:12
2017-07-12 17:50:43
Borys Kramer FREZJA
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 15:02:33
2017-07-12 14:08:22
Amelia Stawińska BULWAR
  • 2x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 15:02:17
2017-07-12 14:07:43
Zuzanna Nowakowska FIGARO
  • 1x 6 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 15:02:03
2017-07-12 14:06:51
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 6 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 15:01:46
2017-07-12 14:06:12
Barbara Gronowska NORMAN
  • 2x 6 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 08:20:12
2017-07-12 05:52:06
Kamil Niestrawski CHARYZMA
  • 1x 6 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 08:19:57
2017-07-12 05:51:27
Kamil Niestrawski CERES
  • 1x 6 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 08:19:45
2017-07-11 22:28:31
Katja Gontowiuk ORDYNAT
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 08:19:34
2017-07-11 22:28:02
Katja Gontowiuk LEXUS
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 08:19:21
2017-07-11 18:20:00
Anna Polańska MONTANO
  • 1x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 08:19:10
2017-07-11 17:31:11
Amelia Stawińska WIWARO
  • 1x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 08:18:56
2017-07-11 12:46:00
Julia Moszczyńska AKADEMIA
  • 2x 6 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 08:18:45
2017-07-11 12:45:37
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 1x 6 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 08:18:35
2017-07-11 12:44:47
Agata Kamińska FINISZ
  • 2x 6 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 12:28:05
2017-07-11 12:14:38
Agata Derda LOPIK'S APPIE
  • 2x 6 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 07:33:00
2017-07-10 19:38:25
Zenon Najderek BAGDAD
  • 2x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 07:32:51
2017-07-10 19:37:46
Zenon Najderek AMON
  • 2x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 07:32:34
2017-07-10 16:49:07
Julia Pieprzyk FELEK
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 07:32:15
2017-07-10 16:48:36
Julia Pieprzyk ATLAS
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:44:47
2017-07-09 18:50:41
Daniel Wieliczko KAMIRA
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:44:20
2017-07-09 18:50:19
Daniel Wieliczko FAVERA
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:44:01
2017-07-07 16:05:43
Alicja Maślana REBUS
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 08:43:47
2017-07-07 16:04:20
Alicja Maślana PREDATOR
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 08:16:03
2017-07-06 12:45:05
Patryk Kaczmarek LAMBORGHINI
  • 1x 4 ZR/L/Licencyjny
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 07:21:42
2017-07-04 10:14:32
Wiktoria Skrzypkowiak CAPRISSIO
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3 ZT/LL/Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 20:57:08
2017-06-29 13:00:09
Wiktoria Hoffmann IZAURA
  • 1x 6 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Brodziak Szymon KJ Jeziorki-Osieczna
1996 (MJ.)
brak
2. Derda Agata Pony Jumping Team Poznań
2005 (JM.)
O037759
3. Dobroń Adrianna Agroturystyka Oleńka
4. Dyderska Oliwia bpk
2002 (JM.)
brak
5. Frąckowiak Piotr Bpk
6. Gintrowicz Weronika Agroturystyka Oleńka
7. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
8. Głowacz Paulina KJ Liljówka Stęszewko
2002 (JM.)
O029157
9. Gniadek Oliwia Bpk
2002 (JM.)
O037779
10. Gołąbek Maciej UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
S
O009486
11. Gontowiuk Katja Zielonogórski Klub Sportowy Drzonków
2001 (J.)
O035171
12. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
O024035
13. Gumienna Pola KJ Liljówka Stęszewko
2005 (JM.)
O035166
14. Hała Zuzanna Stajnia u Wektora
15. Heydel Karolina Pony Jumping Team Poznań
2003 (JM.)
O039348
16. Kaczmarek Patryk KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O034445
17. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
18. Kliszcz Szymon KJ Lansada Milsko
19. Krajewski Rafał KJ Agro-Handel Śrem
S
O002980
20. Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
S
O002930
21. Liszkowski Marek Posadowskie Towarzystwo Jeżdzieckie
S
brak
22. Machowska Elżbieta Bpk
23. Migdałek Oliwia Stajnia u Wektora
24. Minge Aleksandra Stajnia u Wektora
25. Najderek Zenon LKJ Abaria Iwno
S
Brak
26. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (JM.)
O035093
27. Palacz Oliwia LILJÓWKA
2004 (JM.)
brak
28. Panarowicz Nikola Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
2006 (Mł.)
brak
29. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (Mł.)
brak
30. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (JM.)
O038669
31. Pieprzyk Julia brak
2001 (J.)
brak
32. Polańska Anna UKS Fatim
S
O024901
33. Pozarzycka Ida KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
brak
34. Ratajczak Maciej Bpk
35. Rój Weronika Bpk
36. Siejak Julia BRAK
2000 (J.)
BRAK
37. Siwiec Natalia Bpk
S
38. Skrzypkowiak Wiktoria KJ Michałówka
2001 (J.)
O043645
39. Śmierzchalska Marianna Stajnia u Wektora
40. Stawińska Amelia Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2002 (JM.)
O038260
41. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (JM.)
O038260
42. Szelangiewicz Jakub LKS Cwał Poznań
S
O013691
43. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
44. Undrych Zosia BPK
2004 (JM.)
Brak
45. Wesoły Marcin Posadowskie TJ
S
O007322
46. Wieliczko Daniel KJ Pobet
S
O004020
47. Zgrabka Michał Posadowskie TJ
S
O007299
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

29

ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Felia Van Het Langwater / Guidam
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022702 056015Z55655012
2.

73

ALEXANDER OLD POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Stalon / Sandro
M: Avaha / Hades
O: Tomasz Kliszcz
B: Robert Brandt
K013303 DE433331562707
3.

59

AMON Folblut POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Nn
M: Akacja
O: Zenon Najderek
B: Zenon Najderek
Brak
4.

36

ANNALOTTA N HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Marcie / Contender
O: Christiane Mohr
B: Uwe Nilsson
K022922 DE421000272108
5.

72

Antigua F:
M:
O:
B:
6.

11

ARTI Kuc Felinski POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Weronika Kalinowska
B: Nn
Brak
7.

61

ATLAS Wielkopolska POL 2003 Wałach kasztanowata F: Czeladnik
M: Anabella
O: Jankowiak Bolesław
B: Jankowiak Bolesław
brak
8.

58

BAGDAD SP POL 2011 Wałach kasztanowata/159 F: Baxer
M: Kaja
O: Zenon Najderek
B: Zenon Najderek
Brak
9.

10

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach ciemnogniada F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Maciej Gołąbek
B: MJ. Verschure
K011196 5280030600283
10.

44

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
11.

34

CALIMERO VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa F: Cumano / Cassini I
M: Donatella VD Kattevennen Z / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022700 056015Z55799312
12.

30

CALINKA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: ODER
M: CZATA
O: RAFAŁ KRAJEWSKI
B: BARDA HENRYK
K006614
13.

22

CAPRISSIO SP POL 2010 Wałach gniada F: Carry Son / Carry
M: Diamantina II / Alcatraz
O: Tomasz Skrzypkowiak
B: Urszula Farysej
K023495 616009640016810
14.

46

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
15.

33

CASSANDRA VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2011 Klacz gniada F: C-Ingmar / Cassini I
M: Felia Van Het Langwater / Guidm
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022686 056015Z55755211
16.

39

CASSTIEL KAMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama
M: Nerma
O: Grzegorz Gniadek
B: Kuśmierkowski Jan
K022406
17.

32

CHANEL Hannoveraner GER 2012 Klacz gniada F: Check in
M: Rascaya
O: VOLKER AHRENS
B: VOLKER AHRENS
K023742
18.

25

CIBELL Brandenburger GER 2002 Klacz siwa/162 F: Cincinatti
M: Picore As
O: Patrycja Pawłowska
B: Doris Andersen
brak
19.

55

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B:
K017841 POL007610239307 105GH68
20.

63

FAVERA SP POL 2008 Klacz siwa/152 F: Avero / Athlet Z
M: Funny / Florestan I
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K013230 POL009670140808
21.

60

FELEK Wielkopolski POL 1996 Wałach kara F: nn
M: nn
O: Bolesław Jankowiak
B: Bolesław Jankowiak
Brak
22.

37

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/130 F: Nepumuk
M: Frytka
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
brak 616013610193213
23.

45

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Vis Versa / Iaco C
M: Figa / Ozarro
O: Katarzyna Nowakowska
B: SK Walewice
K013733 POL009590242606
24.

56

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Agata Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
K018746 616013520054110
25.

17

FREJKA KUC POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc: F: Walor / Epos
M: Frytka / Amoretto
O:
B:
K008203 POL013611133602
26.

43

FREZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Freska / Elpar
O: Borys Kramer
B:
K017376 POL009600224005
27.

38

FRYTKA Kuc Feliński POL 1995 Klacz tarantowata/kuc:123 F: Amoretto/
M: Fregata/
O: Karolina Perek
B: Gospodarstwo Doświadczalne FELIN
brak
28.

8

Herbon SP POL 2005 W siwa F: Almanzor L
M: Happily
O: Maciej Ratajczak
B:
29.

12

IZARA J SP POL 2011 Klacz siwa/168 F: Cancoon
M: Isadora Duncan L
O: Paweł Dyderski
B: Kwiron Juszczak
brak
30.

21

JAWA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada F: Kurant
M: Jana
O: Piotr Brodziak
B: Piotr Brodziak
brak
31.

13

KALIOPE WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Gluckspiltz
M: Kalifornia
O: Marek Liszkowski
B: Marek Liszkowski
brak
32.

4

Kamfora F:
M:
O:
B:
33.

62

KAMIRA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Qamiro / Quidam de Revel
M: Kora / Roland
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K019207
34.

66

LAMBORGHINI DSH POL 2010 Wałach gniada F: Abke/
M: Libra/
O: Patryk Kaczmarek
B: SK Bielin Waldemar Kaczmarek
brak
35.

3

Lena młp POL 2010 F:
M:
O: Monika Rój
B:
36.

51

LEXUS WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Almetto P
M: Lawina
O: Jerzy Gontowiuk
B: Wołoszyn Aurelia
K022078
37.

57

LOPIK'S APPIE New Forest Pony POL 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
38.

15

LORGO SP POL 1995 Wałach ciemnogniada F: louis
M: barbra
O: dorota stabiszewska
B: x
05198
39.

23

MATRIX WLKP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Richebourg/
M: Masira/
O: Agnieszka Majka
B:
K017394
40.

52

MONTANO WLKP POL 2009 Wałach gniada/162 F: Fred / Colorado
M: Montana / Niels
O: Anna Polańska
B:
K017485 616007520124109
41.

40

NARISCHA HOL GER 2005 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor / Coriano
M: Contendro I / Linaro
O: Borys Kramer
B:
K022662 DE421000095105
42.

24

NOBELSTAR 0005 DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel
M: Nicoletta
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
Brak DE 441410094000
43.

14

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
44.

31

NORBERT DEDELS Hannoveraner GER 2012 Wałach kara F: Now or Never M
M: Gloria Glaner
O: JOHANN BURFEIND
B: JOHANN BURFEIND
K011225
45.

47

NORMAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Niagara / Punkt
O: Dariusz Gonowski
B: Wacław Jendzio
K017270 POL009640086308
46.

50

ORDYNAT SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Eskudo
M: Ordynka
O: Jerzy Gontowiuk
B: Beym Helena
K018002
47.

70

PLAYBOY 1997 F:
M:
O: Elżbieta Machowska
B: Brak
K004179 06278
48.

1

Porost tarant 2010 F:
M:
O: Roman Gmurowski
B:
49.

20

PUENTA Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada F: Kwinto
M: Puma
O: Piotr Brodziak
B: Piotr Brodziak
brak
50.

16

RATINA L KUC POL 2007 Klacz /kuc: F: Alibaba
M: RULETKA
O: Grzegorz Jachimowicz
B: G. JACHIMOWICZ
brak
51.

26

SALIDAD SP POL 2012 Ogier gniada/169 F: La Calidad / Lancer II
M: Sawa / MyWill
O: Michał Zgrabka
B: Romuald Turowski
K021985 616009610010112
52.

2

Sękacz WLKP POL 2014 F:
M:
O: Hanna Sołtysiak
B:
53.

28

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022698 056015z55799412
54.

18

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
55.

35

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / NN
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
56.

19

VAGANT KWPN NED 2002 Wałach gniada/169 F: Cantos / Contender
M: Pavanta / Iroko
O: Ireneusz Głowacz
B: C M P A Van Veldhoven
K008823 0211971 POL40542
57.

5

WALOR SP POL 2003 Wałach gniada/172 F: Germino D'Elle
M: Walentyna
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
brak POL007611058503
58.

6

Warsoni F:
M:
O:
B:
59.

53

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/168 F: Bobiński
M: Werona
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 616009610103809
60.

7

Wiwaro SP POL 2009 w siwa F: Bobiński
M: Werona
O: Włodzimierz Chmielnik
B:
61.

71

Zafira F:
M:
O:
B:
62.

9

ZANZIBAR T. KWPN NED 2004 Wałach kasztanowata F: Chin Chin / Constant
M: Jaretty / Rex Magna
O: Maciej Gołąbek
B: G. Talsma
K010192 5280030409379
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Brodziak Szymon
KJ Jeziorki-Osieczna
PUENTA (20)
2017-07-15
5
50
2017-07-15
5
100
JAWA (21)
2017-07-15
9
2017-07-15
8
Derda Agata
Pony Jumping Team Poznań
2017-07-15
2017-07-15
Dobroń Adrianna
Agroturystyka Oleńka
Zafira (71)
2017-07-15
1
Dyderska Oliwia
bpk
IZARA J (12)
2017-07-15
8
2017-07-15
Frąckowiak Piotr
Bpk
Porost (1)
2017-07-15
1
2017-07-15
8
2017-07-15
Lena (3)
2017-07-15
17
Gintrowicz Weronika
Agroturystyka Oleńka
Zafira (71)
2017-07-15
11
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (18)
2017-07-15
2
2017-07-15
Głowacz Paulina
KJ Liljówka Stęszewko
VAGANT (19)
2017-07-15
2017-07-15
Gniadek Oliwia
Bpk
2017-07-15
1
próba zaliczona
2017-07-15
7
Gołąbek Maciej
UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
2017-07-15
4
100
2017-07-15
10
2017-07-15
2
200
2017-07-15
2
400
Gontowiuk Katja
Zielonogórski Klub Sportowy Drzonków
ORDYNAT (50)
2017-07-15
16
2017-07-15
16
LEXUS (51)
2017-07-15
5
2017-07-15
10
Gronowska Barbara
St. KJ Gronówka
NORMAN (47)
2017-07-15
2017-07-15
Gumienna Pola
KJ Liljówka Stęszewko
2017-07-15
7
2017-07-15
FREJKA (17)
2017-07-15
1
2017-07-15
1
Hała Zuzanna
Stajnia u Wektora
2017-07-15
1
WALOR (5)
2017-07-15
11
2017-07-15
2017-07-15
15
Heydel Karolina
Pony Jumping Team Poznań
2017-07-15
2017-07-15
14
Kaczmarek Patryk
KJ Michałówka
2017-07-15
3
BO
2017-07-15
4
BO
2017-07-15
3
50
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2017-07-15
FINISZ (56)
2017-07-15
2017-07-15
Kliszcz Szymon
KJ Lansada Milsko
2017-07-15
9
2017-07-15
3
300
Krajewski Rafał
KJ Agro-Handel Śrem
2017-07-15
6
2017-07-15
CHANEL (32)
2017-07-15
13
2017-07-15
2017-07-15
13
2017-07-15
6
2017-07-15
2
100
2017-07-15
15
2017-07-15
1
300
2017-07-15
8
Kramer Borys
KJ Sokół Damasławek
FREZJA (43)
2017-07-15
15
2017-07-15
17
Liszkowski Marek
Posadowskie Towarzystwo Jeżdzieckie
KALIOPE (13)
2017-07-15
7
2017-07-15
Machowska Elżbieta
Bpk
PLAYBOY (70)
2017-07-15
6
Migdałek Oliwia
Stajnia u Wektora
Wiwaro (7)
2017-07-15
3
Minge Aleksandra
Stajnia u Wektora
2017-07-15
1
Najderek Zenon
LKJ Abaria Iwno
BAGDAD (58)
2017-07-15
9
2017-07-15
AMON (59)
2017-07-15
11
2017-07-15
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
FIGARO (45)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-15
Palacz Oliwia
LILJÓWKA
NOKIA (14)
2017-07-15
1
2017-07-15
Panarowicz Nikola
Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
CIBELL (25)
2017-07-15
5
2017-07-15
10
Perek Judyta
Posadowskie TJ
FIDŻI (37)
2017-07-15
1
2017-07-15
5
FRYTKA (38)
2017-07-15
1
2017-07-15
1
Perek Julia
Posadowskie TJ
TAZINA (35)
2017-07-15
2
2017-07-15
2
BO
Pieprzyk Julia
brak
FELEK (60)
2017-07-15
3
2017-07-15
1
ATLAS (61)
2017-07-15
4
2017-07-15
4
Polańska Anna
UKS Fatim
MONTANO (52)
2017-07-15
6
2017-07-15
4
Pozarzycka Ida
KJ Liljówka Stęszewko
LORGO (15)
2017-07-15
8
2017-07-15
Ratajczak Maciej
Bpk
Herbon (8)
2017-07-15
10
Rój Weronika
Bpk
2017-07-15
Siejak Julia
BRAK
CALINKA (30)
2017-07-15
1
150
2017-07-15
Siwiec Natalia
Bpk
Herbon (8)
2017-07-15
16
Skrzypkowiak Wiktoria
KJ Michałówka
2017-07-15
10
2017-07-15
13
2017-07-15
Śmierzchalska Marianna
Stajnia u Wektora
2017-07-15
12
2017-07-15
2017-07-15
12
Stawińska Amelia
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
Wiwaro (7)
2017-07-15
14
BULWAR (44)
2017-07-15
17
2017-07-15
12
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
WIWARO (53)
2017-07-15
11
Szelangiewicz Jakub
LKS Cwał Poznań
2017-07-15
7
2017-07-15
4
200
2017-07-15
14
2017-07-15
9
Antigua (72)
2017-07-15
18
Szuń Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
2017-07-15
6
2017-07-15
Undrych Zosia
BPK
ARTI (11)
2017-07-15
1
2017-07-15
9
Wesoły Marcin
Posadowskie TJ
MATRIX (23)
2017-07-15
3
150
2017-07-15
1
500
Wieliczko Daniel
KJ Pobet
KAMIRA (62)
2017-07-15
12
FAVERA (63)
2017-07-15
2017-07-15
7
Zgrabka Michał
Posadowskie TJ
SALIDAD (26)
2017-07-15
11
2017-07-15

Number of Riders: 47

Number of Horses: 62

The sum of prizes: 2 600.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl